Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-27, 17:10   #721
dziun_ka89
dziun_ka89
 
Avatar dziun_ka89
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 262
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
wcześniej były też codziennie wcierki ( seboradin, jantar, joanna rzepowa ) , suplementacja- u mnie najlepiej sprawdzał się vitapil ( piłam też pokrzywę i przez krótki czas drożdże ) .. dodatkowo- maska/odżywka były po każdym myciu i to nie na 5 minut jak teraz a na minimum pół godziny... Olejowałam też praktycznie przed każdym myciem ( nakładałam olej na nocy, rano mycie plus odżywka ) - teraz niestety nie mam czasu na to... Ale włosy odżyły gdy przestałam je rozjaśniać ( teraz farbuę tylko sam odrost, raz na 2- 2,5 msc )
A- i zawsze stosuję kosmetyki termoochronne- bo niestety prawie zawsze po myciu suszę włosy..
No to fajna pielęgnacja muszę spróbować tych wcierek,kupiłam na promocji w biedronce 2op. Kapsułek z Marion no i ta kozieradka cierpliwie czeka :mysli:
może jutrzejrza wizyta u fryzjera da mi większego kopniaka..




aguniaaaaa nadal nie widzę zdjęcia weekend minął nie wiadomo kiedy..ale za to w niedzielę zrobiłam kawał dobrej roboty dla ciałka miałam zapał na ćwiczenia ale czasu mi zabrakło..od dziś staram się nieco zdrowiej odżywiać oby tylko @ mi nie przeszkodziła :/
dziun_ka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 19:56   #722
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

ja weekend spędzilam na Mazurach, w końcu złapałam trochę słońca- ostatnio idealnie na mój urlop zepsuła się pogoda... tak więc raczej było leniwie jeżeli chodzi o pielęgnację, dałam za to kopa dla ciała- codziennie długie spacery no i plywanie w jeziorze....
musze w końcu się zmotywować i wziąć kartę multisport- pochodziłabym na zumbę albo na pole dance.....

teraz 3 dni pracy i znowu weekend na MAzurach jutro musze się ogarnąć i zrobić paznokcie...i może jakąś maseczkę- bo z tym tez się trochę zaniedbałam....a po wakacjach mam w planie odnowić makijaż permanentny brwi...
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 06:03   #723
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

a ja sobie zrobiłam peeling kawitacyjny, potem sonoforeze i nałożyłam algi- taka buzia przyjemna w dotyku <3
Chyba muszę przyznać, że jestem ostatnio nastawiona bardziej na pielęgnacje paznokci, włosów itd niż na zadbanie o własne ciało i centymetrów przybywa i przybywa...

Cieszę się, że wątek odżył
__________________
"Porównuj się tylko z samym sobą, ale z przeszłości ... "
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 06:08   #724
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

To ja nie wiem
chyba jak któraś chce zobaczyć musi mi zaproszenie do znajomych wysłać

ja wczoraj nic nie zrobiłam bo się źle czułam jakieś chorobsko mnie brało i poszłam spać o 21
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 09:56   #725
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
ja weekend spędzilam na Mazurach, w końcu złapałam trochę słońca- ostatnio idealnie na mój urlop zepsuła się pogoda... tak więc raczej było leniwie jeżeli chodzi o pielęgnację, dałam za to kopa dla ciała- codziennie długie spacery no i plywanie w jeziorze....
musze w końcu się zmotywować i wziąć kartę multisport- pochodziłabym na zumbę albo na pole dance.....

teraz 3 dni pracy i znowu weekend na MAzurach jutro musze się ogarnąć i zrobić paznokcie...i może jakąś maseczkę- bo z tym tez się trochę zaniedbałam....a po wakacjach mam w planie odnowić makijaż permanentny brwi...
A ja się właśnie ostatnio dowiedziałam że u mnie w firmie nie ma już kart A chciałam multisporta właśnie.


Cytat:
Napisane przez dziun_ka89 Pokaż wiadomość
No to fajna pielęgnacja muszę spróbować tych wcierek,kupiłam na promocji w biedronce 2op. Kapsułek z Marion no i ta kozieradka cierpliwie czeka :mysli:
może jutrzejrza wizyta u fryzjera da mi większego kopniaka..
Co będziesz z włosami robić?


Ja ostatnio nałożyłam olejek i maske czekoladową w ogóle musze uzupełnić zapas kosmetyków bo został mi jeden olejek, jedna odżywka i jedna maska. no i połowa butelki jantaru ale jantar kupie jak pojadę do domu w sierpniu
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 10:55   #726
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Ja ostatnio nic nie kupuję do włosów, tylko denkuje w sumie mam jeden szampon, jedną odżywkę i kilka masek jestem z siebie dumna bo tak ładnie idzie mi zuzywanie

Ja właśnie w czwartek idę do fryzjera, aż się boję 😱

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
a ja sobie zrobiłam peeling kawitacyjny, potem sonoforeze i nałożyłam algi- taka buzia przyjemna w dotyku <3
Chyba muszę przyznać, że jestem ostatnio nastawiona bardziej na pielęgnacje paznokci, włosów itd niż na zadbanie o własne ciało i centymetrów przybywa i przybywa...

Cieszę się, że wątek odżył
Lubię peeling kawitacyjny a algi też sobie kładę, mam te z bielendy chłodzące, nie pamiętam dokładnie ktore
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 21:55   #727
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Kupiłam dziś serum do włosów long4lashes jakąś nowość która ma być w rossie od 1 sierpnia tylko dużo taniej, bo za 56.50. Babeczka dała mi też próbkę szamponu i odżywki z tej serii
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 07:22   #728
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

hey
Ja wczoraj tylko olejek na włosy i maske na buzie oczyszczająca no i 40 min pokręciłam hula hop.


Jutro się do Rossmana wybieram albo do Hebe na zakupy
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 11:42   #729
dziun_ka89
dziun_ka89
 
Avatar dziun_ka89
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 262
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
To ja nie wiem
chyba jak któraś chce zobaczyć musi mi zaproszenie do znajomych wysłać
Może i tak.. ja tu nowa to nie trochę ciemna w temacie W takim razie zaraz wysyłam
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Co będziesz z włosami robić?
Juz jestem po Podcięłam znacznie końcówki i przemalowałam na deczko ciemniejszy odcień bo mój naturalny jakiś taki wypłowiały włosy są mega mięciutkie i żadnej rozdwojonej końcówki, teraz muszę o nie porządnie dbać bo do ślubu muszą sięgać łopatek Wieczorem zrobiłam też paznokcie hybrydowe bo moje strasznie mi się łamią ostatnio..może choć troszkę podrosną a po wakacjach zafunduję im kurację miesięczną w nagrodę

buahhot Używałaś już wcześniej L4L? Moje rzęsy ładnie się odbudowały mimo że nakładałam tylko ok.2 tyg. i od tamtej pory rzęsy ciągle takie same
Jak tam dziś z pielęgnacją?

aguniaaa jakieś promocje?

Edytowane przez dziun_ka89
Czas edycji: 2015-07-29 o 11:44
dziun_ka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 11:47   #730
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez dziun_ka89 Pokaż wiadomość

Juz jestem po Podcięłam znacznie końcówki i przemalowałam na deczko ciemniejszy odcień bo mój naturalny jakiś taki wypłowiały włosy są mega mięciutkie i żadnej rozdwojonej końcówki, teraz muszę o nie porządnie dbać bo do ślubu muszą sięgać łopatek Wieczorem zrobiłam też paznokcie hybrydowe bo moje strasznie mi się łamią ostatnio..może choć troszkę podrosną a po wakacjach zafunduję im kurację miesięczną w nagrodę
Ja stosuję gencjanę żeby przyciemnić i zrobić sobie chłodny odcień włosów Bo mam też naturalne

A mój TŻ chce żeby włosy podcięła bo mu przeszkadzają jak leżymy/śpimy I od tygodnia męczy mnie żebym obcięła bo sa za długie i jak się przytula w nocy to mu do nosa wchodzą
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 12:06   #731
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez dziun_ka89 Pokaż wiadomość
Może i tak.. ja tu nowa to nie trochę ciemna w temacie W takim razie zaraz wysyłam

Juz jestem po Podcięłam znacznie końcówki i przemalowałam na deczko ciemniejszy odcień bo mój naturalny jakiś taki wypłowiały włosy są mega mięciutkie i żadnej rozdwojonej końcówki, teraz muszę o nie porządnie dbać bo do ślubu muszą sięgać łopatek Wieczorem zrobiłam też paznokcie hybrydowe bo moje strasznie mi się łamią ostatnio..może choć troszkę podrosną a po wakacjach zafunduję im kurację miesięczną w nagrodę

buahhot Używałaś już wcześniej L4L? Moje rzęsy ładnie się odbudowały mimo że nakładałam tylko ok.2 tyg. i od tamtej pory rzęsy ciągle takie same
Jak tam dziś z pielęgnacją?

aguniaaa jakieś promocje?
Przyjełam


Ja używam L4L, rewelacyjny jest


nie wiem czy sa promocje, ale musze sobie kupić parte podstawowych rzeczy ( dezodorant, zel pod prysznic itp. ) i koniecznie puder rozświetlający i bronzer Polecacie jakiś ?
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 12:31   #732
dziun_ka89
dziun_ka89
 
Avatar dziun_ka89
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 262
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja stosuję gencjanę żeby przyciemnić i zrobić sobie chłodny odcień włosów Bo mam też naturalne

A mój TŻ chce żeby włosy podcięła bo mu przeszkadzają jak leżymy/śpimy I od tygodnia męczy mnie żebym obcięła bo sa za długie i jak się przytula w nocy to mu do nosa wchodzą
Mojego tez denerwują ale zawsze chciał zebym miala dlugie..po ścięciu jakoś specjalnie ne zauważył różnicy ja chociaż mam póki co ulgę w myciu..
Nigdy nie słyszałam o gencjanie a jaki masz kolor włosów? Nie niszczą Ci się przez to?
dziun_ka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 12:40   #733
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez dziun_ka89 Pokaż wiadomość
Mojego tez denerwują ale zawsze chciał zebym miala dlugie..po ścięciu jakoś specjalnie ne zauważył różnicy ja chociaż mam póki co ulgę w myciu..
Nigdy nie słyszałam o gencjanie a jaki masz kolor włosów? Nie niszczą Ci się przez to?
Naturalne mam hm, jasny brąz/ciemny blond ale mam ombre dodatkowo Nie niszczą, kupiłam na bazie wody a nie spirytusu
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 14:51   #734
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

A ja w końcu tylko podcielam końcówki i to w dodatku sama... Stwierdziłam ze zobaczymy jak będzie, jak będzie mi ciężko z włosami przy małym to wtedy wybiorę się na wizytę do fryzjera która będzie przy okazji pretekstem do wyjścia bez dziecka

Kupiłam tez gąbkę z drobinkami peelingujacymi bo ostatnio to tylko szybki prysznic, wiec dla mnie teraz przydatny gadżet
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 15:25   #735
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
A ja w końcu tylko podcielam końcówki i to w dodatku sama... Stwierdziłam ze zobaczymy jak będzie, jak będzie mi ciężko z włosami przy małym to wtedy wybiorę się na wizytę do fryzjera która będzie przy okazji pretekstem do wyjścia bez dziecka
A inaczej nie możesz wyjść bez dziecka?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 19:16   #736
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
a ja sobie zrobiłam peeling kawitacyjny, potem sonoforeze i nałożyłam algi- taka buzia przyjemna w dotyku <3
Chyba muszę przyznać, że jestem ostatnio nastawiona bardziej na pielęgnacje paznokci, włosów itd niż na zadbanie o własne ciało i centymetrów przybywa i przybywa...

Cieszę się, że wątek odżył
peeling kawitacyjny ale że tak w domu sama? ja to tylko u kosmetyczki do tej pory to się nie znam
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś serum do włosów long4lashes jakąś nowość która ma być w rossie od 1 sierpnia tylko dużo taniej, bo za 56.50. Babeczka dała mi też próbkę szamponu i odżywki z tej serii
muszę zakupić i do włosów i do rzęs spróbować czy mi będzie pasowało
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 19:31   #737
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
A inaczej nie możesz wyjść bez dziecka?
Pewnie będzie mi ciężko choć na chwilę zostawić, a tak będzie pretekst i koniec.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 19:42   #738
dziun_ka89
dziun_ka89
 
Avatar dziun_ka89
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 262
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Naturalne mam hm, jasny brąz/ciemny blond ale mam ombre dodatkowo Nie niszczą, kupiłam na bazie wody a nie spirytusu
Kurcze zaciekawiłaś mnie a nie masz takiego odcienia wpadającego w fiolet? Jak wpisałam w google to takie włosy były na zdjęciach z odcieniem fioletu..
Zrobiłam dziś:
-peeling czarnym mydłem
-olejek arganowy na twarz
-odżywka z o. arganowym na końcówki
Jeszcze przed prysznicem więc może jeszcze coś tam zadziałam..
dziun_ka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 09:41   #739
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Przyszedł mi zestaw do keratyny
W sobote działać będę
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 15:40   #740
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Dziewczyny, można do Was dołączyć ?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 15:48   #741
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Pewnie będzie mi ciężko choć na chwilę zostawić, a tak będzie pretekst i koniec.
Nigdy tego nie rozumiałam wg mnie matki powinny mieć swój własny czas bo opiekowanie się dzieckiem cały czas też jest męczące, przynajmniej tak myślę.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 15:55   #742
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Nigdy tego nie rozumiałam wg mnie matki powinny mieć swój własny czas bo opiekowanie się dzieckiem cały czas też jest męczące, przynajmniej tak myślę.
Oczywiście, zgadzam się z tym tylko trzeba mieć komu zostawić i nie tylko wieczorem kiedy partner/mąż wraca z pracy, ale w dzien kiedy wszystko jest bez tłoku i można spokojnie iść się napić kawy, czy pójść do fryzjera. Zdecydowanie popieram wychodzenie z domu

Ja staram się zostawiać małego co jakiś czas, żeby później, jak będzie większy, pozwolił mi gdziekolwiek wyjść, choćby do pracy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 15:59   #743
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez dziun_ka89 Pokaż wiadomość
Kurcze zaciekawiłaś mnie a nie masz takiego odcienia wpadającego w fiolet? Jak wpisałam w google to takie włosy były na zdjęciach z odcieniem fioletu..
Zrobiłam dziś:
-peeling czarnym mydłem
-olejek arganowy na twarz
-odżywka z o. arganowym na końcówki
Jeszcze przed prysznicem więc może jeszcze coś tam zadziałam..
Zależy. Moje naturalne nie łapią fioletu ale blondaski już lekko tak Zależy też od stężenia. Ja robię w butelce po wodzie czyli tam wchodzi chyba 1,5 l i jak dam np. 5 kropli to woda jest bardzo fioletowa i moze zafarbować a jak dam 2 krople to dopiero np. po 3-4 użyciach widzę różnice kiedys mi zafarbowało (jak miałam duuuużo więcej blond włosów) na fioletowo bo przesadziłam i nalałam za dużo więc potem chodziłam tylko w kucyku aż się zmyło ale jak da się mało to efekt przychodzi z czasem i nie ma fioletowych włosów


Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, można do Was dołączyć ?
Heeejka



Ja już po pracy, obiad robie z TŻ w ogóle kupiłam sobie błyszczyk permanentny, oczo*je*bny różowy i jest zayebisty długo się trzyma i daje piękny kolor a dodatkowo tylko 9 zł kosztuje

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Oczywiście, zgadzam się z tym tylko trzeba mieć komu zostawić i nie tylko wieczorem kiedy partner/mąż wraca z pracy, ale w dzien kiedy wszystko jest bez tłoku i można spokojnie iść się napić kawy, czy pójść do fryzjera. Zdecydowanie popieram wychodzenie z domu

Ja staram się zostawiać małego co jakiś czas, żeby później, jak będzie większy, pozwolił mi gdziekolwiek wyjść, choćby do pracy
wiem że trzeba komu ale też zauwazyłam dużo mam (pracuje w kawiarni) przychodzą z koleżankami i bobaskami co jeszcze piersią karmią wiadomo, fryzjer to co innego ale grunt to dobra organizacja.

I dobrze robisz ja mam małego brata, 6-letniego i mama miała problem (jak był mniejszy) z wyjściem do sklepu bo nie chciał bez niej zostać. Na szczęście z czasem już przyzwyczaił się do tego
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 16:05   #744
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Wydaje mi się, że kwestia wychodzenia bez dziecka czy tam zostawianie go komuś to bardzo indywidualna sprawa, różne czynniki o tym decydują (np. czy dziadkowie na miejscu, czy ktoś chce/kogoś stać na nianię, czy dziecko może iść do żłobka/przedszkola itp.). Nie mówię tu oczywiście o skrajności typu mama nie wyjdzie bez dziecka BO NIE, bo jest męczennicą, nikogo nie poprosi o pomoc, tatuś dziecka ma dwie lewe ręce do malucha, bo takie przypadki też znam Ja w ogóle jestem w szoku szczególnie jak słyszę, że dziecko nie może zostać na godzinę z tatą albo wyjść z tatą
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 17:27   #745
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że kwestia wychodzenia bez dziecka czy tam zostawianie go komuś to bardzo indywidualna sprawa, różne czynniki o tym decydują (np. czy dziadkowie na miejscu, czy ktoś chce/kogoś stać na nianię, czy dziecko może iść do żłobka/przedszkola itp.). Nie mówię tu oczywiście o skrajności typu mama nie wyjdzie bez dziecka BO NIE, bo jest męczennicą, nikogo nie poprosi o pomoc, tatuś dziecka ma dwie lewe ręce do malucha, bo takie przypadki też znam Ja w ogóle jestem w szoku szczególnie jak słyszę, że dziecko nie może zostać na godzinę z tatą albo wyjść z tatą
Ah, ci "ojcowie" ja nie planuję nigdy dziecka, za to dużo zwierząt
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 19:17   #746
dziun_ka89
dziun_ka89
 
Avatar dziun_ka89
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 262
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Przyszedł mi zestaw do keratyny
W sobote działać będę
Zdaj koniecznie relację..sama myślę o tym już od jakiegoś czasu..
Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, można do Was dołączyć ?
Też jestem od niedawna Witaj
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Zależy. Moje naturalne nie łapią fioletu ale blondaski już lekko tak Zależy też od stężenia. Ja robię w butelce po wodzie czyli tam wchodzi chyba 1,5 l i jak dam np. 5 kropli to woda jest bardzo fioletowa i moze zafarbować a jak dam 2 krople to dopiero np. po 3-4 użyciach widzę różnice kiedys mi zafarbowało (jak miałam duuuużo więcej blond włosów) na fioletowo bo przesadziłam i nalałam za dużo więc potem chodziłam tylko w kucyku aż się zmyło ale jak da się mało to efekt przychodzi z czasem i nie ma fioletowych włosów
Ja już po pracy, obiad robie z TŻ w ogóle kupiłam sobie błyszczyk permanentny, oczo*je*bny różowy i jest zayebisty długo się trzyma i daje piękny kolor a dodatkowo tylko 9 zł kosztuje [COLOR="Silver"]
Napewno jak mi się kolor wypłucze to spróbuję
Czyżby tint? Siostra kupila z bell ale uczucie na ustach jest jakby się je maznęło flamastrem :/
Jestem dziś z siebie ogromnie dumna co prawda z pielęgnacji tylko tyle że cały dzień chodziłam bez make-up'u :P ahh no i ćwiczenia z MelB rano..ale za to jaką robotę zrobiłam w domu..dżemy, soki, granola własnej roboty, mrożonki i szpinak z makaronem no aż się zastanawiam czy ktoś mnie nie podmienił bo mnie do garów to raczej się goni..a tu sama dobrowolnie
Jutro też zaczynam dzień od ćwiczeń
Zaraz w nagrodę zrobię kąpiel dla stópek i pedikiure..
A Wam jak dzień mija?
dziun_ka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 19:26   #747
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez dziun_ka89 Pokaż wiadomość

Napewno jak mi się kolor wypłucze to spróbuję
Czyżby tint? Siostra kupila z bell ale uczucie na ustach jest jakby się je maznęło flamastrem :/
Jestem dziś z siebie ogromnie dumna co prawda z pielęgnacji tylko tyle że cały dzień chodziłam bez make-up'u :P ahh no i ćwiczenia z MelB rano..ale za to jaką robotę zrobiłam w domu..dżemy, soki, granola własnej roboty, mrożonki i szpinak z makaronem no aż się zastanawiam czy ktoś mnie nie podmienił bo mnie do garów to raczej się goni..a tu sama dobrowolnie
Jutro też zaczynam dzień od ćwiczeń
Zaraz w nagrodę zrobię kąpiel dla stópek i pedikiure..
A Wam jak dzień mija?
Taaak nie wiem, dla mnie jest mega fajny

Ja to bym się soku domowego napiła takiego jak mama robi jedna ma się sentyment do rzeczy robionych przez mame
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 21:22   #748
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

bylam dzis u fryzjera i... mam ciemne wlosy i tak sie splucze, fajnie by bylo gdyby efekt trwał długo...
ide szukac maski do wlosow na allegro, ja bedzie niedroga, to capnę
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 23:22   #749
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja stosuję gencjanę żeby przyciemnić i zrobić sobie chłodny odcień włosów Bo mam też naturalne

A mój TŻ chce żeby włosy podcięła bo mu przeszkadzają jak leżymy/śpimy I od tygodnia męczy mnie żebym obcięła bo sa za długie i jak się przytula w nocy to mu do nosa wchodzą
mój za to moje włosy ubóstwia wręcz, odkad mam bardzo ciemne to jeszcze bardziej- ostatnio powiedział, że jeżeli je obetnę ( bo chodziły mi takie pomysły o głowie ) to mnie udusi

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, można do Was dołączyć ?
witaj

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ah, ci "ojcowie" ja nie planuję nigdy dziecka, za to dużo zwierząt
ja nie mówię, że nigdy ale... na razie też nie planuję... nie wiem, niby już wiek "ten" ale nie ma we mnie tego instynktu....jestem akurat na takim etapie życia, że moja kariera zawodowa się fajnie rozwija, sporo podróżuję , absorbuje mnie też moja pasja i po prostu wiem, że to jeszcze nie ten moment....


ja dziś pielęgnacyjna podstawa, od rana do 19 byłam w pracy a po pracy od razu ruszyliśmy na Mazury... dopiero dotraliśmy więc teraz prysznic szybki i spać... jutro muszę ogarnąć mani/pedi i regulację brwi....

dobrej nocy
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 11:52   #750
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XV

Cześć wracam do Was, potrzebuję motywacji
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-24 22:13:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.