Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-08, 13:56   #841
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Hej

Ja dziś cały dzień spędzam pod kocykiem,dostałam okres i mimo,że nigdy ogromnych bólów nie mam to i tak czuję się nieswojo

I pachnę sobie HC edt Na razie edp u mnie wygrywa,ale edt też sobie postawię na półeczce I mimo,że to przez Noska to nie nazwę jej tak brzydko jak ona mnie wczoraj
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 14:02   #842
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

o matulu jakie mam piekne wlosy nalozylam maske alfaparf, na to turban z recznika i do wanny. po kapieli zmylam maske chociaz tak sie wsiakla ze w ogole nie bylo jej czuc na wlosach.
a jakie mam teraz miekkie i jedwabiste wlosy... chyba znalazlam idealna maske dla sibie. przy IR nawilzenie bylo odczuwalne ale wlosy byly spuszone. a teraz - gladkie, lsniace, koncowki pieknie skrecone. uch ach

a jaka dzis mialam przygode z lola edp normalnie o jeden psik za daleko zaaplikowalam sobie zbyt duzo pachnacej lolity, w zwiazku z czym caly ranek umieralam nie majac mozliwosci zmycia zapachu z siebie. autentycznie umieralam dopiero jak zapach troche zwietrzal to docenilam jego piekno. juz wiem, ze max dwa psiki a nie trzy, jak sobie hojnie rano zaaplikowalam
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei

Edytowane przez zizou
Czas edycji: 2008-11-08 o 14:08
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 14:10   #843
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

a ja mam problem z wybraniem tematu na metodologię badań psychologicznych macie jakieś pomysły? co ja bym mogła potem badać? aha, nie wolno mi w temacie użyć słowa "wpływ" itp, bo wskazują na to, że ten wpływ czy coś tam innego, jest. I wtedy już nikt podobno nie chce tego czytać

u kumpeli w grupie koleś sprawdzał kto jaki temat wymyślił i razem z nią wymyśliłam "Zabiegi kosmetyczne a samopoczucie kobiety" ona jeszcze dopisała "efekt placebo" i koleś odrzucił temat stwierdził, że nie może wspomnieć o placebo, poza tym pewnie nie ma za wiele literatury na ten temat... ogólnie jedyny (z 30 podanych tematów), który zaakceptował to "wychowanie słyszących dzieci przez głuchoniemych rodziców"... nie dość, że muszę wymyślić temat, który nie wiadomo czy mu się spodoba, to musze od razu napisać wstęp
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 14:11   #844
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Aha, widziałam w SP Hypnose (tusz) za 65zł. Isa coś dla Ciebie
O Ciekawe czy w Krk. też są, ale ja kupiłam już MF 2000 Calorie

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Hej

Ja dziś cały dzień spędzam pod kocykiem,dostałam okres i mimo,że nigdy ogromnych bólów nie mam to i tak czuję się nieswojo
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 14:17   #845
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Vibesko chyba były, ale ja głównie na perfumy patrzyłam, a nie na kolorówkę
Aha, widziałam w SP Hypnose (tusz) za 65zł. Isa coś dla Ciebie
Dlaczego u mnie nie ma SP
Polecę jutro do Sephory, obejrzę czy są jakieś fajne zestawy :p


Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Hej

Ja dziś cały dzień spędzam pod kocykiem,dostałam okres i mimo,że nigdy ogromnych bólów nie mam to i tak czuję się nieswojo

I pachnę sobie HC edt Na razie edp u mnie wygrywa,ale edt też sobie postawię na półeczce I mimo,że to przez Noska to nie nazwę jej tak brzydko jak ona mnie wczoraj
Biedactwo

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
o matulu jakie mam piekne wlosy nalozylam maske alfaparf, na to turban z recznika i do wanny. po kapieli zmylam maske chociaz tak sie wsiakla ze w ogole nie bylo jej czuc na wlosach.
a jakie mam teraz miekkie i jedwabiste wlosy... chyba znalazlam idealna maske dla sibie. przy IR nawilzenie bylo odczuwalne ale wlosy byly spuszone. a teraz - gladkie, lsniace, koncowki pieknie skrecone. uch ach

a jaka dzis mialam przygode z lola edp normalnie o jeden psik za daleko zaaplikowalam sobie zbyt duzo pachnacej lolity, w zwiazku z czym caly ranek umieralam nie majac mozliwosci zmycia zapachu z siebie. autentycznie umieralam dopiero jak zapach troche zwietrzal to docenilam jego piekno. juz wiem, ze max dwa psiki a nie trzy, jak sobie hojnie rano zaaplikowalam
Ja też mam śliczne włosy, właśnie umyłam je i odżywiłam Matrixami, nałożyłam play balla i są śliczne
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 14:50   #846
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Nie piszcie już może nic o roświetlaczu Manhattan ?
Prze Rzyrafkę wczoraj go wypatrywałam ale nie ma go u mnie
A Rzyrafka to kusicielka
Ech, no nie dość że ten zakwas mnie męczy to jeszcze mnie tu leją
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
A ja siedzę w domu i pracuję.
Za chwilę trochę się porolniczę na dzisiejszą imprezę.
Widziałam się z Em na targach
Też się rolniczę - użyłam zakupionej maski mojej kochanej glinki zielonej i zafarbowałam włosy szamponetka Joanny
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O Ciekawe czy w Krk. też są, ale ja kupiłam już MF 2000 Calorie
A nie pisałaś przypadkiem że on Ci tak średnio pasuje? Może mni się pomieszało.

Z targów wróciłam bogatsza o:
2 lakiery do paznokci- przecudny granat OPI (Lańsko dla Em ) i czarny bezdrobinkowy Crisline- świetnei kryje a kosztował tylko 13,50
2 maski- ziajową zwężającą pory (dostałam opaskę na włosy gratis ) i Argiletz w nowej wersji i nazwie. Przestarszyłam się trochę przed chwilą bo zapach ma zupełnie inny niż ta stara (znaczy nie śmierdzi błotkiem a jest właściwie bezzapachowa) na szczęście działanie tak samo cudowne.
No i perełkę mam- pędzel do masek kozłowski
Tylko zapomniałam kupic to po co przyszłam- kremiku BanDi. Latałam tak jakoś chaotycznie i w końcu zapomniałam go kupić i teraz musze szukać nawilżacza.

A na targach minerałów nabyłam 2 pary kulek do zrobienia kolczyków, muszę jeszcze odwiedzić pracownię żeby mi je skręcili bo akurat nie mieli matowych srebrnych kuleczek

Tak więc należą mi się gratulacje bo nie skusiłam się na zaden cień IB

To idę się malować na bibę, do jutra (bo pewnei jak zwykle wrócę ok południa )
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 16:23   #847
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
jestes na dobrej drodze do nalogu
E tam. Chociaż od wczoraj wieczorem zdążyłam stworzyć listę 6-ciu zapachów, które chętnie kupiłabym dziś, z czego 4 w ciemno.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Załatwiłam w końcu temat pracy lic. Temat: "Samorząd II i III RP - porównanie." No to teraz się zacznie jazda z pisaniem
Brzmi dość obszernie. Ja musze podać za tydzień temat magisterki na jednym kierunku, a jeszcze go nie wymyśliłam.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O Ciekawe czy w Krk. też są, ale ja kupiłam już MF 2000 Calorie
Kup na zapas.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 16:26   #848
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A nie pisałaś przypadkiem że on Ci tak średnio pasuje? Może mni się pomieszało.
Hypnose? Z początku tak, nie pasował mi, ale jak tak po tygodniu trochę zgęstniał to go pokochałam Niestety dość szybko zaschnął w porównaniu z innymi(tańszymi) tuszami

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Brzmi dość obszernie. Ja musze podać za tydzień temat magisterki na jednym kierunku, a jeszcze go nie wymyśliłam.


Kup na zapas.
ice nie podkuszaj mnie tu
A temat pracy jest obszerny owszem, ale jak zrobię plan pracy to wtedy zobaczymy co mi promotorka powie. Jeszcze mi mówiła żebym dodała do pracy mapki itp. więc chyba ze 100 stron by mi mogło nawet wyjść a wystarczy mi 40
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 16:56   #849
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
o matulu jakie mam piekne wlosy nalozylam maske alfaparf, na to turban z recznika i do wanny. po kapieli zmylam maske chociaz tak sie wsiakla ze w ogole nie bylo jej czuc na wlosach.
a jakie mam teraz miekkie i jedwabiste wlosy... chyba znalazlam idealna maske dla sibie. przy IR nawilzenie bylo odczuwalne ale wlosy byly spuszone. a teraz - gladkie, lsniace, koncowki pieknie skrecone. uch ach
zizou, a mogłabyś podać jakiś link do tej maski? Co prawda w tej chwili włosowo jestem zaspokojona, ale pomyślę nad nią w przyszłości, skoro taka fajna
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 16:59   #850
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Hexxano, zrobiłam dla ciebie zdjęcie pudru, wydaje mi się że kolor jest bardzo dobrze oddany, przynajmniej na moim monitorze
To jest dokładnie ten puder: http://www.sephora.pl/klub/nowosci/nowosc/?prodId=6235

Wiem że pewnie do takiego 100% mineralnego dużo mu brakuje, niemniej jednak mi bardzo pasuje, najważniejsze że trzyma długo mat bo moja skóra, choć z natury bardzo sucha teraz zaczęła się przetłuszczać (zimno na dworze a w środku wszędzie ogrzewanie na maksa). Niedawno kupiłam też ten nowy "mineralny" L'oreal matujący i tamten to porażka...nie dość że tym niby " z naturalnego włosia' pędzelkiem podrapałam i podrażniłam sobie twarz, to sam puder, choć kolor ma idealnie jasny niestety z matującym ma niewiele wspólnego U mnie ładnie wyglądał mniej więcej jakąś godzinę, potem zrobiło się ciasto Niestety, poleci do siostry, jej wszystko pasuje.
Lizzie bardzo dziekuje za zdjecie i opis
Jakis czas temu pojawilo sie halo wokol kosmetykow mineralnych i teraz gdzie tylko moga wciskasja tez nazwe,ktora najczesciej niewiele ma wspolnego z mineralami.
Jezeli chodzi o nowosc Clinique to wyglada na dosc porzadny puder,w ktorym zostaly zminimalizowane zapychacze a sa skladniki,ktoer odpowiadaja za nawilzenie i matowienie-kombinacja pozwala dopasowac sie do potrzeb skory.Do tego puder bedzie trzymal sie dobrze skory i optycznie wygladzac

Kolor jest w sam raz i widze ze nieco podobny do Superpowder - No. 07 Matte Neutral-ktorego zuzylam kilka opakowan ale znudzil mi sie i szukam czegos nowego.

Jeszcze raz dziekuje i dzieki Tobie wciagam ten puder na moja MH
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 17:05   #851
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Lizzie bardzo dziekuje za zdjecie i opis
Jakis czas temu pojawilo sie halo wokol kosmetykow mineralnych i teraz gdzie tylko moga wciskasja tez nazwe,ktora najczesciej niewiele ma wspolnego z mineralami.
Jezeli chodzi o nowosc Clinique to wyglada na dosc porzadny puder,w ktorym zostaly zminimalizowane zapychacze a sa skladniki,ktoer odpowiadaja za nawilzenie i matowienie-kombinacja pozwala dopasowac sie do potrzeb skory.Do tego puder bedzie trzymal sie dobrze skory i optycznie wygladzac

Kolor jest w sam raz i widze ze nieco podobny do Superpowder - No. 07 Matte Neutral-ktorego zuzylam kilka opakowan ale znudzil mi sie i szukam czegos nowego.

Jeszcze raz dziekuje i dzieki Tobie wciagam ten puder na moja MH
Nie ma za co, cieszę się że mogłam pomóc Też w sumie nie spodziewałam się po nim że będzie super naturalny i w całości składał się z minerałów, ale masz rację, to porządny puder o dość dużym kryciu, ale niewidoczny na twarzy. Też przez kilka lat używałam Superpowder ale w odcieniu 01 i ten nowy wydaje mi się trochę jaśniejszy i mniej różowy niż Superpowder.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 17:15   #852
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Witam Was Dziewczyny
Hexanko, dawno Cię tu u nas nie było, bardzo się cieszę, że wreszcie znalazłaś chwilę by nas odwiedzić

Melduję, że u mnie powoli życie wraca na właściwe tory. Po wczorajszo-dzisiejszym szale zakupowym mam lekkiego kaca moralnego, ale jako że nasze kochane NK mnie rozgrzeszyły, odpuszczam sobie dalsze dywagacje na temat celowości niektórych nabytków

Właśnie wzięłam gorącą kąpiel, wypaćkałam się czekoladowym balsamem Aquoliny i zaczynam dalsze rolniczenie Na resztę wieczoru mam w planie tele-konferencję z Gayenką, Hosenką i Em .
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 17:19   #853
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Aguś pozdrów dziewczyny Mam nadzieję, że się świetnie bawią
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 17:20   #854
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Aguś pozdrów dziewczyny Mam nadzieję, że się świetnie bawią
Dziękuję, pozdrowię . Bawią się świetnie, szkoda że nas z nimi nie ma
Ale nic straconego, kolejny zlot planujemy u mnie
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 17:34   #855
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Nie ma za co, cieszę się że mogłam pomóc Też w sumie nie spodziewałam się po nim że będzie super naturalny i w całości składał się z minerałów, ale masz rację, to porządny puder o dość dużym kryciu, ale niewidoczny na twarzy. Też przez kilka lat używałam Superpowder ale w odcieniu 01 i ten nowy wydaje mi się trochę jaśniejszy i mniej różowy niż Superpowder.
01 z Superpowder nie znam ale porownujac do 07 to wedle zdjecia jest to jasny neutralny bez-taka mocno rozbielona kawa z mlekiem.Tez tak go odbierasz?
Pytam sie bo poki co nie przewiduje wycieczki do S.

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczyny
Hexanko, dawno Cię tu u nas nie było, bardzo się cieszę, że wreszcie znalazłaś chwilę by nas odwiedzić
Agnieszko dziekuje za mile powitanie zagladam jak tylko moge i mam na tyle czasu choc staram sie podczytywac Was na biezaco jednak praca,dom i inne zajecia nie pozwlaja mi na tyle swobody co kiedys jezeli chodzi o net

I oczywiscie zycze dobrej zabawy z dziewczynami

Milego weekendu zycze wszystkim

Mialam poimprezowac ale glowa mnie tak boli (i snuje sie po Wizazu)ze nawet tableki malo podzialaly chyba,ze bol moze minie...oby
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 17:43   #856
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Aguś o fajnie, przyda Ci się towarzystwo dziewczyn a ja teraz się doczekać nie mogę zlotu w Krk

Hexiu Tobie też miłego weekendu życzę

A mnie tak dziś roznosi jakaś energia, że też bym chętnie poimprezowała, wyszalała się i w ogóle
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 18:02   #857
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Też bym dziś chętnie poimprezowała, ale wygląda na to że nie ma innych chętnych.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 18:03   #858
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
01 z Superpowder nie znam ale porownujac do 07 to wedle zdjecia jest to jasny neutralny bez-taka mocno rozbielona kawa z mlekiem.Tez tak go odbierasz?
Pytam sie bo poki co nie przewiduje wycieczki do S.
W tej chwili już tego pudru nie mam, ale z tego co pamiętam był to właśnie dosyć jasny beż, w chłodnym odcieniu bo miał jednak w sobie taką małą kapkę różu. Do tego ciemniał mi w ciągu dnia na twarzy, niedużo, ale jednak. Zużyłam chyba ze 3 czy 4 opakowania a potem odkryłam Lucidity EL (ofkors dzięki Wizażowi) i Superpowder już więcej nie kupiłam.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 18:06   #859
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Isuś,Vibesko dzięki

Ja dziś zdecydowanie nie nadaję się na imprezy
Ale zaraz zrobię sobie pyszne kakao z baileysem
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 18:31   #860
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Skusiłam sie dziś na piling Perfecta Spa czekoladowo-kokosowy
Pachnie bardzo słodko, za chwilę pójdę wytestować go porządnie w kąpieli.

Czy któraś z Was używała micel Galenic'a?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.

Edytowane przez sleepy
Czas edycji: 2008-11-08 o 18:33
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 21:08   #861
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Skusiłam sie dziś na piling Perfecta Spa czekoladowo-kokosowy
Pachnie bardzo słodko, za chwilę pójdę wytestować go porządnie w kąpieli.
Będę czekać na relację Mój marcepanowy stoi nie otwarty już chyba z pół rokuJakoś nie mam do niego weny

Piję sobie drugie kakao z baileysem Pyyyycha
Wszyscy na imprezach?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 21:56   #862
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Heloł

My wlasnie sie zlotujemy ,pijemy winko i macamy kosmetyki sluchajac sobie muzyczki
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 23:13   #863
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Wszyscy na imprezach?
Niestety nie.

Ale rzeczywiście cicho tu dziś potwornie.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Heloł

My wlasnie sie zlotujemy ,pijemy winko i macamy kosmetyki sluchajac sobie muzyczki
Buziaki dziewczyny, bawcie się dobrze.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 23:52   #864
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

a ja wlasnie sprzątam po imprezie
znaczy zebralam tylko z grubsza szklanki do zlewu i resztki do lodówki
a resztek nadspodziewanie mało zostało - chyba dobre zrobilam jedzonko skoro zostało zmiecione
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 07:35   #865
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

O rany .......... ja dzisiaj umieram
Ale była impreza, połączenie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego

Było całkiem fajnie gdyby nie parę rozmów i parę rzeczy

Dziewczyny kochane, cieszę się że dobrze się bawiłyście, może i mnie uda się przyjechać na następny zlot
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 07:45   #866
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Ja niedawno wstałam i nie mogę patrzeć na moją twarz: znów mam jakiś wysyp gul Mam przesuszoną cerę, żel hialu. sobie nie radzi, jedynie biolipidowa Ziaja Calma mi trochę pomaga, ale też nie jest zbyt rewelacyjne Wyglądam jak potwór A w domu nie mam żadnej maseczki nawilżającej, jutro muszę się koniecznie obkupić w nawilżającą Under 20 i chyba wezmę z 5 podwójnych saszetek od razu

Gajuś fajnie, że spędziłyście miły wieczór, teraz pewnie jeszcze śpicie
Vibesiu ale wybawiłaś się?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 08:13   #867
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Będę czekać na relację Mój marcepanowy stoi nie otwarty już chyba z pół rokuJakoś nie mam do niego weny
peeling super ma słodki czekoladowy zapach i kokosowy olejek który dobrze natłuszcza skóre i nie ma potrzeby używania balsamu
może jest troche za mało 'ścierny' ale absolutnie mi to nie przeszkadza i przy najbliższej okazji kupie drugi- waniliowo-pomarańczowy
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 08:54   #868
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
zizou, a mogłabyś podać jakiś link do tej maski? Co prawda w tej chwili włosowo jestem zaspokojona, ale pomyślę nad nią w przyszłości, skoro taka fajna
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27342
niedawno zglosilam ja do KWC, nie ma zadnej opinii jeszcze


lize rany po wczorajszej imprezie. generalnie to bylo super - baby sie spily. a wiecie, jak zachowuja sie pijane kobiety TZ sie na mnie obrazil, spalam na kanapie w salonie [oczywiscie zanim zasnelam to juz switalo, bo ogladalam sobie jeszcze telewizje, robilam jedzenie, wychodzilam na taras - wszystko to staralam sie robic najciszej jak potrafie jednak mi chyba nie wychodzilo].
teraz kaca nie mam ale... potwornie mnie zawialo boli mnie szyja, prawy bark i ramie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 09:27   #869
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Dobry.

Strasznie się nie wyspałam, ale jakoś nie mogę już spać, ostatnio ciągle mam jakieś problemy ze snem. Za to leżę sobie i jedyne co skłania mnie do wstania z łóżka to wołanie o nawilżanie mojej cery. Zaraz muszę wysmarować czymś twarz.

Chcę gazetkę SP.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 09:35   #870
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Chcę gazetkę SP.
Witam i ja

też chcę tę gazetkę najchętniej z dużą ilością perfum w niezłej cenie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.