Starania z PCOS cz. III - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-06, 15:48   #781
Casablanca0
Raczkowanie
 
Avatar Casablanca0
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 371
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ja już po monicie. Szału nie ma Jak zwykle prawy jajnik śpi a na lewym są 2 pęcherzyki 9 i 10mm. To dopiero 10dc więc może jeszcze podrosną ale czarno to widzę, w dwóch wcześniejszych cyklach z clo w 13dc był pęcherzyk ok 18-20mm. W poniedziałek rano mam się jeszcze zjawić u doktorka.

Controlca Do jutra już blisko, dasz radę Choć wyobrażam sobie jakie to trudne.
Moim zdaniem progesteron masz OK.
Casablanca0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 16:51   #782
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Casablanca0 Pokaż wiadomość
Ja już po monicie. Szału nie ma Jak zwykle prawy jajnik śpi a na lewym są 2 pęcherzyki 9 i 10mm. To dopiero 10dc więc może jeszcze podrosną ale czarno to widzę, w dwóch wcześniejszych cyklach z clo w 13dc był pęcherzyk ok 18-20mm. W poniedziałek rano mam się jeszcze zjawić u doktorka.

Controlca Do jutra już blisko, dasz radę Choć wyobrażam sobie jakie to trudne.
Moim zdaniem progesteron masz OK.
mega trudne
a który to cykl z clo? a myślałaś nad zastrzykami menopur?
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 17:49   #783
Lamparcica
Raczkowanie
 
Avatar Lamparcica
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 450
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Casablanca0 Pokaż wiadomość
Ja już po monicie. Szału nie ma Jak zwykle prawy jajnik śpi a na lewym są 2 pęcherzyki 9 i 10mm. To dopiero 10dc więc może jeszcze podrosną ale czarno to widzę, w dwóch wcześniejszych cyklach z clo w 13dc był pęcherzyk ok 18-20mm. W poniedziałek rano mam się jeszcze zjawić u doktorka.

Controlca Do jutra już blisko, dasz radę Choć wyobrażam sobie jakie to trudne.
Moim zdaniem progesteron masz OK.
10 dc? Podrosną na pewno pęcherzyki rosną 2-3 mm na dobę


Ewusia Ty to się masz z tym sezonem narciarskim mam nadzieję, że skusisz go następnym razem na bzykanko

Meg biednaś Ty, oj biednaś

controlca moim zdaniem progesteron dobry no i czekam na sobotę, gdzie oficjalnie pochwalisz się wysoką betą

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Też mam "monit" w poniedzialek i rozmowę z doktorkiem przełożyli mi z soboty, ale dzięki temu będę u doktorka prawie w tym samym czasie co Meg
__________________
30.11.08 - 64 kg
cel: 58 kg lub mniej!

9.12.08 - 62,3 kg
9.01.09 - 61,9 kg

stanęło na wadze 58,6 kg

Żona od 2013

Lamparcica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 18:57   #784
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

controlca wierzę, że wynik będzie pozytywny. Należy ci się po tylu przejściach

Casablanca0 jak u ciebie kiepsko, to u mnie też, bo te nasze pęcherzyki porównywalne są (jak idziemy identycznie, to idziemy) ale ja tam myślę, że podrosną. Ja swoje idę jutro sprawdzić.

simka234 nie daje ci pospać synuś ja o tej godzinie przekręcałam się na drugi bok

Lamparcica kciuki za wizytę poniedziałkową - zarówno tą z doktorkiem jak i z Meg

ana985 pozbędziesz się tego dziadostwa i zaczniecie działać

megan713 pregnyl samemu się aplikuje czy to ktoś robi? teraz działajcie czasem zróbcie sobie przerwę i zajrzyj do nas

Ewusia_marchew ty tam chyba nie próżnujesz, nie?

Ja mam pytanie nie z naszej branży rozliczałyście się kiedyś przez internet? Trudne to jest? Dam radę?
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 05:20   #785
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez controlca Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny, jutro beta i będę wiedziała na czym stoję, tylko jak tu przeżyć do jutra i do wyników muszę sobie jakieś zajęcie znaleźć. w pracy zleciało to nie myślałam a teraz na nowo.......
trzymam kciuki za wszystkie jajaaaa i owocne przytulania

dziewczyny czy progesteron 16,96 to dobry wynik ? badałam go razem z betą.

Kciuki zaciśnięte ! czekam na wieści !

Ja sie witam dzisiaj w drodze do Austrii, ciekawa jestem czy dam rade przejechać te 700km samochodem bo wstałam ze szczególnie fatalnym samopoczuciem

Miłego dnia wszystkim
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 06:23   #786
ana985
Raczkowanie
 
Avatar ana985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 441
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Meg teoretycznie termin laparo przesunięty do wyleczenia wiec moze to byc marzec, kwiecień, grudzień...
__________________
Chemia Niemiecka www.persil.otwarte24.pl
ana985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 10:20   #787
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ana nie będzie tak źle - do grudnia już z bebzloem będziesz

Zdulcia ja sobie sama aplikuję, trzeba kupić najcieńszą igłę i trochę większą żeby rozrobić go a tak to nie jest trudne

Przepraszam że nie zaglądam często ale mnie taaaaak męczy ten brzuch że nie mam jak, nie mówiąc o dentyście. Byłam w czwartek, założyli opatrunek, w piątek wypadł. Poszłam, uzupełnili za 1h wypadł. Nie mam kawałka ścianki ale ani na nim nie gryzę ani nic... ten tlenek miękki jak diabli...

Roxana współczuję podróży w Twoim stanie - a gdzie śmigacie? jednak narty?

Lamparciczka mam nadzieję uda się nam spiknąć w poczekalni i na herbatce jakiejś
__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 12:25   #788
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

hej, dzieczyny beta 21,8 ;/ progesteron 14. nie wiem
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 13:08   #789
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Mowiłam Gratulacje:ro za:
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 13:12   #790
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Mowiłam Gratulacje:ro za:
Simko ale czy to nie za mały przyrost ?! niby o 57% ale jakoś mały spodziewałam się koło 80 może
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 13:26   #791
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Casablanca0 Pokaż wiadomość
Ja już po monicie. Szału nie ma Jak zwykle prawy jajnik śpi a na lewym są 2 pęcherzyki 9 i 10mm. To dopiero 10dc więc może jeszcze podrosną ale czarno to widzę, w dwóch wcześniejszych cyklach z clo w 13dc był pęcherzyk ok 18-20mm. W poniedziałek rano mam się jeszcze zjawić u doktorka.
podrosną jeszcze na pewno ja miałam takie mikrusy w 16 dc w ostatnim cyklu, a później urosły kolosy
za kolejny monit
Cytat:
Napisane przez Lamparcica Pokaż wiadomość
Ewusia Ty to się masz z tym sezonem narciarskim mam nadzieję, że skusisz go następnym razem na bzykanko

nie ma wyjścia

Cytat:
Napisane przez Lamparcica Pokaż wiadomość
Też mam "monit" w poniedzialek i rozmowę z doktorkiem przełożyli mi z soboty, ale dzięki temu będę u doktorka prawie w tym samym czasie co Meg

Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość

Ewusia_marchew ty tam chyba nie próżnujesz, nie?
wczoraj już nie próżnowaliśmy, koniec obijania się
Cytat:
Napisane przez zdulcia Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie nie z naszej branży rozliczałyście się kiedyś przez internet? Trudne to jest? Dam radę?
bardzo proste
ja nie wiem czy bym w ogóle umiała jeszcze rozliczyć sie normalnie od kiedy można przez internet to zawsze tak robię
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ja sie witam dzisiaj w drodze do Austrii, ciekawa jestem czy dam rade przejechać te 700km samochodem bo wstałam ze szczególnie fatalnym samopoczuciem
baw się dobrze i uważaj na siebie
Cytat:
Napisane przez ana985 Pokaż wiadomość
Meg teoretycznie termin laparo przesunięty do wyleczenia wiec moze to byc marzec, kwiecień, grudzień...
oby jak najszybciej
Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
Przepraszam że nie zaglądam często ale mnie taaaaak męczy ten brzuch że nie mam jak, nie mówiąc o dentyście. Byłam w czwartek, założyli opatrunek, w piątek wypadł. Poszłam, uzupełnili za 1h wypadł. Nie mam kawałka ścianki ale ani na nim nie gryzę ani nic... ten tlenek miękki jak diabli...

Cytat:
Napisane przez controlca Pokaż wiadomość
hej, dzieczyny beta 21,8 ;/ progesteron 14. nie wiem
Kochana musisz się uzbroić w cierpliwość i znowu powtórzyć w poniedziałek.... słaby przyrost na razie jest, no ale rośnie, nie spada więc jest nadzieja, ja nadal trzymam kciuki
Progesteron moim zdaniem słaby masz bierzesz jakiegoś dupka albo luteinę? Ile w ogóle jesteś teraz dni po owu mniej więcej?
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 13:35   #792
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
podrosną jeszcze na pewno ja miałam takie mikrusy w 16 dc w ostatnim cyklu, a później urosły kolosy
za kolejny monit
[/COLOR]
nie ma wyjścia
[/COLOR]



wczoraj już nie próżnowaliśmy, koniec obijania się

bardzo proste
ja nie wiem czy bym w ogóle umiała jeszcze rozliczyć sie normalnie od kiedy można przez internet to zawsze tak robię

baw się dobrze i uważaj na siebie

oby jak najszybciej



Kochana musisz się uzbroić w cierpliwość i znowu powtórzyć w poniedziałek.... słaby przyrost na razie jest, no ale rośnie, nie spada więc jest nadzieja, ja nadal trzymam kciuki
Progesteron moim zdaniem słaby masz bierzesz jakiegoś dupka albo luteinę? Ile w ogóle jesteś teraz dni po owu mniej więcej?
no tak zrobię, w poniedziałek polecę na bete znowu. dziś zaczęłam brać luteinę na własną rękę. nie wiem kiedy mogła być owulka 2 stycznia miałam laparo i dostałam @ dziś jest 37dc. w 25 dc byłam na usg i było widoczne ciałko żółte ale nie wiadomo kiedy owulacja była.
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 14:17   #793
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez controlca Pokaż wiadomość
no tak zrobię, w poniedziałek polecę na bete znowu. dziś zaczęłam brać luteinę na własną rękę. nie wiem kiedy mogła być owulka 2 stycznia miałam laparo i dostałam @ dziś jest 37dc. w 25 dc byłam na usg i było widoczne ciałko żółte ale nie wiadomo kiedy owulacja była.

Kochana ja miałam HCG powyzej 20 a kolejna betę robiłam dopiero po kilku dniach wiec spokojnie, powtórz około wtorku/środy, wtedy powinien byc juz bardziej widoczny skok

Dzieki dziewczyny - my juz na miejscu. Jest cudownie ale podróż dała sie we znaki, do kolacji sie nie ruszam z lozka ...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-02-07 o 14:18
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:04   #794
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Kochana ja miałam HCG powyzej 20 a kolejna betę robiłam dopiero po kilku dniach wiec spokojnie, powtórz około wtorku/środy, wtedy powinien byc juz bardziej widoczny skok

Dzieki dziewczyny - my juz na miejscu. Jest cudownie ale podróż dała sie we znaki, do kolacji sie nie ruszam z lozka ...
ob,y martwie się na maxa

wypoczywaj
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:15   #795
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez controlca Pokaż wiadomość
ob,y martwie się na maxa



wypoczywaj

Myśle, ze nie masz czym. Beta wzrosła. mi pani w labolatorium powiedziała jak miałam taka niska betę, ze mam sobie na spokojnie zrobic powtórkę za KILKA dni... Bo za dwa to nie ma sensu... Wiec poszłam po kilku. Bedzie dobrze
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:29   #796
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Myśle, ze nie masz czym. Beta wzrosła. mi pani w labolatorium powiedziała jak miałam taka niska betę, ze mam sobie na spokojnie zrobic powtórkę za KILKA dni... Bo za dwa to nie ma sensu... Wiec poszłam po kilku. Bedzie dobrze
bardzo Ci dziękuje w środę do dr pobiegnę a do tego czasu luteinę będę brała na ten nieszczęsny progesteron.
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 16:39   #797
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez controlca Pokaż wiadomość
bardzo Ci dziękuje w środę do dr pobiegnę a do tego czasu luteinę będę brała na ten nieszczęsny progesteron.

Informuj co i jak
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 16:49   #798
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez controlca Pokaż wiadomość
no tak zrobię, w poniedziałek polecę na bete znowu. dziś zaczęłam brać luteinę na własną rękę. nie wiem kiedy mogła być owulka 2 stycznia miałam laparo i dostałam @ dziś jest 37dc. w 25 dc byłam na usg i było widoczne ciałko żółte ale nie wiadomo kiedy owulacja była.
to możesz być niedługo po owu (tak 12-13 dni nawet) więc może jeszcze beta potrzebuje czasu żeby się rozkręcić mam wielką nadzieje ze będzie dobrze
luteina Ci na pewno nie zaszkodzi
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Myśle, ze nie masz czym. Beta wzrosła. mi pani w labolatorium powiedziała jak miałam taka niska betę, ze mam sobie na spokojnie zrobic powtórkę za KILKA dni... Bo za dwa to nie ma sensu... Wiec poszłam po kilku. Bedzie dobrze
ja bym nie wytrzymała czekania kilku dni, choćby 10 pań z laboratorium mi tak radziło ostatnio jak mi wyszła beta podwyższona to wytrzymałam 3 dni tylko dlatego ze w międzyczasie był weekend
po długich staraniach i innych przejściach już nie ma się siły na jeszcze więcej czekania
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 17:10   #799
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
to możesz być niedługo po owu (tak 12-13 dni nawet) więc może jeszcze beta potrzebuje czasu żeby się rozkręcić mam wielką nadzieje ze będzie dobrze
luteina Ci na pewno nie zaszkodzi

ja bym nie wytrzymała czekania kilku dni, choćby 10 pań z laboratorium mi tak radziło ostatnio jak mi wyszła beta podwyższona to wytrzymałam 3 dni tylko dlatego ze w międzyczasie był weekend
po długich staraniach i innych przejściach już nie ma się siły na jeszcze więcej czekania
przez to że nie miałam monitoringu tak naprawdę nie wiem kiedy owu była. ale nie nastawiam się że będzie ok. coś chyba nie halo jest. Będę u dr i pokaże mu wyniki, zapytam co o tym sądzi a do tego czasu osiwieje i ogłupieje czy luteina 1x2 to dobry pomysł ?
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 17:57   #800
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

controlka moim zdaniem beta jest całkiem w porzadku tylko niski progesteron
Ale bierz te lutke nie zaszkodzi a jaka masz lutke 100 ?
1 x2 nie zaszkodzi a może pomoc
Uśmiechu trochę kochana
roxanksa wypoczywaj i dawaj info chociaż się pozazdroscimy
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 17:59   #801
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

controlca no ale jeśli beta przyrasta, powoli ale rośnie, to chyba dobry znak, nie? Ja cały czas trzymam kciuki

Ja byłam dzisiaj obejrzeć co to się tam dzieje. No i generalnie jest ok, pęcherzyki urosły, mają po 17 i 19 mm. Endometrium trochę kiepskie, nawet ten estrofem nie pomógł no i pytam się doktorka, czy da mi coś na pękniecie, on powiedział, że w tym cyklu zrobimy inaczej. Dostałam duphaston, mam go brać od poniedziałku. I nijak tego nie mogę zrozumieć. Bo jak was czytam do dupka się bierze po owulacji a nie w trakcie, nie? Zapytałam się czy mi to nie przyblokuje owulki, a on powiedział, że właśnie pomoże. Nie kumam tego w ogóle. Już mi się wydaje, że cykl idzie na stracenie No ale sama nie będę decydować, co mam robić, muszę mu zaufać chyba.
Dobra, będzie co będzie. Uciekam, bo zaraz znajomi przychodzą na posiadówe. Mam ochotę się napić
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 18:00   #802
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
controlka moim zdaniem beta jest całkiem w porzadku tylko niski progesteron
Ale bierz te lutke nie zaszkodzi a jaka masz lutke 100 ?
1 x2 nie zaszkodzi a może pomoc
Uśmiechu trochę kochana
roxanksa wypoczywaj i dawaj info chociaż się pozazdroscimy
zdurniałam, zdołowałam się i chyba powinni mi odłączy internet
nie, mam luteine 50, to może po dwie tabletki dwa razy dziennie, do lekarza biegnę w środę.

Zdulcia nie mam pojęcia czy to dobrze czy żle, jak czytam jakie bety miały dziewczyny to ręce mi opadają ;>
__________________

Edytowane przez controlca
Czas edycji: 2015-02-07 o 18:09
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 19:06   #803
rajs
Rozeznanie
 
Avatar rajs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 640
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ja tak szybciutko. Controlka bardzo sie ciesze i trzymam kciuki co by ladnie roslo

Zdulcia za Ciebie tez

Ja jestem w szpitalu od wczoraj. Dostalam sterydy 2 dawki. Skurcze mi na ktg eychodza ale narazie nie boli. Prawdopodobnie juz do rozwiazania zostane. Dzidzie duze maja po 2.2kg. Dorwe sie do neta na dluzej to napisze cos wiecej. Trzymajcie za nas kciuki a kto wierzacy to prosimy o modlitwe
Buziaczki dla was
rajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 19:08   #804
zdulcia
Raczkowanie
 
Avatar zdulcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 201
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Rajs, rzeczywiście duże dzieciaczki. Dobrze, że jesteś pod opieką. Trzymam kciuki! Który tydzień u ciebie?
zdulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 19:10   #805
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez rajs Pokaż wiadomość
Ja tak szybciutko. Controlka bardzo sie ciesze i trzymam kciuki co by ladnie roslo

Zdulcia za Ciebie tez

Ja jestem w szpitalu od wczoraj. Dostalam sterydy 2 dawki. Skurcze mi na ktg eychodza ale narazie nie boli. Prawdopodobnie juz do rozwiazania zostane. Dzidzie duze maja po 2.2kg. Dorwe sie do neta na dluzej to napisze cos wiecej. Trzymajcie za nas kciuki a kto wierzacy to prosimy o modlitwe
Buziaczki dla was
ojejku trzymaj się tam
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 19:21   #806
Lamparcica
Raczkowanie
 
Avatar Lamparcica
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 450
Dot.: Starania z PCOS cz. III

rajs moc uścisków i dla całej waszej czwórki, bo tatuś też się w tym wszystkim liczy dzidzie już spore! nie mogę się doczekać naszej parki

roxana Ty tam nie szalej tylko wypoczywaj! Junior niech spędza więcej czasu z tatą, to będziesz miała choć trochę czasu na odpoczynek

controlca moim zdaniem jest czego gratulować ale poczekajmy jeszcze
Ja bym brała lutkę albo 2x1 albo 3x1 pewnie masz podjęzykową i 50. Ja tak robię

simka jak nasz trener? dziś taki ziąb u mnie (u Ciebie pewnie też), że nawet nie miałaś jak z nim wyjść na dwór :/

zdulcia moim zdaniem masz super pęcherzyki! oby tylko pękły pękają Ci same, mam nadzieję? Skoro lekarz nie dał nic na pęknięcie... przepisał Ci duphaston, bo obliczył sobie, że do poniedziałku już pękną, tak sądzę. Poczujesz, jak to się stanie

Ewusia też bym nie wytrzymała jesteśmy tak samo niecierpliwe, ale masz rację - tyle czekamy w ciągu tych lat na ciążę, że potem liczy się dla nas każdy dzień i skrócenie dni maksymalnie, jeśli np. w danym cyklu nic nie wyjdzie. Ech, cięzkie to nasze życie

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

zdulcia na poprawę endometrium polecam czerwone wino oraz orzechy sprawdzone!
__________________
30.11.08 - 64 kg
cel: 58 kg lub mniej!

9.12.08 - 62,3 kg
9.01.09 - 61,9 kg

stanęło na wadze 58,6 kg

Żona od 2013


Edytowane przez Lamparcica
Czas edycji: 2015-02-07 o 20:50
Lamparcica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 19:36   #807
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Ewusia ja wiem, wiem... Sama po ścianach chodziłam bo nie mogłam wytrzymać...

Rajs kciuki i całusy posyłam modlitwa tez wesprę

Lamparcica ja właśnie sie wyleguje na leżaczku a tż z juniorem szaleją w basenie

Simka dzięki, zamierzam wypocząć

ImageUploadedByWizaz Forum1423337789.124001.jpg tak jest u nas...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 20:00   #808
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ewusia ja wiem, wiem... Sama po ścianach chodziłam bo nie mogłam wytrzymać...

Rajs kciuki i całusy posyłam modlitwa tez wesprę

Lamparcica ja właśnie sie wyleguje na leżaczku a tż z juniorem szaleją w basenie

Simka dzięki, zamierzam wypocząć

Załącznik 5909609 tak jest u nas...
Super basen

Lamparcica oj nie nastawiam się
__________________
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 20:08   #809
Casablanca0
Raczkowanie
 
Avatar Casablanca0
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 371
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Rajsik Dobrze, że jesteś pod okiem lekarzy. Dzidzie już faktycznie duże. Nie mogę się już doczekać naszej forumowej parki
Trzymajcie się dzielnie Ja wierząca więc wiesz

Roxana Podziwiam, że dałaś radę z tą podróżą dla mnie taka jazda samochodem to najgorsza maskara.
Wypoczywaj tam ile wlezie

Controlca Najważniejsze, że beta przyrosła. Myśle tak jak dziewczyny, że jest po prostu bardzo wcześnie. Życzę Ci aby ta poniedziałkowa rozwiała już wszelkie wątpliwosci.
Wydaje mi się, że do wizyty u ginka lutka 2x1 wystarczy ale bierz koniecznie bo ten progesteron faktycznie mógłby być wyższy.
Co do mnie: na razie o menopurze z ginem nie rozmawiałam, teraz w pierwszej kolejności jest hsg a potem będziemy myśleć. Na pewno clo już odpada..

Zdulcia Moja Ty siostro astralna!Cieszę się, że pęcherzyki podrosły teraz odpalam turbokciuki za pęknięcie ( i przy okazji liczę, że pójdę w Twoje ślady).
Co do dupka to hmmm powinnaś słuchać ginka choć ja bym brała po stwierdzonej owulce co by jej nie przyblokować czasem. Dlatego gdybym nie czuła, że pękło pewnie bym się z nim wstrzymała ze 2dni.
Ale trzeba ufać lekarzowi to on się ma znać
Na endo jak lamparcica pisze - winko czerwone, migdały i linocomplex.

Ana Trzymam kciuki, żeby to dziadostwa szybko udało się wyleczyć i laparo odbyła się jak najszybciej. Potem nie pozostaje Ci już nic innego jak pójść w ślady naszych laparoskopowiczek - Cabraloki, Rajsika i Controlki

Megan To chyba między jedną wizytą u dentysty a drugą to z łóżka nie wychodzi

Anevo, Cabraloca Co u Was mamuśki?

Wróciłam z zajęć i padam,padam,padam. Pęcherzyki mizerne to choć bzykanka nie musi być dzisiaj bo ja nie wiem jakby to byłoby zrobić

Edytowane przez Casablanca0
Czas edycji: 2015-02-08 o 08:50
Casablanca0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 20:12   #810
controlca
Raczkowanie
 
Avatar controlca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zima
Wiadomości: 263
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Casablanca0 Pokaż wiadomość
Rajsik Dobrze, że jesteś pod okiem lekarzy. Dzidzie już faktycznie duże. Nie mogę się już doczekać naszej forumowej parki
Trzymajcie się dzielnie Ja wierząca więc wiesz

Roxana Podziwiam, że dałaś radę z tą podróżą dla mnie taka jazda samochodem to najgorsza maskara.
Wypoczywaj tam ile wlezie

Controlca Najważniejsze, że beta przyrosła. Myśle tak jak dziewczyny, że jest po prostu bardzo wcześnie. Życzę Ci aby ta poniedziałkowa rozwiała już wszelkie dolegliwości.
Wydaje mi się, że do wizyty u ginka lutka 2x1 wystarczy ale bierz koniecznie bo ten progesteron faktycznie mógłby być wyższy.
Co do mnie: na razie o menopurze z ginem nie rozmawiałam, teraz w pierwszej kolejności jest hsg a potem będziemy myśleć. Na pewno clo już odpada..

Zdulcia Moja Ty siostro astralna!Cieszę się, że pęcherzyki podrosły teraz odpalam turbokciuki za pęknięcie ( i przy okazji liczę, że pójdę w Twoje ślady).
Co do dupka to hmmm powinnaś słuchać ginka choć ja bym brała po stwierdzonej owulce co by jej nie przyblokować czasem. Dlatego gdybym nie czuła, że pękło pewnie bym się z nim wstrzymała ze 2dni.
Ale trzeba ufać lekarzowi to on się ma znać
Na endo jak lamparcica pisze - winko czerwone, migdały i linocomplex.

Ana Trzymam kciuki, żeby to dziadostwa szybko udało się wyleczyć i laparo odbyła się jak najszybciej. Potem nie pozostaje Ci już nic innego jak pójść w ślady naszych laparoskopowiczek - Cabraloki, Rajsika i Controlki

Megan To chyba jedną wizytą u dentysty a drugą to z łóżka nie wychodzi

Anevo, Cabraloca Co u Was mamuśki?

Wróciłam z zajęć i padam,padam,padam. Pęcherzyki mizerne to choć bzykana nie musi być dzisiaj bo ja nie wiem jakby to było zrobić
no mizerna ta beta i przyrost... już się naczytałam o pozamacicznej itp człowiek to durny jest bez kitu.
idę w poniedziałek zobaczę jak dalej będzie tak słabo to nie wiem, wizyta dopiero w środę oszaleje do tego czasu jak nic
Na mnie clo nie działało, nie pamiętam czy wyhodowałam jakieś ładne pęcherzyki, na menopurze było zdecydowanie lepiej, miałam też jeden cykl z femara to już w ogóle rewelacja jeśli chodzi o pęcherzyki, ale nie zaciążyłam. dopiero po laparo coś się dzieje

dziewczyny czy bolało Was może tak w plecach/krzyżu ? bo mnie dziś rąbie że ho ho
__________________

Edytowane przez controlca
Czas edycji: 2015-02-07 o 20:15
controlca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 13:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.