Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-06, 12:08   #841
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
sorry ale fryzury w stylu emo i w ogole ten styl emo jak dla mnie jest strasznie obciachowy. ale to kwestia gustu

dzikei za wyrazenie opinii
jednak od niej zdecydowanie bardziej przyda mi sie informacja o tym, gdzie mozna sie tak obciachowo obciac, wiec jezeli wiesz to podziel sie plizz ta wiedza

ponawiam pytanie
kto i gdzie w kraku dobrze robi takie cuda na glowie?
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 22:10   #842
ulablaut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dzięki, udało mi się w MS picture manager..
W Strefie Fryzur podcinali mi tylko grzywkę i 1 cm na całości, przedtem była próbna fryzura w dwóch wersjach a potem jeszcze kupiłam jakieś kosmetyki do włosow więc do końca nie jestem pewna co ile kosztowało. Nie będę wprowadzac w błąd. A co do czesania: w Strefie i w Kublin & Berendowicz próbne czesania 70 zł, słubne od 120.. W pasażu Bielaka próba 45 i ślubne 100. Te moje przygody ze ślubna fryzurą objęły teą koloryzację.. Ale moze opiszę po kolei całą historię - ku przestrodze Za późno zaczęłam szukac fryzjera ale w ko ncu miała szczęście.
Na początku trudno było znaleźć kogokolwiek - a to urlop, a to dzień wolnego, albo brak terminu. Pani która mnie maluje i doradzała przy zmianach w sukni (była zamówiona w Cymbeline ale chciałam żeby była inna niż w katalogu) (acha - panią znalazłam wg rad z wizażu.pl własnie - Magda Paluch, bardzo jestem zadowolona z tej współpracy) do farbowania poleciła mi salon Maniowskiego, ale ponieważ czeszą zbyt awangardowo, szukałam kogoś innego. i tak trafiłam do Kublin & Berendowicz, gdzie pani Renata Stryjewska uczesała mnie tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p. Renata 10.jpg (24,4 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Renata 11.jpg (19,2 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Renata 13.jpg (19,7 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Renata 20.jpg (17,1 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Renata 21.jpg (20,2 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Renata 22.jpg (19,0 KB, 143 załadowań)
ulablaut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 22:14   #843
toto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ulablaut - czekam w takim razie na Twoje zdjęcia - te na wystawie też pooglądam. Napisz jeszcze proszę ile kosztowała Cię próbna fryzura.
toto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 22:17   #844
ulablaut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Potem wybrałam sie do Maniowskiego gdzie moje włosy ufarbowano na jasno- rudo ( a miały był beżowo-platynowe, fryzjer tylko rzucił okiem i stwierdził, że wie o co chodzi, a potem zobaczyłam go znowu, kiedy niemal sie popłakałam widzac efekt w lustrze) potem w celu ratowania sytuacji, zrobiono zloty balejaż a potem szaro-zieloną płukankę. Kolezanki w pracy patrzyły na mnie z niesmakiem. Kosztowało 220 zł. Zadzwoniłam do Kublin 7 Berebdowicz, zeby zapytać pania Renate o mozliwosć poprawienia tego i okazało sie, że już nie pracuje. I przyszłabym w dniu slubu i nikt nie umiałby uczesać koka.. Miałam moment przerażenia. Zanleziono mi panią Magdę, która miała przyjść ekstra mnie uczesać. Próba wyglądała tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p. Magda 1.jpg (13,7 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Magda 2.jpg (15,7 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Magda 3.jpg (14,7 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Magda 4.jpg (14,4 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Magda 5.jpg (17,1 KB, 108 załadowań)
ulablaut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 22:26   #845
ulablaut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ponieważ źle czułąm sie z tym co miałam na głowie (70 zł próba, od 120 właściwe czesanie slubne), szukałam dalej. Zajrzałam do Herberwa i tam polecili mi panie ze Strefy Fryzur w Galerii Krakowskiej. umówiłam sie do p. Eweliny. Równocześnie od pani Beaty Oleś (też znalazłam ją w tym poratlu - zrobiła mi wtedy cudowny balejage, 2 kolory + henna za 110 zł) dostałam namiar na pania Danusię Płatek z Pasażu Bielak. I miałam dylemat co zrobić. I umowiłam się w obu miejscach mówiąc uczciwie obu, że wybiore lepszą fryzurę. Najpierw była pani Ewelina - bardzo sympatyczna i profesjonalna. Po tym czesaniu juz się nie denerwowałam, bo było dość fajne, zwłaszcza to z "loczkami" mi się podobało:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p. Ewelina 10.jpg (21,0 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Ewelina 11.jpg (21,6 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Ewelina 12.jpg (23,1 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Ewelina 20.jpg (16,4 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Ewelina 21.jpg (20,7 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Ewelina 22.jpg (20,2 KB, 109 załadowań)
ulablaut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 22:27   #846
toto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Nie wiem jak Tobie, ale mi bardziej podobasz się w tej fryzurze drugiej z loczkami
toto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 22:31   #847
ulablaut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Mam nadzieję, ze osoby które nudzi moje opowiadanie nie denerwuja sie tylko po prostu nie czytają.. )
We wtorek poszłam do pasażu Bielaka, do pani Danusi - próba 45, czsania 100. I w 45 minut powstało na mojej głowie uczesanie, które ujęło mi lat, dodało uroku i było super dopracowane. I to dzis na tyle bo musze jechać do pracy.. Ciekawa jestem co wy sądzicie o tych wszystkich fryzurach. Mojej decyzji juz i tak nie zmienię bo ślub za 2 dni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p. Danusia 1.jpg (25,4 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Danusia 2.jpg (24,3 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Danusia 3.jpg (25,5 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p. Danusia 4.jpg (15,4 KB, 100 załadowań)
ulablaut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 22:38   #848
toto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

No ta ostatnia fryzura rzeczywiście jest godna podziwu! Bardzo misterna robota...
toto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 17:23   #849
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

....
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 17:26   #850
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez jenesaispas Pokaż wiadomość
Ja polecam salon Louise na ul. Balickiej 18. Chodzę tam od prawie roku, obcinały mnie i farbowały chyba wszystkie (4) pracujące tam panie i nigdy nie wyszłam zawiedziona. Wczoraj pani Ania "naprawiała" mi na głowie to co zepsuła inna fryzjerka (raz się skusiłam i weszłam do salonu Kler w Galerii Krakowskiej - nie polecam) i oczywiście fryzurka mi się podoba No i niedrogo, płaciłam 35 zł z myciem i układaniem (średniej długości włosy). Strzyżenie z farbowaniem Wella Color Touch kosztowalo mnie zawsze ok. 120 zł. Panie są bardzo miłe, słuchają co się do nich mówi, nie realizują na głowie swoich wizji jeśli mówię im co chcę a jednocześnie pomagają i podpowiadają jak człowiek jest niezdecydowany. Tak więc można iść z konkretnym pomysłem lub można zdać się na nie. Tak właśnie lubię. A przy okazji salon jest bardzo ładnie urządzony, z tego co podpatrzyłam to używają głównie kosmetyków z Welli i L'Oreala.
A czy pracują tam styliści czy tylko fryzjerzy? Bardzo jestem ciekawa, bo zawsze wolę oddać się w ręce stylisty... Jednak ta cena za Colour Touch (też wybieram te usługę) ze strzyżeniem bardzo mnie kusi.....???
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:48   #851
pookerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 12
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda Pani Ewa z salonu na Galla Nie jestem z Krakowa a zamierzam sie tam wybrac
pookerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 15:21   #852
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Najstarsza fryzjerka w salonie, poznasz ma chyba teraz balejażna głowie, w kolorach rudych, z tyłu krócej z przodu chyba wypuszczone pasemko
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 17:08   #853
pookerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 12
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dzieki wielkie za info Mam zamiar sie wybrać tam w pzryszłym tygodniu tylko dalej nie wiem do kogo iść czy do Agnieszki czy Ewy Ale mam jeszcze ponad tydzień do namysłu:P
pookerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 17:13   #854
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja chodzę do Pani Ewy i polecam, pomaga mi zapuścić moje kudły ale p. Agnieszka teżma dobre opinie.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 17:37   #855
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Question

Witam dziewczynki buszowałam w wyszukiwarce, ale opinii jest mało, nawet bardzo mało otóż jestem z krk i ścinałam się w Expanderze na ul. Długiej najpierw u Marii potem u Alony. Właściwie byłam na równi (bardzo) zadowolona z obu ścięć, ale teraz zamierzam się udać na kolejne ścięcie za niedługo i nie wiem kogo mam wybrać (chce ściąć włosy a'la Victoria Beckham)
Od koleżanki słyszałam że świetnie ścina też chłopak który tam pracuje, Dawid o ile sie nie mylę..
Czekam na wasze opinie
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."

Edytowane przez mały_groszek
Czas edycji: 2007-06-11 o 22:09 Powód: dubel.
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 17:49   #856
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Expander w Krakowie an ul.Długiej - do kogo??

Po pierwsze:przenoszę na podforum "Dobry fryzjer"
Po drugie:łączę z wątkiem "Dobry fryzjer w Krakowie"
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 18:23   #857
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Uwielbiam zmieniać fryzjera i tak mi sie nazbierało doświadczeń :

-Norbert w Norbi na Kazimierzu-świetnie obcina krótkie fryzurki,moja mama była zachwycona,ja mam dłuższe i musze powiedzieć że nie ie jest to stylista-raczej dobry rzemieślnik,włosy sie ładnie układają warto iść do niego jak sie ma własną koncepcję,współpracuje z klietem
-Zuza na Dolnych Młynów(ale nie w Atelier tylko dalej ),bardzo ładne kolorki robi włosy ścina poprawnie zaledwie ale warto sie na sam kolor wybrać,potrafi doradzić
-Oskar w Atelier na Pędzichowie-bardzo dobrze obcina,i damskie i męskie fryzury,fajnie czesze,wyszłam zadowolona mimo że planowałam mieć coś inneg na głowie
-Grzegorz w Ekspanderze(chyba tam jż nie pracuje) też ładne cięcie,włosy sę bardzo długo dbrze układają,ale mam wrażenie że wszystkim dziewczynom proponuje to samo właściwie z małymi modyfikacjami.
i to by było na tyle pozytywnych doświadczeń bo lista negatywnych jest dużo dłuższa ,ale powyższe aresy sa sprawdzone;przetestowane i polecane z czystym sumieniem
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 07:15   #858
midzikk
Raczkowanie
 
Avatar midzikk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja też byłam w zeszłym roku w Expanderze na Długiej, zachęcona przez koleżankę i jej piękną nową fryzurkę obcinał mnie właściciel i niestety to był pierwszy i ostatni raz tam jak tam poszłam mam naturalnie kręcone włosy i chciałam, żeby obciął tak, żeby się fajnie układały i żeby się pozbyć zniszczonych końcówek po zimie. I co się okazało?? Pan miał wizję, zrobił mi fryz ala Victoria Beckham właśnie i może to wyglądało dobrze, ale to fryzura kompletnie nie dopasowana do moich włosów!! Musiałam długi czas dzień w dzień prostować włosy A na koniec pan mi powiedział, że NATURALNIE KRĘCONE WŁOSY SĄ OKROPNE!!!!!! Tak więc zdecydowanie odradzam wizytę tam osobom z loczkami!!
midzikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 12:22   #859
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez pookerek Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie za info Mam zamiar sie wybrać tam w pzryszłym tygodniu tylko dalej nie wiem do kogo iść czy do Agnieszki czy Ewy Ale mam jeszcze ponad tydzień do namysłu:P
Byłam na Galla w ubiegłym tygodniu i z tego, co wiem pani Ewa jest obecnie na urlopie, choć nie wiem dokładnie do kiedy, więc lepiej się upewnij

Równocześnie pragnę przyłączyć się do peanów na cześć tego zakładu. Ścinała mnie pani Ewelina i jestem bardzo zadowolona. Nie robiłam niczego szczególnego, klasyczne cieniowanie, ale mam złe doświadczenia z fryzjerami i ich "wizjami" dlatego jestem szalenie miło zaskoczona: pani Ewelina zasugerowała kilka "ulepszeń" tego, co wymyśliłam, ale o wszystko mnie pytała, doradzała i zrobiła dokładnie tak, jak chciałam. I ta cena...25 zł za strzyżenie - raj Serdecznie polecam.
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 15:19   #860
pookerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 12
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Jutro właśnie wybieram sie do siostry do Krakowa i zamierzam iść do galla sie umówic A czy ten fryzjer znajduje się w uliczce gdzie jest także szpital? Bo sostra była szukać i mówi że nie widziała tam żadnego fryzjera, a była na ulicy Galla.
pookerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 15:58   #861
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

tak, tam, ale po drugiej stronie ul. Kijowskiej, tzn jak idziesz od rynku, to po prawj stronie od Kijowskiej jest ta dobra połowa Galla
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 20:47   #862
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez pookerek Pokaż wiadomość
Jutro właśnie wybieram sie do siostry do Krakowa i zamierzam iść do galla sie umówic A czy ten fryzjer znajduje się w uliczce gdzie jest także szpital? Bo sostra była szukać i mówi że nie widziała tam żadnego fryzjera, a była na ulicy Galla.
Dokładnie Galla 10, na tej ulicy jest tylko jeden zakład fryzjerski, napewno trafisz. I szpital na Galla i owszem jest, ale jak pisze poprzedniczka to nie ta "połowa" ulicy. Bo Galla przecina Królewska zdaje się
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 13:32   #863
pookerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 12
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Wczoraj własnie bylam i trafiłam Pani Ewy nie było bo jest na urlopie i juz miala pozajmowane wszystkie terminy na przyszły tydzień<wow> wiec naprawde musi byc dobra Ale całe szczescie udało mi sie wcisnąć na czwartek na godz. 12.00 Mam nadzieje ze bede zadowolona z nowej fryzury Napisze jak było
pookerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 20:47   #864
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: fryzjer kraków

A ja polecam świetny salon studio....
Naprawdę warto odwiedzić ...

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-09-18 o 21:05 Powód: reklama
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 14:54   #865
jolantajurczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Hej, ja bym chciała wiedzieć gdzie i kto w krakowie strzyże brzytwą albo nożem chińskim,
swego czasu byłam tak ścinan we wrocławiu i było rewela. w k-ie nie znalazłam
jolantajurczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 19:15   #866
złyel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

przejrzałam w poszukiwaniu dobrego fryzjera 10 stron tego wątku, potem wymiękłam... dlatego jeśli już ktoś podobnie sformułował pytanie, to przepraszam i proszę o odesłanie na właściwy post
tak więc szukam fryzjera, który SłYSZY co się do niego mówi, i stosuje się do sugestii klientki. interesuje mnie salon, który nie poprzestaje na balejage i cieniowaniu, ponieważ chcę zrobić sobie fryzurę nieco awangardową, ale nie znalazłam też takiej w katalogach - więc to że fryzjer podążać może za modą też nie da mi pewności, że wreszcie wyjdę z salonu zadowolona. jeśli jesteście wymagające i wiecie czego chcecie, to polećcie mi proszę taki salon, w którym fryzjer zrozumie koncepcję, podchwyci styl, i w którym ogólnie jest przyjemnie
złyel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 19:30   #867
ossirisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 290
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Hej, ja bym chciała wiedzieć gdzie i kto w krakowie strzyże brzytwą albo nożem chińskim,
swego czasu byłam tak ścinan we wrocławiu i było rewela. w k-ie nie znalazłam
Podpinam się do pytania
Miałam kiedyś robione włosy brzytwą i poprostu rewelka!!W życiu mi się lepiej nie układały

BTW wie ktoś może o zakładzie fryzjerskim na Wrocławskiej?Mają teraz promocje.
ossirisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 09:45   #868
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez jolantajurczak Pokaż wiadomość
Hej, ja bym chciała wiedzieć gdzie i kto w krakowie strzyże brzytwą albo nożem chińskim,
swego czasu byłam tak ścinan we wrocławiu i było rewela. w k-ie nie znalazłam
Swego czasu jak chodziłam do zakładu fryzjerskiego Empire na Dobrego Pasterza, panie strzygły mnie brzytwą ( metoda cieniowania na gumki plus brzytwa). Ale tylko kilka razy, potem nie wiadomo czemu przerzuciły się na zwyczajne nożyczki Jak jest teraz, nie wiem.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 10:13   #869
electra
Raczkowanie
 
Avatar electra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 139
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

a ja znowu - bo chyba juz kiedys to robiłam-polecam marie z expandera na dlugiej - jestem jej wierna od lat (no zdarzaly sie małe skoki w bok, ze wzgledu na chcec zaoszczedzenia ale zawsze wracałam z pokorą). jest super stylistką, ma wizję i strzyże naprawde fachowo. no i uwielbia swoja prace sama proponuje fryzurke i nie czeka na sugestie. no i świetnie farbuje włosy(ja mam zazwyczaj balejaż), to jedyna fryzjerka, u której nie boje sie zafarbowac (moje wlosy sa dosyc toporne na koloryzacje)
jedynym minusem jest cena - ostatnio jeszcze podrożało, bo marie została głowna stylistka w salonie. z expandera moge tez polecic alone - jest troche tańsza a tez fajnie strzyże - trafiłam do niej w sytuacji awaryjnej na podcięcie grzywki, gdy marie była na urlopie, a ja musiałam podciąc grzywę na już. generalnie sa to fryzjerki z inwencja, potrafia dopasowac kolor i fryzure do główki a dla mnie to bardzo ważne.
electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 19:13   #870
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Przedłużanie włosów w Krakowie.

Czy znacie sprawdzone salony fryzjerskie gdzie przedłużają włosy włosami naturalnymi na metodę tzw.Micro Ringi?
Bardzo proszę o pomoc!
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.