Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-22, 09:19   #721
gynvael
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 202
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez oli1202 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj kilka minut po godzinie 1 przyszła na świat moja córeczka Sara 11 dni przed terminem, ale wszystko jest dobrze. Tak bardzo się cieszę, że jest już ze mną
Gratulacje 😊😊😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gynvael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 09:22   #722
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Oli gratulacje i buziaczki od ciotek wizazowych. Rodzilas sn?

Kolejna w kolejce chyba jestem ja 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 09:39   #723
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Oli gratulacje ogromne. Wyprzytulaj ją od nas wszystkich😍😚

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 09:55   #724
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Oki gratulacje 😘

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Oli* 😉
__________________
Rośnie zdrowy chłopak
Termin na lipiec
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 10:00   #725
oli1202
Raczkowanie
 
Avatar oli1202
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziękuję Wam bardzo
Joasiala, tak rodziłam SN i nawet nie było tak źle Ogólnie całkiem dobrze się czuje. A Ty na kiedy masz termin?
oli1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 10:05   #726
Pchelka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 235
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Gratulacje
Pchelka216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 10:58   #727
totylkoona
Raczkowanie
 
Avatar totylkoona
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 166
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez kinga_magdalena Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u dr i dostaliśmy zielone światło. Macica ok endometrium 14 czyli przed ew miesiączka o ile już nie doszło do zapłodnienia badań żadnych musimy robić dr nie widzi wskazań.

Czyli pracujemy i widzimy się przy pozytywnym teście
Kurcze, jesteś mniej więcej tyle po terminacji co ja i już dostałaś zielone światło? Ja dopiero 6 tyg po T mam mieć kontrolę ale i tak nie mam jeszcze wyników amniopunkcji. Powiem Ci, że jesteś odwazna
Cytat:
Napisane przez oli1202 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj kilka minut po godzinie 1 przyszła na świat moja córeczka Sara 11 dni przed terminem, ale wszystko jest dobrze. Tak bardzo się cieszę, że jest już ze mną
Gratuluję bobasa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
totylkoona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-22, 10:58   #728
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez oli1202 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo
Joasiala, tak rodziłam SN i nawet nie było tak źle Ogólnie całkiem dobrze się czuje. A Ty na kiedy masz termin?
Termin mam na 1.10 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 11:20   #729
AleAleAle90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 83
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja boję się teraz że może nam się długo zejść ze staraniami. Mąż ma slabe wyniki badania nasienia- mniej niż 1% pleminikow o prawidłowej budowie. Bierze juz 2 miesiące witaminki ale nie wiem czy to cos da... O poprzednia ciążę staraliśmy sie rok. Dla mnie to byla wieczność ale podobno to nie jest dlugo
AleAleAle90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 12:29   #730
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Mi tez tak mówili że na dobrą sprawę to dopiero po roku nieudanych starań powinno się iść do lekarza

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Najśmieszniejsze jest to że jazdy mi mówił że szybko sięzachodzi w ciążę po takich sytuacjach... Pewnie to miało mnie pocieszyć a ja w to uwierzyłam i teraz zonk... Cóż ja to jednak mam wrażenie że chwilowo całe zło tego świata skupiło się na mnie.
__________________
Rośnie zdrowy chłopak
Termin na lipiec
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 12:49   #731
kinga_magdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 21
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Totylkoona byłam u lekarza (zmieniłam lekarza) wczoraj bo chciałam porozmawiać o ew prowadzeniu ciazy, badaniach. ... a do wykonał usg i dał zielone światło. U nas była Terminacja z powodu trysomnia 21 prosta.

Dziwne ze wyników amnio bie masz skoro 6tyg po T jesteś.
kinga_magdalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-22, 13:06   #732
totylkoona
Raczkowanie
 
Avatar totylkoona
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 166
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez kinga611 Pokaż wiadomość
Mi tez tak mówili że na dobrą sprawę to dopiero po roku nieudanych starań powinno się iść do lekarza

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Najśmieszniejsze jest to że jazdy mi mówił że szybko sięzachodzi w ciążę po takich sytuacjach... Pewnie to miało mnie pocieszyć a ja w to uwierzyłam i teraz zonk... Cóż ja to jednak mam wrażenie że chwilowo całe zło tego świata skupiło się na mnie.
Ja swoją pierwszą ciążę (nie planowaną) poronilam na wczesnym etapie (trochę bolało serce ale nie tak bardzo jak przy T), tez wszyscy mówili, że łatwo zachodzi się po. Zaryzykowalismy po 2 cyklach i nic ale wtedy pomyślałam sobie, że może to lepiej bo mieliśmy poczekać 3 cykle. W następnym miesiącu znowu się nie udało i pojawiła się frustracja bo byłam pewna, że się uda. Kolejny miesiąc tez nic i pytania jak to możliwe. W czwartym cyklu starań kupiłam sobie testy owulacyjne, wyszedł bardziej wyraźny w dzień kiedy mieliśmy wyjazd kilkudniowy do znajomych na imprezę... no ☠☠☠☠a, pomyślałam: znowu nici. Mąż wrócił z pracy, zaciagnelam go do sypialni, zebraliśmy się i pojechaliśmy. Na wyjeździe piłam, paliłam, dużo się śmiałam i nie myślałam o ciąży. Za 2 tygodnie test pozytywny, urodziłam z tej ciąży zdrowego syna.

W ciążę zakończoną T zaszłam w drugim cyklu starań, ale nie miałam napinki na szybkie zajście.

Chyba coś faktycznie jest w tym nastawieniu, tylko jak tu wyluzować, kiedy tak bardzo chcesz dziecka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
totylkoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 13:06   #733
_lenka87_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 68
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez oli1202 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj kilka minut po godzinie 1 przyszła na świat moja córeczka Sara 11 dni przed terminem, ale wszystko jest dobrze. Tak bardzo się cieszę, że jest już ze mną
Gratulacje! Dużo zdrówka dla Was 😊
_lenka87_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 13:12   #734
totylkoona
Raczkowanie
 
Avatar totylkoona
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 166
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Kinga_magdalena jestem 4 tyg po t. Po 6 tyg mam przyjść na kontrole ginekologiczna. A na wyniki amnio wiedziałam, że sobie poczekam bo mnie uświadomili w szpitalu, że nie jest to pilne w moim przypadku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
totylkoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 15:46   #735
gynvael
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 202
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja na wyniki biopsji rrofoblasty te pełne czekalam prawie 4 miesiace. Mialam wczesniej MLPA i bylo wiadomo ze t21 to bez ogorodek mi ppwiedzili ze pelen wynik nie ma dla nich priorytetu. Zwłaszcza ze bylam juz po poronieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gynvael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 16:16   #736
oli1202
Raczkowanie
 
Avatar oli1202
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez _lenka87_ Pokaż wiadomość
Gratulacje! Dużo zdrówka dla Was 😊
Jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękuję
oli1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 16:52   #737
Tweeling
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 111
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez oli1202 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj kilka minut po godzinie 1 przyszła na świat moja córeczka Sara 11 dni przed terminem, ale wszystko jest dobrze. Tak bardzo się cieszę, że jest już ze mną
Oli, gratuluję z całego serca! Pewnie teraz tulisz i karmisz swoją malutką Sarę
Ten pierwszy kontakt jest niezapomniany...
Życzę Wam dużo zdrówka!, wypoczywajcie obie po trudach porodu.



Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Tweeling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 18:33   #738
oli1202
Raczkowanie
 
Avatar oli1202
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Tweeling Pokaż wiadomość
Oli, gratuluję z całego serca! Pewnie teraz tulisz i karmisz swoją malutką Sarę
Ten pierwszy kontakt jest niezapomniany...
Życzę Wam dużo zdrówka!, wypoczywajcie obie po trudach porodu.



Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Bardzo Ci dziękuję
Przed porodem były jeszcze dyskusje na temat imienia czy ma być Sara czy może jednak Kaja, ale teraz po porodzie Sara bardziej do niej pasuje. Chociaż mąż jeszcze próbuje różnych argumentów żebym zmieniła zdanie

Edytowane przez oli1202
Czas edycji: 2017-08-22 o 18:36
oli1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 18:42   #739
aniolkowamamusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 155
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Oli gratulacje😙

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Oska super ze twoje maluchy zdrowe i takie duze😉
aniolkowamamusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-22, 18:52   #740
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

@Aniolkowamamusia super znowu Cie zobaczyc Co tam u Ciebie??
A moje Skarby juz spore i rozrabiają na całego. Już nie pamiętam kiedy przespałam spokojnie noc... Ale co tam. Oby zdrowe

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 19:00   #741
aniolkowamamusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 155
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny które się starają wiem co czujecie.mam córkę 5 lat i tak miałam listopad 2015. Starania od kwietnia 2016 i tak maj sierpień i pazdziernik poronienia 5tc 5 tc i 7 tc.

Potem długo nic.stracilam nadzieję.i w końcu w marcu ostatnia miesiączka i teraz jestem 21/22 tc i jest wszystko ok .

Nie traccie nadzieji.nie można aż tak bardzo się napinac bo to przez ten stres się nie udaje.

Ja jak odpuściłam to dopiero zaszłam.ale po jakim czasie.

Pozdrawiam Was dziewczyny

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

OSKA dzięki.

Jaki szybki odzew😁

U nas ok.

Brzuch już mam duzyyy😀

Byłam na polowkowym i mamy niewielka dziurkę w sercu i lekko poszerzone miedniczki nerkowe.roszkowski mówi że mam się nie przejmować bo i jedno i drugie to nic poważnego a nawet może jeszcze zniknąć w zupełności.

Reszta wszystko ok.

Napina mi się dość często brzuch i biorę magnez odpoczywam i rosne 😉

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Muszę nadrobić i przeczytać Wasze posty bo dawno mnie tu nie bylo😉
aniolkowamamusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 08:09   #742
Japonka1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 167
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Sorry, ale ja nie wierzę w "odpuszczanie" i że to siedzi w głowie, wyluzowanie, urlopy itp. Nie po 4 latach... Są takie przypadki, że ciąży nie ma i już i nie wiadomo dlaczego. Liczę już tylko na wspomaganie medyczne. W sumie podobno i tak mamy szczęście, bo przynajmniej się okazało, że możemy zajść (tzn ja), a moja lekarka mówiła że bywają przypadki że wszystkie znane metody przetestowane i nigdy nie wychodzi. Liczę, że jednak jeszcze chociaż raz coś zadziała. Na razie przygotowuję się do trzeciej inseminacji, może nawet s przyszłym tygodniu jak będą ładnie pęcherzyki rosły (ostatnio miałam w 11 dniu cyklu, hormony szybko zadziałały)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Japonka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 08:29   #743
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Japonka myślę że w kwestii urlopu to bardziej chodzi o brak stresu... Który według mnie rozwala cały nasz organizm zarwono pod względem psychiki jak i fizycznie.

Grunt że wogole działamy w tym kierunku, znam pary które poprostu się poddały...
__________________
Rośnie zdrowy chłopak
Termin na lipiec
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 07:33   #744
Kasandra1402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 80
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Oli, serdeczne gratulacje! Cudowne wieści!

Folactivin - jeśli ktoś jest zainteresowany to sprawdzę apteczkę , wydaje mi się, że mogę mieć kilka listków do oddania w 'dobre ręce' 😉 po terminacji, przy staraniach brałam.

Japonka, Wybacz, ale 'Pojechałaś' z tym wiekiem 😉 ja jestem starsza, parę lat temu za granicą przechodziłam badania w dobrej klinice niepłodności i wg nich to w wieku 32 lat miałam menopauzę i parę innych zaburzeń i szans na dziecko zero. A badali mnie konkretnie, co kilka dni krew, usg, drożność, cuda na kiju. Teraz mogę im zawieźć niezwykle żywego dwulatka, akt urodzenia po terminacji i kolejny brzuszek...
Rozumiem jak ważne jest nastawienie, mam w kręgu bliskich znajomych pary po IVF, dla których to był jedyny sposób; jestem mamą chrzestną dziecka kobiety, która 10 lat próbowała zajść w ciążę (nawet z etapem 'z kim popadnie' by mieć dziecko) i dzień przed 40 urodzinami urodziła zdrowego syna poczętego naturalnie; a ostatnio zabrałam do mojego gina znajomą, która 5 lat próbowała i nic... Teraz jest w 13tc... Nigdy nie jest za późno, a na podstawie Twoich postów wydaje mi się, że ciężko Tobie jest tak naprawdę się zrelaksować i 'odpuścić'. Ja naprawdę się poddałam w wieku 32 lat i uwierzyłam, że mam tą menopauzę i wszystko inne co mi specjaliści wmówili... Wszystkim mówiłam, że dzieci mieć nie będę... a potem w wieku 34 lat pierwsza ciąża zakończona poronieniem, 35 kolejna z sukcesem, 36 kolejna z terminacją, 37 kolejna i czekamy na malutką...😉

Ponadto, Zobacz ile tutaj pozytywnych zakończeń, niezależnie od początków 😊 ważne, że Próbujesz 😊
Trzymam kciuki za pozytywne wyniki 😉

Oska, fajne maluszki, duże 😊
Moja pannica też z tych 'większych', 2kg już ma i na oko 40cm czyli pulpecik 😉 Byle do października 😊
Joasia, wszystko u Ciebie pewnie dopięte na ostatni guzik?

Miłego dnia Wam życzę 😊
Kasandra1402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 07:36   #745
Japonka1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 167
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Pozwolisz, że zachowam swoje zdanie a po terminacji pierwszej ciąży w wieku 36 lat, na którą czekaliśmy prawie 4 naprawdę ciężko jest zachować optymizm i liczyć na szczęśliwy traf. Zwłaszcza że po badaniach rezerwy jajnikowej nie mam juz tak dużo czasu. U mnie zawsze cykle były książkowe i nic nie wskazywało na problemy - naprawdę odpuściłabyś w takiej sytuacji jeśli oboje bylibyście zdrowi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Japonka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 09:54   #746
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Kasandra1402 Pokaż wiadomość
Oli, serdeczne gratulacje! Cudowne wieści!

Folactivin - jeśli ktoś jest zainteresowany to sprawdzę apteczkę , wydaje mi się, że mogę mieć kilka listków do oddania w 'dobre ręce' 😉 po terminacji, przy staraniach brałam.

Japonka, Wybacz, ale 'Pojechałaś' z tym wiekiem 😉 ja jestem starsza, parę lat temu za granicą przechodziłam badania w dobrej klinice niepłodności i wg nich to w wieku 32 lat miałam menopauzę i parę innych zaburzeń i szans na dziecko zero. A badali mnie konkretnie, co kilka dni krew, usg, drożność, cuda na kiju. Teraz mogę im zawieźć niezwykle żywego dwulatka, akt urodzenia po terminacji i kolejny brzuszek...
Rozumiem jak ważne jest nastawienie, mam w kręgu bliskich znajomych pary po IVF, dla których to był jedyny sposób; jestem mamą chrzestną dziecka kobiety, która 10 lat próbowała zajść w ciążę (nawet z etapem 'z kim popadnie' by mieć dziecko) i dzień przed 40 urodzinami urodziła zdrowego syna poczętego naturalnie; a ostatnio zabrałam do mojego gina znajomą, która 5 lat próbowała i nic... Teraz jest w 13tc... Nigdy nie jest za późno, a na podstawie Twoich postów wydaje mi się, że ciężko Tobie jest tak naprawdę się zrelaksować i 'odpuścić'. Ja naprawdę się poddałam w wieku 32 lat i uwierzyłam, że mam tą menopauzę i wszystko inne co mi specjaliści wmówili... Wszystkim mówiłam, że dzieci mieć nie będę... a potem w wieku 34 lat pierwsza ciąża zakończona poronieniem, 35 kolejna z sukcesem, 36 kolejna z terminacją, 37 kolejna i czekamy na malutką...😉

Ponadto, Zobacz ile tutaj pozytywnych zakończeń, niezależnie od początków 😊 ważne, że Próbujesz 😊
Trzymam kciuki za pozytywne wyniki 😉

Oska, fajne maluszki, duże 😊
Moja pannica też z tych 'większych', 2kg już ma i na oko 40cm czyli pulpecik 😉 Byle do października 😊
Joasia, wszystko u Ciebie pewnie dopięte na ostatni guzik?

Miłego dnia Wam życzę 😊
Prawie mam wszystko dopięte. Jeszcze zostały mi zakupy kosmetyczne typu podkłady, podpaski itp. 😉 No i powoli muszę się zacząć pakować.
A ty na którego masz termin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 14:10   #747
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Japonka1981 Pokaż wiadomość
Pozwolisz, że zachowam swoje zdanie a po terminacji pierwszej ciąży w wieku 36 lat, na którą czekaliśmy prawie 4 naprawdę ciężko jest zachować optymizm i liczyć na szczęśliwy traf. Zwłaszcza że po badaniach rezerwy jajnikowej nie mam juz tak dużo czasu. U mnie zawsze cykle były książkowe i nic nie wskazywało na problemy - naprawdę odpuściłabyś w takiej sytuacji jeśli oboje bylibyście zdrowi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie myślałaś żeby zgłosić sie do jakiegoś dobrego lekarz? Ja chodziłam do zwykłego ginekologa i nie pomagał mi nic. Poszliśmy tak tylko na konsultacje do kliniki niepłodności i w końcu ktoś się nami zajął. Okazało sie, że raczej nie mamy szans przy naturalnych staraniach, wiec skończyło się na in vitro. Uwierz, że zawsze jest szansa tylko nie wolno sie poddawać. Poddać sie zawsze zdążysz, a teraz walcz i szukaj pomocy gdzie się da. Ja mam 34 lata, wiec pierwszą młodość tez mam już za sobą. Nos do góry prosze Cię

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasandra1402 Pokaż wiadomość
Oli, serdeczne gratulacje! Cudowne wieści!

Folactivin - jeśli ktoś jest zainteresowany to sprawdzę apteczkę , wydaje mi się, że mogę mieć kilka listków do oddania w 'dobre ręce' 😉 po terminacji, przy staraniach brałam.

Japonka, Wybacz, ale 'Pojechałaś' z tym wiekiem 😉 ja jestem starsza, parę lat temu za granicą przechodziłam badania w dobrej klinice niepłodności i wg nich to w wieku 32 lat miałam menopauzę i parę innych zaburzeń i szans na dziecko zero. A badali mnie konkretnie, co kilka dni krew, usg, drożność, cuda na kiju. Teraz mogę im zawieźć niezwykle żywego dwulatka, akt urodzenia po terminacji i kolejny brzuszek...
Rozumiem jak ważne jest nastawienie, mam w kręgu bliskich znajomych pary po IVF, dla których to był jedyny sposób; jestem mamą chrzestną dziecka kobiety, która 10 lat próbowała zajść w ciążę (nawet z etapem 'z kim popadnie' by mieć dziecko) i dzień przed 40 urodzinami urodziła zdrowego syna poczętego naturalnie; a ostatnio zabrałam do mojego gina znajomą, która 5 lat próbowała i nic... Teraz jest w 13tc... Nigdy nie jest za późno, a na podstawie Twoich postów wydaje mi się, że ciężko Tobie jest tak naprawdę się zrelaksować i 'odpuścić'. Ja naprawdę się poddałam w wieku 32 lat i uwierzyłam, że mam tą menopauzę i wszystko inne co mi specjaliści wmówili... Wszystkim mówiłam, że dzieci mieć nie będę... a potem w wieku 34 lat pierwsza ciąża zakończona poronieniem, 35 kolejna z sukcesem, 36 kolejna z terminacją, 37 kolejna i czekamy na malutką...😉

Ponadto, Zobacz ile tutaj pozytywnych zakończeń, niezależnie od początków 😊 ważne, że Próbujesz 😊
Trzymam kciuki za pozytywne wyniki 😉

Oska, fajne maluszki, duże 😊
Moja pannica też z tych 'większych', 2kg już ma i na oko 40cm czyli pulpecik 😉 Byle do października 😊
Joasia, wszystko u Ciebie pewnie dopięte na ostatni guzik?

Miłego dnia Wam życzę 😊
@Kasandra to już w październiku?? Ludzie jak ten czas leci. Zdawaj nam tu relacje jak i co .
Fajnie, że przybywa nam tu tych naszych forumowych Szkrabów. Ten wątek to bardzo pozytywnie nastrajające światełko w tunelu

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 14:46   #748
Japonka1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 167
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Oska305 Pokaż wiadomość
A nie myślałaś żeby zgłosić sie do jakiegoś dobrego lekarz? Ja chodziłam do zwykłego ginekologa i nie pomagał mi nic. Poszliśmy tak tylko na konsultacje do kliniki niepłodności i w końcu ktoś się nami zajął. Okazało sie, że raczej nie mamy szans przy naturalnych staraniach, wiec skończyło się na in vitro. Uwierz, że zawsze jest szansa tylko nie wolno sie poddawać. Poddać sie zawsze zdążysz, a teraz walcz i szukaj pomocy gdzie się da. Ja mam 34 lata, wiec pierwszą młodość tez mam już za sobą. Nos do góry prosze Cię

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------


@Kasandra to już w październiku?? Ludzie jak ten czas leci. Zdawaj nam tu relacje jak i co .
Fajnie, że przybywa nam tu tych naszych forumowych Szkrabów. Ten wątek to bardzo pozytywnie nastrajające światełko w tunelu

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
Oska, ja się nie poddaję bo zamierzamy podchodzić do zabiegów typu IV dopóki się nie uda. Ale przez 4 lata się nasłuchałam żeby wyluzować, jechać na urlop, napić się wina, przestać myśleć itp.itd. i działa mi to trochę na nerwy. Też mam znajomych, który po długich staraniach i pierwszym dziecku z IV drugie mają z wpadki więc wiem że tak bywa, po prostu to nie jest coś na co można liczyć a to że innym się udaje mi w niczym nie pomaga My naprawdę od tych 4 lat nie żyjemy według kalendarzyka, długo nie robiliśmy nic z tematem na zasadzie będzie co będzie, urlopów też było dużo. Ale chcemy być rodzicami dopóki jeszcze mam(y) możliwość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Japonka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 14:54   #749
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Mi tez lekarz radził wyluzować i podejść do tematu na spokojnie i nic to nie dało, więc rozumiem Twoją frustrację. Na każdego działa coś innego. Jeśli zechcesz wiedziec coś więcej na temat ivf, z czym to się je i w ogóle to daj znać. Podrzucę Ci linka do super forum na ten temat. Mi tam dziewczyny dużo rozjaśniły w głowie 😘😚

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 15:10   #750
Japonka1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 167
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dzięki na razie jeszcze ta jedna inseminacja, jutro zaczynam stymulację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Ps najgorzej jak rad o wyluzowaniu udzielają ludzie, którzy nie mieli żadnych problemów z zajściem... Albo tacy którym się udało bynajmniej nie przez wyluzowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Japonka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.