Czy chodziło o seks? czy o coś więcej? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 23:00   #61
Anita1333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 46
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Zawiezienie na 1 randce dziewczyny do hotelu świadczy o braku szacunku do niej i traktowaniu ją bardzo lekko.

I może Cię rozczaruję, ale nie jesteś jakąś wyjątkową, niezwykłą itd. itp, a jedną z wielu panienek, które on pod ten hotel podwoził. Różnicie się tym, że się z nim nie przespałaś. Może spróbuje jeszcze raz jak go kręcisz, ale chodzi mu tylko i wyłącznie o seks. Okazuje to całym sobą, nie wiem jak naiwnie możesz mieć jakieś wątpliwości.
On mnie nie zawiózł do hotelu na pierwszej randce....nigdzie tego nie napisałam ale zaraz to poprawię

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Claire Fisher Pokaż wiadomość
Myślę, że chciał cię dogłębnie poznać Jak możesz mieć jakiekolwiek rozterki jeszcze?
Dogłębnie to napisałaś
Anita1333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 23:05   #62
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Anita1333 Pokaż wiadomość
On mnie nie zawiózł do hotelu na pierwszej randce....nigdzie tego nie napisałam ale zaraz to poprawię


No dobrze POD hotel. Jakaś różnica? Bo dla mnie żadna..

Zaczął dobierać się na dzień dobry, ale wykazałaś opór. To zabajerował rozmową żartami, pocałował (wybadał teren) i spróbował drugi raz tylko, że dosadniej.

Jest kobieciarzem i zaliczanie panienek to dla niego chleb powszedni.

Czemu masz jakiekolwiek złudzenia jeszcze?

Mam wrażenie, że gość Ci zaimponował, spodobał się, zauroczyłaś się i ciężko Ci przyjąć do wiadomości, że nie jesteś dla niego wyjątkowa i niezwykła tylko miałaś być kolejną panienką na nockę... Może się jeszcze odezwie, ale w dalszym ciągu będzie do tego dążył.

Nie miej złudzeń i nie doszukuj się jakiegoś drugiego dna tam gdzie go nie ma.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 23:23   #63
Anita1333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 46
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
No dobrze POD hotel. Jakaś różnica? Bo dla mnie żadna..

Zaczął dobierać się na dzień dobry, ale wykazałaś opór. To zabajerował rozmową żartami, pocałował (wybadał teren) i spróbował drugi raz tylko, że dosadniej.

Jest kobieciarzem i zaliczanie panienek to dla niego chleb powszedni.

Czemu masz jakiekolwiek złudzenia jeszcze?

Mam wrażenie, że gość Ci zaimponował, spodobał się, zauroczyłaś się i ciężko Ci przyjąć do wiadomości, że nie jesteś dla niego wyjątkowa i niezwykła tylko miałaś być kolejną panienką na nockę... Może się jeszcze odezwie, ale w dalszym ciągu będzie do tego dążył.

Nie miej złudzeń i nie doszukuj się jakiegoś drugiego dna tam gdzie go nie ma.
dziękuję za mądre słowa
Anita1333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 23:38   #64
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Anita1333 Pokaż wiadomość
dziękuję za mądre słowa
Mam nadzieję, ze się nie pogniewałaś bo trochę ostro napisałam. Po prostu szkoda Twojego czasu na takiego faceta. Jemu na Twojej przyjaźni ani uczuciu nie zależy...

Warto zwrócić uwagę na kogoś dla kogo będziesz osobą mającą zarówno piękne ciało jak i wnętrze, osobowość, którą można się zachwycić,a nie na jakiegoś lovelasa co myśli o tym jakby Cię tu zaciągnąć do łóżka.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 00:36   #65
Anita1333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 46
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, ze się nie pogniewałaś bo trochę ostro napisałam. Po prostu szkoda Twojego czasu na takiego faceta. Jemu na Twojej przyjaźni ani uczuciu nie zależy...

Warto zwrócić uwagę na kogoś dla kogo będziesz osobą mającą zarówno piękne ciało jak i wnętrze, osobowość, którą można się zachwycić,a nie na jakiegoś lovelasa co myśli o tym jakby Cię tu zaciągnąć do łóżka.
wiesz On mi cos tam bredził o moim wnętrzu....że podoba się mu mój charakter moje wartości....ale na to wychodzi że był to kolejny krok zmierzający do tego samego....Nierozumiem czemu faceci się posuwają do tego typu manipulacji żeby tylko osiągnąć swój cel
Anita1333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 06:51   #66
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Anita1333 Pokaż wiadomość
(...)
mam szacunek do siebie...a także duże doświadczenia za sobą i umówiłam się żeby mu pokazać że nie wszystko sprowadza sie do seksu...a to że zawiózł mnie pod hotel to nie dowodzi że sie nie szanuje....nie zrobiło to na mnie wrażenia bo wiem że nie wszyscy są idealni...On jest typowym kobieciarzem i postąpił tak jak zwykle...ma kasę i jest bardzo przystojny panienek mu nie brakuje....a Ja chciałam Go po części przetestować i zobaczyć do czego się posunie....i udowodnic mu że nie wszystkie są takie same
Umawiasz się z typowym kobieciarzem, facet się od razu do Ciebie dobiera, mimo to umawiasz się z nim znowu - facet podjeżdża pod hotel, wprawdzie się nie zgadzasz, ale randka jest kontynuowana... Niestety, ale niechcący dałaś facetowi początkowo do zrozumienia "mówię NIE, myślę TAK - popracuj nade mną, to mnie zaliczysz", dopiero potem zrozumiał, że będzie potrzeba nieco więcej zachodu i się znudził próbowaniem.

Testować to można nowe perfumy, a nie kogoś takiego. Mimo wszystko - nawet tego, co teraz piszesz - jednak chyba liczyłaś na romantyczne zakończenie tej historii - jego nagłą przemianę w monogamistę zakochanego w Twojej osobie.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-02-11 o 06:53
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 07:44   #67
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Anita1333 Pokaż wiadomość
umówiłam się bo mnie cos ciągnie do Niego...i chciałam mu pokazać że bez seksu tez może być fajnie....ale najwidoczniej nie zrozumiał moich intencji...skoro się nie odzywa
Ale temu chłopakowi jest fajnie tylko z seksem;p Za to on Ci jasno dał do zrozumienia,jakie ma intencje. Haha...od razu pod hotel Cię zawiózł...a Ty nas pytasz czy chodziło mu tylko o seks...dobre
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 08:08   #68
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Anita1333 Pokaż wiadomość
wiesz On mi cos tam bredził o moim wnętrzu....że podoba się mu mój charakter moje wartości....ale na to wychodzi że był to kolejny krok zmierzający do tego samego....Nierozumiem czemu faceci się posuwają do tego typu manipulacji żeby tylko osiągnąć swój cel
Dziewczyno a KIEDY od zdążył tak naprawdę poznać Twoje wnętrze
To jest taki bajer zamydlający oczy, żebyś uwierzyła, że nie chodzi tylko o Twoje ciało
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 08:13   #69
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
"bzykasz się czy trzeba z Tobą chodzić?"
kiedy macie następną randkę?
Ten cytacik pokazuje myslenie niektórych facetów, a nie obraza Cie autorko, bo widziałam, ze tak zrozumiałas.
Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Tego o Paryżu wcześniej nie było

To jak, dobierał się do ciebie na początku czy nie? Bo jeśli nawet cię nie dotknął to ja nie wiem o co chodzi

A jak chcesz się przekonać, wyślij mu smsa, że masz na niego ochotę albo coś w tym rodzaju. Jeśli podchwyci i odpisze równie jednoznacznie - masz odpowiedź i pewność, że chodziło mu tylko o seks
Wysyłanie do niego smsa, bezsens. To jak zdecydowanie sie jednak na ten hotel.
Cytat:
Napisane przez Anita1333 Pokaż wiadomość
właśnie gdybym napisała takiego esa to bym sama się określiła ....

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

mam szacunek do siebie...a także duże doświadczenia za sobą i umówiłam się żeby mu pokazać że nie wszystko sprowadza sie do seksu...a to że zawiózł mnie pod hotel to nie dowodzi że sie nie szanuje....nie zrobiło to na mnie wrażenia bo wiem że nie wszyscy są idealni...On jest typowym kobieciarzem i postąpił tak jak zwykle...ma kasę i jest bardzo przystojny panienek mu nie brakuje....a Ja chciałam Go po części przetestować i zobaczyć do czego się posunie....i udowodnic mu że nie wszystkie są takie same
Skoro on jest typowym kobieciarzem, to na co liczysz? On liczył tylko na seks jak widac, nie dałas, to da mu inna, myslisz, ze to dla niego az taka roznica, skoro laski na niego lecą? Moze nie chce mu sie wysilac, a az takiego wrazenia nie zrobiłas, zeby miał sie postarac.
Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość
Aha czyli to nie jego wina że dobiera sie do sporej ilosci kobiet? Po cichu liczysz ze uda Ci sie zdobyc bogatego i przystojnego faceta a on sie dla Ciebie zmieni, pokocha, zamieszkacie razem?
Zycie to nie bajka!! Nie zmieni sie....
Dokładnie, takie samo mam wrazenie... Marzenie wielu niedoswiadczonych kobietek- zrobic ze skurczybyka idealnego chłopczyka
Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
To sama do niego zadzwoń, po koleżeńsku. Kumplowaliście się chyba zanim się z nim umówiłaś, prawda? Ale się z nim nie spotykaj!
Bez sensu- j.w. coz on sobie moze pomyslec po takim telefonie? Panna sama nie wie czego chce, leci na mnie az za bardzo, a d***y dac nie chce.
Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Zawiezienie na 1 randce dziewczyny do hotelu świadczy o braku szacunku do niej i traktowaniu ją bardzo lekko.

I może Cię rozczaruję, ale nie jesteś jakąś wyjątkową, niezwykłą itd. itp, a jedną z wielu panienek, które on pod ten hotel podwoził. Różnicie się tym, że się z nim nie przespałaś. Może spróbuje jeszcze raz jak go kręcisz, ale chodzi mu tylko i wyłącznie o seks. Okazuje to całym sobą, nie wiem jak naiwnie możesz mieć jakieś wątpliwości.
Co do podkreslonego- ie to swiadczy o braku szacunku do kobiet ogółem.
Co do reszty sie zgadzam.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Anita1333 Pokaż wiadomość
wiesz On mi cos tam bredził o moim wnętrzu....że podoba się mu mój charakter moje wartości....ale na to wychodzi że był to kolejny krok zmierzający do tego samego....Nierozumiem czemu faceci się posuwają do tego typu manipulacji żeby tylko osiągnąć swój cel
MOwił, to co myslał, ze chcesz usłyszec. Tratatata widac to działa na niektóre naiwne panny i to stały bajer. Nie wierz w takie brednie na poczatku znajomosci, zwłaszcza kiedy szuka tylko pretekstu do zaliczenia
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 09:05   #70
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

pozwolicie drogie wizażanki, że troszkę zboczę z tematu - anita1333 - ile Ty masz lat dziewczyno?? Piszesz, że masz doświadczenie, ale dla mnie to co piszesz to są słowa i rozterki dwunastolatki niestety.
Zastanów się troszkę.
Brak mi słów... naprawdę... :/
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 09:08   #71
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez koniarka Pokaż wiadomość
ile Ty masz lat dziewczyno?? Piszesz, że masz doświadczenie, ale dla mnie to co piszesz to są słowa i rozterki dwunastolatki niestety.
No niestety, gimnazjum się bawi.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 09:14   #72
molasses disaster
Raczkowanie
 
Avatar molasses disaster
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 207
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Droga Autorko - nie trać czasu ma myślenie, analizowanie, wizualizowanie itp. co by było gdyby, albo co by było jakbyśmy się jeszcze raz spotkali i co mu napisać. Nie warto! Po prostu szkoda Twojego życia. Możesz być zła i rozżalona, że nie udało Ci się zainteresować swoją osobowością, ale choćbyś stanęła na głowie - nie zrobiłabyś tego, macie z tym facetem jakby... inne cele (jego to zbajerować, zaliczyć, zapomnieć). Że tak się wyrażę, "dostałaś po samoocenie", ale nie próbuj jej poprawiać umawiając się z nim. Zrób coś dla siebie, wyjdź gdzieś, rozerwij się, spotkaj się z kimś innym. Miej go w nosie. Chociażby z tego powodu, że on wcale się nie zadręcza. Trudno, nie ten facet, a i lepiej, żebyś nie miała kaca moralnego, że uganiasz się za gościem, który ma Cię głęboko, bo mu nie dałaś...

Powodzenia !
molasses disaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 09:53   #73
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Moze on jest architektem wnetrz i chcial Ci pokazac, jak ladnie zaaranzowal hotel?

you make my day!
dzięki!
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 10:03   #74
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Anita1333 Pokaż wiadomość
wiesz On mi cos tam bredził o moim wnętrzu....że podoba się mu mój charakter moje wartości....ale na to wychodzi że był to kolejny krok zmierzający do tego samego....Nierozumiem czemu faceci się posuwają do tego typu manipulacji żeby tylko osiągnąć swój cel
Facet pierwsza klasa! To już jest ten wyższy typ bezczelności- podziwia inteligencje, szanuje cnotę i bardzo docenia, że nie jestes puszczalska- rónocześnie dobierając sie do twoich majtek.
Ten typ ma pewnie scenariusz na wszystkie typy dziewcząt
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 10:25   #75
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Po pierwsze - nie ma się czego doszukiwać w jego zachowaniu. To czysta biologia podana jak na łopacie.

Pierwsza randka dobieranie, druga przejażdżka pod hotel. Wykluczając seks, to można analizować, że albo w okolicy nie ma ładniejszych widoków przyrodniczych na przejażdżki, albo miałaś w hotelu obrusy prasować...

Gdybyś teraz się odezwała, to nawet się nie dziw, że on potraktuje to jako przypieczętowanie niepisanej umowy, że jednak seks będzie.

Potem się nie dziw, że sam sobie to wyekzekwuje, nawet jak Ty rozpoczniesz rundę trzecią droczenia się.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:39   #76
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ufff, jak dobrze, że ferie już niedługo się kończą.
od poniedzialku mozemy sie spodziewac fajnych watkow dzieciakow z podkarpackiego, bo tu sie ferie zaczynaja

Anita1333, tak - chodzilo mu tylko o seks.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:54   #77
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

chodziło o seks.

karolynka90 haha dokładnie
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:48   #78
take me away
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 65
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Nie wiem dlaczego masz jakiekolwiek wątpliwości względem jego intencji do Twej osoby, skoro na 1-szej "randce" się do Ciebie tak po prostu "dobierał", a następnie skręcił prosto pod hotel. ? Chyba bardzej dosadnie nie mógł Ci dać do zrozumienia, czego od Ciebie oczekuje. A skoro się przekonał, że tak łatwo mu z Tobą nie pójdzie i to tylko stara jego czasu, który w mógłby spożytkować w całkowicie "inny sposób", niż przesiadywanie z Tobą na kawce, to sobie chłopaczyna odpuścił i już zapewne ma na celowniku nową "zdobycz". Ten typ tak ma i nie uznaje słowa- NIE. Przejżyj na oczy, przecież jego zamiary są oczywiste.
take me away jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:51   #79
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez take me away Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego masz jakiekolwiek wątpliwości względem jego intencji do Twej osoby, skoro na 1-szej "randce" się do Ciebie tak po prostu "dobierał", a następnie skręcił prosto pod hotel. ? Chyba bardzej dosadnie nie mógł Ci dać do zrozumienia, czego od Ciebie oczekuje. A skoro się przekonał, że tak łatwo mu z Tobą nie pójdzie i to tylko stara jego czasu, który w mógłby spożytkować w całkowicie "inny sposób", niż przesiadywanie z Tobą na kawce, to sobie chłopaczyna odpuścił i już zapewne ma na celowniku nową "zdobycz". Ten typ tak ma i nie uznaje słowa- NIE. Przejżyj na oczy, przecież jego zamiary są oczywiste.
Bo ona już sobie zbudowała jego idealny obraz w głowie i teraz na siłę stara się dopasować do tego rzeczywistość
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 14:32   #80
Anita1333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 46
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Pokaż wiadomość
Bo ona już sobie zbudowała jego idealny obraz w głowie i teraz na siłę stara się dopasować do tego rzeczywistość
coś pewnie w tym jest za łatwo wierze w ludzi
Anita1333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:40   #81
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Anita1333 Pokaż wiadomość
pól roku temu poznałam faceta któremu wpadłam w oko już na początku znajomości....podrywał mnie ale bez efektu....aż do chwili obecnej...dałam się mu zaprosić na kawę od razu próbował się do mnie dobierać....dostał po twarzy...strasznie przepraszał i próbował to odkręcić....Po miesiącu czasu doszło do tego ze się spotkaliśmy ze sobą sam na sam i było naprawdę miło...dużooooooooo rozmawialiśmy, żartowaliśmy itp....potem następna randka...i pocałunek...było fajnie ale jak próbował odwieźć mnie do domu skręcił pod hotel...odmówiłam spotkania się sam na sam w hotelu...uszanował to i odwiózł mnie do domu...po godzinie zadzwonił ale Ja nie mogłam rozmawiać więc napisałam żeby mi napisał esa....ale nic nie odpisał...zadzwoniłam na drugi dzień ale tym razem to On napisał esa że nie może rozmawiać i czy coś się stało?...poczułam się idiotycznie...kontakt się urwał... a Ja nie wiem o co mu tak naprawdę chodziło???? a dodam jeszcze że zaprosił mnie na wspólny wyjazd do Paryża na weekend...ale odmówiłam
Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

moim zdaniem TAK TAK TAK! chcaił cie ''p[rzelecieć''- a jak po kilku próbach mu sie nie udało to wziął nogi za pas szukac kolejnej ofiary- ot co... i koniec gdybania
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:00   #82
Anita1333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 46
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

!!!!!!o dziwo....dziś zadzwonił i powiedział że miło spędził ze mną czas.... i co bym powiedziała na spotkanie jutro w knajpce o 20.00???....byłam zaskoczona i troche tym wszystkim zniesmaczona....powiedzia łam że przemyślę to ma dzwonić jutro ok 16:00......po odpowiedz
Co Ja mam zrobić jestem zdezorientowana????
chciałabym ale z tego co piszecie to nie warto....pierwszy raz nie wiem co robić?????
Anita1333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:01   #83
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:07   #84
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Anita1333 Pokaż wiadomość
!!!!!!o dziwo....dziś zadzwonił i powiedział że miło spędził ze mną czas.... i co bym powiedziała na spotkanie jutro w knajpce o 20.00???....byłam zaskoczona i troche tym wszystkim zniesmaczona....powiedzia łam że przemyślę to ma dzwonić jutro ok 16:00......po odpowiedz
Co Ja mam zrobić jestem zdezorientowana????
chciałabym ale z tego co piszecie to nie warto....pierwszy raz nie wiem co robić?????
idz, a potem napisz, że mimo tego że byłaś grzeczna on znowu próbował się dobierać do ciebie.

o mamo.
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:13   #85
pieluchomajtek
Rozeznanie
 
Avatar pieluchomajtek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 928
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Anita1333 Pokaż wiadomość
!!!!!!o dziwo....dziś zadzwonił i powiedział że miło spędził ze mną czas.... i co bym powiedziała na spotkanie jutro w knajpce o 20.00???....byłam zaskoczona i troche tym wszystkim zniesmaczona....powiedzia łam że przemyślę to ma dzwonić jutro ok 16:00......po odpowiedz
Co Ja mam zrobić jestem zdezorientowana????
chciałabym ale z tego co piszecie to nie warto....pierwszy raz nie wiem co robić?????

Chcesz-idz, nie chcesz-nie idz. Ale wez pod uwage, ze facetowi moze zalezec tylko na bzykaniu. Posiedziec, pogadac zawsze mozna, ale lepeij nie nastawiaj sie na "I zyli dlugo i szczesliwie".
__________________
jeśli kochasz to wybacz
jeśli wybaczysz to nie wypominaj
jeśli nie masz sił to odejdź od niego
jeśli odejdziesz to już nie wracaj
jeśli chcesz być z nim mimo wszystko to przeczekaj
zestarzeje się i już nie będzie zdradzał
lecz swoje najpiękniejsze lata stracisz na czekaniu na jego starość
pieluchomajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:22   #86
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Anita1333 Pokaż wiadomość
!!!!!!o dziwo....dziś zadzwonił i powiedział że miło spędził ze mną czas.... i co bym powiedziała na spotkanie jutro w knajpce o 20.00???....byłam zaskoczona i troche tym wszystkim zniesmaczona....powiedzia łam że przemyślę to ma dzwonić jutro ok 16:00......po odpowiedz
Co Ja mam zrobić jestem zdezorientowana????
chciałabym ale z tego co piszecie to nie warto....pierwszy raz nie wiem co robić?????
O proszę...czyli jednak wytrwale dąży do celu.BrawoMyśli, że tym razem mu się uda...hehe. Ciekawe gdzie tym razem Cię zawiezie...może tym razem do urokliwego pensjonatu
Idz to się przekonasz, ale żebyś potem z płaczem nie wróciła
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:45   #87
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Pewnie znalazł wolną chwile. Jak chcez idz, albo nie, Twoj wybor, ale facet dal jasno do zrozumienia o co mu chodzi. W sumie tez nie badz na kazde zawolanie, powiedz czasami, ze jestes zajeta i nie masz czasu.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:05   #88
Anita1333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 46
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Pewnie znalazł wolną chwile. Jak chcez idz, albo nie, Twoj wybor, ale facet dal jasno do zrozumienia o co mu chodzi. W sumie tez nie badz na kazde zawolanie, powiedz czasami, ze jestes zajeta i nie masz czasu.
nie jestem na każde zawołanie bo umawiał się ze mną już wcześniej wiele razy....zresztą jakie to ma znaczenie co On sobie pomyśli jeżeli wszystkie kobiety mierzy ta sama miarą....nie wiem co zrobię....? adoratorów mi nie brakuje....ale tego mi trochę żal....a Ja mam miękkie serce... niestety hehe
Anita1333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:06   #89
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Ja myślę, że on Cie kocha.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:18   #90
Anita1333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 46
Dot.: Czy chodziło o seks? czy o coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że on Cie kocha.
no takiej odpowiedzi nie oczekiwałam....
Anita1333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.