Maturzystki 2007 na studiach - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-05, 12:20   #811
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Dlatego własnie ta praca jest niewdzieczna, albo klient niesympatyczny i od razu krzyk albo calkiem mily ale zrazony przez poprzedniego konsultanta z którym sie nie dogadał, byl niemily badz czuje sie oszukany. Po roku takiej pracy juz mam nieco dosc, wolałabym isc zrobic swoje i wrocic odpocząć, a tam sie tylko wiecej nadenerwuje niz to warte.. A praca w orange. Co do Twojej sytuacji zazwyczaj jest tak ze jak nie odebral to mozemy dzwonic ponownie albo uznac ze nie chcesz oferty i zadzwonia za miesiac.
Naf a kiedy tym razem spotkanie? jak bylo w ogóle? Bo w ten piatek akurat dlugo pracuje- do 21
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 12:23   #812
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

No wez Cam, nie gadaj, ze pracujesz...
Piatek o 17.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 12:43   #813
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Cytat:
Napisane przez Camarilla Pokaż wiadomość
Dlatego własnie ta praca jest niewdzieczna, albo klient niesympatyczny i od razu krzyk albo calkiem mily ale zrazony przez poprzedniego konsultanta z którym sie nie dogadał, byl niemily badz czuje sie oszukany. Po roku takiej pracy juz mam nieco dosc, wolałabym isc zrobic swoje i wrocic odpocząć, a tam sie tylko wiecej nadenerwuje niz to warte.. A praca w orange. Co do Twojej sytuacji zazwyczaj jest tak ze jak nie odebral to mozemy dzwonic ponownie albo uznac ze nie chcesz oferty i zadzwonia za miesiac.
Naf a kiedy tym razem spotkanie? jak bylo w ogóle? Bo w ten piatek akurat dlugo pracuje- do 21
Cam, a komu możesz przedłużać umowę ? tylko osobom z Trójmiasta czy innych zakątków Polski też ?
Macie od każdego klienta coś extra czy jak to jest ?
Akurat szykuje mi się przedłużanie oferty w Orange
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 09:37   #814
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Witam Was

1go pazdziernika wrocilam do PL. Wyjazd do UK byl kompletnie inny, niz oczekiwalam, ale jak juz ochlonelam po powrocie, to stwierdzam, ze tak zle nie bylo. Denerwowala mnie przede wszystkim praca, ktora uniemozliwiala mi robienie czekolowiek innego, przyszla nawet chwila ze czulam sie jak w Dniu Świstaka... w kazdym razie cel jakim bylo zarobienie pieniazkow zostal zrealizowany poznalam rowniez mase fantastycznych osob, z czego niezmiernie sie ciesze. Przezylam rowniez maly romansik

Powrot na studia byl ciezki, gdyz dziekanat skutecznie uniemozliwial mi doslownie wszystko, skonczylo sie na tym, ze nie moge studiowac planowanych dwoch kierunkow... wiec jestem tylko na zarzadzaniu

zapisalam sie rowniez na kurs hiszpanskiego oraz hindi, wczoraj bylam tez pierwszy raz na silowni. Teraz tylko znalezc prace i bedzie juz super.

czasami jak Was czytam, to mam wrazenie, ze mam tak pstro w głowie, że aż mi wstyd przed samą sobą
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 12:27   #815
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

martina nie masz pstro :P przynajmniej ja tak nie uważam, mi się podoba Twój luz i takie dziewczęce "roztargnienie" i chęć bycia w 100 miejscach na raz ;d

właśnie coś takiego będę próbowała wdrożyć w swoje życie, ale nie wiem czy podołam ciągnę teraz jakoś te dwa kierunki, pisze prace inzynierska, zapisałam sie na niemiecki i jestem cholernie zdeterminowana ,żeby się tego jezyka jak najszybciej nauczyc, od przyszlego semestru chciałabym zaczac studia magisterskie po angielsku na International Faculty of Engineering, w lipcu wyjechać na 3 miesiące praktyk do Austrii , apotem jak Bozia da to na Erasmusa gdzieś...jeszcze nie wiem gdzie co i jak ,ale plany są tylko problem w tym, że jeśli zdecydowałabym się na wyjazd zagraniczny to musiałabym wziac urlop dziekański na drugim kierunku , no i moje studiowanie będzie się znów przeciągało w nieskończoność....już sama nie wiem co mam robić
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 17:36   #816
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
martina nie masz pstro :P przynajmniej ja tak nie uważam, mi się podoba Twój luz i takie dziewczęce "roztargnienie" i chęć bycia w 100 miejscach na raz ;d

właśnie coś takiego będę próbowała wdrożyć w swoje życie, ale nie wiem czy podołam ciągnę teraz jakoś te dwa kierunki, pisze prace inzynierska, zapisałam sie na niemiecki i jestem cholernie zdeterminowana ,żeby się tego jezyka jak najszybciej nauczyc, od przyszlego semestru chciałabym zaczac studia magisterskie po angielsku na International Faculty of Engineering, w lipcu wyjechać na 3 miesiące praktyk do Austrii , apotem jak Bozia da to na Erasmusa gdzieś...jeszcze nie wiem gdzie co i jak ,ale plany są tylko problem w tym, że jeśli zdecydowałabym się na wyjazd zagraniczny to musiałabym wziac urlop dziekański na drugim kierunku , no i moje studiowanie będzie się znów przeciągało w nieskończoność....już sama nie wiem co mam robić



boziu, ja to bym chciala studiowac w nieskonczonosc Susska, fenomenalny plan! uzywaj zycia ile mozna!

zrezygnowalam w koncu z drugiego jezyka, postanawiajac konkretnie wziac sie za hiszpanski; zapisalam sie na silownie bo wiecie - chce byc Tap Madl dzisiaj spontanicznie poszlam do fryzjera i wyszlam z takim oto czyms


ogolnie to jestem mega szczesliwa, a Wy?
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 19:33   #817
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

ależ spontan ;d martina każdy się za Tobą obejrzy na ulicy !
a tak naprawdę - to wyglądasz zabójczo, taka drapieżna girl
ja się zastanawiam nad rzuceniem sobie rudej farby :P całe życie jestem brązowowłosa... już mi się nudzi :P
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 19:36   #818
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

powiem Ci, ze po prostu potrzebowalam odmiany, a jednoczesnie chce wrocic do naturalnego koloru i zapuscic troche wlosy, wiec takie rozwiazanie wydalo mi sie w miare odpowiednie



no i jeszcze wychodze z zalozenia ze wlosy nie zeby, odrosna wiec Kochana, farbuj i szalej
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 10:43   #819
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

ależ mi się nie chce zebrać do pisania pracy inż.... kopnijcie mnie w tyłek, żebym stwierdziła, że MWord jest 100x fajniejszy od wizażu
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 12:20   #820
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

wiem, co czujesz. Szczerze powiedziawszy mi najlepiej szlo pisanie pracy jak nie zainstalowalam sobie neta na uczelni jeszcze, siedzialam wiec w bibliotece i dziobalam a to co musialam sprawdzic w sieci, zapisywalam na kartce i robilam w domu

internet to zlo jestem w trakcie zmiany dostawcy i nie mam internetu w domu, zrobilam wiec wszystkie zalegle czynnosci, jak pranie sprzatanie i ruszylam sie z domu (siedze teraz w kawiarni). NA prawde idzie mi o niebo lepiej, jak nie odciaga mnie internet i nawet sie z domu rusze
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 14:09   #821
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Masz rację pisanie pracy na kompie z netem to nieporozumienie :P Problem w tym, że 90% literatury, którą posiadam jest po angielsku i to w postaci artykułów dostępnych na portalach typu pubmed, nature itd. więc nie opłaca mi się wszystkich drukować, a poza tym korzystam ze słownika na kompie, bo na wertowaniu kartkowego szybko bym raczej tego nie skończyła
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 16:03   #822
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

skąd ja to znam...
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 21:51   #823
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

dobra...mam 9 stron ze stroną tytułową włącznie a zaczęłam pisać wczoraj
jestem z siebie dumna
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 01:05   #824
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

gratuluje 9 stron ja właśnie powoli zaczynam się przygotowywać do magisterki. Ogólnie wszyscy są zaskoczeni, że na IV roku już piszemy i nagle trzeba było wybierać promotora, co było horrorem. Udało mi się fartem zapisać do całkiem sensownego kolesia. Wpadło mu do sali z 50 osób, 2 dni po ogłoszeniu info, że zaczynają się seminaria i ogłoszeniu obszaru zainteresowań promotorów i nagle prosze chodzić i się zapisywać, także wszyscy się pchali gdzie się dało nie wiedząc co gdzie i jak. U niego były uzależnienia, psycho osób niepełnosprawnych itp. Facet rozdał wszystkim kartki, kazał napisać temat i literaturę, którą do tej pory przeczytaliśmy. Wszyscy w szoku i pełen spontan. Napisałam mu uzależnienie od seksu. Spodobało mu się. Bo wszystkich chcących pisać o alkoholikach i narkomanach automatycznie odrzucił. Z ogromnej ilości ludzi przyjął chyba 8, bo okazało się, że 5 czy 6 osób miało z nim zajęcia w poprzednim semestrze i sobie już wcześniej zaklepali u niego miejsce na seminarium
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 09:37   #825
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

adrijah - skad ja to znam. O dobrego promotora to jak o łazienke w dżunglii. Gratuluje siły przebicia.

Tak z ciekawości - jak Dukan idzie? Spojrzałam na podpis i jestem pod wrażeniem; też byłam dwa miesiace, ale generalnie to dieta nie dla mnie. Zdecydowanie bardziej wole sport i lekka kontrole jedzenia, niż ścisłą dietę; chodzi mi o to, jak wytrzymujesz na takim jadłospisie i czy jestes osobą pijącą alkohol
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 13:57   #826
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Dzięki Ja miałam też tego farta, że znam angielski i miałam 4 z psychometrii u najgorszego faceta prowadzącego ten przedmiot, a ten mój promotor powiedział, że może mieć materiały do mojej pracy, a nawet jeden kwestionariusz, tylko wszystko po angielsku i będę musiała tłumaczyć i robić wszystkie obliczenia żeby sprawdzić czy moja wersja nadal bada to samo

Dukan nie idzie... bo w wakacje wprowadziłam się do TŻa na 1,5 miesiąca i zaczęłam razem z nim podjadać.. zrzuciłam co prawda 18,5kg w 4 miesiące, ale teraz się w ogóle oderwać od słodyczy nie mogę :/ niby śniadanka, obiadki itd dukanowe, ale jak nie zjem w ciągu dnia jakiegoś batonika, ciacha, czy czegoś, to jestem chora po prostu. A to wszystko przez TŻa, bo on co wieczór kupuje sobie torbę słodyczy i z nią siada przy kompie albo przed tv i ja tak siedząc z nim, w końcu raz, drugi i trzeci się skusiłam i mi tak zostało za to alkohol przestałam pić z dnia na dzień praktycznie przed dietą byłam nieekonomiczna w tej kwestii, tzn nie byłam w stanie się upić sporo alko musiałam w siebie wlać żeby mi się w ogóle humor poprawił a jakoś po 2 miesiacach diety pojechałam z TŻem na działkę i on sobie kupił Gingersa z ciekawości. Ja też go wcześniej nie piłam i wzięłam od niego łyka. Jemu nie zasmakował, za to mi bardzo (pomijam fakt, że na diecie wszystko, co było słodkie, a nie miało posmaku słodzika było dla mojego podniebienia rozkoszą ) i w końcu ja wypiłam jedną puszkę. Niewiele brakowało, a bym mu tam śpiewała Zaczęłam chodzić lekkim slalomem, non stop się śmiałam i generalnie byłam trudna do ogarnięcia ale z tego co czytam na forum, dziewczyny, które na imprezach piją tyle co przed dietą, mają później spore problemy, mega kaca, najpierw są odwodnione i się cieszą ze spadków na wadze, a potem jest kilka dni wzrostu. Ale podobno mogą być naprawdę poważne powikłania potem
Chociaż zauważyłam, że np faceci, którzy pozwalają sobie np na lampkę wytrawnego wina do obiadu dukanowego, chudną książkowo ale nie trafiłam jeszcze na żadną dziewczynę, która by tę lampkę wina do obiadku praktykowała
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 09:34   #827
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Witajcie moje kochane;*
Aktualnie jestem na 2roku pedagogiki, w tym roku uwaga uwaga poprawiam mature jestem niezadowolona iż mam 2 lata w plecy przez studium kosmetyczne którego właściwie nie moge teraz wykorzystywać w pełni wiec postanowiłam iż spróbuje to wszystko nadrobić drugim kierunkiem od przyszłego roku, mam nadzieje ze pogodze dwa na raz.
Ogolnie jestem mega zadowolona z mieszkania w Krakowie, to było świetna decyzja nie żałuje. A i mojego TŻeta mam teraz tak bliziutko i suuper mi jest

Mam zamiar tez znajdować czas na siłownieno i diete, mam straszznie słabą wolę wiec Adrijah świetnie Cie rozumiem.A czy dieta dunkana nie wydaje Ci sie za droga? Czytając jego książke i widząc ilości mięsa które niestety nie jest za tanie na kieszeń studentki, wydaje mi sie ze dość kosztowna jest ta dieta. Masz moze jakąś zmodyfikowana tańszą wersje?
Suuper ze można Was poczytać
Martina suuper fryzurka, odważna
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 11:54   #828
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Gent, Aachen czy Coventry ? już mi się w głowie lasuje i nie wiem gdzie jechać... :P
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 19:44   #829
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Fifcia a Ty nie mialas czasem socjologii studiowac? Widze ze dietetycznie sie zrobilo- to tak jak i u mnie, minął tydzien i jako tako trwam w swoich postanowieniach ale jak to mowie same sprzecznosci- jak schudnąc jedząc ciastka i mieć wyćwiczony brzuch siedząc przed tv ?
Milego wieczoru!
Aha, Adrijah gratuluje takich efektów 4 miesiace i prawie 20 kilo to swietny wynik!
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 18:02   #830
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Żyjecie?
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 20:07   #831
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Tia.. wczoraj dostałam pierwszą w życiu (studenckim ) 6! jestem w mega szoku pisałam pół nocy pracę i do tego miałam pierwszy ustny egzamin (nie wiem jak my się tyle czasu na samych pisemnych uchowaliśmy) i dostałam 5! w ogóle WOW! a teraz wracam do zakuwania, bo jeszcze 7 egzaminów przede mną... chyba, że ta 6 mnie zwolni z egzaminu z wykładu, ale tego jeszcze nie wiem, czekam na odpowiedź wykładowcy..
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 09:39   #832
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

a ja mam obronę w przyszłym tygodniu...już sram po gaciach
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 10:13   #833
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Żyjemy, żyjemy tylko co to za życie Dopadło mnie jakiejś paskudne przeziębienie jutro mój drugi i ostatni zarazem egzamin w tej sesji... oby potem tylko poprawki nie było
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 10:32   #834
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
Żyjemy, żyjemy tylko co to za życie Dopadło mnie jakiejś paskudne przeziębienie jutro mój drugi i ostatni zarazem egzamin w tej sesji... oby potem tylko poprawki nie było
Ja tez, ja tez!
Moj trzeci, ale ostatni
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 10:37   #835
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

I ja tez żyję Życie prywatne bez zmian.. Praca ta sama, którą bardzo lubię
Studia.. magisterskie uzupełniające.. kierunek nadal mój wymarzony.. ale organizacja i "koleżanki" z roku - tragedia. Bardzo mi się to nie podoba..
Nie umiem już w tym studiowaniu znaleźć grama przyjemności (satysfakcją będzie tylko zdobyte wykształcenie i tytuł mgr).
I tak to właśnie wygląda, gdy na magisterce połączone są tak naprawdę 3 osobne, zgrane już wcześniej grupy (Nowy Sącz, Kraków i Tarnów).. Powiem Wam tyle.. że można to porównać z wrogimi obozami ..
Dziewczyny z Tarnowa.. potrafią nie iść na ćwiczenia, które odbywają się przed zaplanowanym egzaminem i 2h wcześniej stać (KOCZOWAĆ!) pod drzwiami sali egzaminacyjnej, by zająć sobie "dobre" miejsce. Do tego dochodzą obraźliwe teksty, walka o miejsce jak o przetrwanie i inne dość dziwne sytuacje.
Pierwszy raz widzę, żeby dorosłe baby mające być wzorem (pedagogika) zachowywały się w tak dziki i barbarzyński () sposób

Podsumowuję to jedną myślą: Jeszcze tylko półtora roku Jakoś wytrzymam!
__________________

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2011-01-30 o 10:38
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 18:50   #836
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
a ja mam obronę w przyszłym tygodniu...już sram po gaciach
dasz radę!! i będziesz inżynier!!
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 20:39   #837
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

nadia, ja też na pedagogice i patrząc na niektóre osoby z mojej nowej grupy zastanawiam się, kto takich na ten kierunek przyjął... koleś bez zębów wyglądający jak menel spod budki z piwem, dziewczynki w stylu "tipsik, solarka" uh.... i tacy potem do dzieci i młodzieży idą?!
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 20:46   #838
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Miło, że żyjecie, ja też żyję i jestem na nowym kierunku. W przyszły weekend mam 3 zaliczenia, z jednego muszę dostać 5 (wtedy będę zwolniona z egzaminu) i z pozostałych dwóch też mam ambicję dostać 5 (ostatnio jakoś mi się poprzestawiały trybiki i walczę o dobre oceny ). Jak dobrze pójdzie to zostaną mi tylko 2 egzaminy do zdania

Nadia, widzę, że jesteś z Krakowa - zajrzyj kiedyś do nas na krakowski wątek


OJOJ, mój 3000 post
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 21:17   #839
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
nadia, ja też na pedagogice i patrząc na niektóre osoby z mojej nowej grupy zastanawiam się, kto takich na ten kierunek przyjął... koleś bez zębów wyglądający jak menel spod budki z piwem, dziewczynki w stylu "tipsik, solarka" uh.... i tacy potem do dzieci i młodzieży idą?!
oj u mnie też niektóre są takie: tipsy, solarium, utlenione na mega jasny blond włosy, albo przeciwnie zafarbowane na kruczo czarny.. bardzo mocny makijaż itd.. ale ostatnio nauczyłam się nie oceniać ludzi po wyglądzie.
Właśnie jedna dziewczyna z mojego roku wyglądająca jak typowa "maniurka z dyskoteki wątpliwej renomy a'la białe kozaczki" (takich co nosza białe kozaczki zresztą też jest niemało ) robiąca zawsze pełny, bardzo mocny, ale jednocześnie profesjonalny makijaż (ciemne róże połączone z fioletem, fiolety z niebieskim, ciemno obrysowane oko) niezwykle miło mnie zaskoczyła.
Jest miła, kulturalna, wypowiada się bardzo sensownie, elokwentna. Akurat jestem z nią w grupie ćwiczeniowej i dziewczyna mi zaimponowała swoją wiedzą, rozgarnięciem i przyszłościowymi planami. Po prostu ma jedynie taki styl a'la białe kozaczki, a nie jak to się mówi stan umysłu

Niestety są też takie starsze "dziewczyny"? kobiety? Panie? po 40.. tlenione na mega jasny blond.. bardzo głośne, hałaśliwe, niezwykle niekulturalne, zwracające się do młodszych: "zamknij się gówniaro"
Wszystko zalezy od człowieka, ale eureki nie odkryłam

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Miło, że żyjecie, ja też żyję i jestem na nowym kierunku. W przyszły weekend mam 3 zaliczenia, z jednego muszę dostać 5 (wtedy będę zwolniona z egzaminu) i z pozostałych dwóch też mam ambicję dostać 5 (ostatnio jakoś mi się poprzestawiały trybiki i walczę o dobre oceny ). Jak dobrze pójdzie to zostaną mi tylko 2 egzaminy do zdania

Nadia, widzę, że jesteś z Krakowa - zajrzyj kiedyś do nas na krakowski wątek


OJOJ, mój 3000 post
"Ano" jestem z Krakowa Nie wiem czy pamiętasz, że miałyśmy kiedyś wspólnego znajomego.. niejakiego Sebastiana M. z Andrychowa .
Na wątku krakowianek kiedyś byłam, ale nie odnalazłam się tam.. Dziewczyny są dość zgrane (przynajmniej kiedy ja byłam.. były bardzo) i niestety nie udało mi się jakoś płynnie wejść na wątek.. Czułam się jak odludek..
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 21:30   #840
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Maturzystki 2007 na studiach

Fakt, zapomniałam o tym! Ech ten Sebastian

Chodź, chodź do nas - jest nas dużo, ale jesteśmy przyjazne i nie gryziemy Jak jeszcze przyjdziesz na spotkanie to wsiąkniesz na amen!
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-30 08:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.