Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.III - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 14:29   #781
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

abz - dzięki

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
angelikaw, ja zamierzam brzuch chować pod bluzką (zobaczymy jak będzie w praktyce ), ale jeśli wystawię, to na pewno posmaruję największym filtrem jaki znajdę.
Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Angelikaw, ja nie używam na brzuszek filtra, bo mam zakryty i nigdy właściwie o tym nie pomyślałam. Używam tylko kremów na rozstępy 2 razy dziennie, a i tak piersi już poorane
Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
angelikaw, ja używam Babydream z Rossmanna. Ma faktor 50 i na wątku Rossmannowskim wyczytałam, że ma stabilne filtry (cokolwiek to znaczy ) Poza tym jest przeznaczony dla dzieci, więc delikatny.
Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość
Nawet nie pomyślałam, żeby brzuchal czymś smarować? Opalać go nie zamierzam. A normalnie to zawsze mam bluzkę, no i jeszcze spodnie (lub spódnicę) z pasem szerokim powyżej pępka.
Dziękuję Wam za szybkie odpowiedzi. Ja brzusio chcę smarować, bo w pasie mi za gorąco i go opuszczam.


A tak przy okazji znikam na jakiś czas. Uszkodziła mi się karta sieciowa w komputerze Rano wszystko działało, a po ponownym włączeniu komputera ZONK
Teraz piszę z komputera brata. Mam nadzieję szybko do Was wrócić...


---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnaelizabeth Pokaż wiadomość
Tak,Pomidoro, wpisz mina listę dziewczynkę, imię Ania, jak coś (tfu,tfu,.tfu ) to sie zmieni
Gratuluję "chyba" córeczki
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:29   #782
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Nieźle Zuziczka Ja też takie akcje odstawiam, nie martw się, nie jesteś sama Już czasami sama tracę do siebie cierpliwość, takie głupoty wygaduję i nawyrabiam, że naprawdę ...


A teraz siedzę i zdycham, bo zachciało mi się marchewkę mlekiem popijać i czekoladą zagryzać
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:30   #783
malwina1204
Rozeznanie
 
Avatar malwina1204
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

dziewczyny troche poszalałam i zakupiłam kilka szmatek dla siebie na lato pochwale się i moze wy skorzystacie


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1061499792
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1060901575
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1059284158
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1073240295
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1063706803
wogole podobaja wam sie wymierzylam pochodze nawet troche
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribbo0mr04q.png

Amelia 2.11.2010-53cm,2900g
malwina1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:32   #784
czarnaelizabeth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 296
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Przepraszam Cię przeogromnie, Zuziczku, ale uśmiałam sie z twojej opowieści, wiem, zę Ci nie do śmiechu... Współczuję przechadzki niepotrzebnej w upale
__________________
3 synków + córeczka http://www.pregnology.com/preggotick...10/17/2010.png
czarnaelizabeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:38   #785
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

: jupi: dodzwoniłam się do EUROCYPRII Lini lotniczych którymi mam lecieć i powiedzieli że ja nie potrzebuję zaświadczenia do 29tc. A lecę 24-25tc wiec jest ok. Ale fajowo
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:39   #786
czarnaelizabeth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 296
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

no, widzisz, Ilona , super
__________________
3 synków + córeczka http://www.pregnology.com/preggotick...10/17/2010.png
czarnaelizabeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:40   #787
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Smiejcie sie Mamuski na zdrowie, przeciez ja tez sie smieje z siebie

Choc mi teraz mniej do smiechu, bo musze zaraz prac spodnie recznie

Duza buzka dla tych co maja dzis wizyty, dla tych co maja problem z szyjka, albo z kaszlaco-swedzacym synkiem, i z liniami lotniczymi i palantami na ulicy i filtrami na brzuchu i plamami na nogach i rewoltami!
Dla Was wszsytkich i dla tych co problemow aktualnie nie maja, bo moze ciesza sie z nowego wozka wyszczerzam sie serdecznie! Ciesze sie, ze tu jestescie Babolaki
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!-Alek 15.09.10
http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpgi2xjkbz.png
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 14:50   #788
Rozaliontka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska:)
Wiadomości: 468
GG do Rozaliontka
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

hejka Babeczki


dzis moj Stasinek konczy ROCZEK...ahha jak to zlecialo:rolley es:

dziekuje za mile slowka o brzuszku ojj jest duzyy

ide w Piatek Do GIna...to sie moze dowiem co tak siedzi:rolleyes :

Trzyma kicuki za coreczke.....


pozdrawiam
Rozaliontka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:53   #789
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Zuziczka pocieszę Cię , że ja dziś jak dureń chodziłam po mieście wszędzie dookoła... też się zgubiłam, narobiłam kilometrów od chol*** poobcierałam stopy, bo myślałam, że będzie padać i japonek głupia nie założyłam
autobus pojechał mi nie tam gdzie trzeba i musiałam sporo wracać, z buta.... prawie się popłakałam po drodze...
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:58   #790
Atlidee
Raczkowanie
 
Avatar Atlidee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 45
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Witajcie Mamuski!!!

Martucha Dzieki wieeeelkie za wszystkie cenne informacje!!!

Zuziczka Normalnie, juz Cie prosilam, bo mnie wyrzuca, jak tak cisze swym smiechem bede zklucac na wydziale!!!

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
A ja znowu mam kilka pytan. Na innym watku przeczytalam o skurczach- ze dzieczyny niektore maja- jak to jest miec skurcze? podobne jest uczucie do czegos?
waniliaania Moje skurcze generalnie zaczynaja sie od takiego jakby uczucia ucisku w brzuchu i nasilaja sie, az wyraznie mozesz poczuc (a nawet zobaczyc) ksztalt swojej macicy... jest wtedy twarda jak kamien. Ten stan trwa generalnie ok 30sek-1,5min, a czasami brzuszek pozostaje juz taki twardszy (jakby ten skurcz nie puscil do konca) przez jakis dluzszy czas, np.10-15min.

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Wczoraj skończyliśmy pełne 25 tc.

a oto fotka buźki naszej (chyba) córci...
jakby co, dysponuję opisem do zdjęcia Widać buźkę, dwie rączki jedna zwinięta w piąstkę,a druga na twarzy i fragment tułowia.

ps. Pomi - możesz wpisać na listę Karolinkę, gdyby coś się zmieniło, dam znać
angelikaw Gratuluje "prawie" dziewczynki. Najwazniejsze, ze wszystko ok.

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Atlidee, gdybym tylko miała na to pieniądze, na pewno rodziłabym w domu! To moje marzenie, ciąża przebiega raczej bez komplikacji i bardzo zawsze chciałam rodzić w domu. Jakby co szpital jest dość blisko, a jednak w domu to człowiek może poczuć intymność i cały cud narodzin, a nie pospieszanie i nieprzyjemną dezorientację. Tylko to niestety kosztuje...


Ja po basenie. Trochę się zmartwiłam, bo z końcem czerwca wszystkie baseny w moim mieście zamykają. I gdzie ja będę ćwiczyć? Zostanie tylko sucha zaprawa na mojej piłce
Pomidorko Niezla macie bryke dla Malego!!! Kolorki bardzo ladne rowniez!
Dziekuje za Twoja opinie na temat porodu w domku! (jedyna pozytywna)
Troche mnie to dziwi, ze "nasze mamuski" sa generalnie przeciwne. Z tego, co czytalam (rowniez z rozmow z polozna) istnieje mniejsze prawdopodobienstwo jakichkolwiek medycznych interwencji przy porodzie domowym, niz szpitalnym. Poza tym doswiadczona polozna jest w stanie juz wczesniej przewidziec mozliwe nieprawidlowasci w przebiegu porodu i odpowiednio wczesnie przetransportowac rodzaca do szpitala. Oczywiscie jest kwestia tego zaufania do poloznej (czy jest odpowiednio doswiadczona???) i czy nie za daleko jest do szpitala (u mnie to nie jest problem). Poza tym w szpitalu i tak polozna jest odpowiedzialna za porod, ale jest takie uczucie "odpowiedzialnosci zbiorowej", bo jest jeszcze kilka osob do pomocy i zawsze mozna na "tych innych" zrzucic odpowiedzialnosc w razie komplikacji... A jak jestescie "sam na sam" w domu to wiadomo, ze nie zostawi Cie, aby pojsc "na kawke"... Ja generalnie uwazam, ze istnieje duzo "za" i kilka "przeciw". nie chce tu wymieniac, aby nie zasmicac watku...

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
To może dopiero 2-gi poród w domu?

A ja dzisiaj na pociechę chciałam sobie coś kupić, ale nic nie kupiłam, bo uznałam, że we wszystkim wyglądam jak pulpet...

Idę spać, bo rano o 8 mam iść na glukozę...
Dobrej nocki wszystkim
Klarisko Czasami tak jest sugerowane przez polozne (w PL), ze moze przy drugim porodzie, gdzie kobitka "wie czego sie spodziewac"... ale nie wiadomo, co przyniesie przyszlosc, nie mozna byc pewnym "nastepnych razy"...
Ty Mamuska przestan juz z tymi "wagowymi aluzjami", bo baciki na dostaniesz... przeciez wiemy, ze szczypioreczek jestes (na wlasne oczy widzialam!!!)

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki! Jadę na obronę, trzymajcie kciuki
Gabisun Oczywiscie trzymam - POWODZENIA!!!


Powodzenia dla wszystkich mamus, ktore dzis na wizytach i badaniach!!!

kliwia
Dobrze, ze z szyjka juz lepiej! Ale masz corcie aparatke!!!

czarnaelizabeth
Trzymaj sie kochana, odpoczywaj jak najwiecej dasz rade!!!

abz Dziekuje za Twoja opinie!!!
Jesli chodzi o arbuza to ja mam taka metode, ze biore kilka sztuk, ktore mi sie z wygladu podobaja (ciemna skorka, blyszczaca, gladka) i tez pukam, generalnie szukam takiego "sprezystego", gluchego "zadudnienia". Najlepiej wlasnie to wychodzi "przez porownanie", bo jak wezmiesz jednego, to trudno przez pukniecie stwierdzic, czy ten akurat bedzie dobry, czy zly. Najlepiej jest sobie pocwiczyc! Mam nadzieje, ze troszke pomoglam.


Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Jezu jaka jestem wściekła

Dzwonie do Lini lotniczych i chcą zaświadczenia od lekarza. I po wakacjach. Bo żaden lekarz mi tego nie wypisze
Jezu jaka jestem zła
Ilonka A moze sprobujesz jakiegos "losowego" lekarza, z nfz np??? Jakiegos "sredniego", aby nie bylo do niego kolejek i aby Cie nie znal....
No to super, ze sie wyjasnilo!!! Sie spoznilam, tak dluuugo skrobalam, ale to dobrze!!!

Nika Przytulam i nie przejmuj sie kochana, mase jest takich wariatow, szkoda nerwow. Mam nadzieje, ze wszystko sie szybko wyjasni z ubezpieczeniem. Swoja droga zastanawiam sie kto mogl miec dane z Twojego ubezpieczenia i jak je zdobyl...

Edytowane przez Atlidee
Czas edycji: 2010-06-09 o 15:00
Atlidee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:03   #791
elenka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 870
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale jestem Łoś...

Wstalam rano raniutko i polecialam do banku zalatwic debet na koncie. W tramwaju ukrop, ale jakas mloda dziewuszka ustapila mi miejsca. Pryszczate nastolatki plci meskiej mialy mnie w "de". Nic to, przylecialam do banku. Pani mila, "nie ma problemu" etc etc. Okazalo sie,ze nie mam NIP firmy (do mojego wlasnego debetu??) Eh, szef nieuchwytny, ale ok udalo sie. Prawie mam debet, bo jeszcze pani zdzwoni z decyzja. Koszt otwarcia debetu 150zl, ale coz...

Mysle, lece do centrum zrobie TZ niespodziewajke i go wyrwe na koktajl czy co. I pochwale sie tym debetem przy okazji , a on mi mowi, ze niepotrzebnie ten debet robilam, bo przeciez bedziemy kredyt brac Wiec niespodziewajka byla, ale odwrotna.

Siedzac w tramwaju myslalam jak ten pani z banku (milej w koncu) powiedziec, ze jednak nie chce debetu albo moze 1/3 tego co chcialam i przejechalam swoj przystanek Wyladowalam niby w znajomej okolicy, ale jak to ja postanowilam pojsc skrotem... i sie zgubilam bylam. ufff, ukrop z nieba, ukrop leci ze mnie, Olek sie wkurza i wywala mi pepek jeszcze bardziej. Postanowilam isc za jednym facetem (myslalam ze to listonosz) ale on chyba pomyslal ze go sledze i uciekl do bloku Ze skrotu wyszlo mi wielkie koło i jakies 15 min w plecy...

Jak sie przykatulalam do domu, to sie zaraz upaskudzilam truskawkami i moje nowe spodnie szlag trafil. Postanowilam nie dopuscic do plam i zaraz spodnie vanishem potraktowalam, przy okazji pomyslalam ze moze razem z tymi spodniami podobne kolory wstawie. Naladowalam cala pralke, wlaczylam i zadowolona, ze cos mi sie dzisiaj udalo siadlam nad truskawkami..

Do czasu- truskawki mnie pogonily (rewolta znow) i co znalazlam na klapie kibelka? Moje spodnie polane vanishem!!! Zapomnialam ich wsadzic do pralki!!! Normalnie Jas Fasola sie chowa...


No to sie Wam wyzalilam...
Hehe no to miałaś dzionek niezły
__________________
06.06.2009

OLA 6.10.2010
elenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 15:06   #792
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 286
GG do Angelika16
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Dziękuje Kobietki za miłe słówka
Wiecie co, tak sie troche zmartwiłam, bo jutro mam wizyte u lekarza a dzis odebrałam wyniki z morfologi i moczu i sie okazało, ze mam bardzo słabe te wyniki, Pani w Labolatorium powiedziała ze najprawdopodobniej Anemia. Kurcze ciekawe co mi lekarz powie jutro. Do tej pory było wszystko w porządku... hmmm...
Angelika16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:06   #793
ania13.03
Zadomowienie
 
Avatar ania13.03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 812
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Smiejcie sie Mamuski na zdrowie, przeciez ja tez sie smieje z siebie

Choc mi teraz mniej do smiechu, bo musze zaraz prac spodnie recznie

Duza buzka dla tych co maja dzis wizyty, dla tych co maja problem z szyjka, albo z kaszlaco-swedzacym synkiem, i z liniami lotniczymi i palantami na ulicy i filtrami na brzuchu i plamami na nogach i rewoltami!
Dla Was wszsytkich i dla tych co problemow aktualnie nie maja, bo moze ciesza sie z nowego wozka wyszczerzam sie serdecznie! Ciesze sie, ze tu jestescie Babolaki
Hehe fajnie napisane Pozwolisz, ze sie przylacze bo sama nie mialam odwagi zaczac pisac po tym ile dziewczyny ostatnio naprodukowaly
Gratulacjom, zachwytom itp. nie byloby konca a Ty ujelas to w jednym zdaniu
Od siebie dodam jeszcze tylko Sto Lat dla Synka Rozaliontko
Dziewczyny za jakies 3 godzinki lece do Polski i zaczynam sie denerwowac Nie za bardzo lubie latac a tym bardziej teraz kiedy dodatkowo martwie sie jeszcze o moja dzidzie. Do tego jeszcze te upaly, ktore zapowiadaja... troche mnie to wszystko przeraza. Az sie leciec odechciewa Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze
Przy okazji mam jeszcze takie pytanko, czy sa wsrod nas mamusie z podkarpacia? Jezeli tak to czy orientujecie sie gdzie mozna sie wybrac na usg 3d? Pozdrawiam serdecznie
__________________
02.10.2010 - Gabi

18.01.2013 - Lili
ania13.03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:09   #794
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Dear Ms
Please note that you need to have a certificate of how many months you are and the expecting date of delivery
Kind Regards,
Anna Mariou
Commercial Department
Eurocypria Airlines Ltd
'+357 24 658 003 ext 273
Ê+357 24 658 009
*amariou@eurocypria.com
ýhttp://www.eurocypria.com







Proszę zauważyć że potrzebuje Pani zaświadczenia o miesiącu ciąży i daty porodu.

Dobrze to rozumiem?? Bo może mój angielski szwankuje

Edytowane przez IlonaN2
Czas edycji: 2010-06-09 o 15:14
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:17   #795
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Dobrze- potrzebujesz zaswiadczenie - w ktorym miesiacu jestes i kiedy porod
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!-Alek 15.09.10
http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpgi2xjkbz.png
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:25   #796
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Dobrze- potrzebujesz zaswiadczenie - w ktorym miesiacu jestes i kiedy porod

Heheh to dobrze. Bo zaświadczenia o zdolności do lotu nie chcą wystawiać.
W takim razie jutro wykupuje wycieczkę \założę luźna tunikę na wszelki wypadek i wydrukuje tego maila
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:30   #797
Atlidee
Raczkowanie
 
Avatar Atlidee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 45
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale jestem Łoś...

No to sie Wam wyzalilam...
Zuziczka Ogromne buziaczki dla Ciebie kochana!!!

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
dziewczyny troche poszalałam i zakupiłam kilka szmatek dla siebie na lato pochwale się i moze wy skorzystacie

wogole podobaja wam sie wymierzylam pochodze nawet troche
Malwinka Baaardzo fajne, gratuluje zakupow!!!

Rozaliontko
Niech Ci Synek rosnie zdrowo i szczesliwie!!!

Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość

Dziewczyny za jakies 3 godzinki lece do Polski i zaczynam sie denerwowac Nie za bardzo lubie latac a tym bardziej teraz kiedy dodatkowo martwie sie jeszcze o moja dzidzie. Do tego jeszcze te upaly, ktore zapowiadaja... troche mnie to wszystko przeraza. Az sie leciec odechciewa Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze
Przy okazji mam jeszcze takie pytanko, czy sa wsrod nas mamusie z podkarpacia? Jezeli tak to czy orientujecie sie gdzie mozna sie wybrac na usg 3d? Pozdrawiam serdecznie
ania Rozumiem Cie, bo ja tez nie za bardzo z tym lataniem, ale dla dobra Maluszka musisz sie odstresowac, pic koniecznie duuuzo wody podczas lotu i sie co jakis czas przespacerowac po pokladzie. A pomysl, ze za kilka godzinek bedziesz w domciu!!! Zazdroszcze!!! Zycze milej podrozy i pobytu!!!
Atlidee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:46   #798
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

ycnan Szczęśliwa Atlideea prosze

czarnaelizabeth trzymaj sie bedzie dobrze

elenka prosilyscie zeby robic notatki i je potem wrzucic a ja sie slucham

Pomidora no to bosko jak dwie polozne tak mowia to tak musi byc i fajny wozek, ale ja stawiam na skretne kola

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
ja właśnie staram się mieć takie podejśćie
i prawidłowo

malwina pierwsza podoba mi sie najbardziej

IlonaN2
ciesze sie ze niepotrzebujesz zgody lekarza

a ja sie pochwale własnie skonczylam pisac mgr - 120 stron wypocin az mi sie juz tego nie chce ogladac.. jutro bede drukowac i bindowac a w piatek oddaje ale jestem z siebie dumna
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:55   #799
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cześć dziewczyny

Ale dużo napisałyście, muszę nadrobić 4 strony, zaraz to zrobię, ale najpierw Wam napiszę co mnie dziś ucieszyło

Jestem dziś happy, bo spotkałam eis z koleżanką, która ma rocznego synka i dostałam od niej 2 reklamówy ciuszków dla maluszka i ubranka ciążowe dla mnie (4 pary spodni, spódniczkę i kilka bluzeczek ) i jestem mega zadowolona Ciuszki są super. Miała dużo letnich, ale niektórych nie wzięłam, bo Jej maleństwo urodziło się latem i też niektóre jej się nie przydały, a w październiku to wiadomo, że juz chłodno, a może być już zimno. Poza tym najprawdopodobniej niedługo będzie ona sprzedawać swój wózek wielofunkcyjny (gondola, spacerówka, fotelik +sporo akcesoriów) o ile Jej syneczek będzie chciał jeździć nowym pojazdem Mam nadzieję, że tak, bo wózek jest w b.dobrym stanie.
Znacie wózek Teutonia Lambda? Proszę o opinie
Nowy 3w1 + dodatkowe akcesoria to koszt ok.4,5 tys. zł więc duuuużooo

Buziaki dla Was Wszystkich! Gratulacje dla tych, które poznały płeć!
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 16:02   #800
kasienka1701
Zadomowienie
 
Avatar kasienka1701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: East
Wiadomości: 1 024
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez czarnaelizabeth Pokaż wiadomość
!
ja wczoraj miałam wizytę, musze wymienić na kolejnej wizycie pessar na największy, szyjka ma tlyko 2 cm, rozwarcie niestety jest :/ Prawdopodobnie dziewczynka,
Gratuluję prawdopodobnie córeczki A co do pessara,to nie matrw się niczym,na pewno wszystko będzie dobrze i córa urodzi się wtedy kiedy trzeba.

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Kochane, przedstawiam wam pierwszy pojazd Tymka - Roana Marinę.
Konkretna fura

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale jestem Łoś...
Nie przejmuj się,tak się zdarza,a ta twoja historia jest całkiem ...zabawna. Lepiej zawsze popatrzeć na to z tej lepszej strony


Cytat:
Napisane przez Rozaliontka Pokaż wiadomość

Trzyma kicuki za coreczke.....
Oby maleństwu nic między nóżkami nie wyrosło.Trzymam za to kciuki
__________________

kasienka1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 16:07   #801
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez czarnaelizabeth Pokaż wiadomość

ja mam od 17 tygopdnia pessar, ale tylko troszkę pomógł, mam małego wierciocha, który już jest głowa na wylocie, teraz będę mieć największy pessar założony, teraz mam chyba 5,5 cm srednicy, nie pamietam,lekarka wczoraj nie miała w ogóle pessarów,dlatego na razie jeszcze mam ten,co miałam. Mam ustawione leki, od 2 w nocy, po 4 dawce fenoterolu -ZERO skurczy wiec musi być dobrze
A teraz zajmę się Wami

No ja trzymam kciuki i mam nadziej że większy passer pomoże. A ty chodzisz w Krakowie do prywatnego lekarza czy na NFZ?

Cytat:
Napisane przez Atlidee Pokaż wiadomość


waniliaania Moje skurcze generalnie zaczynaja sie od takiego jakby uczucia ucisku w brzuchu i nasilaja sie, az wyraznie mozesz poczuc (a nawet zobaczyc) ksztalt swojej macicy... jest wtedy twarda jak kamien. Ten stan trwa generalnie ok 30sek-1,5min, a czasami brzuszek pozostaje juz taki twardszy (jakby ten skurcz nie puscil do konca) przez jakis dluzszy czas, np.10-15min.
Hmmja się zastanawiam bo ja chyba nie miewam skurczów. Ale czy to normalne? Czasem czuję wydaje mi się Franka nisko w dole brzucha ale nie mam jakiś twardnień.

Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Dziewczyny za jakies 3 godzinki lece do Polski i zaczynam sie denerwowac Nie za bardzo lubie latac a tym bardziej teraz kiedy dodatkowo martwie sie jeszcze o moja dzidzie. Do tego jeszcze te upaly, ktore zapowiadaja... troche mnie to wszystko przeraza. Az sie leciec odechciewa Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze
Przy okazji mam jeszcze takie pytanko, czy sa wsrod nas mamusie z podkarpacia? Jezeli tak to czy orientujecie sie gdzie mozna sie wybrac na usg 3d? Pozdrawiam serdecznie
No właśnie a ja mam pytanko do Ciebie. Czy ty jak latasz zto jakiegoś zaświadczenia potrzebujesz od lekarza?

Zuziaczek no nie mogę te twoje opowieści

Nicka i jak coś wyjaśnione. Jestem w szoku z tym Opocznem bo to moje rodzinne miasto
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 16:18   #802
elenka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 870
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość

elenka prosilyscie zeby robic notatki i je potem wrzucic a ja sie slucham

a ja sie pochwale własnie skonczylam pisac mgr - 120 stron wypocin az mi sie juz tego nie chce ogladac.. jutro bede drukowac i bindowac a w piatek oddaje ale jestem z siebie dumna
dobrze bardzo dobrze ze nam piszesz
__________________
06.06.2009

OLA 6.10.2010
elenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 16:43   #803
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

martucha - serdeczne dzięki za tyle przydatnych informacji
Nika - współczuję obu bardzo nieprzyjemnych sytuacji. Mnie takie zdarzenia wyprowadzają z równowagi i to bardzo mocno
kliwia - córcia pierwsza klasa. Dzieciaki są super

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki! Jadę na obronę, trzymajcie kciuki
Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, cos smiesznego do kawki (Radek mi wyslal )

Sytuacja, która wydarzyła się w autobusie linii numer 32 w Gliwicach.
Autobus, pełen tłok ludzi (godzina 16, każdy wraca z roboty), jednym z pasażerów zajmujących miejsce siedzące jest czarnoskóry mężczyzna, wiek nieznany. Autobus staje na przystanku, wsiada kobieta w ciąży (zaawansowanej) z zakupami i jakaś babcia (i inne osoby).
Murzyn widząc kobietę w ciąży wstaje i mówi do niej:
"Proszę sobie usiąść" i grzecznie się odsuwa, podaje dłoń żeby się go złapała - autobus już rusza.
Babcia widząc zwalniane miejsce, odpycha kobietę brzemienną i pędem wskakuje na krzesełko, zajmuje je i siedzi w niebo wzięta. Czarnoskóry powiedział jej ładnie: "przepraszam, ale ustąpiłem miejsca tej kobiecie, bo jest w
ciąży iwygląda na zmęczoną, chyba niestanie się pani nic, jeśli postoi pani trochę a da usiąść tej pani." Na co babcia odpowiada: "Nie wiem z jakiego plemienia pan jest, ale tutaj,w tym cywilizowanym kraju ustępuje się miejsca starym, schorowanym kobietom, a nie młodym, zdrowym."

No niestety miała pecha, bo czarny najwidoczniej się mocno zirytował przytykiem rasistowskim więc ładnie i dosadnie odpowiedział starszej pani: "Nie wiem, z jakiej wioski pani jest, ale w mojej to takie stare i zgryźliwe dupy zjada się na kolację". Ponoć reakcja autobusu była nie do opisania
.

Ostatnio ten żart opowiadał mi mój Tż. Jest Suuuuperrrr

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
malwina1204 -


Dziewczyny, jakich kosmetyków z filtrem używacie, by chronić brzuszek przed promieniami UVA i UVB?
Do tej pory kupowałam tylko przyspieszacze do opalania (głównie z Kolastyny) i z AVONu spray z filtrem SPF 6.
Chciałabym teraz kupić coś z wyższym filtrem, czy np. 15 nie będzie za mało? Brzuszka nie będe wystawiac bezpośrednio na słońce, ale wiadomo, że ubranie nie chroni przed promieniami.
Ja na pewno będę chować brzuszek pod bluzeczkami, a na ciałko kupie jakiś filtr 20 (z serii dla dzieci)

IlonaN2 - fajnie, że możesz się wybrać na wakacje
Ja jednak bym się bała wyjechać gdzieś daleko. Nawet nad morze (ok.350 km) boję się jechać, ale być może się wybierzemy w połowie lipca, ale gdyby mi lekarz powiedział, że "nie weźmie na siebie odpowiedzialności, mimo braku przeciwwskazań" to bym zrezygnowała z wyjazdu, ale ja jestem z tych co wolą dmuchać na zimne
W ubiegłym roku lecieliśmy do Turcji i jak sobie przypomnę hałas i ciasnotę w samolocie to aż mnie trzęsie
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 16:48   #804
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Co do drugiego to napisz pismo wyjaśniające że nie wiesz o co chodzi, nie było cię tam, byłaś gdzie indziej, masz na to świadków a samochód nie jest w użyciu i tyle. Nie daj się, bo ewidentnie ktoś sobie szuka jelenia...

Tak, wiem. No to się nacięli- bo ewidentnie jelenicy nie znaleźli ;P
ale zła jestem, że w ogóle coś takiego ma miejsce i ja MUSZĘ coś wyjaśniać...
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 16:54   #805
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość

IlonaN2 - fajnie, że możesz się wybrać na wakacje
Ja jednak bym się bała wyjechać gdzieś daleko. Nawet nad morze (ok.350 km) boję się jechać, ale być może się wybierzemy w połowie lipca, ale gdyby mi lekarz powiedział, że "nie weźmie na siebie odpowiedzialności, mimo braku przeciwwskazań" to bym zrezygnowała z wyjazdu, ale ja jestem z tych co wolą dmuchać na zimne
W ubiegłym roku lecieliśmy do Turcji i jak sobie przypomnę hałas i ciasnotę w samolocie to aż mnie trzęsie
Ano ja się tez troszkę boję ale wiem że dziewczyny w ciąży latają i jest ok. Ze mną i dzidzią jest wszytko ok jestem w 22tc wiec najlepszym okresie na podróże. A lekarz nie weźmie odpowiedzialności nigdy. Nawet jak będziesz szła ulicą i coś ci się stanie a co dopiero podczas lotu.
A nasze dziewuszki forum też latają.
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 17:09   #806
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Jezu no szlag mnie tafia.

Chyba pójdę do innego lekarz z moimi wynikami kartą ciąży prywatnie i się jego zapytam i tyle. Co wy na to?? Jest sens?
idz na dluga tam jest lekarz prywatny to ci wypisze. Zaswiadczenie jest po to aby nie puszczac kobiet z ciaza zagrozona. A jezeli sie dobrze czujesz to mozesz latac.
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 17:13   #807
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Dziękuję bardzo za wszystkie kciuki jesteście kochane
Obroniłam się na 5 i mam już wakacje nadrobię wszystko jutro, bo dopiero wróciłam w Wro i idę zaraz gdzieś ucztować
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 17:15   #808
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
[COLOR=Red]Dziewczyny, jakich kosmetyków z filtrem używacie, by chronić brzuszek przed promieniami UVA i UVB?
Ja używam LRP Antelios XL 50+ na twarz. Brzucha generalnie nie wystawiam wcale na słońce. Zawsze przykrywam białym ręcznikiem. A na basenie odkrytym wysmarowałam się filtrem SPF 15 i też mi się brzuch nie opalił.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 17:19   #809
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Hmmja się zastanawiam bo ja chyba nie miewam skurczów. Ale czy to normalne? Czasem czuję wydaje mi się Franka nisko w dole brzucha ale nie mam jakiś twardnień.
Mnie się wydaje, że nawet bardzo dobrze - dla Ciebie Myślę, że po prostu ich nie odczuwasz - bo że są, to pewne, bo przecież macica się rozciąga, nie ma mocnych Możesz się z tego tylko cieszyć Pomyśl sobie, że tych porodowych też może za mocno czuć nie będziesz to zaraz Ci się humor poprawi
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 17:23   #810
czarnaelizabeth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 296
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
Gratuluję prawdopodobnie córeczki A co do pessara,to nie matrw się niczym,na pewno wszystko będzie dobrze i córa urodzi się wtedy kiedy trzeba.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
A teraz zajmę się Wami

No ja trzymam kciuki i mam nadziej że większy passer pomoże. A ty chodzisz w Krakowie do prywatnego lekarza czy na NFZ?



Hmmja się zastanawiam bo ja chyba nie miewam skurczów. Ale czy to normalne? Czasem czuję wydaje mi się Franka nisko w dole brzucha ale nie mam jakiś twardnień.
Chodzę do przychodni na ul..Estery, państwowo, jest tam tylko jedna pani doktor. Co do pessara, musi pomóc, mała tak mi skacze po szyjce, zę ona popuszcza, większy pessar będzie większy kawałek ochraniał.

Co do twardnień i skurczów-to tylko sie ciesz, że masz prawidłową ciążę pewnie masz lekkie skurcze rozciągające, ale im mniej, tym lepiej
__________________
3 synków + córeczka http://www.pregnology.com/preggotick...10/17/2010.png
czarnaelizabeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.