Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-06, 08:50   #811
tajeczka
Zadomowienie
 
Avatar tajeczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z łożka
Wiadomości: 1 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
Mnie też to wkrótce czeka :/ Z powodu choroby jajników mam bardzo nieregularny okres, wahającą się temperaturę ciała, więc to jest bez sensu i jest z góry skazane na niepowodzenie Chętnie bym ściągnęła z neta jakiegoś gotowca



A to są naciągacze! My za nasze zaproszenia (jakże popularne ostatnio zaproszenia-kalendarze) w alma-art zapłaciliśmy 1,95zł za sztukę. Zamawialiśmy 49 zaproszeń+1 na ślub i dostaliśmy 5 wykropkowanych na ślub i wesele i 1 na sam ślub Bardzo miła obsługa, sprawnie mailowo i bardzo szybka realizacja Polecam!



Z tego co sie orientuje alma-art nie ma żadnych dodatkowych kosztów. My nie płaciliśmy nawet za projekt zaproszenia na sam ślub, choć niektóre firmy życzą sobie za to +10zł


Podziwiam, nie chciało mi się w to bawić. Po 1 nie wyszłyby i tak tak fajne i ładne jak z firmy, po 2 za 1,95zł nie chciało mi się w to bawić, a po 3 wystarczy, że dziergam winietki, zawieszki, robię butelki na nalewki i słoiki na świece



Polecam alma-art Zamawiałam próbki z amelii. Nie można powiedzieć, że są nieładne-dobry papier, fajne pomysły, ale niezbyt podobało mi się wykończenie (siepiące wstążki) i nierówne zagięcia. Poza tym bałam sie jakoś zamawiania z neta



To bardzo dużo! Zazdroszczę Szczerze, to ja bym już się bardzo stresowała zbliżającym się TYM dniem!



Super, bardzo oryginalny tort! A gdzie zamawiacie? Smakowicie



Hmm, my będziemy płacić w Ninie 50zł/kg za tort i 17zł-20zł/kg ciasta. Też niedużo. Będziemy musieli się dogadać z tymi gościńcami...



Bez paniki, bo oszalejesz ! Latałam za butami po całym Lublinie i nic kompletnie nie znalazłam. Suma sumarum zamówiłam buty przez internet



Jedyne co mogę podpowiedzieć to jakiś sklep na Lubartowskiej. Na Targach dostałam wizytówkę. Podobno jest tam briffiterka, która pomoże dobrać odpowiedni
A powiedzcie mi kiedy ruszać za bielizną: przed miarą, po, jak bedzie gotowa sukienka?
byłam na Lubartowskiej, bodajże sklep Body, z targów właśnie, ale Pani średnio się chyba zna na rzeczy, niby mi dobrze dopasowała, ale to byłam w stanie zrobić... a uparła się żebym wzięla biustonosz który wygląda jak czołg normalnie, taki zabudowany i w ogóle.... i cena ok. 240-250zł więc chyba przesada, za coś w czym czułam się strasznie... i koniec końców kupiłam jak byłam za granicą Calvina Kleina za 300zł. I myślę, że dużo lepiej zrobiłam i się o niebo lepiej czuję....
co do tortu to my mamy za ok. 35-38zł/kg a ciasto za 16
__________________
tayka
koniec wolności
Kochana Wisienka 23.01.2014
tajeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 09:08   #812
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

A Ty w jakiej cukierni zamawiasz?
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 09:55   #813
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez tajeczka Pokaż wiadomość
Iemand powiedz mi, najpierw szliście do księdza po jakiś papier, że chcecie konkordatowy i z tym do urzędu, i znowu do księdza, czy sam urząd-ksiądz?
bo tego nie mam ale inne rzeczy chyba już tak
cukiernie mam
byłam na przymiarce gorsetu dzisiaj
buty kupowałam w pantofelku, skórzane i nie były drogie (biustonosz mnie więcej kosztował)
teraz muszę się zająć biżuterią...
Najpierw po prostu spisaliśmy protokół u księdza i parę dni później byliśmy w urzędzie, szybciutko nam wszystko wystawili, dali 3 papierki i z tym mieliśmy iść do księdza. Ksiądz potem po ślubie jeden z tych dokumentów uzupełnia i oddaje do urzędu. Także to nic wielkiego. Nic od księdza do urzędu nie trzeba nieść.

Ja miałam przymiarkę w sobotę. Jestem zadowolona z obsługi, bardzo. Krawcowa więcej myśli o tej sukni niż ja
A buty też kupię w pantofelku, tylko czekam na dostawę, bo nie było mojego rozmiaru. No i muszę je przymierzyć na cienkie rajstopy, bo ostatnio miałam grubsze i wiadomo, że to robi różnicę.
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 10:45   #814
molly_k
Raczkowanie
 
Avatar molly_k
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
GG do molly_k
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Molly mi Pani w salonie też na pierwszą przymiarkę kazała przyjść z bielizną i butami, żeby dopasowywać już powoli.

Czytałam o tym sklepie na Lubartowskiej, szkoda, że taka opinia o nim. Ja też mam właśnie 65C i w większości zwyczajnych sklepów wybór w takim rozmiarze jest baaaaardzo ograniczony. A wiadomo, chciałabym mimo wszystko dla TŻ wybrać coś specjalnego Tym bardziej, że się zarzeka, że choćby nie wiem co, on na pewno znajdzie siłę

A buty - wiem, że dużo PM zamawia przez Internet, ale jakoś nie mam do tego zaufania i to już będzie ostateczność. Na razie jeszcze poszukam
No to muszę zasuwać po bieliznę, bo miara już za niecały tydzień

Cytat:
Napisane przez tajeczka Pokaż wiadomość
byłam na Lubartowskiej, bodajże sklep Body, z targów właśnie, ale Pani średnio się chyba zna na rzeczy, niby mi dobrze dopasowała, ale to byłam w stanie zrobić... a uparła się żebym wzięla biustonosz który wygląda jak czołg normalnie, taki zabudowany i w ogóle.... i cena ok. 240-250zł więc chyba przesada, za coś w czym czułam się strasznie... i koniec końców kupiłam jak byłam za granicą Calvina Kleina za 300zł. I myślę, że dużo lepiej zrobiłam i się o niebo lepiej czuję....
co do tortu to my mamy za ok. 35-38zł/kg a ciasto za 16
No to pojechali co do cen... Wybiorę raczej Esotiq (mam dużo bielizny stamtąd, jestem zadowolona) albo jakiś inny Triumph
No to mało płacicie za tort i ciasta

Kurczę, muszę zabrać się za robotę, zakupy ślubne itp A jakoś nie mam sił, ochoty,... Chyba mam depresję z braku pracy
__________________
Zakochana - 10.11.2009r.
Narzeczona - 14.02.2010r.
Żonka - 29.06.2013r.
Ile razy nie powiem jak bardzo Cię kocham
Zawsze będzie za mało
Jak mocno się nie wtulę w Ciebie
To zawsze będzie zbyt słabo
Bo chciałabym płynąć Twymi żyłami
Czuć to samo co Ty
molly_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 10:54   #815
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Praca się znajdzie Nie martw się.
A tymczasem korzystaj z wolnego czasu na ślubne zakupy i szaleństwa!
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 11:02   #816
molly_k
Raczkowanie
 
Avatar molly_k
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
GG do molly_k
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Praca się znajdzie Nie martw się.
A tymczasem korzystaj z wolnego czasu na ślubne zakupy i szaleństwa!
Dziękuję za pocieszenie , ale nie ma jej od dawna, a ta dodatkowa odpadła mi tuż przed feriami więc nie ma kasy na zakupy czy wyjazdy
No ale nie ma się co dołować, fakt! Trzeba się wziąć w garść!
__________________
Zakochana - 10.11.2009r.
Narzeczona - 14.02.2010r.
Żonka - 29.06.2013r.
Ile razy nie powiem jak bardzo Cię kocham
Zawsze będzie za mało
Jak mocno się nie wtulę w Ciebie
To zawsze będzie zbyt słabo
Bo chciałabym płynąć Twymi żyłami
Czuć to samo co Ty
molly_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 11:33   #817
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja miałam problem ze znalezieniem stanika bo po wymierzeniu wyszło, że muszę mieć stanik z obwodem 65 Okazało się, że musiałam przejść pół miasta i bałam się, że nie będę miała stanika do przymiarki bo trzeba będzie zamawiać. Na szczęście się udało. Polecam atlanthic w olimpie, mają duży wybór, jest tanio i panie są po kursie brafittingu i sporo mi pomogły.
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 14:05   #818
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Ja miałam problem ze znalezieniem stanika bo po wymierzeniu wyszło, że muszę mieć stanik z obwodem 65 Okazało się, że musiałam przejść pół miasta i bałam się, że nie będę miała stanika do przymiarki bo trzeba będzie zamawiać. Na szczęście się udało. Polecam atlanthic w olimpie, mają duży wybór, jest tanio i panie są po kursie brafittingu i sporo mi pomogły.
ja jak poszłam do braffiterki okazało się że mam rozmiar 70DD
no ale na szczęście Pani mi wszystko "ogarnęła" pokazała i wybrała!



Dziewczyny.. POMOCY! wymyśliłam, że gościom, którzy przyjdą na sam ślub dam drobne prezenciki- woreczki z organzy z jakąś zawartością, ale nie mam pojęcia, gdzie takowe kupić. Lepiej na allegro, czy w jakimś sklepie?
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 14:34   #819
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Jak znasz jakiś sklep gdzie można to kupić, to może warto porównać ceny

Ja zmykam na ostatnie spotkanie w poradni. Wykres narysowałam, mam nadzieję, że mnie zbytnio fantazja nie poniosła
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 21:34   #820
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
No to muszę zasuwać po bieliznę, bo miara już za niecały tydzień

Ja też muszę pobiegać za stanikiem, bo miara pod koniec lutego Któregoś razu przypadkiem wpadłam do sklepu z bielizną w moim rodzinnym mieście, a kobieta po kursie brafittingu oferowała mi takie "ślubne" biustonoszę po 80-100zł. Nie wiem jak z jakością, ale z tego co piszecie cena wydaje mi się być dobra, więc może odpuszczę jeżdżenie za tym do Lbn


Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. POMOCY! wymyśliłam, że gościom, którzy przyjdą na sam ślub dam drobne prezenciki- woreczki z organzy z jakąś zawartością, ale nie mam pojęcia, gdzie takowe kupić. Lepiej na allegro, czy w jakimś sklepie?
Takich woreczków chyba nie będziesz potrzebowała wiele, więc nie wiem czy allegro się opłaca (chodzi mi o koszty przesyłki). A może znajdzie się jakiś sklep internetowy z odbiorem w Lbn?

Dziewczyny, czy natknęłyście się w jakimś sklepie na opaski ślubne (lub niekoniecznie ślubne, ale białe )? Takie delikatne - z koronki lub z koralikami... Ostatnio spodobał mi się pomysł z opaską - do muślinowej sukni i rozpuszczonych włosów myślę że będzie pasować coś takiego i chciałabym to sprawdzić, a niedługo mam rozmowę w fryzjerką (oczywiście wydając jak najmniej kasy, bo nie wiem czy ten pomysł wcielę w życie)
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 21:55   #821
tajeczka
Zadomowienie
 
Avatar tajeczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z łożka
Wiadomości: 1 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
A Ty w jakiej cukierni zamawiasz?
w Tadku, jest bardzo miła Pani, która się zajmuje sklepami w Lbn i do niej dzwoniłam, w razie czego moge dac nr na priva
__________________
tayka
koniec wolności
Kochana Wisienka 23.01.2014
tajeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 21:57   #822
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Mi też się te opaski bardzo podobają. Nawet miałam link zapisany ze sklepem internetowym, jak go wykopię to wrzucę, bo teraz nie mogę znaleźć

Ale też się zastanawiam, czy koniec końców tego za dużo nie będzie. Jak się na to zdecyduję to raczej na wesele i wtedy już bez krótkiego welonu...
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 07:43   #823
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
Ja też muszę pobiegać za stanikiem, bo miara pod koniec lutego Któregoś razu przypadkiem wpadłam do sklepu z bielizną w moim rodzinnym mieście, a kobieta po kursie brafittingu oferowała mi takie "ślubne" biustonoszę po 80-100zł. Nie wiem jak z jakością, ale z tego co piszecie cena wydaje mi się być dobra, więc może odpuszczę jeżdżenie za tym do Lbn




Takich woreczków chyba nie będziesz potrzebowała wiele, więc nie wiem czy allegro się opłaca (chodzi mi o koszty przesyłki). A może znajdzie się jakiś sklep internetowy z odbiorem w Lbn?

Dziewczyny, czy natknęłyście się w jakimś sklepie na opaski ślubne (lub niekoniecznie ślubne, ale białe )? Takie delikatne - z koronki lub z koralikami... Ostatnio spodobał mi się pomysł z opaską - do muślinowej sukni i rozpuszczonych włosów myślę że będzie pasować coś takiego i chciałabym to sprawdzić, a niedługo mam rozmowę w fryzjerką (oczywiście wydając jak najmniej kasy, bo nie wiem czy ten pomysł wcielę w życie)
w domu parysów jakiś rok temu kupiła moja koleżanka.. tam na dole było takie stoisko.. jeśli nadal jest to spróbuj tam
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 10:34   #824
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny, a ja wybieram tą wizażystkę i wybieram :P Mam 3 panie na oku i niestety ich prace znam tylko ze zdjęć. Może Wy znacie jakies opinie na ich temat?
P. Renata Juźwik http://www.renatajuzwik.pl/galeria/wedding/
P. Daria Kłosowicz http://dariaklosowicz.blogspot.com/
P. Sylwia Zawadzka https://www.facebook.com/SylwiaZawadzka.makeup

Może któraś z Was też wybrała którąś z tych Pań? Pomóżcie mi w wyborze
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 12:23   #825
amasonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 82
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Po przejrzeniu ich zdjęć ja bym wybrała p. Zawadzką ale nic o żadnej z nich nie słyszałam... ciężko wybrać wizażystkę ot tak z internetu. Ja słyszałam dużo dobrych opinii od swoich koleżanek o pani Oli Szymanek dlatego ją wybrałam, bo na wszelkie imprezy maluje się sama więc nie mam doświadczenia ;p Dobrze też zapytać na jakich kosmetykach pracują.
__________________
Między tym, co słuszne, a tym, co błędne rozciąga się wielka przestrzeń. Tam się spotkamy.
amasonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 13:53   #826
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez amasonka Pokaż wiadomość
Po przejrzeniu ich zdjęć ja bym wybrała p. Zawadzką ale nic o żadnej z nich nie słyszałam... ciężko wybrać wizażystkę ot tak z internetu. Ja słyszałam dużo dobrych opinii od swoich koleżanek o pani Oli Szymanek dlatego ją wybrałam, bo na wszelkie imprezy maluje się sama więc nie mam doświadczenia ;p Dobrze też zapytać na jakich kosmetykach pracują.
No właśnie... cięzko wybrać kogoś tylko bazujac na stronie www, dlatego pytam was, czy może znacie te panie. Do P. Szymanek pisałam, ale nie odpisała mi :/ Też nie mam zupełnie doświadczenia, o kosmetyki pytałam, na ogół padają te same marki, których ja i tak nie znam
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 15:36   #827
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
No właśnie... cięzko wybrać kogoś tylko bazujac na stronie www, dlatego pytam was, czy może znacie te panie. Do P. Szymanek pisałam, ale nie odpisała mi :/ Też nie mam zupełnie doświadczenia, o kosmetyki pytałam, na ogół padają te same marki, których ja i tak nie znam
ja malować się będę sama.. kosmetyki do makijażu to nie jest coś co stosuje na co dzień, bo zdecydowanie wolę siebie naturalnie.. ale pomalować dobrze i trwale potrafię, więc nie widzę sensu wydawania na to pieniędzy, zwłaszcza, że kosmetyki mam dobre i już od dłuższego czasu sprawdzone


ale niestety, nie pomogę przy wyborze, nie znam żadnej z pań
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15

Edytowane przez panacea
Czas edycji: 2013-02-07 o 15:37
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 15:57   #828
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja też niestety żadnej Pani nie kojarzę, ale z fotek to wybrałabym panią Sylwię albo panią Renatę.

Egzamin zdany, sesja skończona. Dzisiaj imprezuję, a od jutra znów dziergam kokardki
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 16:42   #829
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Ja też niestety żadnej Pani nie kojarzę, ale z fotek to wybrałabym panią Sylwię albo panią Renatę.

Egzamin zdany, sesja skończona. Dzisiaj imprezuję, a od jutra znów dziergam kokardki
Super gratulacje!!
Ja mam jeszcze jeden egzamin i 3 projekty ... także urwanie głowy do 20 lutego...
__________________
nasz ślub
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 17:09   #830
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Super gratulacje!!
Ja mam jeszcze jeden egzamin i 3 projekty ... także urwanie głowy do 20 lutego...

Dziękuję i trzymam kciuki za Twój koniec sesji
dziewczyny jak byście się gdzieś natknęły na podobne kolczyki, dajcie cynk! Tak więc oczy szeroko otwarte, plisss

http://www.etsy.com/listing/64056432...sories.jewelry bo 184 zł za przesyłkę to ja nie zapłacę ;p
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 07:09   #831
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Ja też niestety żadnej Pani nie kojarzę, ale z fotek to wybrałabym panią Sylwię albo panią Renatę.

Egzamin zdany, sesja skończona. Dzisiaj imprezuję, a od jutra znów dziergam kokardki
suuuper! jestem z Ciebie dumna.. ja wczoraj byłam okropnie wściekła na mój nowy plan.. dzisiaj przyjechał mój braciszek z Wrocławia, i od razu humorek poprawił
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 20:26   #832
savati
Raczkowanie
 
Avatar savati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 38
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

gratuluje zdanej sesji

Też się zastanawiam nad p. Renią. Dostałam namiar do niej od dobrego znajomego fotografa i sie troche boje ale chyba sie zdecyduje w koncu.

A za kolor przewodni chyba w koncu bedzie fiolet
__________________
13 lipca 2008 - w końcu razem
01 kwietnia 2012 -zaręczyny
13 lipca 2013 -dzień naszego ślubu i 5 lat odkąd jesteśmy razem
savati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 20:38   #833
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez savati Pokaż wiadomość
gratuluje zdanej sesji

Też się zastanawiam nad p. Renią. Dostałam namiar do niej od dobrego znajomego fotografa i sie troche boje ale chyba sie zdecyduje w koncu.

A za kolor przewodni chyba w koncu bedzie fiolet
u nas będzie fuksja i czerwień
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:02   #834
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez savati Pokaż wiadomość
gratuluje zdanej sesji

Też się zastanawiam nad p. Renią. Dostałam namiar do niej od dobrego znajomego fotografa i sie troche boje ale chyba sie zdecyduje w koncu.

A za kolor przewodni chyba w koncu bedzie fiolet

Oj uwielbiam to nasze zdecydowanie. Ja tak mam na każdym kroku..
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:18   #835
Pissstacja
Przyczajenie
 
Avatar Pissstacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 26
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

a co myślicie o czarnych dodatkach? kolor może trochę kontrowersyjny jeśli chodzi o wesele, aczkolwiek elegancki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bukiet-ślubny.jpg (37,0 KB, 40 załadowań)
Pissstacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:35   #836
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Jeśli by połączyć ten czarny z jakimś żywszym kolorem (widać to np przy butonierce), to uważam, że ok.

Ale tak na biało czarno to chyba bym nie chciała...

EDIT: link a propo czarno-białych stylizacji http://pozytywneinspiracjeslubne.blo...ao-czarny.html

Edytowane przez jjulkaaa
Czas edycji: 2013-02-08 o 21:38
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 22:09   #837
savati
Raczkowanie
 
Avatar savati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 38
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Oj uwielbiam to nasze zdecydowanie. Ja tak mam na każdym kroku..
większość chyba tak ma niestety
__________________
13 lipca 2008 - w końcu razem
01 kwietnia 2012 -zaręczyny
13 lipca 2013 -dzień naszego ślubu i 5 lat odkąd jesteśmy razem
savati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 12:51   #838
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Witam serdecznie,

Mogę się dołączyć?Jestem z Lublina, ślub będę miała 6 lipca 2013 roku w Edynburgu w Szkocji.Jestem na etapie wybierania sukienki.

Pozdrawiam
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 17:57   #839
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kropkaa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,

Mogę się dołączyć?Jestem z Lublina, ślub będę miała 6 lipca 2013 roku w Edynburgu w Szkocji.Jestem na etapie wybierania sukienki.

Pozdrawiam
Wow! Ślub w szkocji, marzenie... Nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale po obejrzeniu zdjęć z brytyjskich wesel w internecie wydaje mi się że mają one tam większą klasę niż u nas...
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 18:38   #840
_Cukiereczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 68
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Witajcie!
Ja również ślubuję w czerwcu 2013

Szukam obecnie tortu w na wesele. Powiem szczerze, że na początku myślałam o Ambasadorze mają bardzo smaczne ciasta ale po rozmowie z kobietą z Ambasadora mam mieszane uczucia, ponieważ z jej wypowiedzi wywnioskowałam, że ona sama nie wie czy Ambasador będzie jeszcze istniał w Lublinie do czerwca 2013r.... a do tego transport tortu na sale +1zł/km

Możecie mi coś polecić?
__________________
Szczęśliwa żona
_Cukiereczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.