Skok na Lutki | SergeLutens.com - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Co bierzemy?
De profundis 9 20,45%
Boxeuses 7 15,91%
Fourreau noir 6 13,64%
Ambre sultan 6 13,64%
Bois de violette 1 2,27%
Bois et fruits 3 6,82%
Bois et musc 2 4,55%
Bois oriental 7 15,91%
Bornéo 1834 14 31,82%
Chêne 6 13,64%
Chergui 12 27,27%
Cuir mauresque 1 2,27%
El attarine 4 9,09%
Encens et lavande 1 2,27%
Fleurs d'oranger 0 0%
Fumerie turque 4 9,09%
Iris silver mist 4 9,09%
La myrrhe 4 9,09%
Mandarine - mandarin 4 9,09%
Miel de bois 3 6,82%
Muscs Koublaï Khän 4 9,09%
Rahät loukoum 5 11,36%
Rose de nuit 4 9,09%
Santal de Mysore 4 9,09%
Sarrasins 3 6,82%
Tubéreuse criminelle 8 18,18%
Un bois sépia 5 11,36%
Un lys 2 4,55%
Vétiver oriental 5 11,36%
Vitriol d'oeillet 4 9,09%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 44. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-09, 12:48   #751
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Ja również już mam odleweczki i sample. Dziękuję Baśku za kolejne super zakupy z Tobą
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 13:37   #752
loriena
Zakorzenienie
 
Avatar loriena
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 261
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Ja też mam swoje cudeńka, czas na testy. Dzięki

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

jeszcze kusi mnie z 7 lutkow (palcowych) i wszystkie bede znac moze zrobimy znow maly napad za jakis czas.[/QUOTE]

Z pałacowych konicznie musimy poznać:
Bois et musc
Encens et Lavande
Rose de Nuit
Un Lys

i jeszcze Chypre rouge ale to już nie dzwonek
__________________

loriena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 13:43   #753
rena63
Zakorzenienie
 
Avatar rena63
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 7 026
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Mam i ja swojego dzwona z Bokserkami oraz odlewki .Baśku jeszcze raz przyjmij moje wyrazy uznania dla tego przedsięwzięcia Zakupy z Tobą to prawdziwa przyjemność.
rena63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:15   #754
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Mam lutki! Super zapakowane, wszystko całe i zdrowe Na razie psiknęłam na nadgarstki Profundisa, strasznie dziwny zupełnie inny niż się spodziewałam ale muszę z nim trochę pochodzić, zobaczyć jak się rozwija kwieciuch straszny, zapach wieńców pogrzebowych, zdecydowanie ale brakuje mi w nim jakiejś mocniejszej nuty bazowej...niemniej jednak podoba mi się to dziwadło Cherugi wąchałam z flachy na razie i pierwsze wrażenie pozytywne
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:31   #755
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

A ja się zakochałam w El Attarine - urzekła mnie jego lekkość porównując do Miel De Bois
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:47   #756
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

wszystkim .Robię to wszystko bezinteresowanie,bo tylko w czym takim widzę prawdziwość i szczerosc. Sporo ludzi mnie pyta, po co to robię a i 1. pytaniem jest dlaczego ja nic na tym nie zarabiam.... to jest ten moment, ze probouje im to wyjasnic, ale wlasciwie po co im tlumaczyc? oni i tak wiedza swoje - ja tez.

z jednej strony mówię sobie, że nigdy wiecej nie wezme na siebie tak dużej rozbiorki mowilam tak po padpie, demeter, corsocomo, tauerze.... bo zajmuje to mi duuzo czasu (moze w jakims sesnie przez to sie mniej uczę - a tak to uwazam,ze zadna minuta podczas pakowania nie byla zmarnowana może i narobię się przy tym dużo, to nie jest wazne, ale nie jestem też leniem i zapachy są dla mnie najważniejsze i z całym poswieceniem robie to dla nich Was i siebie )
nie wyobrażam, zebym przestala sie tym interesowac
Wizaz jest tez jedynym miejscem gdzie jestem rozumiana ( nie mysle tu do konca o perfumoholizmie ) bo 'zwykla osoba' nie wie czym jest nisza i nie ma takiej wrazliwosci na zapachy, nie rozumie i nie doceni zapachu, ale też chodzi mi o zrozumienie tego co robię. Jak jeszcze interesowałam się
'sephorowymi' to non stop mi wypominaly moje kolezanki, ze znow sobie cos kupilam itd Tak mi się nasunela refleksja po tym jak moja przyjaciolka (z ktora rozmawiam teraz 2 zdaniowo raz na miesiac, kiedys 24/dobe, ktora wypomniala mi, ze 'no tak na perfumki musisz miec kase' -gdy rozmawialysmy o tym, ze kasa jest potrzebna na rozne rzeczy... pamietam to do dzis i bardzo to do mnie trafiło, nie zapomnę tego, także tego jak wypomniala mi 'ze mam wiecej czasu przez indywidualne nauczanie'. zal mi strasznie zaprzepaszczenia naszej znajomosci, i naprawde nie wierze, ze tak się stalo. Z kolei na wizazu sa ludzie... normalni brakuje mi tego w tym moim' życiu prywatnym' ....
ale skoro nie mogę zniesc podłych zachowan ludzi to wolę miec 3 prawdziwych znajomych. Wydusiłam to z siebie, bo zawsze chciałam, zeby ktos mnie zrozumial... czuję rozczarowanie wsrod ludzi (w moim wieku?) , malo kto mnie rozumie i mało kto (w moim wieku?) ma inne zainteresowania niż alkohol i papierosy


---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

lexxi - mimo,ze profundis jest kwiatowy to ma cos w sobie straznego. Takze brakuje mi jakiejs uzupelniajacej bazy... moze zappach zniczy, ognia, dymu,kadzidla ? ALe proba oddania mrocnzych kwiatkow nie jest zla
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 15:03   #757
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
na wizazu sa ludzie... normalni
albo w podobnym stopniu nienormalni
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 15:04   #758
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
albo w podobnym stopniu nienormalni





Ważne, że są
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 15:05   #759
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
wszystkim .Robię to wszystko bezinteresowanie,bo tylko w czym takim widzę prawdziwość i szczerosc. Sporo ludzi mnie pyta, po co to robię a i 1. pytaniem jest dlaczego ja nic na tym nie zarabiam.... to jest ten moment, ze probouje im to wyjasnic, ale wlasciwie po co im tlumaczyc? oni i tak wiedza swoje - ja tez.

z jednej strony mówię sobie, że nigdy wiecej nie wezme na siebie tak dużej rozbiorki mowilam tak po padpie, demeter, corsocomo, tauerze.... bo zajmuje to mi duuzo czasu (moze w jakims sesnie przez to sie mniej uczę - a tak to uwazam,ze zadna minuta podczas pakowania nie byla zmarnowana może i narobię się przy tym dużo, to nie jest wazne, ale nie jestem też leniem i zapachy są dla mnie najważniejsze i z całym poswieceniem robie to dla nich Was i siebie )
nie wyobrażam, zebym przestala sie tym interesowac
Wizaz jest tez jedynym miejscem gdzie jestem rozumiana ( nie mysle tu do konca o perfumoholizmie ) bo 'zwykla osoba' nie wie czym jest nisza i nie ma takiej wrazliwosci na zapachy, nie rozumie i nie doceni zapachu, ale też chodzi mi o zrozumienie tego co robię. Jak jeszcze interesowałam się
'sephorowymi' to non stop mi wypominaly moje kolezanki, ze znow sobie cos kupilam itd Tak mi się nasunela refleksja po tym jak moja przyjaciolka (z ktora rozmawiam teraz 2 zdaniowo raz na miesiac, kiedys 24/dobe, ktora wypomniala mi, ze 'no tak na perfumki musisz miec kase' -gdy rozmawialysmy o tym, ze kasa jest potrzebna na rozne rzeczy... pamietam to do dzis i bardzo to do mnie trafiło, nie zapomnę tego, także tego jak wypomniala mi 'ze mam wiecej czasu przez indywidualne nauczanie'. zal mi strasznie zaprzepaszczenia naszej znajomosci, i naprawde nie wierze, ze tak się stalo. Z kolei na wizazu sa ludzie... normalni brakuje mi tego w tym moim' życiu prywatnym' ....
ale skoro nie mogę zniesc podłych zachowan ludzi to wolę miec 3 prawdziwych znajomych. Wydusiłam to z siebie, bo zawsze chciałam, zeby ktos mnie zrozumial... czuję rozczarowanie wsrod ludzi (w moim wieku?) , malo kto mnie rozumie i mało kto (w moim wieku?) ma inne zainteresowania niż alkohol i papierosy


---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

lexxi - mimo,ze profundis jest kwiatowy to ma cos w sobie straznego. Takze brakuje mi jakiejs uzupelniajacej bazy... moze zappach zniczy, ognia, dymu,kadzidla ? ALe proba oddania mrocnzych kwiatkow nie jest zla
Baśku drogi, ja doskonale rozumiem to co napisałaś na szaro ja nawet już nie staram się tłumaczyć "zwykłym" ludziom o co chodzi w perfumowym Wizażu, rozbiórkach etc...nikt tego nie rozumie i też pierwsze pytanie, które zawsze pada to: "i co, można na tym zarobić?" bez komentarza....Nie lubię też jak moje koleżanki pytają czym pachnę, bo jak mówię, to zawsze są dziwne spojrzenia...a z niszą dopiero zaczynam! No ale jak dziwnie się patrzą, kiedy słyszą że pachnę Dolce Vitą, to jak bym powiedziała, że dziś użyłam De Profundis to już fogle masakra by była Dlatego nie dyskutuję z nimi o perfumach, dla nich to inny świat. Na szczęście moja najlepsza przyjaciółka od razu dała się wkręcić w perfumoholizm i bardzo jej się to wszystko podoba ma do mnie przyjść na dniach testować Lutki, już nie może się doczekać i pewnie w następnym rzucie Lutkowym będzie brała udział Ja też się cieszę, że mam Was, drogie Wizażanki dobrze mi tu z Wami

A wracając do De Profundis, to mimo braku mocnej bazy bardzo mi się podoba dziwak, rzeczywiście trochę straszny Testuję też łokciowo:

Bois et Fruits- taki piękny i Dolcevitowaty chcę flaszunię

Daim Blond (dzięki za kapkę )- na razie uczucia mieszane, ale zapach na pewno ciekawy

zostały jeszcze globalne testy wszystkich i porządne przetestowanie Cherugi i Borneo
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 15:40   #760
lady_poison
Zakorzenienie
 
Avatar lady_poison
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mszczonów/Warszawa
Wiadomości: 4 489
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Baśku - ja też wczoraj dostałam - w sam raz na urodziny taki prezent mi zrobiłaś. Nie spodziewałam się, że dojdzie tak szybko.

Dzięki za ogrom pracy, jesteś wielka!
__________________
Instagram
lady_poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 17:02   #761
__nika__
Wtajemniczenie
 
Avatar __nika__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 012
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

I ja mam wszyściutko u siebie - nienaruszone

Po wstępniaku: jestem oczarowana Vitriolem, początek ma trochę plastikowy, ale potem...to poezja. Produndis jest prawie taki, jak go sobie wyobrażałam, miały być fiołkowe chryzantemy - są! Miało być melancholijnie, smutno, introwertycznie - jest... Na bazę muszę jeszcze trochę poczekać.

Matte: mam propozycję: wymiana piątala Vitriola za 6 ml Profundis? Co Ty na to? Jakby co - zapraszam na PW

Basiek: kochana, jesteś moją Bohaterką! Naprawdę nie mogę wyjść z podziwu za tą całą akcję, precyzję we wszystkim i dobre serduszko
__________________

__nika__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 17:09   #762
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Ja od wczoraj mam awizo i cały czas się zastanawiam co to takiego do mnie przyszło. Zapewne to Baśkowe Lutki ale 100% pewności nie mam Także dopiero jutro dam znać. Jestem bardzo ciekawa tych wszystkich zapachów
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 17:32   #763
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

A jakby komuś się przypadkiem nie spodobały: El attarine i Vitriol d'oeillet to ja chętnie przygarnę . Trochę żałuję, że nie brałam tych dwóch, ale mądry Polak po szkodzie .
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 18:05   #764
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Mam i ja Baśku, wielkie dzięki

Przetestowałam na razie trzy, Chergui, Vitriol i Profundisa, i o ile nowości mnie rozczarowały zwłaszcza Vitriol (a taka zachęcająca ostrrra nazwa ) to Chergui baaaardzo mi podpasowało. Reszta na później, nie mogę się doczekać zwłaszcza Chene ale boję się rozczarować....

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
jeszcze kusi mnie z 7 lutkow (palcowych) i wszystkie bede znac moze zrobimy znow maly napad za jakis czas.
Szalona!

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość

ale skoro nie mogę zniesc podłych zachowan ludzi to wolę miec 3 prawdziwych znajomych. Wydusiłam to z siebie, bo zawsze chciałam, zeby ktos mnie zrozumial... czuję rozczarowanie wsrod ludzi (w moim wieku?) , malo kto mnie rozumie i mało kto (w moim wieku?) ma inne zainteresowania niż alkohol i papierosy

fajnie czasem z siebie coś wydusić, zwłaszcza do ludzi co na bank Cię zrozumieją

Cytat:
Napisane przez mettemarit Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś chciałby się pozbyć Profundisa, to z chęcią przygarnę
muszę przetestować jeszcze raz, ale na 90% będzie do oddania, jeśli urządza Cię 7 ml bez paru psiknięć.. dam znać
Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
A jakby komuś się przypadkiem nie spodobały: El attarine i Vitriol d'oeillet to ja chętnie przygarnę . Trochę żałuję, że nie brałam tych dwóch, ale mądry Polak po szkodzie .
Mam 5 ml Vitriol
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 18:33   #765
Ewa_Ch
Zadomowienie
 
Avatar Ewa_Ch
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 903
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Mowicie o znajomych... Dzisiaj w Douglasie sprzedawczyni proponowala mi zielone DKNY Powiedzialam,ze dziekuje ale lubie troche inne zapachy. Pani nie dala za wygrana i zapytala jakie No to wymienilam ze 3 kadzidlaki. Widzialam,ze patrzy na mnie jak na wariatke...



Moj osobisty maz twierdzi,ze te odlewki, wspolne zakupy to jakas sekta)) I po co mi dwadziscia flaszeczek po 5 ml, ktorych jak twierdzi pewnie nawet nie rozpoznaje jak za to moglabym sobie kupic ze 2 zestawy z balsamamiDDD

Basiu to co- teraz Kiliany?
__________________
Nakarm bezdomne psy

http://www.pustamiska.pl/
Ewa_Ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 18:43   #766
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

a czy ktoś czuje różę w Vitriolu, hę?
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 18:45   #767
passero
Zadomowienie
 
Avatar passero
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 204
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Baśku, ja nie od dziś wiem, że jesteś Niezwykłym, Wspaniałym Koralikiem
Dziękuję - doszło.
passero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 18:55   #768
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Dziękuję )))))) !!


Kameno - myślę, ze nie zawiedziesz sie na Chene


co do vitrola, dopiero teraz go testuję ze swojego smapla
przypomina mi bardzo drole de roses l'artisana, znacie?
pachnie mi i koperkiem i nivea, i roza,



Profundis - wciagnal mnie, lubię go wachac

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

powaznie - nie mam planow - moze byc wszystko



a tak na serio Biorę pod uwagę: dokonczenie L'artisanow Numero, drugi napad na Tauera, drugi napad na Lutka (ale tylko zapachy, ktorcyh nie bralysmy ewentualnie cale flaszki) Le LAbo exclusive - ale to nie wypali raczej...
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 18:58   #769
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
a tak na serio Biorę pod uwagę: dokonczenie L'artisanow Numero, drugi napad na Tauera, drugi napad na Lutka (ale tylko zapachy, ktorcyh nie bralysmy ewentualnie cale flaszki) Le LAbo exclusive - ale to nie wypali raczej...
Tauera...
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 19:10   #770
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
a czy ktoś czuje różę w Vitriolu, hę?
kwaśną i pocukrzoną
ale ledwo ledwo, Vitriola prawie w ogóle nie czuję a psiknęlam porządnie...
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 19:29   #771
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

[QUOTE=Ewa_Ch;30417883]Mowicie o znajomych... Dzisiaj w Douglasie sprzedawczyni proponowala mi zielone DKNY Powiedzialam,ze dziekuje ale lubie troche inne zapachy. Pani nie dala za wygrana i zapytala jakie No to wymienilam ze 3 kadzidlaki. Widzialam,ze patrzy na mnie jak na wariatke...

a mi w Sephorze to samo w "nagrodę" za zakupy! i tez podziękowałam! I dała mi taki LOOK

Moj osobisty maz twierdzi,ze te odlewki, wspolne zakupy to jakas sekta))

chyba mamy tego samego męża , ale powoli się wciąga (zwłaszcza od kiedy do domu dotarła odlewka Gucci PH).
z góry przepraszam, jeżeli cytaty będą niewidoczne, ale mam jakis dziwny edytor...
edytowane: są niewidoczne, no żeszszsz
melagu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 20:15   #772
ewikk
Rozeznanie
 
Avatar ewikk
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 749
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Gd wróciłam do domu i zobaczyłam ten WIELKI KARTON to zwątpiłam Tata patrzył jak go z nabożną czcią otwieram i przy trzeciej warstwie czarnej pianki, podzielił się ze mną wątpliwością, że pewnie w środku jeden flakonik będzie, jak w kreskówce. Tak się złożyło, że najpierw chwyciła zawiniątko z samplami i gdy je odwijałam, tata zobaczył 2-militrowego sampla, spojrzał na wybebeszony karton, nie wytrzymał i obśmiał się jak norka
Obecnie w kartonie siedzi moja kotka i broni dostępu innym sierściuszkom, bo w kartonie jest boska, orgiastycznie szeleszcząca czarna bibuła

Na razie mam na lewym nadgarstku boxeuses i oprócz słodyczy czuję nadpalone metalowe opiłki ? Ale zapach podoba mi się szalenie.

Baśku, ogromnie dziękuję za rozbiórkę, zgłaszam się do następnych lutków
Jeśli chodzi o tą organizację, to jestem wstrząśnięta i zmieszana, pozytywnie oczywiście
Na Twoją cześć - HIP HIP HURRA!
Pozostałym rozbiórkowiczom bardzo dziękuję za miłą atmosferę i dzielone ogromne emocje
pozdrawiam,
ewikk
__________________
Koty. Koty są miłe.
T. Pratchett
ewikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 20:23   #773
mettemarit
Wtajemniczenie
 
Avatar mettemarit
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 822
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Cytat:
Napisane przez __nika__ Pokaż wiadomość
Matte: mam propozycję: wymiana piątala Vitriola za 6 ml Profundis? Co Ty na to? Jakby co - zapraszam na PW
Napisałam PW

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
muszę przetestować jeszcze raz, ale na 90% będzie do oddania, jeśli urządza Cię 7 ml bez paru psiknięć.. dam znać
Bardzo mnie urządza Rezerwuję więc te 7 ml, i czekam na PW z listą Twoich chciejstw
__________________
Wymiana
mettemarit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 20:27   #774
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Cytat:
Napisane przez ewikk Pokaż wiadomość
Gd wróciłam do domu i zobaczyłam ten WIELKI KARTON to zwątpiłam Tata patrzył jak go z nabożną czcią otwieram i przy trzeciej warstwie czarnej pianki, podzielił się ze mną wątpliwością, że pewnie w środku jeden flakonik będzie, jak w kreskówce. Tak się złożyło, że najpierw chwyciła zawiniątko z samplami i gdy je odwijałam, tata zobaczył 2-militrowego sampla, spojrzał na wybebeszony karton, nie wytrzymał i obśmiał się jak norka
Obecnie w kartonie siedzi moja kotka i broni dostępu innym sierściuszkom, bo w kartonie jest boska, orgiastycznie szeleszcząca czarna bibuła

Na razie mam na lewym nadgarstku boxeuses i oprócz słodyczy czuję nadpalone metalowe opiłki ? Ale zapach podoba mi się szalenie.

Baśku, ogromnie dziękuję za rozbiórkę, zgłaszam się do następnych lutków
Jeśli chodzi o tą organizację, to jestem wstrząśnięta i zmieszana, pozytywnie oczywiście
Na Twoją cześć - HIP HIP HURRA!
Pozostałym rozbiórkowiczom bardzo dziękuję za miłą atmosferę i dzielone ogromne emocje
pozdrawiam,
ewikk
a ja się obsmialam jak to przeczytalam jakos przypadkiem tak poukladalam, i wyglada, ze sampla 4 gramowego wlozylam do takiej paczki


pomyslalam, ze 6 flaszek trzeba dobrze owinac mysle ze karton byl za duzy tylko o trochę A, i mam nadzieję, że dostarczyli Ci ją 'do gory' tak zakalam na poczcie
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 20:34   #775
imbra
Rozeznanie
 
Avatar imbra
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 537
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Cytat:
Napisane przez Ewa_Ch Pokaż wiadomość
Moj osobisty maz twierdzi...[...]
Że się tak beszczelnie zapytam - a masz jakiegoś nieosobistego?
Cytat:
Napisane przez Ewa_Ch
Basiu to co- teraz Kiliany?
Ja się podpisuję wszystkimi kończynami pod tą myślą, bo do osiągnięcia mojej perfumeryjnej nirwany brakuje mi flaszki Pure Oud Kiliana właśnie...
To co? Znajdzie się ktoś chętny?

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
Kameno - myślę, ze nie zawiedziesz sie na Chene
Chene boskie jest i kurde jestem zła, że nie udało mi się z flakonem
imbra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 21:02   #776
haber23
Rozeznanie
 
Avatar haber23
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: miasteczko pod Wwą
Wiadomości: 714
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Ja też dzisiaj dostałam swoją porcję, wszystkie obwąchałam ale najdłużej zatrzymałam się przy Bois Oreintal, śliczny. Chciałabym bardzo podziękować za rozbiórkę i za Twój ogrom pracy jaki włożyłaś w nią spełniasz moje młodzieńcze marzenia zawsze chciałam poznać zapachy perfum, których nazwy tylko znałam i dzięki rozbiórkom je poznaję, bardzo bardzo dziekuję
haber23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 21:09   #777
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Cytat:
Napisane przez ewikk Pokaż wiadomość
Gd wróciłam do domu i zobaczyłam ten WIELKI KARTON to zwątpiłam Tata patrzył jak go z nabożną czcią otwieram i przy trzeciej warstwie czarnej pianki, podzielił się ze mną wątpliwością, że pewnie w środku jeden flakonik będzie, jak w kreskówce. Tak się złożyło, że najpierw chwyciła zawiniątko z samplami i gdy je odwijałam, tata zobaczył 2-militrowego sampla, spojrzał na wybebeszony karton, nie wytrzymał i obśmiał się jak norka
Obecnie w kartonie siedzi moja kotka i broni dostępu innym sierściuszkom, bo w kartonie jest boska, orgiastycznie szeleszcząca czarna bibuła

Na razie mam na lewym nadgarstku boxeuses i oprócz słodyczy czuję nadpalone metalowe opiłki ? Ale zapach podoba mi się szalenie.

Baśku, ogromnie dziękuję za rozbiórkę, zgłaszam się do następnych lutków
Jeśli chodzi o tą organizację, to jestem wstrząśnięta i zmieszana, pozytywnie oczywiście
Na Twoją cześć - HIP HIP HURRA!
Pozostałym rozbiórkowiczom bardzo dziękuję za miłą atmosferę i dzielone ogromne emocje
pozdrawiam,
ewikk
o to, to też czuję tę metaliczną nutę, która powoduje ścisk żołądka i automatycznie dyskwalifikuje zapach...
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 21:10   #778
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

dziewczyny, które brały Santal de Mysore - jak Wam się podoba? Bo nie wiem, czy to kwestia mojej skóry, czy konceptu twórcy zapachu, ale Sandałowca u mnie mało, za to dużo garam masali. Normalnie jakbym wsadziła nos do słoiczka ze świeżo utartą mieszanką przypraw.
melagu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 21:34   #779
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

ja tez czuje w santalu mnostwo przypraw i jakos skojarzyl mi sie i barw ai zapachem z padpa
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 21:58   #780
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Skok na Lutki | SergeLutens.com

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
a czy ktoś czuje różę w Vitriolu, hę?
Ja czuję

Cytat:
Napisane przez melagu Pokaż wiadomość
dziewczyny, które brały Santal de Mysore - jak Wam się podoba? Bo nie wiem, czy to kwestia mojej skóry, czy konceptu twórcy zapachu, ale Sandałowca u mnie mało, za to dużo garam masali. Normalnie jakbym wsadziła nos do słoiczka ze świeżo utartą mieszanką przypraw.
Też mam mnóstwo przypraw Aż sprawdzę, jak pachnie garam masala...
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.