Oleje i olejki do włosów, część VI - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-18, 15:38   #811
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a ktory market lubisz najbardziej pod wzgledem olejow?
Kupowałam póki co w Bomi i Auchan, ale jak na razie nie byłam zbyt obeznana w sprawie olejów i niewiele wypróbowałam
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 16:11   #812
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

A co sądzicie o tej odżywce na włosy: odżywka keratynowa gal do paznokcie, brwi i rzęs, ja myślę jeszcze o włosach. Zawiera: olej rycynowy, z oleju z wiesiołka, olejek z drzewa herbacianego oraz witaminy A+E? Miała któraś? Jakie wrażenia?
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 16:30   #813
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 661
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tej odżywce na włosy: odżywka keratynowa gal do paznokcie, brwi i rzęs, ja myślę jeszcze o włosach. Zawiera: olej rycynowy, z oleju z wiesiołka, olejek z drzewa herbacianego oraz witaminy A+E? Miała któraś? Jakie wrażenia?
Bylo wiele razy o tej odżywce na wielu wątkach. Skorzystaj z wyszukiwarki...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 16:33   #814
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

o.k. sorry, na razie patrzyłam tylko na kwc a tam dziewczyny stosują do rzęs, paznokci, brwi a i czytam wątek o olejkach do włosów od dłuższego czasu. Musiałam coś przeoczyć. Sorrki.
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 16:58   #815
Scottie
Raczkowanie
 
Avatar Scottie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 45
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Hej dziewczyny Pierwszy raz kupiłam olej kokosowy, wcześniej używałam rycyny i z pestek winogron. Możecie mi napisać, ile go trzeba wydłubać z pojemnika, żeby starczyło na włosy o średniej długości (do łopatek), cienkie? Oleju z pestek winogron schodzi mi 2,5 łyżki na głowę, bo lubię tłuste włosy Ile mam rozpuścić kokosowego? Łyżka starczy? Ewentualnie jakbym go nie zużyła, to mogę resztę przelać do z powrotem do pojemnika? Aha, olej jest firmy Efavit.
__________________
Ufam tylko dwóm osobom. Jedną jestem ja, drugą nie jesteś Ty.
Scottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 18:53   #816
leja2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 88
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Ale mnie ten wątek wciągnął...
Efekt taki, że mam masę olei w domu, zrobiłam zamówienie na ZSK, bawię się w małego chemika (jak to mój mąż stwierdził widząc te buteleczki, które przyszły ), a na dodatek co jestem w sklepach, to koniecznie muszę iść na dział z olejami... i pal licho to, że np. 2 dni wcześniej byłam w tym samym sklepie i obejrzałam półki z góry do dołu - trzeba jeszcze raz zobaczyć, bo przez 2 dni mogli coś dołożyć mąż w moim nałogu mi nie pomaga, bo sam mówi, że jak chcę jakiś nowy olej, to mam sobie wziąć dobrze, że jeszcze mam resztki zdrowego rozsądku trudno jest tylko wytrzymać, jak pada nowa propozycja oleju. Jak mówiłyście o sezamowym, to w sb o godzinie 20 pędem jechaliśmy z mężem do lidla i ledwo zdążyliśmy ale to było bardzo ważne, bo następny cały dzień spędziliśmy w trasie i dopiero w pon mogłabym kupić olej.
A efekty olejowania i dbania o włosy spektakularne - z siana i gumy na głowie zrobiły mi się w miarę zdrowe włosy, które przykrywają te gumowate (których się nie da odbudować i czekają tylko na ścięcie) moje włosy wyglądają o niebo lepiej, a fryzjerka, która 2 tygodnie temu ścinała mi to siano i gumę z głowy wczoraj nie mogła uwierzyć, że to te same włosy
KOCHAM OLEJE
leja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 19:26   #817
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Scottie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Pierwszy raz kupiłam olej kokosowy, wcześniej używałam rycyny i z pestek winogron. Możecie mi napisać, ile go trzeba wydłubać z pojemnika, żeby starczyło na włosy o średniej długości (do łopatek), cienkie? Oleju z pestek winogron schodzi mi 2,5 łyżki na głowę, bo lubię tłuste włosy Ile mam rozpuścić kokosowego? Łyżka starczy? Ewentualnie jakbym go nie zużyła, to mogę resztę przelać do z powrotem do pojemnika? Aha, olej jest firmy Efavit.
Mi na takie włosy starcza łyżeczka jakiegokolwiek oleju, czasem nawet mniej

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Witajcie, czy orientujecie się, czy olej z awocado w doz jest organiczny czy już rafinowany? Nie ma informacji o tym na stronie.
Dziwne, wydaje mi się, że jak go kupowałam to była informacja o tym, że jest nierafinowany
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 20:48   #818
ilonaxdd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków ;)
Wiadomości: 58
Talking Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

a ja mam pytanie, bo z tego co wyczytałam to moje włosy maja wysoka porowatość, jednak stosowałam bhringraj i vatike kokosowa- jak wiadomo oba oparte na kokosie i moje włosy były po nich naprawdę ładne, błyszczące, gładkie, miękkie, a podobno wysoka porowatość nie lubi się z kokosem. teraz zgłupiałam, bo miałam w planach zakup samego kokoska ;D mam świadomość, ze te olejki indyjskie to nie tylko sam kokos, ale w dużej części przecież tak jest ;d
ilonaxdd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 21:12   #819
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 661
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez ilonaxdd Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie, bo z tego co wyczytałam to moje włosy maja wysoka porowatość, jednak stosowałam bhringraj i vatike kokosowa- jak wiadomo oba oparte na kokosie i moje włosy były po nich naprawdę ładne, błyszczące, gładkie, miękkie, a podobno wysoka porowatość nie lubi się z kokosem. teraz zgłupiałam, bo miałam w planach zakup samego kokoska ;D mam świadomość, ze te olejki indyjskie to nie tylko sam kokos, ale w dużej części przecież tak jest ;d
Na którymś blogu wyczytałam, że kokos albo wosy lubią albo nie lubią i kompletnie nie jest to związane z porowatością. Ja się pod tym podpisuję i choć mam wybitnie niskoporowate-schną ponad 8h, to i tak kokosa nie trawią.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 21:32   #820
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Moje obrażone włosięta dostały dzisiaj porcję Khadiego, sesy i oliwki BD niebieskiej.
Mogę spać spokojnie, że się najedzą uff...
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 21:53   #821
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
A czy jest sens trzymania oleju dłużej niż na jedną noc? Czy efekty będą lepsze?
pewnie, że jest
mi zdarzyło się trzymać 2 noce lniany włosy miałam baaardzo wygładzone ale zapchał mi twarz, bo straszliwie się wierciłam i warkocz się rozleciał

Cytat:
Napisane przez Palala Pokaż wiadomość
Próbowałyście zmyć oleje Facelle ?
ja nie, ale czytałam, że wiele dziewczyn praktykuje i świetnie się ponoć zmywa kiedyś na pewno spróbuję i ja
Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
tak z godzinke.. tyle samo co ja..
wiesz co, teraz to w sumie nie wiadomo co źle zadziałało
widać Twoja siostra ma zupełnie inną strukturę włosa niż Ty może jest kręcono- lub falowanowłosa? Albo nie wie o tym, że jest
może gliceryna jej nie służy. Wiele osób jej unika, bo powoduje puch, podobnie z białkiem kurzym Niektórym proteiny, czyli żółtko wysuszają włosy i robią się strąki, tak samo jak miód
Niech najpierw solo poużywa określonych produktów i obserwuje włosy
A może po prostu mieszanka była za bardzo wybuchowa, czasem lepiej mniej

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Moje obrażone włosięta dostały dzisiaj porcję Khadiego, sesy i oliwki BD niebieskiej.
Mogę spać spokojnie, że się najedzą uff...
smacznego
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 22:06   #822
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
alma! wlasnie!
czy tam sa jakies olejki nadajace sie do wlosow?
Masz duży wybór olei Oleofarmu np. arachidowy, orzech włoski, laskowy, pestki dyni, rzepakowy, sezamowy, lniany..... Do tego z firmy Denova jest olej z avocado i macadamia

Cytat:
Napisane przez IvieDalia Pokaż wiadomość
A która Vatika jest bez parafiny, a która z? Jak to rozpoznać kupując na allegro?
Ta jest z parafiną: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-hair-oil.html
A te bez parafiny: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-hair-oil.html i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-hair-oil.html

Cytat:
Napisane przez Scottie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Pierwszy raz kupiłam olej kokosowy, wcześniej używałam rycyny i z pestek winogron. Możecie mi napisać, ile go trzeba wydłubać z pojemnika, żeby starczyło na włosy o średniej długości (do łopatek), cienkie? Oleju z pestek winogron schodzi mi 2,5 łyżki na głowę, bo lubię tłuste włosy Ile mam rozpuścić kokosowego? Łyżka starczy? Ewentualnie jakbym go nie zużyła, to mogę resztę przelać do z powrotem do pojemnika? Aha, olej jest firmy Efavit.
Łyżka ze spokojem wystarczy
Ja zawsze jak mi coś zostało, to dawałam na ciało, np. stopy, ale często też specjalnie więcej rozpuszczałam, aby się wysmarować nim też po kąpieli
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 22:22   #823
Scottie
Raczkowanie
 
Avatar Scottie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 45
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Jigoku, izus_86 dziękuję za rady pewnie w niedziele olej kokosowy będzie miał swój debiut, już się nie mogę doczekać
__________________
Ufam tylko dwóm osobom. Jedną jestem ja, drugą nie jesteś Ty.
Scottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 07:40   #824
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
pewnie, że jest
mi zdarzyło się trzymać 2 noce lniany włosy miałam baaardzo wygładzone ale zapchał mi twarz, bo straszliwie się wierciłam i warkocz się rozleciał
Dzięki za odpowiedź
Choć chyba dwie noce to dla mnie za dużo - muszę zmyć, po mam takie uczucie... No muszę!
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 07:48   #825
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Łyżka ze spokojem wystarczy
Ja zawsze jak mi coś zostało, to dawałam na ciało, np. stopy, ale często też specjalnie więcej rozpuszczałam, aby się wysmarować nim też po kąpieli
Ja mam podobnie, zazwyczaj wysmaruje dłonie, skóra też bardzo lubi olejowanie wykorzystane do ostatniej olejowej kropelki

U mnie wczoraj poszedł z pestek winogron, włoski wyglądają ładnie, mimo dzisiejszej pogody
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 10:08   #826
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

nie czytalam wątku ostatnio ;(

przyszlo moje zamowienie zsk na alverde jeszcze czekam

widzialyscie nowe olejki do skalpu green pharmacy? kosztują 4,99 klik chyba sobie kupię ten z papryką, ale one maja parabeny o ile sie nie mylą i wrażliwsze skalpy mogą porażniać chyba
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 10:13   #827
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
nie czytalam wątku ostatnio ;(

przyszlo moje zamowienie zsk na alverde jeszcze czekam

widzialyscie nowe olejki do skalpu green pharmacy? kosztują 4,99 klik chyba sobie kupię ten z papryką, ale one maja parabeny o ile sie nie mylą i wrażliwsze skalpy mogą porażniać chyba
Na tej stronie co dałaś link jest skład i nie ma parabenów
A tutaj zdjęcie składu: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=258
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 10:13   #828
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
nie czytalam wątku ostatnio ;(

przyszlo moje zamowienie zsk na alverde jeszcze czekam

widzialyscie nowe olejki do skalpu green pharmacy? kosztują 4,99 klik chyba sobie kupię ten z papryką, ale one maja parabeny o ile sie nie mylą i wrażliwsze skalpy mogą porażniać chyba
U mnie pewnie ich za cholerę nie dostanę
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 10:15   #829
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Na tej stronie co dałaś link jest skład i nie ma parabenów
A tutaj zdjęcie składu: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=258
o to super jeszcze ta cena.
a co do parabenow to chyba pod tym postem pisali i zaczelam sie zastanawiac
polecę koleżance z AZS. cena nie duża to nie bedzie zalować moze.
Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
U mnie pewnie ich za cholerę nie dostanę
a w rossmannach? u mnie chyba byly produkty tej firmy...

kiedy na zamość wpadasz Pando?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 10:19   #830
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
o to super jeszcze ta cena.
a co do parabenow to chyba pod tym postem pisali i zaczelam sie zastanawiac
polecę koleżance z AZS. cena nie duża to nie bedzie zalować moze.

a w rossmannach? u mnie chyba byly produkty tej firmy...

kiedy na zamość wpadasz Pando?
w rossie są tylko balsamy. i to też rzadko i ograniczony wybór... Ciągle poluję na balsam z olejkiem łopianowym

A planuję w następnym tygodniu Muszę jeszcze zagadać z siostrą, bo ma remont. A jeśli nie na noc na tygodniu, to na weekend następny wpadnę
Btw, wysłałam Ci zapa na facebooku, bo widziałam, że znasz moją siostrzenicę Agnieszkę! :p
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 10:20   #831
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

hej a widziałyście nową serię olejków do ciała i włosów w The Body Shop? http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb...ode=C_BathBody

bardzo łądnie pachną i szybko się wchłaniają tylko właśnie nie wiem czy one aby na pewno do włosów dobre

wrzucam skład jednego z nich:

Shea Beautifying Oil

Cytat:
Key Ingredient(s)
  • COMMUNITY FAIR TRADE SHEA BUTTER
  • COMMUNITY FAIR TRADE MARULA OIL
  • SWEET ALMOND OIL
  • KUKUI NUT OIL

Full Ingredients

Caprylic/Capric Triglyceride (Emollient), Dicaprylyl Carbonate (Skin-Conditioning Agent), Parfum/Fragrance (Fragrance), Sclerocarya Birrea Seed Oil (Skin Conditioning Agent), Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Skin-Conditioning Agent), Butyrospermum Parkii/Butyrospermum Parkii (Shea Butter) (Skin-Conditioning Agent/Emollient), Aleurites Moluccana Seed Oil (Emollient), Tocopherol (Antioxidant), Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate (Antioxidant), Linalool (Fragrance Ingredient), Coumarin (Fragrance Ingredient), Alpha-Isomethyl Ionone (Fragrance Ingredient), Limonene (Fragrance Ingredient), Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Emollient), Ascorbyl Palmitate (Antioxidant), Citric Acid (pH Adjuster).

i jak nada się na włosy?
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 10:28   #832
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
w rossie są tylko balsamy. i to też rzadko i ograniczony wybór... Ciągle poluję na balsam z olejkiem łopianowym

A planuję w następnym tygodniu Muszę jeszcze zagadać z siostrą, bo ma remont. A jeśli nie na noc na tygodniu, to na weekend następny wpadnę
Btw, wysłałam Ci zapa na facebooku, bo widziałam, że znasz moją siostrzenicę Agnieszkę! :p
aaa to TY! juz akceptowałam jak mnie znalazlas?
Agnieszka...to żona mojego brata ciotecznego (syn siostry mamy, wiec bliska rodzina) byłas na weselu we wrzesniu?
ja całkiem niedaleko jej domu rodzinnego mieszkam, na innej wsi jakies 6km.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 10:33   #833
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
aaa to TY! juz akceptowałam jak mnie znalazlas?
Agnieszka...to żona mojego brata ciotecznego (syn siostry mamy, wiec bliska rodzina) byłas na weselu we wrzesniu?
ja całkiem niedaleko jej domu rodzinnego mieszkam, na innej wsi jakies 6km.
piąta woda po kisielu, masz racje ;d
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 11:32   #834
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

a ja nadal testuje oliwke BD fur mama
teraz czekam az wloski wyschna. poki co oliwka schodzi przy 1 myciu (przy czym stosuje patent na oleje przed myciem)

zaczelam tez wcierac wode brzozowa po umyciu zobaczymy co bedzie z takiej pielegnacji

kochane taki off top. na jakims blogu znalazlam kiedys screenshota ze strony, ktora po wpisaniu ilosc poszczegolnych produktow wyliczala stezenia. cos w sam raz do robienia domowych maseczek i bawienia sie polproduktami. niestety nie znam adresu. moze ktoras z was zna?
__________________

Edytowane przez la figa
Czas edycji: 2012-05-19 o 13:26
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 13:40   #835
pucia_a
Przyczajenie
 
Avatar pucia_a
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 14
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Hej dzisiaj moje włosy przeszły po raz pierwszy w życiu olejowanie rycyną. Nie wiem czy przesadziłam z ilością olejku ale głowa po 1,5h strasznie mnie swędziała tak że musiałam to zmyć. Ogólnie to jestem pod wielkim wrażeniem całego wątku i waszej cierpliwości do olejowania. Do tej pory z troski o włosy piłam jedynie pokrzywę ale po ostatniej dekoloryzacji włosy obraziły się na mnie tj mam siano i muszę coś z tym zrobić. Jeśli nie macie nic przeciwko to chętnie bym się przyłączyła do czynnej aktywności na forum.
__________________
Przecież żeby się zakochać, trzeba wierzyć w miłość. Inaczej się nie da. A Ci, którzy wierzą w miłość, są jak dzieci. Normalnie jak dzieci....
pucia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 14:52   #836
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
kochane taki off top. na jakims blogu znalazlam kiedys screenshota ze strony, ktora po wpisaniu ilosc poszczegolnych produktow wyliczala stezenia. cos w sam raz do robienia domowych maseczek i bawienia sie polproduktami. niestety nie znam adresu. moze ktoras z was zna?
http://little-black-diamond.blogspot...wym-15-na.html

chyba chodziło o screena z tej notki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 15:18   #837
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
http://little-black-diamond.blogspot...wym-15-na.html

chyba chodziło o screena z tej notki
dzieki i to jest ta strona ale antywirus mi ja blokuje ;/ wrrrr

czy ktoras z was slyszala o oleju musztardowym? ponoc rozgrzewa i swietnie nadaje sie do przyspieszenia porostu i przeciwdziala wypadaniu wlosow
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 20:00   #838
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

byłam dzisiaj na poszukiwaniach oleju sezamowego - nie znalazłam, stałam i myślałam nad lnianym, a poza tym pierwszy raz spotkałam się w sklepie z olejem z orzecha włoskiego, ciekawe.
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 20:54   #839
Britt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 27
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

witam ponownie włosomaniaczki! tym razem chcialam się zapytać o słynny babydream fur mama, który zakupiłam dzisiaj po raz pierwszy. dotychczas myłam włosy dovem i zastanawiam się czy zmiana na 'szampon' bez sls nie sprawi, że będę mieć siano na głowie. jak on się sprawuje na waszych włosach?
Britt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 22:39   #840
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
o to super jeszcze ta cena.
a co do parabenow to chyba pod tym postem pisali i zaczelam sie zastanawiac
polecę koleżance z AZS. cena nie duża to nie bedzie zalować moze.
Ja pewnie jak go gdzieś dorwę, to kupię

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
hej a widziałyście nową serię olejków do ciała i włosów w The Body Shop? http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb...ode=C_BathBody

bardzo łądnie pachną i szybko się wchłaniają tylko właśnie nie wiem czy one aby na pewno do włosów dobre

wrzucam skład jednego z nich:

Shea Beautifying Oil




i jak nada się na włosy?
Nadać się nada, tylko szkoda, że zapach tak wysoko w składzie, no i myślę, że cena wygórowana

Cytat:
Napisane przez pucia_a Pokaż wiadomość
Hej dzisiaj moje włosy przeszły po raz pierwszy w życiu olejowanie rycyną. Nie wiem czy przesadziłam z ilością olejku ale głowa po 1,5h strasznie mnie swędziała tak że musiałam to zmyć. Ogólnie to jestem pod wielkim wrażeniem całego wątku i waszej cierpliwości do olejowania. Do tej pory z troski o włosy piłam jedynie pokrzywę ale po ostatniej dekoloryzacji włosy obraziły się na mnie tj mam siano i muszę coś z tym zrobić. Jeśli nie macie nic przeciwko to chętnie bym się przyłączyła do czynnej aktywności na forum.
Witaj

Cytat:
Napisane przez imbryka Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj na poszukiwaniach oleju sezamowego - nie znalazłam, stałam i myślałam nad lnianym, a poza tym pierwszy raz spotkałam się w sklepie z olejem z orzecha włoskiego, ciekawe.
Ja bardzo lubię olej z orzecha włoskiego

Cytat:
Napisane przez Britt Pokaż wiadomość
witam ponownie włosomaniaczki! tym razem chcialam się zapytać o słynny babydream fur mama, który zakupiłam dzisiaj po raz pierwszy. dotychczas myłam włosy dovem i zastanawiam się czy zmiana na 'szampon' bez sls nie sprawi, że będę mieć siano na głowie. jak on się sprawuje na waszych włosach?
Zmiana na szampon bez SLeS nie sprawi, że będziesz miała siano na głowie, bardziej brak silikonów może coś takiego pokazać, bo bez nich zobaczysz faktyczny stan włosków
No i kiedy planujesz przejść na lżejsze szampony, najpierw powinnaś oczyścić włoski z silikonów
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.