Randki przez Internet cz. 3. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-01-09, 12:49   #751
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 886
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A jak dla mnie trochę robienie problemu z niczego - mam na myśli ten post o wakacjach i ogólnie poruszaniu się, a nie wymaganiu od partnera prawka, bo jak dla mnie to ktoś może sobie wymagać nawet pieprzyka z lewej strony ust i włosów w odcieniu blondu na poziomie 10, i umiejętności nurkowania - tak jak mówię, widziałam, że dla mężczyzn to jest lekki minus, że nie mam tego prawka, ale uważam, że chyba sto razy rozsądniejsze jest to, że go nie mam i nie zrobiłam sobie ani nikomu innemu krzywdy na ulicy. Kierowcą jestem fatalnym, prawdopodobnie spróbuję jeszcze raz, ale tylko dla siebie, bo jak ktoś uważa, że jestem upośledzona - jak tamten pan - że nie mam prawka, no to uważam, że upośledzona byłabym, gdybym mimo antytalentu pchała się do tego auta i już mniejsza, że zabiła siebie, ale jeszcze przy okazji może innych ludzi.
(...)
Ja może również jeszcze kiedyś spróbuję, ale na chwilę obecną naprawdę stanowiłabym poważne zagrożenie na drodze. Mit, że każdy nadaje się na kierowcę i "nie przejmuj się, jakoś się nauczysz" jest bardzo zgubny. Widać to zresztą po stylu jazdy wielu kierowców. W przypadku niektórych naprawdę trudno uwierzyć, że prawo jazdy naprawdę zrobili a nie znaleźli w chipsach.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 12:54   #752
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
No to ja nie mam cierpliwości do takich rozmów. A większość tych tinderowych na wstępie właśnie tak wygląda. No i nie wiem, mam wtedy wrażenie, że ktoś pisze na odczep tylko? Ale może po prostu źle to interpretuję i za szybko oceniam.
Jak macie dość Tindera to go usuwacie całkiem czy tylko zaznaczacie opcję, by się profil nie pojawiał w parach? W sensie, tym lajkowaniu nowych?
To prawda, bardzo dużo osób rozmawia w ten sposób. Ale tutaj też zwracam uwagę jakiego słownictwa używa i jak składa zdania Bo właśnie, może ktoś nie umie, nie lubi pisać, woli bezpośredni kontakt, nie wiem. Na odczep raczej nie, zwłaszcza jeśli ta osoba sama inicjuje rozmowę. To musi być straszne, pisać nawet jeśli się nie ma ochoty

O, jest taka opcja żeby profil się nie pojawiał? Ale skoro już zostaliśmy raz sparowani?
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 13:21   #753
Malinowanuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 257
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;89067447]Wiesz, że jest coś takiego jak taksówka albo Uber? [/QUOTE]

Jasne, zdarza mi się korzystać. I tak jak napisałam, nie mam nic do tego, że ktoś nie ma prawka. Mam przyjaciółkę bez prawka i doskonale ją rozumiem, bo wiem ile stresu ją kosztowały te egzaminy. Mnie zresztą też, bo nie zdałam za 1 razem, tylko dopiero za 5 i wiem, że prawko nie jest dla każdego. Natomiast nie uważam, że jest czymś złym chęć posiadania prawka przez swojego ewentualnego partnera. To jest dla mnie istotna sprawa i zwracam na to uwagę, a to czy inni ludzie mają prawko nie interesuje mnie.

A tak zmieniając temat, pisałam od wczoraj z jednym gościem. On bez oczekiwań, ja bez oczekiwań, koleś absolutnie nie do końca w moim guście, ale oboje mieliśmy ochotę na gorącą czekoladę i poszliśmy na nią. Czekolada była przepyszna, spotkanie dość szybko minęło, no ale nie sądzę, że się jeszcze spotkamy. Chłopak miał poniekąd dwa oblicza. Z jednej strony miły, grzeczny, z pasjami itd, z drugiej strony gadał o tym, że jest jedynakiem, jest bardzo rozpieszczony, rodzice zrobią dla niego wszystko a jego tata jest debilem. Aż przykro mi było tego słuchać. Ale młodszy był, może musi jeszcze trochę spoważnieć

Edytowane przez Malinowanuta
Czas edycji: 2022-01-09 o 13:25
Malinowanuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 13:56   #754
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Oboje z moim facetem nie mamy prawka.
Chyba jedyna sytuacja kiedy doskwierał mi brak samochodu, to była przeprowadzka - trzeba było prosić o pomoc kogoś zmotoryzowanego, część rzeczy też przewoziłam uberem, a nawet komunikacją

Na co dzień nie widzę sensu w posiadaniu auta - mam kilka minut piechotą do metra, supermarket, drogerię i aptekę po drugiej stronie ulicy, siłownię na osiedlu, pracuję póki co w dobrze skomunikowanym miejscu. Gdy wychodzimy na miasto lub do znajomych to zazwyczaj pijemy jakiś alkohol, więc i tak byśmy jeździli uberem - jak do tej pory. Do tego często słucham od ludzi ile potrafią wydać na naprawy samochodu, teraz dochodzą jeszcze te kosmiczne ceny paliw. Mimo to chłop chce to prawko zrobić i kupić jakieś auto, nie kumam.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 14:15   #755
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;89067854]To prawda, bardzo dużo osób rozmawia w ten sposób. Ale tutaj też zwracam uwagę jakiego słownictwa używa i jak składa zdania Bo właśnie, może ktoś nie umie, nie lubi pisać, woli bezpośredni kontakt, nie wiem. Na odczep raczej nie, zwłaszcza jeśli ta osoba sama inicjuje rozmowę. To musi być straszne, pisać nawet jeśli się nie ma ochoty

O, jest taka opcja żeby profil się nie pojawiał? Ale skoro już zostaliśmy raz sparowani?[/QUOTE]

Ja jednak bym się nie zrażała takim pisaniem. Ja co prawda lubię sobie popisać - co też widać po moich czasami kilometrowych postach na forum - ale znam całą masę ludzi, którzy po prostu tego nie lubią, mam parę koleżanek, które by męczył taki sposób pisania, jaki ja kultywowałam, czyli wymiana dłuuugich wiadomości. Także, jak ktoś pisze skrótowo, ale umie się wysłowić, to wierzę, że na żywo może być bardziej elokwentny. Jedynie, jak ktoś jest bardzo na bakier z ortografią, interpunkcją, widać mały zasób słownictwa, to wątpię, żeby na żywo okazał się tytanem intelektu.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 14:18   #756
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Oboje z moim facetem nie mamy prawka.
Chyba jedyna sytuacja kiedy doskwierał mi brak samochodu, to była przeprowadzka - trzeba było prosić o pomoc kogoś zmotoryzowanego, część rzeczy też przewoziłam uberem, a nawet komunikacją

Na co dzień nie widzę sensu w posiadaniu auta - mam kilka minut piechotą do metra, supermarket, drogerię i aptekę po drugiej stronie ulicy, siłownię na osiedlu, pracuję póki co w dobrze skomunikowanym miejscu. Gdy wychodzimy na miasto lub do znajomych to zazwyczaj pijemy jakiś alkohol, więc i tak byśmy jeździli uberem - jak do tej pory. Do tego często słucham od ludzi ile potrafią wydać na naprawy samochodu, teraz dochodzą jeszcze te kosmiczne ceny paliw. Mimo to chłop chce to prawko zrobić i kupić jakieś auto, nie kumam.
Dokładnie. Przeprowadzka to jest ten moment, kiedy auto jest bardzo potrzebne Ale ogólnie w dobrze skomunikowanym mieście - mi też auto nie było potrzebne. Tak jak wspomniałam - tylko do podróży, ale nie w stylu, że 4 godziny dziennie w aucie
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 16:16   #757
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Ja mam inne spostrzeżenia- prawo jazdy i samochód dają pełna dowolność w wyborze np. Pracy. Nie muszę się martwić czy jest połączenie, czy nie ma, czy z przesiadkami czy bez - nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Wybór lekarza - nie raz zdarzało mi się jechać 2 miasta dalej albo na jakiś wygwizdów do polecanego specjalisty. Możliwość spontanicznych wyjazdów gdziekolwiek - dziś np. Pojechaliśmy sobie do jakiegoś rezerwatu x km od domu - nie dojechalibyśmy tam komunikacja. Komuś potrzeba jest pomoc - wsiadam i jadę, jestem niezależna.
Robienie zakupów- nic prostszego. Wizyty z dzieckiem u lekarza - pakujesz w fotelik razem z klamotami i gotowe.
Jest to potężne ułatwienie życia i niesamowita wygoda jednak fakt pozostaje faktem - nie każdy powinien prawko posiadać. Lepiej zdawać sobie sprawę ze swoich ograniczeń. Jednak ja bym takiego faceta nie chciała, nie wyobrażam sobie bycia non stop czyimś szoferem.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-09, 16:36   #758
StysiaPati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 51
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Dlaczego wszyscy pytają tylko o prace?

Od końca grudnia nie pracuje, wzięłam zwolenienie od psychiatry. Wiadomo nie będę mówić o leczeniu każdemu typowi z internetu. Mówię ze nie przedłużono mi umowy to jest dopytywanie co planuje dalej itd i w kółko drążenie tematu pracy. Strasznie mnie to irytuje i czyje się jak na przesłuchaniu.

A jak kobieta tak dopytuje o prace to od razu gadają ze materialistka

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Niektórzy jak mówię ze nie pracuje to poprostu przestają pisać.

Zastanawiam się jak z tego wybrnąć ? Bo kłamać ze pracuje przecież nie będę

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Mam iść do pracy dla zasady? Póki dustaje zwolnienie od lekarza zadowala mnie mój dochód czasem dorobię ciś na giełdzie czy w internecie i nie mam ochoty iść do kolejnego miejsca byle tylko pracować dla zasady
StysiaPati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 16:43   #759
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez StysiaPati Pokaż wiadomość
Dlaczego wszyscy pytają tylko o prace?

Od końca grudnia nie pracuje, wzięłam zwolenienie od psychiatry. Wiadomo nie będę mówić o leczeniu każdemu typowi z internetu. Mówię ze nie przedłużono mi umowy to jest dopytywanie co planuje dalej itd i w kółko drążenie tematu pracy. Strasznie mnie to irytuje i czyje się jak na przesłuchaniu.

A jak kobieta tak dopytuje o prace to od razu gadają ze materialistka

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Niektórzy jak mówię ze nie pracuje to poprostu przestają pisać.

Zastanawiam się jak z tego wybrnąć ? Bo kłamać ze pracuje przecież nie będę

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Mam iść do pracy dla zasady? Póki dustaje zwolnienie od lekarza zadowala mnie mój dochód czasem dorobię ciś na giełdzie czy w internecie i nie mam ochoty iść do kolejnego miejsca byle tylko pracować dla zasady
Pisz prawdę i tyle. Nie każdy może chcieć na osobę partnerką kogoś bezrobotnego albo leczącego się psychiatrycznie. Jego/jej prawo. Takich rzeczy nie powinno się zatajać (przynajmniej jeśli dochodzi już do randkowania na żywo), bo są dość istotne, a poza tym prędzej czy później wyjdą na jaw.

I nie widzę nic złego w tym, żeby kobieta również pytała o status materialny czy plany na życie faceta. Dla kogoś to może być dość istotna kwestia przy wyborze partnera.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 16:46   #760
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez StysiaPati Pokaż wiadomość
Dlaczego wszyscy pytają tylko o prace?
Brak kreatywności? Wybieranie oczywistych rozwiązań? Większość osób ma pracę, więc to się może wydawać bezpiecznym pytaniem.
Cytat:
Zastanawiam się jak z tego wybrnąć ? Bo kłamać ze pracuje przecież
No normalnie, prawdę pisz. A jak ktoś nie odpisze, to tym lepiej – mniej zmarnowanego czasu.
Ew. można to ubrać w jakieś ładniejsze słowa – że od niedawna nie pracujesz i zajmujesz się dbaniem o inne aspekty życia, a co dalej, to czas pokaże, czy coś w tym stylu.
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 16:51   #761
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez StysiaPati Pokaż wiadomość
Dlaczego wszyscy pytają tylko o prace?

Od końca grudnia nie pracuje, wzięłam zwolenienie od psychiatry. Wiadomo nie będę mówić o leczeniu każdemu typowi z internetu. Mówię ze nie przedłużono mi umowy to jest dopytywanie co planuje dalej itd i w kółko drążenie tematu pracy. Strasznie mnie to irytuje i czyje się jak na przesłuchaniu.

A jak kobieta tak dopytuje o prace to od razu gadają ze materialistka

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Niektórzy jak mówię ze nie pracuje to poprostu przestają pisać.

Zastanawiam się jak z tego wybrnąć ? Bo kłamać ze pracuje przecież nie będę

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Mam iść do pracy dla zasady? Póki dustaje zwolnienie od lekarza zadowala mnie mój dochód czasem dorobię ciś na giełdzie czy w internecie i nie mam ochoty iść do kolejnego miejsca byle tylko pracować dla zasady
Dla mnie to zawsze było standardowe pytanie - zarówno skierowane przeze mnie do facetów, jak i odbierane od nich. Zwyczajnie ludzi interesuje, co druga osoba robi przez większość dnia.
Jak słyszałam, że ktoś nie pracuje, to też pytała, co w takim razie robi. Może właśnie coś mega ciekawego, co może być świetnym zaczątkiem rozmowy? A może siedzi na kanapie i scrolluje Instagram?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-09, 16:59   #762
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Pytania o pracę to dla mnie też brak kreatywności. Pracuję, to pracuję po co drążyć, a gdzie dokładnie, a kiedy, a od kiedy bla bla. Nudy.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 17:25   #763
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez StysiaPati Pokaż wiadomość
Dlaczego wszyscy pytają tylko o prace?

Od końca grudnia nie pracuje, wzięłam zwolenienie od psychiatry. Wiadomo nie będę mówić o leczeniu każdemu typowi z internetu. Mówię ze nie przedłużono mi umowy to jest dopytywanie co planuje dalej itd i w kółko drążenie tematu pracy. Strasznie mnie to irytuje i czyje się jak na przesłuchaniu.

A jak kobieta tak dopytuje o prace to od razu gadają ze materialistka

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Niektórzy jak mówię ze nie pracuje to poprostu przestają pisać.

Zastanawiam się jak z tego wybrnąć ? Bo kłamać ze pracuje przecież nie będę

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Mam iść do pracy dla zasady? Póki dustaje zwolnienie od lekarza zadowala mnie mój dochód czasem dorobię ciś na giełdzie czy w internecie i nie mam ochoty iść do kolejnego miejsca byle tylko pracować dla zasady
Ja bylam w podobnej sytuacji na poczatku pandemii. Mowilam, ze jestem na etapie zmiany pracy lub szukania. Z jednej strony wyszlo, ze nie pracuje, ale ze staram sie ten stan zmienic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89068231]Pytania o pracę to dla mnie też brak kreatywności. Pracuję, to pracuję po co drążyć, a gdzie dokładnie, a kiedy, a od kiedy bla bla. Nudy.[/QUOTE]W praktycznie kazdej rozmowie padalo to pytanie, ale np ja mowilam ogolnie czym sie zajmuje, bron boze nie podoawalam nazwy firmy, i w sumie chcialam wiedziec z ciekawosci czy rozmowca jest np informatykiem, ksiegowym, kopierowy czy calymi dniami pije piwo pobirajac zasilek.

Raz spotykalam sie z kolesiem co mowil ze jest bezrobotny, wersji czemu mial kilka, a bo nie wyszla nagrana robota, a bo czeka az w firmie znajomego otworza stanowisko. Bylam mlodsza i naiwna, teraz wole wiedziec chocoaz czy jak ktos ma przerwe w pracy to cos z tym probuje robic czy czeka na gwiazdke z nieba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 17:25   #764
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Pytanie o pracę... Samotni ojcowie pracują na cały etat, ale nie piszą od razu, że ich matka a babcia dziecka odrabia co najmniej etat opiekując się ich dzieckiem. Ja nie mam babci ani nikogo itd., ze względu na opiekę nad dziećmi z pracą słabo i nie udaję że nie ale niekoniecznie chcę się o tym rozpisywać ledwo poznawanym ludziom. W sumie z ludźmi, którzy ciągną temat bez zrozumienia mimo że odpowiadam krótko i chcę go zmienić w realnym życiu też bym nie miała o czym gadać.

Nie wyobrażam sobie życia bez auta, w sumie przywykłam do bycia jedynym kierowcą, więc prawko byłoby tylko dodatkowym atutem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Magrru
Czas edycji: 2022-01-09 o 18:18
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 17:28   #765
Sofiane
Raczkowanie
 
Avatar Sofiane
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 148
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89068231]Pytania o pracę to dla mnie też brak kreatywności. Pracuję, to pracuję po co drążyć, a gdzie dokładnie, a kiedy, a od kiedy bla bla. Nudy.[/QUOTE]

Ja jakoś nie pytam o pracę, bardziej zainteresowania, co lubi robić.
Sofiane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 17:42   #766
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Oboje z moim facetem nie mamy prawka.
Chyba jedyna sytuacja kiedy doskwierał mi brak samochodu, to była przeprowadzka - trzeba było prosić o pomoc kogoś zmotoryzowanego, część rzeczy też przewoziłam uberem, a nawet komunikacją

Na co dzień nie widzę sensu w posiadaniu auta - mam kilka minut piechotą do metra, supermarket, drogerię i aptekę po drugiej stronie ulicy, siłownię na osiedlu, pracuję póki co w dobrze skomunikowanym miejscu. Gdy wychodzimy na miasto lub do znajomych to zazwyczaj pijemy jakiś alkohol, więc i tak byśmy jeździli uberem - jak do tej pory. Do tego często słucham od ludzi ile potrafią wydać na naprawy samochodu, teraz dochodzą jeszcze te kosmiczne ceny paliw. Mimo to chłop chce to prawko zrobić i kupić jakieś auto, nie kumam.

Tak samo


Cytat:
Napisane przez StysiaPati Pokaż wiadomość
Dlaczego wszyscy pytają tylko o prace?

Dla mnie pytanie o pracę, w sensie: czym się zajmujesz zawodowo, jest neutralne. Podobnie jak np. kim jesteś z wykształcenia. Natomiast wypytywanie w jakiej firmie, w jakiej formie zatrudnienia, czy tym bardziej, o zarobki, jest nie na miejscu.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 18:19   #767
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Dla mnie pytanie o pracę, w sensie: czym się zajmujesz zawodowo, jest neutralne. Podobnie jak np. kim jesteś z wykształcenia. Natomiast wypytywanie w jakiej firmie, w jakiej formie zatrudnienia, czy tym bardziej, o zarobki, jest nie na miejscu.
Myślę tak samo. Jest to zawsze jakaś forma zaczepienia, nawiązania tematu rozmowy, dla mnie zupełnie neutralna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 18:26   #768
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;89067854]To prawda, bardzo dużo osób rozmawia w ten sposób. Ale tutaj też zwracam uwagę jakiego słownictwa używa i jak składa zdania Bo właśnie, może ktoś nie umie, nie lubi pisać, woli bezpośredni kontakt, nie wiem. Na odczep raczej nie, zwłaszcza jeśli ta osoba sama inicjuje rozmowę. To musi być straszne, pisać nawet jeśli się nie ma ochoty

O, jest taka opcja żeby profil się nie pojawiał? Ale skoro już zostaliśmy raz sparowani?[/QUOTE]Jest taka opcja, że nowe osoby Cię nie widzą, a zaakceptowane pary tak i można z nimi normalnie gadać.
Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Tak samo





Dla mnie pytanie o pracę, w sensie: czym się zajmujesz zawodowo, jest neutralne. Podobnie jak np. kim jesteś z wykształcenia. Natomiast wypytywanie w jakiej firmie, w jakiej formie zatrudnienia, czy tym bardziej, o zarobki, jest nie na miejscu.
Kiedyś facet zapytał mnie ile zarabiam od razu na początku rozmowy. "Czym się zajmujesz?" było jeszcze ok, ale jak zaraz potem zaczął pytać o kwoty to poczułam się cokolwiek dziwnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 19:19   #769
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Sofiane Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie pytam o pracę, bardziej zainteresowania, co lubi robić.
Dokładnie... Przecież z partnerem spędza się czas po pracy, a nie w pracy.

Wiadomo, że chwila rozmowy na temat pracy jest okej, ale już ciągnięcie tego tematu to jest coś dziwnego. Są zawody fascynujące, kreatywne i mogą być jednoczesnie czyjąś pasją, ale jak pracowałam w NGO to jedyne, co mogłam powiedziec o pracy, że exel ciągnie się w nieskończoność na narzekanie na robotę przyjdzie czas później
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-09, 19:22   #770
Sofiane
Raczkowanie
 
Avatar Sofiane
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 148
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89068484]Dokładnie... Przecież z partnerem spędza się czas po pracy, a nie w pracy.

Wiadomo, że chwila rozmowy na temat pracy jest okej, ale już ciągnięcie tego tematu to jest coś dziwnego. Są zawody fascynujące, kreatywne i mogą być jednoczesnie czyjąś pasją, ale jak pracowałam w NGO to jedyne, co mogłam powiedziec o pracy, że exel ciągnie się w nieskończoność na narzekanie na robotę przyjdzie czas później [/QUOTE]

Krótko na temat i idziemy dalej.
Sofiane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 19:37   #771
StysiaPati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 51
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Ktoś ru napisał ze mam pisać jak się leczę psychiatrycznie bo ktoś może nie chciec takiej osoby. Naprawdę byl to podły komentarz.

A ja mogę nie chciec faceta co choruje na wątrobę serce czy prostatę miał raka czy skłonności genetyczne do niego - może id razu niech każdy pisze listę przyjmowanych leków? Czemu uważasz ze trzeba pisać tylko psychiatryczne?



To jest prywatna sprawa każdej osoby kto się na co leczy.



Nie chciałabym tez faceta ktiry był u prostututki czy ma za sobą relacje fwb. Wiec żądam żeby wszyscy to pisali w swoich opisach xD
StysiaPati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 19:40   #772
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez StysiaPati Pokaż wiadomość
Ktoś ru napisał ze mam pisać jak się leczę psychiatrycznie bo ktoś może nie chciec takiej osoby. Naprawdę byl to podły komentarz.

A ja mogę nie chciec faceta co choruje na wątrobę serce czy prostatę miał raka czy skłonności genetyczne do niego - może id razu niech każdy pisze listę przyjmowanych leków? Czemu uważasz ze trzeba pisać tylko psychiatryczne?



To jest prywatna sprawa każdej osoby kto się na co leczy.



Nie chciałabym tez faceta ktiry był u prostututki czy ma za sobą relacje fwb. Wiec żądam żeby wszyscy to pisali w swoich opisach xD
Nie masz obowiązku pisać o swoim chorobach na portalach randkowych, już bez jaj. Nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie i czy cokolwiek z tego wyjdzie więc swoje intymne sprawy należy trzymać dla siebie. Nikt nie wyjawia wszystkiego na swój temat na takim etapie, to jakiś bullshit totalny.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 19:45   #773
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez StysiaPati Pokaż wiadomość
Ktoś ru napisał ze mam pisać jak się leczę psychiatrycznie bo ktoś może nie chciec takiej osoby. Naprawdę byl to podły komentarz.

A ja mogę nie chciec faceta co choruje na wątrobę serce czy prostatę miał raka czy skłonności genetyczne do niego - może id razu niech każdy pisze listę przyjmowanych leków? Czemu uważasz ze trzeba pisać tylko psychiatryczne?



To jest prywatna sprawa każdej osoby kto się na co leczy.



Nie chciałabym tez faceta ktiry był u prostututki czy ma za sobą relacje fwb. Wiec żądam żeby wszyscy to pisali w swoich opisach xD
Z chorobami psychicznymi (nazwijmy ogolnikowo) jest chyba tak, ze w razie slubu jak partner nie wie o tym, to moze to byc podstawa do uniewaznienia malzenstwa. ALE wlasnie, to juz zaawansowany etap znajomosci. Na poczatku uwazam ze nie ma sie obowiazku mowic czy sie leczy na depreseje, stany lekowe, nadcisnienie czy ma plaskostopie. Nie popadajny w skrajnosci, nie wiesz czy w ogole z dana osoba ci wyjdzie, a na wyznania o intymnych sprawach jakimi sa sprawy zdrowotne jest odpowiedni czas kiedy znajomosc sie rozwija

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 19:47   #774
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez StysiaPati Pokaż wiadomość
Ktoś ru napisał ze mam pisać jak się leczę psychiatrycznie bo ktoś może nie chciec takiej osoby. Naprawdę byl to podły komentarz.

A ja mogę nie chciec faceta co choruje na wątrobę serce czy prostatę miał raka czy skłonności genetyczne do niego - może id razu niech każdy pisze listę przyjmowanych leków? Czemu uważasz ze trzeba pisać tylko psychiatryczne?



To jest prywatna sprawa każdej osoby kto się na co leczy.



Nie chciałabym tez faceta ktiry był u prostututki czy ma za sobą relacje fwb. Wiec żądam żeby wszyscy to pisali w swoich opisach xD
Nikt ci nie kazał tego pisać w opisie czy wchodzić w szczegóły przy pierwszej rozmowie, ale jak już się z kimś umawiasz na żywo (w celu znalezienia partnera, a nie zobowiązującej relacji) i ktoś pyta o pracę czy choroby (mam na myśli wszystkie przewlekła, a nie tylko psychiatryczne) to moim zdaniem nie na miejscu jest ukrywać takie rzeczy i marnować kogoś czas, kiedy dla kogoś to może być deal-breaker. Raczej powinno każdemu zależeć, żeby znaleźć kogoś kto będzie nas akceptował tacy jacy jesteśmy, a nie kogokolwiek na siłę i budować związek na kłamstwie.

Dla mnie informacja o tym czy facet jest bezrobotny (ewentualnie dlaczego) i czy nie leczy się psychiatrycznie byłaby istotna, gdybym poszukiwała partnera. Tak samo nie chciałabym się po dwóch miesiącach randek dowiedzieć, że facet nie ma jeszcze rozwodu albo ma dzieci z poprzedniego związku.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 19:48   #775
StysiaPati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 51
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Te pytania o prace wprawiają mnie w zakłopotanie mimo ze jestem zadowolona ze swoich dochodów. Mam wrażenie ze faceci szukają takiej kobiety która sama wszystko sobie w związku ogarnie byle tylko nie zainwestować złotówki i obiadu nawet nie postawić. Takie odnoszę wrażenie ale może to naleciałości po poprzednim związku :0
StysiaPati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 19:52   #776
StysiaPati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 51
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Jak szukasz sponsora to rzecztwiscie kluczowa informacja jego sytuacja z praca.

To samo powiesz np o cukrzycy czy probkamach hormonalnych czy tylko o leki psychiatryczne ci chodzi?
StysiaPati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 19:52   #777
adrianoleite
Raczkowanie
 
Avatar adrianoleite
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 112
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;89068558]Nikt ci nie kazał tego pisać w opisie czy wchodzić w szczegóły przy pierwszej rozmowie, ale jak już się z kimś umawiasz na żywo (w celu znalezienia partnera, a nie zobowiązującej relacji) i ktoś pyta o pracę czy choroby (mam na myśli wszystkie przewlekła, a nie tylko psychiatryczne) to moim zdaniem nie na miejscu jest ukrywać takie rzeczy i marnować kogoś czas, kiedy dla kogoś to może być deal-breaker. Raczej powinno każdemu zależeć, żeby znaleźć kogoś kto będzie nas akceptował tacy jacy jesteśmy, a nie kogokolwiek na siłę i budować związek na kłamstwie.

Dla mnie informacja o tym czy facet jest bezrobotny (ewentualnie dlaczego) i czy nie leczy się psychiatrycznie byłaby istotna, gdybym poszukiwała partnera. Tak samo nie chciałabym się po dwóch miesiącach randek dowiedzieć, że facet nie ma jeszcze rozwodu albo ma dzieci z poprzedniego związku.[/QUOTE]

si si, jak nie szukamy czego nie zobowiązującego to kawa na ławę i nie ma ze boli nie warto marnować swojego i cudzego czasu
adrianoleite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 19:53   #778
StysiaPati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 51
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Poza tym ludzie powinni zrozumieć ze nie każdy musi pracować na etacie by mieć dochody
StysiaPati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 19:55   #779
StysiaPati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 51
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

No i nie każdy kto czasowo przyjmuje jakieś leki ma stwierdzona chorobę psychiczna :0



A zwolnienie od psychiatry biorą tez nieleczace się osoby w roznych sytuacjach
StysiaPati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-09, 19:58   #780
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez StysiaPati Pokaż wiadomość
Jak szukasz sponsora to rzecztwiscie kluczowa informacja jego sytuacja z praca.

To samo powiesz np o cukrzycy czy probkamach hormonalnych czy tylko o leki psychiatryczne ci chodzi?
Bzdura. Nie szukam sponsora, radzę sobie dobrze i dla mnie informacja o pracy też jest kluczowa.
O każdej chorobie, która może mieć potencjalnie wpływ na wspólne życie, powinno się poinformować. Np. problemy hormonalne mogą wpływać na możliwość posiadania dzieci, taka dość kluczowa informacja w związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-19 17:44:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.