Oddam perfumy; szukam kosmetyków, perfum - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-06, 21:18   #61
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Dobrze a z podanych lubie Dalimanie i Shalimar (wole odlewke jednego z nich ale wieksza) a wiec jak wygladamy z wymianka? Za moje wszystkie rzeczy (probki, podklad AA, masc, olejek waniliowy, olejek do rak tak mysle z 10-15ml, antyperspirant) oddasz mi...?
miniaturkę Escady Acte2
2,5ml Tygryska w atomizerku ze sprayem
próbkę Aliena
5ml Shalimara w atomizerku
Czy tak dobrze? Nie wiem ile rzeczy od Ciebie sa warte.
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 21:22   #62
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Te rzeczy chce wymienic wiec raczej nie ide w tym przypadku na cenowe wymianki mi pasuje o ile bym mogla "naciagnac cie" na pare probek takich do wachania, milych dla noska, nie tyle co testy a sama przyjemnosc wachania

ahh mam jeszcze probke 3 kroki Clinique do wlasnie problemowej buzi chcialabys tez?

dodalam ci jeszcze maseczke do twarzy z wypryskami z wyciagiem z nagietka, probke Riche Creme (koncentrat nie krem) i jeszcze cie czyms obdaruje
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 21:32   #63
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

gwaihally, czy zatem mam rozumiec, ze nie jestes zainteresowana platkami OXY oraz kredka The Body Shop?

Odnosnie Shalimara, to odszukam jutro probke i przypomne sobie go bardziej "nacielno"
Calkiem mozliwe, ze moglo mi sie poprzeinaczac w ledzwiach, wiec upewnie sie czy chce go aby napewno.
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 22:21   #64
street-spirit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez gwaihally Pokaż wiadomość
Dobra, to raz kozie śmierć. Wezmę go. Może mi podpasuje. Więc od Ciebie 3 próbki i róż. A ode mnie?
Najbardziej zależy mi na odlewce Histoire d'Eau. Na jak największej odlewce
__________________
street-spirit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 22:58   #65
ewapawliszyn
Zadomowienie
 
Avatar ewapawliszyn
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 490
Przekupka: 73 pkt / 99% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Ten rozswietlacz manhattanu jest jasny blady jakby morela ,ma niwielkie bardzo drobinki kolorowe roz,zloto,srebro,,bardzo subtelny polysk ,zaden brokat -drobinki niewidoczne wogole na zdjeciu,dopiro po roztarciu na skorze ,sa w jego kosystencji( ja mam ciemna karnacje to dla mnie za jasny wogole nawet na dlon),to typowy rozswietlacz i na skorze zostawia poswiate a nie kolor pudru jaki widac na zdjeciu,Revlon jest jest kremowy,plynny ,ladnie pachnie ,zlocistawa ciepla ,delikatna pastelowa poswiata ,opalizuje jasnym zoltym subtelnym morelowym zlotem w jasnej konsystencji ,nie tlusi skory ,plynna konsystencja ,mozna go mieszac z podkladem lub nakladac na niego puder ,inaczej teraz na lato a inaczej jak chcesz podkreslic wybrane partie twarzy ,oba do jasnej karnacji.Namazlam sie nimi obydwoma i u mnie na dloni delikatnie sie mienia takze mozesz laczyc je z pudrem i jak masz ciemniejszy podklad to rozwietlacz Revlona nada podkladowi rozswietlenia i nadaje sie on rowniez do ciala ,na dekolt ale wydaje mi sie aby twarz sie nie swiecila trzeba nie nakladac kremu pod makijaz i powinno byc OK wtedy ,niestety kazdy musi wyprobowac i to zalezy od skory ,urody ,aplikacji , dla mnie to one za jasne wogole najwyzej do pomieszania z ciemnym pudrem badz za ciemnym podkladem .Oba bardzo delikatne ,naturalne ,nie da sie ich zaduzo nalozyc , bez typowego brokatu czy mocnej metalicznej perly.Takie caloroczne ,niekoniecznie do opalonej skory ,ciezko opisywac bo na kazdym bedzie inny efekt.

Edytowane przez ewapawliszyn
Czas edycji: 2008-06-06 o 23:27
ewapawliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 01:40   #66
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
gwaihally, czy zatem mam rozumiec, ze nie jestes zainteresowana platkami OXY oraz kredka The Body Shop?

Odnosnie Shalimara, to odszukam jutro probke i przypomne sobie go bardziej "nacielno"
Calkiem mozliwe, ze moglo mi sie poprzeinaczac w ledzwiach, wiec upewnie sie czy chce go aby napewno.

Doroto, jestem. Ale Shalimara chyba za same płatki i kredkę nie wymienię. Ale kredkę chcę jak najbardziej. A jaka to szarość? Jasna czy ciemna?
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 05:44   #67
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez gwaihally Pokaż wiadomość
Doroto, jestem. Ale Shalimara chyba za same płatki i kredkę nie wymienię. Ale kredkę chcę jak najbardziej. A jaka to szarość? Jasna czy ciemna?
No zmiluj ze sie. A pomyslalas, ze ja chce za kredke i platki - flaszke Shalimara?
Mnie kusza odpsiki z Twojej skarbnicy.

Kredke sprawdze wieczorem i wowczas dam znac. Wolalabym jej jednak nie rozparcelowac z folii, wiec po prostu podam pelna nazwe - co i jak wygawerowali na kredce, ok?
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 13:38   #68
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
No zmiluj ze sie. A pomyslalas, ze ja chce za kredke i platki - flaszke Shalimara?
Mnie kusza odpsiki z Twojej skarbnicy.

Kredke sprawdze wieczorem i wowczas dam znac. Wolalabym jej jednak nie rozparcelowac z folii, wiec po prostu podam pelna nazwe - co i jak wygawerowali na kredce, ok?


A shalimar niestety już nieaktualny się zrobił dzisiaj rano (ale oczywiście nie w ramach wizażu, bo tu bym już trzymała dla Ciebie na ewentualną transakcję) Zaraz go wykreślam. A odpsiki, próbki, jak najbardziej
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 13:42   #69
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez ewapawliszyn Pokaż wiadomość
Ten rozswietlacz manhattanu jest jasny blady jakby morela ,ma niwielkie bardzo drobinki kolorowe roz,zloto,srebro,,bardzo subtelny polysk ,zaden brokat -drobinki niewidoczne wogole na zdjeciu,dopiro po roztarciu na skorze ,sa w jego kosystencji( ja mam ciemna karnacje to dla mnie za jasny wogole nawet na dlon),to typowy rozswietlacz i na skorze zostawia poswiate a nie kolor pudru jaki widac na zdjeciu,Revlon jest jest kremowy,plynny ,ladnie pachnie ,zlocistawa ciepla ,delikatna pastelowa poswiata ,opalizuje jasnym zoltym subtelnym morelowym zlotem w jasnej konsystencji ,nie tlusi skory ,plynna konsystencja ,mozna go mieszac z podkladem lub nakladac na niego puder ,inaczej teraz na lato a inaczej jak chcesz podkreslic wybrane partie twarzy ,oba do jasnej karnacji.Namazlam sie nimi obydwoma i u mnie na dloni delikatnie sie mienia takze mozesz laczyc je z pudrem i jak masz ciemniejszy podklad to rozwietlacz Revlona nada podkladowi rozswietlenia i nadaje sie on rowniez do ciala ,na dekolt ale wydaje mi sie aby twarz sie nie swiecila trzeba nie nakladac kremu pod makijaz i powinno byc OK wtedy ,niestety kazdy musi wyprobowac i to zalezy od skory ,urody ,aplikacji , dla mnie to one za jasne wogole najwyzej do pomieszania z ciemnym pudrem badz za ciemnym podkladem .Oba bardzo delikatne ,naturalne ,nie da sie ich zaduzo nalozyc , bez typowego brokatu czy mocnej metalicznej perly.Takie caloroczne ,niekoniecznie do opalonej skory ,ciezko opisywac bo na kazdym bedzie inny efekt.
No i powiedz mi na który mam się po takim sugestywnym opisie zdecydować? A co w ogóle chcesz w zamian?
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 13:46   #70
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez street-spirit Pokaż wiadomość
Najbardziej zależy mi na odlewce Histoire d'Eau. Na jak największej odlewce
Ok. No to ile? Wydaje mi się że coś pomiędzy 5 a 10ml. Jak myślisz? Mam taki atomizer o pojemności 9ml
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 14:03   #71
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Te rzeczy chce wymienic wiec raczej nie ide w tym przypadku na cenowe wymianki mi pasuje o ile bym mogla "naciagnac cie" na pare probek takich do wachania, milych dla noska, nie tyle co testy a sama przyjemnosc wachania

ahh mam jeszcze probke 3 kroki Clinique do wlasnie problemowej buzi chcialabys tez?

dodalam ci jeszcze maseczke do twarzy z wypryskami z wyciagiem z nagietka, probke Riche Creme (koncentrat nie krem) i jeszcze cie czyms obdaruje
Chciałabym. To ja Ci ze trzy próbeczki dołożę tak "losowo". Ale szykować przesyłki to mogę dopiero od wtorku, bo wcześniej nie mam jak. A jak lubisz patrzeć na miniaturki, to może chcesz pustą po męskiej Venezii? Albo prawie pustą po Amarige. Tzn. jest tam trochę "czystego ekstraktu", bo korek jest nieszczelny i alkohol wyparował. Został więc w zasadzie taki brązowy olejek, zresztą pachnący idealnie jak trzeba. Ale nie mogę zagwarantować, że jeszcze coś się nie wysączy po drodze. Chociaż to już taki klej, że nie ma jak w zasadzie sie wysączyć. Jeśli chcesz to Ci wrzucę.
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 14:08   #72
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Chętnie przygarne miniaturki nie ma sprawy ja do ciebie paczuche wysle w poniedzialek widzialas moje PW bo za atomizery wyszlo wiecej zle policzylam <gapa> ;]
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 14:20   #73
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
Coś u mnie za Maubousin lub/i Shalimar Light

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251095

Becco, mam wrażenie że na coś się dogadamy. Mnie interesuje coś z kolorówki w Twoim wątku, ale muszę się dokładnie przyjrzeć bo wczoraj w nocy przeglądałam i nie za bardzo pamiętam.
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 14:22   #74
street-spirit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez gwaihally Pokaż wiadomość
Ok. No to ile? Wydaje mi się że coś pomiędzy 5 a 10ml. Jak myślisz? Mam taki atomizer o pojemności 9ml

Ok Piszę PW
__________________
street-spirit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 15:08   #75
ewapawliszyn
Zadomowienie
 
Avatar ewapawliszyn
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 490
Przekupka: 73 pkt / 99% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

kazdy rozswietlacz jest inny ,opisalam Ci nalepiej jak umialam,wybor nalezy do Ciebie ,ja uzywam lekie zapchy raczej owocowe ,kwiatowe ,slodkie ,niewiem jak efekt chcesz uzyskac,do czego ,na cala twarz Manhattan bedzie nalepszy ,na punktowe podkreslenie trwarzy i cialo Revlon
ewapawliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 22:50   #76
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez ewapawliszyn Pokaż wiadomość
kazdy rozswietlacz jest inny ,opisalam Ci nalepiej jak umialam,wybor nalezy do Ciebie ,ja uzywam lekie zapchy raczej owocowe ,kwiatowe ,slodkie ,niewiem jak efekt chcesz uzyskac,do czego ,na cala twarz Manhattan bedzie nalepszy ,na punktowe podkreslenie trwarzy i cialo Revlon
To ja poprosze oba w takim razie A z zapachów.... może odlewka Dalimanii albo Dalissime, albo Lovely Prism Givenchy. Albo, ja wolisz, to po prostu kilka (z 10) próbek z mojej kolekcji takich właśnie wybranych pod Twoje typy.
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 07:14   #77
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Przekupka: 159 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez gwaihally Pokaż wiadomość
To np jeszcze po malutkiej próbeczce zestaw obowiązkowy każdego kadzidłowca, czyli Zagorsk i Ouarzazate. Do tego np. Bvlgari Black, Lalique Nilang, Kenzo Oriental, Tesori d'Oriente Mirra, Micallef Hiver, Etro Raving, Serge Lutens Fumerie Turque, Etro Heliotrope, Cafe Cafe, Guerlain Purple Fantasy, YR Yria, Annick Goutal Songes, Sisley Soir de Lune, He Wood Dsquared2, no i w rachubę wchodzą moje pozostałe nawiedzone Demetery czyli: Sawdust, Bonfire, Thunderstorm, Snow, Firefly, Dirt, Wet Garden.
Tak więc proponuję z tego zestawu np. 10 próbek (po 0,5-1ml) oraz do poużywania odleweczki Russian Leather i Histoire d'Eau np. po 3ml w fiolkach (czy kombiować Ci atomizerki, bo tez jest taka możliwość). Więc czekam na wybór.
A od Ciebie: odsypki dwóch glitterów, cienie, korektor

Tak będzie dobrze?
Atomizerków kombinować nie musisz, dam sobie radę
Myślę, że z taką ilością próbek będzie dobrze - nie wiem, nie znam się i nie mam pojęcia, ile kosztują Ten zestawik glittery + dior to ok 100, korektora nie liczę, bo to drobiazg
Na razie wybrałam tak:
Russian Leather i Histoire d'Eau - czy Histoire mogłoby być tak ok 5 ml?
Zagorsk i Ouarzazate, Micallef Hiver, Lalique Nilang, Bvlgari Black
Nad kolejnymi myślę
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 07:39   #78
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Atomizerków kombinować nie musisz, dam sobie radę
Myślę, że z taką ilością próbek będzie dobrze - nie wiem, nie znam się i nie mam pojęcia, ile kosztują Ten zestawik glittery + dior to ok 100, korektora nie liczę, bo to drobiazg
Na razie wybrałam tak:
Russian Leather i Histoire d'Eau - czy Histoire mogłoby być tak ok 5 ml?
Zagorsk i Ouarzazate, Micallef Hiver, Lalique Nilang, Bvlgari Black
Nad kolejnymi myślę
Kochana, ja przecież Diora nie biore, tylko cienie Deborah.... Nie pamiętasz?

Histoire 5ml, tu będzie atomizerek, Ruska Skóra (ile w końcu?) i na razie te 5 próbek.
Już zaklepuję
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 07:44   #79
ewapawliszyn
Zadomowienie
 
Avatar ewapawliszyn
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 490
Przekupka: 73 pkt / 99% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Dla mnie moze byc Lovely jak ci pasuje i najwyzej 3 psiki Dalimani na wypropowanie w jakies najmniejszej fiolce ,puder manhattanu byl raz uzyty,dokladam Ci nowa specjalna gabke do pudru do nakladania na twarz
ewapawliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 07:58   #80
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez ewapawliszyn Pokaż wiadomość
Dla mnie moze byc Lovely jak ci pasuje i najwyzej 3 psiki Dalimani na wypropowanie w jakies najmniejszej fiolce ,puder manhattanu byl raz uzyty,dokladam Ci nowa specjalna gabke do pudru do nakladania na twarz
Ok, to może 5ml Lovely Prism, a Dalimanii mogę normalną sporą próbkę zrobić
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 08:07   #81
ewapawliszyn
Zadomowienie
 
Avatar ewapawliszyn
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 490
Przekupka: 73 pkt / 99% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Wlasciwie to nie wiem ,te rozswietlacze Manhattan kosztuje bez gabki 19,90 10gram a Revlon ma 10ml placilam 10zl ,tak aby byla jaks rownowarosc bo to jednak odlewka nie minatura
ewapawliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 08:09   #82
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Przekupka: 159 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez gwaihally Pokaż wiadomość
Kochana, ja przecież Diora nie biore, tylko cienie Deborah.... Nie pamiętasz?

Histoire 5ml, tu będzie atomizerek, Ruska Skóra (ile w końcu?) i na razie te 5 próbek.
Już zaklepuję
aaa, to przepraszam, cały czas myślalam, że chcesz liner Diora
Czasami bywam zakręcona
Przepraszam
Ale i tak by wyszło, że się pomyliłam, bo na PW przy podawaniu adresów zawsze wszystko jeszcze raz piszę, żeby żadnych pomyłek nie było

Tej Ruskiej to może tak jak pisałaś wcześniej - 3 ml

Nad resztą próbek myślę
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 08:11   #83
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez ewapawliszyn Pokaż wiadomość
Wlasciwie to nie wiem ,te rozswietlacze Manhattan kosztuje bez gabki 19,90 10gram a Revlon ma 10ml placilam 10zl ,tak aby byla jaks rownowarosc bo to jednak odlewka nie minatura
Dobrze, to Dalimanii też odlewka 5ml. Może tak być? Obie w atomizerach
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 08:51   #84
ewapawliszyn
Zadomowienie
 
Avatar ewapawliszyn
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 490
Przekupka: 73 pkt / 99% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Ok,jak ci tam pasuje ogolnie,moga byc probki na wyprobowanie ,( ale wtedy mniej DALimanii)doloze Ci mala gabke do rozswietlacza Revlon aby latwiej go nakladac bylo ,napisze ades na PW tylko czy czekam jak poczta przestanie strajkowac bo i tak bede miec najpierw zaleglosci do rozniesienia a biezace to nie wiadomo w jakim terminie dostarcza i szkoda sie denerwowac pozniej z tm szczekaniem lub szukaniem przeylki.

Edytowane przez ewapawliszyn
Czas edycji: 2008-06-08 o 13:04
ewapawliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 10:33   #85
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Ok w takim razie czekam

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251095
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 09:16   #86
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Witaj.
Nie moge kurka, odnalzezc redki z TBS. Mam ja napewno, tyle, ze musialabym poswiecic troche czasu na przetrzasniecie chalupy.
Jesli uzbroisz sie w cierpliwosc - sprobuje ja odszukac do srody, czwartku.

Tak poza tym to mam sporo kolorowki na wydaniu, wiec pozniej wypisze "litanije"...
pzdr
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 15:22   #87
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Przekupka: 23 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
też ciekawa opcja, postaramy się przetestować Cologne czy niczego więcej za Inside nie chciałby np. Twój luby wymienić?
witaj,
bardzo przepraszam za zwłokę, ale ostatnio było nam nie po drodze do perfumerii albo nie mogliśmy znaleźć Cologne - mimo wszystko nie przypadł nam do gustu
pozdrawiam
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 15:53   #88
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
Witaj.
Nie moge kurka, odnalzezc redki z TBS. Mam ja napewno, tyle, ze musialabym poswiecic troche czasu na przetrzasniecie chalupy.
Jesli uzbroisz sie w cierpliwosc - sprobuje ja odszukac do srody, czwartku.

Tak poza tym to mam sporo kolorowki na wydaniu, wiec pozniej wypisze "litanije"...
pzdr
Wiesz Doroto, to nawet nie szkodzi, bo kupiłam sobie wczoraj szarą kredkę. Więc chętnie rzucę okiem na to co masz jeszcze na wydaniu. Na pewno się na coś dogadamy.
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 10:13   #89
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
Przekupka: 51 pkt / 100% pozyt.
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

odpisałam Ci u siebie, pozdrawiam
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 00:54   #90
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: perfumy; szukam kosmetyków, perfum

Zapraszam
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.