Suknia marzeń cz. III - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 23:12   #841
kotekMamrotek
Raczkowanie
 
Avatar kotekMamrotek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 173
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Mona83 Pokaż wiadomość
Dzięki pierwszy etap mam już za sobą, teraz tylko wkleić do painta i może uda mi się wkleić suknię do oceny

Oto ona , co myślicie?


sliczna.... wdzięczna, skromna a za razem pokazuje walory itp super wybór gratuluje
kotekMamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 05:24   #842
Millu
Raczkowanie
 
Avatar Millu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olkusz/Opole
Wiadomości: 73
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
jako, że to mój pierwszy post w tym wątku, mam nadzieję, że nie dubluję czyjegoś postu, ale wczoraj natknęłam się na przepiękne (moim zdaniem) suknie ślubne za rozsądną cenę (do 1000 zł) tylko, że na allegro. Niestety szyją oni suknie tylko w USA, a Polsce mają co prawda salony partnerskie ale nie mogą podać adresów Kupowanie suknie na allegro to jest spore ryzyko. Zapewniają oczywiście, że wypełniając ich formularz na pewno wszystko będzie w porządku, ale mimo tego ja mam obawy. Zresztą wiadomo, że nie każdemu dany model pasuje, a przekonać się można o tym dopiero przymierzając ją. Dlatego moje pytanie czy któraś Was natknęła się na firmę Temperamento? Wklejam jedną z ich aukcji, może ktoś ma jakieś doświadczenie z tym użytkownikiem, albo widział dany model w jakimś salonie? Najgorzej boli mnei to, że nie mogą podać adresów salonów partnerskich, bo są zobowiązani tajemnicą handlowa
http://www.allegro.pl/item538749251_...peramento.html

Mieszkam w USA i sprawdziłam na kilku tutejszych forach i nikt nie słyszał o firmie Temperameto. Oni w swojej reklamie podają, że współpracują z siecią salonów i prowadzą sklep internetowy na rynku amerykańskim.
Nie ma takiego sklepu, no chyba, że działają pod inną nazwą.
Myślę, że mniej zaryzykujesz dając suknię do uszycia jakiejś sprawdzonej krawcowej, bo wtedy masz wpływ na wybór materiału na przykład.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Wymiary to standardowe 42 z tendencja do "braku talii" - po babci
Dzis zmierzylam wszystkie sukienki jeszcze raz
i zdecydowalam sie, bo wygladalam najpiekniej w tym wlasnie modelu (pani w salonie od razu powiedziala ze w tej bedzie mi najladniej i naprawde miala racje). Mama i kolezanka potwierdzily jej zdanie, a mi sie wydawalo ze wygladalam najszczuplej

Dolaczam zdjecie mojej sukni - niestety na modelce, gdyz za nic w swiecie Pani nie pozwolila na robienie zdjec
moja suknia bedzie biala i troszeczke w innym miejscu bedzie upiecie niz na zdjeciu, bardziej w kierunku srodka
czuje sie w niej swietnie, jest lekka i bardzo wygodna ....
No to super, że suknia wybrana, bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez Mona83 Pokaż wiadomość
Dzięki pierwszy etap mam już za sobą, teraz tylko wkleić do painta i może uda mi się wkleić suknię do oceny
Oto ona , co myślicie?
Piękna, delikatna i urocza, super wybór
__________________
"The time you enjoy wasting is not wasted time."
- Bertrand Russell

Edytowane przez Millu
Czas edycji: 2009-03-18 o 18:15 Powód: usuwam czesc posta, na zyczenie wlascicielki firmy
Millu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 06:34   #843
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Millu Pokaż wiadomość
Hmm...wiesz moim zdaniem to kolejna firma sprzedająca tanie podróbki sukni znanych projektantów jakich wiele na internecie, łącznie z tymi które sprzedają suknie szyte w Chinach. W tym wypadku cena=jakość materiałów i wykonania.
Poza tym ja mieszkam w USA i sprawdziłam na kilku tutejszych forach i nikt nie słyszał o firmie Temperameto. Oni w swojej reklamie podają, że współpracują z siecią salonów i prowadzą sklep internetowy na rynku amerykańskim
Nie ma takiego sklepu, no chyba, że działają pod inną nazwą, ale watpię.
Myślę, że mniej zaryzykujesz dając suknię do uszycia jakiejś sprawdzonej krawcowej, bo wtedy masz wpływ na wybór materiału na przykład.
Dzięki wielkie teraz rozwiałaś moje wątpliwości Te suknie rzeczywiście są za tanie jak na amerykańską produkcję, a ryzykować nie warto Dziękuję, że to sprawdziłaś
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 06:46   #844
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Hej dziewczyny doradźcie proszę: naturalna blada blondynka, proste długie włosy, 92-66-92, wzrost 168 (duzy biust jak widać, spore C lub małe D ), kompletnie nie wiem co wybrać aby go optycznie pomniejszyć żeby wyglądał na równi z wąskimi biodrzynami ....Próbowałam schudnąć ale biust zostaje ten sam Co myślicie o tych sukniach? myślałam o drugiej w połączeniu z bolerkiem z pierwszej help

Edytowane przez diya1983
Czas edycji: 2009-01-29 o 14:29
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 06:54   #845
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Suknia marzeń cz. III

diya a mierzyłaś je w salonie?
Jeśli masz duży biust a wąskie biodra, to musisz wybrać taki model, który ukryje fakt wąskich bioder, i zrównoważy duży biust.
Bardziej model 1, z tych co pokazałas. A najlapiej jakbyś mierzyła.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 08:14   #846
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Dolaczam zdjecie mojej sukni - niestety na modelce, gdyz za nic w swiecie Pani nie pozwolila na robienie zdjec

pozostaje mi teraz znalezc buty, welon, dobrac bolerko, bizuterie i kwiaty
ale na poczatek bolerko i welon - CO RADZICIE, please!!
hm...
suknia jest śliczna i naprawdę bardzo mnie się podoba!
Nie rozumiem jednak dlaczego babka w sklepie nie pozwoliła zrobić Ci fotki w niej skoro ją już zamówiłaś???
Ja bym się z nią kłóciła
W momencie kiedy masz fotkę w sukni i widać jakie proporcje w niej występują i jak leży na Tobie łatwiej jest dobierać dodatki typu welon bolerko a nawet biżuteria czy bukiet
W tym momencie możemy doradzić... modelce
Wracaj do salonu i pobij tę babę ma pozwolić Ci robić fotę
Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny doradźcie proszę: naturalna blada blondynka, proste długie włosy, 92-66-92, wzrost 168 (duzy biust jak widać, spore C lub małe D ), kompletnie nie wiem co wybrać aby go optycznie pomniejszyć żeby wyglądał na równi z wąskimi biodrzynami ....Próbowałam schudnąć ale biust zostaje ten sam Co myślicie o tych sukniach? myślałam o drugiej w połączeniu z bolerkiem z pierwszej help
Wąskie biodrzyny??????
Kobieto Ty masz idealną figurę modelki!!!!!!
Marzę o takiej sylwetce
Słonko przymierzaj rybki- będziesz w nich wyglądała fenomenalnie
Ta którą pokazujesz też śliczna
Ale jak w niej będziesz wyglądać to musiałabyś ją przymierzyć, bo pamiętaj że nie zawsze to co nam się podoba- dobrze na nas lezy
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 08:16   #847
giselle83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 82
Dot.: Suknia marzeń cz. III

mona suknia sliczna. olinka mi sie tez na allegro podobaly suknie wieczorowe tez w tej cenie i tez szyte nie u nas,wiec moze nawet na ta sama aukcje patrzylysmy.ja jednak nie zaryzykuje kupienia tam,bo sie boje,ze zly rozm.wezme,a jestem niewymiarowa,wiec za duze ryzyko u mnie,bo gore mam chudsza,a dol wiekszy.tak,ze nie da rady.szyc sie u nas ich jednak nie oplaca.bylam u nas pokazac pani krawcowej z salonu sukien slubnych co szyje rozne suknie na zamowienie i cena znacznie przekroczyla ta z allegro.szkoda.
giselle83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 08:35   #848
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Suknia marzeń cz. III

dzięki dziewczyny właśnie w następnym tygodniu wybieram się mierzyć... rozważam jeszcze suknię ze strony www.suknieagnes.pl kolekcja 2, model 1614, tylko obawiam się czy to biust utrzyma - nie ma możliwości przymiarki bo sprowadzają od razu do zakupu
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 08:37   #849
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
hm...
suknia jest śliczna i naprawdę bardzo mnie się podoba!
Nie rozumiem jednak dlaczego babka w sklepie nie pozwoliła zrobić Ci fotki w niej skoro ją już zamówiłaś???
Ja bym się z nią kłóciła
W momencie kiedy masz fotkę w sukni i widać jakie proporcje w niej występują i jak leży na Tobie łatwiej jest dobierać dodatki typu welon bolerko a nawet biżuteria czy bukiet
W tym momencie możemy doradzić... modelce
Wracaj do salonu i pobij tę babę ma pozwolić Ci robić fotę
zeby to bylo takie proste
chodzi ponoc o to, zebym nie pokazywala zdjecia sukni publicznie, zeby ktos nie mogl sobie wzoru sciagnac tak mniej wiecej mi tlumaczyla

ale w lutym bede miala wstepnie skrojona suknie i pierwsza przymiarke - z podszewki (gdyz muszą poprobowac w jakim upieciu sukni bedzie najlepiej, przed szyciem z tafty) - wiec zrobie zdjecie, krawcowa mi chyba nie zabroni

a najbardziej wkurza mnie to, ze suknia na obrazku wyglada inaczej niz w rzeczywistosci
jak bede miala jakies swoje zdjecia w koncu to na pewno wkleje
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 08:48   #850
giselle83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 82
Dot.: Suknia marzeń cz. III

diya i to jest wlasnie bez sensu,ze nie mozna zmierzyc przed kupieniem,bo pozniej mozna sie rozczarowac.ja bym w ciemno nie kupowala.
giselle83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 09:09   #851
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny właśnie w następnym tygodniu wybieram się mierzyć... rozważam jeszcze suknię ze strony www.suknieagnes.pl kolekcja 2, model 1614, tylko obawiam się czy to biust utrzyma - nie ma możliwości przymiarki bo sprowadzają od razu do zakupu
hmm...
suknia rzeczywiście ładna
Ja mam 94 w biuście i mimo iż suknię miałam dopasowaną i teoretycznie się ona trzymała to wolałam mieć szelkę na szyjkę- aby psychicznie czuć się lepiej
Podczas wesela i tańca suknia się luzuje i tak jakby rozciąga
Bez niczego myślę, że mogłaby nieco polecieć w dół.
Tutaj widzę niby jakąś koroneczkę, ale bez możliwości wczesniejszego zmierzenia ja osobiście bym nie zamawiała.
Sukien słoneczko jest tak wiele i tyle pięknych, że jak zaczniesz przymierzać to nie będziesz się mogła na żadną zdecydować
Mierzyłaś już coś???
Ja proponuję Ci przymierzyć z agnes:
kolekcja 2: 1693, 1709- jeśli nie chcesz opietej
z 3: 1758, 1733
Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
zeby to bylo takie proste
chodzi ponoc o to, zebym nie pokazywala zdjecia sukni publicznie, zeby ktos nie mogl sobie wzoru sciagnac tak mniej wiecej mi tlumaczyla

ale w lutym bede miala wstepnie skrojona suknie i pierwsza przymiarke - z podszewki (gdyz muszą poprobowac w jakim upieciu sukni bedzie najlepiej, przed szyciem z tafty) - wiec zrobie zdjecie, krawcowa mi chyba nie zabroni

a najbardziej wkurza mnie to, ze suknia na obrazku wyglada inaczej niz w rzeczywistosci
jak bede miala jakies swoje zdjecia w koncu to na pewno wkleje

No teraz to już nic nie rozumiem
Skoro wpłaciłaś zaliczkę za tę suknię i masz ją zamówioną to ta babka nie ma prawa zabronić Ci robienia zdjęć!
Przeciez Ty i tak będziesz miałą tę suknię
To jest jakiś salon firmowy???
Jak to suknia się różni ??
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 09:48   #852
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
zeby to bylo takie proste
chodzi ponoc o to, zebym nie pokazywala zdjecia sukni publicznie, zeby ktos nie mogl sobie wzoru sciagnac tak mniej wiecej mi tlumaczyla

ale w lutym bede miala wstepnie skrojona suknie i pierwsza przymiarke - z podszewki (gdyz muszą poprobowac w jakim upieciu sukni bedzie najlepiej, przed szyciem z tafty) - wiec zrobie zdjecie, krawcowa mi chyba nie zabroni

a najbardziej wkurza mnie to, ze suknia na obrazku wyglada inaczej niz w rzeczywistosci
jak bede miala jakies swoje zdjecia w koncu to na pewno wkleje

hej Ty jesteś Lubelską panną młodą prawda? i pewnie to jest suknia Papa Michael tak? byłam ostatnio w salonie i czy ona nie stała przypadkiem na manekinie? jeśli to ona to jest śliczna!!!! widziałam ją właśnie w bieli i rzeczywiście na zjęciu katalogowym wygląda o wiele brzydziej a w rzeczywistości zwala z nóg!!! sama upatrzyłam tam sobie jeden model ale aż wstyd go tu wklejać bo w necie zdjęcie jest paskudne jakbym go pokazała krawcowej to by uszyła jakiś strój ufo ale na żywo po prostu mnie zatkało jak ją zobaczyłam ale myślałam że jak juz sie zamawia suknię to można sobie fotke strzelic... moze w ogole na ślubie tez zabronią robić zdjęcia sukniom...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:10   #853
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
hmm...
suknia rzeczywiście ładna
Ja mam 94 w biuście i mimo iż suknię miałam dopasowaną i teoretycznie się ona trzymała to wolałam mieć szelkę na szyjkę- aby psychicznie czuć się lepiej
Podczas wesela i tańca suknia się luzuje i tak jakby rozciąga
Bez niczego myślę, że mogłaby nieco polecieć w dół.
Tutaj widzę niby jakąś koroneczkę, ale bez możliwości wczesniejszego zmierzenia ja osobiście bym nie zamawiała.
Sukien słoneczko jest tak wiele i tyle pięknych, że jak zaczniesz przymierzać to nie będziesz się mogła na żadną zdecydować
Mierzyłaś już coś???
Ja proponuję Ci przymierzyć z agnes:
kolekcja 2: 1693, 1709- jeśli nie chcesz opietej
z 3: 1758, 1733



No teraz to już nic nie rozumiem
Skoro wpłaciłaś zaliczkę za tę suknię i masz ją zamówioną to ta babka nie ma prawa zabronić Ci robienia zdjęć!
Przeciez Ty i tak będziesz miałą tę suknię
To jest jakiś salon firmowy???
Jak to suknia się różni ??
jest sliczniejsza na tych katalogowych chyba specjalnie sa takie brzydkie
Pani nie rozumiala po co mi zdjecie, bo skoro bylam z mama i kolezanka, to uznala ze kto mial widziec to widzial
pomyslala ze w necie chce wkleic i dlatego nie dala zrobic


Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hej Ty jesteś Lubelską panną młodą prawda? i pewnie to jest suknia Papa Michael tak? byłam ostatnio w salonie i czy ona nie stała przypadkiem na manekinie? jeśli to ona to jest śliczna!!!! widziałam ją właśnie w bieli i rzeczywiście na zjęciu katalogowym wygląda o wiele brzydziej a w rzeczywistości zwala z nóg!!! sama upatrzyłam tam sobie jeden model ale aż wstyd go tu wklejać bo w necie zdjęcie jest paskudne jakbym go pokazała krawcowej to by uszyła jakiś strój ufo ale na żywo po prostu mnie zatkało jak ją zobaczyłam ale myślałam że jak juz sie zamawia suknię to można sobie fotke strzelic... moze w ogole na ślubie tez zabronią robić zdjęcia sukniom...
dokladnie tak, to miasto i ten salon i ta kiecka
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:24   #854
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
jest sliczniejsza na tych katalogowych chyba specjalnie sa takie brzydkie
Pani nie rozumiala po co mi zdjecie, bo skoro bylam z mama i kolezanka, to uznala ze kto mial widziec to widzial
pomyslala ze w necie chce wkleic i dlatego nie dala zrobic
Skoro śliczniejsza to super.
Ale gdyby tam mnie tak obsłużono... to bym jej powiedziała żeby mnie cmoknęła w cztery litery i nie zamówiła tam sukni!!
Za przeproszeniem g..no ją to interesuje komu chcesz ją pokazać! Taką suknię właśnie będziesz miała i tym samym nabywasz prawo do robienia sobie <podkreślam sobie> w niej zdjęć. Wpłaciłaś chyba zaliczkę????
Wystarczyło jej powiedzieć, ze chciałabyś dobrać do niej dodatki i tyle.
Zero dyskusji jak dla mnie
Poza tym jest już fotka w internecie- ta złota sukienka
Dla mnie to chore jest!!!!!!
Aż mnie nosi taki wycisk bym dała tej babie
Zostałam juz raz zrobiona w salonie w balona i mi wystarczy !!
Teraz nie dam sobie w kaszę dmuchać i Wam też radzę mieć jaja!
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 11:04   #855
kaasia43
Przyczajenie
 
Avatar kaasia43
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Marta1122 Pokaż wiadomość
cena 3500zł.. duzo, ale nie mogłam się oprzeć ale dostalam 10% rabatu plus welon taki gladki w cenie.Pisałam do Warszawy-tam ponoć cena byla 3300zł ale już nie maja jej w sprzedaży.
No niestety wszystkie oryginalne i ciekawe suknie kosztują
Szkoda ze niedostepna bo sama zaczynam rozgladac sie za suknia slubna i chciałam dodac ja do listy tych ktore chciałabym przymierzyć.
3500 to granica ktorej nie mam zamiaru przekroczyc
Mysle ze głaciutki welon doda jej tylko uroku.
Dzieki za odpowiedz i powodzenia w przygotowaniach
__________________
Nie muszę być idealna, wystarczy że jestem wyjątkowa

28.08.2009
kaasia43 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 11:06   #856
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Skoro śliczniejsza to super.
Ale gdyby tam mnie tak obsłużono... to bym jej powiedziała żeby mnie cmoknęła w cztery litery i nie zamówiła tam sukni!!
Za przeproszeniem g..no ją to interesuje komu chcesz ją pokazać! Taką suknię właśnie będziesz miała i tym samym nabywasz prawo do robienia sobie <podkreślam sobie> w niej zdjęć. Wpłaciłaś chyba zaliczkę????
Wystarczyło jej powiedzieć, ze chciałabyś dobrać do niej dodatki i tyle.
Zero dyskusji jak dla mnie
Poza tym jest już fotka w internecie- ta złota sukienka
Dla mnie to chore jest!!!!!!
Aż mnie nosi taki wycisk bym dała tej babie
Zostałam juz raz zrobiona w salonie w balona i mi wystarczy !!
Teraz nie dam sobie w kaszę dmuchać i Wam też radzę mieć jaja!
masz swieta racje, jakby to byla sukienka, co do ktorej bym nie byla pewna to zapewne kazalabym sie cmokac i szukala czegos dalej
ale chcialam ja kupic, coz na przymiarce sobie pykne zdjecie
poza tym jutro lece do UK i nie mam czasu ani sily isc tam i sie użerać
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 11:36   #857
Lillly0
Raczkowanie
 
Avatar Lillly0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 158
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Czesc a ja własnie wczoraj wybrałam i zamówiłam suknie z kolekcji Cosmobella 7267
I jak waszym zdaniem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja.jpg (23,7 KB, 220 załadowań)
Lillly0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 11:50   #858
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Lillly0 Pokaż wiadomość
Czesc a ja własnie wczoraj wybrałam i zamówiłam suknie z kolekcji Cosmobella 7267
I jak waszym zdaniem?
Moim zdaniem bardzo ładna, ale wolałabym zobaczyć Ciebie w niej.
Prawie każda modelka w sukni wygląda ładnie
Pytanie czy ona pasuje do Ciebie
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 12:03   #859
Lillly0
Raczkowanie
 
Avatar Lillly0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 158
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Problem polega na tym ze w salonie zabroniono robić zdjecia.. dopiero jak przyjdzie suknia juz zamówiona bede mogła takie zdjecie zrobic.. :|
Tak praktycznie jest w każdym salonie w Białymstoku :[

Ogólnie , bardzo wyszczupla mnei w tali.. ślicznie wyglada na górze.. mam figure klepsydry
Lillly0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 12:21   #860
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Lillly0 Pokaż wiadomość
Problem polega na tym ze w salonie zabroniono robić zdjecia.. dopiero jak przyjdzie suknia juz zamówiona bede mogła takie zdjecie zrobic.. :|
Tak praktycznie jest w każdym salonie w Białymstoku :[

Ogólnie , bardzo wyszczupla mnei w tali.. ślicznie wyglada na górze.. mam figure klepsydry
Normalnie się potitkało we łbach tym babom w Białymstoku!!!
No nic, czekam zatem na fotkę
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 12:30   #861
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Kasieńko dziękuję za rady- obejrzałam Twoje fotki ze ślubu i jestem zachwycona Twoim wyglądem oraz suknią MIODZIO!!! co do tych ramiączek masz racje, co prawda przymiarki mam za tydzień i nie miała jeszcze na sobie żadnej sukni, ale jak wspominam przymierzanie sukien na wesele bez ramiączek to miałam wrażenie że zaraz ze mnie spadną niby biust 92cm powinno się trzymać, ale psychicznie....będę mieć wrażenie że zaraz wszyscy goście ujrzą moje popiersie w negliżu kilka dziewczyn na innym forum radziło mi przykryć biodra - widziałam taką sytuację w salonie przed ślubem kumpeli, ma podobną do mnie figurę, kobity zarzuciły na nią suknie-bombki i przez ten duży biust wyglądała jak wieloryb a jest szczupła a co sądzisz kochana o takim stylu? trzyma biust, podkreśla figurę

Edytowane przez diya1983
Czas edycji: 2009-01-29 o 14:29
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 12:49   #862
annusskka87
Przyczajenie
 
Avatar annusskka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Skien,Norwegia
Wiadomości: 7
GG do annusskka87
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Hej! Ja biore slub 18.04 a wiec jeszcze dwa miesiace.I oczywiscie panika - nie mam sukni wybranej!!!Moze mi pomozecie i cos zaproponujecie?
Mysle o sukni w tym stylu:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg model49dostepnatylkowbihh1.jpg (33,0 KB, 245 załadowań)
annusskka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 12:54   #863
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
Kasieńko dziękuję za rady- obejrzałam Twoje fotki ze ślubu i jestem zachwycona Twoim wyglądem oraz suknią MIODZIO!!! co do tych ramiączek masz racje, co prawda przymiarki mam za tydzień i nie miała jeszcze na sobie żadnej sukni, ale jak wspominam przymierzanie sukien na wesele bez ramiączek to miałam wrażenie że zaraz ze mnie spadną niby biust 92cm powinno się trzymać, ale psychicznie....będę mieć wrażenie że zaraz wszyscy goście ujrzą moje popiersie w negliżu kilka dziewczyn na innym forum radziło mi przykryć biodra - widziałam taką sytuację w salonie przed ślubem kumpeli, ma podobną do mnie figurę, kobity zarzuciły na nią suknie-bombki i przez ten duży biust wyglądała jak wieloryb a jest szczupła a co sądzisz kochana o takim stylu? trzyma biust, podkreśla figurę
ojejć- dziękuję bardzo
Pamiętaj o bardzo ważnej rzeczy zanim zaczniesz mierzyć suknie:
Nie zawsze to co nam się podoba dobrze na nas wygląda i odwrotnie!!!
Wiem, powtarzam się... pisze o tym co najmniej setny raz
Ale to najprawdziwsza prawda, ja widziałam się w zupełnie innych sukniach i w życiu nie pomyslałabym że wybiorę rybkę
Wejdz do salonu i oglądaj suknie na wieszakach, grzeb grzeb aż wygrzebiesz różne modele, różne kroje i porównuj co jest najbardziej wygodne, co podkreśla Twoje walory
To nic nie kosztuje, a w taki sposób najlepiej jest znaleźć swoją suknię marzeń... przez zupełny przypadek

Ta suknia którą wkleiłaś jest rzeczywiście bardzo ładna, widze że gustujesz w koronkach
Ja kocham tiule <mój rybi ogon o tym mówi> ale koronki również są cudne.
Zastanawia mnie jak będzie się układać ten dekoldzik warto ją przymierzyć aby się o tym przekonać.
a to moja suknia:
http://suknievogue.pl/papilio2007/14.html#05
w salonowej wersji
tę suknię również widziałam- i wyglądała pięknie:
http://suknievogue.pl/papilio2007/03.html
i ta:
http://suknievogue.pl/papilio2008/24.html#07
a to ona z tyłu:
http://suknievogue.pl/papilio2008/54.html#17
pikna

jest mnóstwo sukien tak oryginalnych tak pięknych, że najchętniej brałabym ślub co tydzień
Masz świetną figurę i nie martw się, bo napewno znajdziesz cos olśniewającego
Unikaj drapowań i falbanek <które powiększaja biuściora> i bedzie dobrze

annusskka- matko kochana, ja zamawiałam suknię i czekałam na nią 4 miesiące na sprowadzenie!
Mam nadzieję, że masz rozmiar 38 lub 36????
Bo jak nie to może być ciężko!!!
Suknia która wkleilas jest przepiekna...
Myślę jednak, że Twój czas na grzebanie w necie minął!
I biegiem po salonach i mierzyć i szukać!!!
Raz dwa pięć!!
Powodzenia
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!

Edytowane przez kasienka1985
Czas edycji: 2009-01-27 o 12:58 Powód: bo mnie normalnie dziewczyna zszokowała :]
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 12:55   #864
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez annusskka87 Pokaż wiadomość
Hej! Ja biore slub 18.04 a wiec jeszcze dwa miesiace.I oczywiscie panika - nie mam sukni wybranej!!!Moze mi pomozecie i cos zaproponujecie?
Mysle o sukni w tym stylu:
super ale bez kwiatka z boku. psuje eket

tą to i ja mierzyłam http://suknievogue.pl/papilio2008/24.html#07
ma coś w sobie i fajnie wygląda ale w efekcie wybrałam całkowicie co innego
__________________

Edytowane przez madziadominik
Czas edycji: 2009-01-27 o 12:56
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:12   #865
Lillly0
Raczkowanie
 
Avatar Lillly0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 158
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Normalnie się potitkało we łbach tym babom w Białymstoku!!!
No nic, czekam zatem na fotkę

dokładnie :||
Kasiu, radzisz jeszcze nei panikowac i wstrzymac się z dodoatkami? W tym salonie w ktorym wybrałam suknie, mam welon i halki gratis.. i buty 50% taniej, wiec jakos przebolałam ten brak zdjec
Lillly0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:14   #866
lajtway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 23
Dot.: Suknia marzeń cz. III

[quote=madziadominik;10685 527]super ale bez kwiatka z boku. psuje eket

Bez kwiatka byłaby moim zdaniem za nudna- wersja oryginalna super. Tylko hm... jeśli chcesz kupić nową sukienke w salonie to nie wiem czy zdążysz bo suknia szyje się średnio około 3 miesięcy- taka jak moja np-zdjęcia wcześniej-też gładka góra i bogaty dół. Może jakieś skromniejsze kiecki szyje się trochę krócej ale wątpię. Nie masz na co czekać- tak jak mówiły dziewczyny buegiem do salonu!
lajtway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:37   #867
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Lillly0 Pokaż wiadomość
dokładnie :||
Kasiu, radzisz jeszcze nei panikowac i wstrzymac się z dodoatkami? W tym salonie w ktorym wybrałam suknie, mam welon i halki gratis.. i buty 50% taniej, wiec jakos przebolałam ten brak zdjec
A kiedy masz ślubik??
Powiem Ci czy siać panikę
Myślę, że możesz już pomyśleć nad fryzurką... i bolerkiem czy narzutką
Jak zrobisz zdjęcie w welonie i wybierzesz fryzurkę to możemy doradzić Ci ewentualną biżuterię.
Wszystko zależy od tego ile masz czasu
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 14:02   #868
Lillly0
Raczkowanie
 
Avatar Lillly0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 158
Dot.: Suknia marzeń cz. III

e.. niby jeszcze duzó.. ale chciałabym mieć wszystko dopiete na ostatni guziczek
ślub 1 sierpnia tego roku..
myslisz że powinnam juz zacząć szukać fryzjera? a welon bede dobierała dopiero jak przyjdzie suknia.. w salonie powiedziały, ze w kwietniu wchodzą jakieś nowe kolekcje, wiec łatwiej bedzie cos dobrac do sukni z tego roku.. aj.. oszaleć można
Lillly0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 14:18   #869
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Lilly a jaki masz wzrost i wymiary? też szukam sukni w lisa ferrara...
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 14:33   #870
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

[QUOTE=lajtway;10685961]
Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
super ale bez kwiatka z boku. psuje eket

Bez kwiatka byłaby moim zdaniem za nudna- wersja oryginalna super. Tylko hm... jeśli chcesz kupić nową sukienke w salonie to nie wiem czy zdążysz bo suknia szyje się średnio około 3 miesięcy- taka jak moja np-zdjęcia wcześniej-też gładka góra i bogaty dół. Może jakieś skromniejsze kiecki szyje się trochę krócej ale wątpię. Nie masz na co czekać- tak jak mówiły dziewczyny buegiem do salonu!
właśnie by nie była. gorset jest niby prosty ale cos się na nim dzieje. poza tym kwiatek nadaje w mojej opinii ciężkości tej sukni.

co do czasu. to tak jeśli ślub w kwietniu to powiem ci że cięzko bedzie kupić nową suknię. termin oczekiwania to minimum 3 tygodnie. w zależności od kraju z ktorego pochodzi.
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.