Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-07, 23:02   #781
KfiatuszeQ
Raczkowanie
 
Avatar KfiatuszeQ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 49
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Dezett na pewno mam,bo schodze z bardzo dużej niedowagi i w ponad msc przytyłam bardzo szybko i dużo..
Widzisz u mnie jest ten problem,że nigdy nie ma obiadów,mojej mamie już nie zależy czy coś zjem czy nie,wiem,że jestem dorosła i sama powinnam o siebie zadbać,ale czasami brakuje mi tej "kontroli"..
KfiatuszeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 08:03   #782
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez KfiatuszeQ Pokaż wiadomość
Dezett na pewno mam,bo schodze z bardzo dużej niedowagi i w ponad msc przytyłam bardzo szybko i dużo..
Widzisz u mnie jest ten problem,że nigdy nie ma obiadów,mojej mamie już nie zależy czy coś zjem czy nie,wiem,że jestem dorosła i sama powinnam o siebie zadbać,ale czasami brakuje mi tej "kontroli"..
Skoro wiesz, że jesteś dorosła i sama jesteś za siebie odpowiedzialna, to zrób coś z tym.

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez catelyn95 Pokaż wiadomość
To może i ja wstawię swoje starania... Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział to wychodzę z ED i staram się o porządne P.

I. duża bułka sojowa z ziarenkami:
- z szynką drobiową, pomidorem i ogórkiem konserwowym (nie było masła w domu )
- z pasztetem pieczonym, pomidorem, ogórkiem konserwowym i ketchupem
herbata z czarnej porzeczki i aronii bez cukru;

II. ziemniaki z masłem i szczypiorkiem, pieczony w przyprawach filet z pstrąga, surówka z kiszonej kapusty, sok marchwiowy;

III. kawał ciasta kruchego przekładanego gotowaną masą serową i posypanego cukrem pudrem (taki jak na zdjęciu, pychotka), dwie kostki gorzkiej czekolady;

IV. homo jagodowy z garścią truskawek i borówek, biszkopty;

V. sałatka jarzynowa z majonezem, dwie kromki ciemnego chleba z orzechami z masłem, pomidorem, rzodkiewką i szczypiorkiem, herbata zwykła bez cukru
Twoje jadłospisy w tym dziale są najbardziej urozmaicone i wydają się smaczne. Widać, że bardzo się starasz i przede wszystkim sama chcesz coś zmienić.
Nie wiem tylko, czemu właściwie służy zamieszczanie zdjęć w avatarze...
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 08:07   #783
dezett
Zadomowienie
 
Avatar dezett
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 405
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

To ja wstawie moj.

U.

1. omlet owisany z grejfrutem, cynamonem, orzechami wloskimi, nasionami chia.

2. indyk z ryze brazowym + sałatka: szpinak, awokado, pomidor, oliwa, zioła
zielona herbata i pasek gorzkiej czekolady lindt 80%

trening (lekkie cwiczenia silowe/z pilka)

przekąska: daktyle

3 . stek z tuńczyka, bataty z rozmarynem + rukola, pomidorki, vinegret

4. soczewica z papryka czerwona, slerem naciowym, orzechami nerkowca i oliwkami czarnymi
__________________
Cytat:
Napisane przez Poa alpina Pokaż wiadomość
Kolejny dzień jest nowym rozdziałem
poza schemat.

Edytowane przez dezett
Czas edycji: 2015-02-08 o 13:20
dezett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 09:16   #784
KfiatuszeQ
Raczkowanie
 
Avatar KfiatuszeQ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 49
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Psychodelia,ale ja już po prostu nie wiem co robić... Trudno jest zacząć jeść jak do tej pory żyło się na jednej bułce dziennie.. Zresztą jeżeli ja tyje na minimalnej ilości jedzenia z "prędkością światła" to co będzie jak zacznę "normalnie" jeść ?

Dzisiaj w nocy znowu nie mogłam spać,więc zaczęło się wpiepszanie: 7days xxl,batonik cini minis,herbatnik,ciastko owsiane,trochę musli,pistacje,mandarynki .....

Pomyśleć,że wcale nie byłam głodna.....
KfiatuszeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 10:00   #785
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez KfiatuszeQ Pokaż wiadomość
Psychodelia,ale ja już po prostu nie wiem co robić... Trudno jest zacząć jeść jak do tej pory żyło się na jednej bułce dziennie.. Zresztą jeżeli ja tyje na minimalnej ilości jedzenia z "prędkością światła" to co będzie jak zacznę "normalnie" jeść ?

Dzisiaj w nocy znowu nie mogłam spać,więc zaczęło się wpiepszanie: 7days xxl,batonik cini minis,herbatnik,ciastko owsiane,trochę musli,pistacje,mandarynki .....

Pomyśleć,że wcale nie byłam głodna.....
No łatwo na pewno nie jest, ale popatrz jakie Ty "jedzenie" wybierasz. Nie masz ani jednego normalnego posiłku. Dlaczego jesz same słodycze?
Piszesz, że tyjesz na minimalnej ilości jedzenia, a jesz same słodycze. Wpędzisz się w jeszcze większe problemy.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 13:45   #786
catelyn95
Raczkowanie
 
Avatar catelyn95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 172
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;5014658 3]Skoro wiesz, że jesteś dorosła i sama jesteś za siebie odpowiedzialna, to zrób coś z tym.

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------



Twoje jadłospisy w tym dziale są najbardziej urozmaicone i wydają się smaczne. Widać, że bardzo się starasz i przede wszystkim sama chcesz coś zmienić.
Nie wiem tylko, czemu właściwie służy zamieszczanie zdjęć w avatarze... [/QUOTE]


Dziękuję za ocenę. Próbuję jeść normalnie i staram się chociaż jest ciężko. Zależy mi na wyzdrowieniu i przede wszystkim odzyskaniu okresu.

Co do avataru to nie jest on mój, nie moje zdjęcie, ale chyba masz rację.
catelyn95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 20:11   #787
KfiatuszeQ
Raczkowanie
 
Avatar KfiatuszeQ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 49
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

No to ja dzisiaj zjadłam;
dwa małe krokiety jeden z mięsem drugi z kapustą i grzybami,do tego trochę keczupu,kubek barszczu czerwonego
troszkę orzeszków ziemnych+herbatnik
w czasie lekkiego napadu makaron z zupki chińskiej (masakra)...
dwie grube kromki chleba jedna z masłem,druga z masłem,serkiem śmietankowym z ogórkiem świeżym i cebulką+trzy malutkie paróweczki (92% mięsa) keczup (uzależnienie!) i krem chrzanowy
do popicia herbata malinowa,pepsi max,z dwa łyki fruktajlu
chupa chups malinowy

Nie wiem czy to dużo czy mało,ale ja po tym czuję się pełna i czuję,że zaraz brzuch "wyleci mi z orbit".. :/
KfiatuszeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 22:51   #788
antenn087
Raczkowanie
 
Avatar antenn087
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 336
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Dzisiaj byłam u cioci i zjadłam bardzo bardzo malutko. Mam już dość tego wszystkiego przecież mogę w końcu się nie obudzić. Plan na jutro :

Śniadanie: 3 kromki graham razowy z masłem, dwie z szynką, jedna z serkiem ,herbata

Drugie śniadanie: aktivia owsianka i 2 herbatniki

Obiad:makaron z sosem bolonskim (takie gotowe danie z hortexu)

Kolacja: grahamka z masłem , miodem, twarogiem, herbata

Podwieczorek:johobella o smaku madarynkowego sernika
antenn087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 06:08   #789
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez antenn087 Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam u cioci i zjadłam bardzo bardzo malutko. Mam już dość tego wszystkiego przecież mogę w końcu się nie obudzić. Plan na jutro :

Śniadanie: 3 kromki graham razowy z masłem, dwie z szynką, jedna z serkiem ,herbata

Drugie śniadanie: aktivia owsianka i 2 herbatniki

Obiad:makaron z sosem bolonskim (takie gotowe danie z hortexu)

Kolacja: grahamka z masłem , miodem, twarogiem, herbata

Podwieczorek:johobella o smaku madarynkowego sernika
To dlaczego nic nie robisz by to zmienić?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 07:08   #790
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

czy wam tez tak nogi puchly ppo anoreksji? przytylam juz jedynascie kilo tylko ze mam strasznie obrzmiale stopy i lydki. nie umiem sie nawet swobodnie przemieszczac. w szpitali kazano mi uzupelnic bialko wiec pije odzywki jemsoczewice mieso ryby jaja i produkty mleczne. nawet do fasli sie przelamalam. pomozcie
Bibiannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 08:23   #791
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez catelyn95 Pokaż wiadomość
Dziękuję za ocenę. Próbuję jeść normalnie i staram się chociaż jest ciężko. Zależy mi na wyzdrowieniu i przede wszystkim odzyskaniu okresu.
Z tym może nie być tak łatwo. Zależy jak bardzo zniszczyłaś lub rozregulowałaś układ hormonalny.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez KfiatuszeQ Pokaż wiadomość
No to ja dzisiaj zjadłam;
posiłek 1dwa małe krokiety jeden z mięsem drugi z kapustą i grzybami,do tego trochę keczupu,kubek barszczu czerwonego

przekąskatroszkę orzeszków ziemnych+herbatnik
w czasie lekkiego napadu makaron z zupki chińskiej (masakra)...

posiłek 2dwie grube kromki chleba jedna z masłem,druga z masłem,serkiem śmietankowym z ogórkiem świeżym i cebulką+trzy malutkie paróweczki (92% mięsa) keczup (uzależnienie!) i krem chrzanowy

do popicia herbata malinowa,pepsi max,z dwa łyki fruktajlu
przekąskachupa chups malinowy

Nie wiem czy to dużo czy mało,ale ja po tym czuję się pełna i czuję,że zaraz brzuch "wyleci mi z orbit".. :/
Jest o wiele lepiej. Wreszcie zjadłaś coś innego niż tylko słodycze. Gdyś dodała jeszcze jakiś posiłek, to w sumie miałabyś 3 posiłki + przekąski.

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Bibiannaa Pokaż wiadomość
czy wam tez tak nogi puchly ppo anoreksji? przytylam juz jedynascie kilo tylko ze mam strasznie obrzmiale stopy i lydki. nie umiem sie nawet swobodnie przemieszczac. w szpitali kazano mi uzupelnic bialko wiec pije odzywki jemsoczewice mieso ryby jaja i produkty mleczne. nawet do fasli sie przelamalam. pomozcie
Na pewno zrób kolejne badania kontrolne.
Taka opuchlizna może wynikać nie tylko z niedoboru białka, ale też z problemów z sercem (a wspominałaś, że masz) lub problemów z nerkami (które niestety możesz sobie niszczyć, m.in. jedząc właśnie dużo białka - trochę takie błędne koło).
A tak swoją drogą, to część tych Twoich dodatkowych kilogramów, to efekt opuchlizny.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez antenn087 Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam u cioci i zjadłam bardzo bardzo malutko. Mam już dość tego wszystkiego przecież mogę w końcu się nie obudzić. Plan na jutro :

Śniadanie: 3 kromki graham razowy z masłem, dwie z szynką, jedna z serkiem ,herbata

Drugie śniadanie: aktivia owsianka i 2 herbatniki

Obiad:makaron z sosem bolonskim (takie gotowe danie z hortexu) a dlaczego nie normalny obiad? to kolejny Twój obiad z gotowca. Boisz się jeść obiady, które gotuje mama, czy chodzi o to, że na opakowaniu gotowca masz wyliczoną liczbę kcal?

Kolacja: grahamka z masłem , miodem, twarogiem, herbata

Podwieczorek:johobella o smaku madarynkowego sernika
j.w.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 09:13   #792
KfiatuszeQ
Raczkowanie
 
Avatar KfiatuszeQ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 49
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Psychodelia dziękuje staram się A wczoraj w nocy doszła jeszcze garść orzechów,kostka czekolady i herbatnik,bo jak weszłam wieczorem na wagę to się przeraziłam... A dzisiaj od rana ryczę i nie mogę na siebie patrzeć w lustrze bo widzę otłuszczone ciało i ogromnego grubasa...

No i oczywiście myślę co robić żeby nic nie zjeść..

Przeraża mnie to,że wcale nie jedząc dużo tyje tak szybko..

Ja też mam okropne problemy z puchnięciem i nie wiem z czego to wynika...
KfiatuszeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 12:06   #793
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez antenn087 Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam u cioci i zjadłam bardzo bardzo malutko. Mam już dość tego wszystkiego przecież mogę w końcu się nie obudzić. Plan na jutro :

Śniadanie: 3 kromki graham razowy z masłem, dwie z szynką, jedna z serkiem ,herbata

Drugie śniadanie: aktivia owsianka i 2 herbatniki

Obiad:makaron z sosem bolonskim (takie gotowe danie z hortexu)

Kolacja: grahamka z masłem , miodem, twarogiem, herbata

Podwieczorek:johobella o smaku madarynkowego sernika

ty piszesz co planujesz zjesc a planowanie i jedzenie to zupelnie co innego...powinnas pisać nam co naprawde zjadlas
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 12:15   #794
antenn087
Raczkowanie
 
Avatar antenn087
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 336
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Z tymi kalorami to też. Ale u mnie w domu nie gotuje się normalnie zazwyczaj są to warzywa na patelnie z kurczakiem albo takie gotowe mrożonki, pierogi itp. W niedziele mama gotuje i zazwyczaj mi gotowane mięso z kurczaka a mojemu bratu smazy kotlety.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez agaczini Pokaż wiadomość
ty piszesz co planujesz zjesc a planowanie i jedzenie to zupelnie co innego...powinnas pisać nam co naprawde zjadlas
wiem napiszę wieczorem bo i tak zjadłam inaczej bo byłam u dentysty i rano miałam ochotę na inne śniadanie xd

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez agaczini Pokaż wiadomość
ty piszesz co planujesz zjesc a planowanie i jedzenie to zupelnie co innego...powinnas pisać nam co naprawde zjadlas
wiem napiszę wieczorem bo i tak zjadłam inaczej bo byłam u dentysty i rano miałam ochotę na inne śniadanie xd

-

Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2015-02-09 o 12:46
antenn087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 12:45   #795
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez antenn087 Pokaż wiadomość
Z tymi kalorami to też. Ale u mnie w domu nie gotuje się normalnie zazwyczaj są to warzywa na patelnie z kurczakiem albo takie gotowe mrożonki, pierogi itp. W niedziele mama gotuje i zazwyczaj mi gotowane mięso z kurczaka a mojemu bratu smazy kotlety.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------



wiem napiszę wieczorem bo i tak zjadłam inaczej bo byłam u dentysty i rano miałam ochotę na inne śniadanie xd

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------



wiem napiszę wieczorem bo i tak zjadłam inaczej bo byłam u dentysty i rano miałam ochotę na inne śniadanie xd

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------



wiem napiszę wieczorem bo i tak zjadłam inaczej bo byłam u dentysty i rano miałam ochotę na inne śniadanie xd
To najwyższy czas zacząć gotować i dlaczego nie zjesz smazonego kotleta? Musisz się przełamywać bo tylko brniesz w to bagno
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 18:33   #796
antenn087
Raczkowanie
 
Avatar antenn087
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 336
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

No mam w głowie nadal takie dietetyczne rzeczy ze smażone odpada, drożdżowka tkuczy i czekolada też ,a ja mam taką ochotę na np pricesse orzechowa
antenn087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 20:22   #797
catelyn95
Raczkowanie
 
Avatar catelyn95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 172
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;5016082 8]Z tym może nie być tak łatwo. Zależy jak bardzo zniszczyłaś lub rozregulowałaś układ hormonalny.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------



Jest o wiele lepiej. Wreszcie zjadłaś coś innego niż tylko słodycze. Gdyś dodała jeszcze jakiś posiłek, to w sumie miałabyś 3 posiłki + przekąski.

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------



Na pewno zrób kolejne badania kontrolne.
Taka opuchlizna może wynikać nie tylko z niedoboru białka, ale też z problemów z sercem (a wspominałaś, że masz) lub problemów z nerkami (które niestety możesz sobie niszczyć, m.in. jedząc właśnie dużo białka - trochę takie błędne koło).
A tak swoją drogą, to część tych Twoich dodatkowych kilogramów, to efekt opuchlizny.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------


j.w.[/QUOTE]

Wiem, że z tym okresem łatwo nie będzie, ale nie chce się poddawać. Miałam robione badanie prolaktyny na czczo i po obciążeniu. Nie wiem czy to badanie akurat było potrzebne, ale p. doktor raczej wiedziała co robi. Wynik podobno nie był zły, mieścił się w normie. Byłam dwa razy u ginekologa, miałam przepisany Estrofem i luteinę. Wykonałam tak jakby dwie kuracje. Estrofem 10 dni, później od razu luteina też przez 10 dni i znowu tak samo estrofem i luteina. To miało mi pomóc, ale teraz jak tak sobie myślę to raczej bez przytycia nie ma szans na odzyskanie miesiączki. Do wagi przy której ją straciłam brakuje mi i to nie mało, poza tym mam niedowagę sporą, a nie chcę wyglądać jak wieszak do końca życia. Jutro wybieram się kolejny raz do pani ginekolog, ale tym razem innej, zobaczymy co ona mi powie. Wydaje mi się, że jestem przygotowana fizycznie i psychicznie do walki o siebie. I mam nadzieję, że już niedługo zaskoczę was moim przesmacznym PRZYTYCIEM.

A tym razem wstawię beznadziejny dzisiejszy jadłospis.. źle się czułam, brzuch mnie bolał i niedobrze mi było. Wiem, że to nie jest wytłumaczenie, ale no.. Podwieczorku nie zmieściłam, ponieważ musiałam zjeść wcześniej kolację, bo jutro pobudka przed 6 ze względu na lekarza u którego muszę być już po 7.

I. owsianka taka jak zawsze;
kromka ciemnego chleba z ziarnami i orzechami z masłem orzechowym;

II. domowa pszenno-razowa bułka ze słonecznikiem posmarowana masłem z szynką drobiową, papryką, ogórkiem konserwowym, pomidorem i ketchupem;

III. zupa pomidorowa z makaronem;
ziemniaki z masłem i szczypiorkiem, panierowany kotlet drobiowy, sałatka (sałata lodowa, pomidor, papryka, sos vinegret); sok marchwiowy;
przekąska? pasek mlecznej czekolady, kilka biszkoptów

IV. jajecznica na maśle z pomidorem i porem;
dwie kromki domowego pszennego chleba z masłem, papryką, rzodkiewką i szczypiorkiem; herbata bez cukru

Edytowane przez catelyn95
Czas edycji: 2015-02-09 o 20:27
catelyn95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 23:37   #798
antenn087
Raczkowanie
 
Avatar antenn087
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 336
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Nie jest tak źle każdego ma prawo coś boleć. Cadelyn95 twoje wpisy tutaj bardzo mnie motywują i jakoś dają siłę i wsparcie. Damy radę i obędzie się bez szpitala.
antenn087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 06:24   #799
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez antenn087 Pokaż wiadomość
No mam w głowie nadal takie dietetyczne rzeczy ze smażone odpada, drożdżowka tkuczy i czekolada też ,a ja mam taką ochotę na np pricesse orzechowa
Jeśli nie zaczniesz przełamywać schematów to nigdy z tego nie wyjdziesz.... to trudne ale trzeba to zrobić i to nie jest nie możliwe... Wiesz co ? Jak tak Ciebie czytam to coraz bardziej zaczynasz mi przypominać Bibianna... WALCZ!!! WALCZ a nie coraz głębiej brniesz w to bagno.

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez antenn087 Pokaż wiadomość
Nie jest tak źle każdego ma prawo coś boleć. Cadelyn95 twoje wpisy tutaj bardzo mnie motywują i jakoś dają siłę i wsparcie. Damy radę i obędzie się bez szpitala.
Niby motywują a nie robisz zupełnie nic
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 13:55   #800
antenn087
Raczkowanie
 
Avatar antenn087
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 336
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Ja jednak czuję, że coś robię, ale zdaję sobie sprawę, że to za mało jest
antenn087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 14:06   #801
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez antenn087 Pokaż wiadomość
Ja jednak czuję, że coś robię, ale zdaję sobie sprawę, że to za mało jest
A nie pomyślałaś że może Ci się wydawać??? Im bardziej w to brniesz tym będzie trudniej
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 14:16   #802
wildxrose
Optymistka
 
Avatar wildxrose
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 942
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez antenn087 Pokaż wiadomość
No mam w głowie nadal takie dietetyczne rzeczy ze smażone odpada, drożdżowka tkuczy i czekolada też ,a ja mam taką ochotę na np pricesse orzechowa
Smażone i słodkie tuczy, ale Ty przecież masz przytyć...
wildxrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 14:27   #803
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez wildxrose Pokaż wiadomość
Smażone i słodkie tuczy, ale Ty przecież masz przytyć...
No właśnie ale chyba ktoś tu sie boi
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 19:59   #804
antenn087
Raczkowanie
 
Avatar antenn087
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 336
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

No chyba na tym polega ta choroba ,że człowiek czuje lęk przed przybyciem, wiem, że to jest tylko po to aby uciec od emocji ale niestety jest to dla mnie problem i nie ukrywam, że boje się.

Moje dzisiaj:
Śniadanie; omlet z 2 jaj, pomidory cherry, kromka razowca z masłem i szynką

II:jogobella madarynkowa, 4 herbatniki

III:ziemniaki, noga z kurczaka, ogórki kiszone

IV:kajzerka 1 połowa z masłem i szynką, 2 z almette z ziołami, pomidor, herbata

V:koktajl z kefiru , truskawek i banana ,2 wafle ryżowe.
antenn087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 20:16   #805
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

To moze najwyższy czas wziąć się za siebie co ???? Choroba to nie usprawiedliwienie... z chorobą trzeba walczyć a jak nie dajesz sobie rady to terapia i szpital
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 21:49   #806
antenn087
Raczkowanie
 
Avatar antenn087
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 336
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Mój każdy dzień to walka i powrót do normy. Dzisiaj mama zrobiła normalny obiad i obiecałam sobie, że w tłusty czwartek zjem sobie drozdowke
antenn087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 22:51   #807
catelyn95
Raczkowanie
 
Avatar catelyn95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 172
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez antenn087 Pokaż wiadomość
Mój każdy dzień to walka i powrót do normy. Dzisiaj mama zrobiła normalny obiad i obiecałam sobie, że w tłusty czwartek zjem sobie drozdowke
Eh, WALCZ. I nic nie planuj, bo nie wyzdrowiejesz nigdy.. Jedz to na co masz ochotę. I najlepiej namów mamę, żeby Ci usmażyła pączków, faworków.. Domowe najlepsze
catelyn95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 18:01   #808
wildxrose
Optymistka
 
Avatar wildxrose
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 942
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Wiem, że jest trudno. Mi też było bardzo trudno, ale w końcu postanowiłam sobie, że zrobię wszystko żeby wyzdrowieć i tak po prostu zaczęłam więcej jeść. Wreszcie jedzenie stało się przyjemnością, a nie koniecznością.
wildxrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 19:30   #809
antenn087
Raczkowanie
 
Avatar antenn087
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 336
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Dziękuję dziewczyny za motywację takie słowa mi pomagają. Staram się nie planować, ale jutro jest tłusty czwartek więc drożdżowka a może skuszę się na paczka .

Mój dzisiejszy mam nadzieję, że jest lepiej
I: owsianka (4 łyżki płatków, szklanka mleka, jabłko) kromka razowca z serkiem wiejskim i pomidorem

II: kanapka z masłem i szynką, pomidorem

III; risotto z warzywami, serem żółtym, kurczakiem

IV:grahamka pół z masłem, serem żółtym ,pół z pasztetem, pomidor

V: budyń truskawkowy, ciastko korzenne
antenn087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 19:23   #810
antenn087
Raczkowanie
 
Avatar antenn087
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 336
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Dzisiaj sie przelamalam i kupilam sobie paczka
antenn087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-26 00:26:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.