Czerwone policzki- wielki problem - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-08, 18:11   #721
malinowa0710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Uleńka 1988 super,wielkie dzięki ;** napewno coś z tego co napisałaś wypróbuje A wiesz może co niedrogiego kupie do nóg??
malinowa0710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 12:51   #722
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

ja to raczej stosowalam do nog dosc drastyczne metody i nie kazdy by sie zdecydowal ;p mi rozjasnily naczynka sa bialawo szare mam tylko na 1 udzie bo kiedy bylam mala brat oblal mnie wrzatkiem i popekaly ;p mam kilka takich i je traktowalam mascia Aesculan z kasztanowca to masc doodbytnicza ;p i zawijalam folia na noc robilam to dosc dlugo i efekty byly ja sie nie przejmowalam ze to masc doodbytnicza bo ma duzo kasztanowca a on wzmacnia naczynia i mi wzmocnil

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Pozatym powiem tak...wazna tu jest systematycznosc i trzeba cobie robic takie kremowanku i owijanie folia co jakis czas co 2-3 dzien moze nawet rzadziej ale robic efekty beda ale nie mozna spodziewac sie ze po 1 razie cos sie zmniejszy robic to i nie patrzec.....moja kolezanka brala rutinoscorbin rozbijala i z kremem mieszala i jej pomaglo a buzie niestety ma cala czerwona ludzie maja od nas gorzej ....moja kolezanka miala czerwone poliki poszla na 3-4 zabieg laserem i jest blada jak sciana az przerazajaco blada...ale ona bardzo sie cieszy meczyla sie ztym 10 lat i dlatego zdecydowalam sie na laser zeby nei wyrzucac pieneidzy w bloto
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 16:05   #723
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez waldi1990 Pokaż wiadomość
Gunia17 Własnie jestem po kolejnym 9 zabiegu w sumie wydalem 1800 zł czyli za zabieg 200. MAm swietnego lekarza dermatologa kosmetologa ktory chce wyleczyc a nie jedynie zarobic u siebie widze ogromna poprawe. Niestety lato wiosna Musze Skore CHronic Kremem UV50 ale to pryszcz w porownaniu z tym co mialem na twarzy. w KWIetniu jade DO Niemiec DO pracy zeby zarobic na swoje Kosmetyki leki i lasery bo od wrzesnia zaczynam nowa sesyjjke. Regularne Robienie Laserow u mnie powoduje znikanie rumienia . Jestem Bardzo zadowolonyyy z przebiegu leczenia . ALe niestety na kolejne zabiegi i kosmetyki do mojej cery wrazliwej musze sam zarobic postanowilem wyjechac z kuzynem za granice na 3 miesiace . GUNIA ja jestem z Podkarpacia i TU mam tak tanio im Wieksze miasto zauwazylem TYM Drozej te lasery . W Krakowie CHcialem zrobic ale cena kosmiczna 1000 zł. DOdam ze moj lekarz robi lasery 3 dni w miesiacu gdyz na codzien wykonuje zabiegi w Warszawie a te 3 dni jedynie dorabia sobie mozna powiedziec pozdrawiam
aa, no to już wiem. Dzięki za info. No to kawałeczek ode mnie :P Ja robię we wrocku i w sumie jestem zadowolona, ale tez musze sobie na kolejny zabieg zarobić. Wiadomo jak to jest z kasą... ; )
ale sporo miałeś tych zabiegów. A ile uderzeń laserem za każdym razem? Mniej czy więcej?
pozdro

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez malinowa0710 Pokaż wiadomość
Hej dzięki że odpisałaś na ten post... Kupuje z Bielendy bo są w przystępnej cenie i myśle że coś w podobnej cenie mogłabym wypróbować,raczej na droższe kosmetyki mnie niestety niestać ;/ A wiesz może jaki ten żel do mycia twarzy mam wybrać??
Z żelami bywa różnie, bo wiem, że niektóre podrażniają cerę bardzo.
Szczerze powiedziawszy, to nie stosuję, wolę peeling enzymatyczny i żel chłodzący z arniki (do 10 zł max).
Bielenda niektorych uczula (mnie np.).
Aha, odnośnie metronidazolu, to radzę uważać, bo można się uzależnić od niego i skóra nie będzie reagować wcale. O ile dobrze pamiętam, to są dwie postacie metronidazolu: w kremie i żelu. Ja polecam krem, ale przestrzegam przed nim, bo owszem, widoczna będzie poprawa, ale na krótko.
Do pielęgnacji jest dużo kosmetyków. Ja ostatnio jestem zachwycona La Roche Posay, ale on jest drogi (78 zł). Dobre są kremy z Iwostinu, Avene. Dużo tego. Lierene też jest spoko.

pozdrawiam )
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 21:02   #724
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez malinowa0710 Pokaż wiadomość
Uleńka 1988 super,wielkie dzięki ;** napewno coś z tego co napisałaś wypróbuje A wiesz może co niedrogiego kupie do nóg??
słyszałam, że n naczynka na nogach dobre są kremy z Avonu, ale nie wiem, ile w tym prawdy
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 07:58   #725
waldi1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 109
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

gunia 17 to jest tak ze przy 1 zabiegu mialem slaba moc laseru ale z kazdym zabiegiem mam coraz wieksza moc laseru tak sie robi. Ja nie robie co miesiac zabiegow . Tej jesieni i zimy zrobilem 5 a poprzedniego roku 4 w sumie w ciagu 2 lat zrobilem 9 od wrzesnia zrobie kolejne 5. Ja musze wiecej gdyz ja bralem sterydy na twarz przez jedna szmate dermatolog ktora mi to dala i musze leczyc dluzej niz wy pozdrawiam ale na ten stan jest super i mam sily do pracy za granica i zarobie 100 razy wiecej niz w biednej w POlsce a jesli chodzi o poruszaniu laserem na twarzy za kazdym razem w te same miejsca i tyle samo razy nie slyszalem ze sie z tym cos kombinuje ;] wiem jedno po 1-2 czy po 3 zabiegach nie oczekujcie cudow to sa miesiace wyrzeczen i masa pieniedzy . dodatkowo zero alkoholu ostrych potraw slodyczy i duzo owocow i warzyw dieta ehh mamy przesrane
waldi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:55   #726
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Nie jest chyba aż tak źle z tym, skoro jakoś dajemy radę. Wszystko zależy od nastawienia, punktu widzenia i przyzwyczajenia. Oczywiście, dieta, regularność w stosowaniu leków i dbanie o siebie na początku może być uciążliwe, ale potem wychodzi na plus nawet bym powiedziała WIELKI PLUS
Odnośnie zabiegów, to ja miałam póki co dwa i jest mega duża poprawa. Jeszcze ze dwa i mi starczy, tak sądzę. Za pierwszym razem miałam więcej strzałów niż za drugim i stąd moje pytanie ; ) Ty miałeś IPL robione? To nowoczesne?
tak, w Polsce nie ma co siedzieć, póki co przynajmniej... Ale mam nadzieję, że to się zmieni, ale nie na gorsze, oczywiście ; )
No widzisz, tak to już jest z tymi lekarzami. Jak nie wiedzą, jak Ci pomóc, to przepisują STERYDY. Śmiech.
No to super ; ) Oby było coraz lepiej u Ciebie i żebyś dużo kasy zarobił ;P
pozdrowienia
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:01   #727
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Gunia 17 oczywiscie zgadzam sie z Toba, ze metronidazol uzależnia bo fakt jak czlowiek smaruje to i jak widzi poprawe to dalej sie tym smaruje....ja go stosuje malo ale wl od tyg juz nim sie nie smaruje bo wiem wl ze skora moze sie przyzwyczaic...tydzien mija i jest ok stosuje kremy do cery naczynkowej i czekam bo kazali mi odstawic metronidazol tydz przed zabiegiem (usuwanie rumienia laserem) a juz jutro mam ten zabieg lykam witaminke c w konskich dawkach i mysle jak to bedzie jutro ;p niby klinika do ktorej ide na zabiegi laserem jest jedyna ktora ma az 4 lasery do naczynek itd i dobieraja do cery patrzylam takze na pacjentki po tym zabiegu bo tam przyjmuje moja derma i kobiety maja sa zadowolone.. na wejsciu biora 300zl az sie boje pomyslec zeby to kosztowalo drozej bo pozycz eod mamy jesce ze stowke ale wiecej im nie dam ;p

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

a jesli chodzi o sterydy!!!! to normalnie pozabijac tych dermatologow ktorzy przepisuja takie g*wna za przeproszeniem mi przepisala jakis nie wiedzialam co to jest 3 dni sie smarowalam dostalam uczulenia i na szczescie odstawilam to i na smietnik poszly i Bozia widac mi pomogla bo po miesiacu czy kilku nie miaalbym co zbierac z tej skory ;p
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 13:03   #728
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

no jasne, walcz o swoje. Nie bój się : ) wszystko będzie dobrze, lekkie szczypanie tylko. Trzymam kciuki, żeby sie udało! i żeby kasy nie wzięli dużo (to też istotne ;p). To dobrze, łykaj łykaj i uszczelniaj naczynka.
Napisz po zabiegu, jak było i w ogóle i pamiętaj, że pozytywne nastawienie, to połowa sukcesu : )
dobrze zrobiłaś z tym metronidazolem : )

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

a zapomniałam się zapytać: gdzie robisz zabiegi?
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:13   #729
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Ja mieszkam w Białymstoku i robie W Dermedice u nas jedyna taka renomowana klinika dermatolog u ktorego tam bylam wyleczyl mi zmiany lojotokowe kolo nosa mialam taka luszczaca sie skore...i jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tej kliniki skora jest w dobrej formie a rumien nie tyle duzy co dziwnie usadowiony na prawym policzku mam pasmo pionowe takie to akurat norma wyglada jak rumieniec a na drugim pasmo tez i przu uszach plama taka kiedy chodzilam do gimnazjum jak sie bardzo zmeczylam to one mi wychodzily wl ale tylko przy wysilku no i przemrozilam rok temu ponad i zostalo na stale...;p oczywiscie czlowiek madry po szkodzie....no 1 raz to sie czlowiek troche obawia, dziekuje za slowa otuchy ty bylas w koncu na tym zabiegu i masz rozeznanie ja tez sie ciesze ze tobie pomogl ten laser tyle sie pisze o nieudanych zabiegach ze sama z tym zwlekalam pol roku
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 18:34   #730
waldi1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 109
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Tak z innej beczki gunia 17, ulenka wymienicie sie moze gadu gadu ? BO przyznam ze ja w zyciu realnym poza siostrami kolezanek nie mam zadnych. Powod wstydze sie swojego ryjka i boje sie ze zburacze i nie mam nawet z kim pogadac. KOlegow niby mam ale wiecie czasem popisac z dziewczyna jest fajnie . Jesli Odmowicie zrozumiem i tak 18 kwietnia mnie juz w POlsce nie ma wiem ze na necie jest duzo niebezpieczenst i jak odmowicie zrozumiem tyle ze czasem poprostu chcialbym z kims popisac na gadu bo na ta chwile nie mam z kim poza jednym kolega ehhehe uzalam sie nad soba przepraszam Milego wieczorka
waldi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 07:51   #731
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Hej a jak to u was jest po laserach, ja jestem po pierwszym mialam go 2 dni temu widza mala roznice tzw jak juz zlapie buraka to nie jest taki intesywny i zlazi zaraz. Czy normalnie poruszaliscie się po dworze, czy zamkneliscie sie w domu?
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 08:41   #732
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

an to "czarnussssssss" super ciesze sie ze pomoglo Tobie wiesz efekty sa dopiero po 30 dniach bo ww tym okresie obumiraja naczynka i wydalalne sa z organizmu a jak ty juz widzisz roznice to naprawde swietnie pocieszyles mnie bo ja dzis ide 1 raz na 17.00 i zobacze jakt o bedzie niah niah ja nigdy nie bylam az taki burak chyba ze wygrzewam sie godzine w goracej wannie a tak to lubie a wiem ze juz musze o tym zapomniec bo to bardzo szkodzi ;p u mnie moaj derma powiedziala ze krem z filtrem taki ochronny trzeba miec i sie kremowac zeby przebarwien nie bylo...unikaj anrazie sauny solarium goracych kapieli wysilku itd....u mnie kolezanka miala zamykane nacyznko na nosie takie wielkie no i pomoglo ale ona jest sportsmenka i uparla sie zeby isc nastepnego dnia na wyczerpuajcy trening i Bozia pokarala bo nacznko zniknelo ale po wysiliku takim polowa jej tego naycznka wyszla znowu i dlatego nei wolno przez pierwszy tydz nie przemeczac sie az tak...oszczedzac sie i chronic buzke

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Ja mysle ze po tych laserach wygladasz "waldi"calkiem niezle ja tam jedynie co robie to unikam solarium keidys chodzilam ale jakos mnie do tego nei ciagnie juz no a tak normalnei jem i jakos szczegolnei sie nei oszczedzam...ogolnie podraznia myje buzie mydlem bambino i jestem bardzo zadowolona i jakos nei widzialam zeby mnie wysuszal czy cus
moje gg; 34473034
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 21:35   #733
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Witajcie jestem po zabiegu zamykania rumienia nei miaalm ipl tylko najnowszym laserem z nasadka chlodzaca prawdopodobnie nowosc i daje bardzo dobre efekty...zaplacilam an szczescie 300zl za ipl byloby 250zl ale dala mi jeden strzal na reke i strasznie bolalo i wolalam tamty najnowszej generacji..dostalam okulary zelik jakis na buzie pani mi przez 20 minut rozmawiala ustalila gdzie ejst rumien i przeslismy do innego pokoju gdzie stala wielka maszyna maial tam 3 glowice pollzylam sie okulary i ostrzegala mnie przed kazdym strzalem powiem tak nieprzyjemnie jest jakby tak jakby leciutko pradem kopnelo;p i swiatelko zielone..ale do wytrzymania potem inna glowica potraktowala moje naczynko pod oczodoelem i fakt zmneisjzylo sie i jest mniej widoczne po zabiegu zaczerwienienie i opuchniecie teraz zbladalam troche zadnych strupwo lekko tylko jestem spuchnieta skora super mila w dotyku nie piekaca..za 4 tyg mam kolejny zobacze jak to bedzie po tyg wygladalo ;p nie jest zle myslalam ze bedzie gorzej po wyjsciu z gabinetu wygladalam jak pobita i ludzie sie patrzyli ale ;p jakos mnei to nie obchodzilo
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 11:57   #734
malinowa0710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Uleńka 1988 zaraz polece do apteki po Aesculan i folie i wieczorkiem zaczynam
malinowa0710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 21:26   #735
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

hejka "malinowa" sluchaj wiesz ja nie wiem czy taka metoda kazdemu pomoze i nie daje tobie Kochana gwarancji wtedy akurat bylam zdesperowana i postanowilam zaryzykowac efektow nie widzialam tak od razu ale byly potem...nie chce zebys tez wydawala pieniazkow na kazda moja mysl mam nadzieje ze da choc male efekty...nie chce miec Ciebie na sumieniu ze wydalas jak cos niepotrzebnie pieniadze...
Jesli chodzi o zabieg to dzis nadal jestem opuchnieta ale czerwnien troche zeszla...ogolnie widze efekt tego typu iz dzis podbieglam do autobusu i o dziwo nie bylam czerwona i ogarnal mnie szok...ogolnie na buzi nie bylo zadnej rekacji.....
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 08:34   #736
waldi1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 109
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Ulenka1988 dzieki . Napisalem do Ciebie 3 razy na gadu ani razu nie odpisalas. a Teraz jestes dostepna na stronce a na gadu nie odp pozdrawiam juz sie nie narzucam
waldi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 11:11   #737
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Wybacz ale studiuje zaocznie i nie mialam jak odpisac i miaalm zajecia do pozna niestety nie mialam jak
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 07:21   #738
malinowa0710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Ulenka1988,te 14 zł za tą maść to jeszcze nie taki pieniądz wielki a jeśli pomoże ...mmm ;D Dzięki że doradzasz,sama w życiu bym sie nie ogarneła z tymi wszystkimi kosmetykami hehe Nałożyłam już raz maść,zawinełam folią i... ściągnełam w nocy po około 3h ;/ Taki mi było niewygodnie i swędziało że zrezygnowałam ale dziś już się nie poddam ;p
malinowa0710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 08:54   #739
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Hejka jak neiwygodnie to nie spij w tym jak bedziesz sobie lezec cz cos wieczorkiem to wtedy sie owin poco masz sie meczyc folia jest dlatego zeby krem szybciej wnikał w skróre i nei bylo dostepu powietrza wiem ze jest dyskomfort..ja kiedys owijalam sobie stopy krem i folia i grube skarpety bo mialam odmrozone no i musialam ze dwa miechy w nocy straszyc domowników ;p jak chodzilam w nocy i szelescilam ale na szczscie stopy nie sa juz normlane ja nawet ten kremik latem stosowalam na polii bo latem bylam burak od wysokiej temperatury ogolnie jestem 3 dni po zabiegu i naprawde jest o niebo lepiej duzo bialych miejsc czasem cos mnie podpiecze ale mam jesce pod oczami limo lekkie ale smialo moge stwierdzic ze laser(barwnikowy)zadziala l cuda...8 kwietnia ide na kolejny bo musi byc seria

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

albo tak......rob masaze tym kremem tam gdzie sa naczynka na nodze to tez rodzaj wnikania kremu przez skore ja stosowalam jesce naprzemienne strumienie do dzis stosuje...ze 2 minutki podczas kapieli pozdrawiam cieplutko
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 07:55   #740
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

ulenka 1988
i jak? i jak po zabiegu?
dałaś radę? jak było?: D
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 09:48   #741
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Hejka gunia jestem juz 3 dni po zabiegu i opuchlizna zeszla juz i czerwien tez.... ale jak wszystko wrocilo do normy to mam to co mam ;p cyli podobnie jak przed zabiegiem moze po zabiegu mylnie ocenilam tak duza poprawe nie wiem co myslec....o tym gdzies na forach pisali ze efekty beda po 3-4 tyg i musze uzbroic sie w cierpliwosc niestety zapomnialam spytac lekarki kiedy beda widoczne efekty a jak bylo u ciebie? po jakimsczasie zauwazylas efekty? no widze gdzieniegdzie ze np. nie lapie buraka ze w domu jestem blada jak sciana ale na temperatury ciagle reaguja tym samym rumieniem a glupio mi dzwonic do lekarki i pytac o efekty moja dermasotlog mowila ze efekty beda po 3 tyg nawet do 3 mieseiacy zalezy od naczynek aale no nie wiem co myslec ;p za mocno sie ucieszylam na poczatku bo bylam opuchnieta i nie widzialam moich miejsc ;p no zobaczec o bedzie dalej i 8 kwietnia juz spytam o efekty milam usuwane naczynko nad okiem ale nadal jest czerwona przekrwiona nitka taka no i gdzieneigrzie mam jesce plamy czerwone od strzalu lasera..;p pewnie za mocno panikuje chyba :P
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 13:09   #742
anianasilow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Witam ,czy zamykał ktoś naczynka na twarzy w instytucie Sharley laserem synergy multiplex
anianasilow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 19:01   #743
malinowa0710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Ulenka1988. Drugim razem jak sie zawinełam nogi folią było już spoko(nie zawinełam kolan,z tego powodu było wtedy niewygodnie). Własnie jedynym wyjściem dla mnie jest zawijanie sie na noc bo tak to nie za bardzo mam czas poleżeć... Mam takie pytanko które być może Cię zdziwi hehe sama się zdziwiłam gdy to usłyszałam. Co myślisz o tym żebym tą maść zastosowała na twarz (w sumie to nie widze żadnych przeciwskazań chyba,oprócz brzydkiego zapachu),tak mi powiedziała koleżana w pracy, że jak na nogi tym smaruje to chyba nic sie nie stanie jak i twarz tym potraktuje Już łapie się poprostu wszystkich możliwości bo widze że na buźce pojawiły się następne naczynka ;/ Coś jeszcze miałam napisać ale zapomniałam jak przypomne to dopisze.;p Buziaki ;*

Edytowane przez malinowa0710
Czas edycji: 2011-03-15 o 19:04
malinowa0710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 08:31   #744
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielhttp://wizaz.pl/forum/newreply.php?do=newreplyk i problem

Hejka ja latem smarowalam tym buzie bo w 30 stopniowych upalach nie dawalam rady z moimi nacyznkami krem mi dawal ulge i z czasem mysle ze wzmoniclo mi naczynka a rok przed bylo niebardzo na mojej buzi a teraz jak lekarz mnie zobaczyl przed zabiegiem to powiedzial ze zobaczyl duza poprawe ogolnie u mnie dzialal na peknięte naczynia niz na rumien ;p no napewno mi pojedyncze zmiany zjazsnialy bo tam jest duzo wyciagu z kasztanowca i napewno tobie nie zaszkodzi....
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 09:03   #745
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

ulenka1988 ja tez tak mam, ze po dniu widzialam roznice a teraz nic jesem 7my dzien i moja twarz wrocila do koloru przed rano sie juz budze czerwona wiec nie wiem czy to sie poprawi nast laser mam w piatek wiec zobaczymy
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 10:56   #746
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

U mnie zaczerwienienia przybraly koloru blado pomaranczowego cos jak przebarwienie itd...gdzieniegdzie wychodza strupki i przebarwnienia mi schodza zdnia na dzien i widze normalna skore...czyli efekt jest gdzieniegdzie laser zadzialal natychmiast mianowicie pod oczami np po dokiem moje nacyznko nadal strupkowate..dzwonilam do lekarki i powiedziala ze nie ma co panikowac bo po tym laseerze tworza sie wl przebrarwenia i strupy czasem a potem to schodzi..u mnie nastepny abieg 8 kwietnia wczesniej mowila ze nei wolno bo musza naczynka sie zregenerowac....ogolnei jesce czasem wychodzi mi opuchniecie i przebarwnienia ale fakt jest taki ze jak budze sie rano jestem blada jak sciana jak sie myje tez a kiedys taknei bylo...w domu tez jak sie zawstydze tez jestem blada w wielu okolicznosciach nie jestem juz czerwona jedynie powiedziala ze musze miec serie jesli chce zeby mi nie wychodzyly pod wplywem zmian temperatur bo jednak wtedy bledszy rumieneic wychodzi i tak..jesce 3 zabiegi razem bedzie 1200zl ehh co sie nei robi zebyt wygladac w wakacje jak czlowiek a nie uciekac;p przed sloncem...

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

"czarnus"nie martw sie ja tez widzisz myslalam ze nie ma efektow a wl zauwazylam dzis rano moje przebarwnienia i juz z dnia na dzien poprawe u ciebie tez pewnie tak bedzie zalezy od lasera i od mocy...moja kolezanka miala usuwany rumien i miala 4-5 zabiegow pozatym miala rumien na brodzie bo zima sobie porzadnie odmrozila za 1 razem prawie 0 efekt a za 2 widziala ogromna roznice nie zawsze za 1 razem widac ona akurat miala dosc trudne te naczynka do zamkniecia i za 1 razem u niej prawie nie chwycilo...jak miala kolejne to widziala ogromy efekt po roku wyglada naprawde super male slodkie naturalne policzki i wreszcie moze uzyc sobie pudru brazujacego na poliki a mysle ze wies zpoliczki to jesce jakos ujdzie bo naturlane ze kazdy sie rumieni ale broda cala czerwona wyglada naprawde okropnie...
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 11:31   #747
holly17
Raczkowanie
 
Avatar holly17
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 249
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

http://www.keratosispilaris.org/anno...s-pilaris.html może to rogowacenie mieszkowe... na twarzy to właśnie jest rumień... radzę iść do dermatologa dobrego..
holly17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 05:31   #748
malinowa0710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Ulenka1988,tak więc wczoraj na noc nałozyłam ta maść na twarzyczke i dziś przed pracą... Kurde strasznie tłusta jest i się świecę ;/ Chciałam nawiązać do tego co napisałaś o naprzemiennym prysznicu... To przy pękających naczynkach można? Słyszałam że nie wolno narażać na takie nagłe zmiany temp i ani za ciepło ani za zimno nie powinno być w nóżki... ;*
malinowa0710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 10:35   #749
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

ulenka1988 to powinnas sie cieszyc u mnie nie ma prawie wogule roznicy, ale moze dlatego ze mam poczatki tradziku rozowatego a nie skore tylko naczynkowa. Jutro mam drugi zobaczymy
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 11:11   #750
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Cool Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

"malinowa" do pracy nei uzywaj tego kremu bo on straszny tluścioch jest....najlepiej na noc sie smarowac "czarnus"moja lekarka miala wl TR po leczeniu jak i po laserach wyglada naprawde ladnie ja jesce z kilk alatek i tez bym sie nabawaila TR..sama mi lekarka powiedziala "jeszcze kilka lat " dobrze ze masz poczatki a nie rozwiniete stadium mi lekarka mowila ze lasery trudniej usuwaja naczynka w TR i trzeba byc bardziej cierpliwym oczywiscie trzymam kciuki za ciebie w piatek aby byly efekty

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

do "holly17 " nie u mnie zrobiono serie badan i stwierdzone mam, ze to rozszerzone naczynka...ja zapalenie mieszkowe mam na ramionach ze sa chropowate ale z czasem to zbledlo i mi nie przeszkadza

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Ja robie naprzemienne prysznice bo mam problem z krazeniem ciagle mi zimno raczej od tego mi nic nie popekalo ale rzeczywiscie moze lepiej nie kombinowac
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-07 17:49:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.