Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-16, 11:35   #841
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Okropna jakość, ale może coś widać: https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=158348 Nie wiem, czy dałoby radę policzyć ilość tych kwiatów
Pięknie

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Marzy mi się domek gdzieś poza miastem. Kiedyś może uda się kupić działkę i wypoczywać tam w lecie Basen dmuchany, plac zabaw dla dziecka, fajnie byłoby to kiedyś zrealizować

Też mam nadzieję, ale pewnie mało realne
A macie tam w Świdniku ogródki działkowe? Może chociaż tam się znajdzie kawałek działki?
Ja o większym kawałku ziemi też mogę sobie pomarzyć, ale póki co dobry i taki "ogródek" poza miastem. Nie mamy tam żadnych grządek, tylko trawa, kwiaty i altanka, do której można się schować jak deszcz pada.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 12:24   #842
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Laryngolog mówił, że w ciąży może być obrzęk śluzówek i właśnie bardzo często katar i zatkany nos. Chyba ma to swoją fachową nazwę - hormonalny nieżyt nosa. Siostra to samo miała, równe 9 miesięcy lało jej się z nosa. Strasznie to uciążliwe, kicham kilkanaście razy dziennie i ciągle z chustkami
Moja siostra tak miała. Lekarka określiła to potocznie jako "katar ciążowy". Na początku ja próbowali leczyć, myśląc, ze to jakaś infekcja. Ale ze nie przechodziło, to przechodziła taka "chora" całą ciążę. Przez to większośc ciąży była na zwolnieniu.
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Wytuliłabym tego kudłacza Jak zapraszaliśmy gości to większość miała jakiegoś zwierzaka, ja zamiast z nimi siedziałam na podłodze z psem albo kotem
Ja też tak mam. Jak jadę do kogoś w odwiedziny, a ma zwierzaka, to już mnie ta osoba nie interesuje
Ostatnio w PL odwiedziłam ciocię, której nie widziałam kupę lat. Buzi, buzi na powitanie, i zgarnęłam psa i kota
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 14:15   #843
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Nawet fajna, też muszę sobie kupić, ale niewiele mi się podoba. 60zł, trochę dużo, ale taniej nie kupię. Pewnie robią zdjęcia z lampą, jak znajdę chwilę to się wybiorę do house i wybadam sprawę. Szkoda, że nie ma innych kolorów, ta jasna mi się nie podoba w ogóle, a mam same brązowe w kolekcji
Właśnie, taniej nie za bardzo kupisz, takie czasy Mi się kilka podobało w housie, były też takie mniejsze listonoszki za 39 zł, fajne a to moja pierwsza brązowa torba, zawsze miałam czarne

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Jak pięknie dzisiaj u mnie Aż nie mogę oczu nacieszyć. Będę się uczyć na dworze.
Znacie jakieś domowe sposoby na katar?
Krople xylometazolin za 3 zł z apteki

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Koncert TOP to 10 artystów, którzy sprzedali najwięcej płyt w ciągu roku. Dobrze "się sprzedali" i dlatego wystąpili.

A tak na poważnie - nie cierpię tego określenia "sprzedać się". Ciekawa jestem czy ludzie by się nie sprzedawali, jakby mieli taką możliwość. To nie są jakieś dni miasta w Pcimiu Dolnym, tylko ogólnopolski festiwal, jak dla mnie żadna siara i obciach.
Pewnie że by się sprzedawali najbardziej mnie bawiło oburzenie "jak to Daniel Olbrychski może reklamować biedronkę"! No jak to jak. Za pieniądze. Każdy by leciał reklamować biedronkę za taką kasę, każdy. Ja nawet za ułamek tej kasy jeśli by mi zaproponowali

Dla mnie obciachem są Ci co tam występują, dlatego taki festiwal straszny. Maryla Rodowicz w Opolu pop raz 125? Honey na Top Trendy? Litości milordzie, tego się już nie da znieść, nawet mając wysoką tolerancje na badziewie muzyczne i estetyczne. Nie ma złych festiwali, ale są słabi "artyści"

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Moja śpiąca królewna Niesamowita jest
Piękna

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Zamiast się uczyć, to się ekscytuję Zjadłam ciasto z truskawkami, ogolę nogi w końcu i wybieram zdjęcia na zaliczenie. A później się uczę, bo na tygodniu nie będę miała czasu...
Celestynku! Uduszę!! Ja się pytam, czy Ty na Tym tygodniu będziesz siedzieć jak na kanapie, czy latać jak na latającym dywanie, bo nie bardzo rozumiem sformułowanie
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 14:28   #844
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Pewnie że by się sprzedawali najbardziej mnie bawiło oburzenie "jak to Daniel Olbrychski może reklamować biedronkę"! No jak to jak. Za pieniądze. Każdy by leciał reklamować biedronkę za taką kasę, każdy. Ja nawet za ułamek tej kasy jeśli by mi zaproponowali

Celestynku! Uduszę!! Ja się pytam, czy Ty na Tym tygodniu będziesz siedzieć jak na kanapie, czy latać jak na latającym dywanie, bo nie bardzo rozumiem sformułowanie
No właśnie też mnie śmieszy to oburzenie. Praca jak każda inna, za darmo tego nie robi - to dopiero by było sprzedanie się. Całe życie pracował na swoją "gębę" i może teraz zrobić z nią co zechce, chce reklamować Biedronkę? Dobrze płacą? To dlaczego by nie? Czy to Olbrychski, czy to Janda, czy Gajos, czy Kondrat...


Ej, to chyba nasz regionalizm. Wszyscy tak u nas mówią, nie bij. Mnie też kiedyś zwracałaś uwagę.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 14:53   #845
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Właśnie, taniej nie za bardzo kupisz, takie czasy Mi się kilka podobało w housie, były też takie mniejsze listonoszki za 39 zł, fajne a to moja pierwsza brązowa torba, zawsze miałam czarne


Krople xylometazolin za 3 zł z apteki

Celestynku! Uduszę!! Ja się pytam, czy Ty na Tym tygodniu będziesz siedzieć jak na kanapie, czy latać jak na latającym dywanie, bo nie bardzo rozumiem sformułowanie
Szkoda, że to małe listonoszki, bo podobają mi się listonoszki, ale przydałaby mi się mieszcząca format a4.

Raczej latać, ale ale - u nas się tak mówi i pewnie pisząc książkę, nie użyłabym takie sformulowania, ale forum traktuję jak braterską pogawędkę, więc nie baczę na tego typu błędy, przynajmniej pisząc.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Ej, to chyba nasz regionalizm. Wszyscy tak u nas mówią, nie bij. Mnie też kiedyś zwracałaś uwagę.
O, właśnie, reglionalizm
Dziękuję ciociu Otako za wstawiennictwo
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 15:01   #846
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Ja wam zaraz regionalizm urządzę, toż to byk jak stodoła, aż w oczy razi, a nie żaden regionalizm

Dobra już kończę swoje wywody. Nie bójcie się, do gramatycznego nazisty mi daleko.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 15:21   #847
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ja wam zaraz regionalizm urządzę, toż to byk jak stodoła, aż w oczy razi, a nie żaden regionalizm

Dobra już kończę swoje wywody. Nie bójcie się, do gramatycznego nazisty mi daleko.
W sumie dobrze, że ktoś ma nas pod konrolą jezykową. W końcu to forum nie tylko bawi, ale uczy i wychowuje

Maryś, a Ty jaką studiujesz specjalizacje?

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Mam zaakceptowane zdjęcia na foto
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 15:23   #848
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Ja na studiach licencjackich zrobiłam lingwistykę czyli językoznawczą specjalizację a teraz na mgr robię edytorstwo- taka redakcja publikacji w skrócie
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 15:37   #849
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ja na studiach licencjackich zrobiłam lingwistykę czyli językoznawczą specjalizację a teraz na mgr robię edytorstwo- taka redakcja publikacji w skrócie

Trochę żałuję, że nie poszłam na filologię Pewnie też wybrałabym językoznastwo. Na liście byłam 21, mój nr z dziennika
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 15:52   #850
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Ciężko podsumować mi całe studia, bo studia licencjackie były ekstra, naprawdę świetna rzecz, ciekawe, przepełnione dobrymi książkami i masą wiedzy, a studia magisterskie to kara za grzechy popełnione przez cały świat i żart z polskiego systemu edukacji -_-
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 16:23   #851
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ciężko podsumować mi całe studia, bo studia licencjackie były ekstra, naprawdę świetna rzecz, ciekawe, przepełnione dobrymi książkami i masą wiedzy, a studia magisterskie to kara za grzechy popełnione przez cały świat i żart z polskiego systemu edukacji -_-
Dlaczego tak uważasz?
Mam ochotę na dobre książki, na taką literaturę ponadczasową, na wiersze... dla mnie język polski i plastyka to ulubione przedmioty w szkole.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 16:50   #852
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Chyba właśnie pobiłam swój życiowy rekord. Jest 17:50, a ja nadal jestem w pidżamie.
Niech żyje dzień brudasa
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 16:53   #853
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Eh, skomplikowana historia.. Duży problem polega na tym, że po licencjacie około polowa studentów odeszło na inne kierunki, przeszło na zaoczne, a na ich miejsce przyszli absolwenci kolegium nauczycielskiego, od których na kilometr widać że skończyli kolegium nauczycielskie języka polskiego a nie filologię polską. Takie połączenie spowodowało obniżenie poziomu tak, że w zasadzie poloniści mogą rok nie chodzić, zanim tamci zaczną dorównywać. A chodzić muszą. Im trzeba od nowa wszystko wykładać, wiedzę filologiczną niestety mają żadną, o gramatyce nic, o literaturze marnie, a absolwenci uniwerku się tylko uwsteczniają. Chce podkreślić że nie jest ich wina, nie mam pretensji do nich,bo oni byli przygotowywani przez 3 lata do roli nauczyciela, a my do roli filologa. Ale ten system to jakiś żart, i to w dodatku niesmaczny. Wściekli są Ci z kolegium bo przy tych z uniwerku wyglądają na głupszych, i wściekli są Ci z uniwerku bo zamiast iść do przodu z materiałem trzeba wszystkiego od nowa uczyć tych z kolegium. I niezłe konflikty przez to powstają no bo kto chce dosłownie powtarzać przedmiot? Konflikt jest dobry, bo połowa sali ten przedmiot już miała, ma z tego ocenę, zaliczenie i chce kontynuować na poziomie na jakim skończyli, a druga połowa nie ma pojęcia o podstawach..

Poza tym uniwerek przyszedł na system pięcioletni stosunkowo niedawno, i niesamowicie nieudolnie- efekt jest tego taki że poważne studia trwają 3 lata, i wtedy są one naprawdę poważne (bo jak zmieścić wszystko w 3 lata?) a magisterka to już takie bujanie się po odmętach humanistycznej wiedzy, i tłumaczenie tym z kolegium tego co filolodzy robili ostatnie 3 lata. Także przejście na system pięcioletni spowodowało upchnięcie wszystkiego w licencjacie 3-letnim, a studia II stopnia to taki bonus, praktycznie bez wartościowych zajęć.

I niezłe cyrki są podczas sesji, bo sylabusy i egzaminy opracowane są tak jakbyśmy normalnie szli z materiałem na zajęciach do przodu, a nie pół semestru uczyli absolutnych podstaw zielonych jak jabłko absolwentów z kolegium. W efekcie nowy materiał często po raz pierwszy widzę w tym semestrze w zagadnieniach do egzaminu
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-06-16 o 17:03
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 17:05   #854
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Eh, skomplikowana historia.. Duży problem polega na tym, że po licencjacie około polowa studentów odeszło na inne kierunki, przeszło na zaoczne, a na ich miejsce przyszli absolwenci kolegium nauczycielskiego, od których na kilometr widać że skończyli kolegium nauczycielskie języka polskiego a nie filologię polską. Takie połączenie spowodowało obniżenie poziomu tak, że w zasadzie poloniści mogą rok nie chodzić, zanim tamci zaczną dorównywać. A chodzić muszą. Im trzeba od nowa wszystko wykładać, wiedzę filologiczną niestety mają żadną, o gramatyce nic, o literaturze marnie, a absolwenci uniwerku się tylko uwsteczniają. Chce podkreślić że nie jest ich wina, nie mam pretensji do nich,bo oni byli przygotowywani przez 3 lata do roli nauczyciela, a my do filologa. Ale ten system to jakiś żart, i to w dodatku niesmaczny. Wściekli są Ci z kolegium bo przy tych z uniwerku wyglądają na głupszych, i wściekli są Ci z uniwerku bo zamiast iść do przodu z materiałem trzeba wszystkiego od nowa uczyć tych z kolegium. I niezłe konflikty przez to powstają no bo kto chce dosłownie powtarzać przedmiot? Konflikt jest dobry, bo połowa sali ten przedmiot już miała, ma z tego ocenę, zaliczenie, a druga połowa nie ma pojęcia o podstawach..

Poza tym uniwerek przyszedł na system pięcioletni stosunkowo niedawno, efekt jest tego taki że poważne studia trwają 3 lata, i wtedy są one naprawdę poważne (bo jak zmieścić wszystko w 3 lata?) a magisterka to już takie bujanie się po odmętach humanistycznej wiedzy, i tłumaczenie tym z kolegium tego co filolodzy robili ostatnie 3 lata.

I niezłe cyrki są podczas sesji, bo sylabusy i egzaminy opracowane są tak jakbyśmy normalnie szli z materiałem na zajęciach do przodu, a nie pół semestru uczyli absolutnych podstaw zielonych jak jabłko absolwentów z kolegium. W efekcie nowy materiał często po raz pierwszy widzę w tym semestrze w zagadnieniach do egzaminu

No to rzeczywiście nieciekawie. Niestety szybko tego nie zmienią. Szkoda, że musiscie marnować czas, żeby tamci nadrobili zaległości.



Brat dopiero wrócił spod Łodzi, mama czekała specjalnie z obiadem na niego, dostała wezwanie do pracy i wyszła, a ja miałam wstawić obiad, żebyśmy zjedli razem ciepły. A mój brat wydarł się na mnie, że miał być obiad a nie ma, wziął prysznic i idzie z kolegami gdzieś. Bo jakiego to było czekać z obiadem, jak on ma to w dupie i musi już iść. Już pomijam fakt, że znów nie mam z kim iść na koncert...
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 17:05   #855
minthairr
Rozeznanie
 
Avatar minthairr
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 639
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Chyba właśnie pobiłam swój życiowy rekord. Jest 17:50, a ja nadal jestem w pidżamie.
Niech żyje dzień brudasa
Brawo! ja się dzisiaj obudziłam o 17 i jestem wykończona tym snem
__________________
minthairr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 17:13   #856
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Brat dopiero wrócił spod Łodzi, mama czekała specjalnie z obiadem na niego, dostała wezwanie do pracy i wyszła, a ja miałam wstawić obiad, żebyśmy zjedli razem ciepły. A mój brat wydarł się na mnie, że miał być obiad a nie ma, wziął prysznic i idzie z kolegami gdzieś. Bo jakiego to było czekać z obiadem, jak on ma to w dupie i musi już iść. Już pomijam fakt, że znów nie mam z kim iść na koncert...
Szkoda, że to nie trochę bliżej. Przyjechałabym.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 17:17   #857
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Szkoda, że to nie trochę bliżej. Przyjechałabym.
To zapraszam Akuat na obiad się załapiesz, mam ciasto, czereśnie, truskawki, psa... Pójdziemy na koncert, a jutro odwieziemy Cię do Lbn
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 17:30   #858
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
To zapraszam Akuat na obiad się załapiesz, mam ciasto, czereśnie, truskawki, psa... Pójdziemy na koncert, a jutro odwieziemy Cię do Lbn
Przecież jestem zmotoryzowana. Ile to kilometrów od Lublina?
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 17:42   #859
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

55
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 17:43   #860
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Łooo, tak daleko to jeszcze nie byłam.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 17:43   #861
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Nawet 50!

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Prosta droga przez wsie, także byle minąć Lbn
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 20:25   #862
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

LemOn wyrzucili z Opola
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 21:44   #863
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Ej, to chyba nasz regionalizm. Wszyscy tak u nas mówią, nie bij. Mnie też kiedyś zwracałaś uwagę.
Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Raczej latać, ale ale - u nas się tak mówi i pewnie pisząc książkę, nie użyłabym takie sformulowania, ale forum traktuję jak braterską pogawędkę, więc nie baczę na tego typu błędy, przynajmniej pisząc.



O, właśnie, reglionalizm
Dziękuję ciociu Otako za wstawiennictwo
U mnie tez dużo ludzi mówi nieprawidłowo, ale nie trzeba tego powtarzać :P
Regionalizmy zostawmy babciom

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Ale zrobiłam ciacho rabarbarowe <3
Juz go nie ma niestety Zjadło się
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 23:32   #864
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Maryś, pokażesz torebkę?

Ja kupiłam dzisiaj w Pepco dwa t-shirty, każdy po 7.99. Fajne, chociaż z działu męskiego, ale będą pasować do spodni. Jutro idę na koncert, mam nadzieję, że wyzdrowieję.
uwielbiam ceny i niektóre rzeczy z Pepco


Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Nadal się jaram, że nam zdjęcie z panem Roguckim
ooooo!


Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Laryngolog mówił, że w ciąży może być obrzęk śluzówek i właśnie bardzo często katar i zatkany nos. Chyba ma to swoją fachową nazwę - hormonalny nieżyt nosa. Siostra to samo miała, równe 9 miesięcy lało jej się z nosa. Strasznie to uciążliwe, kicham kilkanaście razy dziennie i ciągle z chustkami
jejku, współczuję, to musi być strasznie uciążliwe ! ja po kilku dniach wymiękam!


Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
To zapraszam Akuat na obiad się załapiesz, mam ciasto, czereśnie, truskawki, psa... Pójdziemy na koncert, a jutro odwieziemy Cię do Lbn
Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Przecież jestem zmotoryzowana. Ile to kilometrów od Lublina?
ooo, dziewczyny Wy z Lublina i/lub okolic?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 07:06   #865
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

trzymajcie kciuki dziś,ostatnio dobrze Wam poszło
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 07:09   #866
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cześć!

Taka piękna pogoda, a ja idę do pracy . No nic . Po pracy spędzę czas na świeżym powietrzu . Może zrobię jakąś warzywną sałatkę?
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 09:42   #867
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
trzymajcie kciuki dziś,ostatnio dobrze Wam poszło



Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Cześć!

Taka piękna pogoda, a ja idę do pracy . No nic . Po pracy spędzę czas na świeżym powietrzu . Może zrobię jakąś warzywną sałatkę?
współczuję

po południu nadrobisz
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 11:36   #868
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013




Egz poszedł mi baaaardzo źle
No nic. Będzie wrzesień.
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 11:55   #869
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Pięknie



A macie tam w Świdniku ogródki działkowe? Może chociaż tam się znajdzie kawałek działki?
Ja o większym kawałku ziemi też mogę sobie pomarzyć, ale póki co dobry i taki "ogródek" poza miastem. Nie mamy tam żadnych grządek, tylko trawa, kwiaty i altanka, do której można się schować jak deszcz pada.
Mamy Nie mam pojęcia jak cenowo to wygląda, na pewno lepszy taki ogródek niż nic Zawsze można posadzić tam trochę owoców, warzyw, wypocząć też się da choć powierzchnie u nas są często malutkie. Szwagier, a z zasadzie jego mama ma piękną działkę, ale na taką pewnie długo nie będzie nas stać.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Moja siostra tak miała. Lekarka określiła to potocznie jako "katar ciążowy". Na początku ja próbowali leczyć, myśląc, ze to jakaś infekcja. Ale ze nie przechodziło, to przechodziła taka "chora" całą ciążę. Przez to większośc ciąży była na zwolnieniu.

Ja też tak mam. Jak jadę do kogoś w odwiedziny, a ma zwierzaka, to już mnie ta osoba nie interesuje
Ostatnio w PL odwiedziłam ciocię, której nie widziałam kupę lat. Buzi, buzi na powitanie, i zgarnęłam psa i kota
Strasznie dziwna ciążowa przypadłość Myślałam, że mnie to nie dopadnie. Dziwiłam się siostrze, że cały czas ma katar a tu proszę Teraz ja się męczę



Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość

Piękna
A jak się Twoja miewa? Nic o niej nie piszesz

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
uwielbiam ceny i niektóre rzeczy z Pepco

jejku, współczuję, to musi być strasznie uciążliwe ! ja po kilku dniach wymiękam!
Mnie coraz bardziej zaskakuje kolorówka z Pepco. Rzucili nam kosmetyki CK, jakieś cienie MUA.

Oj jest Cały czas przy chusteczkach mimo że jestem zdrowa

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
trzymajcie kciuki dziś,ostatnio dobrze Wam poszło


Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość



Egz poszedł mi baaaardzo źle
No nic. Będzie wrzesień.



Policja właśnie u nas była Ojciec źle samochód zaparkował i kazali natychmiast po niego dzwonić żeby przestawił Pewnie mu mandat wlepili. Ojciec oczywiście niczego nieświadomy, bo twierdzi że dobrze zaparkował.

Promotor do mnie dzwonił. Kazał przyjechać w środę, przywieźć wszystkie dokumenty. Obrona prawdopodobnie będzie 2 lipca. Dzisiaj pędzę do zdjęcia, jak ja tego nie cierpię Jeszcze taki upał, jak dojdę do fotografa to będę zlana potem
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 12:08   #870
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Miki, ale żeby od razu policja przyszła????
Blokada kół to rozumiem, ale policja na chacie


Co do tego egz to najgorsze jest to, że na 3 trzeba mieć 21 na 29pktów
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-18 15:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.