Mamy czerwcowe 2018- część V - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-07, 10:50   #721
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Dubel

Edytowane przez Olanzapinka
Czas edycji: 2018-03-07 o 10:51
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 10:52   #722
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
I klops nie kupię łóżeczka tż znalazł rozwiązanie przestawi łóżko pod balkon i łóżeczko spokojnie się zmiesci. W sumie ma rację jak mamy łóżeczko które jest jeszcze ok po co kupować nowe. Wiadomo człowiek chciałby, ale czeka nas jeszcze ten nieszczęsny remont na wsi i dzisiaj policzyłam to na pokój potrzebujemy na dzień dobry 2,5 tys. ... Kuchnie robią moi rodzice bo tam mieszkają ale tak czy siak pewnie coś dolozymy. Na razie zamówili nowy stół i krzesla.Niby meble mają w kuchni ok 10 lat ale tak z tż myślimy czy nie kupić jakichś używanych 2-3 letnich. Kurcze a to wszystko ma być z wypłaty robione. Bo akurat tż będzie miał teraz dwie wypłaty z premia. Za zwrot mamy kupić trampolinę i piaskownice.

Chrzestny synka ma łóżeczko po swoim synu i coś mówił że nam pożyczy bo jest mniejsze będę jeszcze dzwonić do niego i się dowiem. Bo w sumie to chodzi o rozmiar żeby się zmieściło do nas do pokoju.



Tak czy siak muszę dzisiaj zamówić ładna pościel do łóżeczka
My za zmianę mebli w kuchni bralismy się 4 lata. Najpierw stare w kolorze olchy przemalowalismy na bialo i tak 5 mcy stały a pojawiły się raty0% w Ikea i kupiliśmy meble kuchenne. Ale ogólnie polecam malowanie mebli jak chce się jakiejś zmiany.

Plytki w wc tez przemalowalismy mimo, że nowe kladlismy to mi się po 3 latach znudziły.

Ja to się tak ciesze, ze niewiele rzeczy do Olku sprzedaliśmy. Masa wydatków zaoszczedzona

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Olanzapinka Pokaż wiadomość
Dubel
Looo matko 450zl
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 10:57   #723
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Looo matko 450zl
Ogólnie było około 280zł bo tylko podstawowe rzeczy ale jeszcze dorzuciłam dla siebie witaminy magnez nospe acard dla tż magnez (tańszy ) i pampersy dwie paczki zerówek. Bo w sklepach to rzadko się widuje a jedynki mogą być duże na te moje kurczaczki. No i się uzbierało
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 11:02   #724
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez Olanzapinka Pokaż wiadomość
Ogólnie było około 280zł bo tylko podstawowe rzeczy ale jeszcze dorzuciłam dla siebie witaminy magnez nospe acard dla tż magnez (tańszy ) i pampersy dwie paczki zerówek. Bo w sklepach to rzadko się widuje a jedynki mogą być duże na te moje kurczaczki. No i się uzbierało
To fakt dorzuci się kilka rzeczy i kwota rośnie kosmicznie.


Zjadłam prawie całą tabliczkę czekolady

O 17 mam wizytę, a tak mi się nie chce jechać
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 11:12   #725
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
To fakt dorzuci się kilka rzeczy i kwota rośnie kosmicznie.


Zjadłam prawie całą tabliczkę czekolady

O 17 mam wizytę, a tak mi się nie chce jechać
Ja ostatnio z siostrą zjadłam prawie całą tą dużą milke 😐 dopóki czegoś nie otworzę to jakoś jest ale jak już tylko mam otwarte to nie mogę się opanować. Dlatego mimo szafki pełnej słodyczy staram się tam nie zaglądać nawet 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 11:12   #726
triolka
Zadomowienie
 
Avatar triolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 1 418
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Dziewczyny keep calm bo się dzieci będą burzyć jak wyjdą z brzuchow😁😁
Witam się pi ciężkiej nocce, zatoki mi zawalilo miałam taki upiorny ból głowy że myślałam że czaszka pęknie, to tego lejący katar i kaszel...i na dodatek wariujajca Zuzia w brzuchu która chyba już ma dość mojego psikania😏
Leżę pod kołdrą..i modlę się by już przeszło😔

A co do porodu..to ja żyje w przekonaniu że wszyscy będą chcieli dla mnie i Zuzi jak najbezpieczniej i tego się trzymam😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest ciężkie. generalnie
triolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 11:16   #727
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Wracając do miłych o przyjemnych spraw:

Proszę polećcie mi knajpę w Toruniu,gdzie zjemy dobry obiad. Ze względów pogodowych zmieniliśmy plany i zajeżdżamy jutro a nie w piątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz już nie bywam tak często w Toruniu i nie jestem aż tak na bieżąco z knajpami. Na pewno jeszcze istnieje pierogarnia Stary Młyn przy ul. Łaziennej na Starówce. Jeżeli lubicie pierogi to polecam, zwłaszcza te z pieca. Tylko ostrzegam - piecuchów wystarczy porcja 3 szt. na osobę, bo są ogromne. Ja często jadłam 2 i trzeciego mi pakowali na wynos Mój TŻ zawsze 3 szt. wsunie, a potem się toczy Teraz ta sieć otworzyła też pierogarnię w Bydgoszczy przy Wyspie Młyńskiej, to nie muszę aż do Torunia jeździć na dobre pierogi. Jeszcze Lenkiewicz mógłby tu jakąś filię otworzyć
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-07, 11:17   #728
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Wracając do miłych o przyjemnych spraw:

Proszę polećcie mi knajpę w Toruniu,gdzie zjemy dobry obiad. Ze względów pogodowych zmieniliśmy plany i zajeżdżamy jutro a nie w piątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wrócę do przyjemnej sprawy, choć nie wiem czy pomogę, bo obiady na mieście w Toruniu zatrzymały się u mnie na poziomie studenckiej pizzy

Sporo osób wybiera Manekina, bo łatwiej dostać się do niego niż np w Warszawie (w centrum są dwa, i jeden dalej przy kampusie), TZ lubi Widelca, ale to też kampus, a nie centrum. Tak, to jadłam jeszcze w typowych pizzeriach i barze mlecznym Malgoska.
W Róże i Zen zawsze chodzę na słodkie, nie wiem jak u nich z obiadami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 11:18   #729
triolka
Zadomowienie
 
Avatar triolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 1 418
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Jestem mistrzem kuchni: zamówiłam na obiad KFC do domu😝😝

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest ciężkie. generalnie
triolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 11:20   #730
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Ja się zbieram na wizytę. Proszę o kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 11:20   #731
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez triolka Pokaż wiadomość
Jestem mistrzem kuchni: zamówiłam na obiad KFC do domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Ja wczoraj burgery. Wybrałam takie z dowozem, żeby nie męczyć TZ odbiorem z drogi z pracy do domu. I jeszcze podkreśliłam, że wiem, że on bardziej woli burgerq niż kebaba, i to z myślą o nim

Lady, kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-07, 11:21   #732
triolka
Zadomowienie
 
Avatar triolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 1 418
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
Super! Ja wczoraj burgery. Wybrałam takie z dowozem, żeby nie męczyć TZ odbiorem z drogi z pracy do domu. I jeszcze podkreśliłam, że wiem, że on bardziej woli burgerq niż kebaba, i to z myślą o nim

Lady, kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jasne...to wwzytsko dla naszych mężów😂😂


Lady powodzenia!
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest ciężkie. generalnie
triolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 11:32   #733
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Ciężko mi się wbić w wątek bo jeśli chodzi o poród to ja mam podejście, że co ma być to będzie i nie rozważam żadnych scenariuszy wybrałam, wydaje mi się, dobry szpital dla siebie i maluszka. Najważniejsze było dla mnie dobra opieka i nastawienie na KP. Z tego szpitala jest też najlepsza położna w Polsce wybrana w ostatnim plebiscycie "Położna na Medal". Zresztą dużo dobrego słyszałam o samym szpitalu i położnych od innych matek i położnych.

Toruń - chciałabym tam kiedyś pojechać, chociażby na weekend może już z maluszkiem
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 11:33   #734
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Chciałam tylko powiedzieć jako moderator grupy, że edyta13 poprosiła o wykreślenie jej z listy na wątku

Mam nadzieję, że nie będzie tu żadnych nieporozumień i edyta do nas wróci.

Wątek ma łączyć, a nie dzielić

Czuję się trochę winna, bo to ja zaczęłam ten ciężki temat, ale chciałam się tylko podzielić wiedzą... Bez oceniania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 11:39   #735
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Chciałam tylko powiedzieć jako moderator grupy, że edyta13 poprosiła o wykreślenie jej z listy na wątku

Mam nadzieję, że nie będzie tu żadnych nieporozumień i edyta do nas wróci.

Wątek ma łączyć, a nie dzielić

Czuję się trochę winna, bo to ja zaczęłam ten ciężki temat, ale chciałam się tylko podzielić wiedzą... Bez oceniania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozmowa zrobiła się za ostra I niepotrzebna. Wiadomo że każdy ma swoje zdanie i więcej sensu ma dyskusja niż upieranie się przy swoim.

Cytat:
Napisane przez triolka Pokaż wiadomość
Jestem mistrzem kuchni: zamówiłam na obiad KFC do domu😝😝

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My w pierwszym trymestrze często chodziliśmy do maca i ustaliliśmy z Tztem że minimum do końca ciąży już tam nie pójdziemy, a ostatnio mam taką ochotę, że masakra 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 11:40   #736
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Chciałam tylko powiedzieć jako moderator grupy, że edyta13 poprosiła o wykreślenie jej z listy na wątku

Mam nadzieję, że nie będzie tu żadnych nieporozumień i edyta do nas wróci.

Wątek ma łączyć, a nie dzielić

Czuję się trochę winna, bo to ja zaczęłam ten ciężki temat, ale chciałam się tylko podzielić wiedzą... Bez oceniania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli mogę się wypowiedzieć to uważam, że po to jest forum, żeby móc wyrazić swoje zdanie. Ale jednocześnie trzeba być świadomym, że komus może ono nie pasować i tez się wypowie. Hormony dodatkowo nas napędzają.

Ostatnio sama tak miałam. .. jakby Pacia jeszcze raz napisała, że Bebetto są "zle" to byłam gotowa się poryczec bo jak można mówić że mój wózek jest "gorszy"
Ps. Pacia "zle" uogolnilam bo temat już mamy za sobą
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 11:50   #737
Bella__88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 251
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;8194535 1]Wypatrzyłam sobie wózek ale jest czarny. Mylicie, że nie będzie dobry na lato- tzn będzie się zbyt mocno nagrzewał?
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam czarny, jest elegancki i z klasa, wiekszosc ciuchów mam czarna. I wozki mi sie podobaja czarne, ale mam delikatny opor, ze to jednak malo dzieciecy kolor. U nas stanie na szarym lub grafitowym, bo ja z kolei nie lubie pstrokatych, kolorowych wozkow. Zawsze można tez mocno zmienic wozek samymi dodatkami w stylu spiworka itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się również podobają czarne wózki, ale też wydaje mi się, że na lato mogą nie być odpowiednie:/
Pajeczyna - też pewnie zdecyduję się na jakiś neutralny kolor, czyli może grafit lub granat, szare wydają mi się akurat takie "mdłe", jeśli dobrze to określiłam A zdecydowaliście sie juz na jakiś konkretny model? Mi się bardzo podobają wózki anex.

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_861 Pokaż wiadomość

Mi podobają się szaro-różowe wózki i bordowe, albo anex ma ładne kolorowe, tylko gondola chyba w nich nie jest za duża
Mi też się anex podobają Gondola może nie jest duża, ale takie mniejsze w sumie bardziej mi się podobają

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

W temacie seksu, to ja też mam jakieś opory:/ Może i ochota jest, ale źle się czuję ze swoim ciałem i to chyba przez to

A co do wyprawki, to dołączam do tych, które są daleko w tyle. Ja to chyba jestem najbardziej, aż wstyd pisać, nie mam właściwie nic oprócz kilku ciuszków i rożka, który dostałam :/
Bella__88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 11:57   #738
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Chciałam tylko powiedzieć jako moderator grupy, że edyta13 poprosiła o wykreślenie jej z listy na wątku

Mam nadzieję, że nie będzie tu żadnych nieporozumień i edyta do nas wróci.

Wątek ma łączyć, a nie dzielić

Czuję się trochę winna, bo to ja zaczęłam ten ciężki temat, ale chciałam się tylko podzielić wiedzą... Bez oceniania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty sie nie przejmuj, bo jesli juz to moja wina. A ja sie winna nie czuje, bo bronilam tylko dobrego imienia medycyny Jesli kolezanka postanowila zrezygnowac z udziału w dyskusjach na forum to widocznie taki byl jej wybór. Sama wyrazila swoje zdanie, ja wyrazilam swoje i nie widze tu wielkiej klotni, kazda z nas napisala po dwa posty na ten temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 11:58   #739
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Jeżeli mogę się wypowiedzieć to uważam, że po to jest forum, żeby móc wyrazić swoje zdanie. Ale jednocześnie trzeba być świadomym, że komus może ono nie pasować i tez się wypowie. Hormony dodatkowo nas napędzają.

Ostatnio sama tak miałam. .. jakby Pacia jeszcze raz napisała, że Bebetto są "zle" to byłam gotowa się poryczec bo jak można mówić że mój wózek jest "gorszy"
Ps. Pacia "zle" uogolnilam bo temat już mamy za sobą
Podpisuję się rękami (rękoma ) i nogami. Forum służy do dyskusji i wiadomo, że nie każdy będzie myślał tak samo. Ile ludzi, tyle opinii.

Czuję, że po moim weekendowym obżarstwie się powiększyłam myślałam, że brzuch mi się zrobił większy z obżarstwa i po kilku dniach wróci do swojego poprzedniego rozmiaru ale ciągle jest tak samo wielki
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku

Edytowane przez pacia91
Czas edycji: 2018-03-07 o 11:59
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-07, 12:03   #740
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Teraz już nie bywam tak często w Toruniu i nie jestem aż tak na bieżąco z knajpami. Na pewno jeszcze istnieje pierogarnia Stary Młyn przy ul. Łaziennej na Starówce. Jeżeli lubicie pierogi to polecam, zwłaszcza te z pieca. Tylko ostrzegam - piecuchów wystarczy porcja 3 szt. na osobę, bo są ogromne. Ja często jadłam 2 i trzeciego mi pakowali na wynos Mój TŻ zawsze 3 szt. wsunie, a potem się toczy Teraz ta sieć otworzyła też pierogarnię w Bydgoszczy przy Wyspie Młyńskiej, to nie muszę aż do Torunia jeździć na dobre pierogi. Jeszcze Lenkiewicz mógłby tu jakąś filię otworzyć
dziękuję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Haaa!
Odkryłam gdzie mi poszło to 8 kg ,oprócz brzucha!
Nogi mam jak paroweczki i wreszcie mam dupsko.
Zawsze miałam nogi jak patyki, i plaskodupie a teraz jest za co złapać.
Zauważyłam też ,że stawiam nogi jakoś inaczej, mam jakiegoś dziwnego platfusa, moje stopy dziwnie leżą na ziemi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 12:10   #741
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Podpisuję się rękami (rękoma ) i nogami. Forum służy do dyskusji i wiadomo, że nie każdy będzie myślał tak samo. Ile ludzi, tyle opinii.

Czuję, że po moim weekendowym obżarstwie się powiększyłam myślałam, że brzuch mi się zrobił większy z obżarstwa i po kilku dniach wróci do swojego poprzedniego rozmiaru ale ciągle jest tak samo wielki
Ciaza ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 12:12   #742
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość

Haaa!
Odkryłam gdzie mi poszło to 8 kg ,oprócz brzucha!
Nogi mam jak paroweczki i wreszcie mam dupsko.
Zawsze miałam nogi jak patyki, i plaskodupie a teraz jest za co złapać.
Zauważyłam też ,że stawiam nogi jakoś inaczej, mam jakiegoś dziwnego platfusa, moje stopy dziwnie leżą na ziemi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też poszło trochę w tyłek i nogi, przez co zrobił mi się okropny cellulit. Chciałam iść na basen ale z takim wyglądem to wstyd...

Mama mi mówiła, że ona jak była w ciąży to też jej poszło w tyłek i nogi i miała mały brzuszek tak więc to chyba genetyczne.

Szkoda, że mi w cycki nie poszło bo w moim przypadku natura chyba zapomniała o tym

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Ciaza ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba połączenie ciąży z ciążą spożywczą nawet mój mąż mówi, że przez weekend się powiększyłam bardziej, ale nic dziwnego skoro wsunęłam ponad kg słodyczy jak nie lepiej
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 12:14   #743
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez triolka Pokaż wiadomość
Jestem mistrzem kuchni: zamówiłam na obiad KFC do domu😝😝

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jadłabym
Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Ja się zbieram na wizytę. Proszę o kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki i za goldikę i rosalyn przy okazji

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Podpisuję się rękami (rękoma ) i nogami. Forum służy do dyskusji i wiadomo, że nie każdy będzie myślał tak samo. Ile ludzi, tyle opinii.

Czuję, że po moim weekendowym obżarstwie się powiększyłam myślałam, że brzuch mi się zrobił większy z obżarstwa i po kilku dniach wróci do swojego poprzedniego rozmiaru ale ciągle jest tak samo wielki
pacia nie słyszałam żeby brzuch się pomniejszał czy "wracał do poprzedniego rozmiaru" w ciąży Te brzuchy tak mają że co jakiś czas wyskakują do przodu
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 12:20   #744
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość

Szkoda, że mi w cycki nie poszło bo w moim przypadku natura chyba zapomniała o tym
To ja chętnie oddam trochę moich 😂

Też czuje że ten czas w domu zaowocował dodatkowymi kg ale to wina słodyczy bo poza tym gorzej nie jem więc postanowiłam z tym trochę powalczyć 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 12:22   #745
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
To ja chętnie oddam trochę moich 😂

Też czuje że ten czas w domu zaowocował dodatkowymi kg ale to wina słodyczy bo poza tym gorzej nie jem więc postanowiłam z tym trochę powalczyć 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam postanowienie, że do świąt nie jem słodyczy ale nie wiem jak mi to wyjdzie bo za tydzień teść ma imieniny chociaż ja jak się zaprę to nie zjem nic słodkiego, ale będę się musiała nasłuchać
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 12:26   #746
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Ja jem słodycze przez Tz. Bo co mam prawie cały dzień bez slodkiego to ten mi przynosi jakaś czekoladę, drozdzowke itp to wszystko jego wina :p
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 12:26   #747
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Znalazlam co mi dali w trakcie porodu ze bylo mi tak blogo na chwile Dolargan.. ale lista skutkow uboczny długa chodz u mnie nie wystąpiły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 12:27   #748
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

hej

moje 8 kg tez poszło m.in. w tylek i udka aczkolwiek Tzet nie ma nic przeciwko większym posladkom jednak mnie troche przeszkadzaja bo przy moich krotkich nozkach wygladam jak kula ale to nic jeszcze 3 miesiące i mam zamiar dużoooo spacerować wiec zredukuje masę

co do edytki i pajeczynki. forum jest od tego aby wyrazić swoje zdanie mam nadzieje ze Edyta wrócisz tutaj

ja też mam swoje zdanie o służbie zdrowia z reszta jak w każdej dziedzinie życia i pracy zawsze znajdzie się ktoś kto robi coś bo musi a nie bo chce a niestety to się odzwierciedla na jakości usług. i nie ważne czy to lekarz bo i nauczyciele, policjanci, sędziowie, urzędnicy nawet sprzedawcy w sklepqch itd itp. zawsze znajdzie się ktoś kto nie nadaje się do danej pracy i najgorsze jest to ze to odbija się na społeczeństwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 12:30   #749
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Cytat:
Napisane przez freddy296 Pokaż wiadomość
hej

moje 8 kg tez poszło m.in. w tylek i udka aczkolwiek Tzet nie ma nic przeciwko większym posladkom jednak mnie troche przeszkadzaja bo przy moich krotkich nozkach wygladam jak kula ale to nic jeszcze 3 miesiące i mam zamiar dużoooo spacerować wiec zredukuje masę

co do edytki i pajeczynki. forum jest od tego aby wyrazić swoje zdanie mam nadzieje ze Edyta wrócisz tutaj

ja też mam swoje zdanie o służbie zdrowia z reszta jak w każdej dziedzinie życia i pracy zawsze znajdzie się ktoś kto robi coś bo musi a nie bo chce a niestety to się odzwierciedla na jakości usług. i nie ważne czy to lekarz bo i nauczyciele, policjanci, sędziowie, urzędnicy nawet sprzedawcy w sklepqch itd itp. zawsze znajdzie się ktoś kto nie nadaje się do danej pracy i najgorsze jest to ze to odbija się na społeczeństwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Popieram koncowke w calosci.


A do dawania kasy lekarzowi to niestety pacjenci przyzwyczili. U mojej babci w malej wsi okulista na nfz bierze kase i czeka z wypisaniem recepty, internista nie wypisze l4 bez kasy... tak ich ludzie nauczyli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 12:31   #750
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- część V

Dziewczyny z bliźniakami trafilam na promo na wózek bliźniaczy może Was zainteresuje bo ta nazwa chyba się przewijala https://www.bobowozki.com.pl/wozki-d...owy-g-2389.php
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-26 17:07:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.