Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX-X - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-21, 17:41   #751
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez asiejka86 Pokaż wiadomość
Witamy
Ja nie mam nic przeciwko temu Powiedz nam o sobie coś więcej. Zauważyłam, że to twój drugi dzidziuś?

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------



Dzięki za nazwę maści - jutro wyślę męża do apteki i zaczniemy regenerację.

Mam jeszcze pytanie co do tej masci - dostanę ją bez recepty? Bo wpisałam w internet i wyskoczyło mi, że to antybiotyk na receptę. Choć moze cos źle wpisałam albo jest kilka rodzajow tej masci?
Ja mam clotrimazol w kremie - bez recepty. Masc jest rzeczywiscie na recepte. I wydaje mi sie ze dziewczynom tez chodzilo o krem.
Wpisz sobie w google.

witam nowe mamusie

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

A na Pawełka to musze uwazac. Gdyby kladl te zabawki obok Kuby to pol biedy (tak tez robi) ale teraz to wrzucal z gory do lozeczka - bo przeciez kurdupelek jest.
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 18:13   #752
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

główka rosnie a bialko spada pomału...po operacji mała przyjdzie do domu!!
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 18:25   #753
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Muminku trzymam kciuki za operacje i żebyście jak najszybciej byli razem w domku
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 18:49   #754
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez asiejka86 Pokaż wiadomość
Witamy
Ja nie mam nic przeciwko temu Powiedz nam o sobie coś więcej. Zauważyłam, że to twój drugi dzidziuś?

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------



Dzięki za nazwę maści - jutro wyślę męża do apteki i zaczniemy regenerację.

Mam jeszcze pytanie co do tej masci - dostanę ją bez recepty? Bo wpisałam w internet i wyskoczyło mi, że to antybiotyk na receptę. Choć moze cos źle wpisałam albo jest kilka rodzajow tej masci?
już katiem odpowiedziała - krem bez recepty

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
główka rosnie a bialko spada pomału...po operacji mała przyjdzie do domu!!
no to za szybki powrót do domku trzymamy kciuki

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

dobranockam na dziś
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 18:55   #755
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

dobry wieczór

ja ostatnio mam trochę zawirowań w życiu rodzinnym i zawodowym więc chwilowo mniej się udzielam, ale daję znać, że żyjemy


dziś po chrzcinach, wszystko się udało mniej więcej tak jak chcieliśmy
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 19:00   #756
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Ja napiszę tylko tyle jestem wykończona,padam z nóg u nas dzisiaj nieprzerwany krzyk od 10 rano do 19.chwilowo spokój,próbowałam wszystkiego
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 19:06   #757
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

cześć dziewczyny

kupiłam spirytus i teraz nie wiem jak go rozcieńczyć by przemyć małej pępek, pomóżcie

w naszym przypadku ocenisept nie daje rady, 3 tygodnie i kikut twardo się trzyma.

chociaż rany po nacięciu zagoił mi błyskawicznie


Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość

wiem ze Colds polecala masc na brodawki z Ziaji, normalnie w aptece ja kupowałas? bo ja sie aby złaziłam a nigdzie jej niema
na brodawki polecam własny pokarm. posmarować i poczekać aż zaschnie. w moim przypadku to sprawdziło się najlepiej. a jak tanio

Cytat:
Napisane przez LookMeHeart Pokaż wiadomość
Witajcie. Czy mogę do was dołączyć?
Urodziłam synka -Kamil 3360 12.10.2012r
Pozdrawiam serdecznie
witaj

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Oj kochany jest niesamowicie... Jak jest w domu, to się bardzo dużo zajmuje synkiem, ja mam czas dla siebie.
Aż czasem mi go żal, że ma taką żonę jak ja, co nawet obiadu nie cierpi robić...



No właśnie Henio też tak robi kupkę. Stęka, pręży się ciągle (nawet przez sen) i takimi małymi partiami... Ma też dużo gazów.
Ale ta krwi nie powinno tam być, koniecznie skonsultuj z lekarzem.


Myślicie, że jest sens spróbować mu dać na noc MM???
I sprawdzić, czy będzie się mniej męczył...?
Z drugiej strony nie chcę stracić laktacji, bo mam taką piękną
gda, ja mojej zaczęłam podawać mm ale nie wpłynęło to w żaden sposób na kolki. mała męczy się tak samo ..
choć odpukać po boboticu odgazowuje się znacznie łatwiej.

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
Mój ma dokładnie tak samo przy tym macha rączkami i kopie nóżkami ...
i u nas to samo

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Ja napiszę tylko tyle jestem wykończona,padam z nóg u nas dzisiaj nieprzerwany krzyk od 10 rano do 19.chwilowo spokój,próbowałam wszystkiego
marta współczuję
jeszcze trochę i naszym maleństwom przejdzie. trzeba jakoś to przetrwać chociaż serce mi pęka kiedy mała cierpi a ja nie mogę jej pomóc...
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 19:46   #758
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość

i jak się skończyła ta historia Twojej cioci?
na szczescie wszystko dobrze, nic jej ani dzieciom sie nie stalo teraz to juz 10 i 11 letnie pannice ale do tej pory mam przed oczami jak spada.

Cytat:
Napisane przez LookMeHeart Pokaż wiadomość
Witajcie. Czy mogę do was dołączyć?
Urodziłam synka -Kamil 3360 12.10.2012r
Pozdrawiam serdecznie
witaj

Cytat:
Napisane przez katiem Pokaż wiadomość
Ja mam clotrimazol w kremie - bez recepty. Masc jest rzeczywiscie na recepte. I wydaje mi sie ze dziewczynom tez chodzilo o krem.
Wpisz sobie w google.

witam nowe mamusie

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

to jest tam sama mas co sie stosuje na podrażnienia pochwy ? mozna ja u dzieci stosowac ?



a aja zapomnialam sie pochwalic ze my dzis konczymy miesiac choc w sumie to mi tak troche smutno, nie chce zeby ona tak szybko rosla
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 19:52   #759
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Ja napiszę tylko tyle jestem wykończona,padam z nóg u nas dzisiaj nieprzerwany krzyk od 10 rano do 19.chwilowo spokój,próbowałam wszystkiego
biedna Zuzia

Muminek 3mam kciuki za szybki powrót do domku

Clotrimazolum można jak najbadziej używac. Ja sostuje na cewke moczową u Zuzanki pięknie jej się wygaja a ona ma często problemy z cewką.

Biedne te wasze kolkowe maluszki... wiem co to kolka tego się bałam że będą jazdy z jasiem naszczescie nas to kompletnie ominęło. oby szybko z nich wyrosły

Agaton chyba rozcziencza się 2:1 w sensie 2(woda) 1 (spirytus)

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
na szczescie wszystko dobrze, nic jej ani dzieciom sie nie stalo teraz to juz 10 i 11 letnie pannice ale do tej pory mam przed oczami jak spada.



witaj


to jest tam sama mas co sie stosuje na podrażnienia pochwy ? mozna ja u dzieci stosowac ?



a aja zapomnialam sie pochwalic ze my dzis konczymy miesiac choc w sumie to mi tak troche smutno, nie chce zeby ona tak szybko rosla
gratulacje czas leci masakrycznie szybko. Jasiu jutro kończy 10 tygodni.. jeszcze trochę i stuknie nam 3 miesiąc.
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 20:04   #760
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

witamy się z domku!
Fabianek wykąpany,nakarmiony o 19 śpi w łóżeczku
Gracjanek we wszystkim pomaga,nie jest zazdrosny ale bardzo zaangażowany we wszystko
Na dniach opisze poród.
Idę spać
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 20:15   #761
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość

na brodawki polecam własny pokarm. posmarować i poczekać aż zaschnie. w moim przypadku to sprawdziło się najlepiej. a jak tanio
na szczescie z brodawkami nie mam problemu ale chce
kochana ta masc kupic na odparzenia u mojej Igi, podobno bardzo skuteczna,poleciła mi ja pewna wizazanka
Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość

a aja zapomnialam sie pochwalic ze my dzis konczymy miesiac choc w sumie to mi tak troche smutno, nie chce zeby ona tak szybko rosla
dla Giuli za pierwszy miesiac

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
witamy się z domku!
Fabianek wykąpany,nakarmiony o 19 śpi w łóżeczku
Gracjanek we wszystkim pomaga,nie jest zazdrosny ale bardzo zaangażowany we wszystko
Na dniach opisze poród.
Idę spać
witamy spowrotem

a ja ide juz spac, mała zasnela razem z Tz ale ciezki dzien mieliśmy, co chwile płakała zagladam w pieluszke doslownie co chwile, zeby ją nie szczypało jak cos zrobi eh mam doła ze cos zaniedbałam


dobranoc dziewczyny
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 20:42   #762
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość

ja bym nie dawała mm
karm piersią a kolka kiedyś przejdzie
ja tam stosuję rureczki windi, poczytaj o tym w necie, jak mała ma gazy
strasznie mi przykro, jak jej muszę tą rureczkę w pupkę ładować, ale myślę, że i tak mniej ją to boli niż trzygodzinna kolka a po kilku minutach spokój z brzuszkiem, bo gazy wylatują błyskawicznie
A konsultowałaś używanie tego z pediatrą...? Nie ma opcji, że mu coś tam uszkodzę tym windi?

Wow dziś usypianie lepiej poszło - owinęłam go w kocyk i potrząsałam pupką i zasnął na szczęście... Oby na długo!

A wczoraj na atak kolki pomogło nagranie strumienia górskiego Od razu przestawał płakać!
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 22:46   #763
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Witam późnym wieczorem!
U nas z mężem nadal zgrzyty,choć przemiennie z humoremczasem potrafi mnie wkurzyć,ze mam go dość.
Dziś chciał brać Kubę na spacer jak mały był spocony i płakał,a ja bałam się,ze się przeziębi.W ogóle to dziś poszłam po południu do teściów spacerkiem z Kubusiem(mąż ze starszym już tam byli)i przyszłateż szwagierka z mężem i ich synkiem.Nawet nie było tak źlebez wielkich porównań...ciekawe jak będzie na chrzcinach?bo dziś chłopcy byli w wózeczkach i dobrze ich nie było widać...


Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Teraz to przeczytałam i się poryczalam że tak czułam. Jak mogłam...
no coś Tyu mnie to trwało chwilkę,taka ulga,że już wyszedł i jest z namiale radość przy tym ogromna.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Hey kochane pamiętacie mnie jeszcze? tydzień bez neta, wchodzę na wizaz, a tu już nowy wątek mamy szok ale ten czas leci!
Od jutra postaram się byc w miarę na bieżąco, choć może byc cięzko, bo od kilku dni żegnamy z małą dokarmianie bebiko i zostajemy przy samej piersi. Dlaczego? Bo mała uczulona jest,a nie chcemy wprowadzać specjalnego mm antyalergicznego i wolimy zostać przy samym cycu. Także padam, a moje piersi razem ze mną
Powodzenia w takim razieśliczna ta Wasza niuniawidziałam więcej fotek

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
ceny w niektórych lokalach to z kosmosu wręcz. nawet do 150 zł/osobę my znaleźliśmy opcję za 60 zł (dzieci 30zł) a w cenie obiad i 7 zimnych przekąsek. ciasto, owoce i alko kupujemy sami.
Ech.. ja to bym najchetniej 2 matki chrzestne dla małej wzięła i nie byłoby po problemie. A tak będzie moja siostra i ten kolega-przyjaciel męża. Nie jestem przekonana do tego pomysłu, no ale na jakieś kompromisy w małżeństwie trzeba iść. Fakt faktem, że z tym kolegą widujemy się częściej niż z kimkolwiek z rodziny męża. więc może to nie jest taki zły pomysł...
To razem chrzcimy nasze dziecii też biorę swoją siostrea jeszcze niedawno nie mieliśmy chrzestnego...ale się znalazł

Cytat:
Napisane przez LookMeHeart Pokaż wiadomość
Witajcie. Czy mogę do was dołączyć?
Urodziłam synka -Kamil 3360 12.10.2012r
Pozdrawiam serdecznie
Witaji dziel się z nami swoimi zmaganiami

Cytat:
Napisane przez Claudia15758 Pokaż wiadomość
Witajcie..
Dziewczyny jestem 2tyg po cc i nie wiem co mogę jeść a co nie.. Co wy jadłyście ? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz
hejoj dieta,ale ja nie umiem się obejść bez nabiałui Kuba znowu ma więcej śluzu w kupie.Bądź z nami a będziesz wszystko dobrze wiedziała
Gratuluję dużej Lenki

Cytat:
Napisane przez katiem Pokaż wiadomość
A na Pawełka to musze uwazac. Gdyby kladl te zabawki obok Kuby to pol biedy (tak tez robi) ale teraz to wrzucal z gory do lozeczka - bo przeciez kurdupelek jest.


Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
główka rosnie a bialko spada pomału...po operacji mała przyjdzie do domu!!
Obyście mogli już cieszyć się rodzinnym szczęściem wspólnie w domku

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

kupiłam spirytus i teraz nie wiem jak go rozcieńczyć by przemyć małej pępek, pomóżcie

w naszym przypadku ocenisept nie daje rady, 3 tygodnie i kikut twardo się trzyma.

chociaż rany po nacięciu zagoił mi błyskawicznie
Ten spirytus ma być 70%.Musisz mieć ostudzoną,przegotowaną wode i ja dawałam tak:1/3 wody,3/4 spirytusu i teraz mu lepiej podsuszyło a Kubuś we wtorek skończy 5tygodni.Może do tego czsu odpadniebo to moje utrapienie...Położna mówiła,że miała przypadek,gdzie 8tygodni się goił pępek.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
witamy się z domku!
Fabianek wykąpany,nakarmiony o 19 śpi w łóżeczku
Gracjanek we wszystkim pomaga,nie jest zazdrosny ale bardzo zaangażowany we wszystko
Na dniach opisze poród.
Idę spać
Super!Kurcze mam wrażenie,że wszystko tak szybko...,ale to dzieje się naprawdęWy już w domku a dopiero szłaś do szpitala.

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
A konsultowałaś używanie tego z pediatrą...? Nie ma opcji, że mu coś tam uszkodzę tym windi?

Wow dziś usypianie lepiej poszło - owinęłam go w kocyk i potrząsałam pupką i zasnął na szczęście... Oby na długo!

A wczoraj na atak kolki pomogło nagranie strumienia górskiego Od razu przestawał płakać!
Mi koleżanka mówiła,że na problemy malucha ze zrobieniem kupy jest........termometr:coj est:i że to działa.Ja jeszcze nie próbowałam,Kuba narazie daje rade sam.

Dobrej nocy
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...

Edytowane przez Katee27
Czas edycji: 2012-10-21 o 22:48
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 23:58   #764
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
Mi koleżanka mówiła,że na problemy malucha ze zrobieniem kupy jest........termometr:coj est:i że to działa.Ja jeszcze nie próbowałam,Kuba narazie daje rade sam.

Dobrej nocy
My próbowaliśmy.
Tzn. raz gdy Małej tempke mierzyłam to od razu poszła kupa. . Później miała problem ze zrobieniem i spróbowaliśmy właśnie z termometrem raz jeszcze. Pomogło raz dwa
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 03:05   #765
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
MUMINKU Trzymam kciuki za operacje oraz szybki potrót do domu .

ANUSIA witajcie w domu!

Ja kiedyś podczas mierzenia małemu temp dostałam prezent w postaci kupy która znalazła się na moich stopach oraz podłodze więc termometr może i w jakiś tam sposób wpływa na kupcie .
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 07:07   #766
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Witam po weekendzie.

My nadal w dwupaku i można powiedzieć, że z dnia na dzień lepiej się czujemy, więc raczej z Antosiem zobaczymy się dopiero w czwartek. Troszkę liczyliśmy, że może przez weekend wyskoczy, ale uparty z niego chłopak. Jutro mam wizytę i zobaczymy czy rzeczywiście dostaniemy to skierowanie do szpitala czy jak to tam będzie wyglądać.

Anusia śliczny synek! Wierzyć się nie chce, że już jesteście w domku. Przecież dopiero co stresowałaś się pójściem do szpitala, a tu nie dość, że Fabianek przy Tobie, to w dodatku już jesteście w domu. Super, że Gracjanek tak pozytywnie reaguje na brata.

Kraven trzymam kciuki, żeby jednak wcześniej coś się zadziało. Wiem po sobie, że to czekanie teraz to coś paskudnego. A na jakiej podstawie lekarz stwierdził, że wytrwasz jeszcze te 1,5 tygodnia? Chodzi o to, że rozwarcia zupełnie brak?
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 07:10   #767
OlejmyJutro
Raczkowanie
 
Avatar OlejmyJutro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 186
GG do OlejmyJutro Send a message via Skype™ to OlejmyJutro
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Właśnie przechodzimy z córą na mm. Ma już prawie 2 miesiące. Tylko jest ciężej niż myślałam. Fakt, że je z butli zazwyczaj 120 ml jednorazowo, ale ciągle chce piersi. Tylko ją przytulam ona od razu szuka cyca. Tak samo jak przytulę ją do piersi to zaczyna ssać mi bluzkę. Po za tym nie chcę pić herbatki, ani wody. Daje jej 3 butle dziennie, na przemian z piersią, a w nocy tylko cyc. Po za tym zaczęła się częściej budzić w nocy, żeby pocmokać cyca. Nie wiem już co mam robić. Mam coraz mniej mleka w piesiach. Nie wiem jak zachęcić małą do herbatki lub wody. Przecież jedząc mm musi coś pić.
__________________

Jestem mamą !
27.08.2012r.
OlejmyJutro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 07:14   #768
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Patrzę na brzuszkową listę i tak sobie myślę, że Kalpana i lourose najprawdopodobniej już mają maluszki, bo coś od nich cichutko ostatnio.

Ciekawe jak I_K, bo miała na wczoraj termin z usg, a według OM ma taki jak ja i Kraven.
I_K halo, halo... co tam u Was?

No i jeszcze nasza kochana Anesh_ do kompletu. Bez niespodzianek u Was przez weekend?
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 07:48   #769
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Hej u Nas pierwsza noc w domku w miare dobrze Fabianek po kapieli o 19 zasnal i wstal o 23 na cyca,pozniej o 1,od 2 do 4 troszke sie przebudzal ale jak usnal o 4 to wstal na cyca o 6
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 08:22   #770
asiejka86
Rozeznanie
 
Avatar asiejka86
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 590
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Dzień dobry mamusie
Pogoda u mnie dziś nieciekawa, ale i tak wybieram się z Małą na spacer - niech się hartuje kruszynka
Kraven spacerek oczywiscie we trójeczkę - chyba że jeszcze jakaś wizażowa mama zechce się przyłączyć?
U nas noc nie była tragiczna (choć do rewelacji nam trochę daleko ) - mała po kąpieli zjadła i o 19:45 spała w łóżeczku. Po godzinie stwierdziła, że jednak się nie najadła i pocycała trochę i chciała żeby do niej mówić. Potem zasnęła ok 21:30 i o 23 obudziła ją kolka - męczyła się biedna do 00:20, dostała cycka i zasnęła. Spała do 3:50, potem jedzenie i sen do 6:30. No i gwiazda się wyspała, a mama powoli zaczyna się przyzwyczajać do takiego trybu życia
Żadna mamusia nie urodziła przez weekend?
asiejka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 08:22   #771
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

}MAGGIE W SZPITALU dawali bulke do wszystkiego i w domu tez kazali jesc?

sama nie wiem co wolno a czego nie
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian

Edytowane przez kajaja
Czas edycji: 2012-10-22 o 08:24
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 08:52   #772
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Patrzę na brzuszkową listę i tak sobie myślę, że Kalpana i lourose najprawdopodobniej już mają maluszki, bo coś od nich cichutko ostatnio.

Ciekawe jak I_K, bo miała na wczoraj termin z usg, a według OM ma taki jak ja i Kraven.
I_K halo, halo... co tam u Was?

No i jeszcze nasza kochana Anesh_ do kompletu. Bez niespodzianek u Was przez weekend?
Dearlie super że udało wam się wytrzyamć
ja nadal w dwupaku mały się nie spieszy
jak byłam na środowej wizycie, lekarz powiedział że łożysko jest bardzo ładne i przepływy też wiec podejrzewam że nic nie będą wywoływać na razie...
czuje się bardzo dobrze ale już chciałabym urodzić
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 08:58   #773
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Witamy
ja weekend spedzilam w szkole niestety,a taka piekna pogoda byla...

Tamlin fajnie ze clotrimazol pomógł. U mnie na stale juz zagosci w domu na odparzenia

Podobno jak zarejestrujecie sie na stronie Musteli to dostaniecie 4 probki krem na odparzenia,krem na rozstepy itd i kosmetyczke:
http://www.mustela.pl/pl/main.html#/connexion

i na bobovita mozna dostac poradniki i sloiczki z jedzonkiem
http://www.bobovita.pl/poradnik
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 08:58   #774
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
}MAGGIE W SZPITALU dawali bulke do wszystkiego i w domu tez kazali jesc?

sama nie wiem co wolno a czego nie
Mi pediatra zakazała jeść bułki. Kazała jeść pieczywo bez konserwantów, ciemne, najlepiej na zakwasie.

Ja mam dietę bez konserwantów, czyli kanapki bez masła, tylko skropione olejem z pestek winogron i schabem domowo upieczonym. Na obiady głównie pieczony drób, ryż/kasza gryczana, marchewka duszona/gotowana. No i owsianka ze słoiczkami owocowymi gerbera.
Do picia woda lub herbata owocowa. Pytałam o kawę zbożową, ale powiedziała, że ta, nie ma racji bytu w diecie matki karmiącej...
Jak mleko, to kozie.


Na razie każde testowanie nowych produktów, kończyło się pogorszeniem kolek, więc nie ryzykuję...


Ale dzisiejsza noc była fajna.
Odkryłam sposób na Henia - zawijam go w kocyk i puszczam szum strumienia górskiego i, nawet jak ma kolkę, uspokaja się w sekundę

Tylko mały budzi się nadal co 3h (jak w zegarku) nocą na cyca. Długo to może trwać...? Kiedy wydłuży trochę czas snu?
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 09:23   #775
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

cześć dziewczyny

dzięki za podpowiedzi odnośnie spirytusu, dziś zacznę nim przemywać bo po ocenisepcie pępek nadal nie jest suchy trzeba spróbować czegoś mocniejszego.

Katee, a czym czyścisz pępuszek? pałeczkami kosmetycznymi czy gazikami, bo ja staram się pałeczkami przynajmniej kilka razy dziennie.

u mnie znów więcej mleka, z jednej piersi 120 ml wycisnę ale karmi nie piłam, tylko mnóstwo słabej herbaty i mała znów ładnie przybrała

wczoraj przenieśliśmy łóżeczko do naszej sypialni, by Lena pierwszy raz w nim spała ale nawet jej tam nie położyłam, spała jak zwykle na środku łóżka między nami ciekawe kiedy się odważę spać bez niej ?

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Hej u Nas pierwsza noc w domku w miare dobrze Fabianek po kapieli o 19 zasnal i wstal o 23 na cyca,pozniej o 1,od 2 do 4 troszke sie przebudzal ale jak usnal o 4 to wstal na cyca o 6
witajcie w domku

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość


Ale dzisiejsza noc była fajna.
Odkryłam sposób na Henia - zawijam go w kocyk i puszczam szum strumienia górskiego i, nawet jak ma kolkę, uspokaja się w sekundę

ale trzeba się nakombinować by ulżyć naszym dzieciaczkom.
moja znowu się uspokaja kiedy ją kołyszę na kolanach i powtarzam w kółko ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiii
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 09:26   #776
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Czesc dziewczyny

Lidziu pytalam o Twoj kryzys bo ja sie zupelnie na tym u siebie nie zastanawam, a piersi juz mam miekkie, no ale mlody nie marudzi po jedzeniu i przybiera wiec u mnie pewnie laktacja sie unormowala.

Muminku trzymam kciuki za Was.

Kasiam widze ze Asiulka juz odpowiedziala

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
witamy się z domku!
Fabianek wykąpany,nakarmiony o 19 śpi w łóżeczku
Gracjanek we wszystkim pomaga,nie jest zazdrosny ale bardzo zaangażowany we wszystko
Na dniach opisze poród.
Idę spać
Witaj w domku Aniu

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
na szczescie z brodawkami nie mam problemu ale chce
kochana ta masc kupic na odparzenia u mojej Igi, podobno bardzo skuteczna,poleciła mi ja pewna wizazanka

dla Giuli za pierwszy miesiac


witamy spowrotem

a ja ide juz spac, mała zasnela razem z Tz ale ciezki dzien mieliśmy, co chwile płakała zagladam w pieluszke doslownie co chwile, zeby ją nie szczypało jak cos zrobi eh mam doła ze cos zaniedbałam


dobranoc dziewczyny
Niczego nie zaniedbalas slonce. To chusteczka, to pieluszka. Nie masz co sie obwiniac. Kazda z nas przez to przejdzie lub juz przechodzila.

Cytat:
Napisane przez OlejmyJutro Pokaż wiadomość
Właśnie przechodzimy z córą na mm. Ma już prawie 2 miesiące. Tylko jest ciężej niż myślałam. Fakt, że je z butli zazwyczaj 120 ml jednorazowo, ale ciągle chce piersi. Tylko ją przytulam ona od razu szuka cyca. Tak samo jak przytulę ją do piersi to zaczyna ssać mi bluzkę. Po za tym nie chcę pić herbatki, ani wody. Daje jej 3 butle dziennie, na przemian z piersią, a w nocy tylko cyc. Po za tym zaczęła się częściej budzić w nocy, żeby pocmokać cyca. Nie wiem już co mam robić. Mam coraz mniej mleka w piesiach. Nie wiem jak zachęcić małą do herbatki lub wody. Przecież jedząc mm musi coś pić.
Chyba pozostaje tylko probowac, probowac, probowac......

Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
}MAGGIE W SZPITALU dawali bulke do wszystkiego i w domu tez kazali jesc?

sama nie wiem co wolno a czego nie
Tez pierwszy raz slysze o tym jestem ciekawa co pomyslodawca ma na mysli.
Kubus nie ma kolek wiec jem wszystko, ale z tego co pamietam uwazac na wzdymajace, smazone, nabial. I nie jesc cytrusow.

A co do owocow - ze nie pestkowe - a jakie owoce sa bezpestkowe???? Nawet banan cos tam niby ma.


Kochane mam pytanko. Moze ktoras pomoze? Postanowilam zrobic rodzinie prezent (i sobie tez) i chce w koncu powywolywac zdjecia z aparatow cyfrowych. wiem ze to dziwne ze nigdy tego nie robilam
I moje pytanie. Pewnie trzeba je na cos zgrac - na co? na plytke? czy na pendrive? czy trzeba je zmniejszyc? i w jakim formacie najlepiej wywolac?
zdjecia uzbierane od 2009 roku
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 09:27   #777
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Hej Kobietki!

Nie można pić kawy zbożowej? Ciekawe dlaczego... ja pije 2 na dzień.

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Agnus taka niteczka krwi w stolcu może sugerowac alergie pokarmową. Może zjadłaś coś innego pare dni temu, albo coś co już jadłaś przestało Dzidzi podchodzić. A podawałaś jakiś probiotyk?
Możliwe, tylko nie bardzo wiem co. Alicja nie miała dotąd żadnych problemów więc jadłam spokojnie wszystko. Musze zacząć się bardziej pilnować.
Nic takiego nie podawałam.

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
wspaniałego życia razem z okazji rocznicyjuż dziś złożę życzenia, żeby jutro nie zapomniećno i udanego seksu już bez żadnych przykrych doznań

no moje cycuszki też już przywykły do "tarmoszenia"i też tylko cycuś, choć miałam chwilę zwątpienia przy tym kryzysie laktacyjnym i nawet próbowałam podać mm ale mała z butli nijak ciągnąć nie umiała i to nawet lepiej
A dziękuje

To tak jak u nas, Mała nie chce butelki ani smoka.
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 09:28   #778
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

dziewczyny, kiedy Wasze dzieciaczki zaczęły się interesować rzeczami typu mata, karuzela czy zabawki? zastanawiam się czy nie czas czegoś zamówić

pochwalcie się co kupiłyście, chętnie coś zgapię od Was
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 09:29   #779
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez katiem Pokaż wiadomość
Kochane mam pytanko. Moze ktoras pomoze? Postanowilam zrobic rodzinie prezent (i sobie tez) i chce w koncu powywolywac zdjecia z aparatow cyfrowych. wiem ze to dziwne ze nigdy tego nie robilam
I moje pytanie. Pewnie trzeba je na cos zgrac - na co? na plytke? czy na pendrive? czy trzeba je zmniejszyc? i w jakim formacie najlepiej wywolac?
zdjecia uzbierane od 2009 roku
Zdjęcia zgraj na pendriva i absolutnie ich nie zmniejszaj bo pogorszysz ich jakość. To wszystko
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 09:34   #780
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez katiem Pokaż wiadomość

A co do owocow - ze nie pestkowe - a jakie owoce sa bezpestkowe???? Nawet banan cos tam niby ma.


Kochane mam pytanko. Moze ktoras pomoze? Postanowilam zrobic rodzinie prezent (i sobie tez) i chce w koncu powywolywac zdjecia z aparatow cyfrowych. wiem ze to dziwne ze nigdy tego nie robilam
I moje pytanie. Pewnie trzeba je na cos zgrac - na co? na plytke? czy na pendrive? czy trzeba je zmniejszyc? i w jakim formacie najlepiej wywolac?
zdjecia uzbierane od 2009 roku
dobre pytanie, też mnie to zastanawia każdy owoc pestkowy przecież

a co do zdjęć to możesz je nagrać zarówno na płytkę jak i na pendriva. zmniejszać ich nie trzeba. jeśli chodzi o format to ja wybieram 10x15.



pieprzone muchy, budzą mi małą
kiedy to dziadostwo zdechnie?
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.