Keratynowe prostowanie -część II - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-28, 14:54   #781
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

te 2 zdjecie to jak mialam przed zabiegiem )
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 17:35   #782
mylittlepony
Przyczajenie
 
Avatar mylittlepony
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
GG do mylittlepony
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

zastanawiam się czemu tyle osób zamawia QOD-a, skoro naprawdę wiele z was zamieszczało negatywne opinie ( jeśli chodzi o efekt ) na temat tego preparatu :< niby zapach kusi ( przy encanto nawet zapach przypalonego obiadu to perfumy ), ale jak z efektem. Myślałam o maxie ( jak tylko wykończę encanto ), ale obawiam się, że na moją owcę to nie zadziała. :< Chwała bogu na razie nie mam odrostu i cieszę się prostymi włosami
mylittlepony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 00:08   #783
agatapas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 12
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja mam encanto w domu ale tyle się naczytałam, że w końcu odstawiłam na półkę aby dojrzało.

Kupiłam QOD bo niby bezpieczeniejszy.

Z drugiej strony przy encanto włosy trzeba dwa razy prostować. Ja sobie po prostu tego nie wyobrażam. Przy QOD myślałam, że mi łapy odpadną i trwało to wszystko prawie 4 godziny.

Idę w sobotę do fryzjera. Zobaczymy jak będą wyglądały po farbie.
__________________
agatapas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:06   #784
damngirlpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

agatapas wstawisz zdjęcie po QOD ? Najlepiej, jeżeli masz to przed i po zabiegu.
damngirlpl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:41   #785
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja umieszczalam po kuracji GLOBAL KERATIN wyzej sa zdjecia przed i po
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 09:12   #786
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja już mam QOD-a
dziś będę chyba robiła..boje :P
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:12   #787
damngirlpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
ja umieszczalam po kuracji GLOBAL KERATIN wyzej sa zdjecia przed i po
tyle że mi chodzi o efekty po QOD a nie po Global Keratin. chyba, że to to samo ? czegoś nie wiem ? ;>
damngirlpl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 00:34   #788
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez mylittlepony Pokaż wiadomość
zastanawiam się czemu tyle osób zamawia QOD-a, skoro naprawdę wiele z was zamieszczało negatywne opinie ( jeśli chodzi o efekt ) na temat tego preparatu :< niby zapach kusi ( przy encanto nawet zapach przypalonego obiadu to perfumy ), ale jak z efektem. Myślałam o maxie ( jak tylko wykończę encanto ), ale obawiam się, że na moją owcę to nie zadziała. :< Chwała bogu na razie nie mam odrostu i cieszę się prostymi włosami
co Ty dziewczyno gadasz? miałam QODa 2x..i MaXa i Golda..efekty rewelacja.. w najsmielszych snach takich nie oczekiwałam. mialam suche,cienkie, rozjasniane pasma, beznadziejne..po Goldzie nabraly blasku i przestaly sie puszyc, z zupelnie niepozornych wlosow, powstaly piekne, lsniace, podatne na ukladanie wlosy..robilam u fryzjera, efekty utrzymaly mi sie ponad 4 miesiace, teraz niedawno zrobialam maxa..i mam proste wygladzone wlosy. fryzjerka splukala preparat po 30 minutach. efekty rewelacja. swoja droga podobno oryginalnego QODa nie mozna kupic na aukcjach.
negatywne opinie sa o Encanto, po ktorym wlosy sie lamia lub.i wypadaja. radze przesledzic caly watek a nie wypisywac ✂✂✂✂✂✂✂y.
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 07:31   #789
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja wczoraj zrobiłam QOD max, hmm.. mi to sprawnie szybko poszło, włosy mam do ramion raczej nie za wiele, ogólnie szopa i się kręcą, liczyłam na poprawę kondycji gdyż iż mam suche i 0 połysku,

wiec wczoraj wyprostowałam, były mega proste ale to wiadomo jak po prostownicy, teraz po nocy trochę się wygniotły, no i końce mam suche ale nie obetne bo z przodu mam nawet nie do końca buzi wiec nie mogę..

jutro umyje głowę to powiem jak jest po umyciu, i po tygodniu 2 też dam znać


nie mam sztywnych ani nic jak pisało już kilka dziewczyn stąd :P
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:29   #790
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pscoua Pokaż wiadomość
co Ty dziewczyno gadasz? miałam QODa 2x..i MaXa i Golda..efekty rewelacja.. w najsmielszych snach takich nie oczekiwałam. mialam suche,cienkie, rozjasniane pasma, beznadziejne..po Goldzie nabraly blasku i przestaly sie puszyc, z zupelnie niepozornych wlosow, powstaly piekne, lsniace, podatne na ukladanie wlosy..robilam u fryzjera, efekty utrzymaly mi sie ponad 4 miesiace, teraz niedawno zrobialam maxa..i mam proste wygladzone wlosy. fryzjerka splukala preparat po 30 minutach. efekty rewelacja. swoja droga podobno oryginalnego QODa nie mozna kupic na aukcjach.
negatywne opinie sa o Encanto, po ktorym wlosy sie lamia lub.i wypadaja. radze przesledzic caly watek a nie wypisywac ✂✂✂✂✂✂✂y.
każda z nas ma inne włosy i każdej różny preparat inaczej reaguje, u mnie po QODzie zero zadowolenia, tak jak pisał teken20 efekt taki sam jak przed zabiegiem. Może masz racje że lepiej u fryca z oryginalnych litrowych butelek niż te rozlewki na portalach aukcyjnych. No ale nikt dla siebie raczej nie zamówi litrowego ;p

Mi właśnie po QODzie włosy zaczeły bardzo wypadać, i nie mogę tego zwalić na przesilenie wiosenno jesienne bo robiłam z miesiąc temu moze.

Po encanto wręcz przeciwnie robiłam 3x i nie zauważyłam zwiększonego ich wypadania.

ale tak jak mówiłam każdy organizm reaguje inaczeeej....
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:59   #791
Paulaa1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sławków
Wiadomości: 54
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam! Czytam ten wątek już od paru miesięcy i zdecydowałam się na encanto pomimo tego, że zawiera formaldehyd, ta substancja jest rowniez w lakierach do paznokci i jakos kazdy ich uzywa.
Chciałam tylko zapytać na ile zabiegów starczy jeden zestaw, i jak długo efekty się utrzymają? Widziałam zdjęcia tutaj wstawiane, ale są to zdjęcia przed i zaraz po zabiegu, wiec efekty jak wiadomo rewelacyjne po uzyciu prostownicy, ale jak to wygląda po tygodniu, miesiacu, czy dalej tak swietnie?
Paulaa1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 13:43   #792
naftalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 66
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Moje włosy po Nanokeratin System.
Prostowane we wtorek, jutro mogę umyć i wreszcie zobaczę efekt.
Niestety nie załączę żadnego zdjęcia ukazującego naturalny skręt moich włosów, bo takowego nie posiadam. Wszystkie zdjęcia mam we włosach wyprostowanych prostownicą. Ale wierzcie na słowo, że moje włosy są (były ) bardzo skręcone, a na dodatek okropnie puszące się. Mam więc nadzieję, że w końcu pozbyłam się choćby częściowo tego problemu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (41,7 KB, 200 załadowań)
naftalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:05   #793
damngirlpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez naftalina Pokaż wiadomość
Moje włosy po Nanokeratin System.
Prostowane we wtorek, jutro mogę umyć i wreszcie zobaczę efekt.
Niestety nie załączę żadnego zdjęcia ukazującego naturalny skręt moich włosów, bo takowego nie posiadam. Wszystkie zdjęcia mam we włosach wyprostowanych prostownicą. Ale wierzcie na słowo, że moje włosy są (były ) bardzo skręcone, a na dodatek okropnie puszące się. Mam więc nadzieję, że w końcu pozbyłam się choćby częściowo tego problemu.
Piękne włoski. A sama robiłaś, czy u fryzjera ? ile zapłaciłaś ?
damngirlpl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 16:51   #794
naftalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 66
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez damngirlpl Pokaż wiadomość
Piękne włoski. A sama robiłaś, czy u fryzjera ? ile zapłaciłaś ?
Dziękuję.
U fryzjera. Zapłaciłam 380 zł.
naftalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 20:11   #795
damngirlpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

naftalina a jakie mniej więcej miałaś włosy przed zabiegiem ? bardzo kręcone (taka owieczka) , kręcone a może falowane ? były suche czy w miarę nawilżone ? puszyły się zawsze czy tylko na wilgoci ? bardzo proszę o odpowiedzi.
damngirlpl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 20:23   #796
naftalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 66
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez damngirlpl Pokaż wiadomość
naftalina a jakie mniej więcej miałaś włosy przed zabiegiem ? bardzo kręcone (taka owieczka) , kręcone a może falowane ? były suche czy w miarę nawilżone ? puszyły się zawsze czy tylko na wilgoci ? bardzo proszę o odpowiedzi.
Miałam bardzo kręcone włosy, ale nie układały się w drobne loczki, raczej takie grubsze pasma loków, ale dość mocno skręcone. Puszyły się strasznie w każdych okolicznościach. Zawsze były dość suche, a ostatnio jeszcze bardziej, bo były przeze mnie zamęczane wielokrotnym rozjaśnianiem, potem farbowane na ciemno, później znowu na jasno itd. W dodatku prostowane prostownicą niemal dzień w dzień od jakichś 5-6 lat i codziennie, ewentualnie co dwa dni myte, bo szybko się przetłuszczają. Dodatkowo od kilku miesięcy zaobserwowałam wykruszanie się poniszczonych końcówek, więc reasumując, nie były w zbyt dobrym stanie, aczkolwiek tragedii jeszcze nie było.
naftalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 20:44   #797
damngirlpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziękuje za odpowiedź. czyli włosy w sumie podobne do moich.. a możesz jeszcze zdradzić w jakim salonie, w jakim mieście robiłaś prostowanie ?
damngirlpl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 21:18   #798
naftalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 66
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez damngirlpl Pokaż wiadomość
dziękuje za odpowiedź. czyli włosy w sumie podobne do moich.. a możesz jeszcze zdradzić w jakim salonie, w jakim mieście robiłaś prostowanie ?
Proszę bardzo, nie ma za co.
W Kluczborku, w tym salonie: http://karinasmyrek.pl/ .
naftalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 21:25   #799
damngirlpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ok, dzięki. Teraz tylko czekam do jutra aż je umyjesz, mam nadzieję że napiszesz tutaj relacje z tego jak włosy wyglądają po umyciu i wysuszeniu, liczyłabym też na jakieś fotki
damngirlpl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 05:51   #800
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

EJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ JJJJ!

Wszyscy polecają po keratynie szampon Hipp a on ma w składzie sodium chloride WTF
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 11:56   #801
naftalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 66
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez damngirlpl Pokaż wiadomość
ok, dzięki. Teraz tylko czekam do jutra aż je umyjesz, mam nadzieję że napiszesz tutaj relacje z tego jak włosy wyglądają po umyciu i wysuszeniu, liczyłabym też na jakieś fotki
Wreszcie poznałam efekt!
Fryzjerka umyła mi włosy i już podczas mycia stwierdziła, że się nie kręcą, ale nie za bardzo dowierzałam. Uwierzyłam dopiero wtedy, gdy zobaczyłam w lustrze, że podczas suszenia suszarką (i to nie na szczotce!, po prostu samą suszarką) są proste! Zawsze o tym marzyłam! Efekt bardzo mi się podoba. Na zdjęciach widać, że są lekko pofalowane, bo na dworze pada deszcz, więc jest wilgotno, ale i tak są super. Po wysuszeniu były prościutkie. Teraz są lekko pofalowane, nie przeszkadza mi to w ogóle, bo są gładziutkie i sypkie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (51,9 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (18,0 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (31,2 KB, 142 załadowań)
naftalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 12:00   #802
kosmetykoholiczka
Przyczajenie
 
Avatar kosmetykoholiczka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

kurde rzeczywiście nie są kręcone, jak będę miała pieniądze to chyba się skuszę na ten zabieg w tym samym salonie co Ty. A czy fryzjerka za mycie i suszenie wzięła od Ciebie dodatkowe pieniądze, czy to było już wliczone w tamta kwotę ?
kosmetykoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 12:05   #803
naftalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 66
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kosmetykoholiczka Pokaż wiadomość
kurde rzeczywiście nie są kręcone, jak będę miała pieniądze to chyba się skuszę na ten zabieg w tym samym salonie co Ty. A czy fryzjerka za mycie i suszenie wzięła od Ciebie dodatkowe pieniądze, czy to było już wliczone w tamta kwotę ?
Ja jeszcze dzisiaj sobie przy okazji troszkę podcięłam włosy, bo miałam zniszczone, popalone końcówki przez moje zamiłowanie do rozjaśniania, więc zapłaciłam dziś 35 zł.
naftalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 12:11   #804
mylittlepony
Przyczajenie
 
Avatar mylittlepony
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
GG do mylittlepony
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

moje po encanto niestety też się nieco falują, ale i tak jestem zadowolona - w porównaniu do tego co było kiedyś, naprawdę widać różnicę
__________________
zapuszczamy włoski
26 cm -29 cm -36 cm - 40 cm- ... ale to za jakiś czas.

11.06.2011 - pierwsze keratynowe prostowanie
29.06. 2011 - popijam pokrzywę <3
1.07.2011 - odstawiam silikony, włosy myję zgodnie z metodą OMO, chowam suszarkę i prostownicę
18.07.2011 - olej kokosowy
mylittlepony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 13:14   #805
zagubionaviola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 20
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Jestem po zabiegu dokladnie 10 dni. Zamowilam encanto na allegro i zrobila mi kolezanka! rewelacja! nie mam problemu teraz w wlosami. Dodam ze wgl nie splukiwalam odzywki,bo z natury mialam wlosy szopa i wolalam nie ciekawe na jak długo...

jak pielegnujecie swoje wlosy? ja uzywam szampon baby dream i odzywke garnier maslo shea i avokado,robie dobrze? a wy jak?

acha..i czy po 10 dniach moge pofarbowac wlosy? zaznaczam ze tylko farbą BEZ AMONIAKU. mam spore odrosty i strasznie wyglada..moge juz je pofarbowac?

prosze o radę
zagubionaviola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 15:52   #806
naftalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 66
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez zagubionaviola Pokaż wiadomość
acha..i czy po 10 dniach moge pofarbowac wlosy? zaznaczam ze tylko farbą BEZ AMONIAKU. mam spore odrosty i strasznie wyglada..moge juz je pofarbowac?

prosze o radę
Mi fryzjerka powiedziała, że jakbym chciała farbować jakąkolwiek farbą, to dopiero po 3 tygodniach od zabiegu.
naftalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 17:11   #807
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja jestem po 1 myciu po qodzie max, hmmm


miałam silny skręt a teraz wgl nie skręcone, tylko końcówki się wywijają, i włosy mam mięciutkie.. tylko tak czy siak będę musiała pociągnąć ze 3 razy prostownicą
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 19:43   #808
kosmetykoholiczka
Przyczajenie
 
Avatar kosmetykoholiczka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
ja jestem po 1 myciu po qodzie max, hmmm


miałam silny skręt a teraz wgl nie skręcone, tylko końcówki się wywijają, i włosy mam mięciutkie.. tylko tak czy siak będę musiała pociągnąć ze 3 razy prostownicą
możemy liczyć na jakieś zdjęcia porównujące włosy przed i po zabiegu ?
kosmetykoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 20:04   #809
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cześć Dziewczyny!

Ja właśnie zamówiłam Encanto na allegro, już mam ten zestawik przy sobie, jutro z koleżanką będziemy się prostować

Boję się trochę

I takie pytanko jedno - czy można ogólnie prostować włosy później np. codziennie prostownicą? Bo pisze, że zabieg keratynowy tylko wygładza włosy, a modelować je i tak będzie trzeba.. Czy może to niewskazane, bo w jakiś sposób będzie np. "ściągało" keratynę?
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 20:37   #810
mylittlepony
Przyczajenie
 
Avatar mylittlepony
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
GG do mylittlepony
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

myślę, że nie, ale po co je katować prostownicą? moje też nie są prost jak druty, ale staram się ich już nie męczyć.
__________________
zapuszczamy włoski
26 cm -29 cm -36 cm - 40 cm- ... ale to za jakiś czas.

11.06.2011 - pierwsze keratynowe prostowanie
29.06. 2011 - popijam pokrzywę <3
1.07.2011 - odstawiam silikony, włosy myję zgodnie z metodą OMO, chowam suszarkę i prostownicę
18.07.2011 - olej kokosowy
mylittlepony jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.