Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-23, 17:38   #841
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dziękuję za wyczerpujący opis
Moje teczówki są piwno- zielone więc ten cień czyba raczej nie dla mnie chociaż hmm, jesli to bardziej śliwka niż typowy brąz .. Piszesz, że ma metaliczny połysk-ciekawa jestem czy zbliżony blaskiem do Diora Iridescent ( te sa dla mnie zbyt perłowe)
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 18:04   #842
anakonda81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: pomorze zach.
Wiadomości: 60
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Na KWC przeczytałam, że ten cień pasuje wszystkim kolorom tęczówki: piwne stają się złoto-orzechowe i fantastycznie podkreśla zielone. Z tego wynika, że u Ciebie będzie mieszanka tych odcieni po użyciu tego cienia Ja go szczerze polecam, tylko że jest bardzo ciężko dostępny na truskawie...jak ja zamawiałam to były tylko 2 sztuki. Jeżeli chodzi o Dior Iridescent to nie niestety mam porównania...ale wydaje mi się że jest dość mocno perłowy
anakonda81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 19:23   #843
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez anakonda81 Pokaż wiadomość
Na KWC przeczytałam, że ten cień pasuje wszystkim kolorom tęczówki: piwne stają się złoto-orzechowe i fantastycznie podkreśla zielone. Z tego wynika, że u Ciebie będzie mieszanka tych odcieni po użyciu tego cienia Ja go szczerze polecam, tylko że jest bardzo ciężko dostępny na truskawie...jak ja zamawiałam to były tylko 2 sztuki. Jeżeli chodzi o Dior Iridescent to nie niestety mam porównania...ale wydaje mi się że jest dość mocno perłowy
brawo dla Ciebie, ja na niego poluję od 2 lat i nic
a teraz po twoich opisach moja paranoja polowania sięgnęła zenitu
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 19:35   #844
anakonda81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: pomorze zach.
Wiadomości: 60
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

No dziękuje za brawa Szkoda że nie wiedziałam że poszukujesz tego cienia, dałabym Ci znać-ja zamawiałam w zeszłym tyg w środę wieczorem i w czwartek jeszcze jedna sztuka była, bo specjalnie sprawdzałam.
anakonda81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 19:37   #845
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez anakonda81 Pokaż wiadomość
No dziękuje za brawa Szkoda że nie wiedziałam że poszukujesz tego cienia, dałabym Ci znać-ja zamawiałam w zeszłym tyg w środę wieczorem i w czwartek jeszcze jedna sztuka była, bo specjalnie sprawdzałam.
Nie mów mi nawet
Na ale przynajmniej teraz wiem że się pojawia
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 19:39   #846
anakonda81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: pomorze zach.
Wiadomości: 60
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

A tak w ogóle to codziennie przeglądam kolorówkę shu uemura na truskawie, a przede wszystkim cienie do oczu, z nadzieją że pojawi się coś ciekawego...

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

No i w zeszłym tyg udało mi się upolować coś na prawdę extra Teraz myślę nad jakimś innym odcieniem
anakonda81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 19:44   #847
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

a do jakiego czasu od napisania do tru o zwrot vatu dostajecie maila, że wam wysłali kase?
ja nie dostałam maila ze wysłali mi kasę

a ponadto prosiąłm ich drugi raz o to samo, poniewaz minał ponad miesiac i kasy nie był
później załatwione to było ekspresowo
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 20:15   #848
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez anakonda81 Pokaż wiadomość
Mam niebieski kolor tęczówki. Cień shu uemura podkreślił ten kolor, no nie wiem jak to wyjaśnić...niebieski stał się jeszcze bardziej niebieski widzę tą różnicę bo pomalowałam tylko jedno oko Jeżeli chodzi o sam cień to ma fantastyczną jakość i super się rozciera, posiada taki metaliczny połysk. Co do koloru, to dla mnie jest to bardziej śliwka niż brąz. .
O matko, przed chwilą nie miałam pojęcia, że jest coś takiego a teraz już WIEM, że MUSZE go mieć

Dziewczyny ponawiam pytanie o odcienie pudru Barnesa, czy któraś może wie jaki odcień jest najjaśniejszy albo może wie gdzie znajdę w internesci takie info?
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 21:14   #849
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


a do jakiego czasu od napisania do tru o zwrot vatu dostajecie maila, że wam wysłali kase?
Ja nie dostałam ostatnio żadnego maila, że mi przelali pieniadze. awsze wysyłali informację...
17-go wysłałm prośbę o zwrot Vat-u i dzisiaj na koncie pojawiły się pieniądze

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
boski powiadasz ? Mów jak pachnie, bo ostatnio jak mi poleciłaś perfumy Givenchy Extravaganza to mam już ich 2 flaszki To jeden z moich ulubieńców
Cieszę się, że Extravagance tak Ci podpasowały Ja też je lubię i zrobiłam nawet spory zapas, bo już ich nie produkują....

A Ferre...no coż, to inna bajka...
To są dziwne perfumy, bo niby nie ma w nich nic szczególnego, ale jak się nimi psiknie to się za nimi tęskni. Podobno pachną irysem ale ja żadnego irysa w nich nie wyczuwam.
Nie umiem ich do niczego porównać, bo chyba nie ma podobnych perfum - ja przynajmniej na takie nie trafiłam.
Zapach jest kwiatowo-owocowo-drzewny, ale jest w nich coś niepokojącego i to coś stanowi, ze ten zapach nie jest tuzinkowy.
Są eleganckie, lekkie ale równocześnie mocne i trwałe. Nie jest to typ zapachu wody czy wiatru tak jak DKNY New York czy Light Blue DG. Mają w sobie jakieś wyrafinowanie.
Kiedyś, jak byłam pierwszy raz w Cannes zwróciłam uwage, że tam wszystkie kobiety, pomimo upału, nie używają perfum letnich, zwiewnych. Wszystkie pachniały elegancko i mocno. Ale nie słodko tylko jakoś tak....wytrawnie. I ten zapach wcale nie dusił i nie był wcale niestosowny do letniej pory. Ja, wyperfumowana DKNY New York (wtedy to była super nowość i bestseller), czułam sie jak prostaczka

Potem w jakiejś perfumerii trafiłam na Ferre i wiem, że to jest ten typ zapachu. Dla energicznych kobiet z klasą. Świadomych swojej wartości. Szalenie elegancki. Chyba nie na każdy dzień....
Niby całkiem normalny klasyczny zapach ale ma jakieś coś co go wyróżnia.
Zawsze mi było żal forsy na niego, bo tyle innych pięknych zapachów mnie ciągle kusiło. Ale po wielu podejściach postanowiłam go mieć na własność. Kręciłam się obok niego kilka lat... zawsze psikałam sobie nadgarstki jak byłam w jakiejś perfumerii. Aż ostatnia promocja na Tru pomogła mi podjąć dezyzje.
Nie umiem go polecic innym, bo nie ma w nim nic takiego co mogloby kogos przekonac do zakupu. Ja mam tylko wspomnienia. Ale myślę, że każda kobieta powinna mieć taki zapach, tak po prostu, na jakąś szczególną okazję.....
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 21:52   #850
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
ja nie dostałam maila ze wysłali mi kasę

a ponadto prosiąłm ich drugi raz o to samo, poniewaz minał ponad miesiac i kasy nie był
później załatwione to było ekspresowo
ehm no bo oni maja nadzieje, ze my tak zapomnimy o sprawie i tyle

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Ja nie dostałam ostatnio żadnego maila, że mi przelali pieniadze. awsze wysyłali informację...
17-go wysłałm prośbę o zwrot Vat-u i dzisiaj na koncie pojawiły się pieniądze

to mi zenek odpisal 20stego wiec poczekam te 3 dni jeszcze i jak nic sie nie zmieni to bede pisala...zreszta mi sie wydaje, ze on odpisal mi tylko w sprawie vatu a nie zniszczonych perfum
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 21:56   #851
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
ja nie dostałam maila ze wysłali mi kasę

a ponadto prosiąłm ich drugi raz o to samo, poniewaz minał ponad miesiac i kasy nie był
później załatwione to było ekspresowo
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ehm no bo oni maja nadzieje, ze my tak zapomnimy o sprawie i tyle


to mi zenek odpisal 20stego wiec poczekam te 3 dni jeszcze i jak nic sie nie zmieni to bede pisala...zreszta mi sie wydaje, ze on odpisal mi tylko w sprawie vatu a nie zniszczonych perfum
ja tam im piszę do skutku, aż mi odpowiedzą tak jak chcę żeby mi odpowiedzieli dzisiaj też już dostałam maila że zwracają vat
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 22:02   #852
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
ja tam im piszę do skutku, aż mi odpowiedzą tak jak chcę żeby mi odpowiedzieli dzisiaj też już dostałam maila że zwracają vat
no poczekamy zobaczymy nie odpuszcze im, takze nie maja nawet na co liczyc za ten vat to ja sobie cos kupic moge fajnego
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 22:54   #853
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dostałam paczkę plus kolejna laurke z UC.. Teraz ja będę też dręczyć tru o vat

Mam mavale Dimiti to dzięki Tobie zaczynam teraz maziac tym rzęsy i wpatrywac się w lustro szukając rezultatów

Mejkapownia, Kujawianka - Wam dziękuję za wsparcie w wyborze koloru sypanca clinique ten 08 jest idealny dla mnie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 23:00   #854
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
no ale dziewczyny napiszcie proszę czy Diamond przyciemnia czy jest transparentny czy że jak??
bo mam już w koszyku Platinum i nie wiem co robić .....
Minimalnie chyba przyciemnia

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dziekuje Ci za to
wlasnie zaoszczedzilam $ - musze teraz wymyslic na co ja wydac
Beige Chick kompletnie nie dla mnie, wlasnie za to uwielbiam Nacre, bo nie przyciemniaja mnie nic a nic, tylko rozswietlenie.
No i pójdę z torbami przez Was Własnie kupiłam Guerlain Nacre Des Mers

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
brawo dla Ciebie, ja na niego poluję od 2 lat i nic
a teraz po twoich opisach moja paranoja polowania sięgnęła zenitu
A ja jej własnie dostałam, bo mam niebieskie oczęta Też chcę

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Cieszę się, że Extravagance tak Ci podpasowały Ja też je lubię i zrobiłam nawet spory zapas, bo już ich nie produkują....

A Ferre...no coż, to inna bajka...
To są dziwne perfumy, bo niby nie ma w nich nic szczególnego, ale jak się nimi psiknie to się za nimi tęskni. Podobno pachną irysem ale ja żadnego irysa w nich nie wyczuwam.
Nie umiem ich do niczego porównać, bo chyba nie ma podobnych perfum - ja przynajmniej na takie nie trafiłam.
Zapach jest kwiatowo-owocowo-drzewny, ale jest w nich coś niepokojącego i to coś stanowi, ze ten zapach nie jest tuzinkowy.
Są eleganckie, lekkie ale równocześnie mocne i trwałe. Nie jest to typ zapachu wody czy wiatru tak jak DKNY New York czy Light Blue DG. Mają w sobie jakieś wyrafinowanie.
Kiedyś, jak byłam pierwszy raz w Cannes zwróciłam uwage, że tam wszystkie kobiety, pomimo upału, nie używają perfum letnich, zwiewnych. Wszystkie pachniały elegancko i mocno. Ale nie słodko tylko jakoś tak....wytrawnie. I ten zapach wcale nie dusił i nie był wcale niestosowny do letniej pory. Ja, wyperfumowana DKNY New York (wtedy to była super nowość i bestseller), czułam sie jak prostaczka

Potem w jakiejś perfumerii trafiłam na Ferre i wiem, że to jest ten typ zapachu. Dla energicznych kobiet z klasą. Świadomych swojej wartości. Szalenie elegancki. Chyba nie na każdy dzień....
Niby całkiem normalny klasyczny zapach ale ma jakieś coś co go wyróżnia.
Zawsze mi było żal forsy na niego, bo tyle innych pięknych zapachów mnie ciągle kusiło. Ale po wielu podejściach postanowiłam go mieć na własność. Kręciłam się obok niego kilka lat... zawsze psikałam sobie nadgarstki jak byłam w jakiejś perfumerii. Aż ostatnia promocja na Tru pomogła mi podjąć dezyzje.
Nie umiem go polecic innym, bo nie ma w nim nic takiego co mogloby kogos przekonac do zakupu. Ja mam tylko wspomnienia. Ale myślę, że każda kobieta powinna mieć taki zapach, tak po prostu, na jakąś szczególną okazję.....
za taki wyczerpujący opis. Dzisiaj byłam w Douglasie i nie było ich akurat, ale teraz to na bank muszę je powąchać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 09:45   #855
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę plus kolejna laurke z UC.. Teraz ja będę też dręczyć tru o vat

Mam mavale Dimiti to dzięki Tobie zaczynam teraz maziac tym rzęsy i wpatrywac się w lustro szukając rezultatów

Mejkapownia, Kujawianka - Wam dziękuję za wsparcie w wyborze koloru sypanca clinique ten 08 jest idealny dla mnie
mam nadzieje, ze Ci sie spodoba mavala ja nia ciapie i na noc i w dzien jak sie nie maluje
a ta 08 to jaki jest odcien? bo ja mam 03, ale moze bym sobie jakis jasniejszy wziela?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 09:52   #856
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze Ci sie spodoba mavala ja nia ciapie i na noc i w dzien jak sie nie maluje
a ta 08 to jaki jest odcien? bo ja mam 03, ale moze bym sobie jakis jasniejszy wziela?
08 nazwya się neutral i dziewczyny pisały, ze im pasuje i latem na opalenizne i zimą w pudeleczku i na gru wygląda jaśniej. Ale się super stapia i nie robi maski z mąki

Mavala mnie nie uczula więc mogę maziac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 10:08   #857
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
08 nazwya się neutral i dziewczyny pisały, ze im pasuje i latem na opalenizne i zimą w pudeleczku i na gru wygląda jaśniej. Ale się super stapia i nie robi maski z mąki

Mavala mnie nie uczula więc mogę maziac
no bo bede musiala przemyslec czy nie zamowic za jakis czas tej 08
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 10:59   #858
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

a ja mam ogromną prośbe do dziewczyn, które są szczęśliwymi posiadaczkami słynnego cienia SU 850, podkreślającego kolor tęczówki
czy mogłybyście zrobić zdjęcie na oku, albo chociaż na dłoni i wkleić, żebyśmy mogły popodziwiać i pozazdrościć troszkę??
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 11:04   #859
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
a ja mam ogromną prośbe do dziewczyn, które są szczęśliwymi posiadaczkami słynnego cienia SU 850, podkreślającego kolor tęczówki
czy mogłybyście zrobić zdjęcie na oku, albo chociaż na dłoni i wkleić, żebyśmy mogły popodziwiać i pozazdrościć troszkę??
Tak tak ja też ładnie prosze
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 12:38   #860
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
a ja mam ogromną prośbe do dziewczyn, które są szczęśliwymi posiadaczkami słynnego cienia SU 850, podkreślającego kolor tęczówki
czy mogłybyście zrobić zdjęcie na oku, albo chociaż na dłoni i wkleić, żebyśmy mogły popodziwiać i pozazdrościć troszkę??
Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Tak tak ja też ładnie prosze

I ja, i ja też ładnie proszę !
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 12:46   #861
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
a ja mam ogromną prośbe do dziewczyn, które są szczęśliwymi posiadaczkami słynnego cienia SU 850, podkreślającego kolor tęczówki
czy mogłybyście zrobić zdjęcie na oku, albo chociaż na dłoni i wkleić, żebyśmy mogły popodziwiać i pozazdrościć troszkę??
Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Tak tak ja też ładnie prosze
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
I ja, i ja też ładnie proszę !
ja też ja też !!

coś mi się wydaje, że tak jak kiedyś było wielkie polowanie na szimerki tak teraz będzie na ten cień
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 13:57   #862
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

a ja chcialam sie zapytac wizazanki, ktora kupila ten zestaw utrwalajacy z Benefitu, czy on taki fajny faktycznie i utrwala cos?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../95029/#DETAIL
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 14:10   #863
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ja chcialam sie zapytac wizazanki, ktora kupila ten zestaw utrwalajacy z Benefitu, czy on taki fajny faktycznie i utrwala cos?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../95029/#DETAIL
oooo ciekawy
po co mi to tu pokazujesz??
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 14:31   #864
anakonda81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: pomorze zach.
Wiadomości: 60
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

jako posiadaczka cienia shu uemura me 850 postaram się wkleić jakieś fotki Dimiti, jeżeli chodzi o ten utrwalacz benefit...to sama nie wiem. Powąchałam wczoraj ten płyn, no pachnie po prostu jak pleśń!!!Napisałam maila do truskawy czy jest coś nie tak z nim, i Teresa mi ospisała że oddadzą mi za niego całą kasę. Pewnie to jakiś staroć Boję się go teraz używać, on ma bardzo chemiczny skład.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Zanim go kupiłam, czytałam recenzje na mua, że jego zapach jest taki typowo chemiczny, ale nikt nie pisał że to zapach pleśni...więc dziewczyny raczej nie zamawiajcie. A tak się cieszyłam że będę w końcu miała jakiś extra utrwalacz...
anakonda81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 14:55   #865
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Kopiuję moją wypowiedź ze stycznia


MYTHIC: 72 sztuki

folet: 17
róż: 15
żółty perła: 10
zielony mat: 12
kremowo-biały perła: 12
biały mat: 12

BEIGE CHIC: 54 sztuki

pomarańczowy mat: 9
żółty perła: 8
biały perła: 8
jasny brąz mat: 13
jasny złoty perła: 10
ciemny brąz

Mam nadzieję, że pomogłam

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

sorry pomyliłam watki
na guerlainowksim ktoś pytał


ale może tu też się przyda
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 15:02   #866
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mejkapownia, Kujawianka - Wam dziękuję za wsparcie w wyborze koloru sypanca clinique ten 08 jest idealny dla mnie
no to się cieszę żeśmy pomogły
i polecamy się na przyszłość


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ta 08 to jaki jest odcien? bo ja mam 03, ale moze bym sobie jakis jasniejszy wziela?
to jest taki odcień którego nie widać - chyba z wszystkich dostępnych najjaśniejszy i mam wrazenie że najbardziej neutralny - nie wpada ani w żółć ani w róż - jest po prostu idealny
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 15:51   #867
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez anakonda81 Pokaż wiadomość
jako posiadaczka cienia shu uemura me 850 postaram się wkleić jakieś fotki
a kiedy koleżanka wklei??
bo już przebieram nóżkami z niecierpliwości
czekamy, czekamy
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 16:40   #868
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
a kiedy koleżanka wklei??
bo już przebieram nóżkami z niecierpliwości
czekamy, czekamy
Ja też już usycham z tęsknoty
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 20:33   #869
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Nie mów mi nawet
Na ale przynajmniej teraz wiem że się pojawia
Pojawia, pojawia. Ja kupilam na Tru jakies pół roku temu 2 sztuki 850 - to mój ukochany cień
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 20:39   #870
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no to się cieszę żeśmy pomogły
i polecamy się na przyszłość

to jest taki odcień którego nie widać - chyba z wszystkich dostępnych najjaśniejszy i mam wrazenie że najbardziej neutralny - nie wpada ani w żółć ani w róż - jest po prostu idealny
no bo patrzylam na tru i 08 wydaje sie rozowawy a 20 taki ladny byl ale najwyzej wezme ta 08 jak bede jakies zakupy robila pamietam jak ten puder byl za cos 50zl ze znizka jakies 45zl
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
oooo ciekawy
po co mi to tu pokazujesz??
widzisz juz sie okazalo, ze jest be
Cytat:
Napisane przez anakonda81 Pokaż wiadomość
jako posiadaczka cienia shu uemura me 850 postaram się wkleić jakieś fotki Dimiti, jeżeli chodzi o ten utrwalacz benefit...to sama nie wiem. Powąchałam wczoraj ten płyn, no pachnie po prostu jak pleśń!!!Napisałam maila do truskawy czy jest coś nie tak z nim, i Teresa mi ospisała że oddadzą mi za niego całą kasę. Pewnie to jakiś staroć Boję się go teraz używać, on ma bardzo chemiczny skład.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Zanim go kupiłam, czytałam recenzje na mua, że jego zapach jest taki typowo chemiczny, ale nikt nie pisał że to zapach pleśni...więc dziewczyny raczej nie zamawiajcie. A tak się cieszyłam że będę w końcu miała jakiś extra utrwalacz...
oj to nie za ciekawie:/ bo on dosc ciekawy....tylko nawet nie wiedzialam jak go uzywac ale jak tak smierdoli to wogole.... chociaz jak o mnie chodzi to wogole kosmetyki BeneFitu za ladnego zapachu nie maja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.