Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!! - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-15, 09:09   #721
loislois
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Dziewczyny, przeczytałam to pobieżnie bardzo. Widzę że też macie problem z odpowiedzią waszych mężczyzn. Co robicie gdy on nie odpowiada a w Waszej głowie myśli tylko o nim? Macie jakieś sposoby by nie myśleć?
loislois jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 09:13   #722
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

ja nie mam tego problemu. przez rok martwilam sie ze nie pisze jedynie gdy podrozowal i nie zawsze mogl napisac a martwilam sie czy dojechal.

ja wiem, ze MOZE napisac w pracy rano przy przerwie, a czasem po poludniu napisze, bo nie wytrzymuje ciszy, a potem ok 19 mamy godzine moze dwie dluzszej rozmowy, a skype jedynie w niedziele. ale mam swiadomosc, ze jakby mogl pisalby ciagle.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 09:22   #723
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez loislois Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeczytałam to pobieżnie bardzo. Widzę że też macie problem z odpowiedzią waszych mężczyzn. Co robicie gdy on nie odpowiada a w Waszej głowie myśli tylko o nim? Macie jakieś sposoby by nie myśleć?
Hmm.. ja nie mam takiego problemu, bo mój to by stale pisał i rozmawiał. Ale mogę polecić zajęcie się sobą, swoim hobby, pracą itd. To pomaga przynajmniej odciąga nas od myślenia.
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 09:43   #724
pantofelek3
Raczkowanie
 
Avatar pantofelek3
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 157
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Dziewczyny! NIE Kupię Dziś Nigdzie Biletu :C Ze Tez Musi Być Święto! Chcecie trochę domowego bigosu? Jak będę jechać to wam podrzucę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pantofelek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 09:55   #725
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez loislois Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeczytałam to pobieżnie bardzo. Widzę że też macie problem z odpowiedzią waszych mężczyzn. Co robicie gdy on nie odpowiada a w Waszej głowie myśli tylko o nim? Macie jakieś sposoby by nie myśleć?
Tez nie mam takiego problemu. Ale jesli nie odpisuje to na nastepny raz po prostu nie pisz pierwsza,bo to troche narzucanie się jeżeli już kilka razy nie otrzymałaś odpowiedzi przez dłuższy czas.
On pewnie też chce odpocząć itd.


U mnie to jest bardziej w drugą strone tzn,że Tż pisze od razu po pracy,a ja czasem mu przez jakiś czas nie odp,bo wiem,że jest zmęczony i musi odpocząć,a nie słuchać mnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 11:34   #726
mhjh333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 29
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Mój TŻ wie że jak mam siostrzeńca to ma dzwonić jak ma zadzwonić czyli wolne po 12.00 do 15.00 bo młody spi a ja przy nim nie mogę mieć telefonu bo i tak nie ma szans na pogadanie ze sobą, i wie ze ja o 23.00 wyłączę telefon. Ogólnie jak kończy prace to zadzwoni na chwilkę ale to z reguły udaje się mu jak mam wsparcie przy opiece nad młodym.

wczoraj byłam u szwagierki mój zadzwonił dałam ja do telefonu i ona zaczęła mu mówić co ma robić nosz kurde szlak mnie trafił, potem z moim pogadałam i mu powiedziałam że sam lepiej wie na co wydaje kasę i co mu potrzeba, i żeby nawet się nie wygłupiał z przesadnym oszczędzaniem bo przyjedzie do polski i kupi to co mu tam potrzeba i wyda dożo więcej niż tam.

Po za tym zrozumiałam ze moje słonce tylko mi wszystko mówi itp. i poczułam się tak dumna i szczęśliwa niczym księżniczka.
mhjh333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 15:09   #727
M123MM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 121
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

.

Edytowane przez M123MM
Czas edycji: 2014-08-28 o 19:27
M123MM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 15:14   #728
Wtycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 178
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Ja dopiero rozłąki 2 tygodnie a już chcę do niego wracać! Kurczę, nie sądziłam, że 6 tygodni to dużo a tu 2 i ja już padam :< Totalnie się nudzę tu gdzie jestem, większość znajomych stąd powyjechało nie mam jak zapełnić tych godzin. Snuję się po domu, oglądam telewizję i myślę o moim ukochanym. Jeszcze dokładnie miesiąc a nareszcie się zobaczymy. Niby codziennie jakiś kontakt mamy to skype to fb ale to nie jest wcale to samo. Odkąd go zostawiłam tam nie śpię dobrze w ogóle. Widać potrzebuję kogoś kto będzie mnie tulił do snu Wydaje mi się że ta rozłąka baardzo nas zbliży :P
__________________
włosy rośnijcie jak na drożdżach!
Wtycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 15:23   #729
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez pantofelek3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! NIE Kupię Dziś Nigdzie Biletu :C Ze Tez Musi Być Święto! Chcecie trochę domowego bigosu? Jak będę jechać to wam podrzucę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mi możesz podrzucić, będziemy mieli na tydzień jedzenia w Niemczech i nie będę musiała gotować

Cytat:
Napisane przez Wtycia Pokaż wiadomość
Ja dopiero rozłąki 2 tygodnie a już chcę do niego wracać! Kurczę, nie sądziłam, że 6 tygodni to dużo a tu 2 i ja już padam :< Totalnie się nudzę tu gdzie jestem, większość znajomych stąd powyjechało nie mam jak zapełnić tych godzin. Snuję się po domu, oglądam telewizję i myślę o moim ukochanym. Jeszcze dokładnie miesiąc a nareszcie się zobaczymy. Niby codziennie jakiś kontakt mamy to skype to fb ale to nie jest wcale to samo. Odkąd go zostawiłam tam nie śpię dobrze w ogóle. Widać potrzebuję kogoś kto będzie mnie tulił do snu Wydaje mi się że ta rozłąka baardzo nas zbliży :P
Oj napewno zbliży nas też bardzo zbliżyła.
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"

Edytowane przez Madzialena7
Czas edycji: 2014-08-15 o 15:25
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 18:10   #730
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Wkurzylam sie no!
Pisaliśmy na fb , pojechalam do sklepu , mialam byc za godzine, weszłam na fb i był też ale napisał mi tylko " Kochanie ja wybywam z baraku więc będę później buziaczki " i nic ani gdzie ani z kim ...
Też tak macie, że Wasz TŻ napisze czasem coś lakonicznie i już w głowach milion myśli?
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 18:27   #731
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
Wkurzylam sie no!
Pisaliśmy na fb , pojechalam do sklepu , mialam byc za godzine, weszłam na fb i był też ale napisał mi tylko " Kochanie ja wybywam z baraku więc będę później buziaczki " i nic ani gdzie ani z kim ...
Też tak macie, że Wasz TŻ napisze czasem coś lakonicznie i już w głowach milion myśli?
też tak mam i robie mu focha i ciche dni choć tak na prawdę bardzo zła nie jestem bo rozumiem że też nie będzie całymi dniami siedział na skypie żeby ze mną pisać bo też czasem chce też wyjść ze znajomymi... ale ciche dni za takie lakoniczne odpowiedzenie to zawsze udaje że też gdzieś idę na imprezę z kolegami z roku :P i już za prędko się nie powtórzy
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 18:49   #732
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
też tak mam i robie mu focha i ciche dni choć tak na prawdę bardzo zła nie jestem bo rozumiem że też nie będzie całymi dniami siedział na skypie żeby ze mną pisać bo też czasem chce też wyjść ze znajomymi... ale ciche dni za takie lakoniczne odpowiedzenie to zawsze udaje że też gdzieś idę na imprezę z kolegami z roku :P i już za prędko się nie powtórzy
No ja sie wkurzylam strasznie... Bo wczoraj zasnął jak pisaliśmy bo zmęczony był bardzo, dzis pracowali krócej, nie jest zmęczony, więc zamiast dłużej pogadać to ten sobie poszedł do tych, których ma na codzień...
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 07:31   #733
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
Wkurzylam sie no!
Pisaliśmy na fb , pojechalam do sklepu , mialam byc za godzine, weszłam na fb i był też ale napisał mi tylko " Kochanie ja wybywam z baraku więc będę później buziaczki " i nic ani gdzie ani z kim ...
Też tak macie, że Wasz TŻ napisze czasem coś lakonicznie i już w głowach milion myśli?
Pewnie . Mój na szczęście zawsze mi melduje z kim idzie i gdzie, ale nigdy go o to nie prosiłam, po prostu sam od siebie tak robi. Nawet nie raz jak jest w Polsce to mnie pyta czy może z kolegami się spotkać tak jakbym mu broniła.. Nie raz aż go wyganiam, żeby poszedł gdzieś.

Ale nie raz właśnie jak coś napisze lakonicznie to ja już w głowie 1000 scenariuszy i się stresuję i w efekcie kończy się na sprzeczce.
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 12:18   #734
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez Madzialena7 Pokaż wiadomość
Pewnie . Mój na szczęście zawsze mi melduje z kim idzie i gdzie, ale nigdy go o to nie prosiłam, po prostu sam od siebie tak robi. Nawet nie raz jak jest w Polsce to mnie pyta czy może z kolegami się spotkać tak jakbym mu broniła.. Nie raz aż go wyganiam, żeby poszedł gdzieś.

Ale nie raz właśnie jak coś napisze lakonicznie to ja już w głowie 1000 scenariuszy i się stresuję i w efekcie kończy się na sprzeczce.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie my też tak mamy, że mówimy sobie wszystko, bez pytania co jak i z kim, dlatego teraz się wkurzyłam, że tak napisał... A ja nie jestem z tych co będą wydzwaniać od razu ...
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 12:35   #735
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie my też tak mamy, że mówimy sobie wszystko, bez pytania co jak i z kim, dlatego teraz się wkurzyłam, że tak napisał... A ja nie jestem z tych co będą wydzwaniać od razu ...
Ja jestem dokładnie taka sama nie zapytam wprost tylko snuję domysły. Ale już się nauczyłam, że jednak lepiej odpuścić bo denerwowanie się nic nie da, a TŻ pewnie się spieszył i dlatego nie napisał mi gdzie idzie .
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 13:02   #736
Wtycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 178
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Ech, co Tż nabroił wczoraj Jeszcze mi się oberwało za brak mojej obecności. "Gdybyś tam była to by się nie zdarzyło!"

Otóż, mojego lubego odwiedza teraz tatuś, który przyjechał z Anglii z wielkim okrągłym tysiączkiem w portfelu. Taka fura pieniędzy + Irlandzki pub sprawiły, że portfel taty został zagubiony! Ech... zostawić go na chwilę samego. Podobno płacił za taksówkę pieniędzmi taty z tego portfela bo teść już nie był w stanie i zostawił ten portfel w taksówce. No krew mnie zalewa na jego roztrzepanie! Mam nadzieję, że szybko się ten portfel w tej taksówce znajdzie razem z całą kwotą. O 7 wieczór taksiarz zaczyna pracę i pozwoli zobaczyć do wehikułu... Oby wszystko się ładnie znalazło bo teść ma wyjechać już jutro...
__________________
włosy rośnijcie jak na drożdżach!
Wtycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 13:19   #737
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

No to ladnie i tak dobrze,ze Tz zapamietal gdzie zostawili ten portfel:p


Moj wyjezdza dzis o 17 w domu powinien byc ok 3. Wiem,ze bede miala ciezko zasnąć i nie wiem czy na niego czekac
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 15:31   #738
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez Wtycia Pokaż wiadomość
Ech, co Tż nabroił wczoraj Jeszcze mi się oberwało za brak mojej obecności. "Gdybyś tam była to by się nie zdarzyło!"

Otóż, mojego lubego odwiedza teraz tatuś, który przyjechał z Anglii z wielkim okrągłym tysiączkiem w portfelu. Taka fura pieniędzy + Irlandzki pub sprawiły, że portfel taty został zagubiony! Ech... zostawić go na chwilę samego. Podobno płacił za taksówkę pieniędzmi taty z tego portfela bo teść już nie był w stanie i zostawił ten portfel w taksówce. No krew mnie zalewa na jego roztrzepanie! Mam nadzieję, że szybko się ten portfel w tej taksówce znajdzie razem z całą kwotą. O 7 wieczór taksiarz zaczyna pracę i pozwoli zobaczyć do wehikułu... Oby wszystko się ładnie znalazło bo teść ma wyjechać już jutro...
O kurcze, oby się znalazło bo faktycznie szkoda pieniędzy.

A mój już jest ! . Widziałam się z nim rano i zaraz ma przyjechać ze swoimi rodzicami i będzie takie pierwsze oficjalne spotkanie moich i jego rodziców . Już się boję.
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 15:41   #739
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez Madzialena7 Pokaż wiadomość
O kurcze, oby się znalazło bo faktycznie szkoda pieniędzy.

A mój już jest ! . Widziałam się z nim rano i zaraz ma przyjechać ze swoimi rodzicami i będzie takie pierwsze oficjalne spotkanie moich i jego rodziców . Już się boję.


a u mnie dzisiaj półmetek minęło 6 tygodni jak go nie ma i za 6 przylatuje
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-16, 15:49   #740
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość


a u mnie dzisiaj półmetek minęło 6 tygodni jak go nie ma i za 6 przylatuje
To już z górki, zleci
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 16:58   #741
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Lipstick teraz to juz zleci nim sie obejrzysz,a juz bedziesz obok Tz

Madzia zazdroszcze ! Tez chce jiz zobaczyc swojego a firma od busa ciagle dzwoni i przekłada godziny :/
Mam zamiar czekac nawet do 5 ale martwie sie,bo nie lubie jak Tz jedzie taki kawal ;/

(Kiedys gdy jechal szwagier Tzta to kierowca busa zasnal prowadzac i szwagier musial kierowac,bo tamten nie byl juz w stanie)
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 17:04   #742
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Lipstick teraz to juz zleci nim sie obejrzysz,a juz bedziesz obok Tz

Madzia zazdroszcze ! Tez chce jiz zobaczyc swojego a firma od busa ciagle dzwoni i przekłada godziny :/
Mam zamiar czekac nawet do 5 ale martwie sie,bo nie lubie jak Tz jedzie taki kawal ;/

(Kiedys gdy jechal szwagier Tzta to kierowca busa zasnal prowadzac i szwagier musial kierowac,bo tamten nie byl juz w stanie)
mój głównie samolotem. ale jak kiedyś jechał busem to 26 godzin do Holandii (30 km od granicy z Niemcami i 30 km od Eindhoven) myślałam, że na zawał zejdę. a kierowca spał godzinę!

kiedyś przyjechał z kolegą samochodem. w drodze powrotnej mieli wypadek. nic im się nie stało, ale samochód do kasacji. no nie lubię jak jeździ. wolę jak leci.
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 08:05   #743
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

wałówka w drodze do mojego. ale pustki w lodówce dzisiaj mam dzień spa. będę olejować włosy i paznokcie
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 12:17   #744
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Pogodzilśmy się! TŻ przyznał, że nie pomyślał o tym, że mogę się denerwować lub martwić jesli nie wiem gdzie jest i o której może wrócić, tym bardziej że on tylko po innych barakach chodzi tylko .. Faceci .. Ale obiecał, że bedzie mi mówił dokładniej, żeby nie było nieporozumień, bo gdybyśmy byli razem to czegoś takiego by nie było, a na odległość jedno niedopowiedzenie, krótsza informacja i już sprzeczka gotowa... Tym bardziej, że to nasza pierwsza rozłąka
A jesli będziemy pisać i mówic sobie o wszys☠tkim, wte☠dy będziemy
ra☠zem - będąc osobno.

Edytowane przez sorenta
Czas edycji: 2014-08-17 o 12:19
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 19:19   #745
exspirans
Raczkowanie
 
Avatar exspirans
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 156
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Mój kochany się przeprowadził do miejsca gdzie nie ma dostępu do internetu. Czyli kontakt mamy praktycznie zerowy. Około 2 miesięcy bez porządnej rozmowy -> porażka.
__________________
Nie obiecuj kiedy jesteś szczęśliwa, nie odpowiadaj kiedy jesteś wściekła, nie decyduj kiedy jesteś smutna.

Nie rób priorytetu z kogoś, kto ma Cię tylko za opcję.


exspirans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 19:24   #746
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez exspirans Pokaż wiadomość
Mój kochany się przeprowadził do miejsca gdzie nie ma dostępu do internetu. Czyli kontakt mamy praktycznie zerowy. Około 2 miesięcy bez porządnej rozmowy -> porażka.
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 19:25   #747
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez exspirans Pokaż wiadomość
Mój kochany się przeprowadził do miejsca gdzie nie ma dostępu do internetu. Czyli kontakt mamy praktycznie zerowy. Około 2 miesięcy bez porządnej rozmowy -> porażka.
oj wiem co czujesz, też tak miałam jak na początku pojechał :rollesyes:
wtedy też jak wrócił do Polski po takim słabym kontakcie było mi strasznie dziwnie pamiętan.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 09:22   #748
Wtycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 178
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Oj dziewczyny, mój Tż nalega na mnie żebym do niego przyjechała. Z wielką chęcią ale jest to 10 h drogi, pojechałabym niby na 2 tygodnie ale on będzie w tym czasie pracował niby nie dużo bo 4 h dziennie ale ja się waham. W sobotę za 2 tyg są urodziny moich dziadków chyba już 85 () ale zależy mi żeby u nich być... co robić? tęsknie bardzo ale nie uśmiecha mi się podróż i nie chce zawieść dziadków, nie są młodzi dlatego chce z nimi spędzać jak najwięcej czasu.

co myślicie? hmmm...
__________________
włosy rośnijcie jak na drożdżach!
Wtycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 10:31   #749
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez Wtycia Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, mój Tż nalega na mnie żebym do niego przyjechała. Z wielką chęcią ale jest to 10 h drogi, pojechałabym niby na 2 tygodnie ale on będzie w tym czasie pracował niby nie dużo bo 4 h dziennie ale ja się waham. W sobotę za 2 tyg są urodziny moich dziadków chyba już 85 () ale zależy mi żeby u nich być... co robić? tęsknie bardzo ale nie uśmiecha mi się podróż i nie chce zawieść dziadków, nie są młodzi dlatego chce z nimi spędzać jak najwięcej czasu.

co myślicie? hmmm...
e.... ja jechalam do TZta 17h, a on na czas przyjazdu i tak ptacowal od 6-przed 19, a i tak wolalam byc tam z nim niz tu bez niego
jesli nie moglambym jechac w innym terminie niz wyprawiane urodziny, to sama bym upiekla torta i spedzila z nimi caly dzien przed wyjazdem - dla mnie dzien urodzin nie jest istotny, a spedzenie czasu z nimi tak na pewno by nie mieli pretensji wiedzac jak jest.
ja bym jechala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 10:41   #750
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
e.... ja jechalam do TZta 17h, a on na czas przyjazdu i tak ptacowal od 6-przed 19, a i tak wolalam byc tam z nim niz tu bez niego
jesli nie moglambym jechac w innym terminie niz wyprawiane urodziny, to sama bym upiekla torta i spedzila z nimi caly dzien przed wyjazdem - dla mnie dzien urodzin nie jest istotny, a spedzenie czasu z nimi tak na pewno by nie mieli pretensji wiedzac jak jest.
ja bym jechala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-02 13:50:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.