Mamy Listopadowe 2017-cz.I - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-17, 13:29   #751
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Mi w aptece sprzedali paracetamol farmina 50 mg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 13:33   #752
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Baby blues i mi sprzedali to samo

Na szczescie u nas bez nopow. Mlody dzis ma.super nastroj i nawet wiecej pocwiczylismy polegiwanie na brzuszku niz zwykle

Zastanawiam sie ile minut cwiczycie? Tzn ja odpuszczam jak zaczyna sie wkurzac czyli po kilku minutach. Nie wiem czy to nie za krotko.
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 13:44   #753
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Baby blues i mi sprzedali to samo

Na szczescie u nas bez nopow. Mlody dzis ma.super nastroj i nawet wiecej pocwiczylismy polegiwanie na brzuszku niz zwykle

Zastanawiam sie ile minut cwiczycie? Tzn ja odpuszczam jak zaczyna sie wkurzac czyli po kilku minutach. Nie wiem czy to nie za krotko.
Mój też się wkurza na macie. Ale dużo lepiej nam idzie lezenie na klacie nieraz ze 2h sobie z nim tak kimam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 13:52   #754
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
A jakie czopki Ci zalecila? Pytam bo wszystkie, ktore ogladalam on line sa od 3 msc.
A tego to nie dopytałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:31   #755
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Czy śpią z wami wasi mężowie/partnerzy? Mój po porodzie uciekł do drugiego pokoju. Tęsknię za nim. On chodzi do pracy, musi się wyspac chociaz nasza malutka jest spokojna w nocy. Myslicie że popełniłam błąd godząc sie na taką rozlake?
Dla mnie to ogromny błąd bo w ten sposób oddalicie sie od siebie ja nie wyobrazam sobie takiej sytuacji większość z naszych partnerów pracuje oby za jakis czas nie okazalo aie ze zyjecie razem a jednak osobno i oprocz dziecka nic Was nie laczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
My śpimy we 3 w jednym łóżku i nie wyobrażam sobie by Mąż spał oddzielnie. Nasz Mały daje czadu, szczególnie nad ranem ale jedziemy na tym samym wozie
A jeżeli chodzi o spanie, ile z Was śpi z dzieckiem w łóżku?
Ja zarzekałam się, że u nas tak nie będzie ale nie ukrywam, że tak mi wygodniej karmiąc i w końcu mogę przespać kilka godzin.
Ja wytrwalam i mala spi w lozeczku w dzien ja tylko zabieramy na pieszczochy z rodzicami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Ja mam płytki sen, byle szmer mnie budzi a mój mąż śpi twardo i chrapie. Wyniósł sie na górę, ciężko będzie żeby zszedl na dół. Wiem właśnie że ja jestem przy dziecku całą dobę a on w pracy odpoczywa tak na prawdę ale nie chcę tez z nim kłótni.
Tu juz nawet o klotnie nie chodzi tylko o więź miedzy wami ktora bedzie coraz słabsza no a co z seksem jesli mozna spytać? Bo tu tez moze byc problem skoro spicie osobno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 15:44   #756
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Hanka śpi w łóżeczko, tatuś obok mamusi i wszystkim to pasuje, a jak nie pasuje to wyjścia nie ma z resztą ja sobie nie wyobrażam żeby nie spać razem. Na początku jak Hanuś była mniejsza przynosił mi mąż ja do łóżka jak szedł do pracy, albo ja po porannym karmieniu, kładłam ja sobie między naszymi poduszkami. Teraz to częściej mi się zdarza że śpi taka zwieszona na mnie bo karmię na siedząco z poduszką do karmienia, cyc na wierzchu, matka śpi na siedząco dziecko wisi bo nie da się odlozyc nad ranem bo po godzinie już kweka. Szybko usypia przy cycu nienajada się i za godzinę już głodna. Także tatuś nas poprzykrywa. Nie lubię z nią spać bo ciężko mi ją odłożyć z pozycji siedzącej a tak to jakoś zpełznę z łóżka i chyc do łóżeczka.
No i druga rzecz jak karmię raz jeden cyc raz drugi to musiałabym mieć jakiś ogranicznik od drugiej strony bo bym się bala że spadnie z łóżka. A jeszcze nie opanowałam techniki żeby karmić z obu cyckow na jednym boku, a jak to u was wygląda?
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 16:37   #757
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

My mamy 160 łóżko i jak karmie od strony wyjscia z lozka to przysuwam sie do tz maksymalnie a malego opatulam kołdra. Tylko mój musi beknac fest więc i tak go biore do odbicia i przenosze do lozeczka

Jak je w srodki to czesto na spiocha oboje sie karmimy no i o 5-6 juz ląduje u nas w łóżku na stałe
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 18:50   #758
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
My 29 kwietnia. Sala opłacona. U księdza byliśmy, dał jakieś podania do wypełnienia i kartki do spowiedzi.

A powiedzcie apropos, zaproszenia wysyłacie, rozdajecie? Czy może wgl tylko słownie prosicie? Aaa i czy dla chrzestnych zaproszenia wypisujecie jakoś z zaznaczeniem tego, że jako chrzestnych? No i ile wcześniej myślicie zapraszać?
Muszę się wziąć za wypisywanie naszych.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas chrzest ma być na początku marca tak wyślę i rozdam zaproszenia będą robione ze zdjęciami. Małej; )
Dla chrzestnych będzie dopisane do ich nazwiska kim będa dla małej; )

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość

Co do chrztu zamówiłam fotografa na mszę i myślę czy nie zamówić na przyjęcie. Ale koszty trochę spore. Ale z drugiej strony mielibyśmy pamiątkę, trochę zdjęć z dziećmi i rodziną. Myślicie że 450 zł za mszę i 1,5 godz przyjęcia to dużo? Otrzymujemy płytę ze zdjęciami i 30 odbitek.
Dość sporo bierze ten fotograf ja też biorę fotografa też bierze 450zl ale Sylwia mi daje ok 300zdj na płytce uwielbiam z nią wspolpracowac; ) mamy pięknie zdj z sesji narzeczenskiej i ślubnej będzie godzinę przed msza później szybka msza I może parę fotek na przyjęciu w domku u nas; )

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
My na szczepienie idziemy jutro a powiedzcie mi dziewczyny szczepicie wasze dzieci na rotawirusy i pneumokoki? Bo my się zastanawiamy, ale ten czas tak szybko leci a decyzji brak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My szczepimy na rota i meniko bo pneumo są refundowane


Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Czy śpią z wami wasi mężowie/partnerzy? Mój po porodzie uciekł do drugiego pokoju. Tęsknię za nim. On chodzi do pracy, musi się wyspac chociaz nasza malutka jest spokojna w nocy. Myslicie że popełniłam błąd godząc sie na taką rozlake?
Mój śpi z nami w pokoju Mała śpi w łóżeczku lub w wózku nad ranem biorę ja do łóżka a wtedy M.idzie do pracy, ma możliwość spać ewpokoju obok ale niechce
Pozatym napisze brzydko zrobił dziecko i teraz się miga w nocy od budzenianie ładnie

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
No i druga rzecz jak karmię raz jeden cyc raz drugi to musiałabym mieć jakiś ogranicznik od drugiej strony bo bym się bala że spadnie z łóżka. A jeszcze nie opanowałam techniki żeby karmić z obu cyckow na jednym boku, a jak to u was wygląda?
Moje są takie duże ze się na bok przesune i może pić z 2 piersi

Dobry wieczór
Nadrobiłam was bo tak to udzielam się na fb na bieżąco
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 19:25   #759
Gazela TV
Raczkowanie
 
Avatar Gazela TV
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 253
Send a message via Skype™ to Gazela TV
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
My śpimy we 3 w jednym łóżku i nie wyobrażam sobie by Mąż spał oddzielnie. Nasz Mały daje czadu, szczególnie nad ranem ale jedziemy na tym samym wozie
A jeżeli chodzi o spanie, ile z Was śpi z dzieckiem w łóżku?
Ja zarzekałam się, że u nas tak nie będzie ale nie ukrywam, że tak mi wygodniej karmiąc i w końcu mogę przespać kilka godzin.
My spimy w 4 w lozku mezu przy scianie, starszak na srodku, ja i mlody na wylocie. Obok stoi pusta dostawka, do ktorej nigdy nie odkladam Leosia robi za barierke bezpieczeństwa
W nocy nikt sie budzi, bo gdy mlody sie zaczyna wiercic to dostaje cyca. Gdy zaczyna plakac to wychodze bo na lezaco go nie uspokoje. I tak nam leca nocki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gazela TV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 19:45   #760
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Nasza dzidzia śpi w łóżeczku wiec to nie problem że we trojke bysmy spali. Jeszcze przed porodem wyniosl nasze łoże moj mąż do gory do sypialni a ja zostalam na dole żeby niepotrzebnie z dzieckiem po schodach nie chodzić bo to niebezpieczne. A schody mamy strome. No i tak wyszło. Seksu nie ma miedzy nami juz od 3-4miesiecy, w ciazy czesto przechodziłam infekcje, a teraz no to siłą rzeczy nie ma kiedy i jak. Zmęczenie tez robi swoje ale nawet przytulić by sie można było. Macie rację-oddalimy się od siebie już na dobre i tak zostanie.
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 20:35   #761
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Nasza dzidzia śpi w łóżeczku wiec to nie problem że we trojke bysmy spali. Jeszcze przed porodem wyniosl nasze łoże moj mąż do gory do sypialni a ja zostalam na dole żeby niepotrzebnie z dzieckiem po schodach nie chodzić bo to niebezpieczne. A schody mamy strome. No i tak wyszło. Seksu nie ma miedzy nami juz od 3-4miesiecy, w ciazy czesto przechodziłam infekcje, a teraz no to siłą rzeczy nie ma kiedy i jak. Zmęczenie tez robi swoje ale nawet przytulić by sie można było. Macie rację-oddalimy się od siebie już na dobre i tak zostanie.
Nie gadaj głupot że tak zostanie tylko bierz męża do swego łóżka i już sex można uprawiać z rana np. A może zostaw maluszka na 2h z kimś i idźcie na spacer kolacje walcz o was a nie takie gadki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 20:36   #762
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Nie gadaj głupot że tak zostanie tylko bierz męża do swego łóżka i już sex można uprawiać z rana np. A może zostaw maluszka na 2h z kimś i idźcie na spacer kolacje walcz o was a nie takie gadki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polać tej Pani, zacnie mówi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 20:48   #763
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Nasza dzidzia śpi w łóżeczku wiec to nie problem że we trojke bysmy spali. Jeszcze przed porodem wyniosl nasze łoże moj mąż do gory do sypialni a ja zostalam na dole żeby niepotrzebnie z dzieckiem po schodach nie chodzić bo to niebezpieczne. A schody mamy strome. No i tak wyszło. Seksu nie ma miedzy nami juz od 3-4miesiecy, w ciazy czesto przechodziłam infekcje, a teraz no to siłą rzeczy nie ma kiedy i jak. Zmęczenie tez robi swoje ale nawet przytulić by sie można było. Macie rację-oddalimy się od siebie już na dobre i tak zostanie.
Nie poddawaj sie przejmij inicjatywe ktos musi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 20:56   #764
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Nie gadaj głupot że tak zostanie tylko bierz męża do swego łóżka i już sex można uprawiać z rana np. A może zostaw maluszka na 2h z kimś i idźcie na spacer kolacje walcz o was a nie takie gadki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dobrze powiedziane! Sex jest bardzo ważny w związku, chociaż czasem ciężko znaleźć czas i energię. Chciałabym, żeby mój tż widział we mnie obiekt pożądania a nie tylko mamusię. Tylko czy to się uda?
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 21:04   #765
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Oj, mój we mnie widzi chyba tylko mamusie, która nosi ciągle te same bluzki dla karmiacej,zeby cyc byl szybko gotowy dla maluszka, zmęczona,niewyspana,rozcz ochrana towarzyszke życia. Nie będę ukrywać że źle sie tak czuję, że on musi mnie taka oglądać ale warto sie poswiecic dla dzidziusia, taka nasza natura, kobiet,matek... tylko dziecko i dziecko, ale jednak brakuje mi siebie,takiej zadbanej kobiety,kokietujacej swojego męża.

Musialam się wygadać.
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 21:16   #766
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe z eleganckimi bluzkami/ sukienkami do karmienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 21:58   #767
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Polać tej Pani, zacnie mówi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sok marchewkowy

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość
Dobrze powiedziane! Sex jest bardzo ważny w związku, chociaż czasem ciężko znaleźć czas i energię. Chciałabym, żeby mój tż widział we mnie obiekt pożądania a nie tylko mamusię. Tylko czy to się uda?
Dlaczego ma się nie udać sexi bielizna i jazda



Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Oj, mój we mnie widzi chyba tylko mamusie, która nosi ciągle te same bluzki dla karmiacej,zeby cyc byl szybko gotowy dla maluszka, zmęczona,niewyspana,rozcz ochrana towarzyszke życia. Nie będę ukrywać że źle sie tak czuję, że on musi mnie taka oglądać ale warto sie poswiecic dla dzidziusia, taka nasza natura, kobiet,matek... tylko dziecko i dziecko, ale jednak brakuje mi siebie,takiej zadbanej kobiety,kokietujacej swojego męża.

Musialam się wygadać.
Kochana a dbasz o siebie w domku?niestety widać że nie;( warto ubrać się dres w ładny tshirt bluzę sweterek po domku i odrazu lepiej będziesz się czuła i wyglądała dla siebie i dla Niego makijaż sobie zrób.ja tak robię wystarczy cień na powieki i tusz do rzęs zobaczysz będziesz inaczej myśleć wyglądać niestety ta pora roku nie jest dobra na długie spacery bo tak to byłoby inaczej idziesz na spacer =trzeba się ubrać
Spróbuj a zadziała napewno


Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe z eleganckimi bluzkami/ sukienkami do karmienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie szukałam dziś w necie ale żadnej fajniej nie widziałam i takie drogie są ponad 150zl.

Sent from my SM-A510F using Wizaz Forum mobile app
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 06:28   #768
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe z eleganckimi bluzkami/ sukienkami do karmienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja szukałam na chrzciny i były fajne,ale od 150 w górę 😕 trochę dużo jak dla mnie, dlatego też kupiłam sukienkę z dużym dekoltem 😁 żeby się dobrze karmiło i dałam radę 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 08:04   #769
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Też szukam na chrzciny. Później będę miała jeszcze 2 komunie więc coś eleganckiego się przyda. Stypi a gdzie kupowalas sukienkę? Jeśli przez neta daj linka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-18, 09:12   #770
Solak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

A patrzylyscie na wyprzedaże np w h&m (ale online, bo stacjonarnie to słabo z ciuchami dla karmiących) albo na Zalando?

Ciężka noc za nami...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Solak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 13:14   #771
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

U mnie też ciężko. Jestem zmęczona i niewyspana.

Mała obudziła sie do karmienia o 2 i do 5 nie mogla usnąć! Nie byla głodna chyba po prostu sie nudzila albo pomylila noc z dniem. Później obudZiła sie o 7,nakarmilam ją, a ona płacze. Przy pueesi zasypia a za 5 min płacz i tak do skutku walczylam i kawalek snu jeszcze aż do 9! Obudzilysmy sie o 11! Zanim wyszlam z piżamy bylo przed 13...
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 18:56   #772
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Solak Pokaż wiadomość
A patrzylyscie na wyprzedaże np w h&m (ale online, bo stacjonarnie to słabo z ciuchami dla karmiących) albo na Zalando?

Ciężka noc za nami...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja szukałam wszędzie. Zalando miałam całe przetrzepane dosłownie. Są fajne sukienki, ale ciążowe, a takie to mi już nie potrzebne 😅 a dla karmiacych same jakieś takie dziwne, albo za miliony 😱

Ja kupowałam z aukcji, link nieaktywny 😔 ktoś na allegro sprzedaje nowe rzeczy, tyle że mają np wycięte metki albo coś podobnego 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 19:03   #773
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Ja szukałam wszędzie. Zalando miałam całe przetrzepane dosłownie. Są fajne sukienki, ale ciążowe, a takie to mi już nie potrzebne a dla karmiacych same jakieś takie dziwne, albo za miliony

Ja kupowałam z aukcji, link nieaktywny ktoś na allegro sprzedaje nowe rzeczy, tyle że mają np wycięte metki albo coś podobnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Duzo jest sukienek takich jakby dresowych... No nic poszukam i ja czegoś z dużym dekoltem a jak nie to będzie koszula rozpinana i elegancki dol do tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 19:06   #774
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Duzo jest sukienek takich jakby dresowych... No nic poszukam i ja czegoś z dużym dekoltem a jak nie to będzie koszula rozpinana i elegancki dol do tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja internet miałam wzdłuż i wszerz przejrzane 😔 trochę się za późno za to zabrałam, więc czasu było mało. Trzymam kciuki żebyś znalazła coś fajnego 😉 a jak już znajdziesz to daj koniecznie znać 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 20:15   #775
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Ja internet miałam wzdłuż i wszerz przejrzane trochę się za późno za to zabrałam, więc czasu było mało. Trzymam kciuki żebyś znalazła coś fajnego a jak już znajdziesz to daj koniecznie znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok, mam sporo czasu, mam nadzieję, że coś się znajdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 21:22   #776
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Mi się sprawdziła wiązana sukienka kopertowa.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 07:15   #777
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość
Mi się sprawdziła wiązana sukienka kopertowa.
A masz jakieś zdjęcie? Albo link do podobnej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 07:19   #778
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Duzo jest sukienek takich jakby dresowych... No nic poszukam i ja czegoś z dużym dekoltem a jak nie to będzie koszula rozpinana i elegancki dol do tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie raczej dresowki są a nie eleganckie:/
Dobry


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 09:08   #779
Solak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

To może łatwiej będzie znaleźć ładną bluzkę do karmienia i do tego spódnicę? Albo jeżeli jest dużo czasu do uroczystosci to poszukać tez na aliexpress

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Solak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 09:08   #780
Solak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

To może łatwiej będzie znaleźć ładną bluzkę do karmienia i do tego spódnicę? Albo jeżeli jest dużo czasu do uroczystosci to poszukać tez na aliexpress

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Solak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-23 13:50:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.