Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osów - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-12-05, 13:18   #721
atenaz
Zakorzenienie
 
Avatar atenaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 224
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

mam pytanie, wie kto¶ co siê dzieje z thanatosem? zamówi³am jako¶ w po³owie listopada produkty, by³o opó¼nienie, dosta³am odpowied¼ na mojego maila, ze do 24.11 zamówienie zostanie wys³ane, wczoraj nadal nic nie by³o na poczcie, a ci±g³e latanie codziennie na pocztê mi sie nie u¶miecha, juz i tak patrz± na mnie jak na idiotkê , na wys³anego maila z zapytaniem co siê dzieje thanatos nie odpowiedzia³ mi... dosta³a która¶ z Was ostatnio paczkê z thanatosa? albo wie co siê dzieje?
__________________
20*12*2007 zapuszczam w³osy po pas
01*09*2008 nie farbujê

wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy
atenaz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-05, 13:39   #722
addyss
Raczkowanie
 
Avatar addyss
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Poka¿ wiadomo¶æ
Mario, dziêkujê Ci za ten w±tek
Ja mo¿e od siebie dodam przepis na naturaln± farbê do w³osów blond
Przepis zaczerpniêty z ksi±¿ki Stefanie Faber
Chcia³abym jeszcze dodaæ, ¿e nie próbowa³am tej farby jeszcze, bo mam zamiar siê teraz pohennowaæ, jednak¿e pó¼niej my¶lê, ¿e wypróbujê

Oto przepis:
- 3 gar¶ci suszonego korzenia rabarbaru
- sok z 1 cytryny
- odrobina olejku ro¶linnego

W sklepach zielarskich mo¿na dostaæ sproszkowany korzeñ b±d¼ w ma³ych kawa³eczkach. Je¿eli dostaniemy w kawa³eczkach to nale¿y go "sproszkowaæ" np. w m³ynku do kawy
Wsypujemy proszek do miseczki, dodajemy soku z cytryny i olejek ro¶linny i mieszamy a¿ powstanie papka. Do papki dolewamy gor±cej wody i ci±gle mieszamy a¿ do uzyskania takiej masy. Zostawiamy nasz± farbê na 15 minut i znowu dodajemy gor±cej wody. Nastêpnie nak³adamy j± na umyte w³osy, zawijamy w foliê i rêcznik i tak siedzimy
Autorka sugeruje, ¿eby wcze¶niej sprawdziæ ta farbê na odciêtym puklu w³osów, ¿eby zobaczyæ czy kolor nam siê spodoba i ¿eby wiedziec ile odczekaæ

Aa, z rabarbarem podobno nie ma ¿artów i powinno siê to traktowac jako prawdziw± farbê do w³osów D³u¿esze stosowanie powoduje rozja¶nienie naturalnego koloru wlosów.
Mo¿e komu¶ sie przyda ten przepisik
Pozdrawiam

Przyda siê
addyss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-05, 18:46   #723
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 219
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Ciekawe mo¿e ja bym tak naturalnie lekko rozja¶ni³a swoje odrosty-tak tyci tyci, w ka¿dym b±d¼ razie zapamiêtam ten post
__________________
Zapuszczam, nie farbujê i wzorowo pielêgnujê loki ju¿ od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-07, 07:18   #724
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Zobaczcie co znalaz³am w sieci o w³a¶nie takich naturanych, zio³owo-mazid³owych sposobach na ró¿ne problemy z w³osami.

Warto przeczytaæ


http://www.papilot.pl/diety-zdrowie/...-sie-lysa.html
ananonda191 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-07, 08:38   #725
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 26 565
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

ta dziewczyna byla uczuluna na jakis skladnik (chyba ten pieprz), poza tym cialo ja ostrzegalo, bo pali³o
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze siê kiedy¶ spotkamy...
motylek1007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-07, 10:01   #726
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

No tak, ale i tak zszokowa³a mnie ta historia i raczej nie odwa¿ê siê po³o¿yæ jakiego¶ mazid³a na ca³± noc, bo sen mam twardy :P Jak k³adê jakie¶ nowe mazid³o to góra na dwie godziny i zmywam.
ananonda191 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-07, 10:16   #727
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Poka¿ wiadomo¶æ
No tak, ale i tak zszokowa³a mnie ta historia i raczej nie odwa¿ê siê po³o¿yæ jakiego¶ mazid³a na ca³± noc, bo sen mam twardy :P Jak k³adê jakie¶ nowe mazid³o to góra na dwie godziny i zmywam.
ale w tym przepisie by³ pieprz cayenne próbowa³a¶ kiedy¶ tego pieprzu do potraw? Wcale siê nie dziwiê, ¿e wy³ysiala- dziadostwo parzy jak diabli

domowe mazid³a i wcierki to rewelacyjna sprawa- trzeba tylko wiedzieæ co siê na eb k³adzie
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 21:08   #728
magdzior82
Przyczajenie
 
Avatar magdzior82
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Dziewczyny, mam pytanie. Jak rozpoznac ze wcierka robiona ze skladnikow Thanatosa (jablko, adenozyna, pokrzywa...) juz nie nadaje sie do uzycia ? wcierka trzymana w lodowce powiedzmy 7 dni, jak sie zepsuje to powinna nieladnie pachniec, albo dziwnie wygladac??
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedz.
magdzior82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-10, 12:37   #729
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 160
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

witam

czytam ten w±tek i testujê na sobie ró¿ne wasze cudeñka.
od jakiego¶ miesi±ca stosujê wcierkê, ale nie wiem czy nie przesadzi³am ze sk³adnikami :
na bazie seborenu i dodatki:
-ekstrakt z pokrzywy
-ekstrakt ze skórki winogron
-kofeina
-ekstrakt ze skórki jab³ek
-ekstrakt z kasztanowca
-ekstrakt z pestek winogron
- zielona herbata
-piperyna
-olejek rozmarynowy
i do tego dolewam troszkê wody brzozowej i od¿ywki z pokrzywy
ostatnio doda³am , ale nie wiem czy ma to sens jedn± kapsu³kê aminokwasów bcaa i whey amino 1000.

je¶li chodzi o psikacz :
na bazie radikalu mgie³ki:
-nmf
-kreatyna
-proteiny jedwabiu
-proteiny mleka
-hydromanil

dodam , ¿e mam w³osy po mega przej¶ciach,trwa³a, przed³u¿anie, dekoloryzacje , wiêc ogólnie masakra,korzystam z m±dro¶ci wiza¿u, bo wcze¶niej stosowa³am kosmetyki profesjonalne fryzjerskie ale nic nie pomaga³y
teraz do wcierek i psikacza, u¿ywam waxa, olejów z ¿ó³tkiem, kallosa, szampon dla dzieci, olejek kokosowy w mega ilo¶ciech.
do tego suplementy:pilonyx, dro¿d¿e( niestety w tabletkach),pijê pokrzywê, i skrzyp.
ostatnio doda³am jeszcze spirulinê i biotynê do ssania.
co jaki¶ czas stosujê do tego kuracjê w ampó³kach joanny, i serum na koñcówki z apteczki babuni
mo¿e nie ma jakiej¶ spektakularnej poprawy ale wiem ,¿e to kwestia czasu.

jak my¶licie co jeszcze mogê dodaæ ,albo z czego zrezygnowaæ??
pozdrawiam

Edytowane przez amstafy
Czas edycji: 2008-12-10 o 12:47
amstafy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-10, 14:19   #730
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Wink Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

do magdzior82 - taka 7 dniowa wcierka jeszcze jest ok. mo¿esz u¿yæ dzi¶ i jeszcze jutro, ale potem raczej wyrzuæ. Nie wiem, jak powinna wgl±daæ/pachnieæ przeterminowana wcierka - pewnie jaki¶ smród, ale to mo¿e ju¿ taka ostro zepsuta. Ja wyznajê maksymê, ¿e jak masz w±tpliwo¶ci - wyrzuæ. Po co siê leczyæ
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-10, 16:56   #731
magdzior82
Przyczajenie
 
Avatar magdzior82
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Masz calkowita racje Mario - po co sie leczyc hehehehe . Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz.
magdzior82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 13:24   #732
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 3 609
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Ufff, ale d³ugi ten w±tek. Nie obra¼cie siê, ale pominê³am kilka stron Za to pod wp³ywem 5 pierwszych polecia³am do lodówki i z tego, co tam mia³am zrobi³am migusiem wcierkê:
hydrolat lawendowy (bo mam przet³uszczaj±ce siê w³osy) - 20ml
15 kropli keratyny
3 krople kwasu hialuronowego
1ml niacynamidu
odrobina owsa hydrolizowanego

Co s±dzicie?

Zrobi³am te¿ listê zakupów, na której znalaz³y siê m.in. aloes oraz nalewka ze skrzypu. Pokrzywê za¿ywam doustnie szklanicami. Mam nadziejê, ¿e to wszystko da jaki¶ rezultat, bo kiepsko z moimi w³osami. A ostatnio polegam wy³±cznie na metodach naturalnych. No, prawie wy³±cznie...
KasiaxQ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-18, 13:55   #733
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Hm... keratyna nie za bardzo widzi mi siê we wcierce, lepiej strosowaæ j± do sprayu. Wcierana mo¿e powodowaæ szybsze przet³uszczanie.
__________________
My¶la³am, ¿e ¶mieræ bêdzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-18, 14:50   #734
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 3 609
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ
Hm... keratyna nie za bardzo widzi mi siê we wcierce, lepiej strosowaæ j± do sprayu. Wcierana mo¿e powodowaæ szybsze przet³uszczanie.

No, to zobaczê, jak bêd± sprawowaæ siê w³osy po dzisiejszym myciu. Jak zauwa¿ê wiêksze przet³uszczanie, to nie zrobiê wiêcej takiej wcierki, bo moje w³osy s± sk³onne niestety do przet³uszczania, a wtedy robi± siê przyklapniête. Chocia¿ ostatnio zrobi³am postêpy i ju¿ nie myjê ich codziennie, lecz co drugi dzieñ. Wymaga³o to sporego samozaparcia, bo przez pierwsze kilka dni mia³am co¶ strasznego na g³owie wieczorem, nastêpnego dnia po umyciu.
A tak poza tym, czy ta keratyna nie da innych skutków ubocznych?
KasiaxQ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-18, 15:32   #735
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomo¶ci: 135
GG do Scully
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

D³ugo nie pisa³am, czeka³am na efekty Efekty s± mi³e, widzê oko³o milimetra przyrostu dziennie, a wcierki stosujê ju¿ dwa tygodnie. Dzi¶ przysz³o mi nowe zamówienie od Thanatosa i jutro lecê na pracowniê, by zrobiæ wcierê ka³oformem przez nas zwan± z racji swojego koloru ale wa¿ne, ¿e dzia³a. Niestety na kumpla bardziej

Zmodyfikowa³am trochê sk³ad, wywali³am z niego pokrzywê i saw palmetto, teraz bêdziemy testowaæ adenozynê. Niezale¿nie od tego zamówi³am sobie na próbê gram kwasu hialuronowego - mia³am go dodaæ do jakiego¶ psikad³a jako nawil¿acz, a teraz zobaczy³am na wiza¿u, ¿e on te¿ stymuluje odrost w³osów? Jak to jest w koñcu, czy kto¶ móg³by mi pomóc z decyzj±, jak ten drogocenny gram u¿yæ?
__________________
21st century schizoid woman
Scully jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-18, 22:43   #736
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 676
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Poka¿ wiadomo¶æ
Zobaczcie co znalaz³am w sieci o w³a¶nie takich naturanych, zio³owo-mazid³owych sposobach na ró¿ne problemy z w³osami.

Warto przeczytaæ


http://www.papilot.pl/diety-zdrowie/...-sie-lysa.html
JESTEM ZSZOKOWANA

JESTEM ZSZOKOWANA

JESTEM ZSZOKOWANA

JESTEM ZSZOKOWANA
__________________



zosta³o 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-19, 12:25   #737
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Wink Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
D³ugo nie pisa³am, czeka³am na efekty Efekty s± mi³e, widzê oko³o milimetra przyrostu dziennie, a wcierki stosujê ju¿ dwa tygodnie. Dzi¶ przysz³o mi nowe zamówienie od Thanatosa i jutro lecê na pracowniê, by zrobiæ wcierê ka³oformem przez nas zwan± z racji swojego koloru ale wa¿ne, ¿e dzia³a. Niestety na kumpla bardziej

Zmodyfikowa³am trochê sk³ad, wywali³am z niego pokrzywê i saw palmetto, teraz bêdziemy testowaæ adenozynê. Niezale¿nie od tego zamówi³am sobie na próbê gram kwasu hialuronowego - mia³am go dodaæ do jakiego¶ psikad³a jako nawil¿acz, a teraz zobaczy³am na wiza¿u, ¿e on te¿ stymuluje odrost w³osów? Jak to jest w koñcu, czy kto¶ móg³by mi pomóc z decyzj±, jak ten drogocenny gram u¿yæ?
Cieszê siê, ze Ci pomaga. Dobrze zrobi³a¶, ze wcierasz adenozynê - saw palmetto samo w sobie nie powoduje porostu w³osów - dzia³a antyandrogenowo, czyli na ³ysienie typu mêskiego - p prostu hamuje dht, co u choruj±cych na w/w dolegliwo¶æ jest najistotniejsz± spraw±. Mo¿esz co jaki¶ czas zmieniaæ konfiguracjê sk³adników aktywnych - raz dawaæ to, innym razem tamto. Takie postêpowanie podrzytrzyma efekty, a w³osy nie zdo³aj± siê "przesyciæ" skladnikami aktywnymi.

Co do kwasu - kwas ¶wietnie nawil¿a i regeneruje skórê, a powoduje te¿ porost w³osów, z tego, co wiem rozszerza naczynka krwiono¶ne, sam w sobie jest sk³adnikiem aktywnym oraz pomaga przenikaæ przez skórê innym skladnikom aktywnym. Ten kwas od Thanatosa jest chyba lepszy na skórê, bo to jest odmiana low hialuronic acid, wersja z Mazide³ jest lepsza bo to super low hiarulonic acid - przenika do skóry w³a¶ciwej, zatem jest w stanie od¿ywiæ cebulki naprawdê g³êboko osadzone.

Co do tego artyku³u, no có¿ czyta³am... ¯al mi dziewczyny, ale ubolewam równie¿ nad jej brakiem rozs±dku. Kto do jasnej ciasnej daje tyle pieprzu Cayenne? Tego sk³adnika do formulacji daje siê w setnych, a nie np. 20 g. W wiadomo, ¿e poparzy. Po to w tych wszytkich sklepach s± podane dopuszczalne stêzenia, aby sobie krzywdy nie zrobiæ.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-20, 15:43   #738
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 588
GG do leeloo
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Poka¿ wiadomo¶æ
Zobaczcie co znalaz³am w sieci o w³a¶nie takich naturanych, zio³owo-mazid³owych sposobach na ró¿ne problemy z w³osami.

Warto przeczytaæ


http://www.papilot.pl/diety-zdrowie/...-sie-lysa.html

Dajcie spokój, przecie¿ to nie prawda. Kto by o ¿yciowych tragediach pisze na jakim¶ papilocie

To j przecie¿ jakas kolejna mutacja pudelka co sie karmi tani± sensacj±.
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-20, 16:17   #739
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez leeloo Poka¿ wiadomo¶æ

Dajcie spokój, przecie¿ to nie prawda. Kto by o ¿yciowych tragediach pisze na jakim¶ papilocie

To j przecie¿ jakas kolejna mutacja pudelka co sie karmi tani± sensacj±.
Nie prawda? , a na jakiej podstawie tak s±dzisz?
Ja uwa¿am , ze to moze byc prawda, i jest to bardzo prawdopodobne.
Poza tym dlaczego ta dziewczyna mia³aby k³amac?
Nie wiadomo jaka tam by³a mieszanka zió³ + pieprz kajeñski .
Czasem siê dziwiê dziewczynom , które próbuj± ulepszac na si³e wszelkie mikstury, a ta z pewno¶ci± do takich nale¿a³a.
Zio³a po³aczy³y siê, pieprz dodatkowo podra¿ni³ i spotêgowa³y dziwna reakcje alergiczn± na skóre . Dziewczyna popali³a sobie skórê.
Poza tym jak czytam , ze niektóre wiza¿anki , wszelkie mikstury, maseczki, odzywki (sama chemia), zostawiaj± sobie na noc na g³owie, zawijajac w recznik i torebke foliow±, podgrzewaj± suszark±, to az mnie dreszcze przechodz± .
Wszystko a¿ siê gotuje , a skóra rozpulchniona nie ma czym oddychac.
Na maseczkach czêsto napisane (od 1 do 3 minut ), ale wszystkie uparcie trzymaja 30 minut , a niektóre to ca³e noce.Poza tym robia za czêsto.
Pózniej wielkie zdziwnie dlaczego w³osy bardziej wypadaj±.
...
Kolejne biochemiczki , które eskperymentuj± same z biochemi± , kupuj± w mazid³ach tonê wszystkiego i ³±cz± jak popadnie(na szczêscie nie wszystkie), bo s± tez takie , które stosuj± zgodnie z przepisem.
A co tam , dorzuce to, dorzuce tamto. Nie zastanawiaj± siê czy nie nast±pi reakcja z drugim ¶rodkiem . Wcieraj± to w skórê g³owy a brrrrr
Tu trzeba precyzji , dokladnie wyliczonych proporcji .
Biochemi¶ci z prawdziwego zdarzenia , ucz± siê latami. Pozniej ich wynalazki s± testowane , prowadzone s± badania , itp.
Ja nigdy siê w takie rzeczy nie bawiê . (Chyba , ze zoltko +oliwa z oliwek, ale nigdy na cala noc , conajwyzej 30 minut).
Reakcja alergiczna moze nastapic zawsze , nawet jak wczesniej latami uzywa siê czegos sprawdzonego.
Zawsze uzywam kupnych rzeczy(od 2 lat tylko aptecznych) i zawsze stosujê zgodnie z ulotk± . Jak 3 minuty to 3 minuty a nie 30 minut.
Przynajmniej mam pewnosc , ze wszystko jest przebadane, proporcje zachowane, a produkty dobrane tak , zeby wzajemnie nie wchodzi³y w reakcje.
Poza tym staram sie nie wcierac w skórê g³owy, zawsze wszystko dobrze sp³ukuje.
Ka¿dy ma swój rozum, ale widac sa takie co go nie maj± a potem siê dziwi± i p³acz± .
ehh..... rêcê czasem opadaj± .

Edytowane przez Agaaa-a
Czas edycji: 2008-12-20 o 16:39
Agaaa-a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 16:49   #740
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 3 609
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez leeloo Poka¿ wiadomo¶æ

Dajcie spokój, przecie¿ to nie prawda. Kto by o ¿yciowych tragediach pisze na jakim¶ papilocie

To j przecie¿ jakas kolejna mutacja pudelka co sie karmi tani± sensacj±.
Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Poka¿ wiadomo¶æ
Nie prawda? , a na jakiej podstawie tak s±dzisz?
Ja uwa¿am , ze to moze byc prawda, i jest to bardzo prawdopodobne.
Poza tym dlaczego ta dziewczyna mia³aby k³amac?
Ró¿nie mo¿e byæ. Zgadzam siê z Ag±, ¿e wszystko mo¿e siê zdarzyæ. I s±dzê, ¿e taka historia mog³a mieæ miejsce, ale niekoniecznie przytrafi³a siê tej dziewczynie. Albo te¿ niekoniecznie ta dziewczyna to opisa³a na wa³ku, lokówce czy papilocie. Ja nie zapisywa³abym z takim zapa³em swojej tragedii
KasiaxQ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-20, 22:46   #741
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomo¶ci: 135
GG do Scully
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Cieszê siê, ze Ci pomaga. Dobrze zrobi³a¶, ze wcierasz adenozynê - saw palmetto samo w sobie nie powoduje porostu w³osów - dzia³a antyandrogenowo, czyli na ³ysienie typu mêskiego - p prostu hamuje dht, co u choruj±cych na w/w dolegliwo¶æ jest najistotniejsz± spraw±. Mo¿esz co jaki¶ czas zmieniaæ konfiguracjê sk³adników aktywnych - raz dawaæ to, innym razem tamto. Takie postêpowanie podrzytrzyma efekty, a w³osy nie zdo³aj± siê "przesyciæ" skladnikami aktywnymi.
Adenozynê zaczê³am dzi¶, po próbie uczuleniowej Dorzuci³am jeszcze eclipta alba, którego do¶æ spor± porcjê dostalam gratis. Powoli siê uczê techniki robienia tych wcierek, odpowiedniego mieszania, podgrzewania itd (pierwsze, co mi wysz³o, by³o okropne, teraz mam fajny, klarowny roztwór
Co do saw palmetto, dziêki za informacjê, ju¿ nie bêdê go zamawia³a moim problemem jest tylko przeciêtny porost, na wypadanie nie cierpiê na szczê¶cie. No a Thanatos nic nie uwzglêdni³ w opisie

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Co do kwasu - kwas ¶wietnie nawil¿a i regeneruje skórê, a powoduje te¿ porost w³osów, z tego, co wiem rozszerza naczynka krwiono¶ne, sam w sobie jest sk³adnikiem aktywnym oraz pomaga przenikaæ przez skórê innym skladnikom aktywnym. Ten kwas od Thanatosa jest chyba lepszy na skórê, bo to jest odmiana low hialuronic acid, wersja z Mazide³ jest lepsza bo to super low hiarulonic acid - przenika do skóry w³a¶ciwej, zatem jest w stanie od¿ywiæ cebulki naprawdê g³êboko osadzone.
OK, zu¿yjê naskórnie tê próbkê, nastêpnym razem kiedy bêdê zmieniaæ sk³adniki, zamówiê na mazid³ach
dziêkujê bardzo za rady i kopalniê wiedzy w Twoich postach z której nieraz ju¿ skorzysta³am

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Poka¿ wiadomo¶æ
Poza tym jak czytam , ze niektóre wiza¿anki , wszelkie mikstury, maseczki, odzywki (sama chemia), zostawiaj± sobie na noc na g³owie, zawijajac w recznik i torebke foliow±, podgrzewaj± suszark±, to az mnie dreszcze przechodz± .
Wszystko a¿ siê gotuje , a skóra rozpulchniona nie ma czym oddychac.
Na maseczkach czêsto napisane (od 1 do 3 minut ), ale wszystkie uparcie trzymaja 30 minut , a niektóre to ca³e noce.Poza tym robia za czêsto.
Pózniej wielkie zdziwnie dlaczego w³osy bardziej wypadaj±.
...
Kolejne biochemiczki , które eskperymentuj± same z biochemi± , kupuj± w mazid³ach tonê wszystkiego i ³±cz± jak popadnie(na szczêscie nie wszystkie), bo s± tez takie , które stosuj± zgodnie z przepisem.
A co tam , dorzuce to, dorzuce tamto. Nie zastanawiaj± siê czy nie nast±pi reakcja z drugim ¶rodkiem . Wcieraj± to w skórê g³owy a brrrrr
Tu trzeba precyzji , dokladnie wyliczonych proporcji .
Biochemi¶ci z prawdziwego zdarzenia , ucz± siê latami. Pozniej ich wynalazki s± testowane , prowadzone s± badania , itp.
Ja nigdy siê w takie rzeczy nie bawiê . (Chyba , ze zoltko +oliwa z oliwek, ale nigdy na cala noc , conajwyzej 30 minut).
Reakcja alergiczna moze nastapic zawsze , nawet jak wczesniej latami uzywa siê czegos sprawdzonego.
Zawsze uzywam kupnych rzeczy(od 2 lat tylko aptecznych) i zawsze stosujê zgodnie z ulotk± . Jak 3 minuty to 3 minuty a nie 30 minut.
Przynajmniej mam pewnosc , ze wszystko jest przebadane, proporcje zachowane, a produkty dobrane tak , zeby wzajemnie nie wchodzi³y w reakcje.
Poza tym staram sie nie wcierac w skórê g³owy, zawsze wszystko dobrze sp³ukuje.
Ka¿dy ma swój rozum, ale widac sa takie co go nie maj± a potem siê dziwi± i p³acz± .
ehh..... rêcê czasem opadaj± .
e, przesadzasz
po pierwsze - co jest 'sam± chemi±' a co nie? strasznie nie lubiê tego okre¶lenia, nikt mi nigdy nie jest w stanie podaæ ró¿nicy miêdzy 'chemi±' a 'niechemi±'... czy je¶li zwi±zek wytwarza ro¶lina a kto¶ go zrobi w laboratorium to do jakiej grupy siê go zalicza? taka niekonsekwencja. poza tym uwa¿am, ¿e z dobrodziejstw technologii trzeba korzystaæ! ma³a dygresja chemika, ale có¿, jako taka bardziej na to zwracam uwagê ni¿ inni

po drugie - wcale nie trzeba prowadziæ ¿adnych badañ czy co¶ ze sob± nie reaguje, wystarczy elementarna wiedza, a je¶li nawet kto¶ jej nie posiada - zwyk³a próba uczuleniowa, której ja nigdy przy nowych mazid³ach nie odpuszczam. i nie uwa¿am te¿, by by³y potrzebne stê¿enia wyliczane co do setnych mola, to jest kosmetyka a nie analityka chemiczna tak¿e bez paniki. wystarczy mieæ podstawowy 'pomy¶lunek' ¿eby nie napchaæ sobie na g³owê 20g pieprzu kajeñskiego.
a, i akurat ja jestem w po³owie studiów chemicznych, z tego co wiem, jest tu co najmniej jedna podobna dziewczyna, wiêc dlaczego od razu pejoratywne 'biochemiczki' co siê nie znaj±?

có¿, ja uwa¿am, ¿e wszystko jest dla ludzi - tylko trzeba umieæ siê z tym obej¶æ
__________________
21st century schizoid woman
Scully jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-20, 23:50   #742
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Niech bêdzie , ze przesadzam , nie moja skóra g³owy.
Poza tym co tu siê bêdziemy oszukiwac, w³osy to genetyka . Je¶li ktos ma cienkie i s³abe , to bêdzie takie mia³ zawsze .
Poprawic sie nie da, ewentualnie mozna sobie zaszkodzic.

Edytowane przez Agaaa-a
Czas edycji: 2008-12-20 o 23:51
Agaaa-a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-21, 11:56   #743
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Scully Poka¿ wiadomo¶æ
e, przesadzasz
po pierwsze - co jest 'sam± chemi±' a co nie? strasznie nie lubiê tego okre¶lenia, nikt mi nigdy nie jest w stanie podaæ ró¿nicy miêdzy 'chemi±' a 'niechemi±'... czy je¶li zwi±zek wytwarza ro¶lina a kto¶ go zrobi w laboratorium to do jakiej grupy siê go zalicza? taka niekonsekwencja. poza tym uwa¿am, ¿e z dobrodziejstw technologii trzeba korzystaæ! ma³a dygresja chemika, ale có¿, jako taka bardziej na to zwracam uwagê ni¿ inni

po drugie - wcale nie trzeba prowadziæ ¿adnych badañ czy co¶ ze sob± nie reaguje, wystarczy elementarna wiedza, a je¶li nawet kto¶ jej nie posiada - zwyk³a próba uczuleniowa, której ja nigdy przy nowych mazid³ach nie odpuszczam. i nie uwa¿am te¿, by by³y potrzebne stê¿enia wyliczane co do setnych mola, to jest kosmetyka a nie analityka chemiczna tak¿e bez paniki. wystarczy mieæ podstawowy 'pomy¶lunek' ¿eby nie napchaæ sobie na g³owê 20g pieprzu kajeñskiego.
a, i akurat ja jestem w po³owie studiów chemicznych, z tego co wiem, jest tu co najmniej jedna podobna dziewczyna, wiêc dlaczego od razu pejoratywne 'biochemiczki' co siê nie znaj±?

có¿, ja uwa¿am, ¿e wszystko jest dla ludzi - tylko trzeba umieæ siê z tym obej¶æ
Dok³adnie. Wystarczy bazowa wiedza. I umiar we wszystkim. Bo je¶li kto¶ jest "m±drzejszy od encyklopedii" to pó¼niej ma efekty takie, jakie ma

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Poka¿ wiadomo¶æ
Niech bêdzie , ze przesadzam , nie moja skóra g³owy.
Poza tym co tu siê bêdziemy oszukiwac, w³osy to genetyka . Je¶li ktos ma cienkie i s³abe , to bêdzie takie mia³ zawsze .
Poprawic sie nie da, ewentualnie mozna sobie zaszkodzic.
Niekoniecznie. Nawet genetycznie s³abe i cienkie w³osy, dziêki odpowiedniej pielêgnacji mo¿na wzmocniæ i poprawiæ. Nie bêdzie to mo¿e efekt trwa³y, ale niew±tpliwie korzystny.

Poza tym, skoro to, o czym tu piszemy jest dla Ciebie "be i fe" i uwa¿asz, ¿e szkodzi, to nie rozumiem, po co udzielasz siê w tym w±tku i niemal wszystko negujesz.
Swoj± pielêgnacjê prowad¼ jak chcesz, czym chcesz i kiedy chcesz, jednocze¶nie jednak pozwól innym na to samo i nie krytykuj, nie wydawaj werdyktów, bo w wielu miejscach, niestety nie masz racji.
__________________
My¶la³am, ¿e ¶mieræ bêdzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-21, 13:04   #744
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie. Wystarczy bazowa wiedza. I umiar we wszystkim. Bo je¶li kto¶ jest "m±drzejszy od encyklopedii" to pó¼niej ma efekty takie, jakie ma
Tak tak , taki koncern np. jak Vichy(przykladowa firma) , tez bazuje na podstawowej wiedzy. yhy, tylko ciekawe po co maja wlasne laboratoria oraz korzystaja z wiedzy popartej badaniami naukowymi przez 70 lat.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ
Poza tym, skoro to, o czym tu piszemy jest dla Ciebie "be i fe" i uwa¿asz, ¿e szkodzi, to nie rozumiem, po co udzielasz siê w tym w±tku i niemal wszystko negujesz.
Swoj± pielêgnacjê prowad¼ jak chcesz, czym chcesz i kiedy chcesz, jednocze¶nie jednak pozwól innym na to samo i nie krytykuj, nie wydawaj werdyktów, bo w wielu miejscach, niestety nie masz racji.
Forum jest dla wszystkich i kazdy ma prawo wypowiedziec siê . Niekoniecznie musi moja wypowiedz Tobie przypasc do gustu.
Poza tym nie zrozumia³as tego co chcia³am przekazac.
Ja rowniez korzystam z dobrodziejstw nowoczesnych kosmetyków rowniez do pielegnacji w³osów. Nie uwazam , zeby byly szkodliwe.
Piszac to co napisa³am , mia³am na my¶li , ze wiekszosc dziewczyn nie stosuje sie do ulotek , skoro jest npisane 3 minuty , to nalezy trzymac 3 minuty ew. 5 , ale sa tez takie co trzymaja 2 godziny lub ca³± noc , obwiazujac g³owê , przy okazji podgrzewaj±c suszarka a po¼niej placza , ze cos jest nie tak.
Ja równiez uwazam , ze umiar i rozsadek jest wskazany.
Poza tym ja sie w tym w±tku nie udzielam (skomentowa³am tylko artyku³).
Od zawsze uwa¿am , ze w³osy to genetyka , mogê ewentualnie poprawic ich wygl±d zewnêtrzny lub minimalnie zmniejszyc wypadanie.

Co do biochemi (czytaj. tworzenie sobie samemu kosmetyków) , uwa¿am za rozsadne pod warunkiem , ze korzysta siê z receptur.
Jesli kto¶ robi to na w³asn± rêkê , nie maj±c tak naprawdê wiedzy biochemicznej , kosmetologicznej itp. (czyli nie kszta³cil sie w tym kierunku) , jest dla mnie nieodpowiedzialny i moze sobie wyrzadzic , wiecej szkody niz po¿ytku. Poniewa¿ tak naprawdê nie wiadomo jaki to bedzie mialo wp³yw na skórê g³owy, moze nie od razu ale za jakis czas( bo g³ownie o to siê rozchodzi).

Natomiast k³adzenia sobie musztard na w³osy lub pieprzu , nie bede moze komentowac.
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ
Swoj± pielêgnacjê prowad¼ jak chcesz, czym chcesz i kiedy chcesz, jednocze¶nie jednak pozwól innym na to samo i nie krytykuj, nie wydawaj werdyktów, bo w wielu miejscach, niestety nie masz racji.
Przyznam szczerze, ze nie interesuje mnie , co robisz ze swoimi w³osami, tak jak napisa³am to nie moja skóra g³owy i nie moje w³osy.
Werdyktów tez nie wydaje , przeciez nie powiedzia³am Tobie , ze za 5 lat bêdziesz ³ysa.
Nie lubie siê bawic w s³owne przepychanki kto ma racje .... bo ani siebie , ani Ciebie nie uwa¿am za experta w tej dziedzienie. Czêsto ludzie siedz±cy w tym na codzien latami (experci w±skich specjalizacji) , rowniez maja odmienne zdania.
Agaaa-a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-21, 14:27   #745
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Poka¿ wiadomo¶æ
Tak tak , taki koncern np. jak Vichy(przykladowa firma) , tez bazuje na podstawowej wiedzy. yhy, tylko ciekawe po co maja wlasne laboratoria oraz korzystaja z wiedzy popartej badaniami naukowymi przez 70 lat.
Mylisz pojêcia.

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Poka¿ wiadomo¶æ
Forum jest dla wszystkich i kazdy ma prawo wypowiedziec siê . Niekoniecznie musi moja wypowiedz Tobie przypasc do gustu.
Poza tym nie zrozumia³as tego co chcia³am przekazac.
Ja rowniez korzystam z dobrodziejstw nowoczesnych kosmetyków rowniez do pielegnacji w³osów. Nie uwazam , zeby byly szkodliwe.
Piszac to co napisa³am , mia³am na my¶li , ze wiekszosc dziewczyn nie stosuje sie do ulotek , skoro jest npisane 3 minuty , to nalezy trzymac 3 minuty ew. 5 , ale sa tez takie co trzymaja 2 godziny lub ca³± noc , obwiazujac g³owê , przy okazji podgrzewaj±c suszarka a po¼niej placza , ze cos jest nie tak.
Ale¿ zrozumia³am doskonale, wiêc mo¿e nie wypowiadaj siê za mnie.
Producenci ró¿ne rzeczy wypisuj± zbyt wiele widzia³am ju¿ od¿ywek z proteinami bez protein, szmponów z ceramidami bez ceramidów, maseczek z ekstaktami zio³owymi bez ekstraktów... i hit - ekspresowe -3-sekundowe cuda [chyba nikt mi nie wmówi, ¿e formu³a, która do tej pory wymaga³a kilku minut nagle magicznie zadzia³a w kilka sekund ].

Zreszt±, zwracasz uwagê niemal¿e tylko na ekstremalne, wyj±tkowe przypadki, pomijaj±c zupe³nie te, które, choæ odbiegaj± od wyznawanej przez Ciebie regu³y, mog± poszczyciæ siê bardzo dobrymi rezultatami.

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Poka¿ wiadomo¶æ
Ja równiez uwazam , ze umiar i rozsadek jest wskazany.
Poza tym ja sie w tym w±tku nie udzielam (skomentowa³am tylko artyku³).
Od zawsze uwa¿am , ze w³osy to genetyka , mogê ewentualnie poprawic ich wygl±d zewnêtrzny lub minimalnie zmniejszyc wypadanie.
Wcale nie tak minimalnie i wiele osób mo¿e to potwierdziæ.
A obok komentarza dot. artyku³u pad³o jeszcze wiele innych uwag .

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Poka¿ wiadomo¶æ
Co do biochemi (czytaj. tworzenie sobie samemu kosmetyków) , uwa¿am za rozsadne pod warunkiem , ze korzysta siê z receptur.
Jesli kto¶ robi to na w³asn± rêkê , nie maj±c tak naprawdê wiedzy biochemicznej , kosmetologicznej itp. (czyli nie kszta³cil sie w tym kierunku) , jest dla mnie nieodpowiedzialny i moze sobie wyrzadzic , wiecej szkody niz po¿ytku. Poniewa¿ tak naprawdê nie wiadomo jaki to bedzie mialo wp³yw na skórê g³owy, moze nie od razu ale za jakis czas( bo g³ownie o to siê rozchodzi).
Nie trzeba byæ elektrykiem, ¿eby wymieniæ ¿arówkê.

Zdecydowana wiêkszo¶æ uczestniczek tego w±tku nie ma nic wspólnego z biochemi±. A mimo to z powodzeniem miesza mikstury, stosuje je od d³u¿szego czasu i nie skar¿y siê raczej na efekty uboczne.
Szerokiej wiedzy biochemicznej te¿ nie potrzeba, wystarcz± bazowe informacje o skutecznych stê¿eniach danych sk³adników, próba alergiczna i generalnie wp³yw bardzo ³atwo jest przewidzieæ. Akurat w tym temacie, wiêcej szkody, wbrew pozorom, mog± wyrz±dziæ gotowe kosmetyki, w których czêsto roi siê od zbêdnych, podra¿niaj±cych sk³adników, a substancje aktywne u¿ywane bywaj± w minimalnych stê¿eniach. Je¶li kto¶ miesza mikstury "z g³ow±" - wrêcz zmniejsza to ryzyko. I uwierz, wyszta³cenie w danym kierunku naprawdê schodzi na dalszy plan.
Ale Ty, w Swojej wypowiedzi, odnosisz siê do takich osób do¶æ, powiedzia³abym, negatywnie. Mo¿e najpierw powinna¶ wg³êbiæ siê w zagadnienie, przejrzeæ w±tki na ten temat, sprawdziæ, jakie faktycznie rezultaty mo¿na dziêki temu osi±gn±æ, zamiast pakowaæ wszystkie nie-biochemiczki paraj±ce siê mieszaniem w³asnych kosmetyków do jednego worka z dziewczyn± z owego nieszczêsnego artyku³u. Takie uogólnienia s± bynajmniej nie na miejscu.

Cytat:
Nie lubie siê bawic w s³owne przepychanki kto ma racje ....
A jednak to robisz
__________________
My¶la³am, ¿e ¶mieræ bêdzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-21, 15:09   #746
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Poka¿ wiadomo¶æ
Co do biochemi (czytaj. tworzenie sobie samemu kosmetyków) , uwa¿am za rozsadne pod warunkiem , ze korzysta siê z receptur.
nie ma regu³- w niczym- i tu tak¿e ich nie ma- ja nie korzysta³am z receptur i ukrêci³am sobie wcierkê po której w³osy rosn± mi prawie 3x szybciej i nie kszta³cê siê w tym kierunku- ale w ¿yciu bym nie da³a pieprzu cayenne do wcierki, zw³aszcza w takiej ilo¶ci- to naprawdê nie trzeba byæ specem ¿eby wpa¶æ na to, ze to spali skórê. No przecie¿ jak by kto¶ poleca³ wcieranie w skalp kwasu siarkowego to co? pó³ populacji by sie na to rzuci³o?
Trochê zdrowego rozs±dku- nieco googlania i voila
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-21, 16:07   #747
kleo12321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Hej dziewczyny
W zesz³a niedzielê z³o¿y³am moje pierwsze zamówienie w thanatosie. We wtorek dosta³am od nich maila, ¿e zamówienie zosta³o zrealizowane. Co to znaczy, ¿e ju¿ wys³ali? Zdziwi³o mnie to bo s³ysza³am, ¿e siê strasznie grzebi±
kleo12321 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-21, 16:41   #748
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez kleo12321 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny
W zesz³a niedzielê z³o¿y³am moje pierwsze zamówienie w thanatosie. We wtorek dosta³am od nich maila, ¿e zamówienie zosta³o zrealizowane. Co to znaczy, ¿e ju¿ wys³ali? Zdziwi³o mnie to bo s³ysza³am, ¿e siê strasznie grzebi±
Sprawd¼ status, czy wys³ane.
Czasem przesy³ka siê bardzo opó¼nia, ale czasem dochodzi w miarê szybko, mi ostatnio przysz³a terminowo [3 dni od zmiany statusu na "wys³ane"]
Z uwagi jednak na czas ¶wi±teczny mo¿e siê to wyd³u¿yæ.
__________________
My¶la³am, ¿e ¶mieræ bêdzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-21, 17:23   #749
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Poka¿ wiadomo¶æ
nie ma regu³- w niczym- i tu tak¿e ich nie ma- ja nie korzysta³am z receptur i ukrêci³am sobie wcierkê po której w³osy rosn± mi prawie 3x szybciej i nie kszta³cê siê w tym kierunku- ale w ¿yciu bym nie da³a pieprzu cayenne do wcierki, zw³aszcza w takiej ilo¶ci- to naprawdê nie trzeba byæ specem ¿eby wpa¶æ na to, ze to spali skórê. No przecie¿ jak by kto¶ poleca³ wcieranie w skalp kwasu siarkowego to co? pó³ populacji by sie na to rzuci³o?
Trochê zdrowego rozs±dku- nieco googlania i voila
Jolie, przepraszam je¶li moje pytanie wyda siê g³upie. Jaki¶ czas temu znalaz³am przepis na maseczkê na skalp sk³±dajac± siê z pieprzu cayenne i oliwy (niestety, nie mogê teraz znale¼æ linku do strony z w/w przepisem). I zrobi³am co¶ takiego i pó¼niej parê razy wmasowywa³am w skórê g³owy i trzyma³am jakie¶ pó³ godziny (wcze¶niej zrobi³am próbê na skórze rêki i by³o ok, tylko leciuteñko szczypa³o, ale mniej ni¿ lotionie Seboradin). My¶lisz, ¿e powinnam to odstawiæ i ju¿ do tego nie wracaæ?
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-21, 18:10   #750
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Jolie, przepraszam je¶li moje pytanie wyda siê g³upie. Jaki¶ czas temu znalaz³am przepis na maseczkê na skalp sk³±dajac± siê z pieprzu cayenne i oliwy (niestety, nie mogê teraz znale¼æ linku do strony z w/w przepisem). I zrobi³am co¶ takiego i pó¼niej parê razy wmasowywa³am w skórê g³owy i trzyma³am jakie¶ pó³ godziny (wcze¶niej zrobi³am próbê na skórze rêki i by³o ok, tylko leciuteñko szczypa³o, ale mniej ni¿ lotionie Seboradin). My¶lisz, ¿e powinnam to odstawiæ i ju¿ do tego nie wracaæ?
wygl±da na to, ¿e stê¿enie tego pieprzu by³o niewielkie- skoro szczypanie by³o s³abe to powinno byc ok. Ale na pewno nie mo¿na stosowaæ maski do której dodaje siê 20g tego pieprzu Podobnie by³o swego czasu z sza³em na maskê z cynamonem na twarz- niektóre dziewczyny przegie³y- sypnê³y go za du¿o i potem zmaga³y siê z czerwonymi bu¼kami. Jak to zwykle bywa - co za du¿o to nie zdrowo
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-01-24 22:13:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.