Tunezja-zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 15:29   #721
Lucrecia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucrecia3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 2 581
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
To raczej nie był Josef w takim razie, bo on już stacjonuje w Tergui od dawna i młodziutki nie jest. Ciekawe, czy jeszcze tam pracuje - jeśli tak to pewnie go kojarzysz - znany jako "animator masakra". Jeśli chodzi o animacje to póki co najlepsze, jakie miałam okazje oglądać. To dobrze, że coś zmienili w Tergui, bo było naprawdę strasznie w starym budynku. Zauważyłam zmianę koloru elewacji, ja byłam za czasów jak budynek był biały. Ech... tęsknię za Tunezją.
Masz może zdjęcie holu?
Ja też już tęsknię

Zdjęcia w holu mam, ale prześlę ci je na pw, tylko muszisz aktywować tę funkcję.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez toxyczna Pokaż wiadomość
czy orientuje się może któraś z was jak naprawdę wygląda hotel w Sousse- Oaza Club? niby jest trochę stron poświęconych opiniom na temat tunezyjskich hoteli, ale często wypowiedzi mijają się z prawdą. dokładnie 24.06 lecę na dwa tygodnie do Tunezji i szczerze mówiąc na samą myśl o odwiedzeniu Afryki uginają się pode mną kolana. trochę się boję, bo ten kraj raczej nieco odbiega od Grecji, gdzie byłam rok temu. całe szczęście, że jestem brunetką.
Toxyczna, to że jesteś brunetką w Tunezji raczej cię nie uratuje
__________________
24.06.2008r. = MÓJ DZIEŃ



HISZPANIA

Edytowane przez Lucrecia3
Czas edycji: 2009-06-07 o 15:27
Lucrecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 16:19   #722
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Potwierdzam, nie uratuje, ale też nie masz się czego obawiać. Zaczepiają, ale wystarczy nie zwracać na to uwagi. Gorzej jest wg mnie w Egipcie.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

[quote=Lucrecia3;12654800]Ja też już tęsknię

Zdjęcia w holu mam, ale prześlę ci je na pw, tylko muszisz aktywować tę funkcję.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Kurczę, nie wiedziałam, że trzeba coś aktywować. Jak to zrobić?
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 17:41   #723
Lucrecia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucrecia3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 2 581
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Potwierdzam, nie uratuje, ale też nie masz się czego obawiać. Zaczepiają, ale wystarczy nie zwracać na to uwagi. Gorzej jest wg mnie w Egipcie.
To prawda, żaden Arab krzywdy ci nie zrobi. To raczej tylko żarty.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Kurczę, nie wiedziałam, że trzeba coś aktywować. Jak to zrobić?
Nie mam pojęcia jak U mnie ta funkcja była dostępna od początku. Może lepiej podaj mi swój e-mail.
__________________
24.06.2008r. = MÓJ DZIEŃ



HISZPANIA
Lucrecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 14:12   #724
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lucrecia3 Pokaż wiadomość
Jeśli lecisz liniami Karthago to limit bagażu wynosi 18+5 kg, ale podręcznego bagażu i tak nikt nie waży.
nie wiem kiedy leciałaś liniami karthago, ale ja w zeszłym tygodniu i limit bagażu to 20kg + 5kg, a podręcznego bagazu rzeczywiście nikt nie wazył ani w jedną ani w drugą stronę.
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:56   #725
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Tunezja-zbiorczy

i jak tam, odświeżamy? ktoś wrócił z wakacji, jakies opowieści, rady?
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 21:15   #726
lloretka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Tunezja-zbiorczy

jedzie ktos do port el kantaoui 2 lipca? w ogole byl ktos w tym miejscu ? jak tam z alkoholem i dyskotekami????/
lloretka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 09:14   #727
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Tunezja-zbiorczy

moj wyjazd już za niedługo Lecę do Hotelu Byblos Może ktoś był?
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 10:37   #728
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lucrecia3 Pokaż wiadomość
Ja!! i właśnie przedwczoraj wróciłam. Z biurem nie było żadnych problemów, więc jak najbardziej polecam! Mieszkałam w holetu Tergui Club.

*****
A teraz zdaję Wam całą relację z pobytu. Może komuś, kto też wybiera się do Tergui się przyda.

Rewelacja!!! Tego,co przeżyłam w tym hotelu nie da się opisać słowami. Po prostu raj na ziemi. Świetna atmosfera, wspaniała obsługa i animatorzy dzięki, którym przy hotelu panowała wieczna zabawa.

Hotel był piękny, duży, z dwoma basenami, a kilkunastometrowa ścieżka prowadziła nad morze, czyli na hotelową plażą. Wokół hotelu było mnóstwo palm, kwiatów oraz alejek, po których można było spacerować. Panowała wspaniała atmosfera, której nie da się poczuć w Polsce. Obsłudze uśmiech nie schodził z twarzy. Wszyscy byli weseli i tacy bezpośredni.
Z kelnerem poznałam się już drugiego dnia. Poźniej codziennie gdy szłam na śniadanie czekał na mnie na tarasie i witał słowami: Jak się masz kochanie? (W Tunezji to standard, więc nie ma co się oburzać. Na targu w Sousse ci mniej ucywilizowani Arabowie, aż wyli na widok turystki).

Mieliśmy też fantastycznych animatorów. Potrafili rozruszać każdego. Codziennie tańczyliśmy przy basenie, a wieczorami podczas animacji na scenie. To były niesamowicie wesołe tańce, zupełnie takie, jak ci chłopcy. Jestem pewna, że tak wesołych osób jeszcze nie widzieliście. Całe dnie mieli uśmiech od ucha do ucha. Potrafili rozbawić wszystkich, którzy się opalali. Przysiadali się na leżaki, zabierali nam ręczniki, laczki, a my musieliśmy ich gonić. Jeden z nich robił mi masaż głowy. Pewnego dnia z dwoma animatorami poznałam się trochę bliżej, a oni potem już zawsze zabierali mnie do tańczenia. Nawet ostatniej nocy, godzinę przed moim odjazdem na lotnisko, wciągnęli mnie na scenę. Tacy animatorzy to marzenie, przy nich nie można się nudzić... a w dodatku przystojni.

O nic nie trzeba było się martwić, w restauracji serwowano mnóstwo jedzenia. Do śniadania napoje były darmowe, a do obiadu płatne. Szczególnie polecam sok pomarańczowy ręcznie wyciskany. Niebo w gębie. Kosztuje 2 dinary i roznosi go pan ubrany w czerwony kubraczek. Pokojówki sprzątały codziennie pokoje. Turyści mieli się tylko bawić i wypoczywać. Po prostu żyć nie umierać.

... i jeszcze jedno - zdjęcie katalogowe hotelu nie odpowiada temu, jak hotel wygląda w rzeczywistości. W katalogu jest przedstawiona tylko boczna część budynku głównego, w dodatku w kolorze białym, a w rzeczywistości hotel jest cały pastelowo żółty, kremowy. No i przede wszystkim o wiele większy!!


Dołączam też kilka moich zdjęć:
1. Hotel Tergui Club.
2. -||-
3. Kilkunastometrowa ścieżka, która prowadzi z hotelu na plażę.
4. Plaża.
5. Mój pokój.
6. Tak pięknie pokojówki składały nam koszulki nocne.

Byłam tam w tamtym roku i bylo super a animatorzy faktycznie boscy
Najlepszy oczymiscie Shagi
Miałąś w tym roku ratownika Majdiego ?
Koleś był naprawde swietny :P
A i jeszcze jedno pytanie... Byl tam fotograf o imieniu Zin ktory ciagle podrywał
W tym roku niestety tam nie jade bo mi hotel zmienilo biuro ale w przyszłym wybieram
sie tam dwa razy ;D
Mam nawet chłopaka który tam pracuje

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Najbardziej co mnie przeraża w wyjazdzie do Tunezji to to ze bede musiała wypełniac karte wjazdowa ;/ i cos tam zle wpisze . Mam takie pytanie do Was czy jadac z biura selectours musiałyscie wypełniac karty wjazdowe w samolocie?? jezeli tak to co tam trzeba było głownie wpisac... ja byłam w tamtym roku i nie zbyt pamietam..
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 08:13   #729
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Tunezja-zbiorczy

kartę wypełnia sie zawsze, to nie zależy raczej od biura, takie maja tam wymagania, karta zostawia sie po wylądowaniu przy kontroli paszportów. Informacje są w kilku jezykach, a jakby co zawsze można zapytac stewardessy lub kogoś z "sąsiedztwa". Standardowe dane imię nazwisko, zawód, data i miejsce urodzenia, adres, adres docelowy, podpis i to chyba wszystko
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:32   #730
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Dziękuje za informacje ; ale jeszcze jedna rzecz mnie martwi.. najgorsze w tym wszystkim jest tez wypełnianie karty w hotelu to juz jest masakra
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 08:36   #731
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Tunezja-zbiorczy

no w hotelu to głównie po francusku, ale my dostalismy na lotnisku od rezydentów ściagi z tłumaczeniem tej karty hotelowej i z wyjaśnieniem co gdzie wpisac lub nie wpisywać. Jeżeli znasz troche angielski lub niemiecki to na pewno sie z nimi dogadasz w razie czego.
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 13:34   #732
Ally_
Raczkowanie
 
Avatar Ally_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 413
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Jakieś karty? Pierwsze słyszę Wszędzie tak jest?
Ally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 16:13   #733
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Tunezja-zbiorczy

jak się meldujecie w hotelu to wypisujecie taką kartę (w Turcji pisało po angielsku także nie było problemów) imię, nazwisko, lokatorow, adres itd
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 17:41   #734
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez abz Pokaż wiadomość
no w hotelu to głównie po francusku, ale my dostalismy na lotnisku od rezydentów ściagi z tłumaczeniem tej karty hotelowej i z wyjaśnieniem co gdzie wpisac lub nie wpisywać. Jeżeli znasz troche angielski lub niemiecki to na pewno sie z nimi dogadasz w razie czego.
A z jakiego biura leciałaś ? Może ja też dostane
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 21:22   #735
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lloretka7 Pokaż wiadomość
jedzie ktos do port el kantaoui 2 lipca? w ogole byl ktos w tym miejscu ? jak tam z alkoholem i dyskotekami????/
dyskoteki sa, glownie hotelowe. nie wiem jak tam jest, bo z Tz inaczej spedzalismy czas. z alko ciezko, polecam kupic na lotnisku toszke (super ceny), mozna kupic w hotelu i miejsach typowo turystycznych, w sklepach normalnych, bedzie tylko piwo i to bez alko. takie sa moje doswiadczenia
el kantaui fajne, polecam kupic przewodnik pascala i z nim podrozowac, na wlasna reke pojechac chociazby do tunisu. wszedzie sie targowac. polecam takze zakup torebek skorzancyh za 5-10 dinarow ( od ceny wyjsciowej moza bardzo duzo wytargowac)

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
dyskoteki sa, glownie hotelowe. nie wiem jak tam jest, bo z Tz inaczej spedzalismy czas. z alko ciezko, polecam kupic na lotnisku toszke (super ceny), mozna kupic w hotelu i miejsach typowo turystycznych, w sklepach normalnych, bedzie tylko piwo i to bez alko. takie sa moje doswiadczenia
el kantaui fajne, polecam kupic przewodnik pascala i z nim podrozowac, na wlasna reke pojechac chociazby do tunisu. wszedzie sie targowac. polecam takze zakup torebek skorzancyh za 5-10 dinarow ( od ceny wyjsciowej moza bardzo duzo wytargowac)
takze poelcam jesc tam, gdzie jedza tamtejsi ludzie. jedzenie pyszne i tanie
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 07:25   #736
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Tunezja-zbiorczy

ja nie wypełniłam do końca karty hotelowej,która dostałam na lotnisku.Odległość była mała miedzy hotelem i lotniskiem, a ze lot był opozniony, w hotelu zamiast o 20, wyladowalismy o 21.30 i gonili nas do restauracji.Biuro wczesniej czesc rzeczy wypelnilo.Wystarczy wzisc slownik od angielskiego
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 09:17   #737
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxx3anahi3xxx Pokaż wiadomość
A z jakiego biura leciałaś ? Może ja też dostane
leciałam z OASIS

A karty w samolocie i w hotelu są podobne, bo generalnie podobne dane sie w nich zamieszcza, jak jechałam to nie wiedziałam, ze coś takiego bedzie trzeba wypełnić,a le to zaden problem. W razie jak sie nie rozumie, zawsze jest kogo zapytać chociażby z pozostałych polskich podróżników
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 19:09   #738
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Tunezja-zbiorczy

A ja lece z selectours. .. poszukam przykładowej karty do wypełnienia w necie . Dziękuje za odpowiedz
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 22:55   #739
fallen90
Przyczajenie
 
Avatar fallen90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
GG do fallen90 Wyślij wiadomość przez MSN do fallen90 Send a message via Skype™ to fallen90
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Ja właśnie wróciłam tydzień temu z Tunezji z Sousse. Przebywałam w hotelu Chams El Hana - polecam, tak na marginesie Jeśli któraś z Was również tam była, odezwijcie się, proszę
Widzę, że tu wątek kart się pojawia... taka swojego rodzaju "wiza". Takie rubryczki są w 3 językach: angielskim, francuskim i arabskim... a jak się czegoś nie rozumie zawsze można sąsiada poprosić o pomoc =) Z ciekawości pytałam po co w ogóle to trzeba wypełniać... podobno po to, że gdyby ktoś zaginął, żeby wiadomo było gdzie tą osobę szukać.. dziwne, ale cóż ;P

Życzę miłego pobytu wszystkim wyjeżdżającym ;D
fallen90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 08:39   #740
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Co do tych kart hotelowych to zazwyczaj są w języku francuskim, angielskim i arabskim. Za nas wypełniła np rezydentka więc spoko looz
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 11:03   #741
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Tunezja-zbiorczy

W tamtym roku byłam na obozie wiec na opiekunowiepomagali z tymi kartami wjazdowymi i z kartami w hotelu a w tym roku lece sama z mama wiec troche sie tego obawiam gdyz moja mama kompletnie nie umie angielskiego a ja mistrzynia z angielskiego nie jestem

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

A wiecie moze na jakiej stronie mozna znalesc przykładowa karte wjazdowa do Tunezji bo nie umiem znalesc
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 11:06   #742
Ally_
Raczkowanie
 
Avatar Ally_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 413
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Pytanie do dziewczyn które były z Tunezji na wycieczce na pustyni.
Słyszałam, że są wycieczki 2 lub 3 dniowe. Niestety nie znalazłam nigdzie informacji jakie dodatkowe atrakcję kryją się w trzecim dodatkowym dniu wyprawy. Słyszałam tylko o jeździe jeepami po pustyni i ew. przejażdżce na wielbłądzie....jak dla mnie to na dwa dni akurat

I jeszcze jedno pytanie: co na taką wyprawę zabrać...z rzeczy niezbędnych
Ally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 11:23   #743
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Tutaj masz linka na stronkę Sahel Voyages, gdzie jest opis 2 i 3 dniowej wycieczki na Saharę => http://www.sahelvoyages.com/wycieczki/saf2d.htm oraz http://www.sahelvoyages.com/wycieczki/saf3d.htm , w zeszłym roku na ich stronie było też porównanie atrakcji z tej wycieczki z innymi biurami, ale widzę że teraz mają to w przygotowaniu.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 12:11   #744
Ally_
Raczkowanie
 
Avatar Ally_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 413
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Tutaj masz linka na stronkę Sahel Voyages, gdzie jest opis 2 i 3 dniowej wycieczki na Saharę => http://www.sahelvoyages.com/wycieczki/saf2d.htm oraz http://www.sahelvoyages.com/wycieczki/saf3d.htm , w zeszłym roku na ich stronie było też porównanie atrakcji z tej wycieczki z innymi biurami, ale widzę że teraz mają to w przygotowaniu.
JennyAniolek dzięki wielkie za linki Przeglądnęłam opisy i zdjęcia obu wycieczek Pozostałam bez słowa....nie zdawałam sobie sprawy z tego, że czeka tam tyle atrakcji. Obawiam się jednak, że fakultety z innych biur mogą być bardziej ubogie. Korzystałaś może osobiście z oferty tego biura? Ja chętnie bym skorzystała, ale jadę do Bizerty z biura SunFun. Patrzyłam skąd są wyjazdy na tą wycieczkę i niestety Bizerty nie ma i obawiam się, że nie będziemy mieli możliwości z niej skorzystąć w takim wymiarze
Ally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 14:28   #745
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ally_ Pokaż wiadomość
JennyAniolek dzięki wielkie za linki Przeglądnęłam opisy i zdjęcia obu wycieczek Pozostałam bez słowa....nie zdawałam sobie sprawy z tego, że czeka tam tyle atrakcji. Obawiam się jednak, że fakultety z innych biur mogą być bardziej ubogie. Korzystałaś może osobiście z oferty tego biura? Ja chętnie bym skorzystała, ale jadę do Bizerty z biura SunFun. Patrzyłam skąd są wyjazdy na tą wycieczkę i niestety Bizerty nie ma i obawiam się, że nie będziemy mieli możliwości z niej skorzystąć w takim wymiarze
Nie ma sprawy. Z tego co widziałam na porównaniu w zeszłym roku to w pozostałych biurach podróży brakowało po kilka atrakcji. Tutaj jest link na plik pdf i tam pokazali, że elementów wycieczki zaznaczonych gwiazdką może nie być u pozostałych biur => http://www.sahelvoyages.com/wycieczki/pdf/Safari_2D.pdf

Nie korzystałam jeszcze z tego biura, linka znalazłam w internecie - opinie są różne, tak jak różni są ludzie. W tym roku mieliśmy jechać do Tunezji, ale niestety nie wypali gdyby się udało to na pewno pojechalibyśmy na 2 dniową Saharę, a jeśli chodzi wycieczkę to porównałabym ceny od rezydenta i tutaj, a potem zdecydowała co wybrać.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 19:20   #746
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Czy ta wiza w załączniku to przykładowa karta wjazdowa ktora wypełnia sie w samolocie ?? ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1594.jpg (139,2 KB, 84 załadowań)
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam

Edytowane przez xxx3anahi3xxx
Czas edycji: 2009-07-02 o 20:11
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 19:35   #747
sellene
Raczkowanie
 
Avatar sellene
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 63
Dot.: Tunezja-zbiorczy

czesć dziewczyny
czy któraś z was orientuje za ile można wyjechać do Tunezji we wrześniu na last minute z ALL na dwa tygodnie?? może być *** albo **** dzieki z góry, bo jestem zielona w tych sprawach
sellene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:55   #748
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Sellene w ubieglym roku placilismy chyba 1100 zl, ogolnie tunezja ksoztowala nas po 2 tys loztych,a le bardzo duzo tam kupilismy.. i sami zwiedzalismy na wlasna reke, co jest o wiele tansze od zwiedzania z biurem podrozy
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 07:13   #749
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ally_ Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn które były z Tunezji na wycieczce na pustyni.
Słyszałam, że są wycieczki 2 lub 3 dniowe. Niestety nie znalazłam nigdzie informacji jakie dodatkowe atrakcję kryją się w trzecim dodatkowym dniu wyprawy. Słyszałam tylko o jeździe jeepami po pustyni i ew. przejażdżce na wielbłądzie....jak dla mnie to na dwa dni akurat

I jeszcze jedno pytanie: co na taką wyprawę zabrać...z rzeczy niezbędnych
Ja widziałam a także i byłam tylko na 2 dniowej i byłam zadowolona i bardzo zmeczona
xxx3anahi3xxx Czy ta wiza w załączniku to przykładowa karta wjazdowa ktora wypełnia sie w samolocie ?? ??
Tak to jest ta wiza.Najlepeij ją później włożyć do paszportu i nie wyjmować do czasu wyjazdu.Pamietaj o daniu jej przy odprawie
U mnie było pisane że wiz nie trzeba, natomiast steward na pokładzie samolotu takowe nam wydał.Była niespodzianka warto wziąśc słowanik angielskiego
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 07:51   #750
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxx3anahi3xxx Pokaż wiadomość
Czy ta wiza w załączniku to przykładowa karta wjazdowa ktora wypełnia sie w samolocie ?? ??
tak, to właśnie cos takiego, u mnie była w innej formie grafiocznej tylko

Co do wycieczki na saharę osobiscie polecam!!!! Mimo ze troszke kosztuje to naprawdę warto. Z linku sahel voyages widziałam wszystkie punkty moze oprócz góry wielbłąda (lub tego nie pamietam). Leciałam z oasisa a wycieczka na sahare była chyba z holiday service. Z hammametu kosztowała 185 dinarów + 43 dinary na wejsciówki itp (dinar = 2,5zł). Z całego pobytu najwiecej zdjęć mam właśnie z tej 2 dniowej wycieczki
Co trzeba zabrać? pewnie piszą o tym wszędzie, ale dodam: woda i troche pieniążków na dokupienie wody , może jakieś suche ciacha na przekąske (ja nie wytrzymywałam od posiłku do posiłku a wycieczka momentami intensywna), buty - sandały a nie klapki, bo mozna zgubić , lekkie ubranie, niewielka (i niezbyt ciężka) torebka, cos na głowe, aparat foto i koniecznie duzo baterii kremik z filtrem, podusia albo cos podobnego zeby podpierac głowę w autokarze, w którym spędza się duuużo czasu no i reszta rzeczy potrzebnych zeby przenocować w hotelu, ale one będą sobie w walizeczce w autokarze.
Naprawde jadąc na ta wycieczke można zobaczyć spory kawałek tunezji nie tylko tej turystycznej, ale takze tej zwyczajnej biednej i brudnej.
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 21:24:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.