pudrowe szpilki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-19, 20:15   #61
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: pudrowe szpilki

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Piękne
Przepraszam,ze tak nie w temacie ale juz kiedys chcialam zapytac czy to Ty jestes u siebie w avatarze ???
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:40   #62
kokosanka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 316
Dot.: pudrowe szpilki

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
To chyba dosc oczywiste,ze moda zataczalo kolo i 90% rzeczy dzis modnych juz bylo - wiele lat wstecz. Takie platformy tez. A kiedys powroce czuby. I na tym polega moda, inspiracja, wiec nie rozumiem tego glosu w dyskusji.... Nie nosmy tego, bo to zaraz bedzie niemodne,a teraz jest za modne?
nie pisałam żeby tego nie nosić, każdy nosi co uważa, napisałam że mi się nie podobają... na końcu dodałam DLA MNIE, drukowanymi literami, co oznacza że mi się nie podobają.. komuś mogą.. a to, że napisałam o tym, że będą niemodne to zwykła informacja, moje zdanie. I nie sądze, że moda polega na "zataczaniu koła", nie sądzę-ja.Pozdrawiam
kokosanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:42   #63
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: pudrowe szpilki

Przepiekne
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:52   #64
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: pudrowe szpilki

Cytat:
Napisane przez kokosanka89 Pokaż wiadomość
nie wiem czy mnie zrozumiałaś.. nie chodziło mi o buty zapinane na kostce... ale o buty: szpilki, ze spiczastym czubem i do tego wiązane na kostce...
http://allegro.pl/czarne-ze-spiczast...566049289.html
Cytat:
Napisane przez kokosanka89 Pokaż wiadomość
kilka lat temu 90% kobiet w takich chodziło i były uważane za piękne, dziś to znak bezguścia i tandety.. mi się takie szpilki nie podobają.. a na słowo pudrowe, nude dostaję gęseij skórki..

A takie zapinane na kostce - tez ich nie cierpie nigdy mi sie nie podobały ale nie powiedziałabym że moda na nie przeszła,moze przechodzi ale nie całkowicie widziałam ich całkiem sporo na ostatnie rozpoczęcie roku
Ale poza tym to co ty piszesz to świadczy tlyko o tym że nudzi ci coś o czym słyszysz albo widzisz często-ale to znaczy że ta rzecz jest brzydka.Zwłaszcza że neutrane kolory zawsze będą uniwersalne i eleganckie .
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 21:01   #65
kokosanka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 316
Dot.: pudrowe szpilki

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
A takie zapinane na kostce - tez ich nie cierpie nigdy mi sie nie podobały ale nie powiedziałabym że moda na nie przeszła,moze przechodzi ale nie całkowicie widziałam ich całkiem sporo na ostatnie rozpoczęcie roku
Ale poza tym to co ty piszesz to świadczy tlyko o tym że nudzi ci coś o czym słyszysz albo widzisz często-ale to znaczy że ta rzecz jest brzydka.Zwłaszcza że neutrane kolory zawsze będą uniwersalne i eleganckie .
no tak zgadza się- czasem tak jest że nudzą mi się rzeczy które czesto widzę ale to nie ten przypadek.. zresztą nie jestem w tym odosobniona chyba..podobają mi się platformy ale takie delikatne... te poprostu mi się nie podobają i już... kolor jak najbardziej mi się podoba, chodziło o samo określenie: nude, pudrowy itp.
kokosanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 21:47   #66
marandile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 135
Dot.: pudrowe szpilki

jak dla mnie w szpilkach na takiej platformie wyglada sie pani lekkich obyczajow, bez urazy
marandile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 22:08   #67
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: pudrowe szpilki

Cytat:
Napisane przez marandile Pokaż wiadomość
jak dla mnie w szpilkach na takiej platformie wyglada sie pani lekkich obyczajow, bez urazy
Skojarzenie moim bardzo na wyrost ale chyba wiem skąd -tancerki go-go noszą buty na platformach -ale to sa tancerki ,nie noszą czółenek a kozaczki i nie z taka platforma ale 2 x wyższa,nie szpilka a słupki i na pewno nie mają takiej kolorystyki nie są z zamszu
Mi sam matowy materiał i spokojny kolor kojarzy mi się z ubraniem biznesowym ,platforma i bardzo wysoka szpilka nadają imprezowy charakter i tyle.
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 14:35   #68
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: pudrowe szpilki

Cytat:
Napisane przez kokosanka89 Pokaż wiadomość
(...)a to, że napisałam o tym, że będą niemodne to zwykła informacja, moje zdanie. I nie sądze, że moda polega na "zataczaniu koła", nie sądzę-ja.Pozdrawiam
No ja się nie zgodzę, bo są pewne rzeczy, które nie wychodzą z mody. Najbardziej popularne to "mała czarna", czerwona szminka, jeansy. Są też takie, które modne są od kilku dziesięcioleci, uznane za klasyki, one również prędko (za paredzieciąt lat może?) nie wyjdą z mody. Np. właśnie szpilki nude. Bo nie chodzi w nich o to, że mają modny kolor (bo teraz beże były w modzie). Chodzi o to że wydłużają i wyszczuplają nogi bardziej niż jakiekolwiek inne szpilki ze względu na swój cielisty kolor. Po drugie - uniwersalność tego koloru. Jest tak neutralny, że można go zestawić niemal ze wszystkim i będzie wyglądać zawsze dobrze.

Co nie zmienia faktu, że fason tych akurat butów również mi się nie podoba
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 14:56   #69
iseek
Raczkowanie
 
Avatar iseek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Piotrków
Wiadomości: 130
Dot.: pudrowe szpilki

Każdy ma inny gust, niektórzy lubią ukrytą platformę, inny wgl jej nie lubią. Kupujmy to co lubimy
iseek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 15:21   #70
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: pudrowe szpilki

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
A takie zapinane na kostce - tez ich nie cierpie nigdy mi sie nie podobały ale nie powiedziałabym że moda na nie przeszła,moze przechodzi ale nie całkowicie widziałam ich całkiem sporo na ostatnie rozpoczęcie roku
O wilku mowa :
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BWITH%2BSTRAP
Chyba wróciły do mody w nieco unowocześnionym wydaniu :P
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 18:27   #71
kokosanka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 316
Dot.: pudrowe szpilki

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
No ja się nie zgodzę, bo są pewne rzeczy, które nie wychodzą z mody. Najbardziej popularne to "mała czarna", czerwona szminka, jeansy. Są też takie, które modne są od kilku dziesięcioleci, uznane za klasyki, one również prędko (za paredzieciąt lat może?) nie wyjdą z mody. Np. właśnie szpilki nude. Bo nie chodzi w nich o to, że mają modny kolor (bo teraz beże były w modzie). Chodzi o to że wydłużają i wyszczuplają nogi bardziej niż jakiekolwiek inne szpilki ze względu na swój cielisty kolor. Po drugie - uniwersalność tego koloru. Jest tak neutralny, że można go zestawić niemal ze wszystkim i będzie wyglądać zawsze dobrze.

Co nie zmienia faktu, że fason tych akurat butów również mi się nie podoba

oczywiście, zgadza się ale to nie to samo... mała czarna cały czas jest modna, jeansy itp. ale to nie są rzeczy które są modne teraz później nie a potem znowu tak... są klasyczne, ponadczasowe, a nie jak pudrowe szpilki na platformie... zgadzam się z Tobą, że kolor że kolor jest uniwersalny..szpilki lubię, ten kolor mi się podoba, ale fason tych butów jak zresztą wspomniałaś już nie. i już nawet nie chodzi tu o samą modę... kupuję to co mi się podoba a nie co modne..
kokosanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 09:09   #72
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: pudrowe szpilki

Cytat:
Napisane przez kokosanka89 Pokaż wiadomość
oczywiście, zgadza się ale to nie to samo... mała czarna cały czas jest modna, jeansy itp. ale to nie są rzeczy które są modne teraz później nie a potem znowu tak... są klasyczne, ponadczasowe, a nie jak pudrowe szpilki na platformie... zgadzam się z Tobą, że kolor że kolor jest uniwersalny..szpilki lubię, ten kolor mi się podoba, ale fason tych butów jak zresztą wspomniałaś już nie. i już nawet nie chodzi tu o samą modę... kupuję to co mi się podoba a nie co modne..
No tak tak, wiadomo, i nie chodziło mi o konkretnie TE buty, że to klasyki, tylko o samo hasło "szpilki nude"
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 13:14   #73
kokosanka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 316
Dot.: pudrowe szpilki

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
No tak tak, wiadomo, i nie chodziło mi o konkretnie TE buty, że to klasyki, tylko o samo hasło "szpilki nude"
kokosanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 08:22   #74
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: pudrowe szpilki

Bardzo mi się podobają, ale takie buty raczej nie znajdą się w mojej szafie
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 12:27   #75
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: pudrowe szpilki

Mam takie i są MEGA wygodne, pięknie wydłużają nogi i są naprawdę piękne!!!
__________________
TOTALLY OBSESSED WITH FASHION
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 10:40   #76
Goska_88
Raczkowanie
 
Avatar Goska_88
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 284
Dot.: pudrowe szpilki

piękne, ale raczej do patrzenia, a nie do chodzenia i nikt mi nie wmówi, że są wygodne chyba że przez pierwsze 15 minut na nogach
jestem miłośniczką szpilek mam ich dość sporo, ale kupuję bardziej do kolekcjonowania
Goska_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 12:44   #77
ania8628
Zadomowienie
 
Avatar ania8628
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 671
Dot.: pudrowe szpilki

Ekstra!!! Sama mam podobne. Zobaczymy jak się sprawdzą jutro na weselu......
ania8628 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 13:11   #78
MisiaKos
Rozeznanie
 
Avatar MisiaKos
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 700
Dot.: pudrowe szpilki

Bardzo ładne
__________________
Nic tak nie cieszy psiego pyska, jak pełna
miska www.pustamiska.pl
Pomóż zwierzakom Wystarczy kliknięcie !
MisiaKos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 13:19   #79
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: pudrowe szpilki

Piękne są
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.