Fryzjer Szczecin - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-30, 14:10   #781
aga0101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez moni5445 Pokaż wiadomość
Ja tez bylam u Dawida na samym poczatku, kiedy tylko przeprowadzilam sie do Szczecina i wlasnie droga internetowych opinii szukalam dobrego fryzjera, ktory zajmie sie moimi włosami w dniu slubu. Naiwnie poszlam do niego w ciemno na farbowanie okolo 1 tyg przed slubem i efekt byl taki, ze z powodu zle ufarbowanych wlosow plakalam w dniu slubu. Grube utlenione pasemka przy nasadzie, w brzydkim zoltym kolorze, popalone i polamane. Fryzjerka, ktora mnie czesala ( juz inna, z mojej rodzinnej miejscowosci) robila, co mogla, zeby je "ulizac" ale i tak oczywiscie pojedyncze wloski sterczaly. To byla jedna z najgorszych decyzji, ale oczywiscie bylam mloda i glupia, nigdy nie farbowalam wlosow a przez 2 lata je zapuszczalam "do slubu" . Wydawalo mi sie, ze tak zachwalany fryzjer nie moze mi zaszkodzic, a wrecz przeciwnie. Godzinami czytalam rozne opinie o fryzjerach i zaslepiona miloscia i szczesliwa z okazji slubu popedzilam do polecanego imperium wizazu, gdzie wtedy pracowal. Naprawde jestem daleka od pochopnego oceniania kogos i pewnie nie napisalabym nawet tej opni, gdyby nie to, ze naprawde mi wtedy zalezalo, bo to byl moj SLUB. Minelo prawie 4 lata, emocje juz opadly, włosy odrosly ale niesmak pozostal. Oczywiscie celem tej wypowiedzi nie jest uzalanie sie nad soba, albo jakas antyreklama, to naprawde jest moja szczera opinia. Wybaczcie, ze sie tak rozpisalam, ale jak widze napis "Dawid z Okey'a" wspomnienia wracaja. Teraz bardziej krytycznie podchodze do pozytywnych komentarzy i ucze sie je rozpoznawac, pod katem autoreklamy. Dalej szukam dobrego fryzjera, ale szczerze mowiac nie ufam juz opiniom w internecie. Przejrzalam chyba wszystkie fora pod haslem "dobry fryzjer w Szczecinie" i co druga opinia jest tak meeeegaaaa pozytywna, ze az bije po oczach nieszczeroscia i autoreklama. Boje sie myslec, ilu pseudofryzjerow jest odrobine "inteligentniejszych" i reklamuje sie bardziej dyskretnie. Trzymajcie sie cieplo dziewczyny i powodzenie i poszukiwaniach

Dziewczyny ..."jeszcze taki sie nie urodzil , co by wszystkim dogodził"

Raz wyjdzie a raz moze sie zdarzyc ,ze nie
Pewnie tym razem nie wyszło
Ale tobie sie dziwię, ze po takim czasie jeszcze to pamietasz i przezywasz. A poza tym kto idzie do nowego fryzjera przed samym slubemTo zawsze bedzie wiązało sie z ryzykiem i niewiadomą
aga0101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 07:05   #782
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez alocha11 Pokaż wiadomość
Ja tam na twoim miejscu bym uważała.
"Lidiaz "strasznie intensywnie zachwala tego pseudo - fryzjera Sebastiana.
Mi to wygląda na bezpłatną samoreklamę łacznie z podaniem numeru telefonu.
Jakos inni są zrozpaczeni tym co zrobił na ich głowach . Zeszpecił co niektorym całościowy wygląd poprzez swoje chore , niekonsultowane wizje.
Zamiast polepszyć- pogorszył

Bez przesady nie róbmy mu aż takiej antyreklamy. Bo są o wiele gorsi fryzjerzy, a raczej osoby które uważają się za fryzjerów. Sebastian jeśli chodzi o strone techniczną jest naprawdę dobry, ma dobre techniki strzyżenia wie co robi, ale raczej chyba nie jest zwolennikiem dlugich prostych klasycznych włosów. Dla niego musi coś się na głowie dziać. Dlatego raczej można go polecić osobą które mają krótke włosy albo chcą je skrócić radykalnie. Na pewno również jeśli ktoś chce iśc do niego przed ważną imprezą powinien 2 razy się zastanowić. Fryzura którą mi zrobił nie jest zła, ale ja nie mam czasu aby bawić się w układanie codziennie ,prowadzę bardzo aktywny tryb życie więc proste długie włosy były najbardziej praktyczne, poza tym mam taki tym włosów ,że nie znoszę ciepłego powietrza z suszarki, tak samo jak cieniowane szybko sie niszczą
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 15:39   #783
aga0101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
W końcu byłam u świętego Sebastiana i podpisuje się pod tym co napisałaś idealnie go ujęłaś nic dodać nic odjąć. Wyszłam od niego zła bo zrobił to co on chciał a nie to co ja. Następnego dnia było jeszcze gorzej jak umyłam włosy nie mogłam nad nimi zapanować. Miałam mega długie proste równe włosy i zarośniętą grzywkę , Sebastian miał scienowac włosy tylko przy grzywce a on mi je scieniował na całej głowie. Straciłam z objętości połowę włosów najkrótsza warstwa jest mniej więcej na wysokości uszu. Nie moge zrobić sobie nawet warkocza bo wyłażą pocieniowane kudły. Musiałam kupić sobie suszarke, której nigdy nie uzywałam. zawsze pozwałam włosom wyschnać teraz nie ma takiej opcji bo wygladam wtedy jak idź stąd i nie wracaj. Muszę się meczyć i układać włosy. Końcówki szybki zaczeły mi sie strzepic rozdwajać z powodu tego cieniowania. Nie wiem co on zrobił jak je ściął ale włosy moje , które zawsze były proste jak patyk zaczeły się krecić
ehh jestem mega zła ,że poszłam do niego

Ja tam juz nic nie rozumiem
Bylas zadowolona czy nie bylas z wizyty u niego ?

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Bez przesady nie róbmy mu aż takiej antyreklamy. Bo są o wiele gorsi fryzjerzy, a raczej osoby które uważają się za fryzjerów. Sebastian jeśli chodzi o strone techniczną jest naprawdę dobry, ma dobre techniki strzyżenia wie co robi, ale raczej chyba nie jest zwolennikiem dlugich prostych klasycznych włosów. Dla niego musi coś się na głowie dziać. Dlatego raczej można go polecić osobą które mają krótke włosy albo chcą je skrócić radykalnie. Na pewno również jeśli ktoś chce iśc do niego przed ważną imprezą powinien 2 razy się zastanowić. Fryzura którą mi zrobił nie jest zła, ale ja nie mam czasu aby bawić się w układanie codziennie ,prowadzę bardzo aktywny tryb życie więc proste długie włosy były najbardziej praktyczne, poza tym mam taki tym włosów ,że nie znoszę ciepłego powietrza z suszarki, tak samo jak cieniowane szybko sie niszczą
No bo ta opinia jest odmienna od tej wyzej
Pisalas , ze nie jestes zadowolona, masz problemy teraz z wlosami , ale on ma dobre techniki strzyzenia??:co nfused:
aga0101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 14:12   #784
Nastina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin/Biała Podlaska
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cześć dziewczyny! Kogo polecacie do ścięcia grzywki, ewentualnej podpowiedzi co do fryzury? Najlepiej gdyby to nie był ktoś z wygórowaną ceną...dodam, że rozważałam dwie opcje: Adam z House of Beauty oraz Piotr z Modern Design ( ostatnia opcja za droga) . Pomóżcie
__________________
"Dopiero późną nocą, przy szczelnie zasłoniętych oknach, gryziemy z bólu ręce, umieramy z miłości"







Nastina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 11:49   #785
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: Fryzjer Szczecin

qrcze sama sie dziwie sobie, ze tak poszlam, ale co mialam zrobic, chcialam miec ladne rafleksy do slubu, nigdy wczesniej nie farbowalam wlosow i nie mialam zadnej znajomej w Szczecinie, ktora by mi kogos polecila, a na slub do rodzinnego miasta pojechalam 2 dni przed slubem, wiec troche pozno na farbowanie, szczegolnie jak trzeba milion spraw zalatwic jeszcze. Wiem, ze strasznie glupio to wyglada, ale on byl tak zachwalany, a ja nie mialam nikogo innego, ze jakos tak wyszlo.
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 18:44   #786
closer101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Szczecin

chciałam powiedzieć, że wasz kochany sebastian w ciagu dnia wypija w barze nieopodal około 6-7 małych piw. nie polecam.
closer101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 18:22   #787
aidaan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer Szczecin

hej dziewczyny może pomożecie, w imperium wizażu pracowała fryzjerka Magda O., wiecie może gdzie się przeniosla? Pozdrawiam serdecznie
aidaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 15:53   #788
alocha11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez closer101 Pokaż wiadomość
chciałam powiedzieć, że wasz kochany sebastian w ciagu dnia wypija w barze nieopodal około 6-7 małych piw. nie polecam.
Hi..hi...pewnie nie nadąża z wytrzezwieniem i stąd te wizje na glowach niezbyt zadowolonych klientek
alocha11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 17:07   #789
lilla_my
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez aidaan Pokaż wiadomość
hej dziewczyny może pomożecie, w imperium wizażu pracowała fryzjerka Magda O., wiecie może gdzie się przeniosla? Pozdrawiam serdecznie
Teraz pracuje niewiele dalej (z tego co mi mówiła mama ) w salonie Babaloo, ul. Jagiellońska 9/2
lilla_my jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 13:46   #790
asienka244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja polecam osobiście fryzjerki z salonu Beauty Center na ul. Łokietka.
Chodzę tam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście i zawsze dostaję jakiś rabat
asienka244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 16:01   #791
Kasix21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Beauty Center jest na ul. Kopernika 1 a nie jak wyżej na Łokietka.
A propo powyższej wypowiedzi to również mogę polecić ten salon. Super wnętrze - inne niż gdziekolwiek.
Kasix21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 12:56   #792
anka.misieek
Raczkowanie
 
Avatar anka.misieek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 57
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez alocha11 Pokaż wiadomość
Hi..hi...pewnie nie nadąża z wytrzezwieniem i stąd te wizje na glowach niezbyt zadowolonych klientek
dlatego najlepiej iść do niego około 10 rano, strzeli klina i wszystko wraca do normalności
__________________
anka.misieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 21:45   #793
Adus_
Zadomowienie
 
Avatar Adus_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 962
Dot.: Belle Femme Szczecin

możecie polecić jakiegoś fryzjera, który potrafi ciąć kręcony włosy i nie bierze za to 150 zł?
Adus_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 18:48   #794
kati16
Raczkowanie
 
Avatar kati16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 417
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej, a ja mam pytanie odnośnie pana Adama Kwieka z House of Beauty, widzę że wiele osób go poleca, jakie ma mniej więcej ceny i czy nadal tam pracuje, może ktoś był ostatnio u niego i chciałby podzielić się opinią
__________________
;-)
Dbam o cerę
Utrzymuje dietę
;-)
Prawko zdane : jupi:
kati16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 20:57   #795
melisja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer Szczecin

A czy Dawid pracuje jeszcze w studio OKEY?

Edytowane przez melisja
Czas edycji: 2012-03-08 o 10:21
melisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 19:47   #796
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez melisja Pokaż wiadomość
A czy Dawid pracuje jeszcze w studio OKEY?
nie, razem z Grześkiem z Okey otworzyli własny salon AFFINAGE
jest on nad drogerią "Maczek" koło Medicusa, po schodkach na górze
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 21:16   #797
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Fryzjer Szczecin

A nie wiecie jakie ceny są w Affinage? Bo Gosia z Loreny się tam przeniosła i zastanawiam się czy iść czy szukać kogoś nowego.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 01:11   #798
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
A nie wiecie jakie ceny są w Affinage? Bo Gosia z Loreny się tam przeniosła i zastanawiam się czy iść czy szukać kogoś nowego.
ja za podcięcie średniej długości włosów zapłaciłam 70zł. W Okey Dawid brał 60zł więc podrożało ale nie wiem czy tam czasem nie jest tak, że każdy fryzjer ma swój cennik...
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 17:11   #799
Karidan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 105
Dot.: Fryzjer Szczecin

szkoda, że przeszedł na ta markę - te kosmetyki affinage są b. kiepskiej jakości niestety, farby dosłownie tragedia
wcześniej ten salon Affinage był na Łukasińskiego i padł
Karidan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 21:17   #800
alocha11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Karidan Pokaż wiadomość
szkoda, że przeszedł na ta markę - te kosmetyki affinage są b. kiepskiej jakości niestety, farby dosłownie tragedia
wcześniej ten salon Affinage był na Łukasińskiego i padł
To fakt , ze farby Afinage to porazka. Moja mama miala 2 razy miala farbowane w salonie tej marki wlosy i wyszlo tragicznie
Wszystkie siwe wlosy miala na wierzchu.Po pierwszym razie sprobowala raz jeszcze i niestety bylo to samo.Od tej pory zawsze pyta , kto na czym pracuje.Bardzo byla zadowolona z Loreala
alocha11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 19:33   #801
iwonka123321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez alocha11 Pokaż wiadomość
To fakt , ze farby Afinage to porazka. Moja mama miala 2 razy miala farbowane w salonie tej marki wlosy i wyszlo tragicznie
Wszystkie siwe wlosy miala na wierzchu.Po pierwszym razie sprobowala raz jeszcze i niestety bylo to samo.Od tej pory zawsze pyta , kto na czym pracuje.Bardzo byla zadowolona z Loreala
Mi tam mój fryzjer farbuje farbami affinage włosy a mam sporo siwych i jakoś wszystko ładnie jest pokryte nic się nie zmywa i super się błyszczą do następnego farbowania
Wiec wydaje mi się że zależne jest to od umiejętności fryzjera

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Mi tam mój fryzjer farbuje farbami affinage włosy a mam sporo siwych i jakoś wszystko ładnie jest pokryte nic się nie zmywa i super się błyszczą do następnego farbowania
Wiec wydaje mi się że zależne jest to od umiejętności fryzjera
iwonka123321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 19:22   #802
alocha11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez iwonka123321 Pokaż wiadomość
Mi tam mój fryzjer farbuje farbami affinage włosy a mam sporo siwych i jakoś wszystko ładnie jest pokryte nic się nie zmywa i super się błyszczą do następnego farbowania
Wiec wydaje mi się że zależne jest to od umiejętności fryzjera

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Mi tam mój fryzjer farbuje farbami affinage włosy a mam sporo siwych i jakoś wszystko ładnie jest pokryte nic się nie zmywa i super się błyszczą do następnego farbowania
Wiec wydaje mi się że zależne jest to od umiejętności fryzjera

Hm..coz trzeba miec za umiejetnosci aby polozyc jeden kolor farby na odrost wlosow
To potrafi kazdy nawet nie fryzjer.
Wystarczylo zmienic beznadziejna farbe Afinaga na Loreala i wyszlo rewelacyjnie
Zreszta jak salon Afinage padl to tez o czyms swiadczy..

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Karidan Pokaż wiadomość
szkoda, że przeszedł na ta markę - te kosmetyki affinage są b. kiepskiej jakości niestety, farby dosłownie tragedia
wcześniej ten salon Affinage był na Łukasińskiego i padł
Szkoda wlosow na ta marke sa lepsze
alocha11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 13:54   #803
Macola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez kati16 Pokaż wiadomość
Hej, a ja mam pytanie odnośnie pana Adama Kwieka z House of Beauty, widzę że wiele osób go poleca, jakie ma mniej więcej ceny i czy nadal tam pracuje, może ktoś był ostatnio u niego i chciałby podzielić się opinią
Pan Adam nadal tam pracuje. Ja bardzo go polecam, możesz być w 100% pewna, że nie zrobi Ci krzywdy. Cena za ścięcie: 58 zł + zbiera się pieczątki (10zł - 1 wizyta), które potem możesz wykorzystać na kosmetyki lub zabiegi w salonie. Farbowanie nie wiem ile kosztuje, bo nie farbuje. Ale znam dziewczyny, które to u niego robią i efekty mi się podobają. Czas oczekiwania na wizytę ok. 2 tyg., ale warto. Dodam jeszcze, że jest bardzo sympatyczny i wizyta nie jest męczącą koniecznością, tylko miłym spędzeniem czasu z fajnymi rezultatami. Generalnie gorąco polecam. Jestem jego klientką od ok. 2 lat.
Macola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 15:09   #804
melisja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer Szczecin

O panu Adamie Kwieku czytałam wiele pochlebnych opinii, każda klientka jest zadowolona, hm jak włosy mi podrosną to chyba się wybiorę, a czy wiecie na jakiej marce kosmetyków pracuje? bo to przecież też jest ważne, tak jak dziewczyny wcześniej pisały ;-)
melisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 23:56   #805
Macola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez melisja Pokaż wiadomość
O panu Adamie Kwieku czytałam wiele pochlebnych opinii, każda klientka jest zadowolona, hm jak włosy mi podrosną to chyba się wybiorę, a czy wiecie na jakiej marce kosmetyków pracuje? bo to przecież też jest ważne, tak jak dziewczyny wcześniej pisały ;-)
Loreal professionnel.
Macola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 11:51   #806
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej,
jak większość z Was również poszukuję fryzjera, który nie zrobi mi krzywdy z moimi długo zapuszczanymi włosami. Przeczytałam cały wątek i zdecydowałam się odwiedzić w niedługim czasie studio Lorena na Kopernika. Opinie tutaj są różne i jest ich mało, czy któraś z Was może mi powiedzieć coś więcej na temat tego studia, do kogo warto iść, jak wrażenia po ścięciu (bo chodzi mi tylko o cięcie, bez farby). Będę bardzo wdzięczna za każdą opinie ; )

Z mojego doświadczenia z fryzjerami, chyba nie mogę polecić nikogo. Od dłuższego czasu chodziłam do studia L'or na Rodła, ale babeczka która mnie zawsze ścinała po pierwsze już tam nie pracuje, po drugie raz jej wychodziło raz nie, a chyba nie o to chodzi gdy idzie się do fryzjera. Oczekuje, że zostanę ścięta tak by moje włosy naturalnie się układały nie tylko po wyjściu od fryzjera, ale i po myciu. Jeżeli chodzi o pasemka, które robiłam raz w życiu, to polecam Norberta z salonu Okey, miałam brązowe włosy, na które nałożył mi złote pasemka, wyszło bardzo dobrze, pasemka idealnie współgrały z ciemniejszymi włosami, ogólnie byłam bardzo zadowolona. Jednak włosów już nie farbuję, a jedynie oczekuję dobrego cięcia bez płaczu : P (5 cm to nie 15 cm :/)
__________________


W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.





martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:58   #807
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez martuskaa2 Pokaż wiadomość
Hej,
jak większość z Was również poszukuję fryzjera, który nie zrobi mi krzywdy z moimi długo zapuszczanymi włosami. Przeczytałam cały wątek i zdecydowałam się odwiedzić w niedługim czasie studio Lorena na Kopernika. Opinie tutaj są różne i jest ich mało, czy któraś z Was może mi powiedzieć coś więcej na temat tego studia, do kogo warto iść, jak wrażenia po ścięciu (bo chodzi mi tylko o cięcie, bez farby). Będę bardzo wdzięczna za każdą opinie ; )

Z mojego doświadczenia z fryzjerami, chyba nie mogę polecić nikogo. Od dłuższego czasu chodziłam do studia L'or na Rodła, ale babeczka która mnie zawsze ścinała po pierwsze już tam nie pracuje, po drugie raz jej wychodziło raz nie, a chyba nie o to chodzi gdy idzie się do fryzjera. Oczekuje, że zostanę ścięta tak by moje włosy naturalnie się układały nie tylko po wyjściu od fryzjera, ale i po myciu. Jeżeli chodzi o pasemka, które robiłam raz w życiu, to polecam Norberta z salonu Okey, miałam brązowe włosy, na które nałożył mi złote pasemka, wyszło bardzo dobrze, pasemka idealnie współgrały z ciemniejszymi włosami, ogólnie byłam bardzo zadowolona. Jednak włosów już nie farbuję, a jedynie oczekuję dobrego cięcia bez płaczu : P (5 cm to nie 15 cm :/)
Ja chodziłam do Loreny do pani Gosi, która teraz przeniosła się do Affinage (budynek Medicusa, nad drogerią Maczek), byłam u niej niedawno i jestem bardzo zadowolona. Ja akurat zawsze ścinam te zniszczone włosy niezależnie od tego ile by to było cm (zwykle jest koło 3 cm), ale jak powiesz dokładnie ile chcesz to tyle Ci zetnie.
w razie czego nie chcę żeby było na mnie, ale ja jestem zadowolona
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 18:58   #808
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Smile Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej,

czy któraś z Was była może w salonie fryzjerskim Jacek Karolczyk, czytałam torche fajnych opinii ale na wizażu nic nie ma:/ Maja swoja strone interentowa ale niestety żadnego cennika. Domyslam się że samo cięcie troche kosztuje a już nie wspomne o farbie, ale czasem warto więcej zapłacic i być zadowolonym. Macie jakies opinie o tym salonie??
pozdrawiam
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 09:58   #809
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja chodziłam do Loreny do pani Gosi, która teraz przeniosła się do Affinage (budynek Medicusa, nad drogerią Maczek), byłam u niej niedawno i jestem bardzo zadowolona. Ja akurat zawsze ścinam te zniszczone włosy niezależnie od tego ile by to było cm (zwykle jest koło 3 cm), ale jak powiesz dokładnie ile chcesz to tyle Ci zetnie.
w razie czego nie chcę żeby było na mnie, ale ja jestem zadowolona
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź : ) Czytałam tutaj trochę opinii o P. Gosi, chyba wszystkie pochlebne, więc coś w tym jest. Zastanawiam się jeszcze nad Pawłem Regulskim, ma salon na Jagiellońskiej, czy ktoś coś o nim wie? Na stronie nie ma praktycznie żadnych przydatnych informacji typu cennik...
__________________


W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.





martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 11:59   #810
aglex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Gdzie znajduje się House of beauty? I jaki jest nr telefonu? Bo ten co znalazłam w necie jest nieaktualny. Dzięki za odpowiedź
aglex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.