Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-22, 22:08   #841
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
trudno wiec dotrzec do wszytskich faktow szybko skoro watek ten jest zasmiecony przez te wasze hipotezy oile mnie pamiec nie myli to chyba jego 4 juz czesc? stad nie dziwicie sie ze sa tu osoby ktore zadaja pytania o podstawowe fakty nie kazdy ma czas by sie przebic przez to wszystko
poza tym zadalam moze ze 2 pytania ale nie wazne uciekam z watku milych dyskusji zycze
dziekuje jeszcze raz za scany i odp na moje pytania jakze blahe
Bardzo łatwo - wystarczy przeczytać pierwszą stronę tego wątku.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 22:09   #842
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

tak teraz tak jak zostalo tyle dopisane
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 22:11   #843
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Hmmm...to jej mama sama nie może pójść i wziąć tych bilingów??

Kiedyś mój młodszy brat wydzwaniał do Kasi Figury na 0700 (i nie chciał się do tego przyznać ;P),więc rodzice od razu poszli gdzie trzeba i dostali biling.
Ja tylko nie wiem czy im wolno wydać bilingi czy nie mają zakazu policji dla dobra śledztwa ale nie zaszkodzi spróbować.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 22:12   #844
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Zastanawia mnie fakt czy aby nie przypisuje się zbyt dużej wagi przedmiotowi kłótni dziewczyn... Bo jeśli faktycznie jakaś sprzeczka była (błaha-nie błaha) a znajomi na jej temat enigmatycznie milczą to co chcą tym ugrać? Co na tym zyskują oprócz tego, że zaczyna się snuć domysły nt ich winy, krycia czegoś, kogoś itd.
Mogliby przecież podać byle lepszą przyczynę, mieli sporo czasu na ew. dogadanie się co do tego i nie rozmijania na przesłuchaniach, a prawdziwą przyczynę zataić.

__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 22:16   #845
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
tak teraz tak jak zostalo tyle dopisane
No widzisz a wystarczył najpierw sprawdzić a potem pisać, że nie można się przebić do faktów. Ten post jest gotowy od rana.
I nie dla wszystkich tezy tu roztrząsane są absurdalne- troszkę mocne to Twoje określenie i moglo kogoś zdenerwować.

Ale już dobrze. Grunt to zgoda
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 22:22   #846
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Ja tylko nie wiem czy im wolno wydać bilingi czy nie mają zakazu policji dla dobra śledztwa ale nie zaszkodzi spróbować.
Ja bym próbowała. Jej mama ma takie zaświadczenie z policji,że jej córka zaginęła. Idzie z tym do salonu i prosi o wykaz wszystkich rozmów (z tego dnia i na przykład dnia poprzedniego, wykaz smsów). Potem zostanie tylko kwestia ustalenia do kogo należy dany numer (bo wiadomo,że nie będzie tam napisane,że 3:30 rozmowa z Adrią,tylko 3:30 rozmowa z 505******). Ja bym próbowała. Tylko też nie wiem czy teraz nie jest za późno. Nie wiem ile czasu są przechowywane takie bilingi.

No ale pani Iwona ma teraz prawnika,więc on o tym wszystkim powinien wiedzieć,a już na pewno powinien wiedzieć gdzie znaleźć przepisy tego dotyczące.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 22:27   #847
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Hmmm...to jej mama sama nie może pójść i wziąć tych bilingów??

Kiedyś mój młodszy brat wydzwaniał do Kasi Figury na 0700 (i nie chciał się do tego przyznać ;P),więc rodzice od razu poszli gdzie trzeba i dostali biling.


hahah to bylo dobre heheh.pozdrow brata heheh
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 22:27   #848
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
No widzisz a wystarczył najpierw sprawdzić a potem pisać, że nie można się przebić do faktów. Ten post jest gotowy od rana.
I nie dla wszystkich tezy tu roztrząsane są absurdalne- troszkę mocne to Twoje określenie i moglo kogoś zdenerwować.

Ale już dobrze. Grunt to zgoda
od rana to ja w pracy bylam do 19 az i nie wiedzialam ze cos tam zostalo na 1 stronie dopisanego
wiem ze nie dla kazdego sa aburdalne wasze hipotezy ale dla mnie moga byc chyba? dlatego pisalam beznickowo i ogolnie ze sa absurdalne by nikogo nie urazic
ale ty za to ze pochwalilam posty Alibaby to musialas juz nickowy przytyk zrobic do mnie prawdaze jak jak moge pytac o takie podstawy
ale ok jestem za zgoda zreszta ja sie nie chcialam klocic wyrazilam tylko swoje zdanie
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2010-09-22 o 22:28
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 22:30   #849
Loczek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Loczek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 768
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Nie można - patrz regulamin.
Cytat:
Napisane przez nanga parbat Pokaż wiadomość
możesz edytować i wstawić kropkę, ale nie wiem czy liczba postów, z którymi możesz tak zrobić jest jakoś ograniczona
Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
mozna
ale mozna tez dostac za to kare
Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
A można bo ja jestem jego autorem i jak mnie tu nie będzie to się nie zgodzę, żeby to zostało i nie daj Boże było używane bez mojej kontroli.
No i się dowiedziałam. Tak - Nie - Trochę. Ok, wszystko wiem.
Dobranoc, i aby jutro przyniosło coś nowego.
__________________
'..Moje niewypowiedziane myśli utknęły w mojej głowie.

'..This time, this place... misused, mistakes.
Loczek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 22:33   #850
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

"Przechowywanie billingów w UE

W 2006 UE formalnie przyjęła dyrektywę o przechowywaniu danych telekomunikacyjnych przez 6 do 24 miesięcy. Mają to być jedynie dane potrzebne do ustalenia źródła połączenia i odbiorcy oraz daty i godziny. Zgodnie z dyrektywą kraje członkowskie są też zobowiązane do zapewnienia ochrony prywatności swoich obywateli a operatorzy telekomunikacyjni nie mogą przechowywać informacji ujawniających treść rozmów lub e-maili."


Czyli bilingi powinny jeszcze być,ale jedynie kto do kogo dzwonił czy pisał i o której godzinie, bez treści rozmów i smsów.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
hahah to bylo dobre heheh.pozdrow brata heheh
Brat również pozdrawia.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 22:57   #851
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Wiecie co ja się nie dziwię irytacji niektórych osób - ktoś chce pomóc, poświęca swój cenny czas na tworzenie analiz, opiera się na tym co piszą media - więc jakby nie było na jakiś tam znanym nam faktach... a włazi tu kilka osób i ni z gruchy ni z pietruchy tonem wielkich księżniczek pisze, że to jest źle, tamtego brakuje, tego nie dopisano, a dopisano coś mniej ważnego
ja osobiście lubię krytykę, ale konstruktywną i rozumiem uwagi konkretne i kulturalne aby coś zmienić albo gdy ktoś dostrzeże błąd. Ale gadki osób, po których od razu widać, że nawet połowy artykułów nie przeczytały i wielkie ironiczne pretensje, że piep***my o niczym ważnym są irytujące. To jest wszystko na prośbę rodziny, aby sprawa nie ucichła. Może jakieś postrzeżenie będzie trafne, może ktoś cos ważnego dostrzeże - niewiadomo.
Ale jak ktoś ma tu wchodzić i jęczeć, krytykować, zgrywać się i popisywać swoimi postami to chyba pomylił wątki
Jak komuś coś nie pasuje to także nikt tu na siłę nie trzyma
Jak tok myślenia niektórych osób wg kogoś jest nielogiczny to niech jasno to uzasadni zamiast w przypływie złości pisze i wypomina jakieś grzechy z przeszłości itp....

Wątek jest na plotkowym, może nie wszystko się zgadza, każdemu nie dogodzimy, piszemy co wiemy i co myślimy, czy się to komuś podoba czy nie. A osobom wiecznie narzekającym ja osobiście dziękuję, dobranoc!
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 22:59   #852
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
kolejna sprawa jest taka że:
- Kasia o 7 dzwoni do domu Iwony zaniepokojona tym ze ta nie pojawiła sie na spotkaniu,
- ojczym zapewne mówi jej ze Iwona spi u Adri,
- wiec jak sadze Kasia dzwoni do Adri ,
- skoro najpóźniej o 3.50 Adria wiedziala ze Iwona jest prawie pod domem i do tego widzi ze o 7 rano torebka nadal stoi na balkonie to dlaczego czekaja az do 16 z pójściem do jej mamy????
albo bagatelizują problem bo myślą ze może gdzie po drodze zabalowala , albo graja na czas...
Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
to wiem że Kasia dzwoniła koło 8 rano czy jest Iwona - Piotr odebrał No i wynika z tego że miały być na plaży razem - tak mówi Kasia
czyli dobrze pamiętałam że gdzieś ktoś pisał że Kasia rano dzwoniła do jej rodziców

jeśli chodzi o to że jej telefon rozładował się o 3.49 to jest to prawdopodobnie ostatnia godzina kiedy jej telefon wysłał sygnał do stacji bazowej operatora - tak jak ktoś już wspomniał może rozładował sie kilka min póżniej, to samo dotyczy lokalizacji - podali prawdopodobnie lokalizacje stacji bazowej w obrębie której znajdował się telefon gdy wysłał ostatni sygnał. Znalazłam gdzieś coś takiego:
"do ustalenia pozycji tel wystarczy jedna stacja bazowa, im wiecej stacji, tym wieksza dokladnosc, operator podaje współrzędne i promień bledu; im wiecej stacji tym pozycja dokladniejsza, a promien bledu mniejszy
Zostaje trygonometria w postaci rysowania cyrklem okręgów od BTS-ów, powstaje zwykle obszar wspólny w kształcie prostokąta/trójkąta o powierzchni ok 1km2 i ten obszar podawany jest jako pozycja"

obszar 1km 2 to dość sporo w tej sytuacji
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 23:00   #853
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
od rana to ja w pracy bylam do 19 az i nie wiedzialam ze cos tam zostalo na 1 stronie dopisanego
wiem ze nie dla kazdego sa aburdalne wasze hipotezy ale dla mnie moga byc chyba? dlatego pisalam beznickowo i ogolnie ze sa absurdalne by nikogo nie urazic
ale ty za to ze pochwalilam posty Alibaby to musialas juz nickowy przytyk zrobic do mnie prawdaze jak jak moge pytac o takie podstawy
ale ok jestem za zgoda zreszta ja sie nie chcialam klocic wyrazilam tylko swoje zdanie
mogą być dla Ciebie jakie chcesz. Tylko po co komu ta informacja.
Takie posty niczemu nie służą a mogą zasiać ferment.
Sama piszesz, że nie mogłaś się przebić to skąd możesz wiedzieć , że nasze teorie są absurdalne?. I czekamy na Twoją super odkrywczą detektywie.
No i ja nasze hipotezy to dla Ciebie śmieci.....to ja już nie rozumiem takiego podejścia.

Edytowane przez burgund1234
Czas edycji: 2010-09-22 o 23:06
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 23:02   #854
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Czasami można to ustalić z dokładnością do 5m, najwidoczniej tutaj się nie dało, b stacje były zbyt rzadko rozstawione na tym obszarze.
A jak jest z tym czasem ostatniego zapisu to już nie pamiętam, miałam to na uczelni, al zapomniałam :/ a godzina tez już późna wiec jutro spojrzę w notatki aby was w błąd nie wprowadzać i napiszę co mnie uczyli na ten temat na studiach

tutaj macie mapę: http://bts-gsm.eu/uke/
i z tego co widzę (tylko nie wiem w jakiej sieci Iwonka miała tel.) to w okolicach którymi szła rzeczywiście jak na złość tych stacji jest niewiele, więc dokładność około 5-10m ciężko uzyskać ;/

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-09-22 o 23:11
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 23:10   #855
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Wiecie co ja się nie dziwię irytacji niektórych osób - ktoś chce pomóc, poświęca swój cenny czas na tworzenie analiz, opiera się na tym co piszą media - więc jakby nie było na jakiś tam znanym nam faktach... a włazi tu kilka osób i ni z gruchy ni z pietruchy tonem wielkich księżniczek pisze, że to jest źle, tamtego brakuje, tego nie dopisano, a dopisano coś mniej ważnego
ja osobiście lubię krytykę, ale konstruktywną i rozumiem uwagi konkretne i kulturalne aby coś zmienić albo gdy ktoś dostrzeże błąd. Ale gadki osób, po których od razu widać, że nawet połowy artykułów nie przeczytały i wielkie ironiczne pretensje, że piep***my o niczym ważnym są irytujące. To jest wszystko na prośbę rodziny, aby sprawa nie ucichła. Może jakieś postrzeżenie będzie trafne, może ktoś cos ważnego dostrzeże - niewiadomo.
Ale jak ktoś ma tu wchodzić i jęczeć, krytykować, zgrywać się i popisywać swoimi postami to chyba pomylił wątki
Jak komuś coś nie pasuje to także nikt tu na siłę nie trzyma
Jak tok myślenia niektórych osób wg kogoś jest nielogiczny to niech jasno to uzasadni zamiast w przypływie złości pisze i wypomina jakieś grzechy z przeszłości itp....

Wątek jest na plotkowym, może nie wszystko się zgadza, każdemu nie dogodzimy, piszemy co wiemy i co myślimy, czy się to komuś podoba czy nie. A osobom wiecznie narzekającym ja osobiście dziękuję, dobranoc!
I nie jest przyjemne jak ktoś nazywa nasze teorie absurdalnymi albo wręcz śmieciami.....a niestety miało to miejsce ( oczywiście to nie jest adresowane do Ciebie tylko chcialam się dołączyć do Twojego posta).
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 23:10   #856
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

też patrzyłam na tą mapę, w pasie nadmorskim rzeczywiście stacje dość rzadko są
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 23:15   #857
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
mogą być dla Ciebie jakie chcesz. Tylko po co komu ta informacja.
Takie posty niczemu nie służą a mogą zasiać ferment.
Sama piszesz, że nie mogłaś się przebić to skąd możesz wiedzieć , że nasze teorie są absurdalne?. I czekamy na Twoją super odkrywczą detektywie.
bo czytam posty wasze od paru dni i zdarzylam zapoznac sie do jakich wnisokow dalekoidacych siegacie az ale fakty sie gubia w nich... proste dlatego coraz to nowe osoby przychodza i pytaja o to samo bo ciezko wylapac co najwazniejsze
a po co czekasz na moja ?ja sie wogole w detektywa w przeciwienstwie do niektorych z was nie bawie dlatego zachowuje interpretacje dla siebie
a o swojej tezie jedynej zreszta pisalam tutaj i do nowych coraz nie zamierzam dochodzic i pisac bo ich moglabym na sile wymyslac i wymyslac coraz to smieszniejsze z ufo wlaczajac...
i dlatego tez zal mi znajomych jej jak czytam teorie spiskowe na temat ich(poniewaz ja ich wykluczam ze sprawy) jej bo najprawdopodobniej jak sie cos nie daj Boze stanie Iwonie beda do konca zycia miec wyrzuty sumienia byc moze trafia na leki psychotropowe i terapie bo moga sie co niekotrzy z nich obwiniac o to co sie stalo jesli ktos ma slaba psyche z nich

burgunt- postow waszych nie nazwalam śmieciami tylko ze zasmiecaja forum a to dwie rozne sprawy- zasmiecone czyli ze sie zrobil burdel, nieporzadek na forum w tym znaczeniu uzylam slowa ''zasmiecone'' a nie ze posty smieci- Ty juz uzylas tego slowa ... wiec czytaj i interpretuj uwazniej prosze bo to wazna kwestia
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2010-09-22 o 23:20
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 23:18   #858
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
I nie jest przyjemne jak ktoś nazywa nasze teorie absurdalnymi albo wręcz śmieciami.....a niestety miało to miejsce ( oczywiście to nie jest adresowane do Ciebie tylko chcialam się dołączyć do Twojego posta).
mnie najbardziej dziwi, że niektóre osoby, które od dawna się tu wypowiadają piszą teraz tonem wielkich znawców i zarzucają innym brak logicznego myślenia i wyssane z palca teorie, które nie mają poparcia w rzeczywistości. Trochę mi tu zalatuje czymś w stylu - nie zgadzam się z Tobą, więc to co piszesz to bzdura

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Cytat:
bo czytam posty wasze od paru dni i zdarzylam zapoznac sie do jakich wnisokow dalekoidacych siegacie az ale fakty sie gubia w nich... proste dlatego coraz to nowe osoby przychodza i pytaja o to samo bo ciezko wylapac co najwazniejsze
ja nie wiem ile razy mam pisać, że to jest wątek dyskusyjny, a nie tablica informacyjna!!! Jak ktoś chce fakty to niech ich szuka na pierwszej stronie, na stronie głównej o Iwonie lub w artykułach. A jak komuś przeszkadza czytanie naszych durnowatych wypocin to droga wolna, nikt nie zmusza!
Nie wiem po co tu włazicie i wiecznie krytykujecie, że ciężko cokolwiek wyczytać wśród innych wątków - jezu no nikt wam nie karze tego czytać! Ja jak mnie nie ma dwa dni na forum to potem nadrabiam ile dam radę i jakoś nie marudzę, a księżniczki mają wielki problem... i nie pisze tego konkretnie do Ciebie Brook ale tak ogólnie do nowych i starych osób, które wchodzą tu i narzekają
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 23:22   #859
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
bo czytam posty wasze od paru dni i zdarzylam zapoznac sie do jakich wnisokow dalekoidacych siegacie az ale fakty sie gubia w nich... proste dlatego coraz to nowe osoby przychodza i pytaja o to samo bo ciezko wylapac co najwazniejsze
a po co czekasz na moja ?ja sie wogole w detektywa w przeciwienstwie do niektorych z was nie bawie dlatego zachowuje interpretacje dla siebie
a o swojej tezie jedynej zreszta pisalam tutaj i do nowych coraz nie zamierzam dochodzic i pisac bo ich moglabym na sile wymyslac i wymyslac coraz to smieszniejsze z ufo wlaczajac...
i dlatego tez zal mi znajomych jej jak czytam teorie spiskowe na temat ich(poniewaz ja ich wykluczam ze sprawy) jej bo najprawdopodobniej jak sie cos nie daj Boze stanie Iwonie beda do konca zycia miec wyrzuty sumienia byc moze trafia na leki psychotropowe i terapie bo moga sie co niekotrzy z nich obwiniac o to co sie stalo jesli ktos ma slaba psyche z nich
ale ten wątek właśnie do tego jest.
Nie wiem czy zauważyłaś , że Janusz w porozumieniu z mamą Iwony sam poddaje nam różne rzeczy pod dyskusję i odowiada na pytania i stwierdził, że jesteśmy spostrzegawczy a mama Iwony nawet nam za to podziękowała.
Ot np dzisiejsza kwestia z Piotrem ( tatą Iwony) , którego słowa nam przytoczył czy nawet dzwonił do pani Iwony , bo mieliśmy zagwostkę z bilingami. I co? Chętnie odpowiedziała i wiedziała, że będziemy o tym dyskutować.

Edytowane przez burgund1234
Czas edycji: 2010-09-22 o 23:27
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 23:26   #860
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

ja osobiscie nie wiem czego spodziewalam sie po tym watku bo go nie znalam wczesniej weszlam, poznalam w ciagu 2 - 3 dni i tyle mi starczylo zeby ocenic ze ja sie tu nie widze w takich dalekoidaych hipotezach
jak wam pasuje to spoko i luz piszcie sobie jak wam sie to podoba i uspakaja te teorie faktycznie wkoncu to watek plotkowy
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 23:36   #861
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
bo czytam posty wasze od paru dni i zdarzylam zapoznac sie do jakich wnisokow dalekoidacych siegacie az ale fakty sie gubia w nich... proste dlatego coraz to nowe osoby przychodza i pytaja o to samo bo ciezko wylapac co najwazniejsze
a po co czekasz na moja ?ja sie wogole w detektywa w przeciwienstwie do niektorych z was nie bawie dlatego zachowuje interpretacje dla siebie
a o swojej tezie jedynej zreszta pisalam tutaj i do nowych coraz nie zamierzam dochodzic i pisac bo ich moglabym na sile wymyslac i wymyslac coraz to smieszniejsze z ufo wlaczajac...
i dlatego tez zal mi znajomych jej jak czytam teorie spiskowe na temat ich(poniewaz ja ich wykluczam ze sprawy) jej bo najprawdopodobniej jak sie cos nie daj Boze stanie Iwonie beda do konca zycia miec wyrzuty sumienia byc moze trafia na leki psychotropowe i terapie bo moga sie co niekotrzy z nich obwiniac o to co sie stalo jesli ktos ma slaba psyche z nich

burgunt- postow waszych nie nazwalam śmieciami tylko ze zasmiecaja forum a to dwie rozne sprawy- zasmiecone czyli ze sie zrobil burdel, nieporzadek na forum w tym znaczeniu uzylam slowa ''zasmiecone'' a nie ze posty smieci- Ty juz uzylas tego slowa ... wiec czytaj i interpretuj uwazniej prosze bo to wazna kwestia
Dla mnie to nie jest ważna kwestia. Ważna dotyczy bezpośrednio czy pośrednio Iwony Wieczorek .
To napisz co wg Ciebie ma być na tym forum. Może rzeczywiście masz lepszą koncepcję.
A czym się zaśmieca jak nie śmieciami? a chwalenie drwiącego z nas posta to nie zaśmieca? widzisz ile innych niepotrzebnych postów powstało przez to.
o burdel ....jeszcze lepiej
Na szczęście nie wszyscy tak uważają.

Edytowane przez burgund1234
Czas edycji: 2010-09-22 o 23:55
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 23:55   #862
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Dla mnie to nie jest ważna kwestia. Ważna dotyczy bezpośrednio czy pośrednio Iwony Wieczorek .
no to skoro nie wazna to po co mnie z slowka łapiesz? kwestia Iwony na watku jest skolei najwazniejsza moim zdaniem ...

zasmiecac mozna np niepotrzebnymi postami
czasem to sa kawaly w jakims temacie, czasem zwykly eot
wiec zasmiecanie i burdel to poprostu nieporzadek dla twojej wiaodmosci

a chwalic to moge posty czyje chce jesli maja sensowny przekaz a taki mialy
i tak nasze posty w tym momencie to tez zasmiecanie watku zgadzam sie z toba czyli eot wiec najlepiej skonczmy juz
Dobrej nocy zycze!
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2010-09-23 o 00:02
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 23:57   #863
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez lalalilala Pokaż wiadomość
wiesz co.. też się nad tym zastanawiałam. Ale w sumie teraz sobie myśle tak- skąd Ona miała wiedzieć że się pokłóci?
Może planowała że wrócą wcześniej wszystcy razem taksówką do domu. Wówczas będąc już na przykład o 3 w domu miałąby troche czasu przespać się i ogarnąć...

Teraz mi wpadło do głowy,że moż eo to była miedzy innymi kłótnia?Iwona miała zaplanowane spotkanie na 7 rano z Kasią,pierw imprezowali na działce-może to miała być Iwony jedyna impreza-dała się namówic na Dream Club bo obiecano Jej,że wróca nie zbyt późno.Iwonie zależało na tym porannym spotkaniu z Kasią więc prosia towarzystwo by juz iść raz,drugi,trzeci.....
nie wiem kombinuje na wszystkie sposoby
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 00:01   #864
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Teraz mi wpadło do głowy,że moż eo to była miedzy innymi kłótnia?Iwona miała zaplanowane spotkanie na 7 rano z Kasią,pierw imprezowali na działce-może to miała być Iwony jedyna impreza-dała się namówic na Dream Club bo obiecano Jej,że wróca nie zbyt późno.Iwonie zależało na tym porannym spotkaniu z Kasią więc prosia towarzystwo by juz iść raz,drugi,trzeci.....
nie wiem kombinuje na wszystkie sposoby
wiesz, że nad tym samym dzisiaj się zastanawiałam i uważam, że coś tym jest.

ale mogła też zadzwonić po mamę i jechać do domu a oni mogli sobie zostać.

Mama Iwonki uważa , że coś wstrząsnęło Iwonką, że była jakimś szoku - tak napisał Janusz po wizycie u niej.

Edytowane przez burgund1234
Czas edycji: 2010-09-23 o 00:06
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 00:02   #865
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Teraz mi wpadło do głowy,że moż eo to była miedzy innymi kłótnia?Iwona miała zaplanowane spotkanie na 7 rano z Kasią,pierw imprezowali na działce-może to miała być Iwony jedyna impreza-dała się namówic na Dream Club bo obiecano Jej,że wróca nie zbyt późno.Iwonie zależało na tym porannym spotkaniu z Kasią więc prosia towarzystwo by juz iść raz,drugi,trzeci.....
nie wiem kombinuje na wszystkie sposoby
W sumie mądrze piszesz. Faktycznie mogło o to im pójść - też czasem jestem zła,bo chcę już iść,a znajomi jeszcze nie i muszę na nich czekać. ;P
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 00:18   #866
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
no to skoro nie wazna to po co mnie z slowka łapiesz? kwestia Iwony na watku jest skolei najwazniejsza moim zdaniem ...

zasmiecac mozna np niepotrzebnymi postami
czasem to sa kawaly w jakims temacie, czasem zwykly eot
wiec zasmiecanie i burdel to poprostu nieporzadek dla twojej wiaodmosci

a chwalic to moge posty czyje chce jesli maja sensowny przekaz a taki mialy
i tak nasze posty w tym momencie to tez zasmiecanie watku zgadzam sie z toba czyli eot wiec najlepiej skonczmy juz
Dobrej nocy zycze!
widzę, że się nie zrozumiemy niestety i że nie da Ci się pewnych rzeczy wytłumaczyć.
Najłatwiej powiedzieć, że czyjeś hipotezy są absurdalne bez wytłumaczenia dlaczego czy że zaśmiecają forum.
a samemu stwierdzić, że się nie będzie ich snuć.
Najprościej skrytykować formę dyskusji nie proponując nic w zamian.
Najprościej jest popierać innych, którzy nas krytykują.
Ale cóż........ i tylko nie rozumiem celowośći takiego czegoś.

I tak nie są do końca absurdalne bo jest tu taka hipoteza z którą zgadza się mama Iwony a dotyczy motywów samotnej wędrówki Iwonki.

Mam propozycję, żeby we wstępie do pierwszego posta napisać jakieś info o tym jaki to jest rodzaj forum, o Januszu - kim jest i co dla nas robi itd.
Unikniemy może w ten sposób wizyt osób, które spodziewały się czegoś innego i ich krytyki.

Brook to nie jest do Ciebie, jesteś tu mile widziana.

Edytowane przez burgund1234
Czas edycji: 2010-09-23 o 00:43
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 00:45   #867
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
wiesz, że nad tym samym dzisiaj się zastanawiałam i uważam, że coś tym jest.

ale mogła też zadzwonić po mamę i jechać do domu a oni mogli sobie zostać.

Mama Iwonki uważa , że coś wstrząsnęło Iwonką, że była jakimś szoku - tak napisał Janusz po wizycie u niej.

Tak to tez wiem,ze coś musiało Nia wstrząsnąć dlatego napisalłam,że między innymi o to też mogła kłótnia pójść w efekcie jak się wszytsko zebrało do kupy wyszło jka wyszło....
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 00:59   #868
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

No to teraz jest pewne, że Iwona miała drugi numer na kartę - wytropili to internauci dzięki swojej dociekliwości i niech teraz ktoś powie, że dyskusje internautów są absurdalne.

http://gdziejestiwona.pl/forum/viewt...p?thread_id=90

poprawiłam link już działa.

Można by to wrzucić do linków w pierwszym pośćie ale to już decyzja Titiny.

Edytowane przez burgund1234
Czas edycji: 2010-09-23 o 10:50
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 01:24   #869
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
No to teraz jest pewne, że Iwona miała drugi numer na kartę - wytropili to internauci dzięki swojej dociekliwości i niech teraz ktoś powie, że dyskusje internautów są absurdalne.

.....http://www.gdziejestiwona.pl/forum/v...p?thread_id=90

Można by to wrzucić do linków w pierwszym pośćie ale to już decyzja Titiny.
Hmmm...jestem ciekawa jak to zrobili... ;>
Moim zdaniem bez sensu wrzucać do pierwszego postu dopóki się to nie potwierdzi i nie wyjaśni.

A link nie działa. ;P Ale już sobie dotarłam do tego wątku.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 01:33   #870
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
No to teraz jest pewne, że Iwona miała drugi numer na kartę - wytropili to internauci dzięki swojej dociekliwości i niech teraz ktoś powie, że dyskusje internautów są absurdalne.

.....http://www.gdziejestiwona.pl/forum/v...p?thread_id=90

Można by to wrzucić do linków w pierwszym pośćie ale to już decyzja Titiny.
Link nie działa...

Edit: Już sama znalazłam
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM



Edytowane przez vMALENAv
Czas edycji: 2010-09-23 o 01:36
vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.