Makijaż do ślubu - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 16:21   #751
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Tyle że ja jakoś obcej osobie nie ufam... jak się maluję raz na ruski rok to jestem zadowolona z efektu. Mysłałam raczej o kosmetykach, które będą dobre i trwałe i sama się pomaluję, ale może faktycznie wybiorę się do kosmetyczki... sama już nie wiem
Pomysl jeszcze o tym, jak sie wykosztujesz kompletując wszystkie kosmetyki...:/ a jesli zdecydujesz sie na wizyte u wizazystki, to koniecznie dobrze poszukaj, a nie idz do pierwszej lepszej
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:48   #752
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez pau141 Pokaż wiadomość
Pomysl jeszcze o tym, jak sie wykosztujesz kompletując wszystkie kosmetyki...:/ a jesli zdecydujesz sie na wizyte u wizazystki, to koniecznie dobrze poszukaj, a nie idz do pierwszej lepszej
No koszt jest moze większy,ale takie kosmetyki nie bedą na raz tylko służą na parę lat...
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 22:11   #753
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
No koszt jest moze większy,ale takie kosmetyki nie bedą na raz tylko służą na parę lat...
No tak, normalnie pewnie by posluzyly, pod warunkiem, ze ktos by ich uzywal sle komus, kto sie nie maluje to najwyzej na pare razy zanim sie popsuja
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:03   #754
kmw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Red face Dot.: Makijaż do ślubu

Hej wizażanki. Jestem tu pierwszy raz, ale mam ogromny problem. Podpowiedzcie jak pomalowac usta do slubu, jakim kolorkiem najlepiej i jakiej ppomadki do tego uzyć????? Prosze o pomoc
kmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:45   #755
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez kmw Pokaż wiadomość
Hej wizażanki. Jestem tu pierwszy raz, ale mam ogromny problem. Podpowiedzcie jak pomalowac usta do slubu, jakim kolorkiem najlepiej i jakiej ppomadki do tego uzyć????? Prosze o pomoc
jesli chodzi o kolor to trudno o jadnoznaczna odpowiedz, decyduje o tym typ urody, kolor sukni, bukietu, bizuteria, dodatki--> to rzeczy, ktore decyduja w zasadzie o kolorach makijazu. A pomadki najlepiej wybierac te trwale, ale trzeba sie liczyc z tym, ze beda matowe, ewentualnie mozna na nie nalozyc blyszczyk, ale to zmniejsza ich trwalosc.
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:50   #756
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Makijaż do ślubu

dziewczyny, wczoraj zakupilam baze matujaca pod makijaz z sephory, od razu uzylam jej przed pojsciem na lekcje tanca, zeby wyprobowac "w boju" i twarz ma delikatna poswiate, tzn. nie jest plasko matowa, ale twarz nie swieci sie, na razie uzywam starego podkladu, ale mysle, ze z innym matujacym bedzie jeszcze lepsza, z sephory wzielam probke clinique clyrifying skin, co o nim sadzicie, jeszcze go nie wyprobowywalam
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:59   #757
kmw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż do ślubu

Pau, dzieki za odpowiedź. Juz spieszę z opisem siebie i sukni. A więc jestem ciemna szatynka, oczy prawie czarne, suknie biała z platynowymi haftami, bizuterie planuje srebrna. Co do bukietu, to sie jescze zastanawiam. Zastanawiałam sie nad Lipfinity Max Factora, ale nie mam pojęcia jaki kolor wybrać. Chciałabym, zeby bylo naturalnie.
kmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 20:24   #758
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Makijaż do ślubu

kmw, ja widziałabym cię w jakimś delikatnym, brudnym różu, bukiet też różowy albo biały. Róż i platyna powinny się pięknie komponować, a do ciemnych włosów też będą pasowały.

Inną propozycją byłaby pomadka w naturalnym kolorze twoich ust - jeśli są bordowe - bordowa, jeśli ciemnoróżowe - ciemnoróżowa. Wtedy uzyskasz naturalny, ale profesjonalny, dokładny i jednolity efekt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 044_primary.jpg (37,2 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 200704041025392.jpg (52,9 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 281x211.jpg (13,6 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg longoria.jpg (108,5 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (36,6 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg girl-wine-i-stock.jpg (66,9 KB, 84 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 07:27   #759
kmw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż do ślubu

Dzięki rav. Super zdjecia. Najbardziej swoim typem urody pasuje do nr 5. Ja tez myslałam o różu, ale z tym bukietem bedzie problem. Oczywiscie bedzie biały, ale chrzestna mojego przyszłego wymysliła sobie miętową biel. Czy róz bedzie do tego pasował??? Na zielono wymalowac sie nie miogę, bo mam zyły pod oczami, w zwiazku z czym w zielonym wygladam tak, jak ktos by mi podbił oko. Usta mam raczej ciemno rózowe. Ruszam więc na poszukiwanie odpowiedniej pomadki. A moze mogłabys mi jakąs polecic???
kmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 08:27   #760
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez kmw Pokaż wiadomość
Dzięki rav. Super zdjecia. Najbardziej swoim typem urody pasuje do nr 5. Ja tez myslałam o różu, ale z tym bukietem bedzie problem. Oczywiscie bedzie biały, ale chrzestna mojego przyszłego wymysliła sobie miętową biel. Czy róz bedzie do tego pasował??? Na zielono wymalowac sie nie miogę, bo mam zyły pod oczami, w zwiazku z czym w zielonym wygladam tak, jak ktos by mi podbił oko. Usta mam raczej ciemno rózowe. Ruszam więc na poszukiwanie odpowiedniej pomadki. A moze mogłabys mi jakąs polecic???
A jak wygląda bukiet w kolorze miętowej bieli?
Wybierz dla siebie taki bukiet, który będzie pasował do Ciebie - do Twojej karnacji, wzrostu, kształtu twarzy. Nie sugeruj się chrzestną, przecież to nie ona z takowym pójdzie do ołtarza
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 08:34   #761
karusia13
Raczkowanie
 
Avatar karusia13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 48
Dot.: Makijaż do ślubu

pomóżcie proszę w doborze makijażu.
mam włosy ciemny blond/jasny brąz, oczy szaro-niebieskie, cera blada.
suknia będzie w kolorze ecru.
macie jakieś propozycje?
karusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 08:37   #762
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Makijaż do ślubu

rav fajne zdjęcia. Taką sukienke jak ma Eva chyba będzie miała moja mama. Super jest
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 09:19   #763
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Makijaż do ślubu

mocny makijaż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fryzura (573).jpg (22,3 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tr_young_REDCARPET.jpg (35,8 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (9).jpg (54,1 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2e1e6439836e412c.jpg (75,7 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b35babbdf09c5bba.jpg (13,9 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sharp.jpg (40,9 KB, 236 załadowań)
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 09:37   #764
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Makijaż do ślubu

Dziewczyny, proszę o pomoc, szukałam ale nic nie znalazłam. Zależy mi na profesjonalnej wizażystce, która dojeżdża do klientki, z okolic Katowic, Chorzowa lub Rudy Śląskiej. Oczywiście chodzi o makijaż ślubny. Będę bardzo wdzięczna za namiary.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 09:45   #765
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o pomoc, szukałam ale nic nie znalazłam. Zależy mi na profesjonalnej wizażystce, która dojeżdża do klientki, z okolic Katowic, Chorzowa lub Rudy Śląskiej. Oczywiście chodzi o makijaż ślubny. Będę bardzo wdzięczna za namiary.
Mogę polecić salon Nail Center na ul. Sienkiewicza 11, wizażystkę p. Lilianę Witwicką. Panie pracują tam na kosmetykach Kryolan. Moja siostra miała w zeszłym roku robiony przez nich makijaż ślubny, wyszedł profesjonalnie i bardzo długo się trzymał

Poza tym proponuję przeszukanie Katalogu Wizażystek, tam na pewno znajdziesz coś dla siebie
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 09:45   #766
karusia13
Raczkowanie
 
Avatar karusia13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 48
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o pomoc, szukałam ale nic nie znalazłam. Zależy mi na profesjonalnej wizażystce, która dojeżdża do klientki, z okolic Katowic, Chorzowa lub Rudy Śląskiej. Oczywiście chodzi o makijaż ślubny. Będę bardzo wdzięczna za namiary.
ja też szukam kogoś z okolic Tychów lub Katowic.
karusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 16:01   #767
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez kmw Pokaż wiadomość
Dzięki rav. Super zdjecia. Najbardziej swoim typem urody pasuje do nr 5. Ja tez myslałam o różu, ale z tym bukietem bedzie problem. Oczywiscie bedzie biały, ale chrzestna mojego przyszłego wymysliła sobie miętową biel. Czy róz bedzie do tego pasował???
Wnioskuję, że to jakiś zwyczaj, że chrzestna kupuje bukiet... Może lepiej przekonać ją do swojego wyboru?

Choć biel miętowa nie jest zła (jak pierwsze dwa zdjęcia), i z różem się nie gryzie, to wprowadza nowy kolor do zestawu. Ja dodałabym do tego bukietu kilka różowych kwiatów, jak na trzecim zdjęciu.
Ale nawet prz miętowym bukiecie ja dalej obstawiałabym różowy, ale nie taki lalkowy, tylko coś bliżej naturalnego. Lub coś w odcieniach czerwieni.

Ja miałam ten, odcień Sheer Blossom (ale z tego co pamiętam Sheer Petal też jest ładny), i na ustach wyglądał ładnie. Do tego trzyma się bez poprawek od 6-8 godzin:
http://www.allegro.pl/item335859548_...ime_sheer.html

P.S. Cena jest bardzo kusząca

Cytat:
Napisane przez karusia13 Pokaż wiadomość
pomóżcie proszę w doborze makijażu.
mam włosy ciemny blond/jasny brąz, oczy szaro-niebieskie, cera blada.
suknia będzie w kolorze ecru.
macie jakieś propozycje?
A decyzja co do bukietu już podjęta?

Ogólnie masz kilka opcji:
- zdecydowany makijaż oka w kolorach neutralnych, beż, ciemny brąz, odrobina czerni, ecru, może złoto, do tego delikatna pomadka
- makijaż oka w kolorze chłodnego fioletu, do tego bladoróżowe usta, i koniecznie bukiett z elementami fioletowych kwiatów
- możesz też wykonać delikatny, neutralny makijaż oka + zaakcentowane usta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21[1].jpg (91,7 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg bouquet06.jpeg (66,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bouquet-119-lg.jpg (96,1 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Artdeco-Nude-Look-twarz2.jpg (87,3 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slub1.jpg (28,6 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Vl17.jpg (40,5 KB, 140 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 16:09   #768
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Makijaż do ślubu

cd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00113_primary.jpg (30,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 010600.jpg (10,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 223.jpg (37,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 234.jpg (31,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (28,6 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ywd_heirloombouquets_7.jpg (16,8 KB, 90 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 16:33   #769
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Makijaż do ślubu

Rav, pisałaś kiedyś o makijażu matowym na ślub (również uważam, że taki jest najlepszy, w szczególności ze względu na zdjęcia). Jest jednak problem w znalezieniu całkiem matowych cieni. Jeśli chodzi o matowe i dobre cienie, słyszałam tylko o Revlonie i o Clinique (z tym że w wersji mat Clinique nie ma zbyt dużego wyboru kolorów). Byłam dzis w Douglasie i nie mogłam się nadziwić - praktycznie wszystkie cienie posiadają drobinki Słynne "5" Diora, Helena Rubinstein, Chanel... Już sama nie wiem, jakich cieni szukać - czy takich całkiem matowych (bez absolutnie żadnych drobinek) czy może z delikatnym błyskiem?
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 16:57   #770
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Makijaż do ślubu

asiuk - po pierwsze ze mnie żaden specjalista . A co do matowych cieni - nie chodzi mi o skrajność, że zero drobinek i tyle. To prawda, znaczna większość cieni ma w sobie maleńkie drobinki, co sprawia, że ten cień na oku jest taki "świeższy", ale się nie błyszczy. I takie cienie są ok - bo one nie dadzą nam refleksów.


Takie cienie-koszmarki ślubne ciężko dzsiaj dostać. Są to albo cienie z dużymi kawałeczkami brokatu, albo kremowe, mocno metaliczne cienie. Dają fajny efekt na imprezkę, sylwestra, ale na ślub - . I takich powinniśmy unikać. Znalazłam kilka zdjęć takich cieni :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (64,3 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (80,7 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg revlon1.jpg (52,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (49,8 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (89,9 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (79,2 KB, 108 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 17:04   #771
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
asiuk - po pierwsze ze mnie żaden specjalista . A co do matowych cieni - nie chodzi mi o skrajność, że zero drobinek i tyle. To prawda, znaczna większość cieni ma w sobie maleńkie drobinki, co sprawia, że ten cień na oku jest taki "świeższy", ale się nie błyszczy. I takie cienie są ok - bo one nie dadzą nam refleksów.


Takie cienie-koszmarki ślubne ciężko dzsiaj dostać. Są to albo cienie z dużymi kawałeczkami brokatu, albo kremowe, mocno metaliczne cienie. Dają fajny efekt na imprezkę, sylwestra, ale na ślub - . I takich powinniśmy unikać. Znalazłam kilka zdjęć takich cieni :
E tam, jak to nie specjalista? Mi się właśnie takie całkiem matowe nie do końca podobają na ślub, więc szukam. Fotografie z tego dnia będą dla mnie jedyną pamiątką i najważniejszą, dlatego nie chcę mieć dziwnej mazi na oczach
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 17:15   #772
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Makijaż do ślubu

Jeszcze znalazłam zdjęcie z reklamy channel: przez ten refleks na jedym oku modelka wygląda, jakby jedno oko było inaczej pomalowane niż drugie. Nie do końca mi się to podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Chanel-holiday-collection.jpg (74,5 KB, 207 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 17:33   #773
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Jeszcze znalazłam zdjęcie z reklamy channel: przez ten refleks na jedym oku modelka wygląda, jakby jedno oko było inaczej pomalowane niż drugie. Nie do końca mi się to podoba
Rzeczywiście, dziwnie to wygląda... Tych cieni nawet nie było w perfumerii, więc trudno stwierdzić, czy tak dużo mają drobinek, czy specjalnie komputerowo zrobiono ten błysk
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 07:20   #774
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Mogę polecić salon Nail Center na ul. Sienkiewicza 11, wizażystkę p. Lilianę Witwicką. Panie pracują tam na kosmetykach Kryolan. Moja siostra miała w zeszłym roku robiony przez nich makijaż ślubny, wyszedł profesjonalnie i bardzo długo się trzymał

Poza tym proponuję przeszukanie Katalogu Wizażystek, tam na pewno znajdziesz coś dla siebie
Bardzo Ci dziękuję, spróbuję się umówić do niej na próbny i zobaczymy
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 07:47   #775
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez kmw Pokaż wiadomość
Pau, dzieki za odpowiedź. Juz spieszę z opisem siebie i sukni. A więc jestem ciemna szatynka, oczy prawie czarne, suknie biała z platynowymi haftami, bizuterie planuje srebrna. Co do bukietu, to sie jescze zastanawiam. Zastanawiałam sie nad Lipfinity Max Factora, ale nie mam pojęcia jaki kolor wybrać. Chciałabym, zeby bylo naturalnie.


Biorąc pod uwagę Twoj typ urody oraz suknie i bizuterie jestem pewna, ze powinnas miec pomadke w zimnym odcieniu. Kolor bedzie w duzej mierze zalezal od kwiatow - np. zimny, brudny roz do rozowych kwiatow, beż do kwiatow herbacianych itd. Nie chodzi wcale o to, zeby kolor kwiatow i ust byl taki sam, tylko o to, zeby wszystkie kolory razem (Twoje wlosy, cera itd, suknia,bizuteria, bukiet,makijaz oczu i ust itd.) sie komponowaly.

Cytat:
Napisane przez karusia13 Pokaż wiadomość
pomóżcie proszę w doborze makijażu.
Cytat:
Napisane przez karusia13 Pokaż wiadomość
mam włosy ciemny blond/jasny brąz, oczy szaro-niebieskie, cera blada.
suknia będzie w kolorze ecru.
macie jakieś propozycje?


Jaka będziesz miala bizuterie i bukiet?
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 09:47   #776
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Rav, pisałaś kiedyś o makijażu matowym na ślub (również uważam, że taki jest najlepszy, w szczególności ze względu na zdjęcia). Jest jednak problem w znalezieniu całkiem matowych cieni. Jeśli chodzi o matowe i dobre cienie, słyszałam tylko o Revlonie i o Clinique (z tym że w wersji mat Clinique nie ma zbyt dużego wyboru kolorów). Byłam dzis w Douglasie i nie mogłam się nadziwić - praktycznie wszystkie cienie posiadają drobinki Słynne "5" Diora, Helena Rubinstein, Chanel... Już sama nie wiem, jakich cieni szukać - czy takich całkiem matowych (bez absolutnie żadnych drobinek) czy może z delikatnym błyskiem?
W następnym tygodniu powinnam już mieć dwie palety malowych clinique, fiolety i brązy. Jak dla mnie wystarczy moze jeszczedokupię jakiś czarny albo mocniejszy śliwkowy. Zobaczymy (wciąż się zastanawiam nad makijażem). Dam znać jak się sprawują te Clinique i jak wychodzą na zdjęciach. Sprawdzę wszystko)
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 17:06   #777
Alllicja
Przyczajenie
 
Avatar Alllicja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż do ślubu

Hej ja tez sie tutaj dopiero co pojawilam 26.04 wychodzę za mąż... fryzjer umowiony, wszystko prawie gotowe, ale... co z makijazem? Chcialam sama sie umalowac, bo niestety do wizazystki sie nie wyrobie:/ na 15 slub, na 8 fryzjer, na 10.30 sesja... Wiec potrzebuje szybkiego, ale i dobrego makijazu i przede wszystkim POMOCY! Radzcie cos, prosze
Alllicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 17:17   #778
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
W następnym tygodniu powinnam już mieć dwie palety malowych clinique, fiolety i brązy. Jak dla mnie wystarczy moze jeszczedokupię jakiś czarny albo mocniejszy śliwkowy. Zobaczymy (wciąż się zastanawiam nad makijażem). Dam znać jak się sprawują te Clinique i jak wychodzą na zdjęciach. Sprawdzę wszystko)
Czekam na recenzję

Cytat:
Napisane przez Alllicja Pokaż wiadomość
Hej ja tez sie tutaj dopiero co pojawilam 26.04 wychodzę za mąż... fryzjer umowiony, wszystko prawie gotowe, ale... co z makijazem? Chcialam sama sie umalowac, bo niestety do wizazystki sie nie wyrobie:/ na 15 slub, na 8 fryzjer, na 10.30 sesja... Wiec potrzebuje szybkiego, ale i dobrego makijazu i przede wszystkim POMOCY! Radzcie cos, prosze
Hmm, a ile czasu potrzebujesz na fryzjera? Fryzjerka przyjeżdża do domu czy Ty idziesz do niej?
Ile czasu potrzebujesz na ubranie sukni? (czy trzeba wiązać gorset itp.)
Przemyśl sobie to wszystko i oblicz czas, jaki pozostanie Ci na makijaż.
Moim zdaniem dobry makijaż zajmuje 30-45 minut
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 08:59   #779
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Makijaż do ślubu

najpierw fryz czy makijaż,bo już sie pogubiłam??
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 09:25   #780
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
najpierw fryz czy makijaż,bo już sie pogubiłam??
Najpierw powinien być fryz - tak sobie życzą wszystkie makijażystki (przynajmniej te, z którymi rozmawiałam )
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 14:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.