Dieta kopenhaska - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 08:00   #691
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki! Cieszę się, że sama nie będę przechodzić tej męki dziś mój pierwszy dzień, jeszcze nie wypiłam kawy, ponieważ narazie stygnie...a już bardzo, bardzo chcę coś wlać do burczącego brzuszka stosowałam tę dietę około 7 lat temu, wówczas nie do końca mi pomogła (schudłam chyba ze 4 kilo tylko), ale najprawdopodobniej dlatego, że ją złamałam żuciem gumy!! potem pamietam stosowałam dietę 1000-1500 kcal i przepięknie chudłam (schudłam około 10 kg w półtora miesiąca) wydaje mi się, że dzięki kopenhaskiej miałam szybszą przemianę materii i zdecydowanie wreszcie zaczęłam tracić kilogramy. mam nadzieję, że wytrzymam te 13 dni, choć i tak ta dieta nie jest przecież taakaa straszna pozdrawiam!
Zdecydowanie odwrotnie. Takimi dietami tylko metabolizm się spowalnia.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 08:14   #692
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki! Cieszę się, że sama nie będę przechodzić tej męki dziś mój pierwszy dzień, jeszcze nie wypiłam kawy, ponieważ narazie stygnie...a już bardzo, bardzo chcę coś wlać do burczącego brzuszka stosowałam tę dietę około 7 lat temu, wówczas nie do końca mi pomogła (schudłam chyba ze 4 kilo tylko), ale najprawdopodobniej dlatego, że ją złamałam żuciem gumy!! potem pamietam stosowałam dietę 1000-1500 kcal i przepięknie chudłam (schudłam około 10 kg w półtora miesiąca) wydaje mi się, że dzięki kopenhaskiej miałam szybszą przemianę materii i zdecydowanie wreszcie zaczęłam tracić kilogramy. mam nadzieję, że wytrzymam te 13 dni, choć i tak ta dieta nie jest przecież taakaa straszna pozdrawiam!
Powodzenia życzę A ile masz jeszcze do zrzucenie?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 08:20   #693
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Powodzenia życzę A ile masz jeszcze do zrzucenie?
generalnie? mam do zrzucenia około 10kg., matko boska,ale to brzmi! więc inaczej: 2 razy po 5kg Dziś jest czwarty dzień diety i czuje się dośc dobrze, prócz tego, że mam potwornie podrapane dziąsło i ledwo gryzę! No ale dziś, na szczęście, same miękkie rzeczy.
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 19:05   #694
Lady_D
Raczkowanie
 
Avatar Lady_D
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 212
GG do Lady_D
Dot.: Dieta kopenhaska

Dziewczyny mam pytanie: Czy zamiast kawy mogę pić coś innego np. herbate i można zamienić szpinak np na brokuły?
Chciałabym zaczac ta diete ale nie pije kawy (bleee) i nie przepadam za szpinakiem.
__________________
Grzeczne Dziewczynki Idą Do Nieba, A Niegrzeczne Mają Raj Na Ziemi!!!!!
Lady_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 08:08   #695
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez Lady_D Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie: Czy zamiast kawy mogę pić coś innego np. herbate i można zamienić szpinak np na brokuły?
Chciałabym zaczac ta diete ale nie pije kawy (bleee) i nie przepadam za szpinakiem.
Przejrzyj wątek, a napewno znajdziesz odpowiedź na swoje pytania Całkiem niedawno było o kawie i szpinaku, więc zacznij czytać od końca


To teraz z innej beczki Fajny poradnik jest na necie na temat odchudzania. Jak się zapiszemy to dostajemy codziennie po jednej części na e-mail, za darmo rzecz jasna . Warte polecenia porady, sporo można się dowiedzieć Tu macie link http://www.e-odchudzanie.com.pl/inde....pl&id_akcja=1

dajcie znać jak się Wam podoba
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie







Edytowane przez Tereskaa
Czas edycji: 2008-02-06 o 19:32
Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 21:42   #696
tisza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 171
Dot.: Dieta kopenhaska

dzis mija moj pierwszy dzien )
tisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 06:45   #697
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Dieta kopenhaska

tisza -> życze powodzenia!
dziś jest mój 9 dzień. zaczynam sobie planowac dietę na "po" może macie jakieś fajne pomysły?
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 11:42   #698
kittykitty
Przyczajenie
 
Avatar kittykitty
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Question Dot.: Dieta kopenhaska

witam,
zamierzam sie wlasnie zabrac za kopenhaska , ale mam maly problem: jestem wegetarianka i nie wiem czy w tej diecie moge mieso i ryby zamieniac na bialko roslinne. w opisie jest, ze nie wolno wprowadzac zadnych zmian...
czy ktoras probowala kopenhaskiej w wersji bezmiesnej i bezrybnej???
kittykitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 13:03   #699
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez kittykitty Pokaż wiadomość
witam,
zamierzam sie wlasnie zabrac za kopenhaska , ale mam maly problem: jestem wegetarianka i nie wiem czy w tej diecie moge mieso i ryby zamieniac na bialko roslinne. w opisie jest, ze nie wolno wprowadzac zadnych zmian...
czy ktoras probowala kopenhaskiej w wersji bezmiesnej i bezrybnej???
Skoro jeszcze nie zaczęłaś kopenhaskiej, nie decyduj się na nią Jako wegetarianka musisz szczególnie troszczyć się o swój jadłospis, a poza tym kopenhaska w Twoim wydaniu to już będzie zupełnie inna dieta.

Zapraszam do działu ogólnego Dietetyki do wątków podwieszonych - lepiej od początku odchudzać się zdrowo
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 14:06   #700
kittykitty
Przyczajenie
 
Avatar kittykitty
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta kopenhaska

po dokladnym przejrzeniu wszystkich mozliwych stron o kopenhaskiej i dokladnym wczytaniu sie w przerozne faq'i, decyduje sie sprobowac. okazuje sie ze juz stosowalam cos bardzo podobnego kiedys tylko nie wiedzialam ze to ta slynna kopenhaska ;-) a efekty byly zadowalajace (wszystko sknocila moja mama, ktorej nie spodobalo sie jej dziecko o dwa rozmiary mniejsze i "zaopiekowala" sie moim jadlospisem, czytaj: kupila 10 paczkow, 8 tabliczek czekolady i zapas kajzerek chyba na 100 lat i kazala mi to zjesc zanim znowu wyjedzie-do dzis nie moge przestac sie obzerac :-/)
a wiec... zaczynam od jutra albo od wtorku... postaram sie informowac o efektach na biezaco
mam jeszcze tylko jedno pytanie: wstaje o 5:30, ide do pracy, koncze o 14:00 i mam godzine przerwy przed druga praca, ktora koncze o 19:00 wiec w domu jestem o 19:30.klade sie ok 22:30. czy moge obiad i kolacje przesunac o godzinke, zebym mogla jesc chociaz jeden cieply posilek w domu???
kittykitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 16:07   #701
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Dieta kopenhaska

kitty zacznijmy od jutra
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 18:06   #702
kittykitty
Przyczajenie
 
Avatar kittykitty
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta kopenhaska

ok, zaczynamy!
mam nadzieje ze wytrwam, chciaz nie ukrywam, ze przy moim trybie zycia kopenhaska to chyba najtrudniejsza dieta...ale ja juz taka jestem-lubie stawiac poprzeczke baaaardzo wysoko!
zycze powodzenia!!!
kittykitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 06:44   #703
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Dieta kopenhaska

super dziewczyny! ja już mam 13 dzień i już się nie mogę doczekać końca...:P schudłam 7,5 kg, także jestem zadowolona bardzo ) trzymam za was kciuki dziewczyny i ponawiam pytanko: czy znacie jakieś dobre diety, które mogłabym kontynuować po 13? pzdr
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 17:16   #704
kittykitty
Przyczajenie
 
Avatar kittykitty
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta kopenhaska

co za porazka!
juz zaczelam dzisiaj-kawka i te sprawy, w pracy nic a po pracy poszlam odebrac wyniki badan sprzed tygodnia...no i zalamka.nie spodziewalam sie ze beda az takie zle. wyglada na to , ze kopenhaska bedzie musiala zaczekac az troche odrobie. trzymam za was kciuki i zazdroszcze Dewjani
kittykitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 10:08   #705
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez kittykitty Pokaż wiadomość
co za porazka!
juz zaczelam dzisiaj-kawka i te sprawy, w pracy nic a po pracy poszlam odebrac wyniki badan sprzed tygodnia...no i zalamka.nie spodziewalam sie ze beda az takie zle. wyglada na to , ze kopenhaska bedzie musiala zaczekac az troche odrobie. trzymam za was kciuki i zazdroszcze Dewjani
aa, dziękuję dziękuję dostałam z Instytutu Matki i Dziecka w Wawie fajne różne przepisy na diety odchudzające, więc z pewnością będę je stosować od teraz. Jeśli któras z Was będzie chciała to moge je wrzucić Pozdr.
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 02:32   #706
GobE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 267
ello

Jest ktoras chetna na dietke od.. 14go lutego??
Ja zaczne walentynki od kaaawy;p

jest tu ktos czasem na tym watku;> halo halo, dziewczynyyy
__________________
68...67...66...65...64...63...62...61 ...60...59...58!




"Podroz tysiaca mil zaczyna sie jednym malym krokiem"

Edytowane przez Ludowa
Czas edycji: 2008-02-15 o 14:46
GobE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 19:54   #707
amorcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Smile

Vicki Vale jakie pół kurczaka??ja mam w jadłospisie wyraznie zaznaczone ze ma to był 150 gram!!! a nie pół kurczaka.Wie jeszcze ktos cos na temat połowy kurczaka??Bo moze moja dieta ma jakies niescisłosc i nie ma po co sie głodzic jak mozna zjesc połowe kurczaczka

aaaa zapomniałam dodac ze jestem 4 dzien na kopenhaskiej troszke mi sie kreci sie w głowie ale potem ok.I powiedzcie mi co z tym kurczaczkiem bo juz dzien kiedy posmakuje kurczaka zbliza sie ogromnymi krokami.Jeszcze chciałam was zapytac w jakim dniu juz wyraznie widac u was efekty... bo u mnie juz 4 dzien a efekty troche nie za bardzo....

Edytowane przez Ludowa
Czas edycji: 2008-02-15 o 14:46 Powód: Proszę o używanie opcji 'edytuj'.
amorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 00:42   #708
GobE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 267
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez amorcia Pokaż wiadomość
aaaa zapomniałam dodac ze jestem 4 dzien na kopenhaskiej troszke mi sie kreci sie w głowie ale potem ok.I powiedzcie mi co z tym kurczaczkiem bo juz dzien kiedy posmakuje kurczaka zbliza sie ogromnymi krokami.Jeszcze chciałam was zapytac w jakim dniu juz wyraznie widac u was efekty... bo u mnie juz 4 dzien a efekty troche nie za bardzo....

Ja tam kurczaka caly czas bede jesc zamiast befsztyku, ponoc dopuszczalne sa takie zmiany. W ogole ja troche zmieniam ta diete, napewno spozywam wiecej kalorii bo zamiast salaty(ktorej nie mam) jem marchew z jablkiem starta) no ale tez zdrowo.
A to pol kurczaka to chyba "koleznaka" napisala tak w przenosni raczej napewno chodzi o 150gram bo to i tak duuzo jest
tak w ogole mam pytanie, co do jogurtu naturalnego to chodzi o 2/3 szklanki(czyli niepelna szklanka) czy 2 lub 3 szklanki??
Ja dzis pierwszy dzien.. nie spodziewam sie wielkich efektow, bo jak wspomnialam max przeinaczam te diete ale i tak dziewczyny robily ale cos chyba spadnie...
__________________
68...67...66...65...64...63...62...61 ...60...59...58!




"Podroz tysiaca mil zaczyna sie jednym malym krokiem"
GobE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 01:10   #709
brzydotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 521
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
aa, dziękuję dziękuję dostałam z Instytutu Matki i Dziecka w Wawie fajne różne przepisy na diety odchudzające, więc z pewnością będę je stosować od teraz. Jeśli któras z Was będzie chciała to moge je wrzucić Pozdr.
wrzuc wrzuc na pewno sie przydadza..
brzydotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 12:10   #710
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Dieta kopenhaska

kto ze mna zacznie od jutra np ??? musze miec wsparcie
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 12:44   #711
GobE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 267
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez sweetmadijka Pokaż wiadomość
kto ze mna zacznie od jutra np ??? musze miec wsparcie
ja dzis 2 dzien, wiec poczatek jeszcze, moze sie przylaczysz?
Ostrzegam jednak - ja max przeinaczam te diete, coby nie byla tak uciazliiwa i bym wytrwala. Dzieki temu cos chyba zleci na wadze bo wzoruje sie na tej diecie np. 2 posilki dziennie, rano kawa ale...kurczak zamiast befsztyku, zamiast salaty marchew z jablkiem badz brokuly itp. aha, i wczoraj wieczorem male walnetynkowe ciasteczko ale malenkie
Mam nadzieje, ze i tak cos zleci...

Pozdrawiam i milego dnia zycze, ja lece na kawe

Ps. Co z tym jogortemdziewczyny, bo je dzis dzien jogurtowy. 2/3 szkolanki(czyli niepelna szklanka) czy 2 lub 3 szklanki?? Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje
__________________
68...67...66...65...64...63...62...61 ...60...59...58!




"Podroz tysiaca mil zaczyna sie jednym malym krokiem"
GobE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 14:47   #712
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez GobE Pokaż wiadomość

Ps. Co z tym jogortemdziewczyny, bo je dzis dzien jogurtowy. 2/3 szkolanki(czyli niepelna szklanka) czy 2 lub 3 szklanki?? Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje
Najprawdopodobniej chodzi o dwie trzecie, niepełną szklankę.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 17:56   #713
amorcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Cool

dziewczyny to mój 5 dzien na tej diecie mam nadziejej ze wytrwan do konca....juz mam dosyc SAłATY(DZIS MAłO CO NE ZWYMIOTOWAłAM PO NIEJ JEST OHYDNAAA).Powiedzcie mi po jakim czasie moge sie spodziewac efektów bo u mnie nadal jest tak jak było....juz nie wiem czy plakac czy sie smiac .A rodzice mi ciagle powtarzaja zebym dała sobie spokój....ale jakos sie trzymam i daje rade przynajmniej narazie

oczywiscie na razie****-tak miało wygladac

Edytowane przez Ludowa
Czas edycji: 2008-02-15 o 19:28 Powód: Proszę o używanie opcji 'edytuj'.
amorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 16:58   #714
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Dieta kopenhaska

od jutra start
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:09   #715
kasiunka8998
Raczkowanie
 
Avatar kasiunka8998
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 373
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez sweetmadijka Pokaż wiadomość
od jutra start
Powodzenia
Ja takze od jutra zaczynam juz trzeci raz. Za pierwszym raze po tygodniu schudłam 5 kg i przerwałam przez wyjazd.... z czasem wróciłam do poprzedniej wagi. Za drugim razem wytrwałam do 9 dnia i przerwalam... powodem rowniez był wyjazd. Waga - minus 7 kg

Teraz mam zamiar wytrwac do konca (zadnych wyjazdow nie planuje wiec mam nadzieje ze mi sie uda

Chcem schudnąc do lata i stosowalam juz wiele diet i zadnej nie zawdzieczam tyle, co kopenhadzkiej. Podczas niej nigdy niemiałam zadnych zawrotów głowy, funkcjonowałam normalnie
kasiunka8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:34   #716
tisza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 171
Dot.: Dieta kopenhaska

o ja tez zaczynam od jutra, stosowalam ja chyba 5 dni ale nie wytrzymalam, postanowilam sie ogarnac i od jutra zaczynamy ) Mam nadzieje, ze bedziemy sie wspierac wzajemnie
tisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 10:57   #717
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez sweetmadijka Pokaż wiadomość
od jutra start
to zaczynasz od dzisiaj? ja tez
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 19:35   #718
kasiunka8998
Raczkowanie
 
Avatar kasiunka8998
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 373
Dot.: Dieta kopenhaska

I jak wam idzie dziewczynki ? Duzo nas sie nazbierało zacznynających od dzis ładnie ładnie
kasiunka8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:24   #719
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez kasiunka8998 Pokaż wiadomość
I jak wam idzie dziewczynki ? Duzo nas sie nazbierało zacznynających od dzis ładnie ładnie
mi od dzis nie wyszło, zjadłam 4 ciastka i niezdrowy obiad;( od jutra
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 07:37   #720
Elka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta kopenhaska

Cześć Dziewczyny!
Mam nadzieję dołączyć do wytrzymałych i poradzić sobie z tymi rygorystycznymi 13 dniami. Zobaczymy czy mi się uda. Mam szczerą nadzieję na zgubienie 5 - 6 kg bo przestały mi się już dawno podobać moje wystające boczki a typ "kobieta Rubensa" nigdy nie był moim wymarzonym. Mam nadzieję, że będziecie mnie wspierać i podtrzymywać na duchu bo strasznie mi tego potrzeba by wytrwać.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie pijąc doskonałą małą czarną.
Elka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 13:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.