Jak wspominacie swój pierwszy raz? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-09, 16:15   #61
Michalina724
Raczkowanie
 
Avatar Michalina724
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 112
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez berkleystreet Pokaż wiadomość
Mój pierwszy raz to też nie było nic szczególnego, może poza bólem bo był spory, chłopak był dobrze wyposażony a ja świeżyzna, więc zajęło mi gdzieś z pół roku żeby się przyzwyczaić, być może dlatego seks nie był dla mnie wtedy niczym szczególnym. Zupełnie inaczej jest teraz, pierwszy seks z obecnym facetem wspominam jakby to był pierwszy w ogóle, magiczny, pocałunki, patrzenie w oczy i to wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

A słuchaj, ja w poprzednim związku też się trochę zmuszałam a w każdym razie nie inicjowałam, nie miałam ochoty, po fakcie albo w trakcie już było okej, podobało mi się, ale w życiu sama nie wyszłabym z inicjatywą, nie czułam potrzeby, przytulnie było wystarczające. Teraz poznałam odpowiedniego faceta i wszystko się zmieniło, o 180stopni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mówisz, że i ze mną może tak być? że po prostu trudno zacząć i trzeba się jakoś zmusić do tego pierwszego razu?
Michalina724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 05:38   #62
berkleystreet
Raczkowanie
 
Avatar berkleystreet
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 35
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez Michalina724 Pokaż wiadomość
mówisz, że i ze mną może tak być? że po prostu trudno zacząć i trzeba się jakoś zmusić do tego pierwszego razu?
Kto wie? Każdy jest inny, nie za bardzo chcę udzielać rad bo to bardzo indywidualna kwestia, nie powiem co masz robić bo idealną sytuacją jest moment, w którym się po prostu wie, że to jest ten facet, że chcę być jego w każdy możliwy sposób, ale niestety, nie zawsze tak to wygląda. A rozważałas może, czy to na pewno ten jedyny? Poza seksem wszystko jest dobrze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
berkleystreet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 16:04   #63
Meriem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 29
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

Mój pierwszy raz był bardzo bolesny, ale w sumie to jedyny minus. Zrobiłam to z moim narzeczonym, z którym planujemy ślub. Reakcji na nagiego chłopaka nie było żadnej, ponieważ jesteśmy ze sobą od dawna i inne zabawy nie były nam obce. Było dość dziwnie i śmiesznie, bo dla nas obojga była to nowość, ale najbardziej się cieszę, że zrobiłam to z osobą, którą kocham i do której mam pełne zaufanie. Z każdym następnym razem było już coraz lepiej.
Meriem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 17:31   #64
Michalina724
Raczkowanie
 
Avatar Michalina724
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 112
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez berkleystreet Pokaż wiadomość
Kto wie? Każdy jest inny, nie za bardzo chcę udzielać rad bo to bardzo indywidualna kwestia, nie powiem co masz robić bo idealną sytuacją jest moment, w którym się po prostu wie, że to jest ten facet, że chcę być jego w każdy możliwy sposób, ale niestety, nie zawsze tak to wygląda. A rozważałas może, czy to na pewno ten jedyny? Poza seksem wszystko jest dobrze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sama jeszcze tego nie wiem, to mój pierwszy związek, niby lubię się z nim spotykać i nie wyobrażam sobie go zostawić, ale nie czuję żebym była w nim zakochana i jakoś wielce go pożądała..
Michalina724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 18:31   #65
berkleystreet
Raczkowanie
 
Avatar berkleystreet
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 35
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez Michalina724 Pokaż wiadomość
sama jeszcze tego nie wiem, to mój pierwszy związek, niby lubię się z nim spotykać i nie wyobrażam sobie go zostawić, ale nie czuję żebym była w nim zakochana i jakoś wielce go pożądała..
Widzisz, czyli to dokładnie taka sama sytuacja jak u mnie i byłego, pierwszy facet, wszystko w ogóle po raz pierwszy, nawet pierwszy pocałunek, i jak teraz o tym myślę to ja po prostu się do niego przyzwyczaiłam, wydawało mi się, że kocham ale to chyba nie była miłość, a może i była, już sama nie wiem, a jak nie czułam, że jestem go pewna to i na seks nie byłam zdecydowana, ot wydarzyło się bo przyszedł czas, i ten sam czas pokazał, że kobiety są mądre, podświadomość mają mądrą, tylko nie słuchają swoich mózgów, jak ja wtedy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
berkleystreet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 11:25   #66
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

Krótko. Smutne, ale prawdziwe :P
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 18:44   #67
Michalina724
Raczkowanie
 
Avatar Michalina724
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 112
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez berkleystreet Pokaż wiadomość
Widzisz, czyli to dokładnie taka sama sytuacja jak u mnie i byłego, pierwszy facet, wszystko w ogóle po raz pierwszy, nawet pierwszy pocałunek, i jak teraz o tym myślę to ja po prostu się do niego przyzwyczaiłam, wydawało mi się, że kocham ale to chyba nie była miłość, a może i była, już sama nie wiem, a jak nie czułam, że jestem go pewna to i na seks nie byłam zdecydowana, ot wydarzyło się bo przyszedł czas, i ten sam czas pokazał, że kobiety są mądre, podświadomość mają mądrą, tylko nie słuchają swoich mózgów, jak ja wtedy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ech, z nim też to był pierwszy pocałunek i czasami się tak właśnie zastanawiam, czy jestem z nim z takiego właśnie przyzwyczajenia i z tego powodu, że jak nie on, to nikt inny, bo nawet nie mam gdzie poznać kogoś innego :/ wiem, okrutne dla niego :/
czyli najlepiej nie zmuszać się do seksu tylko dlatego że on teg chce
Michalina724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-12, 21:19   #68
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez Michalina724 Pokaż wiadomość
czyli najlepiej nie zmuszać się do seksu tylko dlatego że on teg chce
Zmuszając się, ranisz zarówno siebie, jak i jego. Chciałabyś żyć ze świadomością, że ktoś zmuszał się do uprawiania z tobą seksu?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 12:40   #69
Michalina724
Raczkowanie
 
Avatar Michalina724
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 112
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86989100]Zmuszając się, ranisz zarówno siebie, jak i jego. Chciałabyś żyć ze świadomością, że ktoś zmuszał się do uprawiania z tobą seksu?[/QUOTE]

oczywiście, że nie. mówiłam już mu, że ok, możemy to zrobić, ale wtedy się zmuszę.
Michalina724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 12:55   #70
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez Michalina724 Pokaż wiadomość
oczywiście, że nie. mówiłam już mu, że ok, możemy to zrobić, ale wtedy się zmuszę.
To czemu w ogóle stawiasz go w takiej sytuacji? Powinnaś to zakończyć. Aż taką egoistką jesteś, że ze strachu przed byciem samą, trzymasz faceta i każesz mu żyć w świadomości, że własna kobieta nie chce z nim uprawiać seksu i musi się zmuszać do tego? Czy ty zdajesz sobie sprawę, że takie przeświadczenie może też mieć opłakane skutki dla jego psychiki, a nawet późniejszego życia seksualnego?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 18:36   #71
Michalina724
Raczkowanie
 
Avatar Michalina724
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 112
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86990224]To czemu w ogóle stawiasz go w takiej sytuacji? Powinnaś to zakończyć. Aż taką egoistką jesteś, że ze strachu przed byciem samą, trzymasz faceta i każesz mu żyć w świadomości, że własna kobieta nie chce z nim uprawiać seksu i musi się zmuszać do tego? Czy ty zdajesz sobie sprawę, że takie przeświadczenie może też mieć opłakane skutki dla jego psychiki, a nawet późniejszego życia seksualnego?[/QUOTE]

nie uważam się za egoistkę, bo też nie boję się być sama, w końcu całe moje dotychczasowe życie byłam sama i po prostu jakoś nie umiem się przyzwyczaić do tej nowej sytuacji
jeżeli chodzi o niechęć do seksu, chodzę do psychologa i ostatnio poruszyłam ten temat :/
Michalina724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 13:07   #72
zywe_srebro
Raczkowanie
 
Avatar zywe_srebro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 116
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

ile miałaś wtedy lat???
zywe_srebro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 20:22   #73
Sayurihatun
Przyczajenie
 
Avatar Sayurihatun
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 18
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

Dosyć dziwne, ale chyba zrobiłam to bardziej, żeby mieć z głowy niż z czystego przekonania. Z moim pierwszym partnerem byłam w stosunkach bardziej przyjacielskich niż miłosnych. Po mogliśmy sobie pogadać, wymienić się poglądami i przedyskutować jak było. Fajny facet, ale relacja jakaś taka, bardzo skomplikowana. Jemu chyba zależało bardziej, mnie przeciętnie, szybko to skończyliśmy. Spotykaliśmy się w sumie tylko na seks. Sam pierwszy raz? Próbowaliśmy na kilka razy jednej nocy, bo mam okropnie delikatną budowę, trochę się bał, że mi zrobi krzywdę, a później już poszło bez problemów. Było ok, ale żadnych specjalnych uniesień i ekscytacji.
Sayurihatun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 21:58   #74
Tokami_
Raczkowanie
 
Avatar Tokami_
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 35
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

Wciąż mam go przed sobą. Nie śpieszy mi się.
Tokami_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 07:19   #75
Lucyfer Queen
Przyczajenie
 
Avatar Lucyfer Queen
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 8
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

Hej, może ktoś to przeczyta, może nie.

Przeczytałam wszystkie komentarze zamieszczone pod tym jakby "postem". Dlaczego? Bo czekam mnie również pierwszy raz.
Od znajomych słyszałam:
"Nie ważne z kim, bo to nie jest jak opisywane w książkach, czy jak pokazane we filmach. Niby magiczna chwila, ale nic szczególnego. Głównie, abyś ufała tej osobie. Mimo wszystko, boli"
Cóż... wiem, że kiedyś ten dzień nadejdzie. Ja się z tym nie śpiesze, ale mnie to jakby stresuje bardzo... ten cały ból, niekiedy krew... ale z tego co czytałam, nikt z was nie zniechęcił się po pierwszym razie, tylko próbował dalej... Mimo, że się trochę boje (nie będę robić tego na siłę i się spieszyć) pomaga mi to forum. Dziękuję wszystkim ludzią udzielającym się na tym forum, jak i osobą, które stworzyły tę stronkę/apke. Dziękuję i bardzo przepraszam za jakiekolwiek błędy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lucyfer Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 07:26   #76
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

Cytat:
Napisane przez Lucyfer Queen Pokaż wiadomość
Hej, może ktoś to przeczyta, może nie.

Przeczytałam wszystkie komentarze zamieszczone pod tym jakby "postem". Dlaczego? Bo czekam mnie również pierwszy raz.
Od znajomych słyszałam:
"Nie ważne z kim, bo to nie jest jak opisywane w książkach, czy jak pokazane we filmach. Niby magiczna chwila, ale nic szczególnego. Głównie, abyś ufała tej osobie. Mimo wszystko, boli"
Cóż... wiem, że kiedyś ten dzień nadejdzie. Ja się z tym nie śpiesze, ale mnie to jakby stresuje bardzo... ten cały ból, niekiedy krew... ale z tego co czytałam, nikt z was nie zniechęcił się po pierwszym razie, tylko próbował dalej... Mimo, że się trochę boje (nie będę robić tego na siłę i się spieszyć) pomaga mi to forum. Dziękuję wszystkim ludzią udzielającym się na tym forum, jak i osobą, które stworzyły tę stronkę/apke. Dziękuję i bardzo przepraszam za jakiekolwiek błędy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma się co bać na zapasa. U niektórych dziewczyn idzie przecież jak po maśle, a u innych nawet jak nie to wszystko jest kwestią przyzwyczajenia ciała do nowych doznań
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 16:43   #77
Carol99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Gdańsk, Genewa
Wiadomości: 143
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

Na początku czułam pewien dyskomfort, powiedziałam, aby wszedł pewnie, ale nie gwałtownie. Było przyjemnie, był orgazm. Zabezpieczyliśmy się (prezerwatywy i tabletki). Potem dość często uprawialiśmy seks, on miał przede mną partnerki i kilka dłuższych związków, ale kierowałam nim (wolniej, szybciej, niżej etc.).
Nie wiem czy coś więcej do niego czuję, ani czy coś z tego będzie. Chciałam tego, ale chyba do siebie nie pasujemy, absorbująca praca. Umawialiśmy seks na drugim spotkaniu i pierwszym w zasadzie dłuższym. Chciałam i uznałam, że warto spróbować.
Carol99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 11:11   #78
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

Szczerze mówiąc... Pierwszy raz jest przereklamowany. 17 lat udawadnianie sobie, że już jestem super dorosła, związek od pół roku z 2 lata starszym chłopakiem itd. Trochę bolało, trochę krwawiło.
Szczerze mówiąc, nie ma się z czym spieszyć... Najlepsze razy przeżywam teraz z mężczyzną, którego faktycznie kocham i nie mam obaw, że coś mi się przydarzy.


APEL!! Jeśli nie wiesz jeszcze czy to jest to, to tego nie rób. Bez sensu.
Poczekaj, aż faktycznie będziesz gotowa i psychicznie i emocjonalnie wobec partnera, ot taka moja życiowa rada
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 11:27   #79
idaella
Przyczajenie
 
Avatar idaella
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 16
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

zgodzę się z tym, że cała otoczka wokół pierwszego razu jest straaaaaaasznie przereklamowana ból - tylko i wyłącznie, zero przyjemności
idaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-13, 11:36   #80
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Jak wspominacie swój pierwszy raz?

U mnie nie było ani bólu (no może trochę) ani krwi. Była za to przyjemność każdemu życzę takiego pierwszego razu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-13 12:36:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.