prizee - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Gry

Notka

Gry Forum gry, to przestrzeń do zabawy grami słownymi, internetowymi, łamigłówkami i wszystkim, co pozwala zabić nudę. Dołącz i baw się dobrze.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-17, 18:00   #61
SosnaMagda
Przyczajenie
 
Avatar SosnaMagda
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sucha Beskidzka
Wiadomości: 14
Dot.: prizee

L'accès au site est impossible en raison d'une défaillance du serveur de données.
Nous faisons tout notre possible afin de rétablir l'accès au plus vite.
N'hésitez pas à renouveler votre tentative dans quelques minutes.
Merci de votre compréhension et à très bientôt !



SosnaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 18:05   #62
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: prizee

ja wygrałam juz na prawde wiele rzeczy )) tak samo moja rodzinka....

mam 3 radyjka (je najlatwiej wygrac ), 3 różne długopisy, takie coś na okno, dwie maskotki... klapki... i jakies tam bzdury... juz nie gram... z braku czasu.. ale kiedys... to byly dni ) sama polecam.. nie oszukują
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 18:07   #63
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: prizee

Cytat:
Napisane przez Nevrinn Pokaż wiadomość
Mam pytanko: założyłam 3 konta na prizze i zbieram na każdym bubzy, czy wszystkie mam zarejestrować na siebie i czy z każdego wyślą mi nagrodę ?
jesli chcesz miec wiecej kont.. i grac.. to lepiej zarejestruj kazde na inna osobę, np na mame tate... w innym razie, gdy cos wygrasz usuna ci wszystkie konta i nie przysla nagordy (oszustwo w tym wypadku nie poplaca )
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 18:27   #64
wiolaelk
Raczkowanie
 
Avatar wiolaelk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 295
Dot.: prizee

Mam takie pytanko. przeczytałam na jednej ze stron , że kody do maxpacka można wygrać, między innymi na tej stronie: http://www.find-jeux.com/index.php. gra sie tam w jakieś gierki i zbiera punkty, które można wymienić na kody do prizee. No i mój problem polega na tym, że uzbierałam wymaganą liczbę punktów tj. 1090.000, ale zupełnie nie mam pojęcia jak te kody teraz kupić. Czy ktoś może mi pomóc?
wiolaelk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 08:48   #65
monika838
Raczkowanie
 
Avatar monika838
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 114
Dot.: prizee

Find-jeux jest fajną stronką. Szybko się na niej zbiera punkty. Jednak kupić tam kody do prizee jest bardzo ciężko. Jeżeli masz już odpowiednią ilość punktów to musisz uzbroić się w cierpliwość i często zaglądać do sklepiku.
monika838 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 12:32   #66
SosnaMagda
Przyczajenie
 
Avatar SosnaMagda
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sucha Beskidzka
Wiadomości: 14
Dot.: prizee

...

Edytowane przez SosnaMagda
Czas edycji: 2007-06-21 o 08:57
SosnaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 20:35   #67
monika838
Raczkowanie
 
Avatar monika838
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 114
Dot.: prizee

Wiolaelk podaję Ci link do sklepiku na Find-jeux
http://www.find-jeux.com/cadeaux/codes.php Tylko najpierw się zaloguj, a potem wklej link to znajdziesz się w sklepiku i będziesz mogła kupić kody. Pojawi się spis wszystkich kodów i ich cena.
Prix non VIP - cena nie dla Vipów
Prix VIP - cena dla Vipów
Stock - ilość dostępnych kodów, gdy jest napisane épuisé to znaczy,że chwilowo danych kodów brak

Gdy wybierzesz już kod który Cię interesuje i będzie on dotępny to klikasz na niego, a natępnie w COMMANDER.

Zamówiony kod pojawi się po jakimś czasie w http://www.find-jeux.com/compte/commandes.php i tam będziesz musiała kliknąć w Récupérer les codes.

Edytowane przez monika838
Czas edycji: 2007-06-21 o 12:35
monika838 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 12:04   #68
wiolaelk
Raczkowanie
 
Avatar wiolaelk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 295
Dot.: prizee

Cytat:
Napisane przez monika838 Pokaż wiadomość
Find-jeux jest fajną stronką. Szybko się na niej zbiera punkty. Jednak kupić tam kody do prizee jest bardzo ciężko. Jeżeli masz już odpowiednią ilość punktów to musisz uzbroić się w cierpliwość i często zaglądać do sklepiku.
No właśnie i tutaj mam problem, bo nie wiem gdzie tego sklepiku szukać, a jak znalazłam coś takiego co w sumie mogłoby nim być, to nie wiem co mam dalej robić. Mam wystarczającą liczbę punktów żeby kupić tego max packa tylko nie wiem jak to trzeba zrobić. Czytałam na jakiejś polskiej stronie o prizee i o tym jak kupić max packa jednak nie zadziałało to jak trzeba.

Monika838- dzięki za informację. zrobiłam tak jak poleciłaś i pojawił się komunikat, że w ciągu 48 godzin powinnam dostać meila z potwierdzeniem. mam nadzieję, że tym razem zadziała. Dzięki.

Edytowane przez wiolaelk
Czas edycji: 2007-06-21 o 17:57
wiolaelk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 12:39   #69
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: prizee

przypomnialyscie mi o tej stronce akurat naszla mnie ochota na mini-gierki to bedzie czym zabijac czas. malutko tych punktow sie zbiera wiec nawet nie licze na jakas nagrode
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 19:09   #70
wiolaelk
Raczkowanie
 
Avatar wiolaelk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 295
Dot.: prizee

Monika838- jeszcze raz dzięki za wytłumaczenie. właśnie skorzystałam z zakupionego maxpacka. Zarobiłam dużo bubzów i cieszyłam się jak dziecko .
wiolaelk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 21:59   #71
Nevrinn
Przyczajenie
 
Avatar Nevrinn
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 16
Dot.: prizee

Mam pytanko, za bubzy w prizee wybrałam pluszaka, skąd mam wiedzieć, że napewno nagroda przyjdzie do mnie? czy zostanę poinformowana? nie wiem czy to się czeka w jakiejś kolejce czy nie? i domniemam, że te bzdety lecą z Francji, płaci się coś za przesyłkę? jeśli tak to ile? (nie chcę być zaskoczona sporą kwotą którą musiałabym ewentualnie za przesyłkę zapłacić) proszę o odpowiedź którąś z was, która dostała już jakieś nagrody
Nevrinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 15:58   #72
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: prizee

Nevrinn jeżeli coś wygrasz to za przesyłkę się nie płaci.Jeżeli nagrodę zamówiłaś w sklepiku to tam jest bardzo dużo chętnych i raczej ciężko coś wygrać,ale jak już wygrasz to na swoim koncie będziesz miała taką wiadomość.Aha,jeśli nie wygrasz w sklepiku to nie tracisz swoich bubzów,i możesz dalej grać.Natomiast możesz też wziąć udział w licytacji,poprostu kto da więcej bubzów ten wygrywa.
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 19:42   #73
LaLunka
Przyczajenie
 
Avatar LaLunka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 17
Dot.: prizee

Jeżeli ktoś chce zbierać Maxpaki za darmo polecam stronkę
http://www.packbarre.com/?pa=104569

Nowy Francuzki SurfBar dzięki któremu w bardzo szybkim czasie uzbieramy na MaxPack'a. Serwis wypłacalny, sprawdzony! Maxpacka możesz wysurfować bardzo szybko! SurfBar czyli program który na ekranie monitora wyświetla bannery. Niedużej wielkości, możemy go przenosić w jakie miejsce chcemy. Możemy także ustawić jego przezroczystość, dzięki czemu będzie mniej przeszkadzać w pracy na komputerze, zresztą o czym tu mówić, on w ogóle nie przeszkadza! Jest mały, możemy przenieść go tam gdzie chcemy i zająć się czymś innym. Wystarczy wysurfować 100% i PrizPass jest nasz!


&raquo; Rejestracja:
Wchodzimy na tą stronę
- klikamy w 'Signup' który znajdziesz między innymi w lewym menu




- wypełniamy formularz

E-mail - wpisujesz swój email
Password - twoje hasło
Confirm - ponownie twoje hasło

następnie zaznaczamy 4, czyli wszystkie niżej poniższe opcje:
"I accept the present general conditions of use"
"I will not use the cheat system"
"I will not use more than one account per internet connection"
"I will not spam for refferals"


Następnie musisz sprawdzić pocztę i kliknąć w link aktywacyjny.
Gdy już to zrobiłeś wchodzisz na stronę i logujesz się twoim emailem i hasłem które podałeś podczas rejestracji
Z lewej strony menu wybierasz:
"Download PackBarre"



Ściągasz i Instalujesz PackBarre.


&raquo; Użytkowanie:
Uruchamiasz Bar'a, logujesz się swoim E-mailem oraz hasłem, które wpisałeś podczas rejestracji. Następnie ustawiasz sobie go w odpowiednim miejscu i korzystasz swobodnie z komputera. Po kliknięciu na 'Options' wyświetlą Ci się opcje , gdzie możesz ustawić przezroczystość bara oraz zaznaczyć czy zapamiętać login i hasło.
Zaczynają nam wyświetlać się reklamy, jak wskaźnik dojdzie do 100% PrizPass jest nasz ! ;D

Serdecznie zapraszam
LaLunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 15:04   #74
Navelle
Przyczajenie
 
Avatar Navelle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: prizee

Kiedyś grałam codziennie, ale przestałam-znudziło mi się. Nic nigdy nie wygrałam
__________________
Live Life to the fullest.

Navelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 00:05   #75
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: prizee

hej zeby nie zakladac nowego watku odswierzam ten czy gra moze ktoras z Was na prizee jesli tak to jakie macie sposoby na zdobycie maxpacka ?? (tzn czy zdobywanie punkty na kody na jakis innych stronkach) bo mnie kurde ta gra uzaleznila i jestem zapisana w kolejce po maskotek i koszulke , ale poluje tez na pare innych rzeczy . Bo ja szukalam stronek ale to pozapisuje sie na nie w innej chwili, tylko szkoda ze wiekszosc jest po francusku
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 08:00   #76
LaLunka
Przyczajenie
 
Avatar LaLunka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 17
Dot.: prizee

Najprościej jest chyba kupić Maxpacka na allegro, kosztuje jakieś 3 zł. Ja używam banerka do ściąganie ale niestety jest to czasochłonne bo na jednego Maxpacka zbiera się ponad dwa miesiące
LaLunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.