Kalendarz ślubów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-03, 20:49   #61
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Re: Kiedy ??? :-)))

zawsze ten temat zbywalam zartem, szczerze mowiac zawsze myslalam, ze to baaardzo odlegla przyszlosc.
a tu starosc mnie zaskoczyla

mieszkanie razem - owszem to powazna sprawa, ale zawsze mozna sie wyprowadzic i tyle.
a malzenstwo - same wiecie.

a on powiedzial, ze jak nie to czy ma sie wyprowadzic, ze poczeka jeszcze, ale nie wie jak dlugo. bo nie chce niepewnosci, bo skoro sie kochamy tak dlugo to czemu nie?

a ja jestem taka mloda

no i jest mi tak wygodnie - tak jak jest
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 20:49   #62
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Re: Kiedy ??? :-)))

zawsze ten temat zbywalam zartem, szczerze mowiac zawsze myslalam, ze to baaardzo odlegla przyszlosc.
a tu starosc mnie zaskoczyla

mieszkanie razem - owszem to powazna sprawa, ale zawsze mozna sie wyprowadzic i tyle.
a malzenstwo - same wiecie.

a on powiedzial, ze jak nie to czy ma sie wyprowadzic, ze poczeka jeszcze, ale nie wie jak dlugo. bo nie chce niepewnosci, bo skoro sie kochamy tak dlugo to czemu nie?

a ja jestem taka mloda

no i jest mi tak wygodnie - tak jak jest
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 20:52   #63
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: Kiedy ??? :-)))

Znam pare, ktora rowniez miala ekspresowe przygotowania do slubu i wesela i wszystko bylo cudowne, magiczne
Ogladalam niedawno kasete, jest tak wzruszajaca i piekna, ze sie poplakalam
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 20:52   #64
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: Kiedy ??? :-)))

Znam pare, ktora rowniez miala ekspresowe przygotowania do slubu i wesela i wszystko bylo cudowne, magiczne
Ogladalam niedawno kasete, jest tak wzruszajaca i piekna, ze sie poplakalam
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 20:58   #65
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Kiedy ??? :-)))

casteam napisał(a):

> Pytanie: jaką wybrałyście piosenkę na pierwszą piosenkę dla młodej pary ? ja wciąż wybieram
ja jeszcze nie wiem, ale darzymy sentymentem wyświechtaną nieco juz piosenke "Wielka miłośc" wiec może ta...., nie wiem
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 20:58   #66
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Kiedy ??? :-)))

casteam napisał(a):

> Pytanie: jaką wybrałyście piosenkę na pierwszą piosenkę dla młodej pary ? ja wciąż wybieram
ja jeszcze nie wiem, ale darzymy sentymentem wyświechtaną nieco juz piosenke "Wielka miłośc" wiec może ta...., nie wiem
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 21:08   #67
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Kiedy ??? :-)))

werko, skoro masz tyle wątpliwosci to na prawe nie sądze aby slub dla świętego spokoju wyszedł ci na dobre ,tym bardziej ,że jesteś młodziutka
być może to nie ten czas ,a może nawet nie ten facet -tak bywa .
dziwi mnie naleganie twojego chłopaka .
byc moze problem wynika z tego ,że nie powiedziałas nigdy wprost czy chcesz ślubu czy tez nie .

pogadaj z chłopakiem szczerze.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-03, 21:08   #68
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Kiedy ??? :-)))

werko, skoro masz tyle wątpliwosci to na prawe nie sądze aby slub dla świętego spokoju wyszedł ci na dobre ,tym bardziej ,że jesteś młodziutka
być może to nie ten czas ,a może nawet nie ten facet -tak bywa .
dziwi mnie naleganie twojego chłopaka .
byc moze problem wynika z tego ,że nie powiedziałas nigdy wprost czy chcesz ślubu czy tez nie .

pogadaj z chłopakiem szczerze.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 21:17   #69
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: Kiedy ??? :-)))

u mnie do slubu jeszcze ze dwa lata albo i wiecej, ale juz wiem, ze TYM utworem bedzie "Love for real" Everlasta.... jest bossssski.... utwor, nie Everlast
Gratulacje dziewczynki
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 21:17   #70
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: Kiedy ??? :-)))

u mnie do slubu jeszcze ze dwa lata albo i wiecej, ale juz wiem, ze TYM utworem bedzie "Love for real" Everlasta.... jest bossssski.... utwor, nie Everlast
Gratulacje dziewczynki
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 22:03   #71
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Re: Kiedy ??? :-)))

paula - widze, ze mnie rozumiesz

zawsze sadzilam, ze zadna milosc nie jest jedyna...

pozdrawiam
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-03, 22:03   #72
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Re: Kiedy ??? :-)))

paula - widze, ze mnie rozumiesz

zawsze sadzilam, ze zadna milosc nie jest jedyna...

pozdrawiam
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 09:25   #73
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Kiedy ??? :-)))

wera napisał(a):
> paula - widze, ze mnie rozumiesz
>
> zawsze sadzilam, ze zadna milosc nie jest jedyna...

Ale zadna z nas chyba nie stwierdzila, ze ta milosc jest jedna jedyna, bo kazdej z nas chociazby 'wydawalo sie', ze kiedys kochala innego. Tylko czasem poznaje sie taka osobe, przy ktorej stwierdza sie, ze to jest ta jedyna, tej ktorej sie szukalo, bez wzgledu na to, czy ma sie slub, czy nie. Mysle, ze wiele z nas bedacych w zwiazkach formalnych lub nie [ja takze, mysle, ze Paula rowniez] tez w tej chwili uwaza, ze facet z ktorym jest - jest tym jedynym. Na chwile obecna i jak wzrokiem siegnac pewnie tak. Ale rozne wypadki chodza po ludziach, czasem ludzie sie rozstaja po 5 slubu, czasem po 30 [bez wzgledu na to, czy sa po slubie, czy nie]. Branie slubu z zalozeniem, ze to nie jest ten jedyny z ktorym chce spedzic reszte zycia jest bledem, tak samo jak bledem jest w ogole istnienie zwiazku w ktorym mysli sie o tym, ze kiedys sie rozstaniemy.

Jakos mam wrazenie, ze wera masz problem nie ze slubem, a bardziej z osoba i z odwiecznym pytaniem 'czy to ten'.

A jak juz czytam, ze jak sie nie jest po slubie to sie mozna ot tak wyprowadzic, a gdy sie jest juz po slubie to nie mozna, to mnie przepraszam, skreca. Jak juz ktos w ten sposob mysli, to uwazam, ze powienien sie zastanowic nad swoim zwiazkiem i nad wlasnym podejsciem do niego.

Myslisz, ze osoby nie bedace w formalnych zwiazkach mysla wlasnie w ten sposob, ze jak sie nie ma slubu to lawiej zakonczyc zwiazek..? Ja mysle, ze nimi kieruja inne zalozenia niz takie o jakim piszesz - jakies tam wlasne fanaberie, zasady, ale mysle, ze nie to, ze w zwiazku 'wolnym' to mozna sie spakowac i wyjsc. A gdy sie ma dzieci i jest sie w zwiazku nieformalnym, to tez sie ot tak wychodzi wtedy, kiedy druga strona nie zmyje naczyn po obiedzie..? Po raz 2 utwierdzam sie w teorii, ze to nie slub, a raczej watpliwosci, czy to jest ten..

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 09:25   #74
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Kiedy ??? :-)))

wera napisał(a):
> paula - widze, ze mnie rozumiesz
>
> zawsze sadzilam, ze zadna milosc nie jest jedyna...

Ale zadna z nas chyba nie stwierdzila, ze ta milosc jest jedna jedyna, bo kazdej z nas chociazby 'wydawalo sie', ze kiedys kochala innego. Tylko czasem poznaje sie taka osobe, przy ktorej stwierdza sie, ze to jest ta jedyna, tej ktorej sie szukalo, bez wzgledu na to, czy ma sie slub, czy nie. Mysle, ze wiele z nas bedacych w zwiazkach formalnych lub nie [ja takze, mysle, ze Paula rowniez] tez w tej chwili uwaza, ze facet z ktorym jest - jest tym jedynym. Na chwile obecna i jak wzrokiem siegnac pewnie tak. Ale rozne wypadki chodza po ludziach, czasem ludzie sie rozstaja po 5 slubu, czasem po 30 [bez wzgledu na to, czy sa po slubie, czy nie]. Branie slubu z zalozeniem, ze to nie jest ten jedyny z ktorym chce spedzic reszte zycia jest bledem, tak samo jak bledem jest w ogole istnienie zwiazku w ktorym mysli sie o tym, ze kiedys sie rozstaniemy.

Jakos mam wrazenie, ze wera masz problem nie ze slubem, a bardziej z osoba i z odwiecznym pytaniem 'czy to ten'.

A jak juz czytam, ze jak sie nie jest po slubie to sie mozna ot tak wyprowadzic, a gdy sie jest juz po slubie to nie mozna, to mnie przepraszam, skreca. Jak juz ktos w ten sposob mysli, to uwazam, ze powienien sie zastanowic nad swoim zwiazkiem i nad wlasnym podejsciem do niego.

Myslisz, ze osoby nie bedace w formalnych zwiazkach mysla wlasnie w ten sposob, ze jak sie nie ma slubu to lawiej zakonczyc zwiazek..? Ja mysle, ze nimi kieruja inne zalozenia niz takie o jakim piszesz - jakies tam wlasne fanaberie, zasady, ale mysle, ze nie to, ze w zwiazku 'wolnym' to mozna sie spakowac i wyjsc. A gdy sie ma dzieci i jest sie w zwiazku nieformalnym, to tez sie ot tak wychodzi wtedy, kiedy druga strona nie zmyje naczyn po obiedzie..? Po raz 2 utwierdzam sie w teorii, ze to nie slub, a raczej watpliwosci, czy to jest ten..

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 09:26   #75
snarel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 11
Jak kocha, to poczeka:)

Ja jestem ze swoim chłopakiem siódmy rok. Zawsze chciał ślubu. Ja różnie - było zbyt wiele 'przeciw' typu studia, finanse itp. i... szkoda było mi młodych lat. Czekałam.
Na 80% weźmiemy ślub tego lata (trwa szukanie sali, orkiestry). Chcę tego! Cieszę się i drżę z niepokoju, aby wszystko było pięknie;-)
Reasumując: radzę poczekać.
snarel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 09:26   #76
snarel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 11
Jak kocha, to poczeka:)

Ja jestem ze swoim chłopakiem siódmy rok. Zawsze chciał ślubu. Ja różnie - było zbyt wiele 'przeciw' typu studia, finanse itp. i... szkoda było mi młodych lat. Czekałam.
Na 80% weźmiemy ślub tego lata (trwa szukanie sali, orkiestry). Chcę tego! Cieszę się i drżę z niepokoju, aby wszystko było pięknie;-)
Reasumując: radzę poczekać.
snarel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 09:36   #77
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Kiedy ??? :-)))

wera napisał(a):
> boje sie, ze zbyt dlugo sie znamy - i zbyt dobrze.
> kolezanka straszy, ze takie malzenstwa najszybciej sie rozpadaja. tez tak slyszalam.

Uwielbiam takie koleżanki.. Chyba, że nie chce Cię ranić i mówić, że nie pasujecie do siebie, tudzież, że widziałaby u Twojego boku innego partnera i posługuje się takimi ogólnikami. Rozumiem odradzanie małżeństwa po miesiącu znajomości [osoby postronne patrzą trzeźwiej na sytuację i taki kubeł wody może się przydać] - ale taka "pomoc" to albo ukryta przesłanka [jak wyżej] albo zła wola/zazdrość..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 09:36   #78
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Kiedy ??? :-)))

wera napisał(a):
> boje sie, ze zbyt dlugo sie znamy - i zbyt dobrze.
> kolezanka straszy, ze takie malzenstwa najszybciej sie rozpadaja. tez tak slyszalam.

Uwielbiam takie koleżanki.. Chyba, że nie chce Cię ranić i mówić, że nie pasujecie do siebie, tudzież, że widziałaby u Twojego boku innego partnera i posługuje się takimi ogólnikami. Rozumiem odradzanie małżeństwa po miesiącu znajomości [osoby postronne patrzą trzeźwiej na sytuację i taki kubeł wody może się przydać] - ale taka "pomoc" to albo ukryta przesłanka [jak wyżej] albo zła wola/zazdrość..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 11:34   #79
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Re: Kiedy ??? :-)))

hmm... nie moze wiedziec, czy pasujemy do siebie czy nie, bo widziala go kilka razy przez pare minut, a poza tym nalezy do osob "co w glowie to na jezyku", wiec o to sie nie martwie.

macie racje, ze skoro sie zastanawiam i mam watpliwosci to na pewno nie TEN.

CZAS ZACZAC WYRUSZYC NA POSZUKIWANIA

pozdrawiam przyszle panny mlode (mezatki tez)
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-04, 11:34   #80
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Re: Kiedy ??? :-)))

hmm... nie moze wiedziec, czy pasujemy do siebie czy nie, bo widziala go kilka razy przez pare minut, a poza tym nalezy do osob "co w glowie to na jezyku", wiec o to sie nie martwie.

macie racje, ze skoro sie zastanawiam i mam watpliwosci to na pewno nie TEN.

CZAS ZACZAC WYRUSZYC NA POSZUKIWANIA

pozdrawiam przyszle panny mlode (mezatki tez)
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 11:16   #81
miss-zone
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 35
Re: Kiedy ??? :-)))

U mnie to jeszcze z 3,4 lata zostaja. Pragnelabym 26 czerwca, bo to data kiedy zaczelam byc ze swoja miloscia
miss-zone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 11:16   #82
miss-zone
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 35
Re: Kiedy ??? :-)))

U mnie to jeszcze z 3,4 lata zostaja. Pragnelabym 26 czerwca, bo to data kiedy zaczelam byc ze swoja miloscia
miss-zone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 14:47   #83
mrumru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: Kiedy ??? :-)))

Witaj w klubie lilu Ja tez wychodze za moja zabke 23 lipca 2005 roku O godz. 18.00. Juz wiekszosc spraw takich jak lokal, kapela, itd. mamy zalatwione. A co do sukni slubnej to juz tyle sie ich naogladalam, ze w koncu sama nie wiem, jaka bym chciala. Mysle, ze najlepiej bedzie jesli pojde do salonu i poprzymierzam. Nie chce upatrzec sobie i napalic sie na jakas kiecke, ktora potem moze wogole nie bedzie na mnie pasowac... Buziaczki!
mrumru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 14:47   #84
mrumru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: Kiedy ??? :-)))

Witaj w klubie lilu Ja tez wychodze za moja zabke 23 lipca 2005 roku O godz. 18.00. Juz wiekszosc spraw takich jak lokal, kapela, itd. mamy zalatwione. A co do sukni slubnej to juz tyle sie ich naogladalam, ze w koncu sama nie wiem, jaka bym chciala. Mysle, ze najlepiej bedzie jesli pojde do salonu i poprzymierzam. Nie chce upatrzec sobie i napalic sie na jakas kiecke, ktora potem moze wogole nie bedzie na mnie pasowac... Buziaczki!
mrumru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 13:59   #85
mgielka888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2
GG do mgielka888
Re: Kiedy ??? :-)))

Hej. Ja również 23 lipca 2005. A od sierpnia jestem szczęśliwą narzeczoną. Wszystko już mamy załatwione. Jeszcze tylko nie ma sukni i alkoholu . Pozdrawim i trzymam kciuki za naszą pogodę.
mgielka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 13:59   #86
mgielka888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2
GG do mgielka888
Re: Kiedy ??? :-)))

Hej. Ja również 23 lipca 2005. A od sierpnia jestem szczęśliwą narzeczoną. Wszystko już mamy załatwione. Jeszcze tylko nie ma sukni i alkoholu . Pozdrawim i trzymam kciuki za naszą pogodę.
mgielka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 21:09   #87
moskirz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 137
GG do moskirz
04.06.2005 r.

ja swoje wesele zaczęłam przygotowywać uż w maju zeszłego roku...

zaręczyliśmy się w styczniu 2004r.

w szczecinie jest oproblem z lokalami, które miałyby miejsca hotelowe i rozsądną cenę za jedzonko... co lepsze lokale i zespoły rezerwuje się na rok wcześniej...

mamy więc:
- lokal
- orkiestrę
- foto
- kamerzystę
- zaklepany termin w kościele(z godziną włącznie)
- daliśmy już na zapowiedzi (ale nie wiemy kiedy wywieszą)
- w lutym idziemy się uczyć p/małżeńsko
- zaklepaliśmy wystrój lokalu i kościoła
- mamy fajną ekipę do oprawy mszy
- itd... itd... słowem wszystko prawie zapięte na ostatni guzik... tylko kiecki i garnitury brak

pozdrawiam wszystkie panny młode i mężatki
moskirz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 21:09   #88
moskirz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 137
GG do moskirz
04.06.2005 r.

ja swoje wesele zaczęłam przygotowywać uż w maju zeszłego roku...

zaręczyliśmy się w styczniu 2004r.

w szczecinie jest oproblem z lokalami, które miałyby miejsca hotelowe i rozsądną cenę za jedzonko... co lepsze lokale i zespoły rezerwuje się na rok wcześniej...

mamy więc:
- lokal
- orkiestrę
- foto
- kamerzystę
- zaklepany termin w kościele(z godziną włącznie)
- daliśmy już na zapowiedzi (ale nie wiemy kiedy wywieszą)
- w lutym idziemy się uczyć p/małżeńsko
- zaklepaliśmy wystrój lokalu i kościoła
- mamy fajną ekipę do oprawy mszy
- itd... itd... słowem wszystko prawie zapięte na ostatni guzik... tylko kiecki i garnitury brak

pozdrawiam wszystkie panny młode i mężatki
moskirz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 19:13   #89
ladetre
Raczkowanie
 
Avatar ladetre
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 339
GG do ladetre Send a message via Skype™ to ladetre
Re: Kiedy ??? :-)))

Hej.
Ja rozmiez 17 wrzesnia. I rowniez myslalam o 25 czerwca, ale ostatecznie zrezygnowalismy z tego terminu ze wzgledu na mozliwe absolutorium siostry mojego ukochanego. A 17 wrzesnia to taka fajna data. Mieszkamy w Poznaniu, ale slub bierzemy na Mazurach. Planujemy go juz od 2 lat, mam nadzieje, ze tym razem wszytsko sie uda, choc na razie z przygotowaniami jestesmy w lesie. Pozdrowionka
ladetre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 19:13   #90
ladetre
Raczkowanie
 
Avatar ladetre
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 339
GG do ladetre Send a message via Skype™ to ladetre
Re: Kiedy ??? :-)))

Hej.
Ja rozmiez 17 wrzesnia. I rowniez myslalam o 25 czerwca, ale ostatecznie zrezygnowalismy z tego terminu ze wzgledu na mozliwe absolutorium siostry mojego ukochanego. A 17 wrzesnia to taka fajna data. Mieszkamy w Poznaniu, ale slub bierzemy na Mazurach. Planujemy go juz od 2 lat, mam nadzieje, ze tym razem wszytsko sie uda, choc na razie z przygotowaniami jestesmy w lesie. Pozdrowionka
ladetre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.