Wyśmiewanie, poniżanie za pomocą Internetu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-16, 13:39   #61
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Wyśmiewanie, poniżanie za pomocą Internetu

[1=0b4ed7929d71ce1abf8e9bf 9d423b228cc5dc67a_6068f37 255cfe;48143095]Prawda jest taka, że niektóre osoby robią z siebie idiotów i potem płaczą, że wszyscy się z nich naśmiewają.[/QUOTE]
Nie no, niektórzy ludzie idą świadomie do takiego Mam Talent, z pełnym przekonaniem o swojej 'za☠☠☠istości', robią tam z siebie kretynów, a są tak pewni siebie, że nikt im nie przemówi.
Ja nie mówię, że nie można ich skrytykować i trzeba głaskać po główce, skoro sami się tam pchali, ale to jednak co innego niż śmianie się z niedorozwiniętych czy publiczny wręcz lincz.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 13:47   #62
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wyśmiewanie, poniżanie za pomocą Internetu

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Nie no, niektórzy ludzie idą świadomie do takiego Mam Talent, z pełnym przekonaniem o swojej 'za☠☠☠istości', robią tam z siebie kretynów, a są tak pewni siebie, że nikt im nie przemówi.
Ja nie mówię, że nie można ich skrytykować i trzeba głaskać po główce, skoro sami się tam pchali, ale to jednak co innego niż śmianie się z niedorozwiniętych czy publiczny wręcz lincz.
Tak samo myślę, poza tym argument że ktoś poszedł do telewizji czy gdzieś to sam się wystawił do oceny nie jest żadnym argumentem, bo co innego ocena, uczciwa i kulturalna, a co innego jakieś wyśmiewanie, burackie żarty itp.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 14:56   #63
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Wyśmiewanie, poniżanie za pomocą Internetu

Dokładnie! Krytukujmy z klasą.
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 18:28   #64
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Wyśmiewanie, poniżanie za pomocą Internetu

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Tak samo myślę, poza tym argument że ktoś poszedł do telewizji czy gdzieś to sam się wystawił do oceny nie jest żadnym argumentem, bo co innego ocena, uczciwa i kulturalna, a co innego jakieś wyśmiewanie, burackie żarty itp.
Cieszę się, że jesteśmy wreszcie w czymś w 100% zgodne

Jeśli jednak chodzi o filmiki Agi to trzeba pamiętać, że dziewczyna "nie wystawiła się sama" na wulgarne komentarze, po prostu chciała być taka sama, jak inne vlogerki. Dziewczyna nie ma świadomości własnych ograniczeń, jej zdaniem zapewne puścila w sieć zwyczajny filmik, taki jakich dziesiątki widywała. Nie trzeba było od razu wulgarnie rego komentować i podnosić sobie samooceny jej kosztem. Przykre to.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 18:40   #65
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Wyśmiewanie, poniżanie za pomocą Internetu

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
wiadomo :P
raczej nie piszę vlogerkom "jestes spasła jak krowa idź się odchudzaj ps. masz parcha" ale kiedy ktoś napisze np. na polecenie częstego stosowania suchego szamponu "może nie powinnaś tego polecać, bo tak czeste używanie źle działa na włosy i skóre głowy" a w odpowiezi dostaje od fanek "a ty pewnie jestes spasłym prosiakiem, nie myjesz sie, masz pryszcze i wszy łonowe i w ogóle to odpieprz sie od niej" to coś jest nie tak. Przy czym twój komentarz znika - a ten nie.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------



u agi był ten problem, że jej mama też była "opoźniona" (jakoś nie lubie tego określena, ale nic innego mi do głowy nie przyszło)
To co wypłynęlo na szersze wody internetu to i tak kropla w morzu, bo wiele jej filmów jest usunięte, po częsci ze względu na inicjatywę jednej vlogerki, która też skontaktowała się z jakąś ciocią agi, która pomogła to "ukrócić"
"Niepełnosprawna intelektualna" Takasobie, nie chcę Ci niczego zarzucać, ale chyba też używasz błędnej terminologii - to nie jest choroba psychiczna, a niepełnosprawność. ( Zgodnie z art.3 Ustawy o ochronie zdrowia psychicznego z 1994 (Dz.U. z 1994r. Nr 111, poz.535), zaburzenia psychiczne dzielimy w Polsce na:
choroby psychiczne, tj. stany, w których obecne są zaburzenia psychotyczne,
upośledzenia umysłowe,
inne zakłócenia czynności psychicznych.
")
Jak dobrze, że chociaż jedna osoba się tym zainteresowała. Szkoda, że "w internecie nic nie ginie" i jeszcze kilka filmików Agi (jest jeszcze jeden bodajże z pytaniami i odpowiedziami i jeden z coverem, nie wiem, czy jest jeszcze coś innego) krąży po sieci i ludzie pod tymi filmami ciągle umieszczają swoje "elokwentne" komentarze...
O Matko, znalazłam ten cover, został zamieszczony z konta, które chyba ma na celu "śmieszyć"... Jeśli masz jakiś śmieszny filmik i uważasz że powinien się tu znaleść, podeślij go nam!". Co za chamy...
https://www.youtube.com/watch?v=Qqgmz_xTcEY

Edytowane przez 201607111028
Czas edycji: 2014-09-16 o 18:53
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 19:40:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.