Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 14:14   #721
dziewczyna_w_sukience
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 68
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny, czy orientujecie się ile pań (i jak się nazywają) pracuje w Miss Cherie? Wydaje mi się, że obsługiwała mnie p. Anna Kot (brunetka)? A kolejny raz spotkałam tam panią nieco niższą z rudymi krótszymi włosami, nie wiem jak się nazywa. Pracuje tam jeszcze ktoś więcej oprócz tych dwóch pań? Nie wiem jak to zrobić żeby w wakacje na przymiarki trafić do tej pani Anny
dziewczyna_w_sukience jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:22   #722
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_w_sukience Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy orientujecie się ile pań (i jak się nazywają) pracuje w Miss Cherie? Wydaje mi się, że obsługiwała mnie p. Anna Kot (brunetka)? A kolejny raz spotkałam tam panią nieco niższą z rudymi krótszymi włosami, nie wiem jak się nazywa. Pracuje tam jeszcze ktoś więcej oprócz tych dwóch pań? Nie wiem jak to zrobić żeby w wakacje na przymiarki trafić do tej pani Anny
Tak, łącznie są 3 Panie . Właśnie ta pani brunetka, o której mówisz, druga ta w rudych włosach (przemiła swoją drogą ) i jeszcze taka młoda jest, ciemna blondynka jak kojarzę (też bardzo miła dziewczyna ). Ona jest chyba Asia .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:28   #723
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Czy możecie mi powiedzieć coś w temacie obrazu świętej rodziny, który się święci podczas mszy?? (to chyba głównie w naszych stronach tradycja jest) Ten obraz to młodzi sobie kupują? Od kogoś dostają? Jak to z nim jest
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:29   #724
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Raczej powinni rodzice kupić
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 19:02   #725
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Pani z Miss Cherie w rudych włosach to Pani Ela
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 21:38   #726
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez myszata6 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
chyba jak każda z Was, najpierw dużo poczytałam, a potem zdecydowałam się dołączyć.
Razem z narzeczonym jesteśmy dopiero na początku przygotowań, czyli poszukujemy sali na przyszły rok... Ponieważ zależy mi na niedużej odległości od domu i bliskości bazy noclegowej, póki co wahamy się między Kardamonem w Zbylitowskiej Górze i Kasynem w Mościcach.
Bardziej chyba podoba mi się Kardamon, ale nie mogę nigdzie znaleźć zbyt wielu opinii na temat wesela w tym miejscu - może któraś z Was była? Moje wątpliwości budzi przede wszystkim fakt, że sala nie jest ogromna i wszystko jest w obrębie jednego pomieszczenia, tzn orkiestra i stoliki. Obawiam się, że goście siedzący bliżej parkietu będą mieli problem z rozmowami przy stole i będą musieli się przekrzykiwać. A w Kasynie tego problemu raczej nie będzie, bo tańczy się hallu
Czy któraś z Was może pomóc?
Witaj, a na ile osób planujecie wesele? Kardamon ma pozytywne opinie, sporo dziewczyn z wątku miało tam wesele. Co do Kasyna to to gdzie są tańce zależy od tego na ile osób jest wesele. Mnie do Kasyna zniechęciła pani menager, pomimo że byliśmy z nią umówieni próbowała nas zbyć i z wielką łaską przedstawiła jakąkolwiek ofertę. Poza tym niewiele "swojego" można wprowadzić, mam tu na myśli jakieś dekoracje, ciasta, dodatkowe alkohole- wszystko jest raczej na nie, przynajmniej tak było w zeszłym roku, czy się coś zmieniło- nie wiem.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00

Edytowane przez Ammia
Czas edycji: 2015-02-24 o 21:48
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 21:55   #727
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nutkaaaa Pokaż wiadomość
Raczej powinni rodzice kupić
A czyi? Panny Młodej czy Pana Młodego?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaż
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 07:04   #728
myszata6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ammia dziękuję, powoli zaczynam ogarniać wątki, bo strasznie tego dużo! Znalazłam info, że Soul89 miała tam wesele, napisałam do niej pw
Na wesele będziemy zapraszać ok 90 osób, na pewno przyjdzie mniej, więc wielkość sali tam jest super.

kreciorek85 z tego co się orientuję, kupują rodzice pani młodej

Edytowane przez myszata6
Czas edycji: 2015-02-25 o 07:08
myszata6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 10:25   #729
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez myszata6 Pokaż wiadomość
Ammia dziękuję, powoli zaczynam ogarniać wątki, bo strasznie tego dużo! Znalazłam info, że Soul89 miała tam wesele, napisałam do niej pw
Na wesele będziemy zapraszać ok 90 osób, na pewno przyjdzie mniej, więc wielkość sali tam jest super.

kreciorek85 z tego co się orientuję, kupują rodzice pani młodej

My na wesele około 100 osobowe (zapraszamy około 130 osob + 8 osob usługodawców) myśleliśmy nad kardamonem . Tez miałam obawy co do sali tanecznej, ale pan zapewniał, ze wszystko sie pomieści. Nam sie lokal rowniez bardzo podobał, menager bardzo miły i pomocny, ale koniec koncow sie nie zdecydowaliśmy. Jednak obawialiśmy sie, ze bedzie za mało miejsca, plus przez sale bedzie za głośno, no i dla nas to drugi koniec miasta całkowicie i mimo wszystko otoczenie troche nie powala.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 11:18   #730
myszata6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
My na wesele około 100 osobowe (zapraszamy około 130 osob + 8 osob usługodawców) myśleliśmy nad kardamonem . Tez miałam obawy co do sali tanecznej, ale pan zapewniał, ze wszystko sie pomieści. Nam sie lokal rowniez bardzo podobał, menager bardzo miły i pomocny, ale koniec koncow sie nie zdecydowaliśmy. Jednak obawialiśmy sie, ze bedzie za mało miejsca, plus przez sale bedzie za głośno, no i dla nas to drugi koniec miasta całkowicie i mimo wszystko otoczenie troche nie powala.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A dla mnie właśnie miejsce super, bo ślub bierzemy w Mościcach. Dodatkowo mają pokoje dla gości i upusty na noclegi przy organizacji wesela, a my będziemy mieć sporo gości spoza Tarnowa. Dookoła fakt, może nie jest pięknie, ale tragedii też nie ma, są gorsze miejsca jest ogródek dla dzieci, stoliki, trochę zieleni. Raczej przy tylu osobach miejsca na sali nie zabraknie, martwi mnie tylko właśnie to, czy nie będzie za głośno przy orkiestrze.
myszata6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 11:39   #731
dominikab1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

witam ponownie
Wie ktoś może czy kwiatowe pole zajmuje się tylko bukietami czy również dekoracją sali i kościołów?
dominikab1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 11:44   #732
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez myszata6 Pokaż wiadomość
A dla mnie właśnie miejsce super, bo ślub bierzemy w Mościcach. Dodatkowo mają pokoje dla gości i upusty na noclegi przy organizacji wesela, a my będziemy mieć sporo gości spoza Tarnowa. Dookoła fakt, może nie jest pięknie, ale tragedii też nie ma, są gorsze miejsca jest ogródek dla dzieci, stoliki, trochę zieleni. Raczej przy tylu osobach miejsca na sali nie zabraknie, martwi mnie tylko właśnie to, czy nie będzie za głośno przy orkiestrze.

o a kiedy ślub ? ja w Kardamonie byłam na chrzcinach i jedzonko super oj będziesz miała przeprawe z parafią w moscicach a tymbardziej dekoracją kościoła i siostrą zakonną
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 12:03   #733
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez myszata6 Pokaż wiadomość
A dla mnie właśnie miejsce super, bo ślub bierzemy w Mościcach. Dodatkowo mają pokoje dla gości i upusty na noclegi przy organizacji wesela, a my będziemy mieć sporo gości spoza Tarnowa. Dookoła fakt, może nie jest pięknie, ale tragedii też nie ma, są gorsze miejsca jest ogródek dla dzieci, stoliki, trochę zieleni. Raczej przy tylu osobach miejsca na sali nie zabraknie, martwi mnie tylko właśnie to, czy nie będzie za głośno przy orkiestrze.
Wyraziłam tylko swoją opinię . Pytałaś, a też braliśmy ten lokal pod uwagę . A z noclegami- przeważnie w większości lokali jest trochę taniej dla gości weselnych .
Cytat:
Napisane przez dominikab1990 Pokaż wiadomość
witam ponownie
Wie ktoś może czy kwiatowe pole zajmuje się tylko bukietami czy również dekoracją sali i kościołów?
Sali i Kościołów też . Sama właśnie się zdecydowałam na dekorację sali poza bukietami . A jak spisywałam umowę na bukiety to p. Ala pytała czy Kościół również będzie do dekoracji.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 12:03   #734
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez myszata6 Pokaż wiadomość
kreciorek85 z tego co się orientuję, kupują rodzice pani młodej
Hmm, czyli jak kupią to jest, jak nie kupią, to nie ma obowiązku jego posiadania, tak? Tyle chciałam wiedzieć

Co do Kardamonu, w którym osobiście też mam wesele, to z tego co mi koleżanka, która tam pracuje mówiła, nie ma większego dyskomfortu z tym, że orkiestra jest zaraz obok. Oni są tak "schowani" specyficznie we 'wnęce', że ten dźwięk się aż tak bardzo nie roznosi na salę gdzie się siedzi, a skupia się głównie na sali tanecznej. Mam nadzieję, że tak faktycznie będzie Ale to będę mogła się wypowiedzieć dopiero w lipcu
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 12:22   #735
myszata6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Wyraziłam tylko swoją opinię . Pytałaś, a też braliśmy ten lokal pod uwagę . A z noclegami- przeważnie w większości lokali jest trochę taniej dla gości weselnych .
Jasne, dziękuję - każda opinia jest dla mnie cenna W innych też są zniżki, ale tutaj bardzo odpowiada mi lokalizacja


Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
Co do Kardamonu, w którym osobiście też mam wesele, to z tego co mi koleżanka, która tam pracuje mówiła, nie ma większego dyskomfortu z tym, że orkiestra jest zaraz obok. Oni są tak "schowani" specyficznie we 'wnęce', że ten dźwięk się aż tak bardzo nie roznosi na salę gdzie się siedzi, a skupia się głównie na sali tanecznej. Mam nadzieję, że tak faktycznie będzie Ale to będę mogła się wypowiedzieć dopiero w lipcu
A ja w lipcu mam nadzieję mieć już zaklepaną jakąś salę... ;-) Ale popytałam znajomych i mówią, że nie było jakoś bardzo głośno i faktycznie nie przeszkadzała ta muzyka bardzo. A powiedz mi jeszcze, czy nie miałaś problemów z menedżerką/kierowniczką? Bo przed nie mnie ostrzegają ;-)


Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
o a kiedy ślub ? ja w Kardamonie byłam na chrzcinach i jedzonko super oj będziesz miała przeprawe z parafią w moscicach a tymbardziej dekoracją kościoła i siostrą zakonną
Dlaczego będę mieć przeprawę? I czemu z siostrą zakonną? Z tego co wiem, tam dekoracją zajmuje się P. Kozioł. No chyba, że musi na to wyrazić zgodę siostra zakonna... Nie straszcie!
A ślub w przyszłym roku, konkretnego terminu na razie brak ;-)
myszata6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 12:33   #736
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez myszata6 Pokaż wiadomość
A ja w lipcu mam nadzieję mieć już zaklepaną jakąś salę... ;-) Ale popytałam znajomych i mówią, że nie było jakoś bardzo głośno i faktycznie nie przeszkadzała ta muzyka bardzo. A powiedz mi jeszcze, czy nie miałaś problemów z menedżerką/kierowniczką? Bo przed nie mnie ostrzegają ;-)
Ja się nie mogę wypowiedzieć, bo kobiety na oczy nie widziałam Jak byliśmy oglądać salę, to jej nie było, a umowę pojechał podpisywać sam TŻ, więc nie wiem. Ale słyszałam też właśnie, różne opinie o niej, ale też dostałam radę, że grunt to się nie dawać i obstawać przy swoim
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:02   #737
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez myszata6 Pokaż wiadomość
Jasne, dziękuję - każda opinia jest dla mnie cenna W innych też są zniżki, ale tutaj bardzo odpowiada mi lokalizacja




A ja w lipcu mam nadzieję mieć już zaklepaną jakąś salę... ;-) Ale popytałam znajomych i mówią, że nie było jakoś bardzo głośno i faktycznie nie przeszkadzała ta muzyka bardzo. A powiedz mi jeszcze, czy nie miałaś problemów z menedżerką/kierowniczką? Bo przed nie mnie ostrzegają ;-)




Dlaczego będę mieć przeprawę? I czemu z siostrą zakonną? Z tego co wiem, tam dekoracją zajmuje się P. Kozioł. No chyba, że musi na to wyrazić zgodę siostra zakonna... Nie straszcie!
A ślub w przyszłym roku, konkretnego terminu na razie brak ;-)
Z siostrą zakonną chodzi o to ze jej trzeba niby zapłacić 50 zł ale u nas wyskoczyła od razu ze żadnego ryżu, płatków itp. do sypania ma nie być.... sory ale to mój dzień i ma być tak jak ja chce! nie daliśmy jej w końcu żadnych pieniędzy a płatki i tak miałam a sąsiadka mi to posprzątała
Co do P.Kozioł chodzi o to że jak krzyknęła mi cenę na przystrojenie kościoła to podziękowałam wzięłam moja dekoratorkę co dekorowała mi sale i było o połowę taniej
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:42   #738
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Myszata6 ja też mam wesele w Kardamonie i podpisywaliśmy umowę z właścicielką, młoda dziewczyna, przystępna można pytać o wszystko, a wręcz trzeba, w końcu Ty płacisz Ty wymagasz ( ja miałam dwie strony pytań ) Ogólnie wywarła na nas pozytywne wrażenie Też miałam wątpliwości, czy muzyka nie będzie przeszkadzać w czasie rozmów, ale faktycznie orkiestra jest głęboko "schowana" i właścicielka zapewniała mnie, że nie będzie z tym problemu, a i od znajomych, którzy też tam się bawili usłyszałam, że muzyka nie zagłusza
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 14:15   #739
dziewczyna_w_sukience
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 68
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Polecacie jakiś fajny sklep z ładną bielizną do ślubu i żeby nie kosztowała majątek? Ostatnio byłam w intimissimi, ale to co pani mi zaproponowała to było wręcz tragiczne a cena nie za mała.
dziewczyna_w_sukience jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 14:28   #740
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_w_sukience Pokaż wiadomość
Polecacie jakiś fajny sklep z ładną bielizną do ślubu i żeby nie kosztowała majątek? Ostatnio byłam w intimissimi, ale to co pani mi zaproponowała to było wręcz tragiczne a cena nie za mała.
Przeczytałam biżuterią i się zaczęłam zastanawiać od kiedy w intimissimi mają biżuterię ślubną
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 16:18   #741
dominikab1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Polećcie jakąś Panią od make - up bo niestety Pani Klaudia Kłos ma zajęte terminy
dominikab1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 18:50   #742
paullaaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 62
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez dominikab1990 Pokaż wiadomość
Polećcie jakąś Panią od make - up bo niestety Pani Klaudia Kłos ma zajęte terminy
Jowita Bartnik (salon na św. Anny) i Ania Ryndak (salon na Orkana na przeciwko BP). Obie świetne!
paullaaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 19:25   #743
dominikab1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

A co sądzicie o Pani Justynie Kołodziej?
dominikab1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 21:58   #744
kongos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 73
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez dominikab1990 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o Pani Justynie Kołodziej?
Nie bylam u niej ale znajoma byla i nie podobalo sie jej w jaki sposob wykonala makijaz. Na instagramie przegladalam zdjecia jej makijazy i tez nie przypadly mi do gustu, niestety nie wiem jak z trwaloscia makijay a to tez sie liczy
kongos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 08:43   #745
zuzka171015
Raczkowanie
 
Avatar zuzka171015
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 205
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

witam
dawno sie nie odzywalam ale zapracowana na maxa jestem;/ Mam pytanko na paznokcie slubne do kogo sie wybieracie??? I powiedzcie mi jak to jest z dniami skupienia ile przed slubem trzeba sie wybrac na nie? Gdzie sie udac? Ile to trwa i kosztuje? Zielona jestem z tym wszystkim;/ dlatego pytam
zuzka171015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 08:48   #746
kongos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 73
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez zuzka171015 Pokaż wiadomość
witam
dawno sie nie odzywalam ale zapracowana na maxa jestem;/ Mam pytanko na paznokcie slubne do kogo sie wybieracie??? I powiedzcie mi jak to jest z dniami skupienia ile przed slubem trzeba sie wybrac na nie? Gdzie sie udac? Ile to trwa i kosztuje? Zielona jestem z tym wszystkim;/ dlatego pytam
Z dniami skupienia to w kazdej parafii inaczej, mowi sie ze 3 miesiace przed slubem, u mnie w parafii siostra teraz w czerwcu ma wesele a juz dni skupienia i wizyte w poradni ma za soba.
kongos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:07   #747
mysza_szara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 53
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Na 3 miesiące wczesniej idzieś do księdza i daje ci karteczkę: na niej jest 2 spotkania z ksiedzem (odrazu podbija jedno,spisujecie protokół i daje wam karteczke o zapowiedziach), 3 spotkania w poradni (tu można sobie załatwić z kims z poradni żeby podbił za jednym razem 3 okienka)i dni skupienia( ja nic nie płaciłam i trwało to 2,5 h) i jak to wszystko masz to idzieś na drugie spotkanie z ksiedzem (na nim ustalacie jak ma wygladac msza itp i spisujecie drugą czesć porotokołu)
mysza_szara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:33   #748
Kimi1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Rozmawiałam z panią Alą z Kwiatowego Pola i mówiła, że również wchodzi w grę dekoracja sali/samochodu/kościoła, z tym, że nie w każdym kościele wyrażają podobno zgodę na własne udekorowanie...

Pozdrawiam

Edytowane przez Kimi1990
Czas edycji: 2015-02-26 o 10:36
Kimi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:34   #749
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez mysza_szara Pokaż wiadomość
Na 3 miesiące wczesniej idzieś do księdza i daje ci karteczkę: na niej jest 2 spotkania z ksiedzem (odrazu podbija jedno,spisujecie protokół i daje wam karteczke o zapowiedziach), 3 spotkania w poradni (tu można sobie załatwić z kims z poradni żeby podbił za jednym razem 3 okienka)i dni skupienia( ja nic nie płaciłam i trwało to 2,5 h) i jak to wszystko masz to idzieś na drugie spotkanie z ksiedzem (na nim ustalacie jak ma wygladac msza itp i spisujecie drugą czesć porotokołu)
No też nie do końca..Dużo zależy od księdza. My byliśmy u księdza ustalać godzinę ślubu w grudniu 2014 (ślub w lipcu 2015) i już wtedy, ku naszemu zdziwieniu, spisaliśmy połowę protokołu, dał nam karteczkę, podbił 1 pieczątkę i w drugiej połowie maja jesteśmy umówieni na drugie spotkanie, na którym mamy się pojawić z kompletem dokumentów (w tym z podbitą karteczką przez wszystkich)
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:50   #750
Kimi1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Hej dziewczyny

na kilka miesięcy przed ślubem planujemy już ze sobą zamieszkać i nie wiem co z takiej sytuacji zrobić z błogosławinami itd. Pewnie część z Was znajduje się w podobnej sytuacji - mieszka już z narzeczonym. Czy na dzień ślubu/kilka dni przed wracacie oboje do swoich domów rodzinnych? I czy księża robią jeszcze jakieś problemy jeśli się przed ślubem mieszka razem?

O i jeszcze druga sprawa - chyba zdecydujemy się na zupełnie obcy kościół (ani moja parafia, ani narzeczonego), słyszałam jednak, że mogą pojawić się problemy z uzyskaniem takiej zgody? Czy ma któraś z Was może takie doświadczenia? I może zna mały, ładny, klimatyczny, najlepiej drewniany kościółek w powiecie tarnowskim/brzeskim/bocheńskim?

Z góry dziękuję za pomoc
Kimi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.