Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-25, 21:39   #751
JoannaP90
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP90
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 80
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej Mam na myśli właśnie doktora Szychtę, pacjenci piszą o nim w samych superlatywach i takie tez miałam odczucie będąc na konsultacji. Opinie czytałam chyba na znanylekarz, przekopałam oprócz tego cały internet i jestem pewna ze jest genialnym chirurgiem.
JoannaP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 08:36   #752
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Starsze dziewczyny na wątku pamiętacie "kochaneczke" oglądaliście uwagę ?
NA SZARO W TEL NIE UMIEM.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 09:26   #753
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Starsze dziewczyny na wątku pamiętacie "kochaneczke" oglądaliście uwagę ?
NA SZARO W TEL NIE UMIEM.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Tak, ja pamiętam kochaneczkę. Wymieniała implanty chyba z ok.300cc,bo były dla niej za małe na 475cc w Czechach. Pamiętam też jak tu się chwaliła na forum, że jest w ciąży i jest ciekawa jak jej się cycki zmienią.

Szok. Biedna chora psychicznie dziewczyna, potrzebuje pomocy specjalistów, w głowie tylko kasa i wygląd,ale już są poważne psychiczne problemy i należy się leczyć. Obserwowałam ją też na Insta, ten jej świat był tak idealny, że aż ciężko było uwierzyć... On ten cały Mario też jakiś nie halo. Najbardziej w tym wszystkim skrzywdzili małą, bezbronną dziewczynkę, która potrzebuje tylko poczucia bezpieczeństwa, opieki i miłości a traktowana była jak manekin do zarabiania kasy i na dodatek psychicznie tak bardzo dręczona...
Bardzo mi szkoda tej malutkiej Nelii,sama mam dzieci, jeden płacz i jestem przy nich, tulę i koję łzy,jakby mi je ktoś skrzywdził to zabiłabym bez zastanowienia.A tu własna matka wyzywa i tak się znęca.... serce pęka na milion kawałków...szok.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 12:01   #754
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Zgaduje, ze zostanę tutaj zjechana. Ale moim zdaniem jeśli chodzi o ta sytuacje to oni obydwoje są siebie warci. Podobno nagrania, które opublikował jej mąż pochodzą z czasu gdy dziewczynka miała 4 miesiące. Bardzo możliwe, ze przechodziła wówczas depresje poporodowa. W tym samym czasie dowiedziała się również, ze mąż ja zdradza. Dodatkowo znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Jak dla mnie ten facet jest niezłym manipulantem. Bardzo możliwe, ze te nagrania zostały właśnie zmanipulowane bądź wyciągnięte z kontekstu. Albo nagrywał tylko to co byłoby dla niego wygodne. Już wcześniej można było zauważyć u niego niepokojące zachowanie. Obiecywał dziewczynie złote góry, kłamał odnośnie swoich zarobków oraz legalności swojego biznesu. Zmuszał ja do urodzenia dziecka, chociaż dostała polecenie od swojego psychiatry, ze nie jest to właściwy moment. Oczywiście dziewczyna miała wybór i powinna od niego odejść przy pierwszym akcie agresji z jego strony. Zgaduje, ze faktycznie kierowała ja chęć wyjścia za zamożnego mężczyznę i posiadanie łatwego i przyjemnego życia. Nie chce jej tutaj wybielać. Jednak uważam, ze ten mężczyzna wcale nie jest lepszy i to on doprowadził ja do takiego stanu! A sposób w jaki zachowują się dziennikarze „Uwagi” błaga o pomstę do nieba. Oczywiście najbardziej poszkodowane w tym wszysykim zostało samo dziecko. I szczerze mówiąc nie wiem jak powinna się dalej potoczyć ta sprawa. Nie wiem czy przekazanie pełni praw rodzicielskich ojcu będzie dobrym pomysłem. Oczywiście takie samo zdanie mam o matce dziewczynki.



Denerwuje mnie również sposób w jakim przedstawiają O. - jako dziewczynę, która sprzedała swoją urodę w zamian za pieniądze. Takie zachowanie oczywiście jest godne potępienia. Ale dlaczego nikt nie przedstawi tego od drugiej strony. Jakimi kryteriami kierował się ten mężczyzna wybierając akurat ja na swoją zone? Nie wydaje mi się, żeby była to kwestia intelektu czy systemu wartości. Widziały gały co brały. Tylko dlaczego nikt w telewizji nie podejmie się takiego tematu? Czy facet naprawdę myślał, ze taka kobieta będzie dobra matka dla jego dziecka? Czy może kierował się tylko i wylacznie jej pięknem ZEWNĘTRZNYM?
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 12:43   #755
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Zgaduje, ze zostanę tutaj zjechana. Ale moim zdaniem jeśli chodzi o ta sytuacje to oni obydwoje są siebie warci. Podobno nagrania, które opublikował jej mąż pochodzą z czasu gdy dziewczynka miała 4 miesiące. Bardzo możliwe, ze przechodziła wówczas depresje poporodowa. W tym samym czasie dowiedziała się również, ze mąż ja zdradza. Dodatkowo znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Jak dla mnie ten facet jest niezłym manipulantem. Bardzo możliwe, ze te nagrania zostały właśnie zmanipulowane bądź wyciągnięte z kontekstu. Albo nagrywał tylko to co byłoby dla niego wygodne. Już wcześniej można było zauważyć u niego niepokojące zachowanie. Obiecywał dziewczynie złote góry, kłamał odnośnie swoich zarobków oraz legalności swojego biznesu. Zmuszał ja do urodzenia dziecka, chociaż dostała polecenie od swojego psychiatry, ze nie jest to właściwy moment. Oczywiście dziewczyna miała wybór i powinna od niego odejść przy pierwszym akcie agresji z jego strony. Zgaduje, ze faktycznie kierowała ja chęć wyjścia za zamożnego mężczyznę i posiadanie łatwego i przyjemnego życia. Nie chce jej tutaj wybielać. Jednak uważam, ze ten mężczyzna wcale nie jest lepszy i to on doprowadził ja do takiego stanu! A sposób w jaki zachowują się dziennikarze „Uwagi” błaga o pomstę do nieba. Oczywiście najbardziej poszkodowane w tym wszysykim zostało samo dziecko. I szczerze mówiąc nie wiem jak powinna się dalej potoczyć ta sprawa. Nie wiem czy przekazanie pełni praw rodzicielskich ojcu będzie dobrym pomysłem. Oczywiście takie samo zdanie mam o matce dziewczynki.



Denerwuje mnie również sposób w jakim przedstawiają O. - jako dziewczynę, która sprzedała swoją urodę w zamian za pieniądze. Takie zachowanie oczywiście jest godne potępienia. Ale dlaczego nikt nie przedstawi tego od drugiej strony. Jakimi kryteriami kierował się ten mężczyzna wybierając akurat ja na swoją zone? Nie wydaje mi się, żeby była to kwestia intelektu czy systemu wartości. Widziały gały co brały. Tylko dlaczego nikt w telewizji nie podejmie się takiego tematu? Czy facet naprawdę myślał, ze taka kobieta będzie dobra matka dla jego dziecka? Czy może kierował się tylko i wylacznie jej pięknem ZEWNĘTRZNYM?
Dobrze mówisz. Zapoznali się na portalu gdzie ładne laski szukają bogatych sponsorów. Samo zalogowanie się na takim portalu daje wiele do myślenia co to są za ludzie, czym się kierują i jakie mają wartości w życiu. Nie mnie to oceniać,mają prawo, niech każdy robi to co uważa za słuszne.
Niech się logują,sponsorują,zdradza ją,demolują auta, kłócą.
Ale nie rozumiem jak w tym wszystkim "matka" pozwoliła, aby dziecko było świadkiem tego wszystkiego a na dodatek sama je poniżała! Pomijając te wszystkie ich problemy, to zupełnie ich sprawa, ale nic nie usprawiedliwia jej wyzywania, wyżywania się i pogardy do maleńkiej, bezbronnej córeczki.
Instynkt macierzyński sprawia, że biegniesz do dziecka kiedy płacze i bronisz go jak lwica. A tu było zupełnie odwrotnie.

Zarówno ona jak i on nie zasługują na dziecko, mają w życiu zupełnie inne, ważniejsze priorytety a dziecko jest dla nich tylko przeszkodą.
Oby malutka znalazła kochający dom, jest tyle ludzi, którzy marzą o dziecku...

Płakać się chce ,bo wiem, że mała tęskni za matką,nawet złą matką, ale tęskni, bo jest do niej pomimo tego co przeszła bardzo przyzwyczajona... tak małe dziecko zawsze będzie wołać do mamy, choćby nie wiem jak zostało skrzywdzone... to jest najgorsze...

Nie wiem jak się skończy ta sprawa, czy ona straci prawa rodzicielskie czy tylko on będzie jedynym opiekunem prawnym, czy obydwoje je stracą. Ciężko przewidzieć. Zastanawiam się jak "kochaneczka" będzie żyła z myślą, że miała tak cudną córeczkę i to wszystko straciła... Jeśli w ogóle kiedyś to zrozumie to psychicznie sobie raczej z tym nie poradzi...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 22:59   #756
ewitta21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 7
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witam drogie panie



Ja juz jestem po operacji , moje nowe piersi zostaly wszczepione 20/09.. 570 HP Polytech .

Wasze forum znalazlam dopiero teraz , mnostwo przydatnych informacji! szkoda , ze tak pozno
ewitta21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 07:52   #757
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez ewitta21 Pokaż wiadomość
Witam drogie panie



Ja juz jestem po operacji , moje nowe piersi zostaly wszczepione 20/09.. 570 HP Polytech .

Wasze forum znalazlam dopiero teraz , mnostwo przydatnych informacji! szkoda , ze tak pozno
Heloł! Gratulacje jaki pokaźny implant. Gdzie robiłaś i jakie masz wymiary,że doktorek dobrał taki ładny implant?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-27, 08:28   #758
natalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez ewitta21 Pokaż wiadomość
Witam drogie panie



Ja juz jestem po operacji , moje nowe piersi zostaly wszczepione 20/09.. 570 HP Polytech .

Wasze forum znalazlam dopiero teraz , mnostwo przydatnych informacji! szkoda , ze tak pozno
Gratulacje 😀 570, no no

U mnie dziś 10 dzień po operacji. Wczoraj byłam na kontroli, okazało się, że źle nosiłam pas.
I teraz zafiksowalam się, że zmarnowalam tydzień nosząc pas za wysoko. U mnie ten pas jest bardzo ważny, bo implant siedzi wysoko, a nowy fald podpiersiowy jest 2cm niżej niż stary. Bez zrobienia nowego miałabym sutki skierowane w dół. Boję się, że zostanie jak jest i będzie konieczną poprawka. Z profilu.cycki.nie wyglądają zbyt dobrze.

Dziś miałam próbna jazdę samochodem. Cale 10 minut do szkoły i z powrotem
Mąż jechał że mną żeby się zamienić jeśli nie dam rady ale było ok.
Tylko ręce na kierownicy muzę trzymać nisko i wolniej zmieniam biegi.
natalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 11:42   #759
ewitta21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 7
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Heloł! Gratulacje jaki pokaźny implant. Gdzie robiłaś i jakie masz wymiary,że doktorek dobrał taki ładny implant?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

dziekuje


Piersi zrobione we Francji , bo tutaj od dluzszego czasu mieszkam ,

schudlam30 kg i moj biust razem ze mna

zdecydowalam sie na implanty , poniewaz zostaly mi dwa puste worki , miseczka 'wydluzone' rozciagniete C
jestem wysoka (175 cm) i pokazna , duze biodra , troche cialka 70 kg
ewitta21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-29, 10:21   #760
natalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Pytanie za milion
Po jakim czasie implant zaczął przesuwać się ładnie w dół na swoje właściwe miejsce?
Interesuje mnie zwlaszcza opinia dziewczyn, które miały obniżamy fald podpiersiowy.
natalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-29, 13:54   #761
karoli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny, jestem 8 dni po operacji i bardzo dobrze sie czuje, wczoraj bylam na intensywnym spacerze (ok.2,5 km) i czulam sie super, stad moje pytanie: czy cos mi sie stanie, jeśli pojezdze sobie rekreacyjnie na rowerze stacjonarnym? Dostalam zakaz na miesiac uprawiania sportu, ale spacery bardzo wskazane, wiec sama nie wiem. A juz mam dosc siedzenia i lezenia :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karoli7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-29, 15:29   #762
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez karoli7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem 8 dni po operacji i bardzo dobrze sie czuje, wczoraj bylam na intensywnym spacerze (ok.2,5 km) i czulam sie super, stad moje pytanie: czy cos mi sie stanie, jeśli pojezdze sobie rekreacyjnie na rowerze stacjonarnym? Dostalam zakaz na miesiac uprawiania sportu, ale spacery bardzo wskazane, wiec sama nie wiem. A juz mam dosc siedzenia i lezenia :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym nie ryzykowała chyba... 8 dni to bardzo mało czasu.. wiem że Cie skręca od tego siedzenia, ale wydaje mi się, że bezpieczeństwo i piękne cycuszki są tego warte
Niby zakaz jazdy na rowerze wynika głownie też z tego, że nieraz jeździ się po krzywej powierzchni i cycki po prostu podskakują - na stacjonarnym nie ma tej obawy, ale ręce na kierownicy będziesz trzymać? Ja bym odpuściła
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-30, 10:26   #763
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Halooo witam się
Czy jakieś "stare" twarzy tu jeszcze wpadają?
pozdrawiam!
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-30, 18:11   #764
Weronika12390
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witajcie zdecydowalam sie na powiekszenie piersi. Po utracie wagi moj biust wyglada nieestetycznie, bardzo mi to przeszkadza i sprawia ze mam kompeksy. Możecie polecić jakiegoś lekarza z Krakowa/ Katowic? Jak byłby bardzo dobry i sprawdzony to inne lokalizacje tez wchodzą w grę. Czy robił ktoś taki zabieg u dr Keller-Skomskiej?

Edytowane przez Weronika12390
Czas edycji: 2018-09-30 o 18:19
Weronika12390 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-30, 18:33   #765
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Weronika12390 Pokaż wiadomość
Witajcie zdecydowalam sie na powiekszenie piersi. Po utracie wagi moj biust wyglada nieestetycznie, bardzo mi to przeszkadza i sprawia ze mam kompeksy. Możecie polecić jakiegoś lekarza z Krakowa/ Katowic? Jak byłby bardzo dobry i sprawdzony to inne lokalizacje tez wchodzą w grę. Czy robił ktoś taki zabieg u dr Keller-Skomskiej?
Kraków T.K , Katowice A.K

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Halooo witam się
Czy jakieś "stare" twarzy tu jeszcze wpadają?
pozdrawiam!
Wpadają, wpadają i już nawet cycki mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-30, 22:55   #766
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Za 10 dni mój termin operacji i nie będę pewnie mogła się pewnie odlepić od tego wątku

Przez Was mam wątpliwości co do rozmiaru. Lekarz proponował max. 350cc do mojej sylwetki, ale teraz nie jestem przekonana czy to na pewno wystarczająco. Z tym, że moje wyjściowe to ładne B, więc może nie będzie tak źle.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-30, 23:12   #767
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Za 10 dni mój termin operacji i nie będę pewnie mogła się pewnie odlepić od tego wątku

Przez Was mam wątpliwości co do rozmiaru. Lekarz proponował max. 350cc do mojej sylwetki, ale teraz nie jestem przekonana czy to na pewno wystarczająco. Z tym, że moje wyjściowe to ładne B, więc może nie będzie tak źle.
To zależy jakie masz oczekiwania oraz wymiary

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 07:19   #768
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

570cc i Francją- wszystko jasne
Ciekawe dlaczego za granica nie boja się dużych implantów



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 07:40   #769
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez NocnaFuriia Pokaż wiadomość
570cc i Francją- wszystko jasne
Ciekawe dlaczego za granica nie boja się dużych implantów



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No a u nas większość lekarzy między 300 a 390cc. Tak się tego kurczowo trzymają, że to wielki szok jak jeden na dziesięciu lekarzy przekracza tą magiczną cyfrę 3 z przodu i proponuje na początek 450, 500cc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-01, 10:19   #770
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Melefi dokładnie. ponad 400 to już czasami magia... :P
moje to takie pimpki

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronika12390 Pokaż wiadomość
Witajcie zdecydowalam sie na powiekszenie piersi. Po utracie wagi moj biust wyglada nieestetycznie, bardzo mi to przeszkadza i sprawia ze mam kompeksy. Możecie polecić jakiegoś lekarza z Krakowa/ Katowic? Jak byłby bardzo dobry i sprawdzony to inne lokalizacje tez wchodzą w grę. Czy robił ktoś taki zabieg u dr Keller-Skomskiej?
Ja robiłam u AK w Katowicach. Mogę Ci go polecić z czystym sumieniem. Szczególnie, że miałam problemy po operacji, bo i torebka się wytworzyła i implant w jednej piersi wypadł z kieszeni... nie odwrócił się tylko pomógł
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 11:36   #771
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Ja nie ale mam zalecone delikatne ćwiczenia rąk, prostować, zginać, delikatnie unosić, ruszać ramionami i prostować się, bo ja jak babulinka: zgarbiona, cycki rękoma podtrzymuje, żeby mi nie odpadły
Masaże to mój doktorek poleca blizn, ale dopiero po miesiącu.Że co???Chyba źle zrozumiałam, operacje miałaś wczoraj czy dzisiaj o 9 ? O 12 do domu? Jessoooo brzmi jak z jakiegoś dokumentu tvn: operacje w Tajlandii gdzie Ty robiłaś, że Cię wypuścili i dlaczego? Przez 3 h po operacji powinno się być podłączonyn pod aparaturę sprawdzającą i monitorującą funkcje życiowe. Jak to możliwe, że Cię wypuścili?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, tylko 3,5 h byłam w klinice operacje robiłam w Norwegii. I muszę powiedzieć, że czułam się świetnie. Przez pierwsza dobę tylko paracetamol brałam, później już żadnych leków. Zero bólu, jedynie plecy od leżenia trochę bolały. Dzisiaj 12 dni minęło, a ja już pracuje, jeżdżę autem itp. jakbym wiedziała, że to wszystko tak łatwo pójdzie to bym z 10 lat temu zrobiła operacje jeśli chodzi o rozmiar to dostałam 295cc tak jak się umawiałam z dr, i mimo że miałam trochę wątpliwości czy nie będzie za mało, to myślę że chyba więcej by źle u mnie wyglądalo. No, ale to się okaże jak opuchlizna zejdzie już całkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 12:45   #772
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jestem największym bojdudkiem świata, operację przechodziłam fatalnie - nie mam słów, aby określić jak było mi ciężko, miesiąc bylam wyłączona z życia całkowicie. Przez kilka pierwszych dni nawet nie wstawałam do toalety. Dziś ćwicząc na siłowni nie mogę na siebie napatrzeć, jedna z najlepszych decyzji mojego życia
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 12:47   #773
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Tak, tylko 3,5 h byłam w klinice operacje robiłam w Norwegii. I muszę powiedzieć, że czułam się świetnie. Przez pierwsza dobę tylko paracetamol brałam, później już żadnych leków. Zero bólu, jedynie plecy od leżenia trochę bolały. Dzisiaj 12 dni minęło, a ja już pracuje, jeżdżę autem itp. jakbym wiedziała, że to wszystko tak łatwo pójdzie to bym z 10 lat temu zrobiła operacje jeśli chodzi o rozmiar to dostałam 295cc tak jak się umawiałam z dr, i mimo że miałam trochę wątpliwości czy nie będzie za mało, to myślę że chyba więcej by źle u mnie wyglądalo. No, ale to się okaże jak opuchlizna zejdzie już całkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nieprawdopodobne!
Ale super, że tak to zniosłaś. Ja z bólu i po narkozie błagałam pielęgniarkę, żeby mnie dobiła a i lekarza chciałam wzywać, co by mi jak najszybciej te kamienie z klatki piersiowej wyciągał Najchętniej przeleżałabym w klinice 5 dni, bo 3 doba w domu też dała mi popalić, ketonal garściami jadłam. Ale ja też miałam włożony duży implant i mało mi skóry nie rozerwało koszmar. Na szczęście było, minęło a cycki zostały
A powiedz mi tak z czystej ciekawości ile taki zabieg kosztuje w Norwegii? Ja wiem, że zarobki są inne i jak dla nas jest wszystko bardzo drogie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 13:12   #774
ewitta21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 7
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

dziewczyny opowiedzcie mi jak wygladala ewolucja waszego dochodzenia do siebie , jesli chodzi o bol piersi ,ich twardosc , plecow(bol nie twardosc hihi) , kiedy to sie skonczylo ...?


Ja jestem 11 dni po operacji , od 3 dni juz wszystko bylo super, zadnego bolu , moglam zyc prawie normalnie , zadnego ucisku , klucia, a dzis....rano nie moglam wstac z lozka , bol plecow i klatki powrocil.. klucie raz w jednej raz w drugiej piersi , a to brodawka , a to w miejscu szycia ( pod biustem)..
w dodatku piersi sa twarde i bolace po bokach i na dole , u gory super , i w dotyku i w czuciu, wizualnie takze



czy to u was tez tak wygladalo?

Edytowane przez ewitta21
Czas edycji: 2018-10-01 o 14:33 Powód: blad
ewitta21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 13:31   #775
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez ewitta21 Pokaż wiadomość
dziewczyny opowiedzcie mi jak wygladala ewolucja waszego dochodzenia do siebie , jesli chodzi o bol piersi ,ich twardosc , plecow , kiedy to sie skonczylo ...?


Ja jestem 11 dni po operacji , od 3 dni juz wszystko bylo super, zadnego bolu , moglam zyc prawie normalnie , zadnego ucisku , klucia, a dzis....rano nie moglam wstac z lozka , bol plecow i klatki powrocil.. klucie raz w jednej raz w drugiej piersi , a to brodawka , a to w miejscu szycia ( pod biustem)..
w dodatku piersi sa twarde i bolace po bokach i na dole , u gory super , i w dotyku i w czuciu, wizualnie takze



czy to u was tez tak wygladalo?
Mi dzisiaj mija 3 tygodnie i dalej mnie cyce bolą, a to zakłują a to cierpną, w dolnych partiach ani w sutkach nie mam czucia,dalej opuchnięte, prawy bardziej miękki, lewy twardy i bardziej opuchnięty narazie się nie zapowiada na koniec. Myślę, że moje są dopiero w połowie swojej drogi, żeby można było powiedzieć już jest ok.
A może jesteś przed okresem i takie objawy? W sumie 11 dni po to jeszcze swieża sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 13:34   #776
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
To nieprawdopodobne!
Ale super, że tak to zniosłaś. Ja z bólu i po narkozie błagałam pielęgniarkę, żeby mnie dobiła a i lekarza chciałam wzywać, co by mi jak najszybciej te kamienie z klatki piersiowej wyciągał Najchętniej przeleżałabym w klinice 5 dni, bo 3 doba w domu też dała mi popalić, ketonal garściami jadłam. Ale ja też miałam włożony duży implant i mało mi skóry nie rozerwało koszmar. Na szczęście było, minęło a cycki zostały
A powiedz mi tak z czystej ciekawości ile taki zabieg kosztuje w Norwegii? Ja wiem, że zarobki są inne i jak dla nas jest wszystko bardzo drogie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pierwsze co jak tylko oczy otworzyłam to spytałam "ile ml mam?" I poszłam dalej spać może faktycznie tak to przechodzę bo mam mały implant. Jeśli chodzi o cenę, to wcale dużo drożej nie jest, robiłam w jednej z najdroższych klinik a płaciłam 39 tys kr Czyli jakieś hmm 17-18 tys zł? A mam Motiva Ergonomix, więc cena droższa jak za anatomiczne. Okrągłe kosztują ok 15 tys zł.. więc praktycznie cena taka sama, a porównując zarobki to tutaj się bardziej opłaca ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 13:34   #777
olgadajeradosc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 46
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Mi dzisiaj mija 3 tygodnie i dalej mnie cyce bolą, a to zakłują a to cierpną, w dolnych partiach ani w sutkach nie mam czucia,dalej opuchnięte, prawy bardziej miękki, lewy twardy i bardziej opuchnięty narazie się nie zapowiada na koniec. Myślę, że moje są dopiero w połowie swojej drogi, żeby można było powiedzieć już jest ok.
A może jesteś przed okresem i takie objawy? W sumie 11 dni po to jeszcze swieża sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jestem prawie 3 miesiące po i dalej nie mam czucia w sutkach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olgadajeradosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 13:40   #778
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Ja pierwsze co jak tylko oczy otworzyłam to spytałam "ile ml mam?" I poszłam dalej spać może faktycznie tak to przechodzę bo mam mały implant. Jeśli chodzi o cenę, to wcale dużo drożej nie jest, robiłam w jednej z najdroższych klinik a płaciłam 39 tys kr Czyli jakieś hmm 17-18 tys zł? A mam Motiva Ergonomix, więc cena droższa jak za anatomiczne. Okrągłe kosztują ok 15 tys zł.. więc praktycznie cena taka sama, a porównując zarobki to tutaj się bardziej opłaca ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha ja to samo: pierwsze pytanie:ile doktor włożył ( u mnie zastanawiał się czy 480 czy 535) a pielęgniarka mówi: 535.a ja ok. I dalej kima
Kurcze to faktycznie cena sztos. Zupełnie jak u nas. Ja w Wawie płaciłam 17,5k no ale plus badania, dojazdy, noclegi przed to wyszło w sumie 19. Więc w choooj.


A gdzieś mi się o uszy obiło, że hot-dog w Norwegii w zwykłej budce kosztuje 44 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 13:48   #779
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Hahaha ja to samo: pierwsze pytanie:ile doktor włożył ( u mnie zastanawiał się czy 480 czy 535) a pielęgniarka mówi: 535.a ja ok. I dalej kima
Kurcze to faktycznie cena sztos. Zupełnie jak u nas. Ja w Wawie płaciłam 17,5k no ale plus badania, dojazdy, noclegi przed to wyszło w sumie 19. Więc w choooj.


A gdzieś mi się o uszy obiło, że hot-dog w Norwegii w zwykłej budce kosztuje 44 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niee, hot dogi to i po 5zl są a w Ikei to i po 2 zł

A ogólnie jak długo mniej więcej trzyma mięsień i jest opuchlizna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 14:06   #780
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Niee, hot dogi to i po 5zl są a w Ikei to i po 2 zł

A ogólnie jak długo mniej więcej trzyma mięsień i jest opuchlizna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To co za brednie w tym tvn mówią

Z tymi mięśniami to ja nie wiem. Ja mam wrażenie, że mi ciągle trzymają i ciągle są opuchnięte.Ale ja mam wepchany naprawdę duży implant i to wszystko takie naciągnięte, sztywne i świecące. U mnie to chyba za 3 miechy będzie widać jakieś pierwsze efekty tych cycków.A poza tym w prawej bliźnie wystaje mi kawałeczek nitki,dokgor chyba nie wyjął dokładnie a ja boję się pociagnąć, bo jeszcze popruję i implant wyleci Za tydzień lecę na kontrolę zobaczymy co doktorek powie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez olgadajeradosc Pokaż wiadomość
Jestem prawie 3 miesiące po i dalej nie mam czucia w sutkach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nooo... a jak po takim czasie się zmieniły cyce? Ułożyły się? Wybiły? Zmalały?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.