Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-22, 07:49   #751
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez kalinkap13 Pokaż wiadomość
ja nie chce sobie wybierac.i wiem, ze o tabsach decyduje lekarz bo biore je nie pierwszy raz.ale znajac nazwe jakis poleconych tabletek moge sie lekarza spytac czy sa"dobre" i czy ja moglabym takowe brac. wiem np ze nie pasuje mi Y,a logest tp juz kompletnie klapa.. ;/
temu tez szukam innych..a chcialabym poznac opinie innych dziewczynm,ktorym nie pasowaly Y a inne owszem
nie ma czegoś takiego jak 'dobre tabletki' - bo to sprawa indywidualna.. dla jednej są dobre, a dla drugiej nie.. zaufaj więc lekarzowi, który znając Twój organizm dobierze Ci inne tabletki.. nie ma sensu samej nakreślać lekarzowi co się chciałoby brać.. przynajmniej takie jest moje zdanie- idę do specjalisty by to on mi pomógł, a nie ja mu

a co do tego, że chciałabyś poznać opinie innych dziewczyn... ja brałam yasminelle przez ponad rok, teraz jestem po pierwszym opakowaniu logestu- czuję się o niebo lepiej... więc niekoniecznie coś co podpasowało mi, podpasuje Tobie (bo sama pisałaś że logest to kompletna klapa)

Cytat:
Napisane przez cooltown Pokaż wiadomość
Witam!

Tabletki biore od stycznia tego roku i do tej pory jestem naprawde bardzo zadowolona
Jednak mam teraz pewien problem..
Dzisiaj dostalam okres, 5 dzien przerwy takze bardzo sie ciesze, jednak bardzo boli mnie lewa część gardła i jestem pewna że angina mnie goni. Zostaly mi leki z poprzedniej anginy OSPEN takze wzielam jedna tabletke wlasnie teraz + osolone. Mam pytanie.. czy gdy zaczne od poniedzialku brac kolejny blister to czy bede mogla kochac sie bez zabezpieczenia czy jednak lepiej z niego skorzystac?
Mysle ze antybiotyk ten bede brala okolo 2 dni bo mam nadzieje ze mi przejdzie.
Antybiotyk osłabia skuteczność działania doustnych preparatów antykoncepcyjnych. Zabezpieczenie obowiązuje Cię w trakcie kuracji i przez 7 dni po jej zakończeniu.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 10:35   #752
tweety203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 15
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

a co do tego, że chciałabyś poznać opinie innych dziewczyn... ja brałam yasminelle przez ponad rok, teraz jestem po pierwszym opakowaniu logestu- czuję się o niebo lepiej... więc niekoniecznie coś co podpasowało mi, podpasuje Tobie (bo sama pisałaś że logest to kompletna klapa)


Jakieś 3 lata temu brałam tabl. Logest i byłam bardziej zadowolona (mniej skutków ubocznych) niż z Yasminelle, które mam teraz.
tweety203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:36   #753
monkaaa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 27
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

A czy w pierwszym miesiacu stosowania yasminelle (a wlasciwie tabletek anty w ogole po raz pierwszy) moze wystapic jeszcze owulacja?? Bo wydaje mi sie ze u mnie sie pojawila;/ a uprawialam sex z moim chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia no chyba ze liczyc ze byl to stosunek przerywany
monkaaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:19   #754
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez monkaaa85 Pokaż wiadomość
A czy w pierwszym miesiacu stosowania yasminelle (a wlasciwie tabletek anty w ogole po raz pierwszy) moze wystapic jeszcze owulacja?? Bo wydaje mi sie ze u mnie sie pojawila;/ a uprawialam sex z moim chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia no chyba ze liczyc ze byl to stosunek przerywany
jeśli bierzesz tabletki prawidłowo- NIE.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:51   #755
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez monkaaa85 Pokaż wiadomość
A czy w pierwszym miesiacu stosowania yasminelle (a wlasciwie tabletek anty w ogole po raz pierwszy) moze wystapic jeszcze owulacja?? Bo wydaje mi sie ze u mnie sie pojawila;/ a uprawialam sex z moim chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia no chyba ze liczyc ze byl to stosunek przerywany
Nie. Stwierdziłaś tak pewnie po śluzie który w tym momencie nie ma znaczenia. Może byc taki jak w czasie owulacji albo wcale go nie byc. Jeśli bierzesz prawidłowo tabletki owulacja nie występuje.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 19:43   #756
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

mijają 4 tygodnie jak przestałam brać yasminelle. Tak dobrego humoru jak mam teraz daaawno nie miałam. Najpierw brałam rok logesty, po których baaardzo mocno przytyłam i które mnie uczulały potem zmieniłam właśnie na yasminelle, że niby takie super super. Fakt, nie uczuliły mnie jak logesty, schudłam trochę, ale to co się zaczęło dziać z moim nastrojem to jest paranoja. Mam wrażenie, że żyłam w jakimś półśnie. Miałam stany depresyjne. Zwalam wszystko na yasminelle, bo teraz jak ich nie biorę jestem bardziej "trzeźwa" i szczęśliwa.
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 20:06   #757
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
mijają 4 tygodnie jak przestałam brać yasminelle. Tak dobrego humoru jak mam teraz daaawno nie miałam. Najpierw brałam rok logesty, po których baaardzo mocno przytyłam i które mnie uczulały potem zmieniłam właśnie na yasminelle, że niby takie super super. Fakt, nie uczuliły mnie jak logesty, schudłam trochę, ale to co się zaczęło dziać z moim nastrojem to jest paranoja. Mam wrażenie, że żyłam w jakimś półśnie. Miałam stany depresyjne. Zwalam wszystko na yasminelle, bo teraz jak ich nie biorę jestem bardziej "trzeźwa" i szczęśliwa.
jak objawiało sie to uczulenie?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 20:25   #758
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
jak objawiało sie to uczulenie?
po wzięciu tabletki tak 2-3 godz później "swędziało" mnie gardło, usta, skóra na szyi, miałam jakiś dziwny kaszel. Po zmianie tabletek wszystko ustąpiło.
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 21:52   #759
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez monkaaa85 Pokaż wiadomość
A czy w pierwszym miesiacu stosowania yasminelle (a wlasciwie tabletek anty w ogole po raz pierwszy) moze wystapic jeszcze owulacja?? Bo wydaje mi sie ze u mnie sie pojawila;/ a uprawialam sex z moim chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia no chyba ze liczyc ze byl to stosunek przerywany
a jak wynalazłaś tą owulacje?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 22:21   #760
monkaaa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 27
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Nie. Stwierdziłaś tak pewnie po śluzie który w tym momencie nie ma znaczenia. Może byc taki jak w czasie owulacji albo wcale go nie byc. Jeśli bierzesz prawidłowo tabletki owulacja nie występuje.
dokladnie po sluzie dziekuje
monkaaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 11:28   #761
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez ChokoGirl Pokaż wiadomość
Oj gdybyś mogła sprawdzić i podać to byłabym bardzo wdzięczna. Tam gdzie je kupuje są porównywalne ceny, a że ostatnio często w Łodzi jestem to by mi się przydały namiary

przepraszam że dopiero teraz, ale nie miałam dostępu do komputera przez pewien czas: adres tej apteki to Wyszyńskiego 61
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 16:46   #762
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Dziś jest 3ci dzień przerwy i dostałam okres, w ogóle nic mnie nie boli, co jest dla mnie szokiem! Jeśli w nocy i jutro ból się nie pojawi to , to będzie pierwszy okres w moim zyciu bez bólu! JEEEEEE Co do libido to napoczątku brania tabletek było spore tak do tygodnia, potem spadło do zera albo jeszcze niżej. Powyskakiwały mi na lini żuchy i szyi wstrętne czerwone, niewyciskalne pryszcze, które w dodatku bolą, ale powoli je lecze wiem może zejdą i już się nie pojawią - oby Plamienie było przez cały czas brania tabletek, ale tym się nie przejmuję bo wiem, że na początku to normalne. Bolą mnie piersi, głowa dość często i co jakiś czas czuję, że mam bardzo ciężkie nogi. Co do ogólnego humoru to zrobiłam się bardzo spokojna i wyciszona, wręcz smutna, z tym że jak już się wkurzę to wpadam w furię, co wcześniej u mnie przejawiało się lekką złością. I straszna maruda jestem. Skończyłam
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 17:28   #763
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

jestem w przerwie przed 3 opakowaniem bezbolesne krwawienie humorki i złe nastroje sie skonczyły a libido jak zawsze duze bylo tak jest
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 17:58   #764
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
mijają 4 tygodnie jak przestałam brać yasminelle. Tak dobrego humoru jak mam teraz daaawno nie miałam. Najpierw brałam rok logesty, po których baaardzo mocno przytyłam i które mnie uczulały potem zmieniłam właśnie na yasminelle, że niby takie super super. Fakt, nie uczuliły mnie jak logesty, schudłam trochę, ale to co się zaczęło dziać z moim nastrojem to jest paranoja. Mam wrażenie, że żyłam w jakimś półśnie. Miałam stany depresyjne. Zwalam wszystko na yasminelle, bo teraz jak ich nie biorę jestem bardziej "trzeźwa" i szczęśliwa.
no to jest typowy przykład że każdy reaguje inaczej i nie ma dobrych tabletek dla wszystkich. Yasminelle biorę od ponad roku i nigdy nie czułam się tak dobrze.
Wcześniej od czasów liceum (czyli 8-9 lat) miałam dołki co jakiś czas, jakieś wahania nastroju, hormony mi trochę dawały popalić... raz ryczałam raz głupawka...
a po Yasminelle wszystko się unormowało, wypłaszczyło nieco. Nie powiem że jestem wiecznie szczęśliwa, ale częściej jestem w dobrym humorze, a dołki są o wiele rzadziej i o wieeeele mniejsze.
Poza tym, nie tyję (waga stoi), cera bez zmian, libido w normie (jeśli nie większe, bo można się wyszaleć)... i myślenie trzeźwe też w normie....
czyli cecha osobnicza
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 18:04   #765
ChokoGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 291
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez poziomkaaa Pokaż wiadomość
przepraszam że dopiero teraz, ale nie miałam dostępu do komputera przez pewien czas: adres tej apteki to Wyszyńskiego 61
Dziekuje bardzo za informacje, kochana jestes
__________________


ChokoGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 20:21   #766
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez tiarus Pokaż wiadomość
no to jest typowy przykład że każdy reaguje inaczej i nie ma dobrych tabletek dla wszystkich. Yasminelle biorę od ponad roku i nigdy nie czułam się tak dobrze.
Wcześniej od czasów liceum (czyli 8-9 lat) miałam dołki co jakiś czas, jakieś wahania nastroju, hormony mi trochę dawały popalić... raz ryczałam raz głupawka...
a po Yasminelle wszystko się unormowało, wypłaszczyło nieco. Nie powiem że jestem wiecznie szczęśliwa, ale częściej jestem w dobrym humorze, a dołki są o wiele rzadziej i o wieeeele mniejsze.
Poza tym, nie tyję (waga stoi), cera bez zmian, libido w normie (jeśli nie większe, bo można się wyszaleć)... i myślenie trzeźwe też w normie....
czyli cecha osobnicza
to dla mnie chyba nie ma żadnych dobrych
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 21:22   #767
mmarti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 40
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
yasmienlle sa obecnie tabletkami o najnizszej zawartosci hormonow
dla jednych to moze byc dobrze, dla innych nie
to sprawa indywidualna (dla niektorych osob moga byc za slabe)

a wiek raczej wazny nie jest ja mialam 18scie lat jak gin przepisal mi yasminelle

czy nowosc to tak, sa jednymi z najnowszych, wprowadzili je chyba w lutym 2007 jakos (moge sie mylic)
dobrze dobrane tabletki nie sa szkodliwe. jesli bedziesz miala skutki uboczne utrzymujace sie po 3 opakowaniach zglos sie do lekarza

a o dodatkowym skladniku nic nie wiem i pierwsze slysze



a u mnie brak
pewnie jutro przyjdzie :P tzn mam nadzieje i tak czuje :P
tutaj nie ma byc co za słabe hormony nie mogą być za słabe zawsze będą to środki antykoncepcyjne...
mmarti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 21:29   #768
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez mmarti Pokaż wiadomość
tutaj nie ma byc co za słabe hormony nie mogą być za słabe zawsze będą to środki antykoncepcyjne...
oczywiście, że tak, ale za słabe tabletki mogą nie trzymać cyklu i mogą występować krwawienia w trakcie blistra
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 21:33   #769
mmarti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 40
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez monkaaa85 Pokaż wiadomość
A czy w pierwszym miesiacu stosowania yasminelle (a wlasciwie tabletek anty w ogole po raz pierwszy) moze wystapic jeszcze owulacja?? Bo wydaje mi sie ze u mnie sie pojawila;/ a uprawialam sex z moim chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia no chyba ze liczyc ze byl to stosunek przerywany
juz po 7dniach jesteś bezpieczna ale tylko gdy przestrzegasz zasad stosowania tabletek
mmarti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 22:07   #770
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez mmarti Pokaż wiadomość
juz po 7dniach jesteś bezpieczna ale tylko gdy przestrzegasz zasad stosowania tabletek
bzdura. od pierwszej tabletki wzietej w pierwszym dniu okresu jest sie zabezpieczona - przeczytaj dokladnie ulotke.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 22:31   #771
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
bzdura. od pierwszej tabletki wzietej w pierwszym dniu okresu jest sie zabezpieczona - przeczytaj dokladnie ulotke.
otóż to
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 09:13   #772
Hilda1988
Raczkowanie
 
Avatar Hilda1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Włoszczowa (Gosiewo:D)
Wiadomości: 72
GG do Hilda1988
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez mmarti Pokaż wiadomość
juz po 7dniach jesteś bezpieczna ale tylko gdy przestrzegasz zasad stosowania tabletek
no padłam!!

jak ja lubie to forum nigdzie sie tak nie usmieje jak tutaj.
__________________
Nie kocham Cię za to, kim jesteś, ale za to, jaki jesteś, kiedy przebywam z Tobą.



Hilda1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 12:53   #773
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
to dla mnie chyba nie ma żadnych dobrych
a i tak czasem bywa....
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 13:17   #774
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

ale dla pewnosci lepiej z tydzien pobrac tabletki, kazdy gin do ktoego poszlam mowil to smao ze niby od 1 tabla le dla pewnosci pobrac 7 dni...
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 13:30   #775
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
ale dla pewnosci lepiej z tydzien pobrac tabletki, kazdy gin do ktoego poszlam mowil to smao ze niby od 1 tabla le dla pewnosci pobrac 7 dni...
mówić to oni tak mówią, ale skoro w ulotce jest że tabletki chronią nas od pierwszego dnia to tak właśnie jest
wydaje mi się, że ten tydzień radzą się wstrzymywać bo wiadomo jak to jest na początku, niektóre dziewczyny mają problem z systematycznością, kochają się po pierwszej tabletce, a 3 mogą zapomnieć czy coś, tak samo skutki uboczne- ktoś się kocha przy 1wszej tabletce, a przy 3ciej ma takie skutki (nie wiem-omdlenia, depresja i inne 'najgorsze' rzeczy) że tabletki musi odstawić natychmiast - wtedy też ryzyko jest
dlatego ginekolodzy wolą dmuchać na zimne i podać 7 dni czy też miesiąc jako 'okres z dodatkowym zabezpieczeniem' że tak powiem

takie jest moje zdanie
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:43   #776
patiii91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Witam brałam tabletki przez jakieś pół roku i zrobiłam sobie przerwę, jak narazie trwa ona miesiąc. Czy mogę znowu zacząć brać tabletki od następnego okresu (minęłoby wtedy 2 miesiące od rozpoczęcia przerwy), czy może mój organizm jest jeszcze zbyt rozregulowany i odczekać jeszcze jakiś czas?
patiii91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:06   #777
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

robienie jednomiesiecznej przrerwy jest na pewno niekorzystne, brzerwa zdrowa dla organizmu wynosi 6 miesiecy ale zapewne nie bedzie ci sie chcialo tyle czekac. porozmawiaj z ginekologiem te 3 -4 miesiace przerwy sa wrecz niezbedne
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:52   #778
patiii91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Dziękuję bardzo!
patiii91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 20:03   #779
Yasminelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 38
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Czy doustny probiotyk dla kobiet - Lacibios Femina - powoduje w jakiś sposób zmniejszenie skuteczności Yasminelle?
Yasminelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 20:05   #780
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Yasminelle Pokaż wiadomość
Czy doustny probiotyk dla kobiet - Lacibios Femina - powoduje w jakiś sposób zmniejszenie skuteczności Yasminelle?
nie
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.