Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-10, 10:48   #751
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Gips mi zdjęli w zeszlym tygodniu i dziś zaczynam rehabilitację
ale martwi mnie z kolei sztywnienie nog, zwłaszcza jak chwilę postoję, dziś niestety zaliczyłam glebe wychodząc z autobusu ale na szczescie na kolana i lekko na plecy. Bylam z tym u lekarza ale tu sa takie konowaly, lekarka rodzinna zalecila pic wiecej wody. Za tydzien ide do lekarza prowadzacego to zobaczymy co on na to powie.
Lava, a może coś Ci na kręgosłup uciska, w sumie ja tak kiedyś miałam, jakieś zwapnienia czy coś wyszły na rezonansie, a drętwiały mi kończyny i twarz, lekarze odsyłali jeden do drugiego aż w końcu neurolog mnie w szpitalu położył i porządnie zdiagnozował.
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 10:48   #752
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Arya a zamowilas tego misia tak? On jest cudny moglabym sie do niego tulić caly czas. A mogłabyś pokazaj jak wyglada ta czapa do kombinezonu wlozona w kaptur? W sensie miesci sie ten pompon?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

A Ty masz którą? Kurde nie wiem która wziac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wydaje mi się, że bez problemu wejdzie, chociaż nie pomyślałam o tym przy kupnie IMG_2714.JPGIMG_2715.jpgIMG_2716.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 10:49   #753
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że bez problemu wejdzie, chociaż nie pomyślałam o tym przy kupnie Załącznik 7690436Załącznik 7690435Załącznik 7690434


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ej ale ten moj miś inny jest !

Ta czapa jest boska. 🥰 czekam na nasze zamowienie i cos nie widac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 10:54   #754
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Pozazdrościć organizacji, ja zwykle z wywieszonym jęzorem latam tydzień przed świętami.

Ale mam tipa dla dzieewczyn z Wawy- w outlecie w Piasecznie w ubiegłym roku na black friday były takie mega przeceny, że prawie wszytskie prezenty tam kupiliśmy. Portfele ochnika skórzane przecenione o połowę, walizki, dużo rzeczy dla dzieci, dużo ciuchów sportowych


Przeraża mnie zawsze ilość osób w galeriach na black friday wolę zakupy online. A w tym roku mam nadzieje, że już urodzę do tego czasu to i tak do galerii nie pojadę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ej ale ten moj miś inny jest !

Ta czapa jest boska. 🥰 czekam na nasze zamowienie i cos nie widac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może zmienili ofertę? chociaż mówiłyście, że tam ciągle to samo w tym h&m
Ja kliknęłam ten https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0750481001.html
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 10:57   #755
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość



---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 -------


Może zmienili ofertę? chociaż mówiłyście, że tam ciągle to samo w tym h&m
Ja kliknęłam ten https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0750481001.html
Ejj, no bez jaj ja też się czaję na ten co Arya i była pewna, że to ten sam co Pati ma
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 10:57   #756
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Przyszło zamówienie z h&m fajny ten kombinezon, czapka i rękawiczki na żywo nie robią wow w tym jasnym kolorze
Dwie sukienki też ok, więc na jesień chyba będę miała w czym chodzić
pochwal się sukienkami, bo tez potrzebuję

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
No ja i tak wszystko online zamawiam i szukam przecen. Dzieciom od meza strony po jakims ciuchu na promocjach w HM plus np po czekoladzie, rodzicom kosze ze slodyczami plus jakies cos o czym napomykali, tesc zachwycony z lornetki kupionej we wrzesniu czy sierpniu w Lidlu haha. No i caly czas cos z niej obserwuje
Druga sprawa ze jesli trzeba kupic np 20upominkow lepiej to rozłożyć i kupowac po troszku bo w grudniu mozna zbankrutowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pozazdroscic podejscia, zawsze sobie mówie, że też tak będę robić i na mówieniu się kończy

Ale w końcu chociaż spisałam sobie cała listę wyprawki i w ogole plan działania na ten tydzien co muszę zrobić zarówno w związku z porodem jak i budową TZ wyjechał z pracy na cały tydzień a widze, ze taka lista bardziej mobilizuje mnie do działania i w ogole stresowałam się, że wy tak wszytsko po kolei kupujecie a ja mam tylko ubranka a teraz przynajmniej mam jakis zarys co potzrebuej i plan działania trochę się uspokoiłam
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:01   #757
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
pochwal się sukienkami, bo tez potrzebuję



Pozazdroscic podejscia, zawsze sobie mówie, że też tak będę robić i na mówieniu się kończy

Ale w końcu chociaż spisałam sobie cała listę wyprawki i w ogole plan działania na ten tydzien co muszę zrobić zarówno w związku z porodem jak i budową TZ wyjechał z pracy na cały tydzień a widze, ze taka lista bardziej mobilizuje mnie do działania i w ogole stresowałam się, że wy tak wszytsko po kolei kupujecie a ja mam tylko ubranka a teraz przynajmniej mam jakis zarys co potzrebuej i plan działania trochę się uspokoiłam
U mnie wyprawka stanęła na ubraniach nadal. Mam jeszcze proszek do prania. Wkładki laktacyjne mam bo dostałam w spadku, to samo z podkładami. Sama z siebie kupiłam waciki kosmetyczne bo były w promce i to tyle z wyprawki

Ja nawet list nie mam zrobionych, pewnie ogarnę wszystko w listopadzie na zwolnieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 11:03   #758
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Przeraża mnie zawsze ilość osób w galeriach na black friday wolę zakupy online. A w tym roku mam nadzieje, że już urodzę do tego czasu to i tak do galerii nie pojadę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------



Może zmienili ofertę? chociaż mówiłyście, że tam ciągle to samo w tym h&m
Ja kliknęłam ten https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0750481001.html
Twoj to bardziej owieczka górska ale tez fajny! No na zdj na 1 rzut oka to samo. A jednak ;D zaraz wrzuce moj zimowy zestaw.

I tak mysle. Skad zamowic plaska poduszeczke dla T.
Leo mial calkiem plaska i to bylo super, bo później Jak gdzies jechalismy to mial swoja o zapachu domu. Do dzis na niej spi. Kiedyś mieścił sie na niej caly a dzis tylko glowa zamawiacie skads takie zestawy ? Kołderka tez byla, przydala sie na wyjazdy wlasnie zeby na nia polozyc dziecko. Co myslicie? Mowie o czyms takim. Z jednej strony bawełna z drugiej minky. Leon ma taki zestaw z niebieskim podszyciem. Poduszka jest zupelnie plaska. Ale moze kupie to dopiero do łóżeczka? Bo do dostawki i tak nic nie wloze... Screenshot_20190910-115954_Google.jpgScreenshot_20190910-115950_Google.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:05   #759
oglam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 107
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Dziewczyny, a kupujecie do tych dostawek materace? Ja zastanawiam się nad zakupem łóżeczka turystycznego, które przez pierwsze miesiące będzie stało u nas w sypialni, ale wydaje mi się, że powinnam kupić do niego odpowiedni materac. https://allegro.pl/oferta/lozeczko-t...rba-7773230282 Jak myślicie?
oglam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:07   #760
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Do mnie też dziś dotarła przesyłka.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Przeraża mnie zawsze ilość osób w galeriach na black friday wolę zakupy online. A w tym roku mam nadzieje, że już urodzę do tego czasu to i tak do galerii nie pojadę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------



Może zmienili ofertę? chociaż mówiłyście, że tam ciągle to samo w tym h&m
Ja kliknęłam ten https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0750481001.html
Kiedyś pojechaliśmy do galerii na black friday (albo to były nocne wyprzedaże?), pierwszy i ostatni raz. Syf, sodoma i gomora, ludzi pełno, jeden na drugiego nie patrzy. Wyszłam wściekła i z pustymi rękami bo nie da się normalnie robić zakupów w takich warunkach. A w drodze powrotnej jeszcze dostaliśmy mandat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 1.PNG (151,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: png 2.PNG (139,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: png 3.PNG (229,6 KB, 35 załadowań)
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:09   #761
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Twoj to bardziej owieczka górska ale tez fajny! No na zdj na 1 rzut oka to samo. A jednak ;D zaraz wrzuce moj zimowy zestaw.

I tak mysle. Skad zamowic plaska poduszeczke dla T.
Leo mial calkiem plaska i to bylo super, bo później Jak gdzies jechalismy to mial swoja o zapachu domu. Do dzis na niej spi. Kiedyś mieścił sie na niej caly a dzis tylko glowa zamawiacie skads takie zestawy ? Kołderka tez byla, przydala sie na wyjazdy wlasnie zeby na nia polozyc dziecko. Co myslicie? Mowie o czyms takim. Z jednej strony bawełna z drugiej minky. Leon ma taki zestaw z niebieskim podszyciem. Poduszka jest zupelnie plaska. Ale moze kupie to dopiero do łóżeczka? Bo do dostawki i tak nic nie wloze... Załącznik 7690438Załącznik 7690439

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pościele czy poduszki ja na razie odpuszczam.
Na początek są niepotrzebne, później się będę nad tym zastanawiać
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 11:10   #762
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Pościele czy poduszki ja na razie odpuszczam.
Na początek są niepotrzebne, później się będę nad tym zastanawiać
No wlasnie na poczatek sie nie przydaje ale fajnie jakby mial taka swoja od urodzenia 🤷☠♀️ haha. No wez tu sie zdecyduj cos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:17   #763
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja też z tych co prezenty świąteczne zaczynają gromadzić wcześnie. My się spotykamy cała rodziną, więc trochę tych prezentów do kupienia jest. Wiadomo, że dorosłym to małe upominki, ale dzieciakom już większe prezenty. U nas wypada to tak: 5 prezentów dla dorosłych, 9 prezentów dla dzieciaków i 8 upominków. Zawsze staram się coś wyłapać na wyprzedaży. W tym roku obcinamy budżet też dla dzieciaków i pójdą dla nich jakieś drobne prezenciki bo nie wybieramy się na święta do rodziny, spędzamy czas w trójkę w domu (o ile się rozpakuje do tego czasu )

Jak się dokopie w szafie to wstawię zestaw jaki ja mam na zimę TŻ skręcił komodę i dzisiaj się biorę za segregację ubranek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:22   #764
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Całe szczęście, że prezenty świąteczne dostaję co roku tylko ja bo mam wtedy imieniny

I wcale mnie to nie cieszy szczególnie, mimo moich sprzeciwów ktoś zawsze coś przyniesie.

Serio, u nas nie ma tradycji kupowania sobie prezentów i chwała. Mimo, że spędzamy święta w małym gronie. Zawsze mamy tylko coś dla gospodarzy, czyli praktycznie rodziców, żeby nie wbijać na gotowe z pustymi rękami.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:31   #765
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że prezenty świąteczne dostaję co roku tylko ja bo mam wtedy imieniny

I wcale mnie to nie cieszy szczególnie, mimo moich sprzeciwów ktoś zawsze coś przyniesie.

Serio, u nas nie ma tradycji kupowania sobie prezentów i chwała. Mimo, że spędzamy święta w małym gronie. Zawsze mamy tylko coś dla gospodarzy, czyli praktycznie rodziców, żeby nie wbijać na gotowe z pustymi rękami.
To u mnie znowu jest tak, że prezenty dostaje tylko 2 dzieci mojej siostry, babcie (mamy 2) i zawsze rodzicom i rodzeństwu.

Cała reszta dostaje upominki w postaci czekolady czy czegoś tam od osoby która robi wigilię (u nas co roku wigilię robi ktoś inny)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:34   #766
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Ja mam mieć podaną immunoglobulinę, tylko jeszcze nie wiem kiedy. Dziś jestem 27+6, za tydzień mam wizytę i wtedy mam się umówić z lekarzem na dzień w szpitalu, także też będzie 29-30 tc. W ciąży z Jasiem miałam podaną około 30 tc i płaciłam za to 400 zł. Później miałam podaną w listopadzie po zabiegu. Po żadnym porodzie nie miałam, bo dzieci mają też minusowa grupę krwi. Przy ciąży z N nie miałam podanej,bo ponoć 5 lat temu to nie było normą.
Mam zgaszony ciemny roz na paznokciach, ja żadnych wzorów ani ozdób nie lubię. Robię tylko u rąk, u stóp maluje sama.
Mam jakiś używany śpiworek do wózka i nie użyłam go przy żadnym dziecku, tylko ciepły kombinezon i kocyk. Moje sierpniowki do fotelika samochodowego zamawiały poncha dla dzieci.
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:37   #767
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

A ja lubię ta magie i radosc odpakowywania. To tradycja którą uwielbiam. Cieszymy sie nawet z kiczowatego swetra czy skarpet
Tak samo w moim rodzinnym domu zawsze są zadania. Mikołaj czyli moja ciocia wbija z worami prezentów , kazdy zeby dostac prezent musi zaspiewac kolędę, zmowic jakas krótka modlitwe, dzieci musza zaspiewac cos czego nauczyły sie np w przedszkolu, dorosli musza przyznac sie do grzechów popelnionych w ciągu roku, wtedy jest rozstrzyganie czy sie zasluzylo na prezent czy nie. Trwa to nawet 2h i jest wspaniale! Kocham tę aurę. W tym roku nie jedziemy wiadomo ;D i tez nie chce gosci u siebie.
Ale sie u nas świątecznie zrobilo 🥰20190910_123638.jpg20190910_123607.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:42   #768
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
pochwal się sukienkami, bo tez potrzebuję



Pozazdroscic podejscia, zawsze sobie mówie, że też tak będę robić i na mówieniu się kończy

Ale w końcu chociaż spisałam sobie cała listę wyprawki i w ogole plan działania na ten tydzien co muszę zrobić zarówno w związku z porodem jak i budową TZ wyjechał z pracy na cały tydzień a widze, ze taka lista bardziej mobilizuje mnie do działania i w ogole stresowałam się, że wy tak wszytsko po kolei kupujecie a ja mam tylko ubranka a teraz przynajmniej mam jakis zarys co potzrebuej i plan działania trochę się uspokoiłam
Kupiłam dżersejową , żeby na nią zarzucić jakiś sweterek czy coś https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0685101001.html i druga cieplejsza https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0669953001.html
Ta druga fajniejsza, nad pierwszą jeszcze myślę czy odesłać

Grunt to mieć plan, potem już pójdzie

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Twoj to bardziej owieczka górska ale tez fajny! No na zdj na 1 rzut oka to samo. A jednak ;D zaraz wrzuce moj zimowy zestaw.

I tak mysle. Skad zamowic plaska poduszeczke dla T.
Leo mial calkiem plaska i to bylo super, bo później Jak gdzies jechalismy to mial swoja o zapachu domu. Do dzis na niej spi. Kiedyś mieścił sie na niej caly a dzis tylko glowa zamawiacie skads takie zestawy ? Kołderka tez byla, przydala sie na wyjazdy wlasnie zeby na nia polozyc dziecko. Co myslicie? Mowie o czyms takim. Z jednej strony bawełna z drugiej minky. Leon ma taki zestaw z niebieskim podszyciem. Poduszka jest zupelnie plaska. Ale moze kupie to dopiero do łóżeczka? Bo do dostawki i tak nic nie wloze... Załącznik 7690438Załącznik 7690439

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A Twój ma z zewnątrz jaki materiał ?
mam taki zestaw https://amumu.pl/produkt/komplet-pos...y-i-kroliczki/, podobał mi się chociaż nie planuje używać

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Do mnie też dziś dotarła przesyłka.



Kiedyś pojechaliśmy do galerii na black friday (albo to były nocne wyprzedaże?), pierwszy i ostatni raz. Syf, sodoma i gomora, ludzi pełno, jeden na drugiego nie patrzy. Wyszłam wściekła i z pustymi rękami bo nie da się normalnie robić zakupów w takich warunkach. A w drodze powrotnej jeszcze dostaliśmy mandat
Kiedyś przechodziłam koło galerii w black friday i dziękuję, korek do wjazdu na parking
Fajny ten kombinezon ? Zastanawiałam się nad nim
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:43   #769
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A ja lubię ta magie i radosc odpakowywania. To tradycja którą uwielbiam. Cieszymy sie nawet z kiczowatego swetra czy skarpet
Tak samo w moim rodzinnym domu zawsze są zadania. Mikołaj czyli moja ciocia wbija z worami prezentów , kazdy zeby dostac prezent musi zaspiewac kolędę, zmowic jakas krótka modlitwe, dzieci musza zaspiewac cos czego nauczyły sie np w przedszkolu, dorosli musza przyznac sie do grzechów popelnionych w ciągu roku, wtedy jest rozstrzyganie czy sie zasluzylo na prezent czy nie. Trwa to nawet 2h i jest wspaniale! Kocham tę aurę. W tym roku nie jedziemy wiadomo ;D i tez nie chce gosci u siebie.
Ale sie u nas świątecznie zrobilo 🥰Załącznik 7690444Załącznik 7690445

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My w tym roku pojedziemy ewentualnie do moich teściów bo bliżej jeśli nadal będę nierozpakowana. Gdyby się okazało że jednak urodzę przed samymi świętami to zostaniemy we 3 w domu, ewentualnie jak będę się dobrze czuć to poproszę rodziców żeby przyjechali w pierwszy lub drugi dzień świąt


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 11:43   #770
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ale sie u nas świątecznie zrobilo 🥰Załącznik 7690444Załącznik 7690445

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakby nie patrzeć to do świąt 3,5 miesiąca, zleci jak z bicza strzelił! Mam nadzieję, że wszystkie się do wigilii rozpakujemy
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:43   #771
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

My mamy do kupienia 9 prezentów dla dorosłych, jedno dziecko - chrześniak TŻ, w tym roku dla Jaśka no i dla siebie
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:46   #772
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
U mnie wyprawka stanęła na ubraniach nadal. Mam jeszcze proszek do prania. Wkładki laktacyjne mam bo dostałam w spadku, to samo z podkładami. Sama z siebie kupiłam waciki kosmetyczne bo były w promce i to tyle z wyprawki

Ja nawet list nie mam zrobionych, pewnie ogarnę wszystko w listopadzie na zwolnieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz tylko ja już jestem na zwolnieniu i mam czas na to, mysle o tym a i tak odkładam i dlatego to mnie stresowało, ze zamiast wziac sie za to to np. byzmyslnie scroluje insta
ja mam po prostu kiepska organizacje, a jak już coś sobie spiszę to sie uspokojam i wszytsko syzbciej idzie
całe urządzanie domu przypadnie prawie po porodzie, teraz mam czas i mogłabym poszukac inspiracji i już się mniej wiecej zdecydowac co i ajk, jaka łazienka czy kuchnia a ja to odkładam

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A ja lubię ta magie i radosc odpakowywania. To tradycja którą uwielbiam. Cieszymy sie nawet z kiczowatego swetra czy skarpet
Tak samo w moim rodzinnym domu zawsze są zadania. Mikołaj czyli moja ciocia wbija z worami prezentów , kazdy zeby dostac prezent musi zaspiewac kolędę, zmowic jakas krótka modlitwe, dzieci musza zaspiewac cos czego nauczyły sie np w przedszkolu, dorosli musza przyznac sie do grzechów popelnionych w ciągu roku, wtedy jest rozstrzyganie czy sie zasluzylo na prezent czy nie. Trwa to nawet 2h i jest wspaniale! Kocham tę aurę. W tym roku nie jedziemy wiadomo ;D i tez nie chce gosci u siebie.
Ale sie u nas świątecznie zrobilo 🥰Załącznik 7690444Załącznik 7690445

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super tradycja zazdroszczę, ale to też duzo zalezy od rodziny, osób itd u mnie w rodzinie niestety wypadłoby to sztucznie, dlatego nie lubię świąt ale jak już zamieszkamy na swoim zamierzam wprowadzic swoje tradycje i mam nadzieje, ze wtedy pokocham święta
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:50   #773
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Arya ja taki mam komplet. Ten siwy jak będzie mróz chyba zaloze bo jest gruby strasznie i jakis taki sztywny przy szyi mimo , ze mily w dotyku. IMG_10092019_124433_(1200_x_1200_piksel).jpgIMG_10092019_124501_(1200_x_1200_piksel).jpgIMG_10092019_124549_(1200_x_1200_piksel).jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:52   #774
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Wiesz tylko ja już jestem na zwolnieniu i mam czas na to, mysle o tym a i tak odkładam i dlatego to mnie stresowało, ze zamiast wziac sie za to to np. byzmyslnie scroluje insta
ja mam po prostu kiepska organizacje, a jak już coś sobie spiszę to sie uspokojam i wszytsko syzbciej idzie
całe urządzanie domu przypadnie prawie po porodzie, teraz mam czas i mogłabym poszukac inspiracji i już się mniej wiecej zdecydowac co i ajk, jaka łazienka czy kuchnia a ja to odkładam
Przechodziłam niedawno urządzanie mieszkania i na niektóre rzeczy trzeba trochę poczekać moja rada to jednak szybciej coś wybrać bo potem spędzisz 9 miesiąc w marketach budowlanych
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:52   #775
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Kupiłam dżersejową , żeby na nią zarzucić jakiś sweterek czy coś https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0685101001.html i druga cieplejsza https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0669953001.html
Ta druga fajniejsza, nad pierwszą jeszcze myślę czy odesłać

Grunt to mieć plan, potem już pójdzie
Fajna ta druga, podobaja mi się kobiety w ciąży w takich ale nie ja
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:56   #776
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Kupiłam dżersejową , żeby na nią zarzucić jakiś sweterek czy coś https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0685101001.html i druga cieplejsza https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0669953001.html
Ta druga fajniejsza, nad pierwszą jeszcze myślę czy odesłać

Grunt to mieć plan, potem już pójdzie



A Twój ma z zewnątrz jaki materiał ?
mam taki zestaw https://amumu.pl/produkt/komplet-pos...y-i-kroliczki/, podobał mi się chociaż nie planuje używać

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------



Kiedyś przechodziłam koło galerii w black friday i dziękuję, korek do wjazdu na parking
Fajny ten kombinezon ? Zastanawiałam się nad nim
Bardzo fajny, wygląda jak dresik

Nie jest chyba najcieplejszy na świecie, zresztą ten misiowy ze Smyka, który mam też nie, ale to wszystko kupuję ze świadomością że mam ten ciepły śpiworek.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:56   #777
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Wiesz tylko ja już jestem na zwolnieniu i mam czas na to, mysle o tym a i tak odkładam i dlatego to mnie stresowało, ze zamiast wziac sie za to to np. byzmyslnie scroluje insta
ja mam po prostu kiepska organizacje, a jak już coś sobie spiszę to sie uspokojam i wszytsko syzbciej idzie
całe urządzanie domu przypadnie prawie po porodzie, teraz mam czas i mogłabym poszukac inspiracji i już się mniej wiecej zdecydowac co i ajk, jaka łazienka czy kuchnia a ja to odkładam



Super tradycja zazdroszczę, ale to też duzo zalezy od rodziny, osób itd u mnie w rodzinie niestety wypadłoby to sztucznie, dlatego nie lubię świąt ale jak już zamieszkamy na swoim zamierzam wprowadzic swoje tradycje i mam nadzieje, ze wtedy pokocham święta
Rozumiem

Ze swojej strony jeśli mogę swoje 3 grosze wtrącić w tym momencie kupowałabym zabudowę kuchni pod sam sufit. Ja urządzając mieszkanie 2 lata temu o tym nie pomyślałam i nie mieszczą mi się wszystkie sprzęty do szafek i stoją właśnie na górze i mnie to strasznie irytuje

Nawet miałam plan wymienić zabudowę, ale stwierdziłam że w jakiejs tam perspektywie czasu (4-5 lat) będziemy myśleć o zmianie lokum to już sobie odpuściłam.

U nas śpiewanie kolęd zostało. Dzieci obecnie jest dwójka ( 3 latka i roczniak) więc wierszyków już nie ma. Pewnie wrócimy do tego jak nasze dzieci będą już starsze chociaż pewnie zorganizowanie wigilii będzie ciężkie, bo już teraz ciężko 24 osoby zmieścić, a praktycznie z każdym rokiem ktoś dołącza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 12:00   #778
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Rozumiem

Ze swojej strony jeśli mogę swoje 3 grosze wtrącić w tym momencie kupowałabym zabudowę kuchni pod sam sufit. Ja urządzając mieszkanie 2 lata temu o tym nie pomyślałam i nie mieszczą mi się wszystkie sprzęty do szafek i stoją właśnie na górze i mnie to strasznie irytuje

Nawet miałam plan wymienić zabudowę, ale stwierdziłam że w jakiejs tam perspektywie czasu (4-5 lat) będziemy myśleć o zmianie lokum to już sobie odpuściłam.

U nas śpiewanie kolęd zostało. Dzieci obecnie jest dwójka ( 3 latka i roczniak) więc wierszyków już nie ma. Pewnie wrócimy do tego jak nasze dzieci będą już starsze chociaż pewnie zorganizowanie wigilii będzie ciężkie, bo już teraz ciężko 24 osoby zmieścić, a praktycznie z każdym rokiem ktoś dołącza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojaaaa 24 osoby?! U nas na wigilii bylo zawsze ok. 12 , w tym roku juz Dziadka nie ma będzie Tymuś wiec znow bedzie 12.

Do meza jedziemy zawsze na 1 święto i tam jest 17 z nami. Samo rodzeństwo meza z dziećmi i tescie. Tez jest fajnie ale ciasno jak sie najadą wszyscy z dzieciaczkami. Dom duzy ale jak wszyscy tam spia to jest scisk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 12:00   #779
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

My mamy taki komplet na początek IMG_20190910_125623_compress46.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 12:02   #780
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Przechodziłam niedawno urządzanie mieszkania i na niektóre rzeczy trzeba trochę poczekać moja rada to jednak szybciej coś wybrać bo potem spędzisz 9 miesiąc w marketach budowlanych
Ja to wiem ale i tak na nic sie nie moge zdecydować, a poza tym mi nadal stoja tylko fundamenty bo budujemy szkieletówke wiec za chwile to szybciutko pojdzie wiec pewnie sie zmobilizuje jak te sciany powstana i bede sie mogła po domku przejsc a nie tylko widziec to na projekcie, nie pomaga tez fakt ze mi sie milion roznych styli podoba i nie umie sie zdecydować na jeden jeszcze mamy problem z gazownia
Może jest tu ktoś kto ma znajomosci w gazowni?
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-12 22:41:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.