Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-23, 21:08   #751
lunita
Raczkowanie
 
Avatar lunita
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 255
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

A co to własnego zdania już nie wolno wyjawic??
__________________
,,Żyj tak jakby jutra nie było, tańcz tak, jakby nikt nie patrzył"




Dietujemy:


64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57
lunita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 21:16   #752
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez lunita Pokaż wiadomość
A co to własnego zdania już nie wolno wyjawic??
Wolno, ale po co prowokować kłótnie na forum?
To i tak do niczego nie doprowadzi, bo czy ktoś uczciwie zdał czy nie,to i tak się nie dowiemy, a lepiej po prostu pogratulować temu kto zdał, podnieść na duchu tego, który się denerwuje, coś doradzić, podzielić się swoimi doświadczeniami zamiast podejrzewać, kto tu z towarzystwa dał w łapę
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 21:21   #753
ifkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 151
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez lunita Pokaż wiadomość
A co to własnego zdania już nie wolno wyjawic??
własnego zdania ? haha, bezpodstawnie oskarżasz kogoś i nazywasz to własnym zdaniem ? żenująca dyskusja.
ifkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 22:03   #754
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Dzieki za obrone. Rece mi juz po prostu opadaja i nie chce mi sie juz nawet tego komentowac
Lunicie moge tylko pogratulowac tego, ze zdala w koncu za 3 razem bez bledu, ja niestety nie jestem taka idealna ale wiem tez, ze mam czyste sumienie i prawko sobie sama wyjezdzilam.
Ciekawa jestem, ile osob by mialo pawo jazdy, gdyby 1 najmniejszy blad dyskwalifikowal do prawka... WORDy stalyby sie kopalnia zlota, a CPNy by chyba splajtowaly
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 06:18   #755
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
Dzieki za obrone. Rece mi juz po prostu opadaja i nie chce mi sie juz nawet tego komentowac
Lunicie moge tylko pogratulowac tego, ze zdala w koncu za 3 razem bez bledu, ja niestety nie jestem taka idealna ale wiem tez, ze mam czyste sumienie i prawko sobie sama wyjezdzilam.
Ciekawa jestem, ile osob by mialo pawo jazdy, gdyby 1 najmniejszy blad dyskwalifikowal do prawka... WORDy stalyby sie kopalnia zlota, a CPNy by chyba splajtowaly
Masz rację.Daj sobie spokój,ta dziewczyna nie ma podstaw żeby Cię oskarżać.Przeciesz nie raz czytamy na tym forum , że komuś udało się zdać bo miał dużo szczęścia
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 08:24   #756
ifkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 151
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Masz rację.Daj sobie spokój,ta dziewczyna nie ma podstaw żeby Cię oskarżać.Przeciesz nie raz czytamy na tym forum , że komuś udało się zdać bo miał dużo szczęścia
... i umiejętności
ifkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 08:41   #757
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Paweł, ale ty ranny ptaszek jestes Dzis w koncu dotre do domu i bede miala czas, to ci napisze jaka mialam trase

Ktos moze byc dobrym kierowca, ale ma zwyczajnie pecha i nie zda. Ja juz od dawna spadam na 4 lapy, jezeli chodzi o zdawanie roznych egzaminow- matura, sesja, teraz prawko.
Nie raz sie smieje, ze mam wiecej szczescia niz rozumu Jednak to wszystko nie przychodziloby mi z taka latwoscia bez wiedzy i umiejetnosci.
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 11:21   #758
kaka123456789
Raczkowanie
 
Avatar kaka123456789
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 149
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez lunita Pokaż wiadomość
W takim razie ja chce miec to szczescie i nie spotkac jej na ulicy
Uważaj bo możesz spotkać się czołowo z osobą która jeździ bez prawka lub miała kupione a nie z osobą która cięzko na nie zapracowała.Ciekawe co byś wtedy powiedziała.Oczywiście nie życzę Ci tego.Wszystkim życzę szerokiej i szczęśliwej drogi bez żadnych wariatów drogowych
kaka123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 12:34   #759
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

jak dla mnie temat jest skończony
no a ja zaraz biorę się za bazę pytań-no w końcu kiedyś trzeba, choć patrzeć na to dziadostwo nie mogę
jutro jazda, chciałam przenieść na wtorek, ale się nie udało
strach się bać, co tym razem paprysia oreł kierownicy nawyczynia
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 14:38   #760
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
jak dla mnie temat jest skończony
no a ja zaraz biorę się za bazę pytań-no w końcu kiedyś trzeba, choć patrzeć na to dziadostwo nie mogę
jutro jazda, chciałam przenieść na wtorek, ale się nie udało
strach się bać, co tym razem paprysia oreł kierownicy nawyczynia
Strach się bać:/

Ja też od dzisiaj biorę sie za kompleksowe powtórzenie teorii. To nic że mam 0 błędów w testach,ale zawsze warto powtórzyć .

Dzisiaj mój ośrodek miał wykupione godziny i za free mogłem jeździć po placu Wordu
Górka była idealna ale za to mylny łuk.We wtorek będzie na pewno idealnie
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 14:45   #761
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

ja jutro dzwonie do wordu, czy by sie jakis termin nie zwolnil wcesniejszy...


sugar gratuluje nawet nie wiesz jak OGROMNIE CI ZAZDROSZCZE

jak myslicie ile wziac jazd po miesiacu przerwy?
15-stego moj trzeci egzamin, pierwszy oblalam "na gorce" ktora jest prawie ze plaska, a drugi raz na luku - i obydwie te rzeczy umialam perfekt ;[[[[[ chcialabym w koncu miec to z glowy;p
__________________
razem

zdałam prawko!

kg 51-50-49-48-47-46-45-...

boczki 78-76-74-72-70...

udo 52-51-50-49-48..

łydka 34-33-32-32-30..

ramiona 27-25-23-21...
losux jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 14:56   #762
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
jak dla mnie temat jest skończony
no a ja zaraz biorę się za bazę pytań-no w końcu kiedyś trzeba, choć patrzeć na to dziadostwo nie mogę
jutro jazda, chciałam przenieść na wtorek, ale się nie udało
strach się bać, co tym razem paprysia oreł kierownicy nawyczynia
Bardzo ladnie
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 14:59   #763
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Strach się bać:/

Ja też od dzisiaj biorę sie za kompleksowe powtórzenie teorii. To nic że mam 0 błędów w testach,ale zawsze warto powtórzyć .

Dzisiaj mój ośrodek miał wykupione godziny i za free mogłem jeździć po placu Wordu
Górka była idealna ale za to mylny łuk.We wtorek będzie na pewno idealnie
Kurcze, ale Ci fajnie tez bym sobie chchiała po placu WORDU pojeździc, ale nie ma możliwości poki co
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:35   #764
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Strach się bać:/

Ja też od dzisiaj biorę sie za kompleksowe powtórzenie teorii. To nic że mam 0 błędów w testach,ale zawsze warto powtórzyć .

Dzisiaj mój ośrodek miał wykupione godziny i za free mogłem jeździć po placu Wordu
Górka była idealna ale za to mylny łuk.We wtorek będzie na pewno idealnie
ehhh Ty to masz super bojowe nastawienie
tak trzymaj coś czuję, że pięknie zdasz za pierwszym razem

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Bardzo ladnie
nnnooo bazy nie zrobiłam, ale parę zestawów owszem i...głowa mnie rozbolała na maxa
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:08   #765
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
ehhh Ty to masz super bojowe nastawienie
tak trzymaj coś czuję, że pięknie zdasz za pierwszym razem


nnnooo bazy nie zrobiłam, ale parę zestawów owszem i...głowa mnie rozbolała na maxa
Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym... Najbardziej boję sie placu i to że jakoś głupotę popełnię na mieście.Ale chyba każdy tak się boi;/;/

A tak propo zgubiła mi się ta kartka co mi ją dali przy zapisywaniu się na egzamin-muszą ją mieć czy tylko dowód wystarczy???

znalazłem ją ale napiszcie czy ona jest wymagana
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:23   #766
annasuwalska
Raczkowanie
 
Avatar annasuwalska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez losux Pokaż wiadomość
ja jutro dzwonie do wordu, czy by sie jakis termin nie zwolnil wcesniejszy...


sugar gratuluje nawet nie wiesz jak OGROMNIE CI ZAZDROSZCZE

jak myslicie ile wziac jazd po miesiacu przerwy?
15-stego moj trzeci egzamin, pierwszy oblalam "na gorce" ktora jest prawie ze plaska, a drugi raz na luku - i obydwie te rzeczy umialam perfekt ;[[[[[ chcialabym w koncu miec to z glowy;p
Losux, też mam trzeci egzamin po ponad miesięcznej przerwie i od ostatniego podejścia w ogóle nie prowadziłam samochodu .
Wykupiłam cztery dodatkowe godziny (2*2), dwa tygodnie i tydzień przed egzaminem. Tak doradził mi instruktor, który twierdzi,że dobrze sobie radzę za kierownicą , a jazdy mają przypomnieć "trasy egzaminacyjne".

W związku ze zbliżającym się egzaminem mam pytanie. Czy są tu osoby , które od samego początku nie miały najmniejszych problemów z ruszaniem lub teraz świetnie sobie z tym radzą. To mi spędza sen z powiek. Ze mną było tak,że cały kurs nie miałam z tym problemu, a na pierwszym egzaminie za to nie zdałam .

Teraz panicznie boję się,że sytuacja może się powtórzyć. Macie może jakąś wypróbowaną metodę, niezawodny sposób? Proszę o pomoc.
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

Alchemik
annasuwalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:56   #767
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym... Najbardziej boję sie placu i to że jakoś głupotę popełnię na mieście.Ale chyba każdy tak się boi;/;/

A tak propo zgubiła mi się ta kartka co mi ją dali przy zapisywaniu się na egzamin-muszą ją mieć czy tylko dowód wystarczy???

znalazłem ją ale napiszcie czy ona jest wymagana
a pewnie, że wiem jak bardzo byś chciał zdać
podobno ta kartka nie jest potrzebna-to jest dla Ciebie, ale pochlastać się nie dam ja chyba ją zabiorę

Cytat:
Napisane przez annasuwalska Pokaż wiadomość
Losux, też mam trzeci egzamin po ponad miesięcznej przerwie i od ostatniego podejścia w ogóle nie prowadziłam samochodu .
Wykupiłam cztery dodatkowe godziny (2*2), dwa tygodnie i tydzień przed egzaminem. Tak doradził mi instruktor, który twierdzi,że dobrze sobie radzę za kierownicą , a jazdy mają przypomnieć "trasy egzaminacyjne".

W związku ze zbliżającym się egzaminem mam pytanie. Czy są tu osoby , które od samego początku nie miały najmniejszych problemów z ruszaniem lub teraz świetnie sobie z tym radzą. To mi spędza sen z powiek. Ze mną było tak,że cały kurs nie miałam z tym problemu, a na pierwszym egzaminie za to nie zdałam .

Teraz panicznie boję się,że sytuacja może się powtórzyć. Macie może jakąś wypróbowaną metodę, niezawodny sposób? Proszę o pomoc.
ja miałam problemy z ruszaniem gdzieś w połowie kursu, pod koniec przestałam je mieć i teraz nie mam, ale...tylko na aveo na szczęście na tym zdaję
jak jeżdżę czasem punto, to lubi mi zgasnąć, ale doskonale wiem jaki błąd popełniam-za mało gazu punto bardziej buczy niż aveo i stąd wydaje mi się, że już wystarczająco dogazowałam, a tu się okazuje, że nie męczę się tak przez godzinę, ale potem jest już ok, a w tym momencie robię to zupełnie na wyczucie
Jak miałam problemy na aveo jeszcze, to instr mi powtarzał-patrz na obrotomierz-dogazuj do 2 tysięcy obrotów i zacznij puszczać sprzęgło. I faktycznie metoda okazała się skuteczna w 100%. Potem już przestałam patrzeć na obrotomierz, bo już dobrze czułam auto. W punto(jeździłam chyba 4 razy) jakoś mi "nie po drodze" na ten obrotomierz, więc na początku czasem mi gaśnie, potem jak już wyczuję, to nie.
No ale to, że zdaję na aveo, którym teoretycznie umiem ruszać nie znaczy, że tym egzaminacyjnym będzie mi się ruszało dokładnie tak samo-zależy od stopnia zużycia sprzęgła tak że ja wymyśliłam, że jak mi raz zgaśnie na egzaminie, to będę się starała pomagać sobie tymi obrotami

no ale ja mogę sobie obiecywać i tak zeżrą mnie nerwy, choć niby idę na luzie, bo nie wierzę, że zdam w piątek
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 17:01   #768
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Co do kartki to ja ja musialam miec, bo bez niej nie weszlabym na poczekalnie. Gosciu sprawdzal kazdemu przy wejsciu
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 17:26   #769
lunita
Raczkowanie
 
Avatar lunita
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 255
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

z tego co widze zadna z was nie ma jeszcze zdanego prawka ( bez zlosliwosci zycze powodzenia) wiec najwidoczniej z tego powodu nie wiecie jaki blad jest zagrozeniem a jaki nie i tak ochoczo bronicie kolezanki. Zreszta juz nie bede wiecej na ten temat pisac bo mnie zlinczujecie wielkie obronczynie hehehe
__________________
,,Żyj tak jakby jutra nie było, tańcz tak, jakby nikt nie patrzył"




Dietujemy:


64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57
lunita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 17:30   #770
maxymilian
Rozeznanie
 
Avatar maxymilian
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 773
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez losux Pokaż wiadomość
ja jutro dzwonie do wordu, czy by sie jakis termin nie zwolnil wcesniejszy...


sugar gratuluje nawet nie wiesz jak OGROMNIE CI ZAZDROSZCZE

jak myslicie ile wziac jazd po miesiacu przerwy?
15-stego moj trzeci egzamin, pierwszy oblalam "na gorce" ktora jest prawie ze plaska, a drugi raz na luku - i obydwie te rzeczy umialam perfekt ;[[[[[ chcialabym w koncu miec to z glowy;p
cieżko doradzić... ja też mam ponad miesiąc przerwy. Pierwszy egzamin 22 lipca poprawka 4 września.

Ja wziąłem (wezmę) 5 godzin. 1,2 i 3 września. Pierwsze dwa dni po 1,5 godz. Trzeci dzień 2 godz. Mam nadzieję, że to wystarczy.

Papryka - a jak tam testy?
__________________
Przystojny nawet. Ciekawe kim jest?
Chyba jakiś na stanowisku, tak sobie może pozwolić całą drogę na internecie siedzieć.
Oj zaraz tam na stanowisku - przecież może mieć taki pakiet jak ja i hulać sobie bez obawy o koszty
maxymilian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 17:58   #771
kaka123456789
Raczkowanie
 
Avatar kaka123456789
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 149
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez annasuwalska Pokaż wiadomość
Losux, też mam trzeci egzamin po ponad miesięcznej przerwie i od ostatniego podejścia w ogóle nie prowadziłam samochodu .
Wykupiłam cztery dodatkowe godziny (2*2), dwa tygodnie i tydzień przed egzaminem. Tak doradził mi instruktor, który twierdzi,że dobrze sobie radzę za kierownicą , a jazdy mają przypomnieć "trasy egzaminacyjne".

W związku ze zbliżającym się egzaminem mam pytanie. Czy są tu osoby , które od samego początku nie miały najmniejszych problemów z ruszaniem lub teraz świetnie sobie z tym radzą. To mi spędza sen z powiek. Ze mną było tak,że cały kurs nie miałam z tym problemu, a na pierwszym egzaminie za to nie zdałam .
Teraz panicznie boję się,że sytuacja może się powtórzyć. Macie może jakąś wypróbowaną metodę, niezawodny sposób? Proszę o pomoc.

Ja miałam ( taką teraz mi się wydaje śmieszną sytuację)z ruszaniem na łuku na półsprzęgle.Zanim ruszyłam wte i wewte to mi zgasło po kilka razy.Raz instruktor się wkurzył i powiedział że jak jeszcze raz mi zgaśnie to uczyć się będę tego ruszania od nowa.Od tego momentu ani razu mi nie zgasł. Na 4h dodatkowych też mi nie gasło za to na egz 2 razy padł ale z nerwów. NO ja mam swój sposób na ruszanie i od samego początku tak ruszam -jak czuje drgania puszczając sprzęgło to noga z chamulca i lekki gaz iiiii jedziemy bĘDZIE ODBRZE

Plameczka jak Tobie idą jazdy??Ja już się nie moge plastiku doczekać a ,,gdzie tam" do września:-]

Lunita na 1 str pisze kto ma prawko oraz kto będzie miał za niedługo czyli bez słówka- zdany- ale to kwestia czasu.
kaka123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 18:25   #772
annasuwalska
Raczkowanie
 
Avatar annasuwalska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

świetnie rusza się w samochodzie, który już się zna. Kiedy byłam na kursie, 30 godzin spędziłam w jednym samochodzie i dlatego nie miałam problemów z ruszaniem. Doskonale wiedziałam, na jakiej wysokości "bierze" sprzęgło. Potem wsiadłam do samochodu na egzaminie i czar prysł- auto zgasło kilka razy, gdyż nie umiałam z początku go wyczuć.

Doświadczeni kierowcy radzą sobie świetnie z ruszaniem w każdym samochodzie, ale gdzie mi do nich . Dlatego myślałam (miałam nadzieję),że jest jakiś niezawodny sposób.

Bardzo podoba mi się przebieg egzaminu w Niemczech.
Po pierwsze, na egzaminie obok zdającego siedzi instruktor, a egzaminator z tyłu. Po drugie, zdaje się na samochodzie, którym jeździło sie w czasie kursu. I jeszcze jedno: jeśli się zdało, prawo jazdy otrzymuje sie przy wysiadaniu z samochodu lub zaświadczenie,że można prowadzić.
Informacje na temat są sprawdzone, gdyż 2 miesiące temu kuzynka zdawała w Stuttgarcie.

Szkoda,że tak nie jest u nas .
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

Alchemik
annasuwalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 18:27   #773
blacksheep969
Raczkowanie
 
Avatar blacksheep969
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 155
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

ja zdałam we wtorek:PP drugie podejście:P

za pierwszym razem padłam na łuku (najechałam na pachołek.. gamoń:P )...

ale to była po części wina szkoły jazdy, gdzie nie było profesjonalnego , "normalnego" łuku.. i instruktora, który używał samochodu prywatnie, więc często "pomagał" mi sprzęgłem (przez co, nie nabyłam tego wyczucia co i jak).. teraz tą szkołę jazdy odradzam wszelkim znajomym i wrogom...:P

na szczęście mój tatuś zadziałał i dokupił mi godziny (6 dokładnie) w innej szkole, gdzie nauczyli mnie praktycznie od podstaw (łuk przejechałam bezbłędnie:P)

a co do testów teoretycznych - na początku próbowałam robić zestawami... ale w końcu siadłam do komputera i zaczęłam przerabiać każde pytanie po kolei, zapisując numery tych, przy których miałam wątpliwości... gdy doszłam do tego 495 (ostatniego), wróciłam do tych zapisanych.... po takim przerobieniu nie robiłam już ani jednego błędu:P (na egzaminie włącznie:P )

powodzenia życzę)
blacksheep969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 18:36   #774
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Witam wszystkich, pozwolicie że coś napiszę, bo już nie można tego spokojnie czytać - chodzi oczywiście o spór w ocenie egzaminu Sugar.

Lunita ja sie wypowiem jako osoba już po zdanym egzaminie, kryteria oceny podczas egzaminu jeszcze świetnie pamiętam.

Po pierwsze bardzo mi się nie podoba Twoja postawa wobec Sugar a teraz już w zasadzie wszystkich osób które próbowały przedstawiać swoje argumenty.
Wysuwanie bezpodstawnego oskarżenia kogoś o "kupienie" egzaminu jest poważnym oskarżeniem i generalnie taka postawa bardzo mi się nie podoba.
Niepotrzebnie psuje tutaj atmosferę na forum.

Postaram się wkleić pewne linki oraz fragmenty tekstów, żeby pokazać co i jak:

Po pierwsze - arkusz przebiegu egzaminu - pewnie każdy go widział, a jeśli nie to warto wiedzieć co jest oceniane na egzaminie

http://www.naukajazdy.pl/assets/imag...lne/arkusz.gif


Po drugie ocena egzaminu:
Osoba egzaminowana uzyskuje:
  1. wynik pozytywny z egzaminu praktycznego, jeżeli poprawnie wykonała zadania egzaminacyjne,
  2. wynik negatywny z egzaminu praktycznego, jeżeli:
  1. dwukrotnie nieprawidłowo wykonała to samo zadanie egzaminacyjne
  2. nie panuje w wystarczającym stopniu nad pojazdem a dalsza jazda zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego
Jeśli chodzi o to pogrubione - w arkuszu przebiegu egzaminu dla każdego zadania są dwie rubryki - jeśli dla jednego zadania są dwa razy "N" - to egzamin jest niezaliczony ale nie jest przerwany,
jeśli dla jednego zadania egzaminacyjnego jest "N" i "P" to egzamin ma szansę być zaliczony,
Ilość "N" w różnych zadaniach może być dowolna (a nie tylko dwie "N"-ki w ogóle) - byle nie było 2x"N" w jednym zadaniu)
warunkiem zdania egzaminu jest by przy każdym wykonywanym zadaniu było "P" lub "N" i "P".

Jeśli chodzi o punkt b -to żeby nie było wątpliwości wkleję jeszcze listę błędów za które egzamin jest zakończony od razu:


Naruszenia przepisów ruchu drogowego skutkujące przerwaniem egzaminu państwowego na prawo jazdy1Kolizja drogowa
2Omijanie pojazdu, który jechał w tym samym kierunku, lecz zatrzymała się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszym.
3Wyprzedzanie na przejściach dla pieszych i bezpośrednio przed nimi.
4Nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na oznakowanym przejściu.
5Nieustąpienie pierwszeństwa przez kierującego pojazdem, który skręca w drogę poprzeczną, pieszemu przechodzącemu na skrzyżowaniu przez jezdnię drogi, na którą wjeżdża pojazd.
6Niezatrzymanie pojazdu w razie przechodzenia przez jezdnię osoby niepełnosprawnej, używającej specjalnego oznaczenia, lub osoby o widocznej ograniczonej sprawności poruszania się w celu umożliwieniu jej przejścia.
7Nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu podczas cofania.
8Niezastosowanie się do:
  • sygnałów świetlnych,
  • sygnałów i poleceń podawanych przez osoby uprawnione do kierowania ruchem drogowym,
  • sygnałów i poleceń podawanych przez osoby uprawnione do kontroli ruchu drogowego.
9Niezastosowanie się do znaków:
  • „zakaz wjazdu",
  • „zakaz ruchu w obu kierunkach",
  • „zakaz skręcania w lewo",
  • „zakaz skręcania w prawo",
  • „nakaz jazdy....",
  • „linia podwójna ciągła",
10Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu:
  • na skrzyżowaniu w sytuacji równorzędnej,
  • na skrzyżowaniu oznaczonym znakami określającymi pierwszeństwo przejazdu,
  • pojazdom szynowym,
  • rowerzystom,
  • podczas zmiany pasa ruchu,
  • w razie przecinania się poza skrzyżowaniem kierunków ruchu lub torów jazdy pojazdów poruszających się po tej samej drodze,
  • podczas włączania się do ruchu,
  • podczas cofania,
11Naruszenie zakazu zawracania.
12Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o więcej niż 20 km/h.
13Nieupewnienie się o możliwości wyprzedzania.
14Naruszenie zakazu wyprzedzania:
  • na przejazdach rowerowych i bezpośrednio przed nimi,
  • przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia,
  • na zakrętach oznaczonych znakami ostrzegawczymi,
  • na skrzyżowaniach,
  • na przejazdach kolejowych i bezpośrednio przed nimi,
  • na przejazdach tramwajowych i bezpośrednio przed nimi,
15Niezastosowanie się do znaku zakaz wyprzedzania.
16 Wyprzedzanie z niewłaściwej strony.



To chyba wyjaśnia wszystko, jeśli nie to trudno ...
Jeśli Sugar miała po jednym błędzie z każdego rodzaju to mogła ich mieć 2, 3, 4, 5 - nieważne. Ważne że się nie powtórzyły dwa razy.
Egzamin zaliczony słusznie, prawidłowo i dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu i prowadzi tylko do niepotrzebnych kłótni.



kaka, sugar - gratuluję zdania egzaminów .

aaneczka - następnym razem już będzie wszystko w porządku .

papryka poćwicz testy, a na egzamin idź z nastawieniem że masz szansę zdać, bo dlaczego by nie .

72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 18:58   #775
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez lunita Pokaż wiadomość
z tego co widze zadna z was nie ma jeszcze zdanego prawka ( bez zlosliwosci zycze powodzenia) wiec najwidoczniej z tego powodu nie wiecie jaki blad jest zagrozeniem a jaki nie i tak ochoczo bronicie kolezanki. Zreszta juz nie bede wiecej na ten temat pisac bo mnie zlinczujecie wielkie obronczynie hehehe
Może by tak zgłosić do moderatora, że ktoś nam tu psuje atmosferę i dopuszcza się z bezpodstawnych oskarżeń? Bo już zaczyna mnie powoli trafiać! Kobieto obrażasz i denerwujesz innych!

Cytat:
Napisane przez maxymilian Pokaż wiadomość

Papryka - a jak tam testy?
o żesz nie pytaj to przyjdzie jedna siora, to druga, to siostrzeniec, to szwagier, to coś bym zjadła, to może herbatki, to siku, a paznokcie takie lewe-muszę pomalować
zaczęłam bazę, ale jestem na początku i normalnie chyba mam uczulenie
a tak w ogóle, to w końcu żeś się pojawił

Cytat:
Napisane przez annasuwalska Pokaż wiadomość
świetnie rusza się w samochodzie, który już się zna. Kiedy byłam na kursie, 30 godzin spędziłam w jednym samochodzie i dlatego nie miałam problemów z ruszaniem. Doskonale wiedziałam, na jakiej wysokości "bierze" sprzęgło. Potem wsiadłam do samochodu na egzaminie i czar prysł- auto zgasło kilka razy, gdyż nie umiałam z początku go wyczuć.

Doświadczeni kierowcy radzą sobie świetnie z ruszaniem w każdym samochodzie, ale gdzie mi do nich . Dlatego myślałam (miałam nadzieję),że jest jakiś niezawodny sposób.

Bardzo podoba mi się przebieg egzaminu w Niemczech.
Po pierwsze, na egzaminie obok zdającego siedzi instruktor, a egzaminator z tyłu. Po drugie, zdaje się na samochodzie, którym jeździło sie w czasie kursu. I jeszcze jedno: jeśli się zdało, prawo jazdy otrzymuje sie przy wysiadaniu z samochodu lub zaświadczenie,że można prowadzić.
Informacje na temat są sprawdzone, gdyż 2 miesiące temu kuzynka zdawała w Stuttgarcie.

Szkoda,że tak nie jest u nas .
ooo rzeczywiście fajnie tam mają no ale u nas nie może być za prosto
a ta metoda z obrotami jest bardzo dobra-spróbuj

[1=72f264f1cd165e2b94e3888 8adc60ec5afe5a0b8_658382a 5e67ad;8728984]Witam wszystkich, pozwolicie że coś napiszę, bo już nie można tego spokojnie czytać - chodzi oczywiście o spór w ocenie egzaminu Sugar.

Lunita ja sie wypowiem jako osoba już po zdanym egzaminie, kryteria oceny podczas egzaminu jeszcze świetnie pamiętam.

Po pierwsze bardzo mi się nie podoba Twoja postawa wobec Sugar a teraz już w zasadzie wszystkich osób które próbowały przedstawiać swoje argumenty.
Wysuwanie bezpodstawnego oskarżenia kogoś o "kupienie" egzaminu jest poważnym oskarżeniem i generalnie taka postawa bardzo mi się nie podoba.
Niepotrzebnie psuje tutaj atmosferę na forum.

papryka
poćwicz testy, a na egzamin idź z nastawieniem że masz szansę zdać, bo dlaczego by nie .[/quote]
no dokładnie-"już nie można tego spokojnie czytać" ale co byś Duś nie napisała, to jakbyś grochem o ścianę rzuciła
no zawezmę się i przerobię co najmniej pół tej bazy dzisiaj, resztę we wtorek(bo jutro późno wrócę) a w piątek biorę wolne i idę się odstresować na jakieś lody czy coś w ten deseń co do zdania-moje zwątpienie jeszcze nie minęło

suuuuper, że wróciłaś tak Cię tu brakowało

edit-no i bomba-jeden z moich głównych "kibiców" wlazł na aqq
ale nie ma gadania-papryka do testów marsz!!!!
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 19:26   #776
kaka123456789
Raczkowanie
 
Avatar kaka123456789
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 149
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

[1=72f264f1cd165e2b94e3888 8adc60ec5afe5a0b8_658382a 5e67ad;8728984]kaka, sugar - gratuluję zdania egzaminów .[/quote]
oczywiście Tobie też bardzo dziękuję za pamięć nie mogę się już doczekać plastiku. Sugar przybij piątkę, dałyśmy radę obronić szaloną 3 !!!!
kaka123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 19:56   #777
ifkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 151
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez lunita Pokaż wiadomość
z tego co widze zadna z was nie ma jeszcze zdanego prawka ( bez zlosliwosci zycze powodzenia) wiec najwidoczniej z tego powodu nie wiecie jaki blad jest zagrozeniem a jaki nie i tak ochoczo bronicie kolezanki. Zreszta juz nie bede wiecej na ten temat pisac bo mnie zlinczujecie wielkie obronczynie hehehe
żadna z nas? jeśli po raz kolejny wysuwasz wnioski na jakis temat, to najpierw przeczytaj forum (nie musisz dokłanie, wystarczy pierwsze strony), a następnie 3 razy pomyśl zanim coś napiszesz, bo chyba z tym u Ciebie kiepsko.

ifkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 20:02   #778
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

yls
glam_star
Martilla
pawil18


To teraz my do odstrzału!!!
Tak wogóle to te osoby wyżej mnie piszą na tym forum bo nie kojarzę jakoś...


__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 20:17   #779
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

A mógłbyś jeszcze mnie dopisac ? W ten piątek mam . Wprawdzie nie udzielam sie zbytnio póki co, ale postaram sie...o ile oczywiście przyjmiecie mnie do swego grona
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 20:25   #780
klimatyczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 67
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

ja moje prawko mam od miesiaca,zdalam za 3 razem,ale moj problem polega na tym,ze mimo wszystko nadal boje sie jezdzic.Tata namawia mnie do jazdy,daje mi swoj samochod,ale ja za kierownica ciagle czuje sie tak jak w czasie egzaminu.Qrde,chyba jestem jakas nienormalna,czy jest ktos kto tez tak mial?
klimatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.