Plotkowy dla Dietetyczek :) VI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-13, 16:30   #61
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość


ja tak przelotem, uciekam na 3h do prayc i potem do odmu odtsawic autko i na dworzec, w autobus i do kuzyna do Manchesteru(Bury kolo Man w zasadzie. Dostalam okres wczoraj i mialam straszny dzien, dizs juz lepiej.
baw się dobrze (mimo okresu )
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
Ewus (i inne laseczki tez polecam film ktory wczoraj sciagnelam i obejrzalam z kumplem Julie & Julia - nowy z Meryl Streep!!! rewelacja!!!!!!!ide alny na zimowe wieczory.. kulinarny jak ktos lubi Czekolade to ten sie spodoba tez. Zakochalam sie w nim.
obejrzę na pewno

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość

Nie uwierzycie Dorwałam płaszcz zimowy .. ze 160 na 55 ;D Sie nachodziłam, nachodziłam, nogi mi wchodzą w moje 4 litery i ehh, ale chyba sie opłacało, chociaz nie jestem do końca przekonana... Nie wiem czy bedzie ciepły na zime, taka prawdziwą... Powiedzcie mi skoro to jest 90% poliester i 10% wełna to... ciepłe to? kompletnie sie nie znam na materiałach...Wydaje się byc ciepły, wyszłam na balkon to też wydaje mi się, że grzał, ale... sama nie wiem
lepiej by było jakby było więcej wełny ale ogólnie to ja chodziłam przez ostatnie 2 zimy w płaszczu raczej cienkim, choćby jesiennym i przeżyłam tak jak Yerba psiała, najlepiej na cebulkę się ubierać jak zimno

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Ewus, co Ty mowisz. Ja tez popijam niekiedy drineczka czy winko/piwko jak jestem sama w domu. Oczywiscie nie litrami, ale od lampki czy kufla jeszcze nic sie nikomu nie stalo I ja nie uwazam, zeby to bylo zalosne - lubię więc sobie popijam i juz (jakkolwiek to brzmi )

mnie się ogólnie rzadko zdarza żeby tak w samotności coś popijać
ale ogólnie to macie racje oczywiście

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
U mnie wszystko super z jednym mankamentem - mam niemilosierny katar i chyba bierze mnie jakie spowazniejsze przeziebienie ;( Mialam dzis isc na koncert, ale sobie daruję raczej. Bardziej zalezy mi na jutrzejszej imprezce, wiec dzis sie kuruje...
kuruj się kuruj

Ja też dziś w domku siedzę (chociaż nie powiem, gdzieś bym wyszła, pogoda ładna ) Byłam jedynie na małych zakupach, tak bardziej poszwendać się po galerii niż kupować za wiele
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 16:40   #62
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Dziewczyny, ten płaszcz jest jeszcze cyzmś podszywany, jak go zakładam to cuzjęciepełko, więc chyba będzie git... Najwyżej, jak Yerba napisała - na cebulkę !


Mam już dosyć nauki. Nie, nie i jeszczeraz nie. Ehhhh... Niby wszystko naumiane, ale sie miesza... Nic, najwazniejsze zeby zaliczyc na 4, uzbroję się w ściagi i powinno być dobrze


Ewuś, też własnie myślę czy by gdzieś wyjśc, skoro mam tyyyle czasu wolnego, aż tak zimno to nie jest... No nic zobaczę Chociaz widzę jak farmakologia na mnie patrzy, kusi mnie tymi swoimi związkami i myślą o duuużym egzaminie, ale chyba sobie daruję
Zaczynam czuć Święta. W tym roku będą wyjątkowe, ponieważ TŻ został zaproszony przez moją mamę na Wigilię Dwie osoby, które kocham : mama i TŻ, przy jednym stole - naprawdę jestem szczęsliwa I powiedziałam sobie, ze chocby ojciec i brat starali się zepsuć święta to im się nie uda. Nie dam się tym razem!


PS. po co mogę jechać do rossmana?;D Wszystko mam, ale kurcze nooo
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 16:45   #63
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość

Zaczynam czuć Święta. W tym roku będą wyjątkowe, ponieważ TŻ został zaproszony przez moją mamę na Wigilię Dwie osoby, które kocham : mama i TŻ, przy jednym stole - naprawdę jestem szczęsliwa I powiedziałam sobie, ze chocby ojciec i brat starali się zepsuć święta to im się nie uda. Nie dam się tym razem!
super mam nadzieję ze te świeta będą dla Was bardzo udane
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
PS. po co mogę jechać do rossmana?;D Wszystko mam, ale kurcze nooo
może pooglądać półki i doznać oświecenia, że czegoś jednak bardzo potrzebujesz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:27   #64
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

I jak Nefruś? Pojechalas? Czasem mysle, ze rosmann powinien byc zakazany A jeszcze bardziej super pharm, bo jednak wole kosmetyki apteczne, ale lubie je sobie najpierw sama poogladac... Najprostsza droga, zeby zbankrutowac na kosmetykach...

Dobrze, ze nie poszlam na ten koncert, czuje sie gorzej niz w ciagu dnia, tak wiec nie bawilabym sie za dobrze dzis.
yerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:36   #65
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Nie pojechałam... Ale zrobiłam naprawdę pożyteczną rzecz - postanowiłam się wziąć za siebie. Mam do zrzucenia 4 kg, pare cm w talii , do wyrobienia uda i pupa Poćwiczyłam, zjadłam zdrową kolację, wklepałam w siebie kremy i... powtorzyłam tę nieszczęsną farmakologię

Poza tym Yerbuś masz rację... rossman, superpharm... rujnują kieszeń... I wlasnie dlatego nie pojechałam - uświadomiłam sobie, że za dużo kasy bym tam wydała, nakupiłabym zapewne same bzdety i by lezały na półce nietknięte przez łohoho


A teraz czekam na TŻ-a, obejrzymy parę odcinków"Dwóch i pół" i takie tam ;D


Miłego wieczoru
__________________

życiowy parkiet bywa śliski

Edytowane przez nefre
Czas edycji: 2009-11-13 o 20:37
nefre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:37   #66
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
I jak Nefruś? Pojechalas? Czasem mysle, ze rosmann powinien byc zakazany A jeszcze bardziej super pharm, bo jednak wole kosmetyki apteczne, ale lubie je sobie najpierw sama poogladac... Najprostsza droga, zeby zbankrutowac na kosmetykach...
o, ja tez Super Pharm uwielbiam maja t am dużo kosmetyków których nie ma prawie nigdzie
no i te tanie perfumy
Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Dobrze, ze nie poszlam na ten koncert, czuje sie gorzej niz w ciagu dnia, tak wiec nie bawilabym sie za dobrze dzis.
do łóżeczka i wygrzej się, bo przecież jutro imprezka

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Nie pojechałam... Ale zrobiłam naprawdę pożyteczną rzecz - postanowiłam się wziąć za siebie. Mam do zrzucenia 4 kg, pare cm w talii , do wyrobienia uda i pupa Poćwiczyłam, zjadłam zdrową kolację, wklepałam w siebie krmy i... powtorzyłam tę nieszczęsną farmakologię
dobrze ze chociaż jedna z nas wykorzystała czas porządnie
ja zjadłam pół paczki chipsów... i tyle
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:47   #67
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Ewuś - bo Ty możesz sobie pozwolić, chudzino jedna Ty, Ty ^^
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 21:44   #68
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Ewuś - bo Ty możesz sobie pozwolić, chudzino jedna Ty, Ty ^^
tja, moja chudzinowość powoli w niepamięć odchodzi, jak się siedzi na tyłku całe dnie i z nudów tylko do lodówki wędruje
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 07:07   #69
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Dzień dobry i miłego dnia

zmykam na uczelnię
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 14:47   #70
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Nefruś - gratuluję! jestem z Ciebie dumna, że nie dałaś się pokusie, a jeszcze wykorzystałas pozytecznie czas

Ewuś - udanego dnia na uczelni. Napisz mi któregoś razu (moze na priv) jakie masz zajecia, bo ciekawe czy się duzo rozni program od tego co ja miałam
Btw. zapomnialam ostatnio napisać Ci, że gorąco polecam 'Bękarty', naprawdę świetnie się na tym filmie bawiłam . Tarantino nigdy nie zawodzi


Dziś jest lepiej, dwie aspirynki na noc, trochę się wygrzałam i mozna jakos funkcjonowac. Tylko na imprezkę niebardzo chce mi się iść i możliwe, że sobie odpuszczę Zdecydowanie chętniej chadzam na spotkania, które nie kojarzą mi się z BTŻ, a tym razem będzie mnóstwo naszych wspólnych znajomych. Troszkę nie mam na to ochoty
yerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:14   #71
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość

Ewuś - udanego dnia na uczelni. Napisz mi któregoś razu (moze na priv) jakie masz zajecia, bo ciekawe czy się duzo rozni program od tego co ja miałam
pewnie się różnią zajęcia bo ja jestem na Marketingu i PR więc ogólnie w tym semestrze mam większość zajęć z marketingu (nad czym ubolewam nieco ) Napiszę Ci na PW jakie mam w tym semestrze zajęcia z PR, nie jest ich dużo
Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Btw. zapomnialam ostatnio napisać Ci, że gorąco polecam 'Bękarty', naprawdę świetnie się na tym filmie bawiłam . Tarantino nigdy nie zawodzi
to tym bardziej chcę zobaczyć może jeszcze się wybiorę do kina jeśli będą go nadal grać
Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Dziś jest lepiej, dwie aspirynki na noc, trochę się wygrzałam i mozna jakos funkcjonowac. Tylko na imprezkę niebardzo chce mi się iść i możliwe, że sobie odpuszczę Zdecydowanie chętniej chadzam na spotkania, które nie kojarzą mi się z BTŻ, a tym razem będzie mnóstwo naszych wspólnych znajomych. Troszkę nie mam na to ochoty
może i lepiej jak wyzdrowiejesz do końca a co do wspomnień itp to w zupełności Cię rozumiem

Dobry wieczór
Wróciłam z uczelni i prostu do rodziców przyjechałam. Stwierdziłam ze trza odpocząć od siostry i jej TŻ-a, a oni ode mnie niech sobie sami posiedzą dziś
a mój TŻ baluje w górach
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 18:46   #72
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Dobry wieczór
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 20:46   #73
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Aniu - dobry wieczór
Ewuś - to czekam na wiadomość

Mam dziś trochę marny humorek - od tego siedzenia w domu wrrrr
yerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:28   #74
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

O kurcze, przegapiłam nowy wątek Stary przestał mi się pojawiać w subskrypcji i, wstyd się przyznać, zapomniałam o Was
U mnie w końcu wszystko jest na dobrej drodze Pisałam na początku września, że to będzie dla mnie ważny rok i póki co wszystko idzie po mojej myśli (no, może nie do końca, ale i tak jest ok)
Przez ostatnie 2tygodnie miałam sporo nauki, a w ten weekend postanowiłam sobie odpuścić i odpocząć Wczoraj spotkałam się ze znajomymi, a dziś cały dzień się obijam.

pozdrawiam wszystkie i życzę miłej niedzieli
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 19:04   #75
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
O kurcze, przegapiłam nowy wątek Stary przestał mi się pojawiać w subskrypcji i, wstyd się przyznać, zapomniałam o Was
U mnie w końcu wszystko jest na dobrej drodze Pisałam na początku września, że to będzie dla mnie ważny rok i póki co wszystko idzie po mojej myśli (no, może nie do końca, ale i tak jest ok)
Przez ostatnie 2tygodnie miałam sporo nauki, a w ten weekend postanowiłam sobie odpuścić i odpocząć Wczoraj spotkałam się ze znajomymi, a dziś cały dzień się obijam.

pozdrawiam wszystkie i życzę miłej niedzieli
Dobrze robisz, trzeba znaleźć czas na odpoczynek


Ja dziś już nie wytrzymałam i wybyłam z domu na pogaduchy z koleżanką Katar mi od tego nie minął, no ale cóż. Będę jutro siedzieć w pracy z coldrexem najwyżej...
yerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 19:34   #76
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Hej mam problem:P
w środę ważyłam 58,8 kg
jestem od tego czasu na diecie, w piątek godzina basenu, codziennie pół godziny jazdy na rowerze. Codziennie piję minimum 1,5 litra wody.
No i wchodzę dziś na wagę patrzę a tu 55,6 kg.
Jak to się stało? Skąd ta ogromna różnica? Czy straciłam tylko wodę? Staram się jej pić dosłownie jak najwięcej, ile tylko się da.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 19:43   #77
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Mam dziś trochę marny humorek - od tego siedzenia w domu wrrrr
miałam to samo w piątek zdecydowanie weekend nie służy do siedzenie w domu

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
O kurcze, przegapiłam nowy wątek Stary przestał mi się pojawiać w subskrypcji i, wstyd się przyznać, zapomniałam o Was
jak mogłaś zapomnieć?

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
U mnie w końcu wszystko jest na dobrej drodze Pisałam na początku września, że to będzie dla mnie ważny rok i póki co wszystko idzie po mojej myśli (no, może nie do końca, ale i tak jest ok)
Przez ostatnie 2tygodnie miałam sporo nauki, a w ten weekend postanowiłam sobie odpuścić i odpocząć Wczoraj spotkałam się ze znajomymi, a dziś cały dzień się obijam.
super że u Ciebie ok i masz racje , z nauką nie przesadzaj, w weekend trzeba odpoczywać

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość


Ja dziś już nie wytrzymałam i wybyłam z domu na pogaduchy z koleżanką Katar mi od tego nie minął, no ale cóż. Będę jutro siedzieć w pracy z coldrexem najwyżej...
najlepiej to wygoń to choróbsko jak najszybciej i jak najdalej

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Hej mam problem:P
w środę ważyłam 58,8 kg
jestem od tego czasu na diecie, w piątek godzina basenu, codziennie pół godziny jazdy na rowerze. Codziennie piję minimum 1,5 litra wody.
No i wchodzę dziś na wagę patrzę a tu 55,6 kg.
Jak to się stało? Skąd ta ogromna różnica? Czy straciłam tylko wodę? Staram się jej pić dosłownie jak najwięcej, ile tylko się da.
hmmm, to trochę dziwne aleeeee mogą być różne przyczyny... ważyłaś się o tej samej porze? nie byłaś przypadkiem zaraz po okresie wtedy? jesteś pewna, że Twoja waga dobrze działa? (pytam bo osobiście miałam wagę elektroniczną która potrafiła za każdym razem jak się na nią weszło pokazać inną wartość )
Ogólnie to lepiej się mierzyć niż ważyć
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 20:58   #78
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

witajcie, dobry wieczor

ja tylko na sekunde bo juz ide do lozka, padneta jestem, weekend swietny.. naladowalam troche akumulatorki ale fizycznie zmeczona po podrozy. A wczoraj byla pierwsza od dawna nieimprezowa sobota dla mnie! (tzn 2 kieliszki tylko winka wieczorkiem)piatek za to imprezowo

fajnie bylo zobaczyc rodzinke i za 3 tygo pojade znwou chyba na weekend zrobilismy sushi wczoraj sami!! masakra wyszlo pyszne! jak takie z restauracji,znawet nie tak ciezko sie robi jak myslalam. I wychodzi duzo taniej niz kupne.

PS dolaczam sie do odchudzajacych tutaj, sie zapuscilam strasznie! zla jestem na siebie.

dobranoc i udanego tygodnia
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 21:00   #79
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Ewuś, staram się...

Właśnie wysokowirówkowałam sobie soczek z marchewki i buraczka, mniam mniam Popijam na kanapie i poczytam sobie chyba książkę

Miłego wieczorkowania wszystkim
yerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 21:50   #80
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
hmmm, to trochę dziwne aleeeee mogą być różne przyczyny... ważyłaś się o tej samej porze? nie byłaś przypadkiem zaraz po okresie wtedy? jesteś pewna, że Twoja waga dobrze działa? (pytam bo osobiście miałam wagę elektroniczną która potrafiła za każdym razem jak się na nią weszło pokazać inną wartość )
Ogólnie to lepiej się mierzyć niż ważyć
Tak, jak byłam w szpitalu to mi tłukli do głowy że zważą mnie jedynie rano po porannym moczu i w żadnym wypadku kiedy indziej :P
(z powodu mononukleozy - zaznaczam że nie z powodu zaburzeń odżywiania)
no i zawsze ważę się rano. Nie, biorę tabletki i nie mam skoków hormonalnych - nie ma owulacji a krwawienie dopiero za tydzień. Więc to też wykluczyłam.
A waga dobrze działa. Nie wiem, pewnie mi te kg wrócą niedługo :P

Cytat:
Miłego wieczorkowania wszystkim
również życzę:P
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 08:13   #81
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Witam kochaniutkie


Ja tylko przelotem powiedzieć dzien dobry i uciekam Odezwę się po południu


Mua
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 11:45   #82
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

fajnie bylo zobaczyc rodzinke i za 3 tygo pojade znwou chyba na weekend zrobilismy sushi wczoraj sami!! masakra wyszlo pyszne! jak takie z restauracji,znawet nie tak ciezko sie robi jak myslalam. I wychodzi duzo taniej niz kupne.
super że się bawiliście świetnie nie ma to jak fajna rodzinka
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
PS dolaczam sie do odchudzajacych tutaj, sie zapuscilam strasznie! zla jestem na siebie.
ja też muszę zacząć ćwiczyć w końcu bo do mojej idealnej chudości już mi zaczyna być daleko

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Ewuś, staram się...
i jak dzisiaj idzie?

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Tak, jak byłam w szpitalu to mi tłukli do głowy że zważą mnie jedynie rano po porannym moczu i w żadnym wypadku kiedy indziej :P
(z powodu mononukleozy - zaznaczam że nie z powodu zaburzeń odżywiania)
no i zawsze ważę się rano. Nie, biorę tabletki i nie mam skoków hormonalnych - nie ma owulacji a krwawienie dopiero za tydzień. Więc to też wykluczyłam.
A waga dobrze działa. Nie wiem, pewnie mi te kg wrócą niedługo :P
przy tabletkach też mogą być skoki wagi podczas okresu, sama tak mam
ale ogólnie to może po prostu jesteś szczęściarą i niemożliwe stało się możliwe
pozostaje Ci pilnować tych zgubionych kilogramów


Heloł
nie pisałam już wczoraj bo byłam wkurzona na TŻ-a (a właściwie się zamartwiałam o niego kiedy on tymczasem sobie balował z kolegami nie dając znaku życia a później poszedł spać - czisas, faceci są zawsze jak dzieci )
Teraz właśnie czekam na niego, mam nadzieję ze mnie ładnie przeprosi

Poza tym w środę mam rozmowę w sprawie stażu mam nadzieję że będziecie trzymać kciuki bo to dla mnie bardzo ważne


miłego dnia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 13:26   #83
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Hej ho
Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
U mnie w końcu wszystko jest na dobrej drodze Pisałam na początku września, że to będzie dla mnie ważny rok i póki co wszystko idzie po mojej myśli (no, może nie do końca, ale i tak jest ok)
to superowo, oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
Przez ostatnie 2tygodnie miałam sporo nauki, a w ten weekend postanowiłam sobie odpuścić i odpocząć Wczoraj spotkałam się ze znajomymi, a dziś cały dzień się obijam.
ooooch,weekend zdecydowanie należy przeznaczać na odpoczynek od nauki
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
zdecydowanie weekend nie służy do siedzenie w domu
święte słowa
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
ja tylko na sekunde bo juz ide do lozka, padneta jestem, weekend swietny.. naladowalam troche akumulatorki ale fizycznie zmeczona po podrozy. A wczoraj byla pierwsza od dawna nieimprezowa sobota dla mnie! (tzn 2 kieliszki tylko winka wieczorkiem)piatek za to imprezowo

fajnie bylo zobaczyc rodzinke i za 3 tygo pojade znwou chyba na weekend zrobilismy sushi wczoraj sami!! masakra wyszlo pyszne! jak takie z restauracji,znawet nie tak ciezko sie robi jak myslalam. I wychodzi duzo taniej niz kupne.
iiiiha, ekstra, że miałaś taki udany weekend, oby jak najwięcej takich
A sushi nigdy nie jadłam i boję się próbować bo nie lubię niczego co smakuje morzem także pewnie i to mi nie podpasuje...dla mnie jak ryba to tylko albo smażona i panierowana albo po grecku z megadużą ilością sosu i warzyw - tak żeby samą rybę było jak najmniej czuć ^^
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
PS dolaczam sie do odchudzajacych tutaj, sie zapuscilam strasznie! zla jestem na siebie.
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ja też muszę zacząć ćwiczyć w końcu bo do mojej idealnej chudości już mi zaczyna być daleko
jeeeezu dziewczyny, przestańcie, nie wierzę Wam ani trochę w to "zapuszczenie"...
Ja to powinnam coś ze sobą zrobić...:P
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
nie pisałam już wczoraj bo byłam wkurzona na TŻ-a (a właściwie się zamartwiałam o niego kiedy on tymczasem sobie balował z kolegami nie dając znaku życia a później poszedł spać - czisas, faceci są zawsze jak dzieci )
Teraz właśnie czekam na niego, mam nadzieję ze mnie ładnie przeprosi
a to TŻ brzydal bacikiem mu albo wałkiem coby się opamiętał :P
Mam nadzieję, że przeprosił pięknie i należycie
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Poza tym w środę mam rozmowę w sprawie stażu mam nadzieję że będziecie trzymać kciuki bo to dla mnie bardzo ważne
ja będę trzymać kciuki z caaaaałej siły, wierzę w Twoj urok i kompetencje, na pewno pójdzie świetnie

Znów długo się nie odzywałam i znów weekend mnie zmasakrował Normalka. Dziś udało mi się nie mieć zajęć do nocy więc popołudnie przeznaczę na naukę, a wieczorem planuję zobaczyć się z TŻ
A skoro mam się uczyć to pewnie będę tu często zaglądać

I w ogóle, pisałam już na n-k,ale życzeń nigdy za wiele więc Ewusiu Kochana, wszystkiego najcudowniejszego z okazji Twojego święta, samych wspaniałych chwil i masy szczęścia tak ogólnie, a jeśli mam przejść do konkretów to na chwilę obecną życzę Ci, żeby TŻ nie powtarzał swojego ostatniego zachowania i ładnie Cie przeprosił no i żebyś dostała ten staż
Sto lat Słoneczko
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...




Edytowane przez madame_apple
Czas edycji: 2009-11-16 o 13:29
madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 14:23   #84
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI



Stoooo laaaaaat! Stooooo laaaaat !


Niech żyje nam Ewusia !!!!!!!!!!!!!!







__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 15:20   #85
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Ewuś wszystkiego najlepszego
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 15:34   #86
cher
Raczkowanie
 
Avatar cher
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 199
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Ewuś! słonecznego uśmiechu dookoła głowy! zdrowia. cierpliwości do świata. wytrwałości w życiu. spełnienia wszystkich marzeń. wszystkiego najlepszego!


a w ogóle cześć Dziewczyny! jak dobrze Was znowu widzieć [czytać!] iii!
__________________
..don't wait.
cher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 16:16   #87
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Ewusia - STO LAT!
Duzo szczescia, zdrowia i pomyslnosci, a przede wszystkim spelnienia marzen i milosci!!!

Oczywiscie bede trzymac kciuki za rozmowe w sprawie stazu


Agolku, ciesye sie, ze wypad nalezal do udanych . Co do sushi to kilkakrotnie robilam sama i niczemu nie ustepuje takiemu z restauracji


Madame, powodzenia w nauce
yerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 17:01   #88
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Madame, powodzenia w nauce
hihih coś powodzenie się mnie nie trzyma bo nie zrobiłam prawie nic naukowego grrr Wiem dlaczego -po pierwsze, ten materiał powtarzam już od jakichś 3 tygodni bo albo zakres się powtarza albo nie ma wejściówki,po drugie wydaje mi się względnie prosty, a po trzecie jest jesień i Pani Jabłko wtedy nie chce się podwójnie :P

Za to zrobiłam trochę porządków i pranie zrobiłam i nawet postanowiłam sobie, że zacznę zdrowo i regularnie się odżywiać bo o ile nie obija mi się o dziwo jakoś bardzo na figurze to żołąd cierpi, a ponadto wydaje mi się, że nieregularne jedzenie "na szybcika" może wpływać też na mój brak energii i pogorszenie nastroju. No, to tyle z mądrości na teraz.

Buziakkki
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 17:02   #89
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Dziękuję Dziewczynki jesteście kochane!!
: roza:

więcej napiszę później, bo zabieramy się z TŻ-em (który już mnie przeprosił milion razy ) za oglądanie filmów
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 18:09   #90
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI




a mi tylko skończy się pranie robić, rozwieszę i uciekam do ćwiczeń Dzisiaj mam zamiar sobie dać porządniacki wycisk, ha ca!

Próbuje dalej wkuwać tą gnozje i za Chiny ;/ widocznie mój umysł już nie może na to patrzeć ;D


Jak miło widzieć stare duszyczki (enda____ widzę Cię! , cher )


__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.