Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-11, 08:43   #751
olamona80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Dot.: Leczenie kanałowe! Pomóżcie !

Podczas ostatniej wizyty u dentysty usłyszałam że musiałam mieć źle robionego zęba i niestety trzeba będzie go leczyć kanałowo, 350 zł ...
Bardzo dużo osób mi mówi że to strata kasy bo i tak i tak pewnie będą mi wyrywali tego zęba, bo leczenie kanałowe jest siedliskiem bakterii, będzie się psuł, będzie bolał i wyrwą albo jak czytałam tu wcześniej sam wypadnie.
Co o tym sądzicie? Szkoda mi wydać tyle na zęba (6) u góry, i tak go nie widać więc można wstawić sztucznego zęba..?
olamona80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 21:13   #752
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Leczenie kanałowe! Pomóżcie !

Implant kosztuje ok. 3000 zł wiec sama sobie odpowiedz czy stać Cię na sztucznego zęba. Dodam jeszcze ze ja swój zatruty mam naście lat i jest ok, a moja dentystka posiada zatrutego zęba już 30 lat i jest bez problemowy.
Poza tym nie wiem kto Ci naopowiadał takich bajek o zatrutych zębach. Słuchasz jakiś znajomych co nie maja pojęcia o czym mówią zamiast leczyć i ratować zęba. 350 zł za kanalowke to mało. Swój ząb to swój, na implanty przyjdzie czas.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać"
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 16:05   #753
reniiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Leczenie kanałowe! Pomóżcie !

Cytat:
Napisane przez PatiNova Pokaż wiadomość
Z własnego doświadczenia wiem, że wystarczy jedno leczenie kanałowe, by do końca życia pamiętać o regularnych wizytach u dentysty

Niestety w moim przypadku to nie działa - miałam już jeden ząb leczony kanałowo. Bardzo długo zresztą. I póki co dentystę nadal omijam szerokim łukiem
reniiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 20:15   #754
Ofca w Wielkim Miescie
Rozeznanie
 
Avatar Ofca w Wielkim Miescie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 509
Dot.: Leczenie kanałowe! Pomóżcie !

Cytat:
Napisane przez olamona80 Pokaż wiadomość
Podczas ostatniej wizyty u dentysty usłyszałam że musiałam mieć źle robionego zęba i niestety trzeba będzie go leczyć kanałowo, 350 zł ...
Bardzo dużo osób mi mówi że to strata kasy bo i tak i tak pewnie będą mi wyrywali tego zęba, bo leczenie kanałowe jest siedliskiem bakterii, będzie się psuł, będzie bolał i wyrwą albo jak czytałam tu wcześniej sam wypadnie.
Co o tym sądzicie? Szkoda mi wydać tyle na zęba (6) u góry, i tak go nie widać więc można wstawić sztucznego zęba..?
Ja mam 2 zęby leczone kanałowo, było to ok. 8 lat temu i wciąż się trzymają, nie bolą, myślę że nawet jakby Ci się miały utrzymać 8 lat to te 350 zł w rozłożeniu na te lata nie są tak dużą kwotą Jutro idę do dentysty bo coś prawdopodobnie dzieje się w jednym z zębów ale mam nadzieję że ząb pozostanie ze mną jeszcze przez kilka(naście/dziesiąt) lat
Ofca w Wielkim Miescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 19:38   #755
MakiPounce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Ja w Łodzi korzystam z firmy http://www.meritum.lodz.pl/ . Od ponad roku i jestem strasznie zadowolony.
MakiPounce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 01:54   #756
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Halo, halo ktoś tu jest? :p

Czytam ten wątek i czytam, i wszyscy mają kanalowe na paru wizytach. Miałam takie raz i ok, mega bólu nie było :P A tu poszłam ostatnio do dentystki, niestety 5 do kanałowego. Ja myślę ok, jakoś przeżyje te parę wizyt, a tu nagle dentystka do mnie, ze wszystko będzie na jednej wizycie, tylko potrwa ona 2-2,5 godziny.

Wyczytalam, ze jest to leczenie pod mikroskopem. Czy jest tu ktoś kto miał takie? Jak to jest z bólem? Czy pomimo znieczulenia to boli? Właśnie tego najbardziej się obawiam Jak ząb był zatruty to najwyżej bolało samo to zatrucie jeden dzień, a potem już zero bólu A tu tak bez zatrucia i w ogóle, masakra
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 12:39   #757
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Halo, halo ktoś tu jest? :p

Czytam ten wątek i czytam, i wszyscy mają kanalowe na paru wizytach. Miałam takie raz i ok, mega bólu nie było :P A tu poszłam ostatnio do dentystki, niestety 5 do kanałowego. Ja myślę ok, jakoś przeżyje te parę wizyt, a tu nagle dentystka do mnie, ze wszystko będzie na jednej wizycie, tylko potrwa ona 2-2,5 godziny.

Wyczytalam, ze jest to leczenie pod mikroskopem. Czy jest tu ktoś kto miał takie? Jak to jest z bólem? Czy pomimo znieczulenia to boli? Właśnie tego najbardziej się obawiam Jak ząb był zatruty to najwyżej bolało samo to zatrucie jeden dzień, a potem już zero bólu A tu tak bez zatrucia i w ogóle, masakra
Niestety takiego nie miałam, ale słyszałam, ze leczenie pod mikroskopem jest bardziej dokładniejsze
A co do bólu, to moim zdaniem na pewno coś Ci dadzą, bo tak na 'żywca' to dopiero sado maso
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 16:21   #758
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

No znieczulenie na pewno, ale czy coś da jak to wszystko jest jeszcze żywe?
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 18:07   #759
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Nie martw się, znieczulenie będzie skuteczne. Chirurg z mojego gabinetu tak zazwyczaj robi kanałówki.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 11:15   #760
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Jestem na początku etapu leczenia kanałowego zęba- kolejny juz raz... Niestety pod plombą amalgamatową zrobiła sie próchnica- ząb boli jak diabli, już za późno na uratowanie go. Ech, i znowu spory wydatek.
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 15:19   #761
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

A jakie masz kanalowe? Takie zwykle czy pod mikroskopem? No niestety ja mam trzy zeby, więc pewnie wydam z 2 500 bo te pod mikroskopem jest drogie.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 17:54   #762
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Zwykłe, dopiero byłam na pierwszej wizycie, mam założony fleczer i ząb boli jak diabli, żuć już nie mogę bo czuję go przy nagryzaniu. Na szczęście do piątku niedaleko i mam kolejną wizytę.
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 17:56   #763
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

A mi na ostatniej wizycie wyciągnęła miazge. Miało być niby wszystko na jeden wizycie, ale uznała, że jak jest już znieczulenie (robiła mi ząb obok) to potem szybciej zejdzie. Miało boleć te wyciąganie, ale na szczęście nie bolało
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 13:15   #764
spiku18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Ząb po kanałowym , problem

Witam . Mam taki problem mam nadzieje że ktoś mi tutaj pomoże. Dawno temu miałem leczenie kanałowe górnej 6 po prawej stronie i miałem bandaż i miałem iść po plombe i jakoś o tym zapomniałem. Po dłuższym czasie poczułem , że bandaż mi wypadł i ząb się skruszył i czuje tylko jakiś mały kawałek tego zęba. Boje się bardzo dentysty, już miałem iść ale czuję, że zwisa mi w tym zębie jakaś niteczka nie wiem co to jest . Mam w tym zębie 2 kanały i boję się iść bo wiem, że umrę z bólu . Co dentyści zrobią w takim przypadku jak myślicie ?
spiku18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 18:30   #765
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Ząb po kanałowym , problem

Cytat:
Napisane przez spiku18 Pokaż wiadomość
Witam . Mam taki problem mam nadzieje że ktoś mi tutaj pomoże. Dawno temu miałem leczenie kanałowe górnej 6 po prawej stronie i miałem bandaż i miałem iść po plombe i jakoś o tym zapomniałem. Po dłuższym czasie poczułem , że bandaż mi wypadł i ząb się skruszył i czuje tylko jakiś mały kawałek tego zęba. Boje się bardzo dentysty, już miałem iść ale czuję, że zwisa mi w tym zębie jakaś niteczka nie wiem co to jest . Mam w tym zębie 2 kanały i boję się iść bo wiem, że umrę z bólu . Co dentyści zrobią w takim przypadku jak myślicie ?
Nie ma się czego bać ząb już jest z całą pewnością martwy i nie ma prawa boleć. Radzę iść szybko żeby nie trzeba było wyrywać bo nie po to przecież robiłeś kanałowe
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 08:54   #766
Karolina7171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Trzeba pamiętać, że leczenie kanałowe, mimo, że nieprzyjemne to ratuje ząb! Próchnica atakuje zębinę, by z czasem dotrzeć do miazgi i wówczas pozostają dwa wyjścia - leczenie kanałowe, albo usunięcie. A przecież nie chcemy być szczerbaci. Zresztą teraz takie leczenie wykonywane jest bezboleśnie, więc nie ma się czego obawiać
Karolina7171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 12:46   #767
jolkapolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 52
Dot.: Ząb po kanałowym , problem

To co ci wisi to są korzenie od wypełniania kanałowego . Teraz jak pójdziesz to pasowało by albo te kanały zatkacć z powrotem albo wyjac to wszystko tak jak ja mial i kanal sam zarosną
jolkapolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 07:58   #768
akacjowadama
Przyczajenie
 
Avatar akacjowadama
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Ząb po kanałowym , problem

Ja na samo brzmienie słowa "kanałowe" mam ciarki na plecach. Mam już za sobą 3 wizyty w gabinecie i Pani stomatolog nie jest w stanie wypełnić mi kanału bo ciągle się z niego sączy. Prawdopodobnie jest jeszcze jakiś kanał z boku, do którego nie ma się jak dostać, więc pozostaje tylko leczenie pod mikroskopem. Polecacie jakiś gabinet w Warszawie, który posiada odpowiedni do tego sprzęt? Znalazłam http://odent.pl proszę o opinię jeżeli ktoś był tam na wizycie. Zależy mi bardzo na czasie, ile można chodzić z zatrutym zębem ;(

Edytowane przez akacjowadama
Czas edycji: 2015-09-21 o 08:04
akacjowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 11:56   #769
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Ząb po kanałowym , problem

Cytat:
Napisane przez akacjowadama Pokaż wiadomość
Ja na samo brzmienie słowa "kanałowe" mam ciarki na plecach. Mam już za sobą 3 wizyty w gabinecie i Pani stomatolog nie jest w stanie wypełnić mi kanału bo ciągle się z niego sączy. Prawdopodobnie jest jeszcze jakiś kanał z boku, do którego nie ma się jak dostać, więc pozostaje tylko leczenie pod mikroskopem. Polecacie jakiś gabinet w Warszawie, który posiada odpowiedni do tego sprzęt? Znalazłam http://odent.pl proszę o opinię jeżeli ktoś był tam na wizycie. Zależy mi bardzo na czasie, ile można chodzić z zatrutym zębem ;(
Ja polecam Dentis na Kondratowicza i dra Kowalczyka. Wyjął mi kawałek narzędzia, który tkwił najgorzej jak tylko mógł i zlikwidował stan zapalny. Z terminem może być słabo, ale może ktoś zrezygnował z wizyty i uda ci się wcisnąć. Raz mi się udało na następny dzień zapisać.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 18:26   #770
rennesa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Dot.: Ząb po kanałowym , problem

Jeśli ktoś jest z Katowic lub okolic to polecam panią doktor Mol. Pani doktor przyjmuje w gabinecie Freshmed. Gabinet jest w Katowicach na Zofii Kossak-Szczuckiej. Pełna profeska. Nie było też żadnych problemów i komplikacji. Do tego jest bardzo miłą osobą.
rennesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 12:48   #771
kanaa
Raczkowanie
 
Avatar kanaa
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 78
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rennesa Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś jest z Katowic lub okolic to polecam panią doktor Mol. Pani doktor przyjmuje w gabinecie Freshmed. Gabinet jest w Katowicach na Zofii Kossak-Szczuckiej. Pełna profeska. Nie było też żadnych problemów i komplikacji. Do tego jest bardzo miłą osobą.

co u niej robiłaś i ile płaciłaś?
kanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 18:01   #772
Albusdent
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 16
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Na przestrzeni lat stomatologia bardzo się rozwinęła. To ważne, żeby lekarz, do którego się zgłosisz, zabieg przeprowadził z ogromną dokładnością i zachowaniem zasad higieny. By odpowiedział na wszystkie nurtujące Cię pytania i wątpliwości - tym bardziej, że jest to poważny zabieg.


Albusdent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 08:54   #773
czarnaJago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 62
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Ja panicznie bałam się dentystów do tego stopnia, że potrafiłam uciec spod drzwi gabinetu. Teraz mojemu dentyście dałam nawet leczyć kanałowo ząb, przekonał mnie facet do siebie i leczenia zębów w miłej atmosferze. A żebym mu nie uciekła spod gabinetu, umawia mnie na wizyty jako pierwszą.
czarnaJago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 12:53   #774
daria_nikos83
Przyczajenie
 
Avatar daria_nikos83
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 8
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

To niezła zawodniczka z Ciebie, żeby spod gabinetu nawet zwiewać Grunt, że ktoś w końcu znalazł dobry patent, prawda?
__________________
NovaDent.kolobrzeg.pl
daria_nikos83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 14:39   #775
Asiulka563
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Leczenie kanałowe - Kielce

Gdzie polecacie? I jaki jest koszt całego zabiegu?
Z góry dziękuje za odpowiedz
__________________
_niezdecydowana_
Asiulka563 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 20:58   #776
farfala
Rozeznanie
 
Avatar farfala
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: In the middle of nowhere
Wiadomości: 955
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Czy ktoś z Was miał leczone zęby pod narkozą?

Mam kilka do leczenia kanałowego i jeden do wyrwania, ale mam naprawdę zerowy próg bólu i na widok gabinetu dentystycznego mdleję (dosłownie! Dwa razy wykopyrtnęłam się na środku gabinetu).

Jedynym ratunkiem dla mnie jest więc narkoza. Tylko chciałabym poznać opinię osób, które to już mają za sobą.
__________________
Smutno jest, gdy resztkami złudzeń Duszę podpartą,
Rozum uświadomić musi, że.... nie było warto.
farfala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 23:27   #777
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez farfala Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was miał leczone zęby pod narkozą?

Mam kilka do leczenia kanałowego i jeden do wyrwania, ale mam naprawdę zerowy próg bólu i na widok gabinetu dentystycznego mdleję (dosłownie! Dwa razy wykopyrtnęłam się na środku gabinetu).

Jedynym ratunkiem dla mnie jest więc narkoza. Tylko chciałabym poznać opinię osób, które to już mają za sobą.


Nie wiem czy jest sens poddawać się narkozie. Ja mega bałam się dentysty, robilo mi się slabo na samą myśl. Jednak znalazlam super dentystke i teraz wręcz lubię tam chodzić. W dzisiejszych czasach znieczulenie i nic, dosłownie nic nie czuć. Jedynie samo uklucie, ale to trwa chwile i nawet możesz dostać znieczulenie, przed znieczuleniem (zel na dziaslo). Miałam trzy zęby kanalowo i nic nie bolalo. Dwa na potrzeby ortodonty wyrywane i szczerze? Gorzej było po wyrwaniu niż w trakcie (bo to również nic nie bolało). Więc pomysl nad tym jeszcze
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 16:48   #778
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez farfala Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was miał leczone zęby pod narkozą?
Nie miałam, ale znam osoby co miały. Trzeba było dodatkowo dopłacać z tego co wiem.
I tak. Jest sens poddawania się narkozie. Jeśli ktoś się boli, to po co się męczyć? Trzeba być tylko świadomym ewentualnych skutków ubocznych.
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 13:36   #779
wenika33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 11
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Oczywiście, że jest sens. Każdy reaguje inaczej, czasem nie chodzi o to, że będzie bolało, ale może przerażać sam fakt, że ktoś robi coś w zębach. Dla niektórych jest to większy komfort psychiczny i tyle.

Przy leczeniu pod narkozą musi być obecny uprawiony lekarz anestezjolog. Z tego co kojarzę, jest to za dodatkową opłatą.
wenika33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 12:30   #780
apati16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Zgadzam się, że jeżeli ktoś panicznie boi się dentysty, bólu, faktu że ktoś coś robi przy zębach, oczekiwania czy będzie bolało czy nie, to lepiej skorzystać z narkozy i mieć zdrowe, ładne zęby. Pytałam kiedyś o to lekarza. Mój stomatolog powiedział, że przed wyceną i tak musi obejrzeć uzębienie, żeby sprawdzić co jest do zrobienia. Jeżeli się nie mylę, bo jakiś czas temu to było, powiedział, że leczenie zębów+plomby białe+oczyszczanie z kamenia+narkoza+obecność anestezjologa łącznie 1500zł. Do tego potrzebne jest zaświadczenie, które wystawia internista o ogólnym stanie zdrowia.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-25 o 02:02 Powód: Link.
apati16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 16:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.