Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;)))) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-21, 14:23   #751
anikarenina
Przyczajenie
 
Avatar anikarenina
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 22
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Witam,

Ja w piatek mam badanie przezierności karku, Skorpioniec jak to właściwie wyglada? Gratuluję ślicznego, zdrowego maleństwa

Jestem poraz 4 od początku ciąży przeziębiona, od tygodnia jestem już w pracy i nie bardzo mogę znów wziac zwolnienie Ale byle do wakacji- mam wolne
Jak się czujecie? Ja wymiotuję, ale właściwie dwa, trzy razy w tygodniu- więc da się przezyć Tylko ciągle jestem chora.
anikarenina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 14:36   #752
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Ja na razie wymiotowałam tylko raz i mam nadzieję, że już nie będę. Ogólnie mdli mnie coraz rzadziej, z rana już wcale. Boje się teraz żeby nie podłapać grypy od mojego TŻeta, bo ciągle chodzi, kicha i smarka
Skorpioniec super zdjęcie ja idę w czwartek, nie mogę się już doczekać, czy wszystko jest ok
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 14:36   #753
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez anikarenina Pokaż wiadomość
Witam,

Ja w piatek mam badanie przezierności karku, Skorpioniec jak to właściwie wyglada? Gratuluję ślicznego, zdrowego maleństwa

Jestem poraz 4 od początku ciąży przeziębiona, od tygodnia jestem już w pracy i nie bardzo mogę znów wziac zwolnienie Ale byle do wakacji- mam wolne
Jak się czujecie? Ja wymiotuję, ale właściwie dwa, trzy razy w tygodniu- więc da się przezyć Tylko ciągle jestem chora.

ja tez znow dostalam zwolnienie.. ale do pracy chadzam czasem i zalatwiam drobnostki

przeziernosc to normalne usg..(pierwszy raz mialam przez brzuch) podczas ogladania dziecka lekarz mierzy odleglosc od kregosłupa do (chyba) zew czesci ciala.. acha i mierzyl tez dlugosc kosci nosowej..ale ztego wrazenia zapomnialam po co..

naprawde nie ma czego sie bac.. trzymam kciuki i napewno wszystko bedzie oki...

ja sie nie denerwowalam bo nie wiedzialam ze teraz to bedzie badane.. (domyslalam sie) i chyba lepiej bo bym sie nakrecala 3 tygodnie..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 16:42   #754
ania2888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 39
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

skorpioniec nie zgodzę sie z tobą co do zwolnienia, moja koleżanka była na zwolnieniu od początku ciąży i też lekarz wystawiał jej jakieś zaświadczenie. mi też powiedział,że będę na zwolnieniu do końca ciąży i jak minie pół roku to mam sie zgłosić do zus po jakiś papier ale szczegółów nie znam
ania2888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 17:23   #755
Kamilka86
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Carrigaline
Wiadomości: 128
GG do Kamilka86
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Hej Kochane. Czy któraś z Was miała tak, że wymiotowała po witaminkach dla ciężarnych? Bo ja tak chyba właśnie mam... Dziś rano zapomniałam wziąć tabletek (jechaliśmy do urzędów załatwić kilka spraw) no i wzięłam je jak wróciliśmy. A nie długo potem bliskie spotkanie z toaletą... Myślicie, że to przez tabletki? Czy tylko zbieg okoliczności?
Kamilka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 18:12   #756
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Kamilka86 Pokaż wiadomość
Hej Kochane. Czy któraś z Was miała tak, że wymiotowała po witaminkach dla ciężarnych? Bo ja tak chyba właśnie mam... Dziś rano zapomniałam wziąć tabletek (jechaliśmy do urzędów załatwić kilka spraw) no i wzięłam je jak wróciliśmy. A nie długo potem bliskie spotkanie z toaletą... Myślicie, że to przez tabletki? Czy tylko zbieg okoliczności?

ja w ogole nie wymiotowalam.. mialam tylko mega mdłości..

ale lekarz mi zabronil brac zestawow witamin dla ciezarnych w I trymestrze..(hmn moze miedzy innymi dla tego).. zalecil sam folik 1x1

w przyszlym tygodniu konczy mi sie folik i zaczyna 2 trymestr (zbieg okolicznosci) i dopiero wtedy mam zaczac brac zestaw witamin .. kupilam PREVITAL COMPLEX ..

ale lekarz mowi ze to nie ma wiekszego znaczenia jaki byle dla kobiet w ciąży..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 18:16   #757
lagowianka
Zakorzenienie
 
Avatar lagowianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12 439
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
dzieki za komplementa na zwolnieniu nie mozna byc non stop 180 dni.. w trkacie dobrze jest wziac urlop albo na pare dni do pracy wrocic...

mnie mdlosci juz opuscily.. trzymam kciuki i by i wam odpuscily

nie możesz wrócić w trakcie zwolnienia do pracy, bo jeśli zwolnienie trwało dłużej niz miesiąc to musisz mieć z higieny pracy zezwolenie

dowiedziałam się ze 6 tygodni przed upływem tych 180 dni zwolnienia trzeba złożyć do ZUS wniosek o świadczenie rehabilitacyjne
lagowianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 18:18   #758
lagowianka
Zakorzenienie
 
Avatar lagowianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12 439
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Kamilka86 Pokaż wiadomość
Hej Kochane. Czy któraś z Was miała tak, że wymiotowała po witaminkach dla ciężarnych? Bo ja tak chyba właśnie mam... Dziś rano zapomniałam wziąć tabletek (jechaliśmy do urzędów załatwić kilka spraw) no i wzięłam je jak wróciliśmy. A nie długo potem bliskie spotkanie z toaletą... Myślicie, że to przez tabletki? Czy tylko zbieg okoliczności?

ja kupiłam prenatal Complex - one w składzie mają imbir i po nich lepiej sie czuję, mam trochę mdłości, ale juz nie wymiotuję , a wymiotowałam dwa dni non stop
lagowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 18:27   #759
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez lagowianka Pokaż wiadomość
nie możesz wrócić w trakcie zwolnienia do pracy, bo jeśli zwolnienie trwało dłużej niz miesiąc to musisz mieć z higieny pracy zezwolenie

dowiedziałam się ze 6 tygodni przed upływem tych 180 dni zwolnienia trzeba złożyć do ZUS wniosek o świadczenie rehabilitacyjne
nie wiem dokladnie sie jescze nie dowiadywalam.. moze masz racje..

jeszcze mi dlaeko do tych 180 dni(roboczych czy wogóle?)

przy okazji zapytam kadrowa lub lekarza...
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 05:29   #760
elkajd07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Dziewczyny smutno mi po wizycie dowiedziałam się , że pęcherzyk osadzil sie za blisko szyjki macicy a tam gdzie powinien byc mam miesniaka! A jakis miesiac temu mialam usg i zadnego miesniaka nie wykryli! Ginekolog powiedzial, ze prawdopodobnie nie donosze ciąży, bo w takim wypadku jest duze ryzyko poronienia Kurcze ale pech;(;( A ja sie tak cieszylam!
elkajd07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 07:53   #761
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez elkajd07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny smutno mi po wizycie dowiedziałam się , że pęcherzyk osadzil sie za blisko szyjki macicy a tam gdzie powinien byc mam miesniaka! A jakis miesiac temu mialam usg i zadnego miesniaka nie wykryli! Ginekolog powiedzial, ze prawdopodobnie nie donosze ciąży, bo w takim wypadku jest duze ryzyko poronienia Kurcze ale pech;(;( A ja sie tak cieszylam!
Nie załamuj się. Przecież jeszcze nic nie wiadomo.Ryzyko jest-co nie znaczy że lekarz wie na pewno, że nie donosisz ciąży. Ja na Twoim miejscu poszłabym do jeszcze jednego lekarza, dowiedzieć się co on o tym myśli.
Przytulam Cię mocniutko i trzymam kciuki z całych sił.
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 08:24   #762
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez elkajd07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny smutno mi po wizycie dowiedziałam się , że pęcherzyk osadzil sie za blisko szyjki macicy a tam gdzie powinien byc mam miesniaka! A jakis miesiac temu mialam usg i zadnego miesniaka nie wykryli! Ginekolog powiedzial, ze prawdopodobnie nie donosze ciąży, bo w takim wypadku jest duze ryzyko poronienia Kurcze ale pech;(;( A ja sie tak cieszylam!
kochana nie martw sie .. leć do innego lekarza.. trzeba probowac.. jesli pecherzyk sie rozwija zawsze jest nadzieja i trzeba walczyc, trzymam kciuki...

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
Nie załamuj się. Przecież jeszcze nic nie wiadomo.Ryzyko jest-co nie znaczy że lekarz wie na pewno, że nie donosisz ciąży. Ja na Twoim miejscu poszłabym do jeszcze jednego lekarza, dowiedzieć się co on o tym myśli.
Przytulam Cię mocniutko i trzymam kciuki z całych sił.
wlasnie tak do innego lekarza..


mi dzis glowa pęka a musze jechac do klienta.... dobre ze pogoda ladna chociaz..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 08:47   #763
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez elkajd07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny smutno mi po wizycie dowiedziałam się , że pęcherzyk osadzil sie za blisko szyjki macicy a tam gdzie powinien byc mam miesniaka! A jakis miesiac temu mialam usg i zadnego miesniaka nie wykryli! Ginekolog powiedzial, ze prawdopodobnie nie donosze ciąży, bo w takim wypadku jest duze ryzyko poronienia Kurcze ale pech;(;( A ja sie tak cieszylam!

trzymamy kciuki, żeby jednak sie udało

co do witamin dla kobiet w ciąży mi na opstatniej wizycie powiedziala, żebym zaczeła brać jedne, które teraz biore nazywaja się Falvit M, a kupiłam sobie jeszcze jak mi lekarka radziła Centrum Materna, ale je zaczne brać jak mi sie te pierwsze skończą. ja po tych tabletkach niemam raczej wymiotów.

wogóle odkryłam , ze mleko pomaga mi nie tylko na zgage od wczoraj jak było mi niedobrze i chciało mi się wymiotować piłam mleko i od razu przechodziło, udało mi sie nawet cały dzień niewymiotować, poprostu sukces hehe.

Scorpionec piekny maluszek - GRATULACJE , ja mam podobne zdjęcie bardzo tylko moj maluszek jest ciupke mniejszy ale to kwestia różnicy tygodni, one teraz tak szybciutko zaczynaja rosnąć., i niewiem dla czego jak zeskanuje mam za duzy rozmiar i za czorta nieumiem wstawić tego zdjęcia , rozmiaru tez nieumiem zmniejszyć
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 09:00   #764
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

udało mi sie jakoś inaczej załadowac to zdjęcie własnie przed chwilka tam gdzie pod avatarkiem pisze zdjęcia :1 , i jak klikam w tą 1 to sie otwiera zdjęcie mojego maleństwa, inaczej mi chyba niewyjdzie mi to wklejenie zdjecia
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 09:01   #765
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez elkajd07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny smutno mi po wizycie dowiedziałam się , że pęcherzyk osadzil sie za blisko szyjki macicy a tam gdzie powinien byc mam miesniaka! A jakis miesiac temu mialam usg i zadnego miesniaka nie wykryli! Ginekolog powiedzial, ze prawdopodobnie nie donosze ciąży, bo w takim wypadku jest duze ryzyko poronienia Kurcze ale pech;(;( A ja sie tak cieszylam!
Trzymam mocno kciuki za to, żeby Twój lekarz nie miał jednak racji!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 09:07   #766
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

KaSiaEG fajowy maluszek u mnie jest wiekszy zoom to troszke inaczej wyglada..

glowa mi nadal peka..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 09:12   #767
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Elkajd07 leć do innego lekarza i na razie się tym nie przejmuj.

A mam jeszcze pytanie czy wy na każdej wizycie macie usg?? Mam wizytę na 28 i lekarz mi powiedział, że nie będziemy robić usg teraz tylko dopiero jak bedę w 12-14 tyg. Tak się zastanawiam czy nie pójść prywatnie i sprawdzić co ta moja dzidzia porabia.
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 09:18   #768
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
KaSiaEG fajowy maluszek u mnie jest wiekszy zoom to troszke inaczej wyglada..

glowa mi nadal peka..

moze wez sobie apap jak tak Cie bardzo głowa boli, ja jak byłam chora ostatnio to nawet 3 razy dziennie pozwoliła mi brać apap , a byłam wtedy w 10 tygodniu, troche sie bałam ale pozniej na usg jak sie okazało ze wszystko jest ok , to juz teraz napewno jak by mnie bardzo bolała głowa to bym wzieła apap, tym bardziej , że mnie jak zaczyna boleć głowa to tak strasznie , ze sie zwijam i rwe włosy z głowy, niestety ja mam niski próg bólu.


Salomea1 ja mam na każdej wizycie robione USG , ale przez to , że moja ciąża jest podwyższonego ryzyka , na nastepnej wizycie chyba tez bede miała robione to badanie przezierności, muszę sie o to upomniec bo to juz 14 tydzień będzie
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 10:04   #769
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

ja do tej pory mialam 4 usg(jestem w 12 tyg i 2 dniu)

ale mialam plamienia itp..

teraz bede miala dopiero w dwudziestym tygodniu... ale za to dwa bo chce poza programem isc na usg 3d


wzielam apap ale narazie bez zmian..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 10:12   #770
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Dzięki mamusie, ja dzisiaj zaczynam 9 tydz i mialam tylko 1 usg - na pierwszej wizycie, żeby sprawdzić czy ciąża nie jest pozamaciczna (mój lekarz jest przewrażliwiony na tym punkcie), a tak ogólnie to nie mam zadnych plamień, wymiotów, tylko delikatne mdłości rano jak nie zjem śniadania. Ale na usg to chyba jednak pójdę z ciekawości.

Skorpioniec jeśli masz możliwość to odpocznij w cichym miejscu , a i na ból głowy oprócz apapu polecam duzo wody mineralnej - śmieszne ale odkad jestem w ciązy to mi pomaga.
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 10:58   #771
elkajd07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Dziekuje, ze tak pocieszacie Chyba macie racje pojde do innego lekarza zobaczymy co powie moze jednak nie bedzie tak zle. Dzisiaj dowiedzialam sie, ze wiekszosc kobiet z miesniakami ciaze donosi ale przewaznie musza miec cesarskie ciecie. No nic narazie staram sie o tym nie myslec i cieszyc sie ta ciaza Moj TŻ caly czas powtarza, ze urodze mu slicznego dzidziusia i nie ma innej opcji Jak narazie to dostałam pełno książeczek od pani ginekolog do poczytania o ciąży także mam się czym zająć
elkajd07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:00   #772
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez elkajd07 Pokaż wiadomość
Dziekuje, ze tak pocieszacie Chyba macie racje pojde do innego lekarza zobaczymy co powie moze jednak nie bedzie tak zle. Dzisiaj dowiedzialam sie, ze wiekszosc kobiet z miesniakami ciaze donosi ale przewaznie musza miec cesarskie ciecie. No nic narazie staram sie o tym nie myslec i cieszyc sie ta ciaza Moj TŻ caly czas powtarza, ze urodze mu slicznego dzidziusia i nie ma innej opcji Jak narazie to dostałam pełno książeczek od pani ginekolog do poczytania o ciąży także mam się czym zająć

widzisz, napewno będzie dobrze, tak jak dziewczyny mówia , idż do innego lekarza, zawsze warto porównac opinie lekarską. Napewno dzidzia będzie zdrowo rosła. trzeba być optymistycznie nastawionym. pozdrawiam
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:33   #773
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

niestety nie moglam polezec bo musialam jechac na spotkanie.. jazda smochodem przychodzila mi dzis z trudem...

ale za to mam patent na bol glowy przeszedl na mojego tz... uff mi ulzylo ale tera jego szkoda bidaka..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:39   #774
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

A mnie od 3 dni boli w krzyżu:/ ciekawe czy to jest spowodowane, bo nic nie robię, brzucha też prawie nie mam Też tak macie??
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:52   #775
poisone
Rozeznanie
 
Avatar poisone
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 730
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
A mnie od 3 dni boli w krzyżu:/ ciekawe czy to jest spowodowane, bo nic nie robię, brzucha też prawie nie mam Też tak macie??
Mnie też boli - blisko kości ogonowej. Ale słyszałam, że niektóre dziewczyny tak mają
poisone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:54   #776
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez poisone Pokaż wiadomość
Mnie też boli - blisko kości ogonowej. Ale słyszałam, że niektóre dziewczyny tak mają
a ze mnie sie wszyscy w domu smieją, że to z nicnierobienia mam nadzieję, że trochę nam przejdzie, a nie będzie się nasilać
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:55   #777
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

mnie bola plecy jak długo siedze... ale u mnie to norma bo moj kregosłup swoje przezyl..

pozatym mam tyłozgięcie i dzidziek podobno moze naciskac na nerwy...
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 13:22   #778
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Mnie tez czesto boli krzyz, to chyba normalne

Dziewczyny, to sa Wasze pierwsze ciaze czy sa tu takie, ktore maja juz jakies dzieci ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 13:27   #779
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Moja pierwsza.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 13:29   #780
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Moja też pierwsza
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.