Mamusie wrześniowe 2015 cz. II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-04, 16:55   #841
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez truskafffka91 Pokaż wiadomość
Owieczko nie wiem czy ma wapń. Nawet się nie zastanawiałam
Smakuje mi bardzo. Najlepsze mleko to firmy "Soya" . Wiem ,ze w Polsce tez jest.
No bo rozmawiałyśmy o mleku że wapnia dostarcza i zastanawiam się czy to sojowe też ma wapń.
Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Sorki Ciotki, nie wyglądam jak George Clooney i nie miałem dziś dnia na bycie trofeum dla papparazzi Aha i koszykarzem nie będę,gdzie do ludu z takim wzrościkiem 2,72 cm ech,szkoda.
A może "miałam" a nie "miałem", kto wie
Fajne te wasze dzidzie, tak ładnie wypełniają cały pęcherzyk. Mój miał strasznie dużo miejsca w porównaniu do was.
Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Oglądam porody na ipli. Coraz bardziej chciałabym rodzić naturalnie, ale wszystko będzie zależało od wielkości dziecka. I jak się zdecyduję, to chyba sobie wezmę prywatną położną. Ciekawe na jakiej zasadzie to się odbywa.
Ja też się zastanawiam nad wzięciem swojej położnej. Z tego co czytałam to umawiasz się z położną i dzwonisz jak zaczyna się poród. Położna o każdej porze dnia lub nocy musi przyjechać do ciebie do szpitala i we wszystkim Ci pomagać. Opłata po porodzie.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 16:59   #842
truskafffka91
Wtajemniczenie
 
Avatar truskafffka91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 950
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Właśnie w aplikacji jakiejś mi pokazało. A i tak muszę zmienić. Na razie nie zmieniałam ,żeby nie robić zamieszania. Dowiem się na 89% jak będę miała USG.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Owieczko , ma wapń . Mniej niż mleko krowie
truskafffka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 16:59   #843
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez truskafffka91 Pokaż wiadomość
Właśnie w aplikacji jakiejś mi pokazało. A i tak muszę zmienić. Na razie nie zmieniałam ,żeby nie robić zamieszania. Dowiem się na 89% jak będę miała USG.
Aaa, no chyba ze tak :-P
Ja dowiem się 23.02, to bd już 12t4d, ale i tak się będę trzymać tego wg OM bo mam już taki wpisany w książeczce i tego nie zmienią juz :-P
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:10   #844
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
co dziś na obiadek ?
ta fasolka po bretońsku mnie korci ale to za dużo roboty z tym ( tak myślę choć nigdy nie robiłam )
Ja miałam kurczaka z ryżem plus mizeria. Fasolke bym zjadła, ale bałabym się, że mnie całkiem rozerwie.

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
eee banalnie prosta. Moczysz fasole, kroisz jakaś kiełbasę, okrawki wędlin, co tam masz, dodajesz koncentrat, przyprawy i gotujesz. A i jeszcze podsmażona cebulka
Tego jeszcze nie gotowałam. Chyba niebawem jednak się skuszę.

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Aaaaaaa jestem po
Ludek ma bijące sęrduszko i cały cm



I mam bardzo fajną panią doktor, z fajnym gabinetem, a i powiem wam, że któryś już raz stwierdzam, że na opinie z neta na temat lekarzy trzeba patrzeć z przymrużeniem oka.
O mojej pani doktor były opinie, że za szybko, że nie miła itp.
A jest odwrotnie cierpliwa, odpowiedziała na wszystkie pytania i była bardzo sympatyczna
Super

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
ja to ogólnie zupy lubie najbardziej ze wszystkich dań więc teraz na żurek też mam ochotę
U mnie żurku jeszcze nie było. Taki z biała kiełbaską i jajkiem byłby całkiem całkiem.

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
klask i:

Dziewczyny przez przypadek natknęłam się na link do warsztatów w całej Polsce:

http://bezpiecznymaluch.com.pl/

co myślicie?
Dzięki Kochana. Ja na pewno skorzystam. U mnie maja być dopiero w maju i jeszcze zapisów nie widzę, ale będę śledziła na bieżąco

Cytat:
Napisane przez Doorisska Pokaż wiadomość
Hej wszystkim. Chciałabym do Was dołączyć, jeśli oczywiście mogę
Jestem Dorota, mam 21 lat.
Termin mam na 30.09.
Widzę, że wątek się tak rozkręcił, że już jest druga część
Witam

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Można, makrela jest wędzona na ciepło. Jak nie wiesz to najlepiej pytaj sprzedawcy Różne ryby są różnie wędzone

Witaj, pewnie, że można
Dobrze wiedzieć, bo miałam też wątpliwości co do tej makreli.

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
No już po wizycie,maluch był ruchliwy bardzo,machał łapkami i się kręcił aż pan dr miał problem by go wymierzyć. Dostałam skierowanie na badania genetyczne do Bydgoszczy,następna wizyta za miesiąc.
Zdjecie celebryty:

Sorki Ciotki, nie wyglądam jak George Clooney i nie miałem dziś dnia na bycie trofeum dla papparazzi Aha i koszykarzem nie będę,gdzie do ludu z takim wzrościkiem 2,72 cm ech,szkoda.
Hehe duży już. Gratuluję
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:11   #845
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez Doorisska Pokaż wiadomość
No wiec tak: Jestem z Chorzowa, studiuję język chorwacki, mój narzeczony pracuje jako kucharz w restauracji Owszem, jak na te czasy będę dość młoda mama, ale to nie jest wpadka. Mamy mieszkanie, warunki są Zdecydowaliśmy się w grudniu na dziecko, jednak nie spodziewaliśmy się ze uda się za pierwszym razem! Myśleliśmy ze trochę się postaramy :p
Co do objawów to mam różnie. Zaczęło się oczywiście od braku okresu, potem częste "chce mi się siku", ból piersi, dwa razy nudności, gorączka teraz ból głowy. Oczywiście nie wszystko na raz. Każdego dnia dokucza mi coś innego.
Następna wizytę mam 9.02 i mam nadzieje ze juz wszystkiego się dowiem
Hej ja też że śląska i też mam termin na koniec września. Zazdroszczę męża który coś robi w domu, mi teraz gdy staram się jeść pięć razy dziennie gotowanie zajmuje sporą część dnia... A przy dziecku to dopiero będzie, jak jemu co innego, nam co innego, nie wiem jak sobie poradzę, ale do tego jeszcze trochę czasu na szczęście

Ale sobie pojadlam tych łazienek, jeszcze na jutro trochę zostało teraz po krótkiej drzemce mnie znowu mdli...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:12   #846
ania_2019
Rozeznanie
 
Avatar ania_2019
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Nuneaton
Wiadomości: 920
Send a message via Skype™ to ania_2019
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
No już po wizycie,maluch był ruchliwy bardzo,machał łapkami i się kręcił aż pan dr miał problem by go wymierzyć. Dostałam skierowanie na badania genetyczne do Bydgoszczy,następna wizyta za miesiąc.
Zdjecie celebryty:

Sorki Ciotki, nie wyglądam jak George Clooney i nie miałem dziś dnia na bycie trofeum dla papparazzi Aha i koszykarzem nie będę,gdzie do ludu z takim wzrościkiem 2,72 cm ech,szkoda.
Super ciesze sie ze wszystko dobrze.

Ja melduje sie po wizycie
Polozna mi sie trafila bardzo sympatyczna co mnie bardzo cieszy. I raczej cala ciaze bede widywala sie tylko z nia chyba ze bedzie na urlopie. A wiec zmierzyla mi cisnienie zmierzyla i zwazyla - 6 kg na plusie ale bmi 24.5 wiec nie najgorzej. Pobrali mi krew - na standardowe badania hiv itp i mocz.
W przyszlym tyg dostane list odnosnie usg (bede je miec za okolo 2 tygodnie ). I teraz wyglada to tak za 2 tyg oprocz usg beda robic mi badania odnosnie prawdopodobienstwa zachorowania dziecka na Downa. A w 16 tyg bede miec kolejna wizyte z polozna tym razem nie w szpitalu ale w takim centrum ktore znajduje sie 3 minutki piechota od mojego domu wiec sie ciesze i tam wlasnie beda odbywac sie moje wizyty z polozna przewaznie co 4 tygodnie. Tak wiec w 12 tyg mam usg w 16 spotkanie z polozna w rowno 20 znowu szpital - usg itd. Ze wzg na wysoka mase urodzeniowa moich poprzednich dzieci i sytuacje jaka miala miejsce przy porodzie z moim mlodszym synkiem polozna okreslila moja ciaze jako ciaze wysokiego ryzyka co szczerze mowiac mnie cieszy bo w razie gdybym czula sie zle itp to jak nawet pojade do szpitala z karta ciazy to beda mnie traktowac "inaczej" no i dzieki temu bede miala kolejne trzecie usg po 34 tyg ciazy ogolnie robia tu tylko 2 tak wiec czuje sie spokojniejsza bo sama polozna mi powiedziala ze na pewno nie dopuszcza do sytuacji bym rodzila po 41 tyg ciazy jak drugiego syna i jesli dzidzia bedzie duza to wywolaja porod wczesniej. Serduszka niestety nie moglam dzis posluchac ale juz za 2 tyg mam usg wiec jakos wytrzymam ogolnie zalozyla mi karte ciazy pytan zadala cale mnostwo. Dostalam wielka pake z ulotkami probkami kremow na rozstepy witamin herbat itd. W aptece mam odebrac 2 powitalne paczki (probki komsetykow dla niemowlat i mamy pieluszki itp) i dostalam aplikacje do wypelnienia dzieki ktorej przez okres ciazy i rok po nie bede placic za recepty i opieke dentystyczna bede miec za darmo. No i mam sporo roznych bonow na zakupy rzeczy dla dzidzi 50% znizki na zakup pampersow czy 20% na zakupy danym sklepie z art dzieciecymi itp.
Tak wiec mimo ze nie slyszalam serduszka czuje sie pozytywnie
ania_2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:13   #847
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Aaaaa dziewczyny i mam pytanie. Znacie jakieś programy do nauki angielskiego? Skoro już się lepiej czuję to chętnie bym wykorzystała ten czas i podszkoliła się.

Dzisiaj zabrałam się za czytanie 50 twarzy Grey'a. Muszę się sprężać bo lada moment premiera w kinie
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 17:19   #848
ania_2019
Rozeznanie
 
Avatar ania_2019
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Nuneaton
Wiadomości: 920
Send a message via Skype™ to ania_2019
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Kupilam sobie w polskim sklepie cheetosy ketchupowe jejku jakie dobre lata temu je ostatnio jadlam :p
ania_2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:22   #849
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

A ja w sumie to sama nie wiem jaki mam tydzien.
Wedlug OM mam na 30.09 (inne zrodla podaja 1.10). Lekarz mi jeszcze nie powiedzial.
Ale wiem ze do zaplodnienia doszlo 5-6.01. Wiec juz sama z tego glupia jestem
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:23   #850
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Licz wg om tygodnie
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:24   #851
ania_2019
Rozeznanie
 
Avatar ania_2019
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Nuneaton
Wiadomości: 920
Send a message via Skype™ to ania_2019
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez Doorisska Pokaż wiadomość
A ja w sumie to sama nie wiem jaki mam tydzien.
Wedlug OM mam na 30.09 (inne zrodla podaja 1.10). Lekarz mi jeszcze nie powiedzial.
Ale wiem ze do zaplodnienia doszlo 5-6.01. Wiec juz sama z tego glupia jestem
Jak wpisuje w kalkulatorze liczacym tp z daty zaplodnienia 6 styczen to pokazuje mi tp na 29 wrzesnia ale najpewniej bedzie po usg
ania_2019 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 17:24   #852
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez ania_2019 Pokaż wiadomość
Kupilam sobie w polskim sklepie cheetosy ketchupowe jejku jakie dobre lata temu je ostatnio jadlam :p
Aniu a ja mam faze na Monstery- te ziemniaczane chrupki-jem paczuszkę prawie co dzień na czczo i mnie mniej mdli
Przytyć nie przytyłam nic,raczej kilo w plecy jestem od pierwszej wizyty 12 stycznia.

Natomiast jakieś dwie godziny temu poczułam ogromną ochotę na rogala z żółtym serem i korniszonkami-obleciałam osiedle,w piekarni już nawet nie mieli,wreszcie dostałam w markecie rogalopodobną bułę twardą jak diabli z makiem. hmm...na bezrybiu i rak ryba
Zjadłam ze smakiem A rogale se kupię jutro,o!
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:25   #853
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Aaaaa dziewczyny i mam pytanie. Znacie jakieś programy do nauki angielskiego? Skoro już się lepiej czuję to chętnie bym wykorzystała ten czas i podszkoliła się.
A na jakim poziomie angielskiego jesteś?
Cytat:
Napisane przez Doorisska Pokaż wiadomość
A ja w sumie to sama nie wiem jaki mam tydzien.
Wedlug OM mam na 30.09 (inne zrodla podaja 1.10). Lekarz mi jeszcze nie powiedzial.
Ale wiem ze do zaplodnienia doszlo 5-6.01. Wiec juz sama z tego glupia jestem
Patrz wg OM, bo taki termin jest obowiązujący dla lekarzy. Nikogo nie interesuje kiedy była owulacja, bo to w sumie też żadna informacja.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:30   #854
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
A na jakim poziomie angielskiego jesteś?
Kiedyś spokojnie dla średniozaawansowanych, ale sporo pewnie zapomniałam, bo już dość długo nie szlifowałam.
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:32   #855
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Aaaaa dziewczyny i mam pytanie. Znacie jakieś programy do nauki angielskiego? Skoro już się lepiej czuję to chętnie bym wykorzystała ten czas i podszkoliła się.

Dzisiaj zabrałam się za czytanie 50 twarzy Grey'a. Muszę się sprężać bo lada moment premiera w kinie
Zbieram się również od dłuższego czasu by przyczytać te ksiażkę-mam koleżankę,która się dosłownie podniecała czytając kartke po kartce

Co do angielskiego ja się kiedyś 'bawiłam' w ESKK-ale to było w latach 90 tych.Zamiast programu polecić Tobie mogę ksiażkę Beaty Pawlikowskiej:
http://www.empik.com/blondynka-na-je...5648,ksiazka-p Czytasz i połykasz ten język
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:36   #856
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Oj Kochane, troszke polezałam, zebralam sie w sobie i dokonczylam obiad jak mi mdłości przeszły. Widzę, ze dolegliwości ciązowe ruszają u mnie pełną parą

oczarowana, ale mi kochana smaka na rogala narobilas
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:37   #857
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Kiedyś spokojnie dla średniozaawansowanych, ale sporo pewnie zapomniałam, bo już dość długo nie szlifowałam.
Zawsze możesz sobie kupić po prostu podręcznik+ćwiczenia (ważne, żeby miały odpowiedzi) i robić sama. Fajne książki ma też PONS (jeśli chodzi o gramatykę).
Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Zamiast programu polecić Tobie mogę ksiażkę Beaty Pawlikowskiej:
http://www.empik.com/blondynka-na-je...5648,ksiazka-p Czytasz i połykasz ten język
Wg mnie książki Pawlikowskiej są dobre dla totalnie początkujących, którzy szybko chcą złapać podstawy. Tam naprawdę się zaczyna od dzień dobry i do widzenia.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:41   #858
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

A ja znalazłam zdjęcia i się wam pochwale w jakich warunkach mogę rodzić :-P i w jakich rodziłam w 1 ciąży, a dokladnie to w tej " wannie " miałam wywoływane skurcze vez tych wszystkich kroplowek itd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1423071632775.jpg (23,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1423071642030.jpg (23,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1423071652272.jpg (29,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1423071664208.jpg (22,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1423071675931.jpg (25,7 KB, 16 załadowań)
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:45   #859
didi9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 482
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Dziewczyny, ja dziś spadłam w pracy ze schodów i sie poobijałam i bałam się, że coś się stało Bąbąblowi naszemu Ale akurat dziś byłam, na USG u cudownej Pani doktor-wreszcie znalazłam idealnego lekarza prowadzącego- i wszystko jest ok z dzidziolem, ma 1cm "wzrostu" (7 tydz. 3 dzień) i wielkie, głośno bijące serducho- zajmuje chyba 3/4 Jego powierzchni
Pani doktor radziła przyjmować Mamadha premium-wg niej najlepsze i pozwoliła zmniejszyć luteinę do 2x2 dziennie. Dostałam też w końcu zestaw badań do zrobienia (12 pozycji) i pozwolenie na delikatne przytulanie z Mężulkiem I czuję się super zaopiekowana! Acha, i mam już ustaloną datę USG genetycznego na 13 marca i Pani zaproponowała mi też poczytanie na temat badania PAPP.

Aaaa, pod Waszym wpływem dzis gotujemy z Mężulem żurek. Już pięknie pachnie, mniam

No i zamówiłam książkę Ciężarówką przez 9-miesięcy u mnie w księgarni pod blokiem za 34 zł i już się nie mogę doczekać, bo zapowiada się duuużo śmiechu Dzięki za polecenie jej!
didi9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 17:48   #860
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez didi9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja dziś spadłam w pracy ze schodów i sie poobijałam i bałam się, że coś się stało Bąbąblowi naszemu Ale akurat dziś byłam, na USG u cudownej Pani doktor-wreszcie znalazłam idealnego lekarza prowadzącego- i wszystko jest ok z dzidziolem, ma 1cm "wzrostu" (7 tydz. 3 dzień) i wielkie, głośno bijące serducho- zajmuje chyba 3/4 Jego powierzchni
Pani doktor radziła przyjmować Mamadha premium-wg niej najlepsze i pozwoliła zmniejszyć luteinę do 2x2 dziennie. Dostałam też w końcu zestaw badań do zrobienia (12 pozycji) i pozwolenie na delikatne przytulanie z Mężulkiem I czuję się super zaopiekowana! Acha, i mam już ustaloną datę USG genetycznego na 13 marca i Pani zaproponowała mi też poczytanie na temat badania PAPP.

Aaaa, pod Waszym wpływem dzis gotujemy z Mężulem żurek. Już pięknie pachnie, mniam

No i zamówiłam książkę Ciężarówką przez 9-miesięcy u mnie w księgarni pod blokiem za 34 zł i już się nie mogę doczekać, bo zapowiada się duuużo śmiechu Dzięki za polecenie jej!
To dobrze, że wszystko dobrze i że nic tobie i dzidziolowi się nie stało
I gratuluję serduszka
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:49   #861
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Zbieram się również od dłuższego czasu by przyczytać te ksiażkę-mam koleżankę,która się dosłownie podniecała czytając kartke po kartce

Co do angielskiego ja się kiedyś 'bawiłam' w ESKK-ale to było w latach 90 tych.Zamiast programu polecić Tobie mogę ksiażkę Beaty Pawlikowskiej:
http://www.empik.com/blondynka-na-je...5648,ksiazka-p Czytasz i połykasz ten język
Ja dopiero dzisiaj zaczęłam, ale od początku mi się podoba Też długo się zbierałam.

Pawlikowskiej mam gdzieś jedną z tych książek, muszę zajrzeć.

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Zawsze możesz sobie kupić po prostu podręcznik+ćwiczenia (ważne, żeby miały odpowiedzi) i robić sama. Fajne książki ma też PONS (jeśli chodzi o gramatykę).

Wg mnie książki Pawlikowskiej są dobre dla totalnie początkujących, którzy szybko chcą złapać podstawy. Tam naprawdę się zaczyna od dzień dobry i do widzenia.
Jakieś podręczniki mam jeszcze z czasów jak się uczyłam.

Dzięki. Coś wykombinuję

Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
A ja znalazłam zdjęcia i się wam pochwale w jakich warunkach mogę rodzić :-P i w jakich rodziłam w 1 ciąży, a dokladnie to w tej " wannie " miałam wywoływane skurcze vez tych wszystkich kroplowek itd
Extra warunki. Tak to można rodzić
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:50   #862
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Czyli mi wychodzi 30.09 lub 1.10.
Czyli 6ty tydzien
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:51   #863
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez didi9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja dziś spadłam w pracy ze schodów i sie poobijałam i bałam się, że coś się stało Bąbąblowi naszemu Ale akurat dziś byłam, na USG u cudownej Pani doktor-wreszcie znalazłam idealnego lekarza prowadzącego- i wszystko jest ok z dzidziolem, ma 1cm "wzrostu" (7 tydz. 3 dzień) i wielkie, głośno bijące serducho- zajmuje chyba 3/4 Jego powierzchni
!
Ojej, jak dobrze że nic wam nie jest! No ale nie ma tego złego bo znalazłaś lekarza, fajnie że masz zaufanie
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:52   #864
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez ania_2019 Pokaż wiadomość
Super ciesze sie ze wszystko dobrze.

Ja melduje sie po wizycie
Polozna mi sie trafila bardzo sympatyczna co mnie bardzo cieszy. I raczej cala ciaze bede widywala sie tylko z nia chyba ze bedzie na urlopie. A wiec zmierzyla mi cisnienie zmierzyla i zwazyla - 6 kg na plusie ale bmi 24.5 wiec nie najgorzej. Pobrali mi krew - na standardowe badania hiv itp i mocz.
W przyszlym tyg dostane list odnosnie usg (bede je miec za okolo 2 tygodnie ). I teraz wyglada to tak za 2 tyg oprocz usg beda robic mi badania odnosnie prawdopodobienstwa zachorowania dziecka na Downa. A w 16 tyg bede miec kolejna wizyte z polozna tym razem nie w szpitalu ale w takim centrum ktore znajduje sie 3 minutki piechota od mojego domu wiec sie ciesze i tam wlasnie beda odbywac sie moje wizyty z polozna przewaznie co 4 tygodnie. Tak wiec w 12 tyg mam usg w 16 spotkanie z polozna w rowno 20 znowu szpital - usg itd. Ze wzg na wysoka mase urodzeniowa moich poprzednich dzieci i sytuacje jaka miala miejsce przy porodzie z moim mlodszym synkiem polozna okreslila moja ciaze jako ciaze wysokiego ryzyka co szczerze mowiac mnie cieszy bo w razie gdybym czula sie zle itp to jak nawet pojade do szpitala z karta ciazy to beda mnie traktowac "inaczej" no i dzieki temu bede miala kolejne trzecie usg po 34 tyg ciazy ogolnie robia tu tylko 2 tak wiec czuje sie spokojniejsza bo sama polozna mi powiedziala ze na pewno nie dopuszcza do sytuacji bym rodzila po 41 tyg ciazy jak drugiego syna i jesli dzidzia bedzie duza to wywolaja porod wczesniej. Serduszka niestety nie moglam dzis posluchac ale juz za 2 tyg mam usg wiec jakos wytrzymam ogolnie zalozyla mi karte ciazy pytan zadala cale mnostwo. Dostalam wielka pake z ulotkami probkami kremow na rozstepy witamin herbat itd. W aptece mam odebrac 2 powitalne paczki (probki komsetykow dla niemowlat i mamy pieluszki itp) i dostalam aplikacje do wypelnienia dzieki ktorej przez okres ciazy i rok po nie bede placic za recepty i opieke dentystyczna bede miec za darmo. No i mam sporo roznych bonow na zakupy rzeczy dla dzidzi 50% znizki na zakup pampersow czy 20% na zakupy danym sklepie z art dzieciecymi itp.
Tak wiec mimo ze nie slyszalam serduszka czuje sie pozytywnie
Super, że wizyta udana i jeszcze tyle gadżetów

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Aaaaa dziewczyny i mam pytanie. Znacie jakieś programy do nauki angielskiego? Skoro już się lepiej czuję to chętnie bym wykorzystała ten czas i podszkoliła się.

Dzisiaj zabrałam się za czytanie 50 twarzy Grey'a. Muszę się sprężać bo lada moment premiera w kinie
Ja polecam oglądać filmy po angielsku i czytać książki.


Cytat:
Napisane przez didi9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja dziś spadłam w pracy ze schodów i sie poobijałam i bałam się, że coś się stało Bąbąblowi naszemu Ale akurat dziś byłam, na USG u cudownej Pani doktor-wreszcie znalazłam idealnego lekarza prowadzącego- i wszystko jest ok z dzidziolem, ma 1cm "wzrostu" (7 tydz. 3 dzień) i wielkie, głośno bijące serducho- zajmuje chyba 3/4 Jego powierzchni :
Pani doktor radziła przyjmować Mamadha premium-wg niej najlepsze i pozwoliła zmniejszyć luteinę do 2x2 dziennie. Dostałam też w końcu zestaw badań do zrobienia (12 pozycji) i pozwolenie na delikatne przytulanie z Mężulkiem I czuję się super zaopiekowana! Acha, i mam już ustaloną datę USG genetycznego na 13 marca i Pani zaproponowała mi też poczytanie na temat badania PAPP.

Aaaa, pod Waszym wpływem dzis gotujemy z Mężulem żurek. Już pięknie pachnie, mniam

No i zamówiłam książkę Ciężarówką przez 9-miesięcy u mnie w księgarni pod blokiem za 34 zł i już się nie mogę doczekać, bo zapowiada się duuużo śmiechu Dzięki za polecenie jej!
Dobrze, że tobie i maleństwu nic się nie stało



Udało mi się złagodzić mdłości naparem z imbiru. Polecam jeśli ktoś lubi jego intensywny smak
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:53   #865
kasiulaaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 286
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

No więc chciałam się dołączyć do wrześniowych mamusi dzisiaj byłam na usg 7 tydzień Witam wszystkie mamusie
kasiulaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:54   #866
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiulaaa91 Pokaż wiadomość
No więc chciałam się dołączyć do wrześniowych mamusi dzisiaj byłam na usg 7 tydzień Witam wszystkie mamusie
Witamy u gratulacje napisz coś więcej o sobie
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:55   #867
ania_2019
Rozeznanie
 
Avatar ania_2019
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Nuneaton
Wiadomości: 920
Send a message via Skype™ to ania_2019
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiulaaa91 Pokaż wiadomość
No więc chciałam się dołączyć do wrześniowych mamusi dzisiaj byłam na usg 7 tydzień Witam wszystkie mamusie
Gratulacje witamy
ania_2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:55   #868
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Ja polecam oglądać filmy po angielsku i czytać książki.
Ja też uważam że to najlepsza opcja, ale najtrudniejsza bo nie ma taryfy ulgowej jak w podręcznikach. Język jest taki, jaki jest i trzeba się z tym zmierzyć.
A najgorsze w nauce samemu jest zebranie tyłka i systematyczność. Jak się chodzi na kurs to chociaż z chciwości człowiek chodzi (na zasadzie zapłaciłam to trzeba iść).
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 18:02   #869
kasiulaaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 286
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

No więc kończę 5 rok studiów do tego praca na 1/2 etatu ( obecnie l4 )
od października jestem szczęśliwą mężatką.
to moa druga ciąża. pierwsza zakończona niepowodzeniem.. puste jajo płodowe ( sierpień 2014 ) odczekaliśmy 3 miesiące i na nowo zaczęliśmy się starać o maluszka i się udało.
nie mogę w to uwierzyć i wszystko dla mnie jest "nowe"
Bardzo się cieszę
kasiulaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 18:11   #870
AaaMarta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 064
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiulaaa91 Pokaż wiadomość
No więc chciałam się dołączyć do wrześniowych mamusi dzisiaj byłam na usg 7 tydzień Witam wszystkie mamusie

Witaj


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
AaaMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-26 11:55:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.