Wymienię Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :) - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-14, 21:30   #811
cherrik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 201
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

hej, jest mega wybor u ciebie, takze na pewno pare rzeczy sie znajdzie, i jakies perfumki na pewno tez...moze wypisz wszystko co Ci sie u mnie podoba
cherrik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 21:46   #812
Axami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 409
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

czy byłabyś zaiteresowana miniaturką Ange ou demon 5ml?
kod podany w moim watku.
__________________
*
Axami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 05:53   #813
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Chodziło mi raczej byś przymierzyła dzieciom w jakiś salonie geoxa np. zimówki mamy fajne. Ale OK, nie narzucam się jak to mówią sąsiedzi: szade, szade
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 09:10   #814
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez olciawalczak Pokaż wiadomość
Hej...
podoba mi sie to:
- Aquolina, meringa al limone bath shower, czyli żel pod prysznic o zapachu bezy cytrynowej, 250 ml, nowy
- Clarena, Serum wzmacniające dla cery naczyniowej, 30 ml, nowe,

znalazlabym pewnie jeszcze duuuzo...ale cuz
znajdziesz cos za to...??
Wpadła mi w oko maska TBS, z tym że nie wiem czy mam jeszcze teb nath shower Aquoliny, ale być może mam inny

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Małpeczko - czyli cień za khol? Tylko ja najwcześniej dam radę wysłać albo w piątek, albo w okolicach przyszłego poniedziałku-wtorku. Daj proszę znać, czy Ci tak pasuje i podaj adres na PW
Tak już pisze priv

Cytat:
Napisane przez Mia1612 Pokaż wiadomość
Ahh jak mnie kusi u Ciebie La perla J'aime Le Fleurs i Givenchy Absolutely Irresistible..
Czym (i czy w ogóle ) mogę Cię pokusić, hmm..

1. Heidi Klum "Me" edp, ok 45/50 ml- dość trudno dostępny w Polsce
2. Star Bronzer Lancome, odcień 01 Dore- raz wypróbowany.
3. Róż Estee Lauder, odcień 40- peach perfection, cieplutka brzoskwinka.
4. Cienie Deborah, trójeczka taka jak Twoja, odcienie: ciepły brąz, brzoskwinka, kremik.

Może coś Ci wpadnie w oko
A ta Heidi jak pachnie ?

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
oddawaj tego cudnego guerlain!!!!! :P


ja Ci moze napisze co mi sie u Ciebie podoba i zaproponuj jakas wymianke, co widzisz za co itp


zestawik cacharel
czarny tusz do rzes
rozowa pomadka EL
mineralny MAC

Którego ?
Zestawik Cacharel ten z Amorem ? no i jeszcze kwestia, który tusz miałby to być No i nie napisałaś jak wyceniasz tą torbę, czy za nią wchodzi w grę i tusz i szminka ?
Ja nie jestem mocna w proponowaniu wymianek bo zawsze się boję, że kogoś urażę
Tak więc może ty proponuj

Cytat:
Napisane przez cherrik Pokaż wiadomość
hej, jest mega wybor u ciebie, takze na pewno pare rzeczy sie znajdzie, i jakies perfumki na pewno tez...moze wypisz wszystko co Ci sie u mnie podoba
Przejrzałam twój wątek i na tą chwilę w sumie nic mi się nie przyda, nie potrzebuję pudrów ani rozświetlaczy, cienie masz trochę w innej tonacji niż moja, no a błyszczyków nie używam
Dzięki za propozycję

Cytat:
Napisane przez Axami Pokaż wiadomość
czy byłabyś zaiteresowana miniaturką Ange ou demon 5ml?
kod podany w moim watku.
Dziękuję, miałam ten zapach i puściłam w świat

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
Chodziło mi raczej byś przymierzyła dzieciom w jakiś salonie geoxa np. zimówki mamy fajne. Ale OK, nie narzucam się jak to mówią sąsiedzi: szade, szade
No wiem, ale jak ci kiedyś pisałam nie bardzo mi pasuje wymiana na buty, bo jedno ma kajak jak ja, drugie niepełnosprawne więc nosi obuwie ortopedyczne
Wolałabym jakąś fajną torbę
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 09:48   #815
olciawalczak
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 300
Przekupka: 55 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Wpadła mi w oko maska TBS, z tym że nie wiem czy mam jeszcze teb nath shower Aquoliny, ale być może mam inny
aha okej to zerknij bo ja bym byla chetna na taka wymiane...pozdrawiam
olciawalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 12:37   #816
iona
Zadomowienie
 
Avatar iona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 088
Przekupka: 54 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

A ja miałam być asertywna
no dobra, ryzyk fizyk [/QUOTE]


O Pani, dzięki Ci
No to lecę na PW
iona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 13:16   #817
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Heidi jest z typu zapachu kwiatowo-owocowych, moim zdaniem można dość dobrze wyczuć kwiat lotosu, dla mnie bardzo przyjemny zapach, niezbyt mocny i nie duszący otoczenia Bardzo ładnie rozwija się na skórze, z czasem się uspokoaja i otula taką mięciutką woalką zapachu Zresztą trzymaj linka do strony z flakonem i nutami zapachowymi :
http://www.healthandbeautydirect.com...di+Klum+%2D+Me
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 18:05   #818
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Przekupka: 39 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

coś u mnie by Cię zainteresowało?? najpierw odpowiedz bo nie wiem czy pisać co mnie interesuje
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 08:04   #819
lili 30
Raczkowanie
 
Avatar lili 30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 81
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Witaj może coś umnie za jedną ze swych perfum masz ich bardzo dużo i sama nie wiem na którą mialabym się najbardziej zdecydować!
mój kramik:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=361110
lili 30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 09:59   #820
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez olciawalczak Pokaż wiadomość
aha okej to zerknij bo ja bym byla chetna na taka wymiane...pozdrawiam
Jednak podziękuję po dłuższym zastanowieniu, kusi mnie ta maska ale mam jeszcze całe opakowanie innej maski do ciała, której nie mam kiedy zużyć

Cytat:
Napisane przez Mia1612 Pokaż wiadomość
Heidi jest z typu zapachu kwiatowo-owocowych, moim zdaniem można dość dobrze wyczuć kwiat lotosu, dla mnie bardzo przyjemny zapach, niezbyt mocny i nie duszący otoczenia Bardzo ładnie rozwija się na skórze, z czasem się uspokoaja i otula taką mięciutką woalką zapachu Zresztą trzymaj linka do strony z flakonem i nutami zapachowymi :
http://www.healthandbeautydirect.com...di+Klum+%2D+Me
Dzięki, ale jednak nie zaryzykuję w ciemno

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
coś u mnie by Cię zainteresowało?? najpierw odpowiedz bo nie wiem czy pisać co mnie interesuje
Cytat:
Napisane przez lili 30 Pokaż wiadomość
Witaj może coś umnie za jedną ze swych perfum masz ich bardzo dużo i sama nie wiem na którą mialabym się najbardziej zdecydować!
mój kramik:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=361110
Dzięki wielkie dziewczyny za propozycję ale to nie moje zapachy
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 10:47   #821
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Przekupka: 260 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Zrobię jeszcze jedno podejście Może interesuje cię Fendi Theorema esprit d'ete?
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 11:23   #822
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

małpeczko, ja mam to samo, nie umiem proponowac wymianek, zeby nie chciec zbyt wiele

chodzilo mi o zestaw cacharelka, zalezy mi na samym zapachu jednak

generalnie to wole Ci np oddac kilka rzeczy typu cienie, torebke, komplet biotherm, czy co tam sobie zechcesz za jedna rzecz, ktora mi sie przyda, jak np ktoregos z guerlain

w sumie tej szminki EL pewnie i tak nie bede uzywac, wiec za nia podziekuje, interesowalby mnie tylko tusz albo EL, albo Shiseido, no i ten Mac, jednak jestem go jedynie ciekawa, takze na niego naciskac nie bede


mzoe napisz konkretnie co Ci sie u mnie podoba i czy np wymienilabys, ktorego z guerlain za kilka rzeczy, czy zalezy Ci na jakims mega konkrecie za ten produkt, jesli tak to cos wymyslimy
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 19:09   #823
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Zrobię jeszcze jedno podejście Może interesuje cię Fendi Theorema esprit d'ete?
Dzięki, ale to nie mój zapach

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
małpeczko, ja mam to samo, nie umiem proponowac wymianek, zeby nie chciec zbyt wiele

chodzilo mi o zestaw cacharelka, zalezy mi na samym zapachu jednak

generalnie to wole Ci np oddac kilka rzeczy typu cienie, torebke, komplet biotherm, czy co tam sobie zechcesz za jedna rzecz, ktora mi sie przyda, jak np ktoregos z guerlain

w sumie tej szminki EL pewnie i tak nie bede uzywac, wiec za nia podziekuje, interesowalby mnie tylko tusz albo EL, albo Shiseido, no i ten Mac, jednak jestem go jedynie ciekawa, takze na niego naciskac nie bede


mzoe napisz konkretnie co Ci sie u mnie podoba i czy np wymienilabys, ktorego z guerlain za kilka rzeczy, czy zalezy Ci na jakims mega konkrecie za ten produkt, jesli tak to cos wymyslimy
Mogę ci oddać bazę Guerlain ze złotem za cienie (jak oceniasz zużycie ?) i torebkę, nie wiem czy zestawik biotherm do tego to nie będzie za dużo Chyba że coś sobie dobierzesz
Tylko że ja wyjeżdżam jutro na tydzień dogonić trochę lato, bo za nim tęsknię niemiłosiernie , więc jakby co to odezwę się dopiero za tydzień
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 19:25   #824
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

mam ja Ci torbe solara oczywiscie duza i oczywiscie w kolorze czekolady, ala weżowa skórka... ot co mi sie przypomniało, bardzo piekna i urocza....

oczywiscie nie prawdziwa skora krokodyla, kupiłam ja wiosna za ok 200 zł, albo i wiecej, nie pamietam, mam tyle tych solarowych torebek ale ta moglabym ewentualnie oddac, bo mam jeszcze dwie podobne

Edytowane przez dagwoj
Czas edycji: 2009-09-18 o 18:16
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 19:44   #825
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Dzięki, ale to nie mój zapach



Mogę ci oddać bazę Guerlain ze złotem za cienie (jak oceniasz zużycie ?) i torebkę, nie wiem czy zestawik biotherm do tego to nie będzie za dużo Chyba że coś sobie dobierzesz
Tylko że ja wyjeżdżam jutro na tydzień dogonić trochę lato, bo za nim tęsknię niemiłosiernie , więc jakby co to odezwę się dopiero za tydzień
oki, zuzycie jest idealnie widoczne na zdjeciu 3 odcienie sa praktycznie jedynie mażnięte, sredni braz i roz to takie 5%

z checia zgarne ta baze, bo juz mi sie skonczyl moj dr brandt, a mam ochote na cos nowego


moze posiadasz jakis puder sypki? chetnie uzylabym jakiejs osdsypki za zestawik biotherm


no i milego urlopu małpeczko, tyko pozazdroscic
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 18:22   #826
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
zapachy: - Thierry Mugler, Angel Sunessence, Eau de toilette Legere, light eau de toilette, ephemeral collection. 50 ml, tegoroczna letnia limitowanka, gwiazdka non refillable, tylko raz psiknięta, z kartonikiem,
- Guerlain, L'Instant de Guerlain Christmas Scent Millésime Iris, limitowanka z 2005, edt 50 ml tylko przetestowana, oddam tylko za coś special
- Chanel Chance, 50 ml edp, nowa - oddam tylko za za coś special
- Lancome, Miracle, edp, ok. 4/5 z 30 ml, kartonik,
no więc Kochana po dłuższej obdukcji zawartości szafy - w sensie poszukiwania torebek - znalaałam wielką (bo wiem że takie lubisz) SOLARA - wstawię zaraz zdjęcie - ja ją uwielbiałam do czasu aż kupiłam identyczną ale w kolorze granatu.... ach.... Noszona sporadycznie, bo torebek Ci u mnie pod dostatkiem, w stanie bardzo dobrym, jak ta czerwona zresztę co ją pokochałaś. Już biegnę po aparat!

Edytowane przez dagwoj
Czas edycji: 2009-09-18 o 18:31
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 18:35   #827
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Przekupka: 77 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

- Revlon skinlights, face iluminator, 01 golden light, loose powder, 20 g nowy

coś u mnie?
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:59   #828
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Przekupka: 77 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

witaj, mam kilka nowych rzeczy...
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 09:33   #829
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
oki, zuzycie jest idealnie widoczne na zdjeciu 3 odcienie sa praktycznie jedynie mażnięte, sredni braz i roz to takie 5%

z checia zgarne ta baze, bo juz mi sie skonczyl moj dr brandt, a mam ochote na cos nowego


moze posiadasz jakis puder sypki? chetnie uzylabym jakiejs osdsypki za zestawik biotherm


no i milego urlopu małpeczko, tyko pozazdroscic
Jestem
Puder sypki mam EL chyba Ingenious, ale całego nie oddam

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
no więc Kochana po dłuższej obdukcji zawartości szafy - w sensie poszukiwania torebek - znalaałam wielką (bo wiem że takie lubisz) SOLARA - wstawię zaraz zdjęcie - ja ją uwielbiałam do czasu aż kupiłam identyczną ale w kolorze granatu.... ach.... Noszona sporadycznie, bo torebek Ci u mnie pod dostatkiem, w stanie bardzo dobrym, jak ta czerwona zresztę co ją pokochałaś. Już biegnę po aparat!
Śliczna torebeczka, tylko ja nie przepadam za tymi zwierzęcymi motywami

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
- Revlon skinlights, face iluminator, 01 golden light, loose powder, 20 g nowy

coś u mnie?
Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
witaj, mam kilka nowych rzeczy...
Niestety nic, pozdrawiam dziewczyny
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 09:39   #830
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Przekupka: 164 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Witaj, może oddasz Armani Diamonds 50ml za Elle YSLedp ok 47/50ml Mam kartonik do Elle
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 12:43   #831
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Witaj

Ja juz znalazlam sobie sypki puderek, takze podziekuje za niego
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 15:07   #832
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Witaj, może oddasz Armani Diamonds 50ml za Elle YSLedp ok 47/50ml Mam kartonik do Elle
Byłabym chętna

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Witaj

Ja juz znalazlam sobie sypki puderek, takze podziekuje za niego
Kapuję
A co z tamtą wymianką ? masz jeszcze na nią ochotę ?
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 15:34   #833
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

tak, jestem chetna na ta baze ze zlotem, czyli cienie Diorka i torebka, za baze?

podoba mi sie rowniez wypiekany MAC, nie wiem dokladnie jaka jest jeg waortosc, moze dobralabys sobie cos jeszcze do kompleciku Biotherm?
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 16:36   #834
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Przekupka: 164 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Byłabym chętna


To piszę pw
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 21:35   #835
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
tak, jestem chetna na ta baze ze zlotem, czyli cienie Diorka i torebka, za baze?

podoba mi sie rowniez wypiekany MAC, nie wiem dokladnie jaka jest jeg waortosc, moze dobralabys sobie cos jeszcze do kompleciku Biotherm?
Nic więcej narazie Kochana nie widzę dla siebie, chyba że jakieś dokładeczki planujesz ?
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 08:51   #836
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Przekupka: 260 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Kochana, u mnie co jakiś czas dokładkowo, więc zapraszam ponownie. Nadal poluję na Twojego Korsa (ewentualnie starawą Escadę - pamiętam ją sprzed lat, achhhh, jak miło wspominam ).
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 14:41   #837
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Przekupka: 40 pkt / 93% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

znajdziesz cos za angela mugler??
nie mam zapachow ale moze akurat wpadnie ci cos w oko
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 15:49   #838
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

witaj, czy coś u mnie za

- Guerlain Terracotta Princess Powder, tegoroczna limitowanka, piękny puder brązujący podkreślający opaleniznę do twarzy i ciała, oszalałam na jego punkcie i musiałam nabyć, ale jest dość ciemny więc poza latem raczej mi się nie przyda. Jednak wymienię tylko na coś super, najchętniej inną limitowankę z letniej lub jesiennej kolekcji Guerlain lub fajny zapach

?
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 19:26   #839
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Kochana, u mnie co jakiś czas dokładkowo, więc zapraszam ponownie. Nadal poluję na Twojego Korsa (ewentualnie starawą Escadę - pamiętam ją sprzed lat, achhhh, jak miło wspominam ).
Nic narazie dla siebie nie wypatrzyłam ale zaglądam do ciebie regularnie

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
znajdziesz cos za angela mugler??
nie mam zapachow ale moze akurat wpadnie ci cos w oko
Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
witaj, czy coś u mnie za

- Guerlain Terracotta Princess Powder, tegoroczna limitowanka, piękny puder brązujący podkreślający opaleniznę do twarzy i ciała, oszalałam na jego punkcie i musiałam nabyć, ale jest dość ciemny więc poza latem raczej mi się nie przyda. Jednak wymienię tylko na coś super, najchętniej inną limitowankę z letniej lub jesiennej kolekcji Guerlain lub fajny zapach

?
Niestety nic dziewczyny, pozdrawiam
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 20:12   #840
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

mam nowy wątek, zajrzyj

torebeczke przeprosiłam i pokochałam na nowo .... hihihi

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

zapomniałam tylko co od Ciebie chciałam... hihihi

chyba guerlaina i angela... jeszcze popatrze, mam ja Ci też chanel podkład ten co szukasz

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
- Thierry Mugler, Angel Sunessence, Eau de toilette Legere, light eau de toilette, ephemeral collection. 50 ml, tegoroczna letnia limitowanka, gwiazdka non refillable, tylko raz psiknięta, z kartonikiem,
- Guerlain, L'Instant de Guerlain Christmas Scent Millésime Iris, limitowanka z 2005, edt 50 ml tylko przetestowana, oddam tylko za coś special
- Chanel Chance, 50 ml edp, nowa - oddam tylko za za coś special
- Armani, Diamonds, edp, 50 ml,
- Guerlain, L’instant magic, edp, 30 ml, nowa w folii,
normalnie Twój wątek mnie tak inspiruje że pewnie wynajdę jesio cos...


oooo.... - Guerlain L'OR, baza ze złotem - Radiance Concentrate with Pure Gold, 30 ml, ubytek minimalny, wymieniam bo nie mam czasu na bazy pod podkład, nawet ze złotem - tez bym chciała

Edytowane przez dagwoj
Czas edycji: 2009-09-30 o 20:41 Powód: dopisek
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.