Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 20:55   #61
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Asia - trudna sytuacja, a kuzynka bliska? trochę też szoda kasy....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 123619967228580828.jpg (30,6 KB, 18 załadowań)
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 22:01   #62
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Asia ja bym pojechała. Trudno, kuzynka powinna zrozumieć.
Martucca a ty co dajesz synkowi do picia? Mój mały wody nie chce pić, podaję soczki (te dla dzieci bez dodatku cukru)ale rozcieńczam bardzo z wodą, dla mnie to jest lepsze niż te okropne herbatki granulowane dla dzieci które składają się w 96%z cukru.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 01:29   #63
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Ona ja tez tak roie daje troszenke soczku reszta wody ale wiesz co ostatnio po prostu zrobilam mu herbate owocowa brzoskwiniowa z imbirem i wypil
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 06:53   #64
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Mrowkasz Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja musześ kupić jakąś lekką spaceróke-parasolke. Mamm co prawda t tą przekładaną z coneco toledo ale my dużo jeździmy i chce jakąś praktyczniejszą lekką.
ja tez przymierzam sie do zakupu jakies lekkiej parasolki, bo ten co mam jest super tak poprostu na spacer, rewelacyjny na te nasze dziury, ale jak chcemy gdzies wyjść z małą np na zakupy i mamy go ładowac do samochodu,to robi sie od razu cała wyprawa... i nie ma prawie miejsca na zakupy albo jak chce jechac do rodziców autobusem to nie dam rady, bo za cięzki, a na pomocnych ludzi to nie mam co liczyć...

jeszcze nie mam zadnego typu wózka, musimy sie wybrac do sklepu i pooglądać co nieco

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość
kurcze,wszystkim dzieciom wychodzą zęby, a my mamy tylko 2. Martwię się ze potem zaczną wychodzić wszsytkie na raz i bedzie to jeden wielki krzyk....naprawdę się boję....

Braxa dzieki za odpowiedź *)

to straszne co piszecie o tym noworodku i opryszczce.....aż trudno uwierzyc. Smutne

mam do was pytanie:
wiecie ze jadę na wakacje do Chorwacji - kasa już prelana na konto, urlopy załatwione...a tu dziś się dowiedziałam,że moja kuzynka ślubuje - a my akurat będziemy za granicą. Nie mam możliwości zmiany terminu,mogęjedynie zrezygnować tracąc kasę którą wpłaciłam (800zł). Co mam zrobić??
u nas tez na razie tylko 2 zęby i nie widać żeby coś się dalej szykowało...

Asia jedź, macie już wszystko załatwione i ziemia się nie zawali jak się nie zjawicie na tym ślubie, mysle, ze kuzynka zrozumie. Więc jedź i nie miej zadnych wyrzutów sumienia!!!
Asiu dobrze że wszystko w porządku z Twoim mężem...

Amica witaj wśród Mamuś
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 07:19   #65
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

kurde ze tez tak musicie kupowac te lekkie spacerowki,dodatkowy wydatek zwlaszcza jak patrze na ceny wozkow u was, nasz Graco od poczatku sprawuje sie ok, ale u nas w budynku winda nie musze go nosic, autobusem to ostatnim razem jakos w ciazy jechalam... tak to wszedzie mam blisko,a jak cos to jedziemy z TZetem autem, a wozek miesci sie tam ok, na zakupy nie wozimy wozka bo po co nam, a sama ide po drobne to wiadomo z nim w wozeczek wkladam zakupy.No i przeciez ilez ten wozek bedziemy jeszcze uzywac... ten czas tak leci dzieciaczki zaraz beda chodzic a my bedziemy je ganiac
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 07:20   #66
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

po wczorajszych wieczorno-nocnych rozmowach stwierdziliśmy ze jedziemy. Co prawda to moja bliska kuzynka (mam tylko 2 bliskie, bo od strony ojca nie znam - ojca z reszt ą też...) ale trudno. Ta jak ktoś mi podpowiedził zamóię kwiaty i tyle. Kasę dam w koperte ... zobacze film i zdjęcia.

Tyle czasu czekaliśmy na te wakacje, Kuba już rozpowiedział wszystkim w szkole ...no i wszyscy sąsiedzi wiedzą (jak jedziemy windą, to jak ktos sie dosiada to on opowiada, ze jedziemy na wakacje )...heh, jak byłam w ciąży, na samym początku, to Kuba też wszystkim sąsiadom w windzie mówił ze będzie miał rodzeństwo...całe osiedle żyło moją ciążą


co do wózka to ja zmieniłam na Loola Up - składa się jak parasolka, ale jest ciężki - 10 kg
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar

Edytowane przez ..Asia..
Czas edycji: 2009-03-05 o 07:26
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 07:48   #67
pusiula
Raczkowanie
 
Avatar pusiula
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 214
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez BRAXA Pokaż wiadomość
Pusiula dzieli jakoś przoczyłam tego posta ,dobrze rozumiem że nie obierasz z skórki tylko taka na zimno dajesz?
Raczej obieram ze skorki nawet tej cieniutkiej, czasem daje na zimno, czasem na chwilke tylko zanurze w goracej wodzie. A co do tego ze to syf to ja kupuje tylko takie z pewnego zrodla, od znajomego rzeznika wiec wiem ze nia ma tam syfu.

Ja tez na dniach bede kupowac lekka spacerowke, wybralismy Coneco Joker, jest lekka, latwo sie sklada, tanie! no i kuzynka ma i poleca. A tak jak pisala Caterin nasze dzieci juz niedlugo pojezdza w wozeczkach to nie bede kupowala niewiadomo jak drogiego.

Asia - ale musialas miec przezycia z powodu wyapdku TZ, wspolczuje ale dobrze ze nic sie nie stalo. Co do wakacji to ja tez bym jechala, ja tez w tym roku mam wesele kuzynki i niestety nie pojedziemy bo to az 400km to tylko meczarnia dla dziecka, tyle godzin w aucie i to w lecie.

U nas sukces - Marysia spala dzis bez ani jednej pobudki do 5.15 moglaby chociaz tak do 6 ale i tak nie narzekam bo kiedys to byla masakra.
pusiula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 07:55   #68
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Pusiula no to sie wyspałaś


kto ma łóżeczko turystyczne? Chcę kupic takie łóżeczko, nie wiem na co zwrócić uwagę, wydaje mi się ze tam nie ma materaca, a jesli jest to jakis nędzny.....
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 07:57   #69
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

ASIA skoro kasa zapłacona to bym pojechala na wakacje.Pojechałabym na wesele gdyby kasa nie była jeszcze wpłacona.Czekaja Was super wakacje!Zobaczyc Chorwacje to moje marzenie!Ale mi sie smiac chcialo jak czytalam o opowiesciach w windzie Twojego synkaFajny malec z niego musi byc.
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 08:13   #70
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Też myśle o parasolce, ale mojego X Landera tak latwo się nie pozbędę bo mam blisko las i czesto chodzę na spacery. Piszcie dziewczyny jakie kupujecie bo ja jeszcze się nie orietowałam. Na dniach jadę po fotelik do auta- jednak Tobi

U nas każda noc to niespodzianka, czasami Michał dwie noce ładnie śpi i budzi się tylko raz a następną noc już są przeboje.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 08:38   #71
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość
Pusiula no to sie wyspałaś


kto ma łóżeczko turystyczne? Chcę kupic takie łóżeczko, nie wiem na co zwrócić uwagę, wydaje mi się ze tam nie ma materaca, a jesli jest to jakis nędzny.....
My niedawno kupowaliśmy żeby miał gdzie spać jak jedziemy do moich rodziców. Faktycznie materacyki są kiepskie w tych łóżeczkch - niby usztywniane, ale jednak za miękkie.

Mamy takie:
http://www.tanimarket.pl/4079_Lozecz...f1fb8d18063478

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Też myśle o parasolce, ale mojego X Landera tak latwo się nie pozbędę bo mam blisko las i czesto chodzę na spacery. Piszcie dziewczyny jakie kupujecie bo ja jeszcze się nie orietowałam. Na dniach jadę po fotelik do auta- jednak Tobi

U nas każda noc to niespodzianka, czasami Michał dwie noce ładnie śpi i budzi się tylko raz a następną noc już są przeboje.
Ja też nie che pozbywac się x landera na nasze wertepy jest niezastąpiony

A jak Michałek po jajecznicy na masełku - nie dostał uczulenia?
Ja już jestem w trakcie zmiany pepti na zwykły bebilon - dziś już pije 3 miarki zwykłego i 3 pepti - jak na razie wszystko ok

Edytowane przez Sonia11
Czas edycji: 2009-03-05 o 08:41
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 09:08   #72
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Soniu wysypki brak i z brzuszkiem też wszystko ok Wczoraj na drugie śniadanko znowu mu zrobiłam. Jutro spróbuje dać jogurt naturalny i jak bedzie ok bo może też zrezygnuje z Pepti, tylko ja przejdę na Bebiko- mam ten sam skład co bebilion tylko tańsze Co do X Landera to jestem z niego zadowolona, swietna blokada kół- nawet jak się ma dobre buty to można nogą zablokować i odblokować, tylko oparcie troche mnie denerwuje. Też u ciebie się nie da całkowicie pionowo do siedzenia ustawić?Michał się denerwuje i ciąglę dźwiga głowe. Moze ja coś źle tak ustawiłam?
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 09:29   #73
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

U mnie to samo z tym oparciem i do tego nie podoba mi się też że jest na tych paskach - jak dla mnie to największy niewypał w tym wózku

Ja też chce przejść na bebiko, ale wolałam zacząć od bebilonu bo mieszam z pepti. Jak bedzie ok to będę kupować bebiko - zresztą chyba kaszki melczno-ryżowe bobovita też są na bebiko bo kaszki bebilon dopiero od niedawna są w sprzedaży
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 09:59   #74
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

łóżeczko - moja chrześnica ma łóżeczko coneco, z przewijakiem. arturek dobrze się w nim wysypiał ale nie umiał wstawać (nie miał za co sie podciagnąć a do poręczy nie dosięgał)
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 10:21   #75
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Monia - ale Twoja chrześnica ma super włoski - cudna jest
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 10:34   #76
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

za chrzestną

konkurs bebilon (zdjecie) i bebiko (na stronie bebiko - wpiszcie w google)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg noname.jpg (39,7 KB, 24 załadowań)
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:28   #77
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość
Pusiula no to sie wyspałaś


kto ma łóżeczko turystyczne? Chcę kupic takie łóżeczko, nie wiem na co zwrócić uwagę, wydaje mi się ze tam nie ma materaca, a jesli jest to jakis nędzny.....
Asiu ja mam u mamy łóżeczko firmy Graco i jestem bardzo zadowolona ,materac ma ok .Zwróć uwage na łatwe składanie ,jest to wazne żeby sie nie męczyc.

Gothika zdjęcie cudne
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:42   #78
barbaratwarowska
Raczkowanie
 
Avatar barbaratwarowska
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 310
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

witajcie
wlasnie wrocilam od lekarza tak jak kazano mi przyjsc to przyszlam i co oni znowu z tego co widza to dziecko jest happy(bo akurat sie usmiechnela do pani) i ze to pewnie wirus tylko dluzej trwa a na goraczke to jak zwykle paracetamol i nic wiecej mi juz poprostu rece opadaja co 3-4 godziny podaje ten Calpol na przemian z nurofenem i tak juz ciagniemy od soboty mam nadzieje ze to sie wkoncu skonczy, Ola jest marudna i nie mam pomyslu co z nia juz roboc nawet na rekach jej zle.
no to sie wyzallilam.

Amica witaj

co do tuszu do rzes to nie doradze bo ja zbytnio nie uzywam jakos nie lubie zaraz oczy mnie pieka.

ja tez sie zastanawialam nad spacerowka i jak bym kupowala w polsce to napewno coneco joker wydaje sie ze jest wygodny i z wygladu ladny a przy tym tani(145zl widzialam na allegro ) i czasem gratisy sie zdazaja (pan mial chyba z 6 w tym folia przeciwdeszczowa i duuza paka plastikowych duzych klockow )


Asia ja na twoim miejscu bym pojechala na te wakacje a w dniu sluby tylko zamowila kwiaty z dostawa i jakas kartke do tego.


mam pytanko czy w nocy przewijacie jeszcze wasze maluchy?? ja jeszcze tak bo czasem jak wieczorem Olcia wypije mleko i herbatke to z pielucha wielka sie robi i przy pierwszym nocnym karmieniu zmieniam nawet jak nie bardza zamoczona bo mam wrazenie ze jej niewygodnie i mokro,
barbaratwarowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 13:08   #79
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Barbara ja nie przebieram Oliwiera w nocy,więc czasami rano pielucha jest bardzo ciężka
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 13:20   #80
pusiula
Raczkowanie
 
Avatar pusiula
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 214
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez barbaratwarowska Pokaż wiadomość
mam pytanko czy w nocy przewijacie jeszcze wasze maluchy?? ja jeszcze tak bo czasem jak wieczorem Olcia wypije mleko i herbatke to z pielucha wielka sie robi i przy pierwszym nocnym karmieniu zmieniam nawet jak nie bardza zamoczona bo mam wrazenie ze jej niewygodnie i mokro,
Ja nie przewijam bo ja to calkiem rozbudza, no chyba ze jest "smierdzacy" problem to wtedy nie ma innego wyjscia
pusiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 13:40   #81
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Ja przewijam tylko jak pieluszka przecieknie - no i wtedy muszę go całego pzrebrać, ale starem się tego unikać bo się wybudza.
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 14:45   #82
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

nie przewiijam chyba że cieżar lub zawartość się tego domaga... za bardzo się wybudza. od kiedy przesypia w miarę całe nocy (czyli nie je nocami) to nie przewijam
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 14:53   #83
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Ja tez nie przewijam w nocy, rano jest niezla cegiełka Kupki w nocy całe szczęscie nie robi.

I wczesniej zapomnialam napisac, dziewczyny nie strasujcie się zabkami dzieci, u nas między dolnymi a górnymi było prawie 4 miesiące przerwy. Koleżanki synek znowu obchodził roczek bez ani jednego ząbka, zaczeły wyrastać w 14 miesiącu
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 15:02   #84
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Co do wózka to ja nie wymieniam ,nadal ten co był tylko w wersji spacerowej.
Zabki mamy 4 teraz wyrżnęły sie najpierw lewa 2 teraz prawa
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 15:51   #85
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

JAK SKUTECZNIE,DELIKATNIE DLA DZIECKA ODSTAWIC OD PIERSI??????????????????? ????????????????????????? ???????Problem w tym ,że on nie je z butelki wiec piersi nie zastąpie mlekiem z butelki!
Chce juz go powoli odstawiac ale nie wiem jak sie do tego zabrac.Chciałabym zeby mi ktos podpowiedział jak to zrobic zeby niunio jakos to bezstresowow w miare przeszedł.U nas nie ma fajnej pediatry czy poloznej z ktora bym mogla pogadac.Mam telefon do poradni laktacyjnej ale chyba tam sie takimi sprawami nie zajmuja nie?Wiele z Was juz odstawilo tylko ,ze dzieci dostawały mleko z butli.Sa artykuły w gazetkach i wszedzie pisza to samo-duzo czulosci,zmniejszac liczbe karmien.
W nocy bym mogla dawac bo wtedy szybko ponownie zasypia ale w dzien juz nie.
Ps. nie zmieniam pileuchy w nocy ale rano to pampers nabąbolony

Edytowane przez alusia*
Czas edycji: 2009-03-05 o 15:54
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 15:54   #86
kasiamyszka
Przyczajenie
 
Avatar kasiamyszka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Ja też chciałbym do Was dołączyć, moja córeczka urodziła się 22 maja 2008 r. ma na imię Milena, ważyła 3250g i miała 54cm. Pozdrawiam
kasiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 16:01   #87
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Asia my mamy turystyczne lozeczko po zanjomych nie ma za bardzo materaca na dol polozylam mu po prostu grubszy wiekszy recznik ale Sebastian nie chcial w nim spac wogole, zreszta on ma problem z zasnieciem u dziadkow, i ostatnio to lozeczku sluzylo nam jako blokada zeby Sebastian nie spadl i spal sobie od brzegu.
Barabara ja nie zmieniam pieluszki, zwykle jest ok,nigdy nie zasikal sie, kupki raczej w nocy nie robi
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 16:35   #88
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Alusia niestety nie pomoge ,bo ja od początku butelkowa,ale mleko możesz podawać w formie kaszki.

Kasiamyszka witam

Oliwier nie ma problemu z zasypianie w łóżeczku turystycznym bo śpi w nim u babci i pewnie dlatego jest przyzwyczajony.

Od dwóch dni Oliwier ma znowu długie zeby na kaszke mam nadzieje że mu przejdzie bo kompletnie nie mam pomysłu na śniadania i kolacje ,a pozatym chyba jeszcze musi dostawać mleczne posiłki .
Mleka z butli też nie chce
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 16:59   #89
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Alusia a czemu juz nie chcesz karmic w dzien? nie wiem jak odstawic dziecko od piersi narazie jakos nie wyobrazam sobie odstawic Sebastianka...ale mysle ze wiesz mozesz dac tez kaszke z mlekiem zamiast piersi wtedy dajesz lyzeczka, a wiesz jesli nie butelkowy to i tak moze mleko z butelki wypije, albo sprobuj z tego Nuby
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 17:31   #90
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Caterin17 Pokaż wiadomość
Alusia a czemu juz nie chcesz karmic w dzien? nie wiem jak odstawic dziecko od piersi narazie jakos nie wyobrazam sobie odstawic Sebastianka...ale mysle ze wiesz mozesz dac tez kaszke z mlekiem zamiast piersi wtedy dajesz lyzeczka, a wiesz jesli nie butelkowy to i tak moze mleko z butelki wypije, albo sprobuj z tego Nuby
To ja własnie mu daje kaszke łyzeczka na wieczor tylko on lubi sobie podjesc ,przytulic sie do cyca przed drzemka w dzien.i wtedy łyzeczka nie przejdzie bo tu nie chodzi o jedzenie tylko o przytulenie i troche sobie smoczka zrobił z mojego cycka(to moja porazka ,ze tak pozwoliłam).
Szkoda mi rezygnowac z karmienia bo mam duzo mleka,bede musiala cos brac na zanik laktacji.Planowałam karmic do roku aleJednak musze przestac bo wypadaja mi wlosy,mam mało siły,szybko sie mecze.Spowodowane to jest tym ,ze niunio mi wszystko co zjem "zabiera".Do tej pory nie wrociłam do wagi z przed ciazy.

Edytowane przez alusia*
Czas edycji: 2009-03-05 o 17:32
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.