Minetka - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-16, 12:13   #61
ROSALINDA87
Raczkowanie
 
Avatar ROSALINDA87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 184
Dot.: Minetka

misiaczek masz sie dobrze bo ja powiedzialam mojemu ze nie lubie wiecie piescic jego...ale troszke byl zawiedziony;/;/
nio ale on mi tez minetek nie robi jakos dziwne to ejst za bardzo..krepujace4
a jestem z nim jjuz 3 lata
ROSALINDA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 18:37   #62
PoZiOmEcZkA=*
Rozeznanie
 
Avatar PoZiOmEcZkA=*
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 815
GG do PoZiOmEcZkA=*
Dot.: Minetka

My To Sie Minetkujemy Jak Tylko Jest Okazja
__________________
21 czerwca

Myśli cukrują nazbyt rzeczy one.
PoZiOmEcZkA=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 18:44   #63
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Minetka

A nie wydaje wam się, że to jest trochę hmm.. niehigieniczne? Ja nie wyobrażam sobie jakby jakis koleś miał mi robić minetkę... zresztą wogóle na myśl o seksie mi się robi niedobrze...
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 20:24   #64
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Minetka

__________________


Edytowane przez ewka.mnk
Czas edycji: 2006-02-02 o 13:43
ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 20:38   #65
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez PoZiOmEcZkA=*
no niezle niezle.. a jak wy oceniacie swoje umiejętności i czy wasi partnerzy są zadowoleni z waszych pieszczot?
ja ostatnio pogadalm sobie tak szczerze z moim TZ i sie zapytalam go jakie pieszczoty w moi wykonaniu lubi najbardziej. Na pocczatku bal sie przyznac, obawial sie, ze mnie jakos zrani czy czus. Zakapowalm o co chodzi i sie zapytalam w prost, czy chodzi mu o pieszczoty oralne. Przytaknal. Powiedzial, ze w tej kwestii osiagnelam prawdziwe mistrzostwo A przyznam sie, ze jest moi pierwszym partnerem seksualnym a taka forma pieszczot zaszczycilam go moze ze 3 czy 4 razy
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 20:55   #66
ROSALINDA87
Raczkowanie
 
Avatar ROSALINDA87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 184
Dot.: Minetka

jagusia to moze opowiesz nam twoja technike
cos sie mzoe naucze;p;p
ROSALINDA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 21:33   #67
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Cytat:
Napisane przez Misiaczek20
no to ja chyba dziewczyny mam farta bo moj facet nigdy mi nie zaproponowal abym musiala ja w taki sposob piescic go

Masz farta? Rany, ja to uwielbiam i nigdy bym nie pomyślała, że muszę to robić. Kiedy zrobiłam to pierwszy raz, było to z mojej inicjatywy a mój TŻ ani razu o to nie prosił ani nawet nie dawał aluzji, że by chciał.


Cytat:
zreszta na to patrzymy oboje tak samo co do minetki jakos nie podoba mi sie za bardzo znam wiele innych sposobow zaspokojenia i to duzo przyjemniejszych
No pewnie że jest wiele, ale delikatne jest the best!

Cytat:
Napisane przez seemore
A nie wydaje wam się, że to jest trochę hmm.. niehigieniczne? Ja nie wyobrażam sobie jakby jakis koleś miał mi robić minetkę... zresztą wogóle na myśl o seksie mi się robi niedobrze...
Ale to nie jest "jakiś koleś" tylko to jest człowiek, którego kocham i ufam bezgranicznie i tak samo go pragnę. Przyznam jednak, że mam fioła na punkcie tego, żeby najpierw się umyć, choć mój TŻ uwielbia rano tuż po przebudzeniu (czytałam gdzieś kiedyś, że faceci lubią poczuć smak swojej kobiety).

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-18 o 21:30 Powód: Post po poscie!!
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 22:03   #68
ROSALINDA87
Raczkowanie
 
Avatar ROSALINDA87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 184
Dot.: Minetka

poprostu kazdy jest inny taka ejst prawda...jeden preferuje to drugi co innego...
kazdy robi to na co ma ochote

ale ja mowie nie pzrepadam za pieszczenie "go"
bo ten wydzielany plyn jest taki slony
nie wiem cyz moj tylko ma tak;/;/;
powiedzcie...
niepzreszkadza wam to..ten plyn
bo u mojego jest go nawet duzo...
sorki za tak glupie pytanie
ale ejsli sobie radzimy to radzimy...
naprawde pzrepraszam...
ale chialabym wiedziec jak maja inni faceci bo moj to jest pierwszym..wiec wybaczcie...
mam nadzieje ze cos mi tu napiszeci
ROSALINDA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 11:48   #69
winetou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7
Dot.: Minetka

Czesc dziewczyny

Pewnie wyda wam sie dziwne, ze facet wypowiada sie w tym watku, szczegolnie w przypadku, gdy jest to moja pierwsza wypowiedz na tym forum, ale chcialbym wam kilka rzeczy wyjasnic, apropos punktu widzenia faceta.

Niektore z was wypowiadaly sie, ze jakis facet wypowiadal sie jako guru w kwestii robienia minetki, a dla was okazywal sie fatalny, natomiast inny byl swietny. Moge wam powiedziec, ze kazda z was sie rozni - zarowno pod wzgledem budowy jak i upodoban. Jedne z was zapewne lubia kiedy facet to robi delikatnie i pomalu, inne szybciej, mocniej gwaltowniej. Najwazniejsze jest, aby partnerzy sie rozumieli. Na poczatku kazdego zwiazku potrzebne sa liczne rozmowy na ten temat - czy to w postaci sugestii w trakcie, czy to luznej rozmowie wieczorem przy herbatce Po jakims czasie wydaje mi sie, ze dochodzi sie do takiego stopnia znajomosci partnera, ze bez slow facet potrawi zinterpretowac na co w danej chwili macie ochote, jaki macie nastroj - bo przeciez to od niego bardzo duzo zalezy.

A jesli chodzi o wypowiedz, w ktorej jedna z was napisala, ze "facet lubi poczuc smak kobiety" - to jest to jak najbardziej prawda. Jest to dla nas niesamowicie podniecajace i przyjemne. Oczywiscie bardzo wazna jest tutaj higiena z obydwu stron, ale jesli partnerzy sie szanuja, kochaja to oczywiste jest, ze o ta kwestie dbaja. Rowniez uwazam, ze kiedy dochodzi do gry wstepnej (bo czasami fajnie jest ja pominac ) to jest to element niezbedny - podnieca i rozgrzewa tak samo faceta jak i was

A te z was, ktore uwazaja, ze nie sprawia im to duzej przyjemnosci, mysle, ze powinny lepiej poznac swoje cialo - chociazby poprzez masturbacje - dzieki temu bedziecie potrafily zasugerowac facetowi w juz tylko wam znany subtelny sposob jak powinien to robic, zeby bylo ekstra - wierzcie mi lub nie, ale nie ma kobiety na swiecie, ktorej by to nie sprawialo przyjemnosci - jest to tylko i wylacznie kwestia techniki

A teraz mozecie mnie linczowac jesli napisalem cos nie tak
winetou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 12:03   #70
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Minetka

__________________


Edytowane przez ewka.mnk
Czas edycji: 2006-02-02 o 13:43
ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 12:36   #71
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Thumbs up Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez winetou
Czesc dziewczyny

Pewnie wyda wam sie dziwne, ze facet wypowiada sie w tym watku, szczegolnie w przypadku, gdy jest to moja pierwsza wypowiedz na tym forum, ale chcialbym wam kilka rzeczy wyjasnic, apropos punktu widzenia faceta.

Niektore z was wypowiadaly sie, ze jakis facet wypowiadal sie jako guru w kwestii robienia minetki, a dla was okazywal sie fatalny, natomiast inny byl swietny. Moge wam powiedziec, ze kazda z was sie rozni - zarowno pod wzgledem budowy jak i upodoban. Jedne z was zapewne lubia kiedy facet to robi delikatnie i pomalu, inne szybciej, mocniej gwaltowniej. Najwazniejsze jest, aby partnerzy sie rozumieli. Na poczatku kazdego zwiazku potrzebne sa liczne rozmowy na ten temat - czy to w postaci sugestii w trakcie, czy to luznej rozmowie wieczorem przy herbatce Po jakims czasie wydaje mi sie, ze dochodzi sie do takiego stopnia znajomosci partnera, ze bez slow facet potrawi zinterpretowac na co w danej chwili macie ochote, jaki macie nastroj - bo przeciez to od niego bardzo duzo zalezy.

A jesli chodzi o wypowiedz, w ktorej jedna z was napisala, ze "facet lubi poczuc smak kobiety" - to jest to jak najbardziej prawda. Jest to dla nas niesamowicie podniecajace i przyjemne. Oczywiscie bardzo wazna jest tutaj higiena z obydwu stron, ale jesli partnerzy sie szanuja, kochaja to oczywiste jest, ze o ta kwestie dbaja. Rowniez uwazam, ze kiedy dochodzi do gry wstepnej (bo czasami fajnie jest ja pominac ) to jest to element niezbedny - podnieca i rozgrzewa tak samo faceta jak i was

A te z was, ktore uwazaja, ze nie sprawia im to duzej przyjemnosci, mysle, ze powinny lepiej poznac swoje cialo - chociazby poprzez masturbacje - dzieki temu bedziecie potrafily zasugerowac facetowi w juz tylko wam znany subtelny sposob jak powinien to robic, zeby bylo ekstra - wierzcie mi lub nie, ale nie ma kobiety na swiecie, ktorej by to nie sprawialo przyjemnosci - jest to tylko i wylacznie kwestia techniki

A teraz mozecie mnie linczowac jesli napisalem cos nie tak
Zgadzam, się z Winetou
Fajnie, ze przybył nam kolejny facet na forum, mam nadzieje, że bedziesz się częściej wypowiadał na forum wizażu . Męski punkt widzenia zawsze się tutaj przyadaje
dla Ciebie
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-17, 12:44   #72
winetou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7
Dot.: Minetka

dzieki za mile i serdecznie przywitanie Szczerze mowiac troszke sie balem jak zostane odebrany, ale widze ze jest ok

ewka --> jesli chodzi o "nie ma kobiety na swiecie..." to owszem - moge sie zgodzic, ze sa kobiety, ktore nie odczuwaja przyjemnosci z tego tytulu, ale wynika to glownie z swojego rodzaju "blokady psychicznej", tzn. ze zostaly wychowane w taki sposob, tudziez kieruja sie w zyciu takimi zasadmi, ktore sprawiaja, ze uwazaja ten rodzaj odczuwania przyjemnosci za niemoralny - fakt, ze sie zgadzaja na tego typu pieszczoty wynika z tego, ze partner tego chce, i robia to dla niego, co jest moim zdaniem niepoprawne i niewlasciwe, gdyz robia w ten sposob krzywde nie tylko sobie ale takze partnerowi, ktory predzej czy pozniej i tak sie zorientuje. Natomiast mysle, ze jesli ktos taka blokade ma, to powinien z nia powalczyc, ale najpierw w sobie, w swojej swiadomosci, a dopiero pozniej decydowac sie na tego typu pieszczoty. Na pewno warto sprobowac
winetou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 12:59   #73
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Minetka

Winetou, jeśli chodzi o blokadę psychiczną, to się z Tobą zgodzę.
Ale są też kobiety okaleczane na skutek tradycyjnych obrzędów (niestety), dlatego nie wszystkie w skali światowej. Lecz to już inna kwestia, gdyż nie one są winne temu, że nie moga odczuwać TEJ przyjemności...
__________________


Edytowane przez ewka.mnk
Czas edycji: 2006-02-02 o 13:45
ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 14:05   #74
Madziunia
Przyczajenie
 
Avatar Madziunia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 5
GG do Madziunia
Dot.: Minetka

Ja mam mieszane uczucia co do tego rodzaju pieszczot. Ogólnie jest to dla mnie przyjemne, ale wolę dotykanie rączką . Często jest to dla mnie wręcz nieprzyjemne, mam wrażenie jakbym zaraz miała zrobić siusiu. Straciłam juz nadzieję, że kiedys będzie to dla mnie super przyjemne. Dobrze,że jest jeszcze sex
Madziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 17:48   #75
ROSALINDA87
Raczkowanie
 
Avatar ROSALINDA87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 184
Dot.: Minetka

heheheheh winetu....
witamy cie
fajnie ze jestes na tym forum z nami;p;p
ROSALINDA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 19:18   #76
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Minetka

A ja kiedyś nie znosiłam tego rodzaju pieszczot. Czułam się zawstydzona, skrępowana w ogóle jak tam ktoś może trzymać głowę, martwiłam się zapachem itp. Teraz już mi to przeszło ...na szczęście. W sumie musiało przejść, bo zawsze, ale to zawsze trafiam na facetów, co chcą mi to robić. Mówią, że taką mam budowę, że im się zachciewa... No i nauczyłam się... Teraz jest to jedną z moich najlepszych doznań. Wszystko kwestia psychiki, chwili. Fakt, że jak podczas tych pieszczot zacznie się myśleć i wyobrażać coś w styl "jej to niehigieniczne, co on mi robi, co ja mu robię, przecież on tym sika" To cały czar tych chwil pryska
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 16:36   #77
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Minetka

Długo się zastanawiałam czy napisać coś od siebie w tym watku, bo wiem, że mój facet też buszuje po wizażu No ale napisze, że bardzo lubie sex oralny, uwielbiam tzw. minetkę, bardzo lubie też w ten sposób zaspokajać mojego partnera. Oczywiście na samym początku jak zaczełam współżycie było to dla mnie dość krępujące, ale szybko unzałam że to wspaniałe przeżycie, uwielbiam orgazm łechtaczkowy
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 16:49   #78
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Talking Dot.: Minetka

Winetou A co kreci jeszcze facetow oprocz lodow z bita smietana? :P
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 20:52   #79
winetou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7
Dot.: Minetka

hejka dziewczeta
ewka --> no tak - nie da sie ukryc ze masz racje - nie przyszlo mi to do glowy, kiedy to pisalem - swoja droga do dupy takie kultury powinni facetow ktorzy to robia kastrowac...

Rosalinda - ciesze sie ze sie cieszysz

AalutkaA ---> Trudno jest mi sie wypowiadac "za wszystkich facetow swiata", ale moge Ci napisac co kreci mnie Otoz mnie naturalnie kreca KOBIETY Chodzi mi o to, ze wasze ciala sa niesamowicie ponetne - jesli potraficie je w odpowiedni sposob wykorzystac, poprzez gestykulacje, zachowanie i przez tylko i wylacznie wam znane triki, to doprowadzacie nas w ten sposob do szalenstwa. Nienawidze natomiast biernosci w lozku. Lubie czuc sie pozadany - lubie kiedy kobieta pokazuje, ze jestem dla niej wazny i ze mnie pragnie. Nie wazny jest tu sposob w jaki to okazuje, tzn. rodzaj pieszczot - moze to byc m.in. wymieniony przez Ciebie "lod z bita smietana", ale niekoniecznie. Nie chodzi mi tez tutaj o to, zeby zrzucic cala aktywnosc w lozku na kobiete, bo to w koncu ja tu jestem facetem i tez musze sie postarac Ale lubie kiedy raz na jakis czas po prostu zostane rzucony na lozko i zgwalcony W ten czy inny sposob A potem nastepnym razem odwdzieczam sie tym samym I to mnie chyba kreci najbardziej
winetou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-19, 18:01   #80
..::agnieszka::..
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 149
GG do ..::agnieszka::..
Dot.: Minetka

MiNETKA ________ REWELACJA.....










__________________
Niektóre Kobiety są bezcenne, a za inne wszystkie zapłacisz kartą MasterCard

Edytowane przez ..::agnieszka::..
Czas edycji: 2006-03-23 o 21:51
..::agnieszka::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 18:19   #81
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez ROSALINDA87
jagusia to moze opowiesz nam twoja technike
cos sie mzoe naucze;p;p
wlasnie nie mam zadnej techniki, caly sekret widac tkwi w tym, ze robi to ukochana osoba
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 20:59   #82
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez Camilla
Długo się zastanawiałam czy napisać coś od siebie w tym watku, bo wiem, że mój facet też buszuje po wizażu
Camilla to chyba tymbardziej
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 00:42   #83
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Minetka

Witam Was drogie panie. Jak widac jestem facetem i jest to moj pierwszy post, chociaz forum czytam od paru tygodni, mozna sie z niego wiele dowiedziec o Was - kobietach, mimo tego ze kazda sie tak bardzo rózni od siebie i ma rozne upodobania

Tak wiec, chcialbym przejsc do sedna sprawy. Ale jednoczesnie nie chce abyscie mnie odebrały za faceta ktoremu zalezy tylko na "jednym". Moj zwiazek trwa juz ponad 3 lata, sprawy seksu sie nawet układają. Jestem Jej pierwszym, rozmawiamy szczerze na rozne tematy i przy robieniu minetki jest w 7-niebie, moze tez dlatego ze sama mi mowi jak mam ją robić, jak jej sie najbardziej podoba. Ale schodki sie zaczynają kiedy rozmawiamy o tym,wczesniej zle nazwanym, "robieniu loda". Troszke mnei to smuci, ze ja daje z siebie wszystko, a nie ma nic w drugą strone. Krepują Ją nawet tematy o oralnych zabawach typu kobieta==>>facet. Mowi ze NIGDY nie bedzie nic takiego. Zawsze to mowi z takim oburzeniem, jakby chciala mi zrobic na zlosc. Troche dziwna sprawa. Dziewczyna mnei kocha, ja Ją tez, nasz seks jest ok, zawsze staram sie Ją zadowolic - widze jak jest jej cudownie, pozneij z reszta sama to potwierdza - szczerosc przedewszystkim. Ale kiedy przychodzi do rozmowy na ten temat "loda", to zaczyna sie obrazać i jest klapa, chociaz nawet nie ide ku temu, tylko rozmowa zaczyna sie sama z siebie. Zle mi z tym, chyba tez zaczyna mi brakowac wielu rzeczy w lozku. Teraz skupiam sie tylko na niej, czesto sam nic z tego nei mam. Czesto nie ma sposobnosci, aby sie kochac i zaspokajam Ją tylko - ze tak to nazwe - ręcznie, albo językiem. Ale pozniej nie ma nic w drugą strone. Czasem widzi ze jestem zawiedziony, mimo tego nic nie mowie, nie chce na nią naciskać, wtedy tez czesto przeprasza, mowi czule slowa. Jest mi coraz trudniej ,czuje sie jakbym był w jakiejś puapce bez wyjscia - co bym nie zrobił, to i tak zle. Mowic o tym - nie, bo odbierze to jak naciskanie, ponaglanie do czegos, czego nie chce. Nie mowić - tez juz nie moge, bo ile mozna ?

Po prostu czasem czuje sie wykozystywany, nie wiem czy dobrze na to patrze. Wiem ze jesli u mojej dziewczyny nie znajde odpowiedzi, to znajde ją tutaj, wsrod innych kobiet.

Pozdrawiam.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 02:02   #84
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Minetka

moze powinienes zaczac ja zachecac po troszeczku tzn. nie naciskac aby calowala Twojego penisa do konca..moze powinienes ja zapewnic, ze ostrzezesz ja przed orgazmem i nie bedzie musiala sie bac "niespodzianki".. moze wlasnie to jest dla niej problem? najlepiej jest stosowac metode malych kroczkow .. moze nawet nie nalegaj zeby brala penisa do buzi ale tylko go calowala- wydaje mi sie, ze powinien to byc pierwszy wasz, jej krok.. a potem bedzie mozna myslec dalej
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 09:57   #85
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Minetka

Facecie_na pustyni, może powiedz jej to, co powiedziałeś nam? Może ona nie zdaje sobie sprawy, jak ważne jest to dla Ciebie? Zapytaj ją, czemu tak bardzo ją to oburza (nawet jesli miałaby sie obraźić).
Mówisz, że ostatnio skupiasz sie tylko na niej. Może czas stać się małym "egoistą" i pomyślec troche o sobię. Być może to jej otworzy oczy, jak się czułeś przez ten cały czas, gdy braknie jej ulubionych pieszczot.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 10:16   #86
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Dot.: Minetka

Wiesz co, mi się wydaje, że niktóre dziewczyny traktują to jako poniżenie, kojarzy im się to z usługami prostytutki? Chyba kwestia wychowania (u mnie było odwrotnie, to mój chłopak tego nie chciał, bo miał wrażenie, że to poniżanie kobiety, ale Mu to wypersfadowałam )
A może najpierw spróbujcie 69? Wtedy ona się nie będzie czuła, jak dziwka. Albo może niech nie idzie za pierwszym razem na całośc, tylko niech chwilkę, kilka razy... żeby się powoli oswoić. Mi się wydaje że każda kobieta prędzej czy później odkryje, jakie to jest cudowne.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 10:40   #87
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Minetka

nineczka: jesli dla niej sa krepujace rozmowy na ten temat, jesli mam wrazenie ze nawet "brzydzi" sie Go dotykać. Seks ok, ale jesli mamy cos robić "ręcznie" to widze Jej uniki, wymowki. Dlatego Jej nawet nie zmuszam, nie chce pogorszyć sytuacji, chociaz czuje sie zawiedziony, jestesmy przeciez z soba juz tak dlugo. Juz nie mowiac o calowaniu tego miejsca. Nie wiem jak z nią porozmawiac, kiedys w kłótni wybuchlem i Jej to wypomialem. Na drugi dzien, powiedziala ze mam racje, ze zachowywala sie jak egoistka, ale co z tego jesli dalej widać było Jej "brzydzenie sie", jesli juz cos robiła to ze swojegu przymusu. A pozniej, bylo tak dwa razy, i znow bylo tak jak na poczatku i tak jak teraz jest. Wiem ze moze seks i te sprawy nie sa najwazniejsze, ale jesli ich nie ma, to cos jest nie tak. Warto tez dodac, ze moje przyrodzenie nie rozni sie od innych i czesto sie myje vbmenu_register("postmenu _1060940", true);

ewka.mnk: bycie malym egoista, to jest wg mnie tez dobry pomysl, tylko zawsze nie udawalo mi sie to z paru powodow. Kiedy sie spotykamy, zaczyna sie od przytulania, pozniej dotykania jej plecków - po prostu, jak to zawsze bywa, potrzeba bliskosci. Pozniej, niekiedy, widze ze Ona chce czegos wiecej. Trudno mi przestac, czesto zaczynam sie ludzic z mysla ze moze wreszcie przejdziemy do mnie. Ale zwykle konczy sie tylko na Niej. Pare razy nic nie robilem, to Ona miala mine jakbym Jej nie wiem jaką krzywde zrobił. Ale moze warto sie postarać, tylko co jesli zapyta - dlaczego nie chce juz jej dotykac ?

Karola: tak ,masz racje, niektore kobiety zle to odbieraja. Moze nie ma w niej dostatecznego zaufania. Ale z drugiej strony, keidy rozmawialismy jakis rok temu, na temat oralnych pieszczot. To powiedziala mi szczerze, ze boi sie, ze mogla by zwymiotować. Troche mnei to zaszokowało, zdołowało czy tez bardzo zasmucilo, ze tak bardzo brzydzi sie mnie. W ogole mowila oburzonym glosem ze w jesli chodzi o te sprawy, to nigdy Jej nie zmienie. Podkreslic warto slowo "nigdy". 69, dobry pomysl, myslalem juz o tym, jednak nie mam odwagi Jej tego zaproponowac. Widze Jej reakcje - jesli mialo by dojsc do seksu, to po takiej propozycji juz by go nie bylo.

Tak jak mowilem wczesniej, Ona nawet nie chce mnie dotykać, brzydzi sie, nie wiem czego. Moze roznego typu sluzu, od tego z podneicenia, po nasienie. Kiedys z reszta mowila, ze juz woli zebym konczyl w niej niz na zewnatrz. Podsumowujac - trudna dziewczyna, mimo ze jestesmy tak dlugo razem ,to dalej Jej nie rozumie. Wiem ze jest niedoswiadczona, ze jestem Jej pierwszy, ale sa jakies granice wyrozumialosci i czekania. Jak dlugo moge czekac na to aby mnie w ten sposbo zaspokoila ? A dla mnie, zwiazek bez tych spraw, jest jakis oschły. Co nie znaczy ze te potrzeby traktuje jako #1.

Dziekuje bardzo za dotychczasowe odpowiedzi.

ps: Karola, mozna wiedizec jak to wypersfadowalas swojemu facetowi ? Moze potrafilbym to samo wykozystac, w druga strone ? :P
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 10:50   #88
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Dot.: Minetka

Cytat:
ps: Karola, mozna wiedizec jak to wypersfadowalas swojemu facetowi ? Moze potrafilbym to samo wykozystac, w druga strone ? :P
wiesz co, chyba raczej tego nie wykorzystasz, bo ja po prostu tłumaczyłam Mu, że to jest poniżenie, jak się kobietę do tego zmusza, natomiast ja chcę, pragne tego, kocham Go i całe jego ciało i że to mi sprawi wielką przyjemność. I powiem Ci, że naprawdę to jest strasznie przyjemne, podniecające i po tym sama jestem już gotowa na seks, On już nic nie musiałby robić tak naprawdę

Może pokaż jej ten wątek, zobaczy, jak inne dziewczyny do tego podchodzą. Albo lepiej wybierz inny wątek, w którym nie ma Twoich postów.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 11:09   #89
klaudziora
Raczkowanie
 
Avatar klaudziora
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 30
Cool Dot.: Minetka

mój kochany też buszuje po Wizażu więc trzeba uważać buźka dla niego

Fajnie, że wypowiedzieli się na ten temat faceci.
Moje wyobrażenie o minetce i "lodzie" (swoją drogą okropna nazwa) uległo drastycznym zmianom odkąd jestem z moim kochaniutkim łysolkiem. Kiedyś kojarzyło mi się to z dziwką ... dopóki nie spróbowałam. Wydawało mi się, że to głupio wygląda, że nie będę wiedziała co potem z tym zrobić :P ale czułam, że łysolek miał na to ochotę więc zaryzykowałam. No i przełamałam się też dzięki kilku wskazówkom mojego TŻ. Szkoda tylko, że moi rodzice są ciągle w domu... bo wtedy moja uwaga skupia się nie tylko na tym na czym powinna ale róznież na nich. Wtedy to czuję, że nie daję z siebie wszystkiego :P no ale może kiedyś się to zmieni... prawda kochanie
klaudziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 11:19   #90
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni
ewka.mnk: bycie malym egoista, to jest wg mnie tez dobry pomysl, tylko zawsze nie udawalo mi sie to z paru powodow. Kiedy sie spotykamy, zaczyna sie od przytulania, pozniej dotykania jej plecków - po prostu, jak to zawsze bywa, potrzeba bliskosci. Pozniej, niekiedy, widze ze Ona chce czegos wiecej. Trudno mi przestac, czesto zaczynam sie ludzic z mysla ze moze wreszcie przejdziemy do mnie. Ale zwykle konczy sie tylko na Niej. Pare razy nic nie robilem, to Ona miala mine jakbym Jej nie wiem jaką krzywde zrobił. Ale moze warto sie postarać, tylko co jesli zapyta - dlaczego nie chce juz jej dotykac ?
Odpowiesz jej, że z tego samego powodu, dla którego ona nie dotyka Ciebie.
Czytam Twoje wypowiedzi i cięzko mi zrozumieć, jak można tak się brzydzić osoby, która sie kocha i z którą jest sie już tyle czasu?
Zrozumiałbym, jeśli miałaby cos ogólnie przeciwko pieszczotom oralnym i "robótkom ręcznym", ale jesli pieszczenie jej jest dla niej w porządku, ale już pieszczenie Ciebie, to coś okropnego, to jest to zwykła hipokryzja i straszny egiozm.
Ciekawa jestem, jakby zareagowała, gdybyś Ty jej kiedyś powiedział, że kochasz ją, ale nie będziesz jej już pieścił, bo robi Ci sie od tego niedobrze.
Przepraszam, ale teraz to ja się oburzyłam.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-12 21:31:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.