Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:) - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-14, 20:40   #811
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Po pierwsze - nie uważam, żebym była "tęga", ani żeby osoba do której pisałam mój tekst była tęga (chociaż jej nie widziałam, ale tak sądzę po wymiarach).
Gdybym taka była, to nie miałabym ani zaznaczonej talii, ani ładnych bioder, tylko wyglądałabym jak kloc. A nie wyglądam
Po drugie - JA mogę mieć zupełnie inną definicję "kobiecej figury" niż wszystkie osoby tutaj, prawda? Nikt mi chyba nie zabroni Przecież nie wypowiadam się w imieniu całego pokolenia, tylko w swoim (przeciez to chyba jasne).
Po trzecie - "nie wsiadam" na osoby szczuplejsze - a z wypowiedzi wynika, że to też dotyczy mnie.
Ktoś chce byc chudy - prosze bardzo. Gruby - proszę bardzo. Mnie to nie przeszkadza
Mnie przeszkadza tylko to, że mam wrażenie, że panuje dość powszechna opinia, że wszystkich należy dopasować do jednego wzoru - znaczy ci chudsi powinni przytyć, a grubsi schudnąć, żeby wszyscy byli jednakowi.
A to jest przecież bez sensu.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 00:43   #812
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez RoXi_7 Pokaż wiadomość
Całkowicie się z Tobą zgadzam Sama chciałam o tym napisać, ale bałam się, że zostanie to źle odebrane
Rozumiem Twoje obiekcje. Moim zdaniem to, co mamy okazję obserwować przy okazji tego typu dyskusji, to swego rodzaju "terror puszystych".
Troszkę żartuję, ale zważcie proszę, Miłe Panie, że przytyki wobec szczupłych (czy też wedle uważania: "nadmiernie szczupłych") są dozwolone, zaś wszelkie uwagi dotyczące tuszy są, w tych samych kręgach, uznawane za nieprzystojne.

Gothic Daisy - ja nieszczególnie pamiętam Twoje konkretne wymiary, ale mam taką intuicję, że były bardzo ok. To znaczy spora była różnica między talią, a biodrami. I o to chyba nam chodzi.
A określenie "tęga", wcale nie obraźliwe przecież, adresowane było do Pań, używających okreslenia chuda. Bezpośrednie zaprzeczenie: gruba, jakoś nie przechodzi mi przez klawiaturę w odniesieniu do wymiarów wypowiadających się tu pań. I to wcale nie przez grzecznośc, tylko dlatego, że uważam, że są bardzo ładne.

Dziewczyny (i Panie)! Nie musimy być wszystkie takie same. Jestem szczupła, mam BMI pewnie w okolicach 16 z hakiem (nie mam wagi), ale uwierzcie mi: moja figura jest kobieca, a kiedy napnę biceps - mężczyźni spadają z krzeseł. Możemy się przecież tak ładnie różnić! Świat jest taki piękny właśnie dlatego, że jest urozmaicony - znajdzie w nim cos dla siebie i miłośnik eterycznych i rubensowskich kształtów. Z resztą - nie to jest najważniejsze. Nie dyskryminujcie szczupłych. Nam jest z tym dobrze. Jeśli Wam także, to o co ta wojna?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 06:50   #813
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

No to ja się podpisuję pod tym, że "Świat jest taki piękny właśnie dlatego, że jest urozmaicony - znajdzie w nim cos dla siebie i miłośnik eterycznych i rubensowskich kształtów"

A co do wojny - ja w niej udziału nie biorę, jestem pokojowo nastawiona
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 07:02   #814
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Sabbath moim zdaniem trochę nie zrozumiałaś sensu naszych wypowiedzi.
Nie chodzi o BMI i o to ile kto wazy tylko o to, że większość dziewczyn osiąga te swoje wymarzone 17 BMi przez głodówkę lub drastyczną dietę.
Jak ktoś jest z natury szczupły to jest to zupełnie inna sprawa.
Poza tym jak się coś pisze w internecie to trzeba się liczyć z tym,m że ktoś to skomentuje.

A tak już prywatnie od siebie: jesteś dorosłą osoba, na forum jest mnostwo młodych zagubionych dziewczyn, które dążą właśnie do tego wymarzonego 16, głodzą się, niektóre wpadają w anoreksję. Moim zdaniem trzeba uważać co się pisz żeby tym komuś krzywdy nie zrobić.
A ja nigdy nie zgodzę się z tym, mże BMI w granicach 16 jest super, bo to niedowaga.
Ja jestem chuda jak patyk, 34 mi z tyłka spada a BMI mam w granicach 20 bo mam dużo mięśni a mało tłuszczu.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 08:34   #815
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Heh... To i ja zdecydowałam się policzyć bazując na swojej średniej wadze (raz jest więcej, raz mniej, ale nie wiem o ile). Mam 17 z dużym hakiem, nie 16!!! Uwaga! Odszczekuję!!!
Kurczę, okazuje się, że jestem ignorantem totalnym w tej dziedzinie.

Należę do tych nielicznych, które sylwetkę utrzymują dzieki aktywności i uprawianiu sportu (SPORTU bardziej, niż rekreacji), a nie ograniczeniom dietetycznym i też mam dużo mięśni, a śladowe ilości tłuszczu. Chuda jak szczapa nie jestem, choć niewątpliwie tłuszcz trudno u mnie znaleźć, za to na widok mojego napietego bicepsu kumple wpadają w kompleksy.
Dziewczyny o mojej posturze, które nie trenują, siłą rzeczy muszą ważyć mniej... Tylko po co w sumie?
Zdrowy organizm sam sobie reguluje, kiedy jest głodny, a kiedy nie jest i sam decyduje, czego mu trzeba. Odkąd jestem na własnym garnuszku jem kiedy chcę i co chcę, a kiedy nie chcę - nie jem.
Oj. Żeby nie wyszło, żę znów coś złego napisałam...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 08:57   #816
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Zdrowy organizm sam sobie reguluje, kiedy jest głodny, a kiedy nie jest i sam decyduje, czego mu trzeba.
Zdrowy - tak. Ale gdy ktoś cierpi na zaburzenia odżywiania, nie wie czy jest głodny czy nie. Głód psychiczny miesza się z fizycznym, ciężko się zorientować czy się je, bo organizm woła, czy się je pod wpływem emocjonalnych impulsów. I to chyba dotyczy zarówno any, bulimii jak i kompulsów.
Ja jestem przewrażliwiona, trudno. Trzęsę się o te młode dziewczynki, które wchodzą na rozmaite fora i patrzą na głodzące się dziewczyny marzące o BMI w okolicach 16. Niech chociaż na Wizażu będą przestrzegane przed konsekwencjami obsesyjnego odchudzania. Ja jestem stara dupa, 25 lat na karku i sobie z tym problemem nie radzę. A co dopiero ma powiedzieć nastolatka, której do tego wszystkiego dochodzi do bólu trudny proces dojrzewania? Dlatego wolę upominać, prosić, tłumaczyć, czasem tupnąć nogą i zwrócić uwagę.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 09:29   #817
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
Heh, to pogratulowac! a celulit?? tak szczerze, ktora z nas go nie ma.... cecha typowo kobieca :-/
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja nie mam
Może jestem mało kobieca...
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kaileight - wiem, że sklonności kobiet do cellulitu są dowiedzione. Chodzi (czy raczej chodziło, bo już powoli nudzi mnie ta dyskusja) mi o to, że nie WSZYSTKIE kobiety muszą go mieć, a i nie WSZYSCY mężczyźni go nie mają. Tylko to usiłowałam powiedzieć i była to odpowiedź na czyjeś stwierdzenie, że każda z nas ma cellulit, bo to typowo kobieca cecha.
Na moj post odpowiadalas. Bylo to pytanie retoryczne a nie stwierdzenie, ze KAZDA z nas go ma.


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Wam milej jest trwać przy swoich racjach i powywracać to, co piszę jak kota ogonem, a mnie to zupełnie nie przeszkadza, bo w sumie uważam, że krągłe kształty są śliczne. Tyle, że ja swoją śliczność mam w nosie i wolę być super sprawna fizycznie.
I super, wyrzezbiona sylwetka jest najpiekniejsza i z pewnoscia nie mniej kobieca!

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Sabbath moim zdaniem trochę nie zrozumiałaś sensu naszych wypowiedzi.
Nie chodzi o BMI i o to ile kto wazy tylko o to, że większość dziewczyn osiąga te swoje wymarzone 17 BMi przez głodówkę lub drastyczną dietę.
Jak ktoś jest z natury szczupły to jest to zupełnie inna sprawa.
Poza tym jak się coś pisze w internecie to trzeba się liczyć z tym,m że ktoś to skomentuje.

A tak już prywatnie od siebie: jesteś dorosłą osoba, na forum jest mnostwo młodych zagubionych dziewczyn, które dążą właśnie do tego wymarzonego 16, głodzą się, niektóre wpadają w anoreksję. Moim zdaniem trzeba uważać co się pisz żeby tym komuś krzywdy nie zrobić.
A ja nigdy nie zgodzę się z tym, mże BMI w granicach 16 jest super, bo to niedowaga.
Ja jestem chuda jak patyk, 34 mi z tyłka spada a BMI mam w granicach 20 bo mam dużo mięśni a mało tłuszczu.
Pingwin - Exactly. Pozazdroscic sylwetki
Nikt z nas nie miesza sie tu z przyslowiowym blotem...
Cytat:
Napisane przez Akane Pokaż wiadomość
Zdrowy - tak. Ale gdy ktoś cierpi na zaburzenia odżywiania, nie wie czy jest głodny czy nie. Głód psychiczny miesza się z fizycznym, ciężko się zorientować czy się je, bo organizm woła, czy się je pod wpływem emocjonalnych impulsów. I to chyba dotyczy zarówno any, bulimii jak i kompulsów.
Ja jestem przewrażliwiona, trudno. Trzęsę się o te młode dziewczynki, które wchodzą na rozmaite fora i patrzą na głodzące się dziewczyny marzące o BMI w okolicach 16. Niech chociaż na Wizażu będą przestrzegane przed konsekwencjami obsesyjnego odchudzania. Ja jestem stara dupa, 25 lat na karku i sobie z tym problemem nie radzę. A co dopiero ma powiedzieć nastolatka, której do tego wszystkiego dochodzi do bólu trudny proces dojrzewania? Dlatego wolę upominać, prosić, tłumaczyć, czasem tupnąć nogą i zwrócić uwagę.
Masz racje Akane...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 09:37   #818
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Heh... To i ja zdecydowałam się policzyć bazując na swojej średniej wadze (raz jest więcej, raz mniej, ale nie wiem o ile). Mam 17 z dużym hakiem, nie 16!!! Uwaga! Odszczekuję!!!
Kurczę, okazuje się, że jestem ignorantem totalnym w tej dziedzinie.

Należę do tych nielicznych, które sylwetkę utrzymują dzieki aktywności i uprawianiu sportu (SPORTU bardziej, niż rekreacji), a nie ograniczeniom dietetycznym i też mam dużo mięśni, a śladowe ilości tłuszczu. Chuda jak szczapa nie jestem, choć niewątpliwie tłuszcz trudno u mnie znaleźć, za to na widok mojego napietego bicepsu kumple wpadają w kompleksy.
Dziewczyny o mojej posturze, które nie trenują, siłą rzeczy muszą ważyć mniej... Tylko po co w sumie?
Zdrowy organizm sam sobie reguluje, kiedy jest głodny, a kiedy nie jest i sam decyduje, czego mu trzeba. Odkąd jestem na własnym garnuszku jem kiedy chcę i co chcę, a kiedy nie chcę - nie jem.
Oj. Żeby nie wyszło, żę znów coś złego napisałam...
z tą "nielicznością" to chyba "lekka" przesada
coraz więcej dziewczyn idzie po rozum do głowy i coraz większy procent trenuje na poważnie (stwierdzenie oparte na własnych spostrzeżeniach)
mijają czasy „kobiecego marazmu”, kobiety wreszcie wychodzą poza ramy stereotypowego społecznego myślenia, na rzecz stwierdzenia, że sport, zwłaszcza ten w przeszłości „zarezerwowany” dla mężczyzn jest w równym stopniu dostępny i dla nich

zazdroszczę możliwości jedzenia z własnego garnuszka
ja jeszcze przez mniej więcej rok będę mieszkała z rodzicami, a wiem, że jest im bardzo trudno zrozumieć, dlaczego serwowane przez nich posiłki są "niezdrowe", że akurat nie tego potrzebuje po treningu itp., i w ich ramach wolę zjeść - jak to mówią - "proszek z wiaderka".

EDIT: Akane obejrzałam linka z Twojego podpisu. Czy obrazisz się, jeśli i ja edytuję swój podpis, wklejając tam owego linka? Zawsze to jakaś szansa ...
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 10:13   #819
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
EDIT: Akane obejrzałam linka z Twojego podpisu. Czy obrazisz się, jeśli i ja edytuję swój podpis, wklejając tam owego linka? Zawsze to jakaś szansa ...
Wręcz przeciwnie - jestem jak najbardziej za. Też mam nadzieję, że ten teledysk pokaże wielu osobom prawdziwe oblicze anoreksji. Boli mnie czytanie postów typu "chciałabym mieć anę". Może przynajmniej część dziewczyn po obejrzeniu tego teledysku zrozumie, że wcale nie chce na tę chorobę zapaść.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 10:52   #820
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez Akane Pokaż wiadomość
Wręcz przeciwnie - jestem jak najbardziej za. Też mam nadzieję, że ten teledysk pokaże wielu osobom prawdziwe oblicze anoreksji. Boli mnie czytanie postów typu "chciałabym mieć anę". Może przynajmniej część dziewczyn po obejrzeniu tego teledysku zrozumie, że wcale nie chce na tę chorobę zapaść.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 11:19   #821
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja jestem chuda jak patyk, 34 mi z tyłka spada a BMI mam w granicach 20 bo mam dużo mięśni a mało tłuszczu.
o kurcze ja mam bmi 16,60 chyba i 34 mi pasuje a czasem nawet 36 eh wszystko zalezy od budowy ja mam 159 iwaze no te max 43 , moja kolezanka tego samego wzrsotu wazy 53 i tez taki patyczak jest pewni ma cięższe kosci własnie.. . chciałam zaczac cos cwiczyc bo nie moge utyc,,, ale czy siłownia nie spowoduje spadku wagi bo tak mam jak ćwiczę

a tak woghole ja jestem taki patyczak i mysla ze mam anoreksje czasem chcoiaz coraz mniej . ale mi sie marzy 10 kg więcej i staram się jakos osiągnąć swoj cel, lecz rezultatów nie widac nie chce być szczupła !
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 15:37   #822
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

AguŚ87 - to, czy siłownia Cię odchudzi, czy zbuduje muskulaturę zależy od tego, jak ćwiczysz i co jesz. Ja chodzę budować mięśnie i nie chudnę od siłki, a wręcz przeciwnie. W sezonie, kiedy mniej mam siłowni, a więcej normalnych treningów - spadam z wagi.
W każdym klubie sportowym i rekreacyjnym musi być instruktor, którego obowiązkiem jest ZA DARMO (w ramach wykupionego karnetu albo opłaconych godzin) poinstruować Cię, jaki plan treningu pozwoli Ci osiągnąć to, czego chcesz. Brać współćwiczących też jest chętna do pomocy
Jeśli chcesz budować ładną rzeźbę, możesz skorzystać z suplementów dietetycznych. Tylko nie przesadź.

A co do tego linka: przerażający, ale IMHO na dziewczyny w stadium pre-anorektycznym nie podziała. Po pierwsze dlatego, że śmierć im mniej straszna, niż tłuszcz, po drugie dlatego, że każda jest przekonana, że jej to nie dotyczy, bo przecież jest jeszczsze wciąż gruba.
Ale pokazywać należy - może przynajmniej zmiei to niefrasobliwy stosunek zdrowych do tej choroby.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 20:08   #823
annbe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 22
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

O ile się nie mylę, moim typem figury jest gruszka.
Bardzo chciałabym zrzucić z bioder troszeczkę ( 94 cm) - mam bardzo wystające kości miednicy, więc jednak co nieco musi na nich zostać.
Talii ruszać nie chcę, mam 62 cm, w porywach 60 Największy problem to jednak mikro-tyci biust - 80 cm I to w czasie, gdy ogólnie ciało moje przybiera masy. Ważę 55 kg przy wzroście 167.

Mam 16 lat. Czy jest szansa, by mój biust urósł mi jeszcze tak do 85...?
annbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 06:56   #824
Malinss
Raczkowanie
 
Avatar Malinss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 51
GG do Malinss
Red face Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Hej Dziewczyny! Mam takie pytanko jak uważacie czy waga 54,5 kg. przy wzroście 161 jest właściwa Moim największym problemem są uda nie wiem co robić żeby pozbyć się troche cm. Macie jakies pomysły

pozdrawiam!!!
__________________
Życie to nie teatr... Lecz bez prób premiera...
Malinss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 20:12   #825
annbe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 22
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

buu, nikt nie odpisuje na moje pytanie
annbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 20:30   #826
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez annbe Pokaż wiadomość
buu, nikt nie odpisuje na moje pytanie
wage masz idealną, a czu biust ci urosnie ? masz DOPIERO 16 lat, w twoim wieku tez tak się zamartwiałam, jednak teraz mam 20 lat i nie narzekam ,wszystko przed tobą spokojnie
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 21:30   #827
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

wiek: 26
waga: 55kg
wzrost: 165cm
biust: 91 (75C/D)
talia: 68
biodra: 93

największa waga 65kg, oj dobrze że te czasy minęły.
moja figura to duży biust, okrągłe biodra i pośladki, wyraźne wcięcie w talii coś a`la Sophia Loren lub Marylin Monroe. Na wieszka się nie daję i jestem z tego dumna
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 08:21   #828
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
wiek: 26
waga: 55kg
wzrost: 165cm
biust: 91 (75C/D)
talia: 68
biodra: 93

największa waga 65kg, oj dobrze że te czasy minęły.
moja figura to duży biust, okrągłe biodra i pośladki, wyraźne wcięcie w talii coś a`la Sophia Loren lub Marylin Monroe. Na wieszka się nie daję i jestem z tego dumna
musisz mieć bardzo ponętne ciałko. Zazdroszę

Ja:
160 cm
waga 47 kg

84
65
87
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 10:02   #829
Katazyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 144
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
wiek: 26
waga: 55kg
wzrost: 165cm
biust: 91 (75C/D)
talia: 68
biodra: 93

największa waga 65kg, oj dobrze że te czasy minęły.
moja figura to duży biust, okrągłe biodra i pośladki, wyraźne wcięcie w talii coś a`la Sophia Loren lub Marylin Monroe. Na wieszka się nie daję i jestem z tego dumna
QURDE ale ci zazdroszcze! O moich wymiarach nie pisze bo juz mam kapleksy, jesli chodzi o znaną osobe to jestem podobna do madonny tylko bez biustu /szeroka w ramionach ,mała pupa\
Katazyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-21, 16:43   #830
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Nie wiem czy mam ponętne ciałko mojemu TŻ się bardzo podoba i to mnie najbardziej cieszy. Lubię sie taką jaką jestem i w mojej skórze czuję się świetnie .
Jedna rzecz mnie zawsze zastanawia w moim wyglądzie; to że tylko starsi panowie prawią mi komplementy na temat wyglądu, ha ha, chyba muszę mieć strasznie epokowy wygląd
Nie przejmujcie się swoimi wymiarami, przecież każda z nas jest piękna, grunt to akceptować się Dziewczynki
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 22:43   #831
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Ale powiedzialas z tym epokowym wygladem.. usmialam sie prawie do lez.
E.. tak szczerze.. oni to jeszcze prawdziwe kobiety pamietaja bo dzis niestety kroluje epoka wieszakow...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 16:09   #832
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
Ale powiedzialas z tym epokowym wygladem.. usmialam sie prawie do lez.
E.. tak szczerze.. oni to jeszcze prawdziwe kobiety pamietaja bo dzis niestety kroluje epoka wieszakow...
no wiesz jeśli tylko starszy Pan powie Ci że ładnie wyglądasz, to się zastanawiasz co z wyglądem jest nie tak
A co do wieszaków to masz rację, żyjemy w epoce chudzielców. Ostatnio zmroził mnie artykuł o modzie na rozmiar zero, przerażajace.
Osobiście uważam, że trochę ciałka tu i tam jest sexy
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 16:11   #833
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

CZas na staruszke Lat-za 9 dni moj rocznik bedzie mial lat 28 ,wzrost 159,waga 50kg,biodra 92,pas 68,biust 89,udo 50.Kocham moje cialo,dbam zeby pozostawalo w zdrowiu.Chodze na basen,cwicze tez w domku bo chce "pogrubic" sobie łydy i zamienic tluszczyk w miesnie(ten na brzuchu zwlaszcza,bo mam bardzo wystajace co nie co).
Przeczytalam ten watek i jestem przerazona tym co zauwazylo juz z reszta wiele osob przede mna.Pisze tu duzo mlodziutkich dziewczyn(a wiekszosc o dobrych wedlug mnie proporcjach ciala),wiekszosc pisze,ze jest za gruba.Stosuja jakies dziwne diety(lisc salaty,albo i jego brak) zamiast brac przyklad z dziewczyn,ktore uprawiaja sport i nie posiadaja tkanki tluszczowej-bo maja miesnie.Dziwna ta tendencja
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 15:04   #834
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Hehe ja miesiąc temu zaczęłam się troszke odchudzać i podam moje wimary dzisiejsze (te pogrubione) i te sprzed meisiąca .

wzrost - 172
waga - 66,8 -> 64,3
biust - 97 -> 95
talia - 73 -> 69 ( kocham huplahop ! )
biodra - 96 -> 92
ud0 - 56 -> 53

__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 11:03   #835
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez Blair Pokaż wiadomość
Hehe ja miesiąc temu zaczęłam się troszke odchudzać i podam moje wimary dzisiejsze (te pogrubione) i te sprzed meisiąca .

wzrost - 172
waga - 66,8 -> 64,3
biust - 97 -> 95
talia - 73 -> 69 ( kocham huplahop ! )
biodra - 96 -> 92
ud0 - 56 -> 53

I nie ch takie wymiatry już zostaną
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 11:28   #836
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

waga : 55,5 kg
wzrost : 166 cm
udo:50 cm
biust:80 cm
talia:64 cm
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 17:44   #837
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

waga: 55 kg
wzrost: 175 cm
biust: 90 cm
talia: 68 cm
biodra: 90 cm
udo: nigdy nie mierzylam
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 19:54   #838
Pati18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 21
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Moje wymiary:

Wzrost: 173 cm
Waga: 55kg
Biust: 86cm
Biodra: 90cm
Udo: 48cm

Dziewczyny co o nich sądzicie ????
__________________
...tylko przykryj mnie szeptem na koniec dnia
i powiedz że kochasz...
Pati18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 20:05   #839
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

jak na moje oko to masz idealne wymiary. waga cudowna. musisz byc szczupla i ładna dziewczyna. zazdroszcze wzrostu... ze mnie taki kurdupelek ;/
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 20:13   #840
Pati18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 21
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Dzięki Ja w sumie czuję się ze swoją figurą dobrze, jedynym moim kompleksem są małe piersi i trochę grube udka ale da się na szczęście wytrzymać ...
__________________
...tylko przykryj mnie szeptem na koniec dnia
i powiedz że kochasz...
Pati18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.