Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 12:58   #61
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Hej dziewczęta

No i Pola chora ma potworny kaszle identyczny jak mój ... nie je, zębów nadal nie widać humor ma podły - cięzko jest
Na weselu było bosko Polecam
U nas zimno - porównaniu do wczorajszego dnia ale i tak siedzimy w domku

co do rowerka X masz pchacz też jets wykrzywiony jednak to nie wina składającego, tylko konstrukcyjna i faktycznie pasów sie nie wykorzystuje bo Pola także milion razy wchodzi i schodzi

co do porządków włansie patrzę na bajzelek zabawkochy i nie sprzątne go do wieczora gdyz przekonałam sie że to syzyfowa praca staram sie juz Pole uczyc by składała po sobie - marny efekt na razie ... u nas na 3 pokoje bałagan sie stoniuje w jednym jest mega porozrzucane w 2 mniej a 3 niemla czysty ...

Wita "nową" mamusię


__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 13:16   #62
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Witam, no w końcu przebrnęłam przez wszystkie posty

Krzyś robi kopkę na nocnik więc coś skrobnę. My mieliśmy weekend u moich rodziców z katarem okropnym. Mój brat przywiózł nam wirusa mutanta i wszystkich zaraził. Zaczęło się bólem gardła, Krzyś raz nawet zagorączkował w nocy, no i wodnisty katar. Oczywiście nocki nieprzespane (całe szczęście tylko 2), ale już lepiej. Jednak spacerki nieodpuszczone, bo przecież wnuk musiał całej gospodarki parę razy na dzień dojrzeć z dziadkiem, albo babcią (i to nie tylko własnej, bo u sąsiadów koniki i inne dziwy ). U naszych kuzynów są chłopcy, ale już w podstawówce, jednak na podwórku w piachu mają traktory, samochody itp., więc Krzyś sam nas tam prowadzał (nawet jak domowników nie było ). Mąż z bratem wypoczywali nad jeziorami, byli także na molo w Augustowie .

A co do sprzątania zabawek to Krzys sam po sobie zbiera, oczywiście po uprzednim zachęceniu lub nakazaniu . Ja czasami też, ale jak lerzy to niech leży do wieczora, a tam.

Natka 200m to strasznie dużo , my mamy 150m użytkowej i to też sporo wg mnie, jak myślisz Xantia? No i nasz to ten tradycyjny, tylko budowę rozpoczęliśmy w 2005 i już w naszej miejscowości jest taki sam, tylko lustrzane odbicie (a i podpiwniczyli sobie, ja tam po schodach nie lubię ganiać)
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 13:44   #63
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

przeczytałam wszystko, ale nie mam czasu odpisać, więc pozdrawiam tylko. i już mnie nie ma.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 17:51   #64
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Hej!

Złaziłam dziś nogi w poszukiwaniu sukienki dla Sylwii na wesele i sandałków dla Klaudii. Obie rzeczy udało mi się kupić plus parę innych nieplanowanych

Witam nową mamusię

Patrilla buziaczki dla Was, wracajcie szybko do zdrowia

Paula Wy też się kurujcie

izuniak domek pierwsza klasa Dziewczyny również No i brawa dla Jagódki

Co do sprzątania, to kiedyś sprzątać musiałam codziennie wieczorem, a teraz kiedy dziewczyny siedzą na podwórku to nie muszę tak często. Klaudia przychodzi do domu tylko w południe na spanie i po obiedzie znowu na podwórko, a wracamy ok 19-19.30

Mieliśmy dziś b.miłą niespodziankę. Była firma Daniela przysłała dziś pismo, że dostał premię roczną za rok 2008, oczywiście pomniejszoną trochę, bo pracował tylko do 5 września. Ale kwota i tak jest ogromna i chyba ruszy dzięki temu budowa naszego domu

Nie wiem co jeszcze miałam napisać, bo już mi z głowy wyleciało. Idę odpocząć

A jutro jadę poszaleć do Warszawy

A .... i buziaczki dla Krzysia
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:17   #65
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
dzięki za szczegółowe info
niezła impreza
a co Ty z Alunią na grilu robiłaś - w sensie - czy sama ją pilnowałaś, czy było Was tam więcej do pilnowania, albo jakieś zabezpieczenia
Zabezpieczeniem było dwóch synów koleżanki + dziewczyna jednego z nich

Cytat:
no właśnie ja sobie tego sprzątania u Was dziewczyny w ogóle nie wyobrażam - u nas jest tylko 85m i raz w tygodniu przychodzi pani, która wszystko sprząta i ja codziennie sprzątam, a to łazienkę, a to salon, a to kuchnię i stale mamy syf albo my tak syfimy, albo to zależy od ilości domowników
To zależy od różnych czynników, też od ilości domowników. Z autopsji wiem, bo ostatnio stado nam się przecież powiększyło i też mamy od razu wszędzie większy burdel . Ale szybko sprzątamy razem (na razie tylko 54m2 minus sypialnia w której śpi Elis) i jakoś to jest.

Cytat:
u nas dziś pięknie próbuję ogarnąć się po weekendzie TŻ przez ten msc pracuje zdalnie z domu, więc pewnie po południu pójdziemy na jakiś spacerek we 4
Ja lubię jak TŻ pracuje w domu, wtedy jest zawsze posprzątane, pies wyprowadzony i niania nie musi tak wcześnie przychodzić

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta

No i Pola chora ma potworny kaszle identyczny jak mój ... nie je, zębów nadal nie widać humor ma podły - cięzko jest




Cytat:
Na weselu było bosko Polecam
Oj, tak - też potwierdzam . Na weselach jest świetnie

Cytat:
co do rowerka X masz pchacz też jets wykrzywiony jednak to nie wina składającego, tylko konstrukcyjna i faktycznie pasów sie nie wykorzystuje bo Pola także milion razy wchodzi i schodzi
No to zgadzamy się w 100%, bo ja pisałam, że to wada konstrukcyjna


Cytat:
Napisane przez kasia_mw Pokaż wiadomość
Natka 200m to strasznie dużo , my mamy 150m użytkowej i to też sporo wg mnie, jak myślisz Xantia? No i nasz to ten tradycyjny, tylko budowę rozpoczęliśmy w 2005 i już w naszej miejscowości jest taki sam, tylko lustrzane odbicie (a i podpiwniczyli sobie, ja tam po schodach nie lubię ganiać)
Wasz dom ma 150m2?? Ja myślałam że ze 300 . Bardzo praktyczne i logistycznie dobrze przemyślane rozmieszczenie pomieszczeń macie. Bardzo mi się podoba Wasz dom.

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Mieliśmy dziś b.miłą niespodziankę. Była firma Daniela przysłała dziś pismo, że dostał premię roczną za rok 2008, oczywiście pomniejszoną trochę, bo pracował tylko do 5 września. Ale kwota i tak jest ogromna i chyba ruszy dzięki temu budowa naszego domu
Trzeba to opić

Ja mam drinia i zmykam na film laski . Zajrzę może później
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:38   #66
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

no to zdrówko!!! ja dopiłam wiśniówkę
A we wtorek idę na imrezke prymicyjną,mój kolega z podstawówki został księdzem zapowiedziałam TŻ-owi że się ma przygotowac bo szybko nie wrócę będzie to jego pierwsze sam na sam z niki oj bedzie się działo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia (2) 2.jpg (38,2 KB, 22 załadowań)
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:45   #67
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Hej!

Mieliśmy dziś b.miłą niespodziankę. Była firma Daniela przysłała dziś pismo, że dostał premię roczną za rok 2008, oczywiście pomniejszoną trochę, bo pracował tylko do 5 września. Ale kwota i tak jest ogromna i chyba ruszy dzięki temu budowa naszego domu
no to super!!!
projekt już wybrany?

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Wasz dom ma 150m2?? Ja myślałam że ze 300 . Bardzo praktyczne i logistycznie dobrze przemyślane rozmieszczenie pomieszczeń macie. Bardzo mi się podoba Wasz dom.
kasiu, według jakiego projektu macie dom? zapodaj linka, lubie sobię pooglądać.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 20:51   #68
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Ide nyny

do jutra
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:57   #69
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Xantia to powierzchnia użytkowa, ale zawsze ta jest brana pod uwagę, więc jak ktoś mówi o 200m to dla mnie już strasznie dużo jest.

lea proszę bardzo http://www.archipelag.pl/projekty-do...a&SearchForm=1 Tylko nam jeszcze trochę brakuje do tego stanu ze zdjęcia , a i mamy grafitowy dach.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:27   #70
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

kasiu, super chata.

zmykam popisać. pa.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 06:28   #71
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Witam z razna
ale tu strasznie cicho!!!
coś słabiutko z postami!!ale chociaż nie mam dużo zaległości
U nas dzis brzydka pogoda chłodno wieje i jest szaro buro i ponuro.
chyba wybiorę się dziś do szwagierki do sklepu na kawkę a potem na solar.
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 07:27   #72
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Hejo,

a ja właśnie dostałam nowy telefon http://www.htc.com/www/product/touch...uchflo-3d.html no i mam nową zabawkę . Właśnie się ładuje

Karo - skoro tatuś zostanie PIERWSZY raz z córką sam na sam, to jest wydarzenie . Swoją drogą ja raczej zawsze starałam się wciągać Daniela do zajęć z i przy córce. Zostawał z nią sam w domu lub szedł na spacer nawet między karmieniami cycem jak miała kilka dni, tygodni.

Ja muszę chyba przemyśleć inny system wieczornego karmienia. Bo Ala budzi się coraz wcześniej i woła TATUŚ - MLECIO!! . Dziś obudziła się o 3.20 . Chyba muszę dawać jej jakąś normalną kolację np. o 17.30 - 18.00 i potem jeszcze butlę . Jak jest z wieczornym jedzeniem u Was?
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 08:22   #73
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Xantia ja staram się żeby Krzyś zjadł coś konkretniejszego, a dopiero przed snem mleko z małą ilością kaszki. Nawet jak podje sporo od tatusia tylko co przed spaniem to i tak butlę wypije. Myślę, że ta butla to już bardziej z przyzwyczajenia, a nie dla zaspokojenia głodu. Jak najadł się u kuzynów to chciałam położyć go bez butli i kiszka. Obudził się o 23 i chciał kaszę.
Telefonik fajny, napisz jak się sprawuje, bo o tych dotykowych to różne opinie słyszałam.

Zapomniałam napisać, że wystrzygliśmy wczoraj przed kąpielą Krzysia na Apusia . Wygląda jakby z wojska wrócił . Było na koniec trochę płaczu, bo go włosy gryzły w szyję i miał je w buzi, ale trzeba było dokończyć.

Mąż też chory (nam prawie przeszło), ale on to już książki Krzysiowi na noc nie poczytał, bo go zarazi . A ja to muszę być zawsze zdrowa (nawet chorując). Ja myślę, że się doprawił sauną i kąpielą po niej w Czarnej Hańczy. Wszyscy lekarze będący z nim twierdzili, że nic mu nie będzie (już był zaziębiony). A ci znachorzy to teść mój, jego brat, właściciel sauny i jeszcze jacyś tacy sami . Teść to w ogóle ma jakieś poranione pomysły, np żeby starać się nie kasłać to kaszel minie.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 08:34   #74
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Kasiu to super metody lecznicze zna twoj tesc.. tz tztowi zalece niekaslanie jak bedzie miala kaszel

co do dotykowych tel to my z tz od kilku miesiecy mamy dotykowe samsungi http://www.samsung.com/pl/consumer/d...SGH-F480ESAERA i nam sie z nimi nic zlego nie dzieje
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 08:52   #75
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

X tż oczywiście chodzil na spacerki i chodzi nadal.kąpał juz Niki ale jescze nigdy nie musiał robic wszystkiego sam czyli koąpiel przygotowanie kolacji ,nakarmienie ,usypianie.
ja mam taki fonik
http://www.allegro.pl/item569349194_...y_pink_pl.html
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 09:12   #76
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Cytat:
Napisane przez kasia_mw Pokaż wiadomość
Xantia ja staram się żeby Krzyś zjadł coś konkretniejszego, a dopiero przed snem mleko z małą ilością kaszki. Nawet jak podje sporo od tatusia tylko co przed spaniem to i tak butlę wypije. Myślę, że ta butla to już bardziej z przyzwyczajenia, a nie dla zaspokojenia głodu. Jak najadł się u kuzynów to chciałam położyć go bez butli i kiszka. Obudził się o 23 i chciał kaszę.
My z kaszki też nie zrezygnujemy. Ale co do tej kolacji to muszę zmienić nawyki na bardzie "Wasze", czyli konkretniejszy posiłek mimo kaszki.

Cytat:
Telefonik fajny, napisz jak się sprawuje, bo o tych dotykowych to różne opinie słyszałam.
HTC to ponoć najlepsze taczfony. TŻ ma też, ale starszy model i jest bardzo zadowolony.

Cytat:
Zapomniałam napisać, że wystrzygliśmy wczoraj przed kąpielą Krzysia na Apusia . Wygląda jakby z wojska wrócił . Było na koniec trochę płaczu, bo go włosy gryzły w szyję i miał je w buzi, ale trzeba było dokończyć.
U nas też miały być wczoraj postrzyżyny grzywki, ale się nie udało . Dawaj foty Krzysia.

Cytat:
Teść to w ogóle ma jakieś poranione pomysły, np żeby starać się nie kasłać to kaszel minie.


Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
co do dotykowych tel to my z tz od kilku miesiecy mamy dotykowe samsungi http://www.samsung.com/pl/consumer/d...SGH-F480ESAERA i nam sie z nimi nic zlego nie dzieje
U nas kierownik prod ma samsunga dotykowego, sam takiego sobie wybrał, ale teraz jak zobaczył moje HTC to mu mina trochę zrzedła . Bo cenowo porównywany a jednak półka wyżej. Do prywatnego użytko to co innego

Cytat:
Napisane przez karolinqa23 Pokaż wiadomość
X tż oczywiście chodzil na spacerki i chodzi nadal.kąpał juz Niki ale jescze nigdy nie musiał robic wszystkiego sam czyli koąpiel przygotowanie kolacji ,nakarmienie ,usypianie.
Najwyższa pora

Typowo babski

TZ kupił dla Elis domki takie z materiału, taki jakie były ostatnio w Biedro, ale jak wspomniałam dwa, połączone tunelem . Od razu pojechały na działkę i zaraz po pracy lecimy zobaczyć jak Elis w nich rządzi .
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 09:29   #77
joannah
Rozeznanie
 
Avatar joannah
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do joannah
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Cześć dziewczynki
Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
No i Pola chora ma potworny kaszle identyczny jak mój ... nie je, zębów nadal nie widać humor ma podły - cięzko jest
Na weselu było bosko Polecam
U nas zimno - porównaniu do wczorajszego dnia ale i tak siedzimy w domku

co do rowerka X masz pchacz też jets wykrzywiony jednak to nie wina składającego, tylko konstrukcyjna i faktycznie pasów sie nie wykorzystuje bo Pola także milion razy wchodzi i schodzi


Dużo zdrówka dla Poli i dla Ciebie
U nas tez pchacz jest wykrzywiony w rowerku, my pasów też nie zakładamy, bo są zbędne, wczoraj nam odleciała nakładka od śrubki od pchacza i śrubka wypadała, ale TŻ już to naprawił.

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Hej!
Złaziłam dziś nogi w poszukiwaniu sukienki dla Sylwii na wesele i sandałków dla Klaudii. Obie rzeczy udało mi się kupić plus parę innych nieplanowanych

Mieliśmy dziś b.miłą niespodziankę. Była firma Daniela przysłała dziś pismo, że dostał premię roczną za rok 2008, oczywiście pomniejszoną trochę, bo pracował tylko do 5 września. Ale kwota i tak jest ogromna i chyba ruszy dzięki temu budowa naszego domu
A kiedy macie wesele??
My jesteśmy zaproszeni na ślub i wesele 6.06. jedziemy sami bez Kuby, tylko nie wiem w co ja sie ubiore
To bardzo miła niespodzianka

Cytat:
Napisane przez kasia_mw Pokaż wiadomość
lea proszę bardzo http://www.archipelag.pl/projekty-do...a&SearchForm=1 Tylko nam jeszcze trochę brakuje do tego stanu ze zdjęcia , a i mamy grafitowy dach.
Bardzo fajny domek

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Hejo,

a ja właśnie dostałam nowy telefon http://www.htc.com/www/product/touch...uchflo-3d.html no i mam nową zabawkę . Właśnie się ładuje


Ja muszę chyba przemyśleć inny system wieczornego karmienia. Bo Ala budzi się coraz wcześniej i woła TATUŚ - MLECIO!! . Dziś obudziła się o 3.20 . Chyba muszę dawać jej jakąś normalną kolację np. o 17.30 - 18.00 i potem jeszcze butlę . Jak jest z wieczornym jedzeniem u Was?
Fajny ta nowa zabawka
U nas Kuba je wieczorem na kolacje płatki z mlekiem albo kaszke i do tego przed spaniem butle z mlekiem 240 ml i przesypia całą noc, tylko budzi sie coraz to raniej

Cytat:
Napisane przez karolinqa23 Pokaż wiadomość
X tż oczywiście chodzil na spacerki i chodzi nadal.kąpał juz Niki ale jescze nigdy nie musiał robic wszystkiego sam czyli koąpiel przygotowanie kolacji ,nakarmienie ,usypianie.
ja mam taki fonik
http://www.allegro.pl/item569349194_...y_pink_pl.html
mój tż codziennie kąpie, karmi i usypia Kubę
joannah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 11:02   #78
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

A ja mam dzis dzien dobroci dla tzta tzn ugotuje mu zupe

to jest swieto bo ostatnio ja w domu nie robie NIC az tak mi sie nie chce no i tz musi jakos ten haos ogarniac no ale dzis wstalam o 8:00 posprzatalam.. teraz wrocilam z zakupami i bede gotowac.. Adi mnie co prawda umeczyl ale mam mocne postanowienie byc dobra zonka dla tz dzis wiec zrobie cos do jedzenia

Xantia ja to bym sie bala ze jak zgubie takiego HTCa to mi byloby bardzo szkoda..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..










Edytowane przez kropka241
Czas edycji: 2009-05-05 o 11:03
kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 11:13   #79
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

u nas tez dzis jakos chlodniej i pochmurniej. ja sie troche lepiej czuje, tylko glowa mnie boli dokuczliwie...
mala na szczescie nie goraczkuje, ale ma katar.
dzisiaj nocka znow byla okropna, mala ciagle sie budzila, plakala, ja spac nie moglam, kazda poza byla niewygodna. odsypialysmy z deka rano... ale teraz kiepsko sie czuje.

kasia_mw super dom, bardzo mi sie podoba

u nas wiekszosc rzeczy przy malej robie oczywiscie ja. moj tz tak naprawde to od niedawna jest lepszym ojcem, takim ktory jest bardziej przywiazany do corki, wczesniej nie bardzo wiedzial co ma robic, bal sie a i chyba nie byl dobrze przygotowany do tej roli (jakby nie bylo, to nie byla planowana ciaza, nie bylismy wtedy nawet nazeczenstwem, nie planowalismy nawet wspolnego zamieszkania, ale coz... zycie ulozylo swoj scenariusz ;D) teraz lepiej sie rozumie z mala, swietnie okazuje jej swoje uczucia, zdarza sie ze chodzi z nia na spacery, czasem ja karmi, przewija, przebiera, raczej nie kapie (kilka razy jak byla o wiele mniejsza i nie bylo problemow w kapieli), szaleje z nia, czasem usypia (bywal taki czas ze mala o wiele lepiej i szybciej zasypiala przy nim)
a mala z nim zostawialam ale na kilka godzin, jak mialam cos zalatwic.

przydaloby sie wyjsc do sklepu, ale nie wiem czy powinnam, pozniej bedzie wielki placz przy powrocie a wole z nia nie lazic jakos... cos sie nam schrzanila odpornosc ostatnio... wczesniej prawie w ogole nie chorowalysmy, znaczy mi sie zdarzalo ale mala to kilka razy tylko podziebiona byla, zawsze tylko wapno, jakis syropek na lekki kaszlek i kropelki do nosa+ masc cynkowa dawaly rade. tak jest nadal ale ostatnio czesciej sa potrzebne..
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 11:49   #80
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Dziewczyny ostatnio mój teść zwalczał cholesterol sokiem z cytryny (codziennie zwiększał dawkę), od takiego czystego soku w dużej ilości to można wrzodów żołądka dostać, ale on wie swoje.

Paula maść cynkowa pod nos, a nie majerankowa?

A co tych pchaczów w rowerkach to u nas też jest przekręcony . Może to specjalnie dla praworęcznych rodziców?
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:00   #81
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

wiecie sprzedawca mojej siostrze jak kupowala rowerek rok temu powiedzial ze ten jest zle skrecony czy cos ale ze to ostatnia sztuka wiec albo sie decyduja na taki ze skrzywionym pchaczem albo musza poszkac gdzie indziej bo u nich jest ostatni..

no a tu widze ze one wszystkie sa takimi ostatnimi sztukami

Kasiu daj spokoj, szkoda nerwow.. a niech sobie obniza ten cholesterol skoro tak lubi kwasem z cytryny
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..










Edytowane przez kropka241
Czas edycji: 2009-05-05 o 12:01
kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:22   #82
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

mój TŻ codziennie (jeśli nie pracuje) daje chłopcom kolację, kąpie ich i kładzie spać. dla mnie to jedyna chwila oddechu w ciągu dnia, bo potem w nocy znów ja muszę do nich wstawać. ale z reguły w tym czasie jadę po zakupy

kurcze, piszecie o tych telefonach, a ja właśnie po raz kolejny wystawiłam mój Samsung F300, bo dla mnie jest zbyt skomplikowany w obsłudze i używałam go tylko 2 dni, a potem wróciłam do b starej Motoroli (zresztą w niej też nie potrafię posługiwać się 65% funkcjonalności)

u nas coraz zimniej - masakra taka pseudo-wiosna
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:25   #83
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

cze
zalatana jestem przeczytałam co napisałyscie ale juz zapomniałam

mam problema laski z czego piją Wasze wielkoludy?
chciałam Adikowi kupić jakiś kubek i lipa
Umie pić z kubka zwykłego ale wolę jak łażac po domu pije z bidonu (wtedy pije znacznie więcej bo SAM) ALE rurka w bidonie starcza na 1 dzien bo Człowiek to silikonożerca :
pomyslałam, ze mu kupie jakiskubek z zatyczką i dziurkami. Spoko ale te z samymi dziurkami to będzie uzywał jako konewki więc kupiłam niekapek z twardym ustnikiem, zeby nie żarł go. Zonk bo Adi po mojej każdej instrukcji jak pić pociągnie chwilę i oddaje mi kubek mówiąc "nu ma" ze mam nalac picie a picie jest ale trzeba SSAĆ mocno
Widziałyscie moze jakieś kubki niekapiące dla większych bąków?
Mleka też przez to nie wypije bo się zamęczy...
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:04   #84
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Ja muszę chyba przemyśleć inny system wieczornego karmienia. Bo Ala budzi się coraz wcześniej i woła TATUŚ - MLECIO!! . Dziś obudziła się o 3.20 . Chyba muszę dawać jej jakąś normalną kolację np. o 17.30 - 18.00 i potem jeszcze butlę . Jak jest z wieczornym jedzeniem u Was?
Maksymilian je normalną kolację z nami- około 20:30, np. kromka chleba czy frankfuterek, a o 21:15 dostaje mleko 150-200ml. i śpi do rana.

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
A ja mam dzis dzien dobroci dla tzta tzn ugotuje mu zupe
.


Cytat:
Napisane przez kasia_mw Pokaż wiadomość

A co tych pchaczów w rowerkach to u nas też jest przekręcony . Może to specjalnie dla praworęcznych rodziców?
w naszym rowerku pchacz też jest przekręcony, ale można się przyzwyczaić. Jak widać jest to wada fabryczna.

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
cze

mam problema laski z czego piją Wasze wielkoludy?
.
różnie, zależy co akurat mam pod reka. albo niekapek z Aventu, albo z Canpola, albo zwykły smoczek... Maksiowi wsio jedno.

Powoli dokańczam magistrkę, 60 stronic teorii już jest, jeszcze tylko drugie tyle analizy badań, a to szybko pójdzie, bo tam same wykresy, tabele, i tylko trochę tekstowych wypocin.

Poza tym zrobiłam wreszcie liste pakunkową, i nie wiem, jak sie z tym wymieszczę.

ps. kupiłam sobie buty (pierwsze w tym miesiącu )
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:05   #85
Laurusia2007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 396
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

cześć

Dzisiaj pochmurno, chłodno i tylko czasem na chwilkę słoneczko się pojawia.

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
chciałam Adikowi kupić jakiś kubek i lipa
Umie pić z kubka zwykłego ale wolę jak łażac po domu pije z bidonu (wtedy pije znacznie więcej bo SAM) ALE rurka w bidonie starcza na 1 dzien bo Człowiek to silikonożerca :
pomyslałam, ze mu kupie jakiskubek z zatyczką i dziurkami. Spoko ale te z samymi dziurkami to będzie uzywał jako konewki więc kupiłam niekapek z twardym ustnikiem, zeby nie żarł go. Zonk bo Adi po mojej każdej instrukcji jak pić pociągnie chwilę i oddaje mi kubek mówiąc "nu ma" ze mam nalac picie a picie jest ale trzeba SSAĆ mocno
Widziałyscie moze jakieś kubki niekapiące dla większych bąków?
Mleka też przez to nie wypije bo się zamęczy...
fajny Adi aparat z niego A może bidon bez rurki. Miał już bidony z rurką z różnych firm? bo może to zależy od rurki jak jest zrobiona, jedne mocniejsze a drugie słabsze?
Laura pije z bidonu z silikonową rurką i jeszcze jej nie zjadła ani nie pogryzła. Jak miała ok roku kupiłam jej niekapek z Aventu ale moimzdaniem niewypał. Kilka razy się z niego napiła i koniec. W domu pije ze zwykłego kubka albo szklanki i nawet jej to dobrze wychodzi, a na spacerze, ogródku ma bidon.

kasia piękny dom bardzo mi się podoba.

ooo Laurunia się obudziła idę do niej pa

Edytowane przez Laurusia2007
Czas edycji: 2009-05-05 o 13:09
Laurusia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:09   #86
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Kancia nie pomoge Niki pije ze szklanki a na wyjazdach kubuś play.
byłam na zakupach ale sobie oczywiście nic nie kupiłam tylko Niki kilka koszulek w lumpku.
ale za to byłam na solarium
obiadek się gotuje niki śpi więc mam chwilkę spokoju.
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:18   #87
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

hEJO!

xantia- co do kolacji to również zauważyłam, że Weronka ma zwiększone zapotrzebowanie.Po obiedzie/15-16/ deserek /jogurt owoc,ciasto właśnej roboty/16-17/. Godzinę po deserze woła "szyneczki" albo "serka" zje ze 2-3 plasterki zagryzie suchą bułą i normalnie o 19.00 wciągnie miskę kaszki na super gęsto.Wcześniej tej szyneczki nie chciała.

kasia
- udany ten Twój teść, ale takich nie przegadasz, mowy nie ma

kropka- a co dobrego gotujesz?

kanciu
- moja nie umie pić z niczego inne niż butelka z ustnikiem. Niestety kapiąca.

A moja Weronka nie chce z TŻ zasypiać, buuu. Bawi się z nim doskonale, on ją karmi, kąpie, ale do spania jest mama /wczoraj jak już leżałyśmy mówi: Śpij słodko mamusiu, kocham Cię, daj buziaka/.

to tymczasem...
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.

Edytowane przez iwka2002
Czas edycji: 2009-05-05 o 14:14
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 15:41   #88
joannah
Rozeznanie
 
Avatar joannah
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do joannah
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Dzis Kuba pobił rekord w spaniu w dzień 3, 5 godz

A mnie dziś naszło na sprzątanie, ogarnęłam całe chałupke, pomyłam podłogi, poprasowałam, zrobiłam obiadek a teraz piecze sie ciasto

Kuba pije ze szklanki, ale trzeba mu trzymać a sam pije z kubka niekapka z Aventu.

Ostatnio jak byliśmy u teżsiów to mój TŻ zapomniał wziąść butelki do mleka dla Kubusia i był problem,bo z niekapka Kuba nie chciał pić mleczka ani przez słomkę a że był piątek święto to wszystko pozamykane dopiero w sobote kupilismy smoczek i założyliśmy do niekapka i dopiero napił sie mleczka odrazu wypił 2 butelki i potem spał 3 godziny, jak nigdy.
joannah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 16:43   #89
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Kanciu u nas był i jest niekapek Aventu. Nie było problemu ze ssaniem, ale jak ja próbowałam się raz napić, to wg mnie straszna udręka i wyjęłam z niego gumkę. Teraz już wie, że leci jak przekręci, więc nie przekręca, bo mu przypominam. Wczoraj np. przelewał z niekapka do miski i pił jak kotek A jak była gumka to nosił ze sobą i tam często coś skapnęło, więc podłoga zawsze pochlapana była. Pije też czasami z normalnego kubka, ale ja raczej asekuruję, bo jak sam to różnie bywa.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 18:20   #90
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

heh, oczywiscie majerankowa masc... nie wiem czemu napisalam ze cynkowa...
moja Wiki pije z kubka/szklanki/kubeczka swego, ale tez ja asekuruje bo ona zazwyczaj za szybko przechyla i sie oblewa.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.