Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-12, 20:59   #781
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Hmm, czyli z tego wynika ze Freya jest dobra? Na ebayu takich dostatek wiec cos sie wybierze
Mini Freya i Panache to tylko nazwy firm, obie produkuja bielizne w roznych modelach, o roznych nazwach. I Freya i Panache to dobre filmy produkujace bielizne, z tego co wiem Panache zdobylo nagrode najlepszej angielskiej firmy bielizniarskiej.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 21:25   #782
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Mini Freya i Panache to tylko nazwy firm, obie produkuja bielizne w roznych modelach, o roznych nazwach. I Freya i Panache to dobre filmy produkujace bielizne, z tego co wiem Panache zdobylo nagrode najlepszej angielskiej firmy bielizniarskiej.
Panache z tego co slyszalam, widzialam i mierzylam charakteryzuje się szerokimi fiszbinami.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 21:25   #783
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez zielonka88 Pokaż wiadomość
Pamiętaj, zaznacz tylko żeby CI kupiła własnie 60C, a nie jakies 65, 70 czy może jeszcze dalej. Swoją drogą, któraś kiedyś na LM pytała o 60C i okazało się że tyllko jedna, niesamowicie droga firma produkuje taki rozmiar. Także powiodzenia dla mnie 60c tez byloby iealne ale nie mogę niiigdzie znaleźć
Właśnie z nią rozmawiałam.W sklepie internetowym,w którym sama kupuje biustonosze(ona natomiast ma wielki biust,Natura jest cholernie niesprawiedliwa-_-')znalazła 28C,no ale właśnie,drogie(45 funtów).Za to są tańsze 28D,jak myślisz,zaryzykować?I jakie Ty w takiej sytuacji wybierasz?
A jakby tak zebrać się w pare poszukujących 60C i napisać do jakiejś firmy o zamówienie,hm?
Pozdrawiam
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 21:37   #784
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Panache z tego co slyszalam, widzialam i mierzylam charakteryzuje się szerokimi fiszbinami.
Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Mini Freya i Panache to tylko nazwy firm, obie produkuja bielizne w roznych modelach, o roznych nazwach. I Freya i Panache to dobre filmy produkujace bielizne, z tego co wiem Panache zdobylo nagrode najlepszej angielskiej firmy bielizniarskiej.
aha, dzieki
Specjalnie zakladam konto na ebayu zeby sobie kupic wiec mam nadzieje ze trafie w dobry
I mysle ze wlasnie potzrebuje szerokich fiszbin, ale szkoda ze po zdjeciu za bardzo nie da sie powiedziec czy bedzie na dana osobe dobry
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 22:05   #785
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

A ja w poniedziałek po szkole wybiorę się na stanikowe łowy..
Już nie mogę się doczekać..:P Aż mi głupio, jak myślę o tym, że przez źle dobrany stanik moje piersi są tak dziwnie rozstawione na boki, no normalnie prawie pod pachy wchodzą..
Będę szukać 65B (wg angielskiej rozmiarówki) albo 65A (wg polskiej).. a do tej pory nosiłam 75A.. o_O [obwód pod biustem mam 72cm, a w biuście 78cm]..
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 22:26   #786
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Będę szukać 65B (wg angielskiej rozmiarówki) albo 65A (wg polskiej).. a do tej pory nosiłam 75A.. o_O [obwód pod biustem mam 72cm, a w biuście 78cm]..
Mierzyłaś się bardzo ściśle i na wydechu pod biustem? Jeśli nosiłaś do tej pory 75A, 65B/A może być za małe.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 22:32   #787
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Mierzyłaś się bardzo ściśle i na wydechu pod biustem? Jeśli nosiłaś do tej pory 75A, 65B/A może być za małe.
Oj, chyba niekoniecznie. Ona ma tylko 6cm różnicy. Nie sądzę, by 65B było za małe. Chyba że jakieś wyjątkowo płasko szyte...

Dobrze by było zmierzyć parę sztuk.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 22:36   #788
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cieszę sie ze odnalazłam ten wątek - napewno bede usiłowała przebić sie przez całość , ale już to co przeczytałam wstarczyło bym postanowiła kupić sobie idealnie dobrany stanik i zobaczyc co z tego wyniknie
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 22:43   #789
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Oj, chyba niekoniecznie. Ona ma tylko 6cm różnicy. Nie sądzę, by 65B było za małe. Chyba że jakieś wyjątkowo płasko szyte...
Oczywiście, że niekoniecznie. Ale pytam, bo dobre zmierzenie się to podstawa Po prostu dużo początkujących osób uważa, że lekko za mały stanik jest dobry (popularne niewielkie bułki nad krawędzią), a bez dokładnego mierzenia się taki właśnie wychodzi we wszystkich tabelkach

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Dobrze by było zmierzyć parę sztuk.
To na pewno. Ciężko po wymiarach ocenić coś na 100 %.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 22:57   #790
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Oczywiście, że niekoniecznie. Ale pytam, bo dobre zmierzenie się to podstawa Po prostu dużo początkujących osób uważa, że lekko za mały stanik jest dobry (popularne niewielkie bułki nad krawędzią), a bez dokładnego mierzenia się taki właśnie wychodzi we wszystkich tabelkach

To na pewno. Ciężko po wymiarach ocenić coś na 100 %.
Ja nie o mierzeniu. Ja tylko wyraziłam wątpliwość czy przy różnicy biust-pod biustem, wynoszącym 6cm przeskok będzie większy niż z A na B.
A tak w ogóle to zgadzam się oczywiście. Mierzenie to podstawa. No i różnice w krojach i firmach produkujących bieliznę. Co mnie najbardziej drażni, przyznam szczerze. Dlaczego w każdej firmie centymetr ma inną długość?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 09:54   #791
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

kurcze dziewczyny, powiem ze zazdroszcze Wam tych 70E itp moje 60DD marnie sie prezentuje
hmm no a co do szerokiego rozstawu to ja własnie tez mam szeroki.. piersi sa wrecz pod pachami :/ wiec jak nie zaloze stanika to wygladam jakbym prawie w ogole tam nic nie miala.. a jak kupie stanik ktory ma miseczki blisko siebie to mi sie przekrzywia.. i powiedzmy obejmuje wieksza piers, a z mniejszej zjezdza :/ w ogole jestem załamana tym moim biustem
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 10:22   #792
zielonka88
Raczkowanie
 
Avatar zielonka88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 462
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Właśnie z nią rozmawiałam.W sklepie internetowym,w którym sama kupuje biustonosze(ona natomiast ma wielki biust,Natura jest cholernie niesprawiedliwa-_-')znalazła 28C,no ale właśnie,drogie(45 funtów).Za to są tańsze 28D,jak myślisz,zaryzykować?I jakie Ty w takiej sytuacji wybierasz?
A jakby tak zebrać się w pare poszukujących 60C i napisać do jakiejś firmy o zamówienie,hm?
Pozdrawiam
Zaryzykuj z tym 60d. Jakie masz wymiary?? Podobno freya mitzy i eva są bardzo małomiseczkowe więc może celuj własnie w te modele?

Szczerze mowiac, ja swoją freye jeanine odłożyłam do szuflady i czekam na lepsze czasy Teraz zwężam staniki o ciut za dużej misce w obwodzie i leżą fajnie, piersi tez zyskały ładniejszy kształt. Szkoda tylko ze moje zdolności są bardzo ograniczone;P Masuję się tez i widać rezultaty.

Pozdrawiam!
zielonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 11:01   #793
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny, powiem ze zazdroszcze Wam tych 70E itp moje 60DD marnie sie prezentuje
hmm no a co do szerokiego rozstawu to ja własnie tez mam szeroki.. piersi sa wrecz pod pachami :/ wiec jak nie zaloze stanika to wygladam jakbym prawie w ogole tam nic nie miala.. a jak kupie stanik ktory ma miseczki blisko siebie to mi sie przekrzywia.. i powiedzmy obejmuje wieksza piers, a z mniejszej zjezdza :/ w ogole jestem załamana tym moim biustem
Stanik, który ma miseczki blisko siebie jest faktycznie dość nieszczęśliwy na rozstawiony biust. Jeśli już się go uda osadzić na środku, to zwykle zgniata zewn. części piersi i robi z tym biustem coś przedziwnego.

Nie łam się. Gdy znajdziesz naprawdę dobry stanik, szybko się odłamiesz. Biustem nie można być załamanym. Każdy jest piękny, tylko trzeba go odpowiednio wyeksponować.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 11:25   #794
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

A jesli sie ma szeroko rozstawione i bedzie sie kupowalo staniki odrobinke wezej rozstawione i masowalo to po trochu one pojda do srodka spod pach? Ja mam taka przerwe posrodku ktora jest zdecydowanie za duza, tak mysle. Ale przyznam ze jeszcze niedawno takie 'rozlane', teraz moje piersi sa takie bardziej zbite w sobie dzieki stanikowi
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 11:39   #795
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

A o jakim masowaniu mowicie? Jest gdzies instrukcja jak masowac?
A tak przy okazji, czy te rozne preparaty do ujedrniania biustu sa czegos warte? Znacie jakies dobre, warte polecenia?
Moje piersi sa jakies takie, nie wiem jak to okreslic, miekkie, malo jedrne.

A jesli o rozstaw chodzi to moj maz, po obejzeniu tego teledysku
http://www.youtube.com/watch?v=mt3NF2_OMDY
w ktorym Madonna wystepuje bez biustonosza (tn moment jest na poczatku teledysku) stwierdzil, ze mam takie same piersi jak ona, tzn. rozmiar, rozstaw itp. Nie powiem, ze mnie ta opinia nie usieszyla
Jeeeee, mam takie same cacyki jak Madonna


Edit: Wlasnie przyszedl mail od Ebayowego Naturalfigures, ze moje Inferna sa w drodze, bede co dzien molestowac listnosza
Czy bielizna przychodzi jako paczka czy list?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 11:48   #796
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
A o jakim masowaniu mowicie? Jest gdzies instrukcja jak masowac?
A tak przy okazji, czy te rozne preparaty do ujedrniania biustu sa czegos warte? Znacie jakies dobre, warte polecenia?
Moje piersi sa jakies takie, nie wiem jak to okreslic, miekkie, malo jedrne.
Preparaty poprawiają skórę. Do poprawienia biustu jako takiego są ćwiczenia.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
A jesli o rozstaw chodzi to moj maz, po obejzeniu tego teledysku
http://www.youtube.com/watch?v=mt3NF2_OMDY
w ktorym Madonna wystepuje bez biustonosza (tn moment jest na poczatku teledysku) stwierdzil, ze mam takie same piersi jak ona, tzn. rozmiar, rozstaw itp. Nie powiem, ze mnie ta opinia nie usieszyla
Jeeeee, mam takie same cacyki jak Madonna
A wiesz, że faktycznie moje też są podobne? Rozstaw taki sam, wielkość jeśli nie taka sama to bardzo zbliżona.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Edit: Wlasnie przyszedl mail od Ebayowego Naturalfigures, ze moje Inferna sa w drodze, bede co dzien molestowac listnosza
Czy bielizna przychodzi jako paczka czy list?
To zależy jak się je nada. Jeśli nadał list, będzie list, jeśli paczkę, paczka.

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
A jesli sie ma szeroko rozstawione i bedzie sie kupowalo staniki odrobinke wezej rozstawione i masowalo to po trochu one pojda do srodka spod pach? Ja mam taka przerwe posrodku ktora jest zdecydowanie za duza, tak mysle. Ale przyznam ze jeszcze niedawno takie 'rozlane', teraz moje piersi sa takie bardziej zbite w sobie dzieki stanikowi
W sumie to nie bardzo rozumiem dlaczego miałyby się przemieszczać.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 11:53   #797
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Bo chce miec wezej rozstawione I chce wiedziec czy moge na to liczyc czy bede juz miala takie Bo skoro waleczki np pod pachami to czesc piersi ktora powstala przez zly stanik i mozna je z powrotem 'wepchnac' do stanika to moze da sie zrobic wezej rozstawione jakims sposobem.
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 11:53   #798
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
A o jakim masowaniu mowicie? Jest gdzies instrukcja jak masowac?
A tak przy okazji, czy te rozne preparaty do ujedrniania biustu sa czegos warte? Znacie jakies dobre, warte polecenia?
Moje piersi sa jakies takie, nie wiem jak to okreslic, miekkie, malo jedrne.

A jesli o rozstaw chodzi to moj maz, po obejzeniu tego teledysku
http://www.youtube.com/watch?v=mt3NF2_OMDY
w ktorym Madonna wystepuje bez biustonosza (tn moment jest na poczatku teledysku) stwierdzil, ze mam takie same piersi jak ona, tzn. rozmiar, rozstaw itp. Nie powiem, ze mnie ta opinia nie usieszyla
Jeeeee, mam takie same cacyki jak Madonna


Edit: Wlasnie przyszedl mail od Ebayowego Naturalfigures, ze moje Inferna sa w drodze, bede co dzien molestowac listnosza
Czy bielizna przychodzi jako paczka czy list?
Ja stosowałam dużo takich preparatów. Przede wszystkim większość niesamowicie wygładza skórę biustu, mogę polecić "różowy krem do biustu" polskiej firmy idea25 i rzekomo powiększający krem Dax cosmetics - Oczywiście nie powiększa, to raczej tylko chwyt, bo podniesiony biust wygląda na większy. Nie polecam kremów z avonu.
Oczywiście nie licz na cuda - to tylko niewielkie ujędrnienie.
Teraz testuję krem z eveline

A masowanie.. Wmasowywać można bułki, żeby szybciej zniknęły i biust, żeby ładniej wyglądał

Staniki raczej w "listach" przychodzą.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 11:59   #799
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Nie polecam kremów z avonu.
A to dlaczego? Brytyjska Tv robiła ranking najlepszych kremów do biustu i ten Avonowy zajął 2 miejsce.

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Staniki raczej w "listach" przychodzą.
Bo raczej w listach nadają. Jest taniej.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 12:04   #800
Milcząca
Raczkowanie
 
Avatar Milcząca
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 230
GG do Milcząca
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

co prawda rozmiarówka jest taka sobie ale gdyby któraś z was szukała takie "a la" sporotowego biustonosza (bo typowo sportowy on nie jest) to mogę polecic jeden model który mam juz 2 lata i chodze w nim najcześciej-dzień w dzień-wogólesie nie zurzył i jest niesamowicie wygodny nie miałam nigdy lepszego biustonosza
jest zapinany z przodu i wygląda tak na tym zdjęciu to tak średno wyglada ale nie dość ,że jest bardzo wygodny to powiedzialabym ,że naprawde ładnie sie prezentuje i wogóle go nie czuc


(to tak w ramach dzielenia się własnymi doświadczeniami)

Edit: ramiaczka z tyłu sa na X a zapina się zprzodu
__________________
Sen chodzi wokół łóżka, czeka aż zamknę oczy by opowiedziec mi o Tobie...
Milcząca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 12:06   #801
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Właśnie z nią rozmawiałam.W sklepie internetowym,w którym sama kupuje biustonosze(ona natomiast ma wielki biust,Natura jest cholernie niesprawiedliwa-_-')znalazła 28C,no ale właśnie,drogie(45 funtów).Za to są tańsze 28D,jak myślisz,zaryzykować?I jakie Ty w takiej sytuacji wybierasz?
A jakby tak zebrać się w pare poszukujących 60C i napisać do jakiejś firmy o zamówienie,hm?
Pozdrawiam
Ten za 45 funtów nie jest polecany ze względu na kształt biustu w tym staniku. Więcej do poczytania jest na Lobby.

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Bo chce miec wezej rozstawione I chce wiedziec czy moge na to liczyc czy bede juz miala takie Bo skoro waleczki np pod pachami to czesc piersi ktora powstala przez zly stanik i mozna je z powrotem 'wepchnac' do stanika to moze da sie zrobic wezej rozstawione jakims sposobem.
Większość kobiet przed dobraniem rozmiaru twierdzi, że ich piersi są bardzo szeroko rozstawione. Po zmianie rozmiaru przestają narzekać, bo dobry stanik jednak zbiera piersi spod pach do środka. Na pewno nie warto kupować stanika, którego fiszbiny wbijają się w piersi. Fiszbiny muszą okalać całą pierś - zazwyczaj występuje to wówczas, gdy celują one w środek pachy.

Cytat:
Napisane przez Milcząca Pokaż wiadomość
na tym zdjęciu to tak średno wyglada alenie dość ,że jest bardzo wygodny to powiedzialabym ,że naprawde ładnie sie prezentuje i wogóle go nie czuc
Na tym zdjęciu przede wszystkim widać źle dobrany rozmiar Fiszbiny są za wąskie, nie obejmują całej piersi i się w nią wbijają.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 12:08   #802
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ja zastanawialam sie nad preparatem Yves Rocher, jest jakas nowa, ulepszona wersja. Pomyslalam sobie, ze wraz z dobrym stanikiem byloby dobrze zaczac kompleksowo dbac o biust. A jest gdzies opisowka w jaki sposob masowac biust?

Zastanawiam sie tez nad zakupem jakiegos stroju kapielowego
moze takiego
http://cgi.ebay.de/BNWT-Panache-Grac...QQcmdZViewItem
albo
http://cgi.ebay.de/Illusion-Bademode...QQcmdZViewItem
(to tylko przykladowe aukcje, w ktorych jest fotka calego stroju)

Zastanawiam sie jednak, czy rozmiar stroju powinnam kupic taki jak bielizny. W sumie jesli obwod 70 bedzie sie na poczatku troche wrzynal w skore, to pod ubraniem nie bedzie tego widac, ale jesli to bedzie stroj, w ktorym bede paradowac, to nie wiem, czy bedzie to dobrze wygladac.
Wiec jak to jest? Jesli juz sie upewnie, ze nosze np. 32F to stroju mam tez szukac w tym rozmiarze?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 12:10   #803
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A to dlaczego? Brytyjska Tv robiła ranking najlepszych kremów do biustu i ten Avonowy zajął 2 miejsce.
Faktycznie, ogółem ocenia się go dość dobrze. Może stosowałam go za krótko, ale nie zachwycił mnie, nie dawał widocznych efektów, poza tym ani ładnie nie pachniał, ani nie miał zachwycającej konsystencji Rozumiem, że to dość subiektywna opinia. Stosowałam niecały miesiąc.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 12:16   #804
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Oj, chyba niekoniecznie. Ona ma tylko 6cm różnicy. Nie sądzę, by 65B było za małe. Chyba że jakieś wyjątkowo płasko szyte...

Dobrze by było zmierzyć parę sztuk.
Oczywiście, że będę przymierzać.
Jak narazie na pierwszy ogień idzie osiedlowy rynek Zresztą nie stać mnie na drogie staniki, mama mnie powyżej 35zł nie zasponsoruje :P
Jeśli nie będzie 65B, to jakie inne byłyby na mnie dobre? [jeśli się dobrze zmierzyłam, to w biuście mam 78, pod biustem 72cm]
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 12:16   #805
Milcząca
Raczkowanie
 
Avatar Milcząca
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 230
GG do Milcząca
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Na tym zdjęciu przede wszystkim widać źle dobrany rozmiar Fiszbiny są za wąskie, nie obejmują całej piersi i się w nią wbijają.
dlatego napisałam ,że na tym zdjęciu żle sie prezentuje ale stanik jest ekstra naprawde...to jedyny w którym mammiski dobrze dobrane (choć jest za lużny ) przechodzony juz 2 lata więc opinia nie wyssana z palca Ale Agata masz racje = nie wiem kto tej modelce tak fatalnie dobrał rozmiar
__________________
Sen chodzi wokół łóżka, czeka aż zamknę oczy by opowiedziec mi o Tobie...
Milcząca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 12:31   #806
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
albo
http://cgi.ebay.de/Illusion-Bademode...QQcmdZViewItem
(to tylko przykladowe aukcje, w ktorych jest fotka calego stroju)
Ten drugi bardzo mi się podoba. Uwielbiam takie kroje staników w strojach. Durna kupiłam w zeszłym roku z netu taki i nie dobrałam wielkości misek. Mimo obietnic sprzedawcy, że to duże D, wyszedł za mały.

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Większość kobiet przed dobraniem rozmiaru twierdzi, że ich piersi są bardzo szeroko rozstawione. Po zmianie rozmiaru przestają narzekać, bo dobry stanik jednak zbiera piersi spod pach do środka. Na pewno nie warto kupować stanika, którego fiszbiny wbijają się w piersi. Fiszbiny muszą okalać całą pierś - zazwyczaj występuje to wówczas, gdy celują one w środek pachy.
Matko Jak w środek pachy??

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Na tym zdjęciu przede wszystkim widać źle dobrany rozmiar Fiszbiny są za wąskie, nie obejmują całej piersi i się w nią wbijają.
Fiszbiny jak fiszbiny. Ten stanik tnie tej pani pierś na pół.

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Faktycznie, ogółem ocenia się go dość dobrze. Może stosowałam go za krótko, ale nie zachwycił mnie, nie dawał widocznych efektów, poza tym ani ładnie nie pachniał, ani nie miał zachwycającej konsystencji Rozumiem, że to dość subiektywna opinia. Stosowałam niecały miesiąc.
Ano to krótko.
A jakich efektów widocznych spodziewasz się po kremie do biustu, po miesiącu? Poważnie pytam.

Że krem z Avonu działa to się dowiedziałam po latach, gdy po fazach chudnięcia i tycia zauważyłam rozstępy w różnych dziwnym miejscach i rzadszą skórę. Tylko mój biust wygląda jak 15 lat temu. A to jedyny kosmetyk, którego latami używałam dzień w dzień.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 12:45   #807
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Matko Jak w środek pachy??
W środek pachy czyli na przykład tak:
http://images.figleaves.com/product/...a5920_pink.jpg
http://images.figleaves.com/product/...5103-front.jpg
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 12:47   #808
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ten drugi bardzo mi się podoba. Uwielbiam takie kroje staników w strojach. Durna kupiłam w zeszłym roku z netu taki i nie dobrałam wielkości misek. Mimo obietnic sprzedawcy, że to duże D, wyszedł za mały.
Ten Panache Illusion to moj faworyt. Jeszcze takiego stroju nie mam, ale poluje. Gdzis byl jakis program o strojach i taki kroj polecano dla kobiet z wiekszym biustem.
Ostatnio szukalam takich w sklepie i znalazlam nawet pasujace miseczki, byl to niestety rozmiar... 44 niestety nie wiazany a zapinany z tylu wiec musialam go sobie odpuscic.
Illusion i tak jest ladniejszy, moze za miesiac zaczne go szukac na powaznie w tym malinowym kolorze, bo jak dotad znalazlam w moim rozmiarze tylko kolor Mocca.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 12:59   #809
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ja ide jutro do ING i zaloze karte do platnosci w internecie
Tylko im wiecej przegladam na LM i tutaj to widze ze niektore sa malomseczkowe, inne duzomiseczkowe...Pogubila m sie. I nie podobaja mi sie takie zabudowane. Juz nie wiem co wybrac. Chyba wsrod balcony trzeba szukac takich niezabudowanych?
Podoba mi sie kilka. Mozecie zarknac i popatrzec? Mam wymiary 67/81, nie wiem jakiego 'miseczkowca' potzrebuje... A fiszbiny chyba takie srednie, nie mam pojecia...
http://cgi.ebay.pl/BNWT-Sexy-Panache...QQcmdZViewItem
http://cgi.ebay.pl/BNWT-NEW-White-Fr...QQcmdZViewItem
http://cgi.ebay.pl/BNWT-Retro-Basic-...QQcmdZViewItem
http://cgi.ebay.pl/FREYA-LOTTIE-BALC...QQcmdZViewItem

Z gory dziekuje
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 13:00   #810
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Ten pierwszy faktycznie jakiś mocno idący na boki, ale też i babeczka ma taki biust. Chwała Bogu że aż takiego rozstawu nie mam.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Ten Panache Illusion to moj faworyt. Jeszcze takiego stroju nie mam, ale poluje. Gdzis byl jakis program o strojach i taki kroj polecano dla kobiet z wiekszym biustem.
Ostatnio szukalam takich w sklepie i znalazlam nawet pasujace miseczki, byl to niestety rozmiar... 44 niestety nie wiazany a zapinany z tylu wiec musialam go sobie odpuscic.
Illusion i tak jest ladniejszy, moze za miesiac zaczne go szukac na powaznie w tym malinowym kolorze, bo jak dotad znalazlam w moim rozmiarze tylko kolor Mocca.
Ja się nawet nie łudzę, że coś takiego w realu znajdę. Poza tym jak bym chciała do takiej góry dół a'la spodenki. Marzenie ściętej głowy...

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Ja ide jutro do ING i zaloze karte do platnosci w internecie
Tylko im wiecej przegladam na LM i tutaj to widze ze niektore sa malomseczkowe, inne duzomiseczkowe...Pogubila m sie. I nie podobaja mi sie takie zabudowane. Juz nie wiem co wybrac. Chyba wsrod balcony trzeba szukac takich niezabudowanych?
Podoba mi sie kilka. Mozecie zarknac i popatrzec? Mam wymiary 67/81, nie wiem jakiego 'miseczkowca' potzrebuje... A fiszbiny chyba takie srednie, nie mam pojecia...
http://cgi.ebay.pl/BNWT-Sexy-Panache...QQcmdZViewItem
http://cgi.ebay.pl/BNWT-NEW-White-Fr...QQcmdZViewItem
http://cgi.ebay.pl/BNWT-Retro-Basic-...QQcmdZViewItem
http://cgi.ebay.pl/FREYA-LOTTIE-BALC...QQcmdZViewItem

Z gory dziekuje
Przy takim rozmiarze (obstawiam 60DD) masz wybór miseczek spory, miękkie, w połowie wyłożone, push upy. Gorzej będzie z obwodem, bo to nie częsty rozmiar jest.
A jakiego szukasz, miękaśnego?

Ps. Te fest zabunkrowane są na duże biusty.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.