Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-09, 13:01   #751
unbalancedgirl
Przyczajenie
 
Avatar unbalancedgirl
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 16
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Elaaaa, chyba doskonale wyłapałaś czego się boje.
Mamy z TŻ taki układ że jeśli coś jest niejasne to pytamy, jakkolwiek trudne by to nie było, tak sobie ustaliliśmy zaraz na początku związku. Dlatego chce go po prostu zapytać czy tak czasem nie jest. To chyba jest najlepsze i najprostsze rozwiązanie w tej sytuacji

dzisiaj się widzimy to tak też zrobie, TŻ pewnie się nie zdziwi że znowu coś wymyśliłam, zna moje panikarstwo już na pamięć.

Śnieg faktycznie wciąż jest, ale ja zaczynam czuć już wiosnę. Czekam na nią z wielkim utęsknieniem

mariamarysienka właśnie niby oboje chcemy kiedyś ślubu, on kiedyś mi nawet powiedział że zaczyna czuć się gotowym na założenie rodziny. Ale jak ja coś powiem o slubie typu "Twoja mama to by już chyba chciała na Twój ślub iść" to słysze "a co ty tak o tych ślubach? śpieszy ci sie?". a ponoć to kobieta zmienną jest :P
__________________
Uwielbiam to, że oboje jesteśmy nienormalni.

Edytowane przez unbalancedgirl
Czas edycji: 2013-04-09 o 13:05
unbalancedgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:18   #752
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Ja jeszcze na ponad miesiąc będę wyłączona wiadomo, matura i te sprawy, jeszcze muszę napisać swoją pracę
Wiem, że mamy tu panie polonistki, bibliografię już oddałam, ale myślicie że Granica, Noce i dnie, Zahir + American Beauty, Oczy szeroko zamknięte pasują do tematu skomplikowanych relacji między małżonkami?
Na moim świadectwie maturalnym nie będzie gorszej oceny od 3!

Widzę też nowe użytkowniczki, więc witam was

Poza tym u mnie wszystko w porząsiu, jeszcze zostało naście dni szkoły, więc można się postarać, kończę kolejny etap edukacji!
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:21   #753
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Maria generalnie gin nie powiedziała mi wiele ponad to co wiem - hiperprolaktynemia.. Powiedziała, że nie musi mi dawać tego leku jednak wszystko odciągnie się w czasie, a endokrynolog zrobi więcej badań i prawdopodobnie skupi się na tym samym. Pójdę i tak (jeśli dotrę w moim mieście do takowego czyli endo- gin) zrobi mi prawdopodobnie więcej badań i wykluczy bądź potwierdzi rozchwianie reszty hormonów. Obawiam, się też trochę tarczycy.. choć samo TSH jakiś czas temu miałam robione i było w normie, choć chyba chodzi o jakiejś bardziej dokładne badanie..

a co do śniegu to fakt, ja już początki chyba mam


unbalancedgirl najlepiej powiedz, że Ci to leży na sercu - jesteście na tyle dorośli żeby decyzje podejmować, tak więc nie jest to żadne panikarstwo moim zdaniem, tylko kolej rzeczy taki "next level" w dojrzałym związku powodzenia w takim razie życzę i owocnych ustaleń, mam nadzieję, że uda się porozmawiać bez nerwów..
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:27   #754
Maryjamie
Zakorzenienie
 
Avatar Maryjamie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 3 910
GG do Maryjamie
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

dzień dobry
no i pogoda się popsuła przynajmniej u mnie


Cytat:
Napisane przez unbalancedgirl Pokaż wiadomość
Witajcie, mozna się przyłączyć?
Z TŻ jestem od 23 października 2010, ja mam 21 lat TŻ 27, poznalismy się przez internet
hej witaj

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Ja jeszcze na ponad miesiąc będę wyłączona wiadomo, matura i te sprawy, jeszcze muszę napisać swoją pracę
Wiem, że mamy tu panie polonistki, bibliografię już oddałam, ale myślicie że Granica, Noce i dnie, Zahir + American Beauty, Oczy szeroko zamknięte pasują do tematu skomplikowanych relacji między małżonkami?
Na moim świadectwie maturalnym nie będzie gorszej oceny od 3!

Widzę też nowe użytkowniczki, więc witam was

Poza tym u mnie wszystko w porząsiu, jeszcze zostało naście dni szkoły, więc można się postarać, kończę kolejny etap edukacji!
myślę że pasują zależy jak to wszystko ładnie wkomponowałaś życzę Ci powodzenia i mocno trzymam kciuki żebyś wszystko pięknie zdała
Maryjamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:36   #755
unbalancedgirl
Przyczajenie
 
Avatar unbalancedgirl
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 16
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

W warszawie pogoda sie nie psuje o dziwo, ale może to tylko przez okno tak różowo wygląda bo nie wychodzę dzisiaj z domu (staram sie nauczyc na kolokwium, a i przeziębienie mnie trzyma juz od 2 tygodni i jakos odechciewa mi się wychodzenia). Ale ponoć od weekendu wiosna!

Także dzisiaj wieczorem czeka mnie rozmowa z TŻ-tem, będzie dobrze!

Frutti matura to piękna sprawa chętnie bym swoją jeszcze raz przeżyła, serio matury wspominam najlepiej z całego okresu liceum. Życzę powodzenia i weny twórczej w pisaniu pracy
__________________
Uwielbiam to, że oboje jesteśmy nienormalni.
unbalancedgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:38   #756
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Nie dziękuję! ah, żeby ta matma mi jakoś poszła, bo reszty się nie obawiam
Wizaż po ponad tygodniu ogarnięty, a ja się bardzo nie wyspałam, kosztem 4 z fizyki więc idę na drzemkę i biorę się za książki do pracy
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 14:21   #757
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Frutti życzę powodzenia U mnie na świadectwie niestety były dwa dopuszczające, z matmy i z fizyki, chociaż to mogłam łatwo naprostować i mieć 3, tylko musiałabym na chwilę odpuścić naukę biologii i chemii, a tego nie chciałam robić, bo matura była za pasem.

Ela możliwe, że inne hormony będą rozchwiane, szczególnie TSH, FSH, LH i kortykosteroidy, jednak trzymam kciuki, żeby było dobrze Sama zmagam się z tymi hormonami i to nic fajnego
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 14:42   #758
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

ale się rozpisałyście, fajnie

oj ja też chciałabym wrócić do czasów matury, ale i szkoły. Nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem fajnie gdybym już wtedy była z tz, wiem że nauczył by mnie wiele bo jest genialny z chemi, matmy, fizyki i historii. A ja z reszty przedmiotów, bo tych nie znoszę

rozbiłam swoją skarbonkę przypadkowo
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 14:57   #759
unbalancedgirl
Przyczajenie
 
Avatar unbalancedgirl
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 16
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Ja jestem z TŻ jestem od (mojej) 3 klasy liceum. Do tej pory wspominamy z uśmiechem kiedy to na Skype recytowałam mu kilka razy dziennie prezentacje z polskiego, a on miał juz tego serdecznie dosc, ale był wytrwały.
Wtedy to żyłam tylko tym żeby zdać wszystkie egzaminy i pierwszy raz pojechać do niego. Miałam z mamą taką umowę ze dopiero po maturze puści mnie w to świętokrzyskie

A jak wyglądają wasze związku od strony typów umysłu (ależ to brzmi )? Humanista+ścisłowiec? Humanista+humanista? itp?
Mi na przykład od 2 lat TŻ próbuje udowodnic że matematyka jest królową wszystkiego, ale słabo mu idzie bo ja zapalona humanistka studentka Ochrony Dóbr Kultury
__________________
Uwielbiam to, że oboje jesteśmy nienormalni.
unbalancedgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 14:59   #760
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

U mnie ścisły + ścisły Ale z racji, że oboje po biolchemie to mamy szeroką wiedzę ze wszystkich przedmiotów, bo ten profil jest najmniej ulgowo traktowany przez nauczycieli
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 15:00   #761
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Ja jestem humanistką mój konik to polski, WOS, lubię tez angielski, a tz typowy umysł ścisły matma, fizyka chemia to przedmioty z których miał same 5
poznałam go zaraz po skończeniu szkoły

zawsze się śmiejemy, że nasze dzieci mają farta bo będziemy im pomagać kazdy ze swojej dziedziny
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 15:02   #762
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Wiem, że mamy tu panie polonistki, bibliografię już oddałam, ale myślicie że Granica, Noce i dnie, Zahir + American Beauty, Oczy szeroko zamknięte pasują do tematu skomplikowanych relacji między małżonkami?
świetne książki do takiego tematu.

Miałam się położyć na chwilę, a spałam 2h.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 15:48   #763
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

My to jesteśmy dziwni pod względem upodobań naukowych, a może wszechstronni? Tż jest inżynierem - programistą, choć wiem, że wypracowania z polskiego i generalnie przedmioty humanistyczne były jego chlubą, z matematyką radził sobie równie dobrze, stąd studia. Ja zapalona humanistka, rękami nogami broniąca się przed matematyką, fizyka itd teraz studiuję na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji, choć kierunek nie bardzo ścisły to matematyka, statystyka, fizyka, metrologia i tak się przewija. Także nigdy nie należy mówić nigdy bo to co studiuję, mnie dość poważnie kręci, a kiedyś by mi nawet przez myśl nie przeszło, że świadomie zdecyduję się na studia inżynierskie
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 16:07   #764
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
ale się rozpisałyście, fajnie

oj ja też chciałabym wrócić do czasów matury, ale i szkoły. Nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem fajnie gdybym już wtedy była z tz
A ja bym nie chciała wtedy być z TŻ, za nic

Cytat:
Napisane przez unbalancedgirl Pokaż wiadomość
A jak wyglądają wasze związku od strony typów umysłu (ależ to brzmi )? Humanista+ścisłowiec? Humanista+humanista? itp?
Mi na przykład od 2 lat TŻ próbuje udowodnic że matematyka jest królową wszystkiego, ale słabo mu idzie bo ja zapalona humanistka studentka Ochrony Dóbr Kultury
Ja jestem 100% humanistką, kocham czytać i pisać, z pisania zresztą żyję Zawsze same 5 i 6 z polskiego, historii, wosu. Ze ścisłych przedmiotów miałam 4, więc też bez tragedii, ale nie lubiłam ich i nie lubię (co nie zmienia faktu, że teraz na zlecenie robię też różne analizy, zestawienia, wykresy i tabele dla studentów zarządzania czy logistyki). Mój TŻ dobrym uczniem nigdy nie był, ale pasjonował się komputerami, jest bardzo dobrym programistą, robi więc chyba jedyną rzecz, której ja nie umiem i nie przewiduję, że się kiedykolwiek nauczę Myślę, że się doskonale uzupełniamy, bo każde z nas ma jakiś talent, którego to drugie nie posiada i możemy się wzajemnie podziwiać
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 16:54   #765
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Hey

Jak Wam dzisiaj mija dzień? Ja dzis mam ostatni dzien wolnego ( miałam 3 dni)
Ja dzisiaj wylądowałam u kosmetyczki i fryzjerki ( podcięłam końcówki włosów bo już miałam tragiczne i zrobiłam sobie brewki

Cytat:
Napisane przez Maryjamie Pokaż wiadomość
no to zakupy udane
Uwielbiam zakupy więc mega udane
Cytat:
Napisane przez unbalancedgirl Pokaż wiadomość
Witajcie, mozna się przyłączyć?
Z TŻ jestem od 23 października 2010, ja mam 21 lat TŻ 27, poznalismy się przez internet
Hey Ja też z Tż poznałam się przez internet

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
On ma 21, ja jestem rok młodsza
Aha to faktycznie masz dość młodego Tż'ta
Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Pokażesz?
Pokażę zrobię tylko jakieś zdjęcie

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Coś poważnego?
Aaa... mam takiego zęba który w sumie nadaje się już do wyrwania.. ale dentystka nie chce mi go na razie wyrywać i ciągle mi go skleja a On się rozwala.. no i ostatnio pół mi odpadło musiałam isć go zrobić.
Na razie mam lekarstwo a w poniedziałek idę go skończyć robić
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:10   #766
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Nie wiem czy czytałyście, ale wczoraj na "Intymnych" jedna panna pisała, że jest z facetem 6 lat. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby fakt, że ona ma lat 17
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:16   #767
unbalancedgirl
Przyczajenie
 
Avatar unbalancedgirl
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 16
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Miałam w liceum koleżankę która była ze swoim chłopakiem od 12 roku życia bodajże. Są razem do tej pory i czekają na dzidziusia, wychodziłoby na to że w wieku 21 lat jest ze swoim TŻ 9 rok. Można i tak, ja osobiście mając te 12-13 zajmowałam sie zupełnie innymi sprawami niż związki

Zresztą w dzisiejszych czasach kiedy to 13 latki zachodzą w ciąże to 11 latka w "związku" mnie nie dziwi...
__________________
Uwielbiam to, że oboje jesteśmy nienormalni.
unbalancedgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:24   #768
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

unbalancedgirl, witaj ja to raczej ścisły umysł, wprawdzie po biol-chemie, ale czuję większe przywiązanie do ścisłych przedmiotów TŻ też ścisły

przyszło zaproszenie na ślub do kuzynki do Białegostoku, jedno, dla rodziców z rodziną mam 21 lat za 3 miesiące, a oni mnie zapraszają wraz z mamusią i tatusiem, żałosne :P dobrze, że i tak nie jadę, bo w czerwcu, a w czerwcu sesja
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:31   #769
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy czytałyście, ale wczoraj na "Intymnych" jedna panna pisała, że jest z facetem 6 lat. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby fakt, że ona ma lat 17
A mnie to w sumie nie dziwi Teraz są takie czasy, że 12 latkowie w "związku" to chyba nic dziwnego skoro 13 rodzą dzieci
Chociaż to nie zmienia faktu, że Ja mając 12-13 lat nie interesowałam się chłopakami i nie w głowie mi były związki
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 17:31   #770
unbalancedgirl
Przyczajenie
 
Avatar unbalancedgirl
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 16
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

asqua92 witaj!

Widze że masz podobnie jak u mnie (chyba)

Ja mam tak że pół rodziny traktuje mnie jak dorosłą, pół jak dziecko... W zeszłym roku kuzyn brał ślub, też nie dostałam osobnego zaproszenia tylko powiedzieli moim rodzicom że jeśli chcę to mogę przyjść z chłopakiem, łaskawcy... Ale nie powiem poszliśmy we dwoje, ale nie ubawiliśmy się. Kuzyn i jego bracia jakos nie doszli jeszcze do tego że jestem juz dorosła i zamienili z nami jakies 2 słowa podczas całego wesla. Ale przywykłam :P
__________________
Uwielbiam to, że oboje jesteśmy nienormalni.
unbalancedgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:34   #771
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
unbalancedgirl, witaj ja to raczej ścisły umysł, wprawdzie po biol-chemie, ale czuję większe przywiązanie do ścisłych przedmiotów TŻ też ścisły

przyszło zaproszenie na ślub do kuzynki do Białegostoku, jedno, dla rodziców z rodziną mam 21 lat za 3 miesiące, a oni mnie zapraszają wraz z mamusią i tatusiem, żałosne :P dobrze, że i tak nie jadę, bo w czerwcu, a w czerwcu sesja
Ja bym nie poszła dla mnie to jakaś masakra jest zapraszanie dorosłych juz ludzi razem z rodzicami

My z Tż idziemy na wesele w czerwcu do Jego kuzyna i Tż dostał osobne zaproszenie
Nie wiem czy Wam mówiłam ale w niedzielę Tż kupił garnitur w sklepie Bytom ( Myslalam, że umrę z wrażenia tak mu pięknie w Nim jest)
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:35   #772
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Cytat:
Napisane przez unbalancedgirl Pokaż wiadomość
asqua92 witaj!

Widze że masz podobnie jak u mnie (chyba)

Ja mam tak że pół rodziny traktuje mnie jak dorosłą, pół jak dziecko... W zeszłym roku kuzyn brał ślub, też nie dostałam osobnego zaproszenia tylko powiedzieli moim rodzicom że jeśli chcę to mogę przyjść z chłopakiem, łaskawcy... Ale nie powiem poszliśmy we dwoje, ale nie ubawiliśmy się. Kuzyn i jego bracia jakos nie doszli jeszcze do tego że jestem juz dorosła i zamienili z nami jakies 2 słowa podczas całego wesla. Ale przywykłam :P
u mnie było tak samo w zeszłym roku też, w końcu poszłam razem z TŻtem, fajnie było, ale niesmak pozostał, na to wesele nie idę

jesteśmy w tym samym wieku i nasi faceci też
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:40   #773
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Oto moje zakupkii
Zdjęcia nie najlepszej jakości ( pora chyba zakupić nowy aparat)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07366.jpg (45,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07333.jpg (41,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07345.jpg (31,8 KB, 16 załadowań)
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:40   #774
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Jeśli chodzi o zapraszanie to jest taki problematyczny wiek, gdzie nie wiadomo czy zapraszać kogoś oddzielnie czy z rodzicami, ale 21-latka to chyba oczywiste że zaprasza się oddzielnie, zwłaszcza jeśli ma od dłuższego czasu partnera. Jak dla mnie ogromna gafa

Estell ja też kocham mojego Tżta w garniturze, jest taki przystojny Za to w mundurze tak pół na pół, nie lubię tego zgniłego koloru Ale uwielbiam, jaki jest wtedy dostojny Nie bez powodu istnieje powiedzenie, że za mundurem panny sznurem
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:42   #775
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ogromna gafa

Estell ja też kocham mojego Tżta w garniturze, jest taki przystojny Za to w mundurze tak pół na pół, nie lubię tego zgniłego koloru Ale uwielbiam, jaki jest wtedy dostojny Nie bez powodu istnieje powiedzenie, że za mundurem panny sznurem
Dla mnie tak samo, kompletnie nieporozumienie

Oj takZgadzam się z tym powiedzeniem

Nie wiem czy nie za bardzo podcięłam włosy wydają mi się jakieś mega krótkie chociaż nigdy nie miałam jakiś strasznie długich
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:45   #776
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Ja bym nie poszła dla mnie to jakaś masakra jest zapraszanie dorosłych juz ludzi razem z rodzicami
nie idę i też uważam, że jest to co najmniej dziwne.
ładne zdobycze

ja kupiłam dziś żakiet ciemnoniebieski, ale nie mam aparatu, żeby zrobić zdjęcie
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:49   #777
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
nie idę i też uważam, że jest to co najmniej dziwne.
ładne zdobycze

ja kupiłam dziś żakiet ciemnoniebieski, ale nie mam aparatu, żeby zrobić zdjęcie
Ja mam w planie zakup jeszcze 2 marynarek
jedną właśnie granatową ( najlepiej z wywijanymi rękawami z pasami biało -granatowymi) i jedną miętową lub cytrynową oszalałam na punkcie tych kolorów na wiosnę
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:49   #778
unbalancedgirl
Przyczajenie
 
Avatar unbalancedgirl
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 16
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Tak, facet w garniturze ma jednak w sobie to coś!

Mój TŻ jest całkowicie antygarniturowy, pierwszy w życiu garnitur kupił sobie przed moją studniówką (miał wtedy prawie 25 lat), przedtem nawet na ślub siostry pożyczał staromodne garnitury od ojca. Zresztą powiedział kiedyś ze to jego garnitur na najbliższe 20 lat i że nawet do ślubu w nim pójdzie (PO MOIM TRUPIE!). Ale jest w nim megaprzystojny!

A mundur mojego faceta to: skórzany kombinezon na motocykl, i za tym mundurem ja poszłam :P
__________________
Uwielbiam to, że oboje jesteśmy nienormalni.
unbalancedgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:52   #779
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Ja mam w planie zakup jeszcze 2 marynarek
jedną właśnie granatową ( najlepiej z wywijanymi rękawami z pasami biało -granatowymi) i jedną miętową lub cytrynową oszalałam na punkcie tych kolorów na wiosnę
ja chcę jeszcze czerwoną, taką wyrazistą i na razie tyle z marynarek
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:55   #780
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Narzeczonych nam przybywa, a i żonek nie ubywa. TŻtówki 2010 cz. VII

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
ja chcę jeszcze czerwoną, taką wyrazistą i na razie tyle z marynarek
Czerwone też są ładne w ogóle kolorowe marynarki na lato to jest TO
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.